Netradiční prohlídka III.

21. května 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Netradiční prohlídka
Oba dva zdravotníci se mladého adolescenta necudně berou z obou stran. Dost zvláštní zdravotnická prohlídka, spíše by se dalo říct pořádně horkokrevné cvičení, které si všichni zúčastnění užívají.


Sasuke si připadal tak zvráceně, jako snad ještě nikdy. Dva cizí muži, kteří si ho tak nenasytně brali a jeden mu svou rukou způsoboval v klíně hotová slastná muka. Tlumeně sténal, i když měl v puse Aův penis, zatímco Kakashi mu zvedl nohy a opřel si jeho štíhlá lýtka o ramena. Mladík vyjekl, jak do něj tímhle manévrem teď přirážel šedovlasý tak, že zasahoval prostatu.
.
Kirigakure cítil, že má Sasuke ještě rezervy a jistě se toho o kouření časem naučí mnohem, ale i tak to nebylo vůbec špatné. Ta téměř chlapecká nesmělost a nevinnost byla vzrušující. Měl nutkání trochu vycházet Sasukemu vstříc. Omezil se jen na pár centimetrů, nechtěl zase mladíkovi probodnout hrdlo.
.
Černovlasý chlapec poslušně pohlcoval Aovu chloubu, tak do poloviny, víc to nešlo, protože se mu vždycky hrozně podráždil dávicí reflex. Snažil se ale, zapojoval jazyk a trošku ho sál, i když to bylo docela obtížné, protože musel neustále sténat, jak ho na druhé straně Kakashi protahoval, jen to celou ordinací mlaskalo. Takovou dávku slasti snad nikdy nezažil, Ao nekecal.
.
Kakashi si přidržoval Sasukeho nohy a už dost dravě ho šoustal. Nikdy by nevěřil, že když půjde zanést laboratorní sklo, tak se dočká tak příjemné chvilky v pracovní době. Snad nikdo nebude mít teď chuť navštívit pediatra. Z vedení určitě nikdo a rodiče chodili povětšinou hned ráno. Teď odpoledne bývaly čekárny prázdné.
.
"A-ghh! Ako-hád mnhe vahuj-te, neh bu-hete sthí-kat," pokusil se Sasuke vznést požadavek na Aa, aby mu včas řekl, kdy se má odtáhnout. Úplně nebyl nakloněn myšlence, že by mu měl polykat, přeci jen ho neznal, tedy jeho zdravotní stav. Sám neměl k orgasmu daleko, takové dávky rozkoše nemohl dlouho snášet, aniž by se přitom neudělal.
.
Ao vypadal, že mladíkovi nerozuměl ani slova. Ostatně měl zrovna smysly zaměřené na jiné věci, než je sluch.
Tu huhňavou větu mu nakonec přeložil Kakashi s poťouchlým výrazem ve tváři. "Říkal, že se ahh! m-mu máš vystříkat do p-pusy," vydechl sténavě, jak jen slast odkapávala do mističky a hrozila přetečením. Už se těšil, jak bude.
.
"Ughmm! To shem nehí-nehí-k-aaaal! AAAAAH!" Sasuke se nestačil ani pořádně bránit té Kakashiho desinterpretaci, protože už jeho tělo další nápor rozkoše nevydrželo. Když do něj Hatake vehementně přirazil a silně se otřel o prostatu, mladý Uchiha se napjal jako tětiva luku a vteřinku nato už z něj Kakashi ždímal teplé mlíčko, které v kaskádách dopadlo na jeho ploché bříško.
.
Kakashi trochu zvolnil, ale jakmile opadla prvotní křeč, tak se vrátil k původní rychlosti. Drancoval mladíkovo tělo ještě pár minutek, které uběhly snad rychlostí blesku. S přerývavým dechem skoro brutálním způsobem přirážel, než strnul a i on si užil báječného vrcholu.
.
