Láska z hlubin VII. - Pein

31. května 2016 v 9:19 | Ivanitko a Smajli |  Láska z hlubin
Sasuke je najednou sám a čas, který strávil s Kakashim mu najednou přebývá. Musí si najít jiné vyžití. Postupem zimy si uvykne na jiný režim, ale chybí mu jistá blízkost. Rozhodně se zajít do baru, kde se seznámí s dost zajímavým chlápkem.


"Jsem si všiml, že tu sedíš tak smutně a sám. Dneska by nikdo neměl být sám jako kůl v plotě. Jestli nejsi proti, tak ti rád budu dělat společnost," nabízel se zrzek nenuceně, "mimochodem, já jsem Pein," zazubil. Mladík se mu z blízka líbil ještě víc. Pěkné černé vlasy, vzadu rozježené. Mladá tvářička a snad i dole bude něco, s čím si třeba pohraje.
.
"Já se jmenuju Sasuke a…" Uchiha na okamžik zaváhal, nebyl to úplně typ, který by nějak moc vyhledával, ale na druhou stranu, kdo říká, že hned musí jít o vztah. "A tvou společnost rád přijmu," dodal tedy a vykouzlil na tváři mírný úsměv. Vždyť zatím vůbec o nic nejde. "Ty jsi zdejší?" zeptal se. Hádal mu tak něco kolem pětadvaceti, možná i víc.
.
"Přistěhoval jsem se celkem nedávno kvůli práci," odtušil Pein. Musí mladíka prvně uchlácholit řečmi, získat si jeho důvěru a pak mu může navrhnout něco zajímavějšího, než vysedávání v baru. "A ty jsi místní? Jestli to tu znáš, tak mi můžeš o něčem povyprávět," navrhl a upil ze sklenice.
.
"Jo, já jsem místní," přisvědčil Sasuke a napodobil svého společníka v konzumaci alkoholu, "mám to tu rád, není to tu sice velkoměsto, ale zapadákov rozhodně taky ne, tak akorát, najdeš tu všechno, co potřebuješ, a přitom nehrozí, že by ses znal s polovinou města. Pořád je možný potkat tu zajímavý lidi."
.
"Já rozhodně na někoho zajímavého narazil," spiklenecky na mladíka mrkl, "a mám pocit, že tu zná všechna zajímavá místečka a alkohol mu vůbec není cizí, i když vypadá mladší než na osmnáct," důvěrně se k Sasukemu naklonil, "ale to mi samozřejmě nevadí. Proč tu vlastně sedí tak sám? Kluci v tvém věku mají vždycky u sebe nějakou přítelkyni."
.
Sasuke malinko přimhouřil oči. Už od začátku tušil, že Peinovi asi nepůjde jen o přátelské pokecání, a svými dalšími slovy mu to zrzek jen potvrzoval. Nakonec… proč ne? "Hmm, piju na žal, chybí mi… jeden přítel," odpověděl následně na Peinovu otázku ohledně jeho osamění, "a kde máš ty svoji přítelkyni?" Chtěl se ujistit, že je jeho společník taky gay.
.
"No, je to trochu složitý, teď nemám dobrý období," řekl vyhýbavě. Nechtěl mladíka nějak vyděsit tím, že má přítelkyni a chce s ním šukat. Ostatně si všiml, že Sasuke bude asi na kluky, v což samozřejmě hned na začátku doufal, a o to míň ho může opít, než se někam půjdou zašít. "Tak to bys potřeboval aspoň trochu vzpružit." Jestli pije na žal, tak to znamená, že je po rozchodu, takoví lidé se nejlíp loví. Jsou uvnitř ranění a potřebují nějakou útěchu.
.
Mladý Uchiha se v Peinových problémech dál nerýpal, měl dost svých vlastních na to, aby musel řešit ještě cizí. "Jo, to mi povídej… však se o to úspěšně snažím, teď i s tvojí pomocí," konstatoval a malinko pozvedl svou sklenku, než do sebe obrátil zbytek alkoholu v ní. Dneska se nemusel tolik bát, že z něj bude něco cítit, protože matka byla opět na služební cestě, Itachi spal u kamaráda, se kterým pracoval na nějakém projektu do školy, a jeho otec měl nějaký služební večírek, loučili se s nějakým policistou, co odcházel do důchodu či co.
