Netradiční prohlídka IV.

28. května 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Netradiční prohlídka
Sasuke si po orgasmu začne uvědomovat, do jak perverzní situace se dostal. Tváře mu zahoří červení a bleskově vypadne z ordinace. Jenže osud tomu chtěl, že se s černovlasý mladík s oběma úchyly nevidí naposledy.


Takhle těsně poté, co odezněly poslední dozvuky sexuálního zážitku, se Sasuke začal cítit trapně, docházela mu ta situace v plném rozsahu. Nechal se ošukat dvěma cizíma chlapama! Bože, hlavně, aby se nic nedozvěděl otec… radši odsud vypadne co nejrychleji a už se s nimi nikdy neuvidí. Bleskově hmátl po svém batohu. "Tak… ehm… tak nashle… sbohem…" zamumlal rozpačitě a ani jednomu se nepodíval do tváře, než prchl z ordinace jako vyplašený zajíc.
.
Kakashi jenom zvedl obočí, jakým fofrem mladík vylítl ze dveří. "To jsou fofry, ale ještěže jsem za tebou došel. Nikdy bych nevěřil, jak je příjemné dělat v dětské ordinaci." Trošku si z toho dělal srandu, ale rozhodně ničeho nelitoval.
Ao zrovna otvíral okno, aby se vyvětralo. "To tedy. Ani jsem nedoufal, že s tím pískletem zažiju něco tak zajímavého." Přešel k pracovnímu stolu. Asi by měl dopsat tu zprávu o preventivní prohlídce. "Ale myslím, že se s ním ještě uvidím," na tváři se mu rozlil úsměv, když zaznamenal zdravotní potvrzení na výlet, s kterým Sasuke přišel. "Jsem zvědavý, kdy na to přijde." Ještě chvíli pokecal s Kakashim, než se rozloučili a on se šel podívat do čekárny, jestli tam někdo není.
.
Sasuke si doma dal dlouhou horkou sprchu, při které ze sebe částečně spláchl kromě tělesných tekutin i pocit viny. On si přece nezačal! To Ao po něm vyjel, ještě na něj ušil takovou boudu, prý vyšetření… Silou vůle zaplašoval myšlenky, že on se však potom situaci docela ochotně poddal. Prostě na to zapomene, vždyť už na toho chlapa nikdy v životě nenarazí, Kabuto se za týden vrátí a bude vše při starém.
Během rodinné večeře se ošíval na židli jako na trestné oslici. Měl pěkně pohmožděný svěrač a to ze zkušenosti věděl, že namožené svaly bolí dvakrát tolik až na druhý den. To se má na co těšit.
"Tak co, zlatíčko? Jak jsi dneska dopadl u doktora?" zeptala se Mikoto, když přišly na přetřes novinky z dnešního dne.
"No, já… ehm, jo… jo, dobrý, v pohodě," zamumlal Sasuke a nepodařilo se mu zabránit lehkému zrudnutí. Raději klopil oči jenom do talíře.
"Takže máš to potvrzení, vidíš, můžeš ho zítra odevzdat," přikývla jeho matka.
V nejmladším Uchihovi hrklo. Do hajzlu… ten formulář! Úplně na něj po tom všem zapomněl. Jeho strnulý výraz přilákal pozornost i zbytku rodiny.
.
"Stalo se něco?" zajímal se hned Itachi, kterému bratrovo podivné chování přišlo zvláštní. Pořád sebou šil a teď se ještě tvářil, jako kdyby někde zapomněl zapálenou svíčku. Nebo ho ještě napadla jedna možnost, která zřejmě došla i jeho otci.
"Sasuke, že ty ses na to dneska vyprdl?" udeřil na svého syna Fugaku a plně se na něho soustředil.
.
"Ne! Já jsem tam byl, vážně," bránil se Sasuke takovému nařčení, "jenže… já nějak… jsem tam ten formulář tak nějak zapomněl. Chtěl jsem odtamtud co nejdřív vypadnout a úplně se mi vypařilo z hlavy, proč jsem tam vlastně přišel. To kvůli tomu doktorovi! Vůbec to nebyla formalita, byl strašnej, trval na tom, že si všechno musí zkontrolovat, zkejsnul jsem tam děsně dlouho…"
.