Sasuke zůstal nějakou dobu bez hnutí, nemohl se z té přemíry slasti vzpamatovat. Dokonce přestal Aovi kouřit, ale staršímu muži to zřejmě nevadilo, protože do jeho úst sám přirážel, takže o zdroj rozkoše v podstatě nepřišel. Kakashiho vrchol zaznamenal spíš jen podle toho, jak šedovlasý naříkavě zasténal a ustal v pohybu, ale přes kondom jinak jeho sperma necítil.
.
Kirigakure si přidržoval mladíkovu tlamičku a dělal si dobře. Sám se blížil k vrcholu. Mrkl na Kakashiho, který se vzpamatovával z orgasmu. "Jak jsi to říkal? Dovnitř?" vydechl naléhavě, jak na něj přicházel vrchol. Ještě okamžik a bude hotový raz dva.
.
Mladý Uchiha byl sice ještě jako omámený, ale přeci jen ta slova pronikla jeho omámenou myslí. Prudce otevřel oči. "Nghee! Vheen!" zahuhlal s plnou pusou a pokusil se ucuknout hlavou dozadu, i když narazil na odpor Aových prstů, jak si to přidržoval.
.
Ao ještě chvíli trápil protestujícího mladíka, než se stáhl a udělal se venku. Možná Sasuke mohl být radši, kdyby se udělal dovnitř, protože takhle mu část ejakulátu skončila na obličeji a na hrudníku. Starší muž už jen uspokojeně ždímal posledních pár kapiček ze svého ztopoření.
.
Sasuke sebou škubnul, jak na jeho tvář dopadlo několik spršek teplého semene, radši nechtěl vidět, jak teď vypadá. Na nějakou dobu se ordinací rozléhalo jenom trojí zrychlené a těžké oddechování. "No," prohodil následně Sasuke, "tak myslím, že máte štěstí, nechám si tu žalobu pro sebe."
.
"Bezva," odtušil Ao a přejel mladíkovi hranu čelisti a naklonil se k němu, "teď my si vybereme jistou platbu za mlčení." On chtěl Uchihu taky šukat. Hatake vypadal náramně spokojeně. "Tak co, Kakashi, dáme ještě jedno kolo a prohodíme se?"
"Jsem pro," souhlasil stříbrovlasý a opustil své místo. Kondom hodil do odpadkového koše a Sasukemu podal ručník na otření spermatu.
.
Mladík pootevřel překvapením ústa. Tušil, že Ao se nebude chtít vzdát takového prožitku, ale jak to jako formuloval? "Jak - za mlčení?" ohradil se, "to nemyslíte vážně, nemůžete o tom nikomu říct, byli byste sami proti sobě, tak jaká platba?!" Nedošlo mu, že Ao tím zřejmě nemyslí soudy, ale kdyby jeho otci vyzvonili, jak si to s nimi užíval… No, možná by to Fugaku sám chtěl udržet v tajnosti, i když by ho určitě seřezal jako žito.
.
"Kdo říkal, že bysme v tom vyprávění figurovali my sami… Co kdyby tvůj otec dostal anonym, v kterém by mu někdo detailně popsal, jak sis dneska užíval prohlídku? Myslím, že by se hodně divil." Ao trochu blafoval, ale vždyť mladíkovi nechtějí ani trochu ublížit, spíš naopak.
.
Sasuke si olízl rty a přimhouřil oči. Vycítil, že se jenom kočkují, ale docela ho to bavilo, kdo s koho. "Anonym je na nic, když chybí důkaz," prohlásil s nevinným úsměvem, "nevím, jestli mi něco netajíte, pánové, ale řekl bych, že byste žádný neměli, kdybyste se to rozhodli vážně udělat, co?"
.
"To ostatně nemáš ani ty, kdyby sis šel někam stěžovat, nebo ano?" zeptal se Ao a pohladil mladíka po stehnech a vyhoupl ho do sedu. "Ale myslím, že k nahlodání něčí zvědavosti by anonym stačil." Kirigakure se naklonil a olízl mladíkovi ouško. "Copak se ti to teď nelíbilo?" šeptl hříšně.
.
"M-média jsou hyeny, kdybych jim řekl, co se tu odehrálo, měli byste je na krku," prohlásil Sasuke, "dokázal bych vám uškodit víc než vy mně. Ale to je jedno…" Vzdychl, ucho bylo vždycky jeho silnou erotogenní zónou. "Myslím, že byste se měli živit spíš jako šoustači než jako lékaři…"
.
