Láska z hlubin VIII. - Nepříjemné nachytání

14. června 2016 v 7:45 | Ivanitko a Smajli |  Láska z hlubin
Sasuke skončí s Peinem v posteli a nakonec to není špatné poznat z této strany někoho staršího a zkušenějšího. Jenže nic není tak ideální, jak se může stát. Starší Uchiha se vrátí brzy domů a vyhmátne ty dva. Nastane dost nemilá situace.


"Vážně si musím vzít šprcku?" zašklebil se starší muž. Fakt je to nutný? Neměl kapavku ani nic horšího… teda aspoň si to myslel, žádné příznaky zatím neměl, i když byl v posteli trochu víc přelétavý. Ostatně tuhle stránku jeho chování mu Konan taky dneska omlátila o hlavu.
.
Mladší Uchiha si olízl rty. Měl pár partnerů, se kterými kondom nepoužil, ale vždycky jen s těmi, se kterými byl delší dobu a věděl, že jsou zdraví. U někoho cizího se mu to však nechtělo riskovat. "Jistě, i kvůli sobě. Není to přece jen nejhygieničtější, tak abys nedostal nějakou infekci," snažil se mu podsunout, že je to dobré i pro něj.
.
"Je mi to jasný, bojíš se, abych tě nezbouchl, že?" zeptal se mírně rozmrzele a stáhl se. Vypadalo to, že mladík si bude stát za svým, a chtěl si ušetřit další přehadování, dneska si ho užil dost. Roztrhl jeden s balíčků a nasadil si ochranu. Jak obtěžující.
.
Sasukemu se ulevilo, i když viděl, že tím Peina trochu rozladil. Pokusil se to zlehčit lehkým zavtipkováním: "Jistě, měl bych ostudu po celým městě a ty bys mi musel platit alimenty, to bych si radši ušetřil." Hlavně, že ho Pein neodmítl použít úplně, i takoví lidé byli.
.
"Bezva," odfrkl si. Snad to nebude moc brzo. Kdo ví, jestli Konan není v tom. Byla dneska nějaká hodně nevrlá a nazelenalá. Ale brala nějaký ty prášky. To by mu ještě chybělo, děcko. Přistoupil k dalšímu pokusu a přitlačil špičku k otvůrku a zatlačil. Ihned ho obklopilo teplíčko a bylo to moc příjemné.
.
Sasuke se prohnul a táhle zasténal napůl rozkoší, napůl bolestí. Bylo poznat, že fakt dlouho neměl sex, takže když se do něj Pein tlačil, šlo to ze začátku dost obtížně, ale snažil se uvolnit a zatínal prsty do povlečení. Měl pocit, že je Pein takhle ještě větší, než když ho kouřil, ale asi prostě jen byla jeho dírka příliš úzká.
.
"Jseš tam úzkej, skoro jako panic," vydechl Pein, když se mu podařilo dostat úplně dovnitř. "Měl jsem tě už potkat dřív," zamumlal spokojeně. Musí mladíka navnadit, aby byl přístupný si s ním znovu zašukat. Někoho s tak těsným zadkem musí mít co nejčastěji.
.
Černovlasý chlapec chvilku rozdýchával ten pocit, že je v něm mužství druhého muže tak natěsno sevřené a tak hluboko… roztahoval ho, naplňoval a úplně v něm tepal nedočkavostí. Když měl konečně pocit, že si jeho konečník trošku uvyknul, upřel na Peina svoje velké tmavé oči. "Do toho. Vyšukej ze mě duši," zavrněl podmanivě.
.
"Rád," přisvědčil zrzavovlasý muž krátce a zkoumavě se pohnul. Měl nutkání mladíka okamžitě ušukat do bezvědomí, ale krotil se a vychutnával si tu těsnost a horkost mladého těla. Zapřel se rukama vedle Sasukeho trupu a popustil uzdu svému chtíči.
.
Uchiha dával hlasitým sténáním najevo, že se mu to náramně zamlouvá. Nějakou dobu se jen nechal šukat, musel se přeci jen přizpůsobit i tomu rychlému pohybu, než začal sám přírazy aktivně opětovat. Natáhl ruku a sevřel v hrsti Peinovy vlasy v zátylí, aby si ho přitáhl k polibku.