.
"Tak to si dáme ještě jednu, ne?" zeptal se jen informačně a kývl na Hidana, aby jim přihrál další panáky. O chviličku později bylo pitivo na stole. "Tak na lepší zítřky… nebo dnešní noc?" zeptal se s tajemným úsměvem.
.
Sasuke se pousmál. Pein na to šel bez okolků, ale asi nebylo třeba chodit nějak moc kolem horké kaše. "Myslím, že dnešní noc by mohla být zajímavá," protáhl černovlasý chlapec a upřeně se na zrzka zahleděl, než jemně cinkl svou skleničkou o tu jeho.
.
"To rozhodně ano," zavrněl spokojeně Pein, když se spolu vědoucně měřili. "Jak ji máš v plánu strávit?" zeptal se nevinně. Oba věděli, kam to všechno spěje, ale chvíli si hrát na nevědomost, bylo příjemné.
.
"Noo, nedávno skončila zima, ale ještě je teď navečer chladno. Existují různé způsoby, jak se dá zahřát… a nemusí to být jen alkoholem," prohlásil černovlasý chlapec v rámci hry rovněž naoko ledabyle, jen nadhazoval.
.
"Neznám nic příjemnějšího než teplou postel a někoho, s kým tu rozkoš můžu sdílet," odpověděl v podobném duchu Pein a upil ze sklenice. Prohlížel si mladíkovy oči, které jiskřily, a viděl v nich neposedné ohníčky.
.
"Myslím, že v tomhle máme stejné názory," zapředl Sasuke a vstrčil si pramen havraních vlasů za ucho, přičemž se na Peina významně zahleděl. "Našel jsi někoho, s kým bys tu rozkoš chtěl sdílet, jak říkáš?" zeptal se.
.
"Našel, ale ještě nevím, co mi na to řekne. Mohl by ses ho zeptat, jestli má zájem? Víš, jsem trochu stydlivý a zeptat se někoho tak zpříma nepatří mezi moje silné stránky," vrkal podmanivě Pein. Už se nemohl dočkat, jen kam půjdou?
.
"Ovšem. Prozraď mi, kdo to je, a já se ho zeptám," škádlil ho Sasuke a znovu smočil rty ve zlatavém ohnivém moku ze své skleničky. Když ji zase odložil, svádivě si špičkou jazyka přelízl rty, jako by chtěl zachytit zbytek vlhkosti alkoholu.
.
Peinovi se jejich malé divadélko líbilo čím dál víc. "Má černé vlasy, pěkné oči a propalující pohled. Mám pocit, že se jmenuje úplně stejně jako ty. Počkej, vlastně jsi to ty. Tak když už to víš, jaká bude tvoje odpověď?" Zcela nevinně položil mladíkovi ruku na stehno a nepatrně se k němu naklonil.
.
Sasukemu se o něco víc rozbušilo srdce. Ne že by neměl žádné jednonocové zkušenosti, ale ty byly víceméně ještě z doby, kdy se pokoušel spát s dívkami. A co se věku týkalo… ještě nikdy nic neměl s mužem o tolik starším, většinou jeho známosti byli vrstevníci. Takže byl lehce nervózní, ale zkusit se má všechno. Nahnul se k zrzkovi a zašeptal mu do ucha: "Myslím, že odpověď znáš."
.
"Hm, tak to už se moc těším, nač se teda zdržovat, pokud nemáš nic proti, tak bych dopil skleničku a přesunul se někam, kde budeme mít více soukromí. Navrhni nějaké místo," vyzval mladíka, k němu jít nemohli. Konan by je zabila ve dveřích. Ideální by to bylo u mladíka doma, ale určitě bude bydlet u rodičů, i když takový studentský byt by nebyl k zahození.
.
Sasuke naopak pomýšlel na pravý opak. Předpokládal, že když se sem Pein přestěhoval za prací, bude tu mít nějaký byt, a jelikož mu starší muž o svém vztahu v podstatě nic neřekl, měl za to, že žije sám a nebude pro něj problém vzít si domů návštěvu. "Hmm, můžeme jít k tobě?" zeptal se s jasným nádechem chtíče v hlase. Už hodně dlouho s nikým v tomhle smyslu nebyl.