"Kakashi, vidíš. Začneme dělat bokovku. Ten lékařský plat se mi zdá malý. Tak někomu s něčím píchnem a určitě nám dá nějaký peníz," stočil pohled zpátky k Sasukemu, "kolik bys nám dal na hodinu?" zeptal se se zájmem a hladil mladíkovy boky.
.
"Já? Ani vindru, kupovat si děvky je pod mojí úroveň," ušklíbl se Sasuke. Sice pod pojmem děvka by si normálně představil někoho, koho by opíchal on, ale určitě se to dalo použít i opačně. "Víte, co bych chtěl vidět?" napadlo ho mimoděk, "jak by se tvářil pan Yakushi, kdyby viděl, jak jste mu znesvětili ordinaci…"
.
"Co víš, třeba by se k nám ještě přidal. Nikdy nevíš, co v kom dřímá," pronesl zkušeně Kakashi a obkročmo si sedl za mladíka na lékařské lehátko. Rukama ho objal a prsty nechal šmejdit po skoro chlapeckém hrudníku a rty si mapoval krk a ucho, které se zdálo být Uchihovou slabinou.
.
"Ježíšikriste!" zhrozil se Sasuke jen napůl hraně, "dva chlapi na jednoho, dejme tomu… ale tři, to bych se asi už nikdy v životě neposadil… aaah! Nechte toho, to není fér…" Nedokázal pochopit, jak bylo možné, že tak rychle vyčmuchali jeho erotogenní zónu, ale zjevně měli v plánu toho okamžitě využít, až mu po páteři přebíhaly nové ohnivé vlnky.
.
"Opravdu není?" zeptal se s úsměvem Kakashi a pokračoval v oblažování toho zajímavého místečka. Navíc měl skvělý přístup do jeho klína, kde vzal do dlaně ochablý penis, aby mladíka znovu vzrušil.
Ao váhal, jestli má mladíka políbit, ale pak si nakonec vybral Kakashiho ústa, která si uzurpoval pro sebe a Sasukemu musely stačit jeho šmátravé ruce.
.
"Nghh…" Sasuke si připadal mezi oběma muži trochu zmáčknutě, ale oba s náruživostí bloudili po jeho těle, takže jeho nepohodlí kompenzovali. Aspoň se přisál k Aově hrdle, které měl na dosah, a se škodolibostí mu tam udělal pořádný cucflek. Jen doufal, že nemá manželku, které by to musel vysvětlovat, ale pochyboval o tom, když po něm tak vystartoval.
.
Ao cítil na krku tlak. Zrovna se ale nemohl odtrhnout, protože Kakashiho jazyk ho připravoval o dech. Jestli ten cucflek uvidí šéfová… bože, to si zase něco vyslechne o vdavkách. Netušil, proč po něm Mei tak jela. Přitom jí nikdy nedal jediný náznak, že má šanci.
.
Sasuke si spokojeně prohlédl své dílo a napadla ho drobná provokace, o které sice předem věděl, jak skončí, ale nedalo mu to, aby jednoho z mužů nepopíchl: "Když teda vystřídat, tak všichni, ne? Jestli mě teď chceš šukat ty, Ao, tak myslím, že já ošukám Kakashiho, ať je to fér."
.
"Klidně," odtušil Ao, až se jeho kolega ostře nadechl, "ale prvně ho musíš přeprat. Nebude to ale nic jednoduchého, to ti říkám rovnou. Kakashi je mistr v technice tisíc let bolesti." Ona to nebyla technika jako spíš drobná vylomenina, kterou si Hatake vymyslel pro pošťuchování s kamarády.
.
"No dovol?" ohradil se Sasuke, "mohl bych říct to samý, Kakashi mě přeprat nemusel. Ale fajn, dobře. Když vyhraju, můžu ho ošukat." Docela by ho to lákalo, vyzkoušet si sex mezi muži z té druhé stránky, natož takhle s někým starším, to by se cítil na výši. Určitě to nemůže být nějaká neblokovatelná technika.