"Ale, broučku, vždyť tě Kabuto zná. Co by tam s tebou dělal?" ozvala se Mikoto, která moc dobře věděla, jak hluboce zakořeněný je strach vůči doktorům u jejího syna. Ani se nedivila jeho roztržitosti, že si tam ten dokument zapomněl. "Fugaku, zajdeš tam s ním ráno pro ten papír," mrkla na svého manžela, jak znala Sasukeho, tak by to nemusel se svou fobií do konce týdne stihnout.
.
"No právě, on tam Kabuto nebyl, je někde v háji, tak tam byl nějakej chlap na záskok," vysvětloval Sasuke a pak si uvědomil, co jeho matka právě navrhla. "Cože? Ne! Ne, ne, ne, to není nutný, mami, já tam zajdu sám, vážně, táta musí ráno do práce, to by se zdržel…" snažil se honem otce od něčeho takového odradit. Za žádnou cenu nesměl připustit, aby se jeho táta a Ao někdy setkali! Mohl by mu něco vyslepičit!
.
"To tvoje vymlouvání znám. Zítra ráno tam s tebou zajedu a žádné odmlouvání," zvýšil trochu hlas Fugaku. Nechápal, proč se Sasuke tak strašně bojí. Vždyť to přece nemohlo být něco tak hrozného, aby na něj musel všude dohlížet.
.
"Ale tati," zkusil to ještě jednou Sasuke s logickým argumentem: "Uvědomuješ si, že ráno je čekárna narvaná? Taky se ti může stát, že tam se mnou budeš čekat hodinu, to si přece nemůžeš dovolit…" Leda by spoléhal na autoritu uniformy, ale jako policista na druhou stranu nemohl přece předbíhat.
.
"Říkal jsi, že tě ten doktor vyšetřoval a jen jsi tam to potvrzení zapomněl. Vyzvednout ho bude otázka pár vteřin," odtušil Fugaku, "prostě tam zítra se mnou zajedeš a basta," uzavřel jejich neplodnou debatu o tom, jestli tam má jít nebo ne.
.
Sasuke nasucho polkl, ale neodvážil se už protestovat. Jenom se v duchu modlil, aby měl zítra Ao tolik práce, že by jim prostě jen bez řečí vydal ten formulář a nazdar. A to si říkal, že už se s ním nikdy neuvidí! Jak se mu má vůbec podívat do očí… respektive do oka?
.
Itachi by se nejraději nabídl sám, že tam s bráškou zajde, ale na druhý den měl ráno přednášky a jeli skoro bez větších mezer v rozvrhu až do večera. Dneska měl čas, ale zítra už ne. Taky se otci nevzpíral a nijak ho nepřesvědčoval. Počastoval brášku lítostivým pohledem. Vždycky prožíval s ním tyhle fobie už odmalička.
~~~
V úterý ráno připomínal Sasuke na sedadle spolujezdce žížalu po dešti. Neustále se kroutil, ošíval a poposedával, přičemž měl na tváři výraz mučednického utrpení. Sex hned se dvěma muži po tak dlouhé době měl nevyhnutelné následky, které se bolestivě projevovaly. A to se ještě potil hrůzou, když si uvědomil, že sedadlo auta je aspoň relativně měkké, co bude dělat ve škole na dřevěné židli?!
.
"Sasuke, můžeš mi říct co se děje?" zeptal se Fugaku, který už nemohl ošívajícího se syna ignorovat. Co to do něj vjelo? Už včera byl divný a poposedával, ale dneska to bylo příšerné. "Šiješ sebou, jako kdybys seděl na rozpálené plotně." Ta dnešní mládež má někdy opravdu roupy.
.
"Já jsem… já… není mi dobře," zamumlal Sasuke, "mám nějaké… ehm… střevní potíže. Asi jsem něco špatného snědl." Pokusil se nějakou dobu sedět v klidu, aby otce uklidnil, ale vydržel to sotva pět minut, než se zase vrátil ke svému svíjení. Kdyby tohle předvídal, nenechal by je včera jít oba dva!
.
"Mám ti někde zastavit, kdyby to bylo akutní? Ještěže tě vezu, ty bys to přehlížel a kdo ví, co ti je. Třeba ti doktor na to něco dá." A to si myslel, že to vezmou hupem. S takovou možná dobrou půlhodinu posedí v čekárně, ale nic naplat.
.