.
"Rád bych, ale nejde to," odpověděl tiše Pein a měl šílenou chuť okusit mladíkovy rty, které vyhlížely tak měkce, zvláště když ho Sasuke provokoval. "Musíme někam jinam. U tebe by to nešlo?" Ještě by mohli jít někam na hotel, ale to by bylo zbytečně drahý a ještě by museli nějaký najít.
.
"Hmm…" Sasuke se kousl do spodního rtu. U nich doma nikdo samozřejmě nebyl, ale nechtěl by si zopakovat jistý zážitek před půl rokem, kdy ho otec načapal se Suigetsem při orálním sexu. "Teoreticky šlo, jenže… můj táta je polda, kdyby nás nachytal… je teď na nějakém služebním večírku, nevím, kdy se vrátí, obyčejně z nich chodí pozdě, ale…"
.
"V pohodě, budeme rychlí jako blesk." Kdyby bylo tepleji, tak ho ohne někde přes lavičku v parku, ale v té kose, která panuje venku, si o tom mohl nechat jen zdát. "Neboj, s tvým otcem bych to kdyžtak skoulel," snažil se mladíka ujistit, že to není problém.
.
"No, to si jen myslíš," hlesl Sasuke, ale nechtěl dělat problémy tam, kde nakonec vlastně ani vzniknout nemusejí. "Dobrá, tak pojď," vydechl nakonec, hodil na barový pult svou útratu a oblékl si mikinu. Jistě v tom bylo i něco riskantního, vodit si někoho cizího domů, ale Peinovi šlo zcela určitě o něco tělesnějšího než o nějaké vybavení.
.
Pein také zacáloval svůj účet, spiklenecky mrkl na Hidana, který mu následně ukázal neslušné gesto, a doběhl venku mladíka. "Tak ukaž mi cestu," vybídl ho, ať se rozejde směrem, kterým bydlí.
.
Sasuke ho vzal na zastávku autobusu, odkud se svezli dvě stanice do okrajovější čtvrti a potom ho dovedl k domovu. Ještě jednou zaváhal, než klíčem odemkl dveře a vpustil je oba dovnitř do útulného tepla. Venku se trošku zvedal vítr, o to to bylo příjemnější.
.
Zrzavý muž našpicoval uši a zdálo se, že v domě je klid a mír. "Je tu někdo?" otázal se Sasukeho tiše a co nejtišeji ze sebe stáhl svršky, které pověsil na věšák. Ostatně mladík dělal to samé, takže to bude asi v cajku.
.
"Ne, nikdo tu není," potvrdil Sasuke jeho domněnku a vykročil napřed chodbou, poté po schodech nahoru do patra a tam dovedl Peina do svého pokoje. Zatáhl závěsy a rozsvítil lampičku, aby světlo nebylo moc ostré.
.
Pein se porozhlédl po Sasukeho pokojíčku a nejvíc se mu zatím líbilo lůžko. Přistoupil k mladíkovi a zvedl mu obličej nahoru. "Hm, takže vyzkoušíme, jakou máš postel," broukl jakoby mimochodem a naklonil se blíž k jeho rtům, o které se prvně jen krátce otřel a pak je polaskal jazykem.
.
Sasuke jako by se chviličku seznamoval s tím dotekem, který mu obecně nebyl neznámý, ale s Peinem to samozřejmě bylo poprvé, takže testoval měkkost jeho rtů, a když se s ní sžil, sám se k jeho ústům přitiskl víc, projel vlastním jazykem mezírku mezi Peinovými rty a nedočkavě zatlačil proti hradbě zubů.
.
Zrzavovlasý muž ho ochotně pustil k sobě, ale o chvilku později ho zkoušel vytlačit a sám pronikl do jeho pusy. Zkoušel, jakou má náturu a vypadalo to, že je pěkně divoký a nebude se upejpat. Přitiskl si ho k sobě a zezadu mu vjel pod tričko. Kůže byla krásně jemná a měkká. Škoda, kdyby se znali déle, tak by mu navrhl nějaké tvrdší praktiky, i když… za zeptání nic nedá.
.