.
"Myslím, že teď by ti to bylo mnohem míň příjemnější, než třeba tohle," zavrněl Kakashi a palcem obkroužil žalud a zároveň s tím mladíka lehce koukl do lalůčku. Odměnou mu bylo tiché zasténání. Neměl teď zrovna dělat nějaké pitominy, které vymyslel Ao, který občas plácá něco, co není vůbec potřeba.
.
"Achmm…" zavrněl Sasuke, jehož mužství se už při vší té péči stačilo zase postavit, "j-jak doma vysvětlím, že si po návštěvě v ordinaci nemůžu ani pořádně sednout?" A to ještě ani pořádně nevěděl o rudých značkách, které mu Hatake zanechal na krku.
.
"Jsi mladý, určitě tě napadne něco dobrého," broukl Hatake a olízával Sasukeho ouško jako chutný cukřík. Cítil, jak mu v ruce začíná znovu tvrdnout.
"Myslím, že je zbytečné se tady přehadovat o jistých věcech," odtušil Ao a hnětl Uchihovi kulky, "můžeme se věnovat příjemnějším věcem, než je plané debatování."
.
"Ale, já… ale…" kníknul Sasuke, měl ještě tendenci trochu protestovat, opravdu by se nezlobil, kdyby mohl jednoho z nich taky opíchat, ale nakonec musel pod tíhou rozkoše rezignovat. "Oh, vy jste strašný vyděrači, že jsem radši s formulářem nepřišel ráno, jak jsem měl původně v plánu…" zasténal. I když, to by si zase neužil.
.
"To bysme tu hrozně zdržovali. Víš, jak jsou matky potom nevrlé, když musejí v čekárně moc dlouho čekat," uchechtl se Ao a společně s Hatakem mladíka dráždil. To mrně se kroutilo v jejich sevření, ale nic si z toho nedělali. Odměnil se Kakashimu dlouhým dráždivým polibkem za to, že se začal věnovat i jeho mužství.
.
"Neříkej, že bys mě zneužil i tak!" zhrozil se Sasuke myšlenky, že by ho Ao šukal, zatímco venku by byla plná čekárna lidí, dětiček a netrpělivých maminek. Když viděl, že je Ao obstaraný Kakashiho druhou rukou, pokusil se vztáhnout jednu svoji dozadu, aby našel i Hatakeho erekci, ale dlouho tak nevydržel, docela to po chvíli bolelo, jak se natahoval v nepřirozeném úhlu.
.
"Možná," pronesl Ao mnohoznačně a užíval si Kakashiho péče, ale brzy mu přestala stačit. "Kakashi, posuň se dozadu," vybídl kolegu, aby se od nich odsunul. Následně si mladíka poměřil žádostivým pohledem a otočil ho k sobě zády. "Pěkně se předehni." Nechá Sasukeho, aby Hatakemu vykouřil a sám okusí jeho zadeček."
.
Aby mohl Sasuke takový pokyn splnit, musel napřed sklouznout z lékařského lůžka. Původně si myslel, že to provede tak jako na úplném začátku, když se ještě Ao schovával za vyšetření prostaty, ale v tom mu teď jaksi bránil Kakashi, který seděl na okraji lože pokrytého igelitem, který byl ještě teď od předchozí činnosti pěkně zahřátý.
.
"Kakashi, říkal jsem odsunout, ne přisunout, tak šup," vybídl kolegu, který seděl obkročmo na lehátku, aby se od nich vzdálil aspoň o dobrý metr. "Sasuke, teď už máš místa dost." Tlakem na záda Uchihovi pomohl s ohýbáním a zároveň s tím se mu pěkně ten skvostný zadeček natlačil do klína.
.
Sasuke se malinko začervenal, jak se opřel lokty o lehátko a před očima měl znovu vzrušený klín, tentokrát Kakashiho. "Doufám, že budeš postupovat přiměřeně k tloušťce svýho péra," poznamenal ještě dozadu směrem k Aovi, s délkou problém nebyl, ale tentokrát s šířkou, bude se muset roztáhnout víc než u Hatakeho.