"Ne, to je dobrý, zatím ne… Ale kdyby to bylo potřeba, tak ti řeknu, díky," ujistil ho Sasuke, ale už předem se děsil, jestli otec Aovi o jeho domnělých potížích řekne. Ten hajzlík se určitě potrhá smíchy. Vůbec se mu nelíbila celá ta představa, že se ti dva setkají. Co když mu Ao něco naznačí?!
.
Fugaku zaparkoval u velkého zdravotnického střediska, kde byla pediatrie, a společně vystoupil. Když se na syna zaměřil, tak opravdu vypadal, že mu není moc dobře. "Jen, aby to nebylo něco vážnějšího, když chceš jet příští týden pryč," prohodil k synovi a stoupal po schodech do patra. V dlouhé chodbě jim z ústrety vyšel stříbrovlasý muž. Fugaka okamžitě upoutal, protože v dnešní době vidět někoho s klapkou na oku bylo raritní. Většinou, co slyšel, tak se používaly skleněné oční náhrady, aby to fyzické postižení nebylo znatelné. Muž se na ně překvapeně podíval a ihned se jeho oči zabodly do jeho syna. Vypadalo to, jako by se znali, ale ten chlápek v bílém je jen pozdravil a šel dál. "Vy se znáte?" zeptal se Sasukeho.
.
Sasuke chvilku nebyl schopný odpovědět, protože byl rudý jako rajčata, která tak miloval, a v hlavě mu znělo jen to, jaký strašný je tohle trapas. Dobře, věděl, že s Aem se zřejmě znovu bude muset setkat, ale to musel jít Kakashi zrovna teď, v tuhle chvíli chodbou?! Když si představil, že ještě včera odpoledne měl v zadku jeho péro… a pak v puse. "Co?" dolehlo k němu konečně, že se Fugaku na něco ptal.
.
"Ptal jsem se, jestli se znáte, protože to vypadalo, jako by ti ten chlap chtěl něco říct, ale pak si to rozmyslel," odtušil Fugaku a se zdviženým obočím si prohlížel syna. Byl rudý jako kdyby dostal akutní horečku a měl sebou při nejmenším za okamžik seknout. "Budeš asi fakt nemocný. Řeknu tomu doktorovi, aby ti zrovna napsal omluvenku."
.
"Aha, ne, ne… nikdy jsem ho neviděl," zalhal nepřesvědčivě, nikdy mu to moc nešlo. Zahlédl, jak se otec podezíravě zamračil. "Totiž, možná, asi… jo, vlastně jo, přišel včera do ordinace pro… ehm, pro nějaký vzorky," změnil tedy výpověď. Kruci. To do toho pěkně šlápnul. "Promiň, mně fakt není dobře. Ale víš, napadlo mě, že bych měl možná jít do ordinace sám. Je to trochu trapný… přece nebudu ve svým věku chodit k doktorovi s tátou."
.
"Nevykrucuj se. Půjdu s tebou, protože na tebe evidentně není spoleh," rozhodl Fugaku a vešel do čekárny, kde byly dvě matky s dětmi. Posadil se na židličku a čekal, než přijdou na řadu. Nějakou chvíli to zabralo, než doktor otevřel dveře a zavolal si dalšího pacienta. Starší Uchiha pozvedl obočí, další chlápek bez oka? Tolik lidí s takovým postižením neviděl snad za celý život a teď potká dva za sebou.
.
Když Ao nakoukl do čekárny, Sasuke se pokusil schovat za otce, naštěstí seděl Fugaku na židličce, která byla postavená bokem ke dveřím ordinace, a on obsadil tu vedle něj, ale blíž k východu než k místnosti, kde včera zažil ten nejdivočejší sex v životě. Takže měl Ao výhled jen na jeho otce, zatímco on se krčil vedle něj, jako by se chtěl udělat neviditelným. Na Fugakovu otázku, co to zase proboha dělá, odpověděl jednoduše: "Nic."
.
Fugaku po chvíli spíš pro sebe pronesl: "Zdravotnictví na tom musí být špatně, když zaměstnává lidi s hendikepem. Vždyť ten chlap nemůže mít prostorové vidění. By mě zajímalo, co dělá, když má někomu odebrat krev." Třeba střílet s jedním okem bylo hodně složité, ale možná se to dalo natrénovat. Kdežto se říkalo, že když člověk nemá palec na noze, tak už nevystřelí, protože nemá potřebnou stabilitu.
