Netradiční prohlídka II.

14. května 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Netradiční prohlídka
Když se Ao rozhodne, tak jde všechno podle něj. Ono manipulovat s mladíkem a dospělým člověk je často dost podstatný rozdíl. Dospělákovi vyhrožovat rodičem je už vcelku divné a nezabírá to. Díky tomu je ten mladý hřebeček nedobrovolně svolný s vyšetřením konečníku.


Starší muž se vítězně pousmál, naštěstí už mu mladík neviděl do tváře. Přešel ke stolu, kde si vytáhl z brašny jeden lesklý čtvereček s kondomem, který si schoval do kapsy. Následně otevřel skříň a natáhl si latexovou rukavici. Ještě zbýval gel, který tu nebyl primárně určený na šukání, ale pro případy, kdy bylo třeba vyšetřit konečník ze zdravotních důvodů.
.
Nervozita mladého Uchihy se stupňovala, jak slyšel za zády šelest a mlasknutí latexu, jak si Ao natáhl lékařskou pomůcku. Zamlouvalo se mu to čím dál míň, a když cítil, jak se k němu lékař přiblížil, bezděčně se otřásl a naskočila mu husí kůže. Přišel si pomalu jako ve zvráceném filmu, jestli doma zjistí, že něco takového do preventivní prohlídky nepatří, tak ať se tenhle chlap těší na žalobu. Sice byl jeho otec přísný, ale když šlo do tuhého, bránil svou rodinu jako lev.
.
Kirigakure si na prsty vytlačil trochu gelu a nanesl ho na mladíkův svěrač. Musel se notně držet, aby se nezačal chechtat, Sasuke tak srandovně poskočil dopředu a stáhl půlky k sobě, což mu stejně v téhle poloze moc nepomohlo. "Klídek, bude to rychlé a vůbec to nebolí. Nemusíš být tak napjatý a trošku se uvolni."
.
Podobnou větu už Sasuke jednou ve svém životě slyšel, ale tehdy tomu napomáhalo to, že byl trochu dost v náladě, i když asi málo na to, aby se mu nepostavil, nicméně teď v sobě jaksi neměl žádný alkohol, který by rozpouštěl jeho stud. "Je to studený," zamumlal nespokojeně, aby nějak zakryl tu obrannou reakci, i když důvod byl samozřejmě spíš psychologický než fyzický.
.
"Hned se to zahřeje." Ao roztíral gel okolo svěrače, než ukazováčkem zatlačil na vstup do Sasukeho těla. Byl tak stažený, přesto se mu podařilo dostat dovnitř. I přes latexovou rukavici zřetelně cítil, jak je mladík uvnitř horký, a představa, že místo prstu do Uchihy zatlačil něco jiného, mu zcela bez problémů nadouvala rozkrok.
.
Sasuke se kroutil jako žížala. Tohle bylo divné, měl pořád instinktivní snahu tisknout se k lehátku co nejvíc dopředu, aby tomu šmátravému prstu unikl. Jeho škodolibost litovala, že se ráno vyprázdnil, kdyby ne, aspoň by si teď Ao užil, třeba ho to naučilo, že nemá svým pacientům strkat prsty do zadku. Moc mu to hledání prostaty tím neustálým ošíváním neulehčoval.
.
Ao si musel mladíka aspoň trochu roztáhnout, aby v něm mohl bez problémů šmátrat. Měl dost zkušeností, kde tu mršku malou hledat. Anatomie mužů byla stejná. Zkušeně Sasukeho prstil, ale to pískle sebou furt vrtělo. Nakonec jeho počínání bylo korunováno úspěchem a nahmatal to správné místo.
.
Mladý Uchiha vyjekl, když se Ao uvnitř něj otřel o uzlinku prostaty. Sakra, tohle bylo… no, o dost jiné, než si představoval. Nepamatoval si, že by byl něco takového dělal jeho předešlý partner v téhle oblasti. Neměl ponětí, že je to tak… příjemné. Byl by přísahal, že tam musí být spousta citlivých nervů, protože jejich dráždění vyvolávalo nečekanou rozkoš.
.
Ao viděl, že jeho počiny mají kýžený výsledek a pokračoval v dráždění. Snažil se mladíka dostat do stavu nepříčetnosti a dařilo se mu to. Dráždivě protahoval jeho dírku, která se začala mnohem líp uvolňovat. Samozřejmě ho nenechá udělat, ale připraví si ho na jisté počiny.
.