Mladý Uchiha si uvědomoval, jak moc mu scházely v poslední době intimností s nějakou další osobou. Navázal sice přes zimu pár známostí, ale většinou to bylo jen několik schůzek, kdy zjišťoval, zda-li si s dotyčným sedne v případném vztahu, a nedošlo při nich na víc než na líbání. Měl v plánu si to teď hezky vynahradit, takže se k Peinovi ochotně nalepil a divoce mu odpovídal jazykem na výzvu, přičemž ho trošku škádlivě kousnul.
.
Pein mu tu drzost ostřeji oplatil a v mžiku ho zbavil trička. Chtěl se přesvědčit na vlastní oči, že to, co zatím cítil jenom pod rukama, je jak si představuje. V měkkém naoranžovělém světle lampičky vypadal mladík jako chutná jednohubka. I on ze sebe stáhl svršky, aby se do půl pasu odhalil. Přitiskl si mladíka k sobě. "Jak moc jsi zkušený?" broukl mu do ouška, do kterého jej následně kousl.
.
Sasuke se zachvěl a ze rtů mu unikl roztoužený sten. Ucho bylo vždycky jeho citlivé místečko, pravda, víc by ocenil trochu jemnější zacházení než zrovna kousání, ale i tak se mu v těle začalo rozlévat vzrušivé mravenčení. "Nejsem panic, jestli se ptáš na tohle," vydechl pak mladý Uchiha a jeho ruce začaly zkoumat pokožku druhého muže, přejížděly po ní v hladivých zkoumajících dotecích a mapovaly si ji.
.
"To jsem poznal už z toho, jak se činíš a nebojíš se… a co ti říkají trochu tvrdší praktiky?" zamručel do hebké kůže krku. Nechtěl mladíka vyděsit, aby mu ještě neucouvl, ale potřeboval si ho lehce oťukat, kdyby nebyl proti, tak by mu ukázal, jak se umí rozparádit.
.
"No…" Sasuke zaváhal. Cítil pod svými dlaněmi další piercingy, Pein je měl snad všude, na bočních stranách hrudi měl další. Nechtěl mu přiznat, že až takové zkušenosti zase nemá, vždy, když se dostal do postele s klukem, to bylo prostě jen o vzájemném uspokojení při celkem normálních praktikách. "A jaké máš na mysli?"
.
Pein postřehl mladíkovo zaváhání a spíše jen informativní otázku. Škoda, mladý a nezkušený. "Jelikož tu s sebou nemám žádné pomůcky, tak bych ti mohl jedině svázat ruce a opaskem od kalhot ti dát pořádný výprask." O nějakém přidušování se radši nezmiňoval, i když Hidan si minule nestěžoval… trošku omdlel uprostřed sexu z nedostatku kyslíku, ale na konci se vyjádřil velmi kladně a chtěl si to zase někdy zopakovat.
.
Sasukemu se tahle představa zrovna dvakrát nezamlouvala, nedokázal si představit, že by ho mohlo vzrušovat, kdyby ho někdo mlátil. Teda, sice v erotickém smyslu, ale stejně. Nikdy to nezkoušel a nebyl si jistý, že by s tím zrovna dneska chtěl začít. Byl vlastně docela rád, že s sebou nemá Pein žádné pomůcky, ono i tak to bude jako milovat se s Terminátorem, když měl v sobě tolik kovu. "Hmm, a nestačil by ti prostě jenom sex?"
.
"Asi bude muset, ale chtěl jsem se jen zeptat, nikdy nevíš, co v kom dřímá," odtušil lehce zklamaně Pein a popostrčil mladíka k posteli. Sedl si na ni a stáhl k sobě Sasukeho. "Už se těším, jak tě uvidím nahého," zašeptal nadrženě a pohladil ho po bocích.
.
Mladík se mírně začervenal, opravdu to s Peinem bylo něco jiného než dělat podobné věci se svými vrstevníky. Byl oproti němu tak zkušený, velký a dospělý… Skoro se bál, jestli se mu vůbec bude zamlouvat, byl ještě teenager. "To těšení je vidět," konstatoval, pak pouze významně přejel zrzkovi po vyboulenině vepředu na kalhotách.
.