.
"Krev stejně nabírá sestřička," vysvětlil Sasuke a mimoděk se otřásl. Nenáviděl braní krve a injekce. Ne že by se tak bál bolesti z píchnutí, ale prostě mu hrozně vadila myšlenka, že do něj někdo svévolně zabodne jehlu, vyváděl vždycky při očkování. Paradoxně si tím většinou ještě víc uškodil, ale Kabuto už byl na jeho výstupy zvyklý, i když jako dítě ho jednou i pokousal.
Když se po nějaké době znovu otevřely dveře, Sasuke zopakoval svůj manévr, ale protože teď Ao svým jedním okem zběžně přelétl čekárnu, stáhnul se na židli co nejvíc dozadu a přitiskl se z boku k otci, aby ho co nejvíc zakryl. Dostalo se mu další otázky, co to sakra vyvádí. "Co by, mám tě rád, to vadí?" vzhlédl k otci se štěňátkovskýma očima.
.
Fugakův pohled zjihl a počechral mladíkovi vlasy. Musel se opravdu bát, když tu takhle vyváděl a tisknul se k němu jako k poslední záchraně světa. V podstatě se divil, že včera dokázal absolvovat vyšetření bez úhony sám. Když přišli na řadu, tak se Fugaku zaměřil i na něco jiného než na mužovu indispozici a všiml si těch zvláštních náušnic. Takové výstřednosti nosí jenom homosexuálové. Ten chlápek je určitě teplej, zdůvodnil si v duchu vlastní představu a pobídl syna do ordinace.
Aův úsměv se rozšířil, když si všiml, že to pískle už došlo a tentokrát v doprovodu otce. To bude ještě zajímavé. "Sasuke, pojď dál."
.
"Dobrý den," pípl Sasuke, který už zase připomínal ředkvičku, až se sám divil, že mu z uší ještě nevyrazila pára. "Já jsem tu včera zapomněl to potvrzení. Jen si ho vezmu a zase půjdeme, ani snad nezavírejte dveře…" požádal lékaře, měl chuť prohrábnout jeho papíry na stole, vytáhnout odněkud svůj formulář a zařadit okamžitě zpátečku, nejlépe tak, aby se jeho otec a Ao stihli tak maximálně pozdravit. Nemohl se pořádně ani podívat lékaři do tváře, pořád měl před očima jeho vzrušené péro, které do něj vrážel a které si stihl důkladně prohlédnout, když mu včera kouřil.
.
Fugaku postrčil syna dovnitř a zavřel dveře. Ještěže šel s ním. Bylo to přesně, jak očekával. Sasuke by tu ohledně své nevolnosti nevyřešil nic.
"Včera jsi odtud vyběhl jako splašený, jsem si říkal, kdy dojdeš zpátky. Samozřejmě potvrzení ti dám," podal mladíkovi papír, který Sasuke bleskurychle shrábl, jako kdyby ho měl uštknout. "Včera bylo všechno v pořádku. Jen váš syn," podíval se na Fugaka, "je divočejší."
"Sasuke," obořil se ostře starší Uchiha na toho mladšího, "už jsi snad velký na to, abys tu vyváděl jako pětiletý. Moc se za svého syna omlouvám. Je to ještě nevycválané dítko."
.
Sasukeho polilo horko. Jen on moc dobře věděl, k čemu se ta narážka vztahuje, ale kdyby se to dozvěděl jeho otec, zřejmě by se nerozpakoval a nařezal mu páskem rovnou tady v ordinaci. Nejhorší na tom bylo, že se ani nemohl pořádně bránit tomu nařčení, protože těžko mohl říct pravdu. "Víš, že doktory nemám rád," zamumlal tedy pouze a vytáhl z kapsy mobil, "pane jo, to je hodin. Tati, musíš do práce, chlapi tě přece mají za vzor, tak si to nesmíš zkazit. Díky za formulář. Nashle!" Oči mu při loučení nechtěně ulétly k bílému lůžku. Panebože, to je úlet. Včera na něm tak řádili a dneska na něm Ao vyšetřuje, jako by se nechumelilo.
.
Fugaku chytl syna za rameno a pošoupl ho zpátky do místnosti, aby neprchl dveřmi. "Sasuke, si dneska stěžoval, že má střevní nevolnosti. Nemohl byste se na něho mrknout? Případně napsat omluvenku, pokud to jeho stav bude vyžadovat." Ten chlápek se mu moc nepozdával, díval se na syna tak zvláštně.