.
Starší muž se podvolil a dravě plenil mladíkova ústa. Tohle bylo pěkně divoký, cítil, jak se na něm perlí pot, který se snaží ochladit jejich tělo. Pleskání kůže bylo intenzivní. Sasuke se proti němu vybízel, tak vehementně, že už nepochyboval o jeho zkušenostech.
.
Tmavovlasý chlapec se zdál nenasytný a vychutnával si každý okamžik jejich zběsilé soulože. "Víc!" vybízel Peina roztouženě mezi sténáním, "v-víc! Přidej! Píchej mě… rozmrdej mě na kaši!" Škrábal svého milence na zádech jako zlobivý kocourek, i když jen potřeboval tu slast nějak vyventilovat.
.
Sasuke byl jako živelná smršť, která pohltila Peina. Cítil, jak mu všechny smysly vrní pod tou žhavou náplavou divokých, horkých a úžasných pocitů. Nemohl se nabažit. Šoustal mladíka jako zvíře, funěl u toho jako býk a vzpouzel se proti drápancům jako kůň. V něco podobného snad ani nedoufal, když si v baru vyhlédl smutného chlapce.
.
Mladík se také zrovna neovládal, tak divoký sex po měsících bez styku byl neuvěřitelně bouřlivý. Pořád dokola opakoval, jak ho chce, jak chce jeho ptáka cítit ještě hlouběji v sobě, a dokazoval svoje slova tím, jak se mu pánví vybízel. Sem tam více zatnul svaly a sevřel tím Peinovu erekci v horkém těsném zadečku, což bylo pokaždé doprovázeno skoro až naříkavým zakňučením jeho milence. V takovém okamžiku ani jeden z nich nemohl věnovat pozornost vzdálenému vrčení parkujícího auta před domem.
.
Fugaku se vracel z firemního večírku. Musel se nechat dovést taxíkem, protože doma nebyl nikdo, kdo by pro něho zajel. Nakonec byl to jenom kousek městem. Zaplatil příslušný obnos a vylezl do té hnusné sloty, která se strhla venku. Pořádná jarní bouřka, tady u moře to nebylo až zas tak neobvyklé. Než přeběhl k domu, tak byl mokrý jako myš. Hned u vchodu zaregistroval cizí boty a bundu. Jediný, kdo mohl být doma, je Sasuke. Jestli tu dělá nějaké nepřístojnosti, tak ať si ho nepřeje.
.
Sasuke mezitím přiměl Peina změnit polohu. Klečel na všech čtyřech a jeho zrzavý milenec si ho bral jako nadržený hřebec, až se musel pevně zapírat, aby ho neprošukal příliš k okraji postele. Vyrážel z něj přerývané steny, které konkurovaly divokému mlaskání přírazů a Peinově funění. V téhle poloze, a zvlášť když se Sasuke ještě trošku víc prohnul, mu zrzek intenzivně dráždil prostatu, což oceňoval dalšími zastřenými výkřiky rozkoše. Ruka staršího muže se také činila v jeho klíně a mladý Uchiha cítil, že brzy oba budou.
.
Fugaku si rožnul na chodbě a strnul. Z horního patra k němu doléhaly hlasité a intenzivní vzdechy a vrzání postele. Sakra co to? No to snad ne. Doufal, že tam má Sasuke dívku, jinak nastane divoký tanec smrti. Už si myslel, že dostal rozum. Byl pořád doma, takový tichý, hodný a on místo toho...! Rozešel se směrem k synově pokoji a už cestou si byl jistý, že tam žádná žena není, slyšel dvoje mužské sténání. Prudce otevřel dveře do pokoje a málem se ho pokoušel o infarkt.
.