"Ani ty nevypadáš, že by ses se mnou nudil." Bez větších průtahů rozepnul mladíkovi opasek a zajel rukou do uvolněného prostoru. "Hm, chci tě vidět nahého," zavrněl následovně a začal Sasukeho dostávat z posledních svršků. Šťouchl ho do hrudi, rozvaleného na posteli doslova hltal pohledem.
.
Tmavovlasému mladíkovi se po tvářích rozlévala červeň a byl chvíli v pokušení se rozpačitě zakrýt, ale s ohledem na to, co budou zřejmě brzy dělat, by to přece nemělo smysl. Snažil se tedy z Peinova nedočkavého pohledu zjistit, jestli se mu to, co vidí, zamlouvá nebo ne. Zatím to vypadalo, že ano, soudě podle zrychleného dechu a toho, že od něj neodtrhoval oči. Natáhl se, chytil svého společníka za paži a strhl ho k sobě, přičemž hned zase vyhledal rty jeho ústa.
.
Zrzek se nenechal zahanbit. Tiskl se na to tělíčko pod sebou a spokojeně vzdychl, když se začal třít o mladíkův klín, ale něco tomu chybělo. Jeho úplná nahota. Skopal ze sebe poslední kousek oblečení a nahý se natiskl na Sasukeho. Byl tam mladý a pěkný. Vzrušovalo ho to. Jeho nezkušenost byla jako dráždivé koření.
.
Sasuke tiše zasténal, když proti svému klínu cítil jiné vzrušené mužství, pěkně tvrdé a horké. Automaticky vztáhl ruce a dlaněmi putoval po Peinových širokých zádech, od ramen až k bedrům a po bocích zase zpátky. "Jak… j-jak to budeš chtít?" vypravil ze sebe zastřeně, "ručně, pusou…?" Nevěděl, co zrzek vlastně preferuje.
.
Pein prvně chtěl říct, že skočí hned na to, ale když mladík sám nabízel služby navíc, tak proč toho nevyužít. "Orálek bych určitě neodmítnul," brouknul natěšeně a vtiskl mladíkovi několik intenzivních polibku kolem krku. Určitě z některých vzejde drobná značka.
.
Uchiha se sám pro sebe pousmál, taky neznal kluka, který by odmítnul orální sex, byla to jedna z nejpreferovanějších sexuálních aktivit v posteli. Pomalu se tedy posouval ústy níž, líbal svého zrzavého milence na klíčních kostech, chvilku olizoval bradavky, pak zamířil níž a ještě níž…
.
Zrzek mladíka sledoval a zrychleně dýchal. Jo tohle se mu líbilo, nechat se pěkně obšťastňovat a pak na to skočit. Když teda neměl na pořadu dne nějaké to sado maso. Sasuke si žádal trochu jiný přístup a on chtěl trochu uvolnění, takže si vystačí s málem.
.
Sasuke postupoval pomalu, a než se k Peinově rozkroku dopracoval pusou, uchopil jeho úd do dlaně a párkrát stáhnul předkožku, když si uvědomil, co tam zrzek má. Další piercing! Udiveně ztuhnul a zaraženě se díval na tu propíchnutou část těla. Nos, obočí, jazyk… to všechno by dovedl pochopit, ale penis?! To musely být muka!
.
Pein mladíkův údiv moc dobře zaznamenal, protože dosavadní dráždivé doteky ustaly. "Co na to říkáš?" zeptal se zvídavě, "Nechceš taky takový? Znám lidi, kteří ti to udělají dobře a levně," nabídl se s šelmovským uculením.
.
"Oh… ne, ne," zavrtěl Sasuke rychle hlavou, "myslím, že to není nic pro mě. Jeden čas jsem sice uvažoval, že bych si nechal dát do jazyka, ale nakonec jsem si to rozmyslel." No, pravda, taky kdyby se objevil doma s piercingem, dostal by pár facek. "Tak kde jsme přestali?" vrátil se k původní činnosti.
.
Starší muž si užíval příjemného orálního sexu. Potřeboval si zvolit svoje tempo, které mu bylo nejpříjemnější. Vjel mladíkovi do vlasů a tlakem mu začal ukazovat, jak přesně to chce. Syčivě do sebe natáhl vzduch. Sasuke tohle opravdu uměl.
.