"N-ne, ah! Prosím, to už… n-nedělejte to…" kňučel Sasuke, ale jeho tělo se samo vybízelo tomu ukazováčku, který mu právě posouval hranice slasti do netušených dálav. Jak se mu předtím podařilo tím přehadováním uklidnit svoje hormony, tak teď se znovu bouřily jako lavina a zvedaly nejen jeho srdeční tep, ale i jisté soukromé části jeho anatomie. "Ah-aaah! Budu si… stěžovat…" pokoušel se ještě mladík posbírat zbytky racionálního rozumu, které mu ovšem prokluzovaly mezi prsty a dělaly prostor těm pudovějším částem.
.
"Klídek, tohle není nic, na co by sis měl stěžovat," broukl Ao nadrženě a z jeho hlasu bylo zcela jasně čitelné, jak ho mladík vzrušuje. Jestli má dojít na jeho nápad do detailu, tak potřebuje to pískle roztáhnout aspoň na dva prsty, aby se do něj vešel. Ještě chvíli ho protahoval jedním prstem, než přidal další.
.
"A-ale… ahh, bože, tohle je tak skvělý!" zasténal Sasuke, který měl šílené nutkání sjet do svého vlastního vzrušeného rozkroku a začít se trestuhodně honit. "Ch-chci říct… v-vůbec se mi to nelíbí, přestaňte! J-jestli se to dozví táta, zabije mě…" zakňoural. Kdyby Fugaku věděl, že ho doktor zneužil, samozřejmě by řádil, ale kdyby ještě k tomu věděl, že si to zatraceně užíval…
.
U dveří se ozvalo tiché zaklepání, které nebylo v Sasukeho vzdychání moc dobře slyšet. Polstrované dveře se opatrně otevřely a dovnitř nakoukla stříbrovlasá hlava. No ty bláho! Jeho pohled se setkal s Aovým a ten na něj spiklenecky mrkl. Kakashi vešel dovnitř a zavřel za sebou dveře a odložil stojánek se zkumavkami na stolek. Dělal tady ve zdravotnickém zařízení laboranta a Ao mu ráno dal vzorky ke zpracování, tak mu šel donést zpátky laboratorní sklo a zároveň se na chvíli ulít z práce. Nečekal, že se tu bude něco takového dít. Až u dveří slyšel podezřelé zvuky uvnitř.
.
Sasuke zaznamenal přítomnost druhého muže, až když se ozvaly kroky těsně za ním. Leknutím sebou škubnul, přičemž nechtěně stáhl svaly a málem skřípl Aovy prsty ve své dírce. "T-to není, jak to vypadá!" vykvíknul, když se ohlédnul na Kakashiho v domnění, že teď nastane pohoršené bouření a volání policie, sociálky, soudu nebo kam všude to mohl stříbrovlasý nahlásit. "T-to je jen… jen… n-nějaký blbý vyšetření, nic osobního!" V duchu už se třásl, jak to bude večer otci vysvětlovat. Nepochyboval, že dostane takový nářez, že si ještě měsíc potom nesedne.
.
Kakashi chvíli pozoroval Sasukeho, než svůj pohled stočil k staršímu kolegovi. "Ao, jsem netušil, že Kabutovy pacienty vyšetřuješ tak důkladně. Vypadá to, že bych s tím mohl píchnout," nabídl se dvojsmyslně a naklonil se k muži a příležitostnému milenci. Nevedli mezi sebou pevný vztah. Spíše se považovali za kamarády s výhodami. Zachlastat, probrat hokej a zašukat si bez zbytečných řečí. "Můžu se teda přidat?" zašeptal do jeho rtů.
"Klidně, aspoň si budu jistý výsledkem," odtušil Ao a znovu rozpohyboval prsty v mladíkově nitru.
.
Mladík nejprve vytřeštil oči, něco takového by ho nenapadlo ani ve snu. Začínalo mu svítat, jak to asi s celým tím vyšetřením je. Tušil, že to bude podraz! Rázně se postavil na odpor a Aovi se vyškubl. Obrátil se k oběma mužům čelem a založil si paže na prsou. Věděl, že by ten postoj asi vypadal výhrůžněji, kdyby nebyl nahý a se stojícím pérem, ale co se dalo dělat. "Tak zdravotnictví už zakládá uvnitř sebe spolky?" zavrčel a přelétl pohledem obličeje jednoho i druhého medika, "jak si říkáte? Sdružení bystrozrakých zvrhlíků? Mohl bych vás teď klidně připravit o licenci." Hmm, ale to by asi nedodělali to, co začali…
.
"Vážně?" odpověděl mu Ao, "takže půjdeš na policii a řekneš, že se ti při vyšetření prostaty postavil a chceš mě za to zažalovat? To se ti tam vysmějí… navíc si myslím, že teď s takhle vzrušeným klínem," přiložil mu ruku do rozkroku a stiskl, "by se ti někam hodně špatně šlo.