Jen vteřinku předtím, než se rozrazily dveře, dosáhla Sasukeho rozkoš vrcholu. Ve stejném okamžiku, ve kterém jeho otec vpadl do místnosti, se napjal a prohnul se jako kočka. Hlasitě vykřikl slastí a udělal se svému zrzavému milenci do ruky. Bože, to bylo tak intenzivní… Na pár vteřin nebyl vůbec schopný čehokoliv, jen si uvědomoval, že do něj Pein ještě pořád buší, když však malinko přišel k sobě, i když stále ještě v oparu orgasmu, zděšeně si všiml staršího Uchihy na prahu. To snad ne!
.
Pein pociťoval Sasukeho vrchol velmi intenzivně. To mládě ho tak svíralo. Slovo udělat se nabývalo nového, naprosto neodkladného významu. Vida, že mladík už jeho péči nepotřebuje, se soustředil jen na sebe. Když tu se jeho milenec stáhl tak, že se nemohl ani pohnout a slastným zaskučením se udělal. Tohle byla jedna z nejlepších šukaček, co zažil. Měl pocit, že zkolabuje.
Obdobný pocit, byť z trochu jiného důvodu, měl i Fugaku, který lapal po dechu a rozhodoval se, co má dělat první.
.
Druhé Sasukeho stažení už jaksi nebylo zapříčiněno slastným prožitkem, ba právě naopak strachem, který pocítil, když tak hleděl na svého rudnoucího otce, s cizím mužem v posteli a s jeho pérem v zadku. Do hajzlu, do hajzlu! Proč se Fugaku vrátil dřív, vždycky, když se mu to nejméně hodilo?! Stačilo by, kdyby se zpozdil třeba jen o půl hodinky… "T-tati," vyhrkl nepřirozeně vysokým hlasem, aby si Peina upozornil, že mají setsakramentský problém, "c-co tu děláš? Myslel jsem, že přijdeš až později, copak večírek už skončil?"
.
Pein trhl hlavou ke dveřím, papínek polda, to bude pěkný průser. Rozhodně mu nedá možnost ho legitimovat, i když na pohled si ho asi zapamatuje, jeho ozdoby byly dost výrazné. S mlasknutím vyklouzl z mladíka a fofrem se začal soukat od oblečení. Zdrhne.
"Myslel? Takže se zase kurvíš s chlapama, i když jsem ti to zakázal," řekl Fugaku ostrým tónem, který vás postaví do pozoru i v hlubokém spánku. S opovržením si prohlížel syna a tu propíchanou zrůdu. Bože, měl je snad všude. Bylo to nechutné, jak si s ním mohl Sasuke vůbec něco začít. Takové by zavřel do basy na potkání. Beztak jel v nějaké levotě. Normální lidi si nic takového do ksichtu ani do těla nedávali.
.
"Tak to není!" bránil se Sasuke a honem se také sháněl po svých věcech, do kterých se urychleně začal oblékat. Dost mu to připomínalo jistou situaci před půl rokem, kdy ho otec přistihl se Suigetsem při podobné akcičce. Pein měl naštěstí dost rozumu, aby Fugaka nijak víc neprovokoval svými řečmi, jako to neopatrně tenkrát zkusil jeho světlovlasý kamarád. I tak bylo nadmíru jasné, že se jeho otci ani trošičku nelíbil. "Bylo to jen… takhle to přece nemůžeš brát!" snažil se mladý Uchiha, zatímco si během pár okamžiků natáhl spodní prádlo, kalhoty a právě se snažil dostat do trička, přičemž pořád strkal hlavu do rukávu, jak hrozný stres tohle najednou byl. Asi to zakřiknul, když začátkem večera Peina varoval.
.
"Nemůžu, pravda, já musím! Je to něco nepřirozeného a nemíním to dál podporovat, ani náznakem. Pošlu tě někam na léčení," vyhrožoval Fugaku a tvářil se jako bůh temné pomsty v těle policisty.
Pein neměl v plánu nějak uklidňovat rozčíleného muže. Nasoukal se do posledního svršku a ponožky shrábl do kapsy. Chtěl rychle vyklidit pole, ale otec rodiny mu zastoupil cestu.
"Kam si myslíš, že jdeš? Zažaluju tě za znásilnění!" křikl Fugaku a chytil zrzka za paži, když se snažil kolem něj prosmeknout.