Černovlasý mladík se obratně přizpůsoboval Peinovým požadavkům, v tomhle měl naštěstí větší praxi než v kontroverzních sexuálních praktikách. Pokojem se rozléhaly vlhké mlaskavé zvuky, jak náruživě kouřil penis staršího muže a jeho vlastní mu stál jako stožár.
.
Pein tiše usykával, jak se mu to líbilo a vychutnával si to, co nejdéle to šlo. Neměl v plánu se udělat předčasně. Se sebezapřením donutil mladíka přestat a chvilku si dával na vzpamatování. "Máš tu gel?" zeptal a v hlase mu jasně zněl toužebný podtón.
.
Sasuke přikývl a jal se prohledávat spodní zásuvku nočního stolku, odkud ho vytáhl společně s balíčkem kondomů. Nosil jeden i v peněžence, to pro případy, kdyby se třeba někdy v podobné situaci stalo, že by neměli kam jít a museli by se zašít někde na veřejném místě. Rozhodl se Peina malinko poškádlit, takže vyzývavě otevřel tubu s lubrikantem a uličnicky mu přikázal: "Otoč se na všechny čtyři."
.
"Dobrý vtip," zasmál se kysele Pein a vmžiku sebral mladíkovi tubu. Kondomy zatím okázale ignoroval. Přistoupil k mladíkovi a pohladil ho po vzrušeném mužství. "Teď jsi na řadě ty. Doufám, že sis nemyslel, že se nechám ošukat."
.
"Nooo…" protáhl Sasuke schválně neurčitě, "tak trochu jsem s tím počítal." Pusu měl od ucha k uchu, samozřejmě ho to nenapadlo, už ze samotného Peinova chování mohl usuzovat, že jeho pozice musela být zřejmě většinou ta dominantní.
.
"Vidím, že humorem jenom hýříš," poznamenal zrzek a pobídl Sasukeho, aby se vykulil na postel. Ihned se k němu přidal a natěšené přejel mladíkovi po těle, než ho několikrát promnul v ruce. Roztáhl mu nohy od sebe a zhodnotil následující výhled jako velmi rajcovní. Lubrikantem si potřel prosty a začal se trochu činit.
.
Sasuke tlumeně zasténal. Na chladném gelu sice nebylo nic tak vzrušujícího, ale spíš na tom vědomí, k čemu slouží, respektive co budou za chvíli dělat. Ne že by nebyl ani trochu nervózní, už to bylo dost dlouho, co s někým spal naposledy, ale Pein snad věděl, co dělá. Malinko sebou cukl, když do něj vnikl ukazováčkem, už tomu odvykl.
.
"Opravdu už jsi s někým šukal?" zeptal se s hravým úsměvem a prozkoumával mladíkovo nitro. Zároveň ho leštil, aby se pěkně uvolnil a šlo všechno jako po másle, přece jenom, když má papíčka policajta, tak by mu neměl udělat žádné hmatatelné důkazy.
.
"Jistěže," přisvědčil Sasuke a soustředil se jen na to, jak ho Pein honil a vyvolával v něm slastné pnutí, které se stupňovalo. Kousl se do rtu, když zrzek přidal druhý prst do jeho rozžhavených útrob, snažil se přizpůsobit, brzy bude muset přijmout něco ještě většího…
.
"Hm, jen jsem měl takový neurčitý pocit." Pein cítil, že je mladík poněkud napjatý, ale postupně se povoloval. Vypadal tak přitažlivě a ošukatelně, že už to nemohl dál oddalovat. Vytlačil si trochu gelu do dlaně a promnul si svoje ztopoření ozdobené kovem. Neváhal a pošoupl se k němu.
.
Sasuke byl v oparu vášně, rozhodně se Peinovi nebránil, i když bylo jeho tělo malinko staženější, než by chtěl, ale každopádně se nemohl dočkat, až si to pořádně rozdají. Přes přimhouřená víčka si ohnivě měřil svého zrzavého milence, ale záhy oči plně otevřel, když se Pein chystal jít na to. Ne že by ho chtěl zastavit celkově, jen… "Počkej! Co kondom?"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 31. května 2016 v 13:45 | Reagovat