Kakashi radši nic neříkal. Neměl rád narážky na to, když si někdo dělala srandu z jeho fyzické indispozice.
.
Sasukemu unikl tichý vzdech, když Ao polaskal jeho erekci. Nebylo mu to úplně neznámé, nebyl ještě nějak sexuálně vyhraněný a jistou zkušenost s mužem už měl, když se tenkrát na jedné oslavě přiopili… Ale rozdat si to se dvěma neznámýma chlapama v ordinaci?! To by byl slušný adrenalin… Se sebezapřením odstrčil Aovu ruku, aby si zachoval ještě aspoň kousíček rozumu na vyjednávání. "C-co nabízíte, když vás neudám?"
.
Kakashi viděl, že je to na dobré cestě. Od odmítání se dostali už k vyjednávání. Bylo evidentně jasně, že Sasuke si to udání dvakrát rozmyslí. Cítil, že by mu to bylo proti srsti, třebaže tu bylo malé procento, že by to opravdu udělal.
"Potvrdím ti ten papír, co jsi donesl," nabídl Ao blahovolně. Měl rád tyhle jednorázovky, kdy někoho potkáte a ani ne za hodinu už s ním ležíte v posteli. Jen s Kakashim si to rozdával víckrát, jinak stálého partnera nehledal.
.
Sasuke si odfrkl. "To je vaše povinnost, to beru jako samozřejmost," prohlásil klidně, "něco zajímavějšího byste v nabídce neměl?" Nechtěl pochopitelně peníze, ani nic takového, ale možná by se dal přesvědčit, kdyby věděl, že to aspoň bude stát za to. Bylo to už celkem dlouho, co naposledy s někým spal, čas od času se oddával autoerotice, asi jako každý chlapec v jeho věku, ale to nebylo úplně ono.
.
Kirigakure se svůdně usmál a bez uzardění vzal mladíkovo ztopoření do dlaně a začal ho honit. "Slibuju, žes takovou slast ještě nikdy nezažil, jak tady s námi." Byl si tím jistý. Tak mladé pískle ještě nemá moc zkušeností, aby ho s přehledem netroufl. On má za sebou roky sexuální praxe a zkušeností habaděj.
.
Uchihovi se zježily jemné chloupky na zátylku, tohle už znělo daleko lépe. Kousnul se do rtu, aby znovu nezasténal, jak mu ten chlap účelově dělal dobře, a přejel hodnotícím pohledem po obou mužích. "Budiž," vydechl vzrušeně a rošťácky dodal: "Máte šanci. Když dostojíte svým slovům, zůstane vám licence. Když zjistím, že jste břídilové, rozlučte se s kariérou."
.
Kakashi by jen nerad přišel o práci kvůli chtíči. Práce se v dnešní době hledala dost těžko a jemu se ve zdejších laboratořích líbilo. Podíval se na Aa, ten riskoval mnohem víc. Licence lékaře byla důležitá, bez ní byl nic. "Tak to abychom se snažili," přistoupil k Sasukemu, který stál u lékařského lehátka a prsty zkoumavě přejel po jeho krku a hrudi. Nechal ruční práci na kolegovi a zabýval se chlapcovým torzem. Nikdy ještě neměl nic s takovým ušákem.
.
Sasuke spokojeně zavzdychl. Trojku ještě nikdy nezkusil, ani s dívkami, ani s muži. Bylo to tak perverzní, ale zároveň… svým způsobem je měl v hrsti, mohl si stěžovat, i když by se asi spíš propadl hanbou, ale vyhrožovat tím mohl. Takže se budou muset snažit. Jasně, úplně zadarmo to asi nebude, bylo mu jasné, že to bude on, kdo bude ošukávaný, ale když si dají pozor, použijou ochranu a tak… Napadla ho smělá myšlenka, ale nebyl si jistý, jestli se má pokoušet ji realizovat…
.
Kakashi líbal mladíka na krku a dlaní ho hladil na hrudníku. Bradavky byly tak příhodně po cestě, že je musel taky trochu podráždit. Ostatně vypadalo to, že se to Sasukemu líbí.
Ao mladíka dráždivě honil, než už nemohl dále přehlížet svou jistou indispozici. Rozepnul knoflíky pracovních kalhot a vyprostil svoje mužství ven. Úlevně ho promnul, než vzal oba ztopořené penisy do dlaně.
.
Mladý Uchiha zasténal, bylo to pořádně žhavé, ale chtěl si vyzkoušet, jestli si opravdu může dovolit to, s čím si jenom pohrával. Snažil se dodat si odvahy tím, že si neustále opakoval, že má navrch. Může je nechat vyhodit. Odkašlal si, aby měl pevný hlas, když od sebe Aa odstrčil a Kakashiho rovněž. "Počkat, počkat… chci se podívat, jaký materiál mám k dispozici. Oba krok zpátky a ty," ukázal na Kakashiho, "si rozepni kalhoty. Ukaž mi ho."