.
"Neboj, dám si pozor." Nesměl nechat žádné hmatatelné důkazy a on natržený svěrač není úplně bezva. Musel by ho vzít někam na šití a to by bylo hodně nepříjemné. Ještě odběhl k brašně, kde vytáhl další kondom. Ještěže jich nosil s sebou víc. Člověk nikdy nevím, kdy se mu můžou hodit. Natáhl si ochranou pomůcku na penis a zatím fiktivně přirážel proti vyšpulenému zadečku.
.
Mladík si mezitím pohrával s Kakashiho mužstvím. Pravidelně stahoval předkožku a hnětl mu varlata, snažil se podle vzdechů stříbrovlasého odvodit, co se mu líbí a kde. Nakonec se naklonil ještě trošku blíž a neškodně oždiboval ten tvrdý nástroj zuby, docela se bavil tím, jak sebou napoprvé Hatake lehce škubnul, asi se lekl, že ho chce doopravdy kousnout. Zrovna tady by to pořádně bolelo.
.
Ao přešel k činům a navedl svoje ztopoření k otvůrku. Vlhkým žaludem se otíral o vstup a zkusmo zatlačil. Nešlo to úplně lehce, ale mínil vytrvat. Pomalu se začal probojovávat do mladíkovy sevřenosti, a aby podpořil jeho uvolnění, tak mu stejně jako předtím Kakashi odpomáhal ručně.
.
Sasuke malinko kňučel do Kakashiho kůže, jak se dalo čekat, bylo to horší než když ho penetroval Hatake, bolelo to a tlačilo, ale snažil se potlačovat obranné reflexy stáhnutí svalů. Na čele mu vyskákaly krůpěje potu a jeho přerývané dýchání bylo přerušováno syčením skrz stisknuté zuby, jako by v ordinaci byla nazlobená kobra.
.
Hatake hladil mladíka po ramenou a vískal ho ve vlasech, aby mu trošičku odpomohl od těch nepříjemných pocitů, které zažíval. Věděl, jak přesně je to pískle útlé a jak se teď musí Ao cítit. Naprosto skvěle, klidně by s ním měnil, ale musel se spokojit s tím, co má.
.
Mladý Uchiha měl dojem, že víc už se snad do něj nevejde, a přesto se Ao neustále posouval ještě hlouběji. Když už se zoufalstvím pomalu hryzal do rtu, přeci jen ucítil dotyk Aových stehen, který znamenal, že je v něm celý. Zaznamenal za sebou slastné vydechnutí, on sám se z toho musel nejprve vzpamatovat.
.
Ao měl zavřené oči. Tohle bylo něco, už věděl, proč se zaříkával, aby na nedospělé teenagery nepohlédl jinak než na pacienty, protože to útlé tělíčko bylo prostě skvostné. Mladé a horké. Snad od téhle doby bude muset odejít na nějakou odvykací kůru. Tohle prostě nikdy nezapomene, pomyslel si, když se zkusmo pohnul.
.
"Bože!" procedil Sasuke mezi zuby, něco tak širokého v sobě ještě nikdy neměl, jeho svěrací sval dostával zabrat, ale Aova ruka kmitající v jeho klíně byla částečnou kompenzací. Zvykal si na tu velikost jen pomalu, ale přeci jen se časem bolest poněkud otupila, i když tlak vyvíjený na jeho dírku byl pořádný. "D-doufám, že nebudu mít zejtra ráno problém," vydechl, nerad by měl tak odřenou sliznici, aby ráno pomalu nemohl na záchod.
.
"Kdyžtak ti něco předepíšu," vydechl Ao a užíval si nejtěsnějšího sexu za celý svůj život. Jak by to vypadalo, kdyby si Sasukeho vzal jako první? To by ho snad opravdu musel natrhnout. Teď jim to dělalo obtíže a to už byl Uchiha rozšukaný od Kakashiho.
.
Sasuke ještě nějakou dobu přerývaně dýchal, ale když se trochu uklidnil, začal se opět věnovat Kakashimu, který si mezitím musel pohrávat sám se sebou. Teď nahradil jeho ruku svou vlastní a navrch přidal horká ústa. Dneska to byl opravdu jeho dosud nejdivočejší sexuální zážitek.