Byla jsem ráno úplně vyjukaná, že je tu už 8. kapitola :D Myslela jsem, že jsem 7 prošvihla :D Ale už v poho ;) A teď už ke kapitole, prostě skvělá :D Přirovnání Peina k Terminátorovi bylo skvělé :D Sice už vím jak to bude pokračovat, ale i tak se moc těším ^^

2 Sora Sora | 1. června 2016 v 10:55 | Reagovat

Ten otec je opravdu blbý, nejvíce ho zajímá, jak bude vypadat pro okolí, to mi dost připomíná toho mého.
Jinak kapitolka se mi dost líbila, ale už, aby tam byl Kakashi. Že on Sasukeho zachrání? ^^

3 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 1. června 2016 v 14:49 | Reagovat

Ten pocit, když si v sedm ráno uložím díl povídky a v půl jedenáctý večer zjistím, že tu byl omylem... ._. Opravdu všímavý člověk to jsem... Že má Pein opiercingovaný i penis už sice vím z mnoha fanartů, ale že se to objeví i v povídce? O_O Nejsem si úplně jistá, co si o tom mám myslet... :D A navíc to přece musí překážet a teoreticky by se Peinovi mohlo i něco stát, ne? :D (nemám vůbec představu, jak může vypadat piercing na penisu, ale dejme tomu, že by třeba vypadnul nebo tak?) Ne, radši to nebudu dál rozebírat, kdo ví, co by mě ještě napadlo. :D

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 1. června 2016 v 18:18 | Reagovat

[1]:Viselo to tu 2 hodiny a četlo to 25 lidí. Fakt hrozné s váma :D :D To aby si člověk dával větší pozor, co vydává. Jinak dík za upozornění, asi bych si nevšimla. Teď to máš naspoilerované :D
[2]:Fugaku je zobecnělý zástupně obyčejných otců, kteří brojí proti homosexualitě v každém náznaku :D Zachrání ho žralok, sežere ho, aby měl navěky pokoj :D
[3]:Ty si povídky ukládáš? Zajímavé :D :D Nicméně Pein si přece potrpí na bolest. Mohlo by se mu stát něco tehdy, když by to se Sasukem dělal nasucho a násilím. To by se mu mohla natrhnout uzdička i normálně bez okrášleného penisu. Pokud nemáš představu, jak to vypadá zadej si to do obrázků na googlu, tak ti toho najde moře.

5 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 1. června 2016 v 19:29 | Reagovat

[4]: No, dokud mi ještě neblbnul mobil, tak jsem si tam většinu povídek ukládala ke čtění offline (a tak se mi jich nakupilo několik set... ._.). Jinak teď momentálně jsem to prostě jenom měla naběhlý na notebooku, ale... moje vyjadřování. :D Hele, myslím, že radši nebudu mít představu... Ne, fakt ne, tohle vidět nechci...

6 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 1. června 2016 v 19:42 | Reagovat

myslim ze sa to moze stat hocikomu ale pravdou je ze ked si prezeram novinky na strankach vzdy si pozriem predoslu poviedku ci som nahodou nieco neprepasla aj ked chodim na stranky kazdy den a az tak citam no stava sa aj v lepsich rodinach no ale hlavne ze sa to spravilo 8-O

7 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 2. června 2016 v 7:08 | Reagovat

[6]:Kontrola je důležitá :D

8 Kai Kai | 5. června 2016 v 19:33 | Reagovat

Super kapitola XD hmm ale ten konec jen aby to nemělo nějakou tragickou dohru... no snad ne. moc se těšim an pokračovani. P.S . co by se asi stalo kdy tam přišel fugaku... hmmm to byl bylo rachot jak vybuch atomovky XD

9 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 6. června 2016 v 9:48 | Reagovat

[8]:Za dlouhých zimních a jarních večerů se může stát mnoho věcí :D Temná atmosféra nahrává mnoha věcem... boj se dalšího dílu 3:)

10 Kai Kai | 6. června 2016 v 13:53 | Reagovat

[9]:  no tak to se teda bojim ještě vic než předtim. to bude totalni katsreofa. už ted mam strach co se bude dal dít hmmm ale přeby by mohl kakashi peina utopit...  těšim se na pokračovani ale mam dost strach co se bude dit dal. :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.