.
Ao se musel uchechtnout, jak se Kakashi ušklíbl. On se teda nijak nezdráhal a odstoupil. Z bílé látky vykukovalo tvrdé ztopoření, měl možnost si tu s mladíkem hrát delší dobu, než Kakashi, který ač nerad se odhalil také.
Stříbrovlasý muž se postavil vedle svého stejně vysokého kolegy. V bílém pracovním oblečení a jedním okem by na první pohled mohli vypadat podobně. Ale Ao na rozdíl od něj měl doktorský plášť a zvláštní styl účesu, kdežto on měl na hlavě divoký rozcuch, jak si s tím nedělal příliš starosti. Mimoto byl od svého kolegy o něco mladší, což bylo poznat.
.
Sasuke si olízl rty. Když nad tím tak přemýšlel, ještě nikdy si to nerozdával s nikým výrazně starším, než byl on sám. Lákalo ho vyzkoušet, jestli se stářím přichází také zkušenosti v jistých oblastech. Důkladně si prohlédl vzrušeného lékaře, který vypadal, že je připraven k jakékoliv akci, a následně spočinul očima na jeho mladším společníkovi, který se stačil zatím ztopořit jen částečně.
"Hmm, to budeme muset napravit," poznamenal s propalujícím úsměvem a chvilku si pohrával s myšlenkou, že nechá Aa, aby se o to postaral, ale to možná později. "Postav si kámoše do pozoru," přikázal Kakashimu.
.
Kakashi měl chuť mladíkovi odseknout, že tu není pro nějaké divadýlko, ale radši pomlčel. Přece jenom tu nad nimi visela ta částečná hrozba. Než se stihl rozmyslet, jestli poslechne nebo ne, tak se Ao pohnul a bez rozpaků si klekl před něj a vzal to úst jeho erekci. Sakra. Jeho kolega to vždycky tak uměl. Nemohl tomu vzdorovat a spokojeně vzdychl.
.
"Hej! To jsem ti nedovolil, okamžitě od něj odstup, nebo budeš vysvětlovat soudci, jak je možné, že lékař zneužívá své pacienty. I kdybys vyhrál, myslím, že média z vás udělají takové zrůdy, že už o práci ani nezavadíte," zastavil Sasuke nejstaršího muže v jeho počínání. Na to budou mít čas ještě později. Když už, rozhodně neměl v plánu, aby si ti dva mysleli, že dostali do rukou nějakého povolného mazlíčka.
.
Tahle situace byla svým způsobem zvrácená a perverzní, než obyčejná trojka. V práci zneužívali pacienta a ještě byli dva. Ao se s povzdechem narovnal a omluvně políbil Kakashiho na líc. "Budeš se o to muset postarat sám, když nás to pískle drží rádoby v šachu," broukl Kirigakure a postavil se vedle.
Kakashimu nezbylo nic jiného, než Sasukeho uposlechnout.
.
Sasuke se díval, jak si Kakashi honí, byl to dráždivý pohled. Konečně před ním oba muži stáli s obnaženými vzrušenými klíny, až mladík nevěděl, na koho se dívat dřív. Ao byl o něco kratší, ale zato macatější, s výraznými žílami a tmavším žaludem, Kakashi ho měl delšího, ale užšího, s růžovou špičkou a trčel mu kolmo od těla jako stožár. Dech se mu zrychlil. "Ty, pojď sem," kývl na staršího z mužů.
.
"Mám i jméno," odtušil lékař, "jsem Ao a to je Kakashi," představil i druhého muže, aby to nebylo jen takové všeobecné rozkazování. "To je Sasuke," kývl k mladíkovi. Tak hned když se všichni znali jménem, tak to bylo příjemnější. Přistoupil k Uchihovi a natiskl se na něj. "Čím tedy můžu posloužit?" zavrněl a hladil mladíkovy boky.
.
"Předveď mi, jak se umíš líbat," pronesl Sasuke hříšným hlasem a přejel bříškem prstu po Aových rtech. Byly hezky poddajné, zajímalo ho, jestli to tak bude i při polibku. Sám se angažoval a měkkým dotekem vlastních rtů pohladil hranu Aovy čelisti. Vzrušovalo ho, jak ho přitom lehounce škrábaly štětinky jednodenního strniště, přišlo mu to sexy.
.