"Znásilnění vypadá rozhodně jinak," zavrčel nebezpečně Pein a bez větších průtahů do Fugaka šťouchnul a prosmýkl se. Seběhl dolů a notně si pohl, když za sebou slyšel dusot. Sebral svršky a vypadl ven, přičemž prvně narazil do desky dveří, než si odemkl a skočil ven do lijáku.
.
Sasuke zvolil jiný druh útěku, když viděl, že se otec žene za Peinem. Zabouchl dveře a podepřel kliku židlí, nechtěl s ním mluvit. Nikoliv poprvé zalitoval, že mu rodiče nedovolili v nich mít klíč, kdyby ano mohl by předejít tolika problémům… Složil hlavu do dlaní a uvnitř se celý třásl z té nečekané katastrofy. Proč jen nemůže být jeho otec chápavý jako Itachi? Vždyť nedělal nic špatného! No, dobře, ta dnešní jednonocovka nebyla zrovna chvályhodná, ale vsadil by se, že kdyby tu měl místo Peina nějakou dívku, třeba jen na jednu noc, rozhodně by otec takhle nevyváděl. Nikomu tím ale přece neubližoval, neporušoval zákon! Fugaku se ale pořád choval, jako by jeho orientace byla ten nejtěžší zločin na světě. Ještě ho chtěl poslat na léčení, jako by byl nějak nemocný, nakažený… to prostě nedovolí!
.
Fugaku se za ním nehnal, v tomhle nečase by po venku lítal jen šílenec. Když bude chtít, tak si ho najde. Zabouchl dveře a nakvašen vydupal schody do patra, kde málem napálil do zavřených dveří, které nepovolily. "Sasuke!" zacloumal klikou, "okamžitě otevři!"
.
"Nech mě být, nic tak strašnýho jsem neudělal!" křikl Sasuke přes dveře, "kdyby to byla holka, zajímal by ses jenom o to, jestli jsem použil kondom! Na žádný léčení nepůjdu, není co léčit, nejsem nemocný ani narušený!" Dnešní večer se chtěl rozptýlit, ale takhle si to tedy vůbec nepředstavoval.
.
"Pokud ne nemocný, tak narušený určitě. Copaks ztratils oči? Co to bylo proboha za kreaturu? Bylo to nechutný, jak jsi mohl s něčím takovým… Okamžitě otevři ty dveře!!!" On už mu udělí pořádný trest, aby si jednou provždy zapamatoval, že je syn ze slušné rodiny a ne nějaké zvrácené prase, které se nechává ojíždět.
.
"Neotevřu, teprve až se uklidníš!" zavolal Sasuke stejně hlasitě, rozhodně se nechtěl s otcem konfrontovat teď, když zuřil. S obavami si měřil zátarasu a přemítal, jestli vydrží vzdorovat otcovu hněvu dostatečně dlouho, aby ho uchránila nějakého fyzického trestu. Snad je nevyrazí, jako policista a velitel byl v poměrně dost dobré kondici.
.
"Jak myslíš," štěkl Fugaku ještě dopáleněji a neváhal, aby ty dveře vyrazil. Nabral je ramenem, až to solidně zabolelo, ale vytrval a pokračoval. Dřevo skřípalo a úpělo. Domem se rozléhaly dunivé zvuky, až dveře povolily a starší Uchiha se vlámal dovnitř. "Tohle si vypiješ," přislíbil mladíkovi temně.
.
Sasuke se na druhé straně pokoje přitiskl zády víc ke stěně a rozšířenýma očima si otce měřil. Hluboký respekt a jistý strach z něj měl zakódovaný od dětství, ne samozřejmě, že by byl Fugaku nějaký tyran, ale tvrdé výprasky dostávali s Itachim jenom od něj. Navíc teď bylo vidět, že je doopravdy hodně naštvaný. "Tati, nedělej to," hlesl mladík vyděšeně.
.
"Zmaluju ti zadek, že si týden… ne, týden, ale nejmíň celý měsíce nesedneš a ty dveře zaplatíš. Nemůžu uvěřit tomu, že jsi můj syn. Mám tě rád, ale tohle, co jsem viděl, mě nutí pochybovat o tom, jestli tě náhodou někde nevyměnili." Prvně musí mladíka chytit. Vytáhl opasek z kalhot a šel pro syna.