"Ale jistě, pojď, Sasuke, sundej si tričko a lehni na lehátko. Však už to znáš, dělali jsme to i včera." Ao se výsostně bavil. To pískle se ho tak bálo, přitom mu tady včera sténalo pod rukama, jak do něj vrážel svoje péro.
.
Mladší Uchiha měl dojem, že zkolabuje. Spočítal si, že to ten prevít dělá schválně, ale bál se, aby mu omylem neuklouzlo něco, z čeho by si Fugaku mohl domyslet víc, než potřebuje vědět. Ao ho neznal, ale jeho otec byl dost inteligentní.
"Asi jsem jen… něco špatného snědl…" zahučel vyhýbavě a po očku mrskl po Aovi mírně rozladěným pohledem. Muselo mu být jasné, z čeho jeho potíže pramení. Chtě nechtě ale musel svléknout tričko. Před lůžkem zaváhal. Měl dojem, jako by to zase cítil, vůni potu, mužského pižma, těžký pach vzrušení… ježíši. Tohle jestli teď bude mít pokaždé, i když tady už bude Kabuto…!
.
Ao počkal, než se Sasuke prkenně položil na lékařské lehátko. "Jenom tě pro jistotu prohmatám. Kde tě to bolí?" zeptal se a položil mladíkovi ruce na břicho. Jemně mu ho promačkával, protože tušil, od čeho pramení jeho problémy. "Břicho, v podbřišku nebo konečník?"
.
Sasuke si byl jistý, že by si mohl na tváři usmažit vajíčko, když tak nevěřícně opětoval Aovi pohled. Tohle nebylo vtipný! Postranním mrknutím zkontroloval svého otce, kdyby se třeba aspoň nedíval… Fugaku však přihlížel, určitě mu nic neuniklo.
"No… p-podbřišek," hlesl nakonec nepravdivě, nejradši by mu dal pěstí. Zprzní ho, rozmrdá mu zadek a ještě se teď náramně baví! Kdyby tu nebyl otec, rozhodně by mu taky vrazil něco do prdele, aby si rovněž užil. Třeba ten teploměr, co ležel na stole.
.
Kirigakure přejel prsty po podbřišku a zkoumal ho. Zkusil různě přitláčet a ptal se mladíka, jestli ho to bolí. "A jak se ty střevní potíže manifestují? Bolí tě jenom břicho nebo máš i průjem?" O pár centimetrů dolů, než vyšetřoval, byl včera jeden luxusní penis, který nejednou pohonil. Sakra, zdálo se mu v místnosti trošičku tepleji.
.
Mladíkovi začínalo být z těch otázek horko, bylo těžké definovat potíže, které neměl. Tedy měl, ale jiné. "No, jenom mě to bolí. Hlavně nemůžu vůbec sedět," zavrčel a v jeho očích bliklo cosi obviňujícího, když se na Aa podíval, "kvůli těm… ehm… křečím. Možná bych měl zůstat doma, třeba je to něco nakažlivého. Co myslíte, doktore, je to ojedinělý případ nebo se s tím tady v ordinaci setkáváte běžně?" Zajímalo ho, jestli przní každého kluka, který sem vkročí.
.
"Jestli je tomu tak, jak povídáš, tak ti klid na lůžku určitě prospěje." Ao odstoupil od mladíka a šel si něco nadatlovat do počítače. Ještě mladíkovi změřil teplotu, která byla v normálu. Na chvíli se přemítavě zahleděl na mladíka.
"Doktore, něco mu dejte. Ty křeče jsou dost silný. Jak jsem ho vezl v autě, tak sebou neustále šil," pronesl Fugaku, který chtěl lékaře donutit, aby jeho synovi něco dal. Klid na lůžku všechno nevyléčí.
"Právě nad tím přemýšlím, předepíšu mu čípky," rozhodl nakonec. Napsal mladíkovi hojivé, protože moc dobře věděl, co je příčinou jeho potíží. Vypsal recept a přešel ke skříni. "Sasuke, stáhni si kalhoty a opři se o lehátko. Hned ti jeden dám, aby to rychle zabralo. V lékárně vám je udělají nejrychleji do odpoledne. Tak nebudeme ztrácet čas, aby se nám to nerozvinulo v něco horšího." Natáhl si latexovou rukavici.