Starší muž vzrušeně dýchal a něžně se otíral o ty hebké skoro ještě dětské rty. Bylo to velmi příjemné. Navíc na svém těle cítil mladíkovu erekci, jak ji mezi sebou tiskli. Zkoumavě a pomalu si připravoval mladíka, než zaútočil něžným způsobem na Uchihovy rty jazykem.
.
Sasuke nekladl Aovi žádný odpor, zavřel oči a nechal staršího muže proniknout do své pusy, kde ho ochotně přivítal vlastním jazykem. Bylo to horké, vlhké a rajcovní, jak jeden druhému opláceli vášnivé polibky. Když to už málem dospělo do té fáze, kdy by bylo nemožné přestat, mladík se se sebezapřením odtrhl. Trhaně oddechoval a snažil se vzpamatovat, než mu na rtech vlhkých od Aových slin zahrál úsměv. Obrátil se ke Kakashimu. "Teď ty."
.
Hatake převzal místo po svém kolegovi a vpil se do mladíkových rtů. Bylo to hodně příjemné a užíval si to jako Ao před ním. Lehce si Sasukeho přidržoval za šíji. Na prstech ho lechtaly rozčepýřené konečky. Neodolal a vjel do rozježeného účesu. Myslel, že si to mladík něčím upravuje, ale vlasy byly hebké a neslepené.
Ao nedokázal po tak rajcovním líbání jen tak stát a koukat. Počkal, než se ti dva ponoří do polibku a natiskl se zezadu na Kakashiho. Už to bylo chvíli, co spolu spali. Možná by si zase mohli udělat příjemný večer. Líbal laboranta zezadu na krk a lehce přirážel proti němu.
.
Mladík spokojeně oplácel Kakashimu polibky a ani on nedokázal zůstat úplně nečinně. Vztáhl ruce a zvědavě hladil to mužské tělo před sebou, třebaže byli oba muži ještě oblečení, jen s obnaženými chloubami. Ta Hatakeho se také stala dalším předmětem Sasukeho zájmu, protože zvědavě sklouzl níž a dotkl se jeho naběhlého přirození. Bylo tvrdé a chtivé doteků, přesně jak si pamatoval ze své minulé zkušenosti. Začal muže před sebou pomalu uspokojovat a líbal ho čím dál náruživěji, až začali mít problém doplňovat zásoby kyslíku.
.
Kakashi si připadal dost perverzně, jak se tiskl na to nedorostlé pískle před sebou a na zadku cítil tvrdou erekci svého kamaráda. Bylo to rajcovní tak, že měl chuť Aovi říct, ať ho vyšuká. Nebo on by mohl mladíka vyšukat. Promazaný je snad dost, jak odhadoval, když už předtím tu něco dělali. Donutil mladíka posadit se na bytelné lehátko pro pacienty a vměstnal se mezi jeho nohy.
.
Sasuke se nebránil, hlavně proto, že takhle měli vzrušené klíny těsně u sebe, a on neodolal nutkání se o Kakashiho lehce třít, aby mezi jejich údy docházelo ke stahování předkožky. Zároveň k sobě znovu zavolal staršího lékaře, aby na chvíli vyměnil Hatakeho rty za jiné, a při té příležitosti se ručně seznámil i s pérem staršího muže, i když zrovna pohodlné to nebylo, musel se trochu natahovat, aby na něj dosáhl, třebaže stáli muži těsně u sebe.
.
Ao se Sasukem divoce proplétal jazyk a mačkal stříbrovlasého muže mezi nimi. Kakashi vypadal, že si nestěžuje a našel si volné místečko na odhaleném krku, kde řádil. Určitě mu tam udělá nějakou značku, jak to měl v oblibě. Vždycky mu to zakazoval, protože se ho pak v práci blbě ptali, jestli už si konečně někoho našel.
.
Mladý Uchiha začínal mít problém. Jak jeho vzrušení narůstalo, sílila i jeho potřeba se udělat, takže nadzvedával pánev, aby se o Kakashiho třel pořád intenzivněji a zároveň honil Aa o sto šest v reakci na své vlastní touhy. "Už budu…" vzdychl do rtů staršího lékaře, zatímco na boční straně hrdla cítil tlak, jak se Kakashi vůbec nekrotil v projevech vášní.
.
"Na to je ještě brzo," zachraptěl Ao. Byl nadržený jako stepní koza, nutkavě potřeboval zasunout. "Kakashi, pusť mě k němu," pronesl k mladšímu kolegovi, který ustoupil bokem. Upravil si mladíka na lehátku, aby ho mohl šukat vestoje. Přemítal, jestli ho má ještě roztáhnout nebo je připravený dostatečně.
.