.
Mladší Uchiha nemínil dostat nařezáno, natož za něco, co nebylo trestuhodné. Byl hbitější, takže mrštně otci uhnul, když se k němu vrhnul, stylem vyplašeného zajíce kolem něj proběhl a pádil po schodech do chodby. Slyšel za sebou otcův dusot a doufal, že to stihne. Shrábnout klíče do kapsy byla otázka vteřinky, ale vzít si boty… to už bohužel nestačil, protože těch dalších pár vteřin Fugakovi stačilo, aby ho dohnal a popadl za paži. "Ne! Nech mě! Nic jsem neudělal!" bránil se mladík.
.
"Ne? Hanobíš pověst celé naší rodiny!" řekl Fugaku, pro kterého to byla neochvějná pravda, fakt, který ho dráždil. Kdyby nebylo téhle poskvrny, tak má ty nejlepší a nejhodnější syny pod sluncem. Jenže nemohl prostě skousnout synovu homosexualitu. Kéž by o tom vůbec nevěděl.
.
"To, že jsem na kluky, není méněcennost! A kromě toho jsem si to nevybral!" odporoval Sasuke a pokoušel se otci vytrhnout. Kromě strachu cítil i bodnutí bolesti, takhle tvrdě se otec vyjadřoval málokdy, i když věděl, že si to myslí. "Neboj, jakmile budu moct, tak odsud vypadnu, aby sis se mnou nešpinil svou dokonalou čest! Pusť!"
.
"Nikam! Ještě jsme spolu neskončili. Přislíbil jsem ti setkání s mým opaskem." Držel svíjejícího se syna a snažil se ho zadržet. Rozhodně ho nenechá vylítnout ven. Vždyť se tam konala hotová pohroma. "Sakra, necukej se. Stejně tomu neujdeš!" Musel si ho přidržet oběma rukama a řemen mu padl, kdo ví kam.
.
"Já nechci!" Snad poprvé za dnešní večer Sasuke zalitoval, že v domě nikdo jiný není. Matka by ho určitě bránila, o Itachim nemluvě, ale takhle neměl nikoho, kdo by otci ten trest rozmluvil. Vlastně se docela podivoval, jakou má Fugaku sílu, když ho násilím ohnul přes koleno jako malého haranta. "Tati, ne!"
.
Fugaku si sedl na botník a mladíka nechal pořádně vystrčit zadek. Bez větších průtahů mu stáhl kalhoty a začal ho nemilosrdně řezat rukou. Jenom to zvučně mlaskalo na celou chodbu. Krotit vzpírajícího se syna a udílet mu řádný trest bylo náročné a brzy měl starší Uchiha a Sasukeho prdelka dost.
.
Sasuke kňučel jako bité štěňátko a snažil se tomu uniknout. Bylo to bolestivé a ponižující, a že měl za sebou už za dnešní večer spoustu věcí, které kdo dělal s jeho zadkem… Fugaku byl nemilosrdný, ke konci už se rozvzlykal, ne kvůli bolesti, ale tak celkově, že mu otec dělá tohle, místo aby se ho snažil pochopit a přijmout.
.
Starší Uchiha přestal, když ho solidně pálila paže a otřel si pot z čela. Syn mu dal zabrat. Po chvilce zjistil, že se Sasuke chvěje pláčem. V duchu ho to zamrzelo, že ho dohnal až tak daleko, ale zasloužil si to. Minimálně za ty dveře, měl mu čelit přímo a ne se schovávat. Už ho nedržel a jen se vydýchával z celé té divoké situace.
.
Mladší Uchiha si natáhl kalhoty a postavil se na roztřesené nohy. Zadek ho pálil úplně neskutečně, tak tvrdý výprask nepamatoval ani z dětství. Popotahoval a přes slzy pohlédl na svého otce. Nejspíš nikdy jeho orientaci nepřijme, nikdy už mu neřekne, že je na něj hrdý nebo tak něco… Ublíženě zaštkal a rychlostí útočícího hada hmátl po klice. Ve vteřince otevřel vchodové dveře a jako blesk vyrazil do bouřlivé noci.