.
Sasuke šokovaně pootevřel ústa. No to snad…! Dobře, že po něm včera vyjel, fajn. Že ho ošukal a ještě přibral dalšího muže, aby ho ošukal, dejme tomu. Ale že s těma prasárnama nepřestane ani v přítomnosti jeho otce, to teda přestávalo všechno. Ten chlap musel mít snad železné nervy! "Ne, to ne, tak hrozný to zase není, já si počkám do odpoledne," pípl a neměl se moc k tomu, aby splnil jeho rozkaz, "tati, viď že nemusím? Těch pár hodin to počká…"
.
"Sasuke, jsi snad medik nebo co? Taky pan doktor určitě ví, co dělá. Tak neprotestuj a dělej, co ti řekl," schladil mladíkovu naději, že se z toho vykroutí. Čípky byly poměrně nepříjemné, ale nic, kvůli čemu by mu spadla hlava. "Tak šup, nebudeme tady týden, určitě jsou v čekárně další pacienti."
.
Mladší Uchiha nasucho polknul. Jen se v duchu modlil, aby se tentokrát Ao vyvaroval jakéhokoliv otírání o prostatu, protože by asi nepřežil, kdyby se ještě ke všemu vzrušil. S výrazem odsouzence na popravu si neochotně stáhl kalhoty i se spodním prádlem do půli stehen, i když se takhle nemohl pořádně rozkročit.
.
Pomohl mladíkovi se víc předehnout a potřel jeho svěrač gelem. Před jeho otcem ho nemohl trápit či dělat divné věci, takže se soustředil, aby to bylo čistě lékařského rázu. Šlo mu o to hlavně poškádlit mladíka. Roztáhl půlky od sebe a zatlačil čípek mladíkovi hluboko do těla. Chvíli tam držel prst, aby se léčivo náhodou nechtělo dostat ven.
.
V černovlasém mladíkovi to živě probouzelo vzpomínky na včerejšek. Už zase tu stál s Aovým prstem v zadku! Prevít jeden, dělal to schválně. Strašně nesnášel čípky, hlavně tedy způsob jejich zavádění. "To by stačilo!" zavrčel a odstrčil od sebe šedovlasého muže, aniž by se staral o to, co si o tom bude jeho otec myslet. Bleskově si zase natáhl kalhoty a umínil si, že si hned odskočí na toaletu, až odsud vyjde.
.
"Sasuke, jak se to chováš!" štěkl na něj okamžitě Fugaku. Už se nedivil Mikotinému vyprávění. Myslel si, že manželka vždycky přeháněla, ale evidentně ne a to už by Sasuke v sedmnácti měl být rozumný.
"Nic se neděje," odtušil Ao blahosklonně a sundal si rukavici. "Sasuke, nejmíň hodinu nechoď na záchod, aby to léčivo zabralo. Na tvůj problém ti to jistě pomůže." Mrkl na něho, aby mu ukázal, že prášek nebyl na průjem, ale na jeho rozmrdaný zadek. "Tady máte recept, jak jsem říkal, do odpoledne by vám to měli udělat," podal Fugakovi malý papír, "a v pátek ať Sasuke přijde na kontrolu."
.
Mladší Uchiha vytřeštil na Aa oči. V pátek na kontrolu?! Jestli už mu bude dobře, což snad určitě, tak ho otec jistě pošle zase až odpoledne a samotného. Ale měl takový dojem, že přesně s tím tenhle chlápek počítá, jak si domyslel z jeho rádoby nevinného zvlnění rtů. Co když se to zase zvrhne?! Teda, ne že by to svým způsobem byl špatný zážitek… po stránce sexuálního uspokojení to byla jeho zatím nejlepší zkušenost, ale…
Uvědomil si, že se jeho otec už rozloučil a čeká jen na něj. "Nashle," zamumlal rozpačitě a jeho oči se na okamžik střetly s tím jedním, které Aovi zbylo. I když to byl pěkný provokatér a zvrhlík, musel mu přiznat bod. Uměl v tom chodit. Nepatrně směrem k němu přikývl, aby dal najevo, že to pochopil, a pak už vyšel s Fugakem do čekárny. Viděl, jak se jeho otec nadechuje k výčitkám, takže ho honem předešel: "Jak by bylo tobě, kdyby ti někdo strkal prst do zadku?!" zasyčel tak, aby je neslyšely maminky s dětmi.