Sasuke nasucho polknul. Věděl, že ho jeden nebo druhý, případně oba ošukají, ale bylo to už dost dlouho, co si ho vzal muž. Lhal by, kdyby tvrdil, že neměl přeci jen trochu strach. "A-Ao, já… já jen… K-Kakashi je tenčí, nebylo by lepší, kdyby šel… první?" nadhodil jen tak zkusmo a snažil se, aby to nevyznělo, jako že se bojí.
.
Kirigakure se netvářil úplně nejnadšeněji, ale cítil z mladíka napětí a strach. Byl mladý a asi neměl moc zkušeností v tomhle ohledu… když tak nad tím přemýšlel, tak se Sasukeho chování usuzoval, že asi měl už nějakou zkušenost s muži. "Dobře, nechám jít prvně Kakashiho, ale chci za to určitou satisfakci. Jak se umíš ohánět jazýčkem na jiném místě?"
.
Černovlasému chlapci se ulevilo, že ho Ao ušetří svého macatého ptáka, tedy aspoň na nějakou dobu. Ohledně jeho otázky malinko znejistěl, samozřejmě už to dělal, ale že by kouřil hodněkrát, to se říct nedalo, zas tak zkušený nebyl. Ale zato spousta holek už to dělala jemu, nebylo to přece tak složité. "Určitě dost na to, aby sis to užil," odtušil tedy diplomaticky a vyzývavě si olízl rty.
.
Ao se spokojeně pousmál. Uvidí se, jak se mladík vytáhne. "Kakashi, roztáhni mu pěkně dírku. Já se podívám, jak umí kromě mluvení i používat jazyk i na něco jiného." Starší muž se přesunul bokem, aby k němu měl Sasuke dobrý přístup.
Kakashi si prvně prsty ozkoušel to místečko, které bylo dobře promazané, ale jaksi poněkud těsné. Potřeboval tento vstup poněkud uvolněnější.
.
Sasuke sebou malinko cuknul, když se po nějaké době v jeho prdelce zase ocitly něčí prsty. Navíc se teď Ao postavil tak, aby měl před obličejem jeho žádostivé ztopoření. Vzal ho nejdřív do dlaně a několikrát promnul, než stáhl předkožku a malinko zaváhal. Potom si ale dodal odvahy a špičkou jazyka olíznul tmavý žalud, který se lesknul kapkami touhy. Měl slanou příchuť, ale nebylo to až tak nepříjemné.
.
Hatake se činil a šlo to poměrně rychle, když mladíkovi přímo masíroval prostatu. Ao mu hodil kondom, co měl v kapse, a zbývalo už jen si ho nasadit. Sice mladík vypadal zdravě, ale kdo ví. Lehce přitlačil na svěrač, a když zjistil, jak to pěkně jde, tak zatlačil víc. Držel si Uchihu, aby ho neodtláčel od okraje.
.
Mladý Uchiha se malinko napjal, a i když ještě pořádně nezačal Aovi kouřit, teď pozastavil tuhle činnost úplně, protože přes Kakashiho průnik se zkrátka nedokázal soustředit na nic jiného. Dýchal přerývaně a mělce a snažil se zvládnout ten bolestivý tlak, nedalo se říct, že by byl nesnesitelný, ale do slasti to zatím mělo daleko. Na malý okamžik zapochyboval, jestli bylo vhodné nechat jít Kakashiho prvního, přišlo mu, že ho má hrozně dlouhýho, i když to byl jen zkreslený vjem.
.
Kakashi spokojeně vydechl, ostatně jako vždycky když pronikl do svého milence. Páni, to pískle bylo tak útlý, to bylo asi tím jeho nízkým věkem. Když první vlna slasti trošičku opadla, tak jeho zastřený zrak padl na útrpně se tvářícího Uchihu. Neváhal mu taky trošku odpomoct ručně, aby se uvolnil.
.
Tahle strategie zabírala mnohem lépe, Sasuke se pomalu uklidňoval a přivykal si tomu pocitu, mít něco v sobě. Byl rád, že mu Hatake nechal nějakou chvíli na vzpamatování, potřeboval ji, ale po pár minutách už si tělo začínalo vyžadovat své. "D-dobrý," hlesl směrem ke Kakashimu a obrátil svou pozornost zpátky k Aovi, jehož erekce trčela přímo před ním, jako by ho obviňovala, že se jí nevěnuje.
.
Kakashi se stáhl a nedočkavě přirazil. To mrně bylo těsný a hřejivý jako zahřívací polštářek do kapsy. Měl co dělat, aby se alespoň trochu držel zpátky. Propaloval mladíka pod sebou zastřeným pohledem.
Ao měl o Sasukeho tělesné teplotě taky svou představu. V puse měl výheň, jako kdyby měl horečku, přinejmenším čtyřicítky.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 14. května 2016 v 9:24 | Reagovat