.
Fugaku něco takového nečekal. Předtím si myslel, že Sasuke utíká před výpraskem, ale teď utíkal před čím? Před jim samotným? Jestli ano, tak rozhodně nikdy nechtěl nic takového. Rychle vklouzl do bot a vyletěl ven, aby syna zastavil. Nemohl venku probíhat v takové slotě. "Sasuke, vrať se!" Jenže mladík byl rychlý jako střela a už v druhé uličce se mu ztratil. Kruci.
.
Sasukeho ho přes šumění deště a časté zaburácení hromu ani neslyšel. Taky máloco viděl, provazce studené vody ho šlehaly do očí, navíc byla tma, i když ji co chvíli osvítil nějaký klikatý blesk. Možná však běžel víceméně po paměti, hlavně pro ten pohyb samotný, chtěl pryč, pryč z domu, pryč od otce, pryč od všech problémů. Už po patnácti minutách ho solidně pálilo na plicích a bolely ho nohy, ale běžel dál, cestou, kterou si pamatoval ze všech nejlépe, protože ji před půl rokem absolvoval každý den. Běžel na pobřeží.
.
Fugaku se vrátil domů a doufal, že Sasuke není tak hloupý a brzy se vrátí domů. V takové slotě nemůže pobíhat venku moc dlouho. Měl v plánu počkat, až se vrátí a mezitím zpytovat svědomí, jestli je opravdu dobrým otcem, přemýšlet o synově nepřirozených choutkách a udělat si čaj. Měl něco upito a možná jednal i díky tomu moc prudce, než normálně. Když ono ho to děsně naštvalo, že si tu Sasuke tahá jakési chlapy, kteří vypadají jako rozvraceči společnosti.
.
Sasuke doběhl na pláž v rekordním čase na takové podmínky, ale ihned klesnul na kolena do písku a zaryl nehty na levé straně pod žebry, kde ho šíleně píchalo. Byl promočený do poslední nitky a útočila na něj zima, vyběhl jenom v tričku. Jakmile se však zastavil, znovu na něj dolehl žal a k dešťovým pramínkům na jeho tváři se přidalo pár slaných. Namáhavě se zase postavil a škrábal se přes útesy k oblíbenému místečku, prodral se skalní průrvou a brzy už stanul na známém plochém kameni. Na Kakashiho v tu chvíli nepomyslel, vlastně za ten večer v baru si kolikrát říkal, jestli si ho před tím půl rokem přeci jen nakonec nevysnil. Do uší mu zněl burácející hrom a světelná show blesků nad rozbouřeným mořem by byla nejspíš úchvatná, kdyby nebyl v takovém rozpoložení.
.
Fugaku doma chodil jako tygr v kleci, když se Sasuke ani po půlhodině ani po dalších pár minutách nevracel. Doufal, že je Sasuke rozumný a někde se šel v tom lijáku schovat, ale co když ne? Co když někde mokne, vždyť vyběhl jen tak bez ničeho a venku byl solidní zima. Přemítal nad svými možnostmi, co bude dělat. Sakramentská práce. Možná by bylo lepší, kdyby dojel o něco později.
.
Sasuke si na útesech vyléval svůj žal a zoufalství moři. Křičel, nic konkrétního, prostě ze sebe jen musel vykřičet všechny ty ubíjející pocity, a teď byla ideální příležitost, když ho přes hukot zpěněných vysokých vln a hřmění nebylo ani slyšet. Nebyl si jistý, jak dlouho tam jen tak seděl, ale muselo to být dost dlouho, protože když se chtěl následně pohnout, měl úplně ztuhlé svaly. Namáhavě vstal, aby se trošku rozhýbal, ale když popošel pár kroků blíž k okraji, aby se podíval, jestli jsou přes tu psotu vidět nižší skály, na mokrém povrchu mu uklouzla noha. S dalším výkřikem, který tentokrát vydal z úplně jiného důvodu, padal do černé rozbouřené vody pod sebou.