.
"Rozhodně bych nevyváděl, jako kdyby ti chtěl něco uříznout. Doufám, že až tam půjdeš příště, tak se budeš chovat slušně. Nerad bych o tobě slyšel, že někde děláš ostudu," upozornil Fugaku syna a rozešel se ze schodů. V ruce svíral lístek. Hned se staví v lékárně a pak zaveze Sasukeho domů.
.
"Náhodou," nadhodil Sasuke a pospíšil si za ním. Napadlo ho, že by schválně mohl otce otestovat, aby si potvrdil svou teorii o tom, co by se stalo, kdyby to prasklo. "Můžeš být rád, že jsem vyváděl! Představ si tu horší variantu - že by se mi to líbilo, kdybych byl… no, jako gay třeba. A vůbec, co kdyby ten doktor byl úchyl? Měl bys být za tu reakci rád a ne mi tady spílat…"
.
"Ten doktor rozhodně teple vypadal, ale na sto procent to samozřejmě říct nemůžu. Prostě zvláštní," pronesl to první jednodušší, než Fugaku začal přemýšlet o možnosti, že by jeho syn byl gay. Jako asi by mu to vadilo, ale co by s tím mohl udělat. V dnešní době tvrdili, že je to genetické. Ježíši, takže by za to mohl on sám, kdyby měli doma teplouše. "Tohle bylo normální vyšetření, to snad poznáš i ty. Navíc doufám, že se jednou oženíš. Chtěl bych od tebe s Itachim několik vnoučat."
.
"Hmm… jo, jasně," zamumlal Sasuke, který si sám sebe ještě v tomhle věku nedokázal představit jako manžela nebo snad nedejbože otce. Ne že by mu vadily děti, ale pokud někdy, tak možná nejdřív ve třiceti. Do té doby má ještě fůru času a hodlal si život užívat plnými doušky, objevovat nepoznané… nakonec, kdo ví? Třeba ta kontrola v pátek nakonec nebude katastrofa, ale zajímavá nabídka. Jen doufal, že tentokrát nedostane jeho zadek tolik zabrat, aby neměl celý zájezd potíže se sezením.

Konec
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 28. května 2016 v 7:21 | Reagovat

Bylo to boží *w* Nejen tato kapitola, ale také celá povídka :33 Opravdu ukázkový PwPčko ^^ Fakt vás žeru :3

2 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 29. května 2016 v 11:31 | Reagovat

[1]:Děkujeme! Tahle povídky mě opravdu bavila.

3 Kai Kai | 30. května 2016 v 15:10 | Reagovat

Suepr. no a pak že sasuke nesnaši doktory XD s takovou tam budre chodit 3x tydně. povedena povdka. :-D

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 30. května 2016 v 17:13 | Reagovat

[3]:Kdyby chodil 3x týdně, tak by si už chudák nikdy nesedl.

5 Kai Kai | 30. května 2016 v 20:37 | Reagovat

[4]:  hmm to je taky fakt ... ... ... no ale  rozhoně kdyby mohl tak by tam chodil. ale to by asi většinou chodil pěšky a při hodinach stál XD  ale vyš co jsem tim myslel sasuke by velice rad chodil k doktorovy XD

6 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 30. května 2016 v 22:41 | Reagovat

Naomi nestíhá ˃˗˂ -kník- Já jenom celou dobu čekala, kdy Ao něco ''náhodou'' vyzradí. A ono nic, zrada. :D Fugakovi úsudky mě nepřestávají udivovat. Má na sobě něco divnýho, tak to bude gay! :D Náhodou by určitě nastala moc zajímavá situace, kdyby začal Aa a Sasukeho podezřívat. :D Škoda, že už nebude ta další kontrola, ale všichni stejně víme, co se tam stane. :D

7 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 31. května 2016 v 9:17 | Reagovat

[5]:Mě je to jasný.
[6]:Ao si nemůže náhodou nic vyzradit, pýč by ho to stálo licenci a pověst milého pediatra. Fugaku povětšinou představuje obraz obyčejné mužské společnosti. Máš naušnici - jsem teplej, máš růžovou košili - tady, používáš gel - je to jasný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.