Fakt suprový PWPčko :33 Slintám ;) Moc se těším na další ^^

2 ajka ajka | E-mail | 14. května 2016 v 9:32 | Reagovat

Ahoj,děkuju že si udělala povídku kde je trojka, tohle je nejlepší blog co sem našla 😀

3 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 14. května 2016 v 10:39 | Reagovat

-flákne mobilem o zem- Ale no tak! Ty víš, co si myslím, o tom ukončení. ˃˗˂ Pořád si nejsem jistá, jestli po tomhle bude mít Sasuke z doktorů ještě větší hrůzu nebo se jí zbaví... Ale rohodně je to pro něj jedinečná příležitost zažít trojku a být při tom sledován jen jedním párem očí. :D

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 15. května 2016 v 10:10 | Reagovat

[1]:Jj těš se bude sranda.
[2]:Tak doufám, že i nejlepším zůstane.
[3]:Njn fakt se omlouvám o:), ale nemůžu do jednoho článku narvat víc jak 8-9 stran textu, prostě se tam víc nevleze. Ta poznámka o očích je fakt luxusní :D

5 Kai Kai | 18. května 2016 v 19:49 | Reagovat

Super díl :d no tak sasuke ještě začne chodit rad k doktorovy XD

6 draci-sestry draci-sestry | 18. května 2016 v 20:23 | Reagovat

[5]:Uvidíme, zatím o tom, ale ještě neví.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.