.
Fugaku doma usoudil, že čekání bylo dost a musí přesvědčit na vlastní oči, kde jeho syn skončil. Prvně zavolal Itachimu, kterého vzbudil a vyplašil. Nevěděl totiž, kde všude má jeho mladší syn kamarády, u kterých by mohl přespat. Výjimečně, ač se za to styděl, si sedl do auta, ač zcela určitě by nadýchal nějaké to promile, a rozjel se pro Itachiho. Předal mu řízení a společně začali objíždět nebo obvolávat Sasukeho kamarády. Marně.
.
Sasuke byl dobrý plavec, chodil na pobřeží skoro od narození, koupal se často a rád. Jenže tohle bylo úplně něco jiného, divoké a dravé vlny si s ním pohazovaly jako s korkovou zátkou, co chvíli se mu nějaká přelila přes hlavu, a jakmile se mu podařilo nadechnout, opět ho voda strhla do své mokré náruče. Bojovat proti bouří rozběsněnému živlu bylo stejně pošetilé jako bojovat proti zuřící šelmě. Docházely mu síly i dech, nevěděl, kde je nahoře a kde dole a panikařil. Chtěl křičet, ale jen mu ústa a nos zahltila slaná voda. Ocitl se zase pod hladinou a vodní vír ho hodil na skálu. Udeřil se do hlavy a ztratil vědomí. Pomalu klesal ke dnu a z jeho nosu a úst uniklo posledních pár bublinek vzduchu…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 31. května 2016 v 9:09 | Reagovat

hmmm kapitola dopredu ma to byt sedmicka ......

2 emmy emmy | 14. června 2016 v 8:29 | Reagovat

Tak to bol riadne husty diel :-)..Saskeho fotrik si to vie vzdy dobre naplanovat aby zastihol synka pri tom najlepsom...tomu sa hovori trapas...dufam, ze sa Sasuke neutopi ...to by bola tragedia...uz teraz sa tesim na pokracovanie :-D

3 Kai Kai | 14. června 2016 v 16:32 | Reagovat

super kapitola. jen ten fugaku dohaje kdyby tam měl holku tak by mu jen řek at ma kondom a poplacal by ho po rameni a takle děla takovy vyrval a ješho ho chudaka zmlati.!!!! fugaku by měl jit na lečeni to snad neni pravda. však on za to zaplatí krutou dan jak bude takle pokračovat  saske muže opustit rodinu nabo aspon otce ale nakonec na to doplati fugaku a bude muset přijmou ralitu a ne ty jeho debilni prupovidky chmm debil at si  otom něco prvni zjisti než takle višilovat s takovima debilnima argumentama ktere nejsou ani pravdive .  chmm hloupost některych lidi a jejich neznalost je někdy hodně řekněme hlopa "lepši a slušnějši varianta" ale kdyby nežil v mynulem stoleti a snažil se ho pochopit a něco si otom zjistit tak by to nsad pochopil.  no jo fugaku se prostě zasekl v minulosti tipicky myšleni zanas to nebylo tak je to špatny tak si fugaku sežen visilačku mobil vtem mladi taky nebyl tak bys ho neměl pouřivat. ... ... ... sakra moc dlouhy text... co na to řict takove chovani mě dohani k nepřičetnosti. acho to je ale slušně řečeno vul. až se saskewmu něco stane a nebo si něco uděla tak to pochopi ale to bude to tou hodně bolestivou cestou. ach jo moje nervy.

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 16. června 2016 v 20:02 | Reagovat

[1]:Není to dopředu :D
[2]:Fugaku měl prostě kliku :D a Pein smůlu a odskákal to Sasuke.
[3]:Njn Fugaku typický příklad většiny otců... :D Ses dobře rozjel s komentářem :D Asi tě to opravdu naštvalo.

5 Ivana-chan Ivana-chan | E-mail | 16. června 2016 v 20:07 | Reagovat

Hmmm komentár bol ešte pre predošlí diel ten čo sa ti podarilo zverejniť dopredu ja napísala koment a ty si ho medzitym opravila ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.