.
Kakashi položil dlaně za sebe a opřel se o ruce. V téhle poloze mohl vycházet mladíkovi krátkými přírazy. Sasuke nebyl úplný nováček v tomhle oboru a bylo to věru velmi příjemné. Nechával zatím iniciativu na Uchihovi, než se rozhodl, že se si určí tempo a vpletl mladíkovi prsty do vlasů.
.
Černovlasý chlapec nijak neprotestoval a podřídil se Kakashiho naléhavé potřebě, samotnému mu srdce vyvádělo jako splašený kůň, jak ho vzadu Ao projížděl. Tohle by ho nenapadlo ani ve snu, když sem tak před hodinou a půl přišel s tím, že chce jen potvrzení. "A-ghhm, gmm!" sténal s plnou pusou, jak ho zase oba muži tak perverzně využívali na obou koncích.
.
Ao už se rozjel v pořádném tempu. Šukal mladíka, jako kdyby na tom závisela jeho kariéra, což v podstatě byla i pravda. Popustil uzdu svojí divoké stránce a nechal se pohltit dravým démonem vášně, který chlemtal slast po litrech a žadonil po další.
.
Mladík měl dojem, že ho snad Ao ušoustá do bezvědomí. Přírazy byly tak dravé a intenzivní, že se ani nemohl pořádně zapřít a nejstarší muž ho posouval stále blíž a blíž k lůžku. Začínal být přesvědčený, že se mu každou chvíli podlomí kolena, kňoural a vzdychal do Kakashiho údu, který mu pro změnu projížděl ústa.
.
Každé Sasukeho zavzdechnutí přidávalo Kakashimu na prožité slasti. Bylo to vzrušující, navíc si sám určoval svými přírazy hloubku a rychlost. Uvnitř Uchihových úst cítil šikovný jazýček. Ještě chvíli a určitě se udělá. Kdo by odolal něčemu tak, extatickému. Škoda jen, že nedosáhl na Aa.
.
Sasuke už také neměl k orgasmu daleko, Aova dlaň byla dost horká a zkušená a hlavně jeho erekci masírovala v takovém tempu, které odpovídalo rychlosti jeho přírazů, a ta byla mimořádná. Pleskání kůže o kůži, mlaskavé zvuky mužství drancujícího zvlhčenou dírku a tlumené i netlumené vzdychání, sténání a hekání, to byla symfonie naplňující celou ordinaci.
.
Kakashi se nemohl déle krotit a šukal mladíka do úst o sto šest. Zaznamenal jistý začátek rychlého konce. Už bude. Možná by se měl stáhnout. Sasuke předtím nechtěl, aby se mu Ao udělal do pusy, ale teď přece nic neříkal. Uličnicky se ušklíbl, když hlasitěji vzdechl a vystříkl mladíkovi do úst.
.
"Mhmm! Ughh!" Sasuke něco takového nečekal, měl za to, že si Kakashi vezme příklad ze svého staršího kolegy, rozhodně nebylo v plánu, aby se mu udělal do pusy! Teplá mazlavá tekutina mu plnila ústa, chtěl ucuknout, ale Kakashiho ruka si ještě pořád přidržovala jeho hlavu v klíně. Musel nedobrovolně začít polykat.
.
Hatake si nevědomky Sasukeho držel pevně u sebe a jakmile polevil první nápor orgasmu, tak ho pustil. Okamžitě začal prskat jako vzteklá kočka a on sám si užíval dozvuků.
Ao se jen uchechtl, jak se kolega vůbec nerozpakoval. Sám ho chtěl v co nejbližší minutě napodobit. Ostatně, kdo by odolal spalující vášni a rozvášněnému tělu.
.
Sasuke měl v plánu pořádně Kakashimu vyčinit, třeba i fyzicky, ale Ao zrovna jaksi víc stiskl jeho erekci, takže se rozhodl to o chvilku odložit, protože jeho vlastní vrchol byl na dohled, teď už se mohl soustředit jen na něj. O pár vteřin později se prohnul a vykřikl na celou místnost, když jeho vlastní semeno skončilo v několika mléčných stříkancích na podlaze a na Aově ruce.
.
Kirigakure zmučeně zaskučel, jak se mladík v orgasmu stáhl. To mu stačilo, aby se i on udělal. Musel se rukama zapřít o lehátko, jinak by spadl na mladíka a připlácl ho k němu. Tohle bylo neskutečné. Sice preferoval jednorázové vztahy, ale tady by možná udělal výjimku.
.
Mladý Uchiha se opřel čelem o Kakashiho stehno, panebože, ti mu teda dali, večer se snad ani nepohne. Cítil, jak mu Ao odfukuje na zátylek a Hatake ho víská ve zpocených vlasech. Pár minutek si vychutnával dozvuky absolutního blaha, než vzhlédl ke stříbrovlasému. "Kruci, co to mělo bejt?! Vystříkal ses mi do pusy!" obvinil ho, "jasně jsem řekl, že to nechci!"
.
"Cože? Nic jsi neříkal," hrál hloupého Kakashi a nic si z protestujícího mladíka nedělal. Jedno rozhořčené pískle není nic závažného. Nebál se, na to byl příliš nabušený hormony spokojenosti.
Ao se jenom uculoval pro sebe. Vyklouzl z mladíka a vyhodil použitý kondom. Upravil se, což zabralo vteřinku, a šel si umýt ruce od Sasukeho spermatu. Vypadal už jako obyčejný pediatr. No možná si trochu i opláchne obličej a určitě tu bude muset vyvětrat, než si pozve případně dalšího pacienta.
.
"Říkal jsem to Aovi, tak jsem myslel, že je snad jasný, že to platí pro oba!" vrčel Sasuke, zatímco také využil umyvadlo v ordinaci. Musel se k němu málem dokulhat, protože takhle těsně po sexu skoro nedokázal dát nohy k sobě. Musel toho ze sebe smýt víc po obou akcích, potřeboval by ideálně sprchu, ale na tu bude muset počkat až doma. Ještě že aspoň oba muži použili kondom, nedovedl si představit, co by dělal, kdyby ne. Jakmile byl v rámci možností čistý, začal se urychleně oblékat, aby se před nimi neproducíroval nahý déle, než bylo nutné.
.
"Tak to jsem pochopil jinak, omlouvám se," pronesl Kakashi, aby ukázal dobrou vůli. I on sám se upravil a sledoval mladíka, jak na sebe fofrem hází oblečení. Moc pěkné hříbátko, které zprznili v dětské ordinaci. To by byl titulek pro novináře jedna radost. Nechtěl moc nikde figurovat, ale tak mladíka v podstatě neznásilnili.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 21. května 2016 v 8:10 | Reagovat

Já vás miluju :3 Tohle je skvělý balzám na duši, kterou mám po hokeji rozedranou :D Prostě boží povídka a moc se těším na další díl ^^

2 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 21. května 2016 v 23:19 | Reagovat

Gratuluju, odrovnaly jste mě, nevím, co napsat. :D Jelikož to Naomi momentálně moc nemyslí a pro nosebleed ani není moc schpná cokoliv psát, tak... Já na to kašlu, prostě čtyřoká trojka je nej. :D

3 Aenai Aenai | 21. května 2016 v 23:34 | Reagovat

Supeeer moc se mi to líbí

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 22. května 2016 v 20:04 | Reagovat

[1]:Hokej jsme teda prosrali. Jsem si myslela, že když od začátku vedeme, tak se nedostaneme do semifinále. Co už radši to všelijak pinkat od začátku, ale projít než toto.
[2]:Njn krev dělá klávesnici kluzkou viď :D
[3]::3 Bezva

5 Kačí Kačí | 22. května 2016 v 20:40 | Reagovat

[4]: To ano, ale myslím si, že za to, že jsme se nedostali semifinále můžou i hodně rozhodčí. Je škoda, že si trenéři nemůžou vyžádat opakované posouzení zákroku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.