Plamen záchrany II.

25. června 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Plamen záchrany
Madara běsní. Tohle si Hidan dovolil hodně. Nikdo nesmí sáhnout hrubě na jeho mazlíčka. Nikdo. Hidanovi se po právu odmění a zavolá svému osobnímu lékaři, aby rychle dojel. Zase bude mít Sasukeho prdelka na delší dobu pokoj, ale on si najde jiné způsoby, jak ukojit svůj chtíč.


Tohle bylo něco, co nesměl nikdo v jeho okolí, ani nikdo na světě. Ublížit jeho synovci mohl jen on sám. Hidan vůbec nerespektoval jejich předchozí úmluvu. To prase mu takhle nechutně zranilo jeho štěňátko a moc dobře si všiml, že má i natržený ret. Měl si tady nainstalovat kameru, kéž by to udělal a nemuselo k tomuhle dojít. Přiskočil k posteli a čapl bělovlasého muže za vlasy a zvrátil mu hlavu dozadu. "Ty čuráku! Tohle jsi posral. Neříkal jsem něco o tom, že ho nesmíš zranit!?"
Hidan se lekl, že se ani nestihl bránit. Právě zažil mysteriózní sex a jaksi se mu vůbec nechtělo uvažovat. "Hej, šéfe," snažil se odtáhnout ruku, která ho začala svírat pod krkem, "to zkurvený pískle si začalo," odfrkl si a ještě pořád mu nedocházelo, že tohle je dost vážné. "Ale nekecals fakt, je pořádné úzké. Možná až moc, nechtěl mě do té svojí prdelky pustit."
Madara měl opravdu vztek, který by nedokázalo zmírnit nic. Sáhl k opasku, vytáhl pistoli a přiložil ji Hidanovi na čelo. Vychutnával si ten jeho nevěřícně pohled, když civěl na kus nebezpečného kovu. Natáhl kohoutek.
"Šéfe, to f-fakt byla nehoda. J-já se moc omlou-prásk!" Už nic dalšího říct nestihl, protože jeho lebku provrtala kulka, která si na druhé straně našla cestu ven. Po posteli a koberci se rozstříkl mozek a rozletěly úlomky kostí.
Madara znechuceně odhodil tělo na zem a už mu nevěnoval jediný pohled. Zajistil zbraň a schoval ji. Vytáhl mobil a vyťukal číslo osobního lékaře. "Sasuke, vydrž, už volám Kabutovi," odtušil a pohladil konsternovaného mladíka po tváři.
.
Sasuke se třásl bolestí i hrůzou z toho, co právě zažil. Na jeho nahém zprzněném těle se skvěly krvavé stříkance smíchané s tou nechutnou našedlou hmotou. Nedokázal ze sebe vypravit nic jiného než přerývané vzlyky, zatímco děsem rozšířenýma očima hleděl na zohavenou mrtvolu. Ještě nikdy neviděl nikoho zemřít, natož násilnou smrtí. Teoreticky samozřejmě věděl, že má strýc na svědomí i pár vražd, včetně jeho milované rodiny, ale vidět to takhle na vlastní oči, jak chladnokrevně někoho zabíjí… otřáslo jím to. Instinktivně se přikrčil, když k němu Madara vztáhl ruku, jako by se bál, že je další na řadě.
V Madarově mobilu se mezitím zašumělo. "Prosím?" ozval se lehce zkreslený hlas šedovlasého doktora, který k dlouhovlasému Uchihovi dojížděl, když měl on nebo jeho synovec nějaké zdravotní problémy.
.
"Ahoj, Kabuto, mám tu problém. Sasuke má natržený zadek a potřebuju, abys co nejrychleji dojel ho ošetřit. Dost to krvácí," odtušil, když se podíval mezi Sasukeho nohy, "možná by se hodil i balíček krve na transfúzi. Do čtvrt hodiny ať jsi tady," rozkázal hlasem, kterému bylo úplně jedno, jak to udělá, ale bude na minutu přesný.
.
"Rozumím." Kabuto kupodivu nedal najevo žádné překvapení. Byl s poměry u svého zaměstnavatele seznámen a dvakrát už mladíka takto ošetřoval. Pravda, už to bylo dlouho, asi tak tři roky, ale zřejmě měl Madara špatný den.
"J-j-já už nechci ž-žádný další t-tvoje klienty," vzlykl Sasuke. Doufal, že ho po téhle zkušenosti už Madara ušetří.
.
"Klid, Sasuke, už se to nikdy nebude opakovat," slíbil starší Uchiha. Většinou říkal tahle slova do větru, ale dneska to myslel smrtelně vážně. Nechtěl, aby se něco podobného opakovalo v budoucnu. Sasuke je jen jeho, už se nikdy s nikým dělit nebude.
Do pokoje vpadli Izuma a Kotetsu, kteří měli dneska směnu a hlídali Madarovo sídlo. Už párkrát zažili střelbu v tomhle sídle. Většinou se jednalo o popravy, takže je mrtvola příliš nerozhodila. To spíš zraněný mladík choulící se na posteli, asi tušili, co se tu stalo.
Madara si podal přikrývku pohozenou na zemi a zabalil do ní synovce. "Tu mrtvolu ukliďte někde, kde ji nikdo nenajde, a zavolejte Temari, ať to tu uklidí. Anko, ať nakluše do mojí ložnice, fofrem!" pobídl je rázně a vzal Sasukeho do náruče.
.
Kotetsu a Izumo unisono přikývli a chopili se Hidanova těla. Sasuke už jen cestou do Madarovy ložnice přes rameno svého strýce viděl, jak ho vlečou z jeho pokoje. Jak se tam měl ještě vrátit? Navždycky už bude mít před očima mrtvolu na koberci a kusy mozku a lebky na své posteli. Bude se muset šoupnout někam jinak v tomhle domě, ale o tom bude čas si promluvit později. Ošíval se v Madarově náruči, natržené svaly hrozně bolely. "P-proč u toho musí b-být Anko?" zakňučel, když ho strýc opatrně složil k sobě na lůžko. Vypadal opravdu zbědovaně, celý od krve, s nateklým rtem a nabíhající modřinou na tváři.
.
"Mám říct někomu jinému?" zeptal se Madara se zvednutým obočím. Neměl to v plánu. Nakonec Anko byla schopná a hlavně donesla mu všechno bez řečí. Hned, jak se objevila ve dveřích, tak ji zaúkoloval. "Dones teplou vodu, žínku a lékárničku," nakázal a vmžiku byla pryč. "Musíme tě trochu umýt a dát něco savého na tu ránu."
.
Sasuke odvrátil oči. Bylo ponižující nechat se sebou takhle manipulovat, před Anko to bylo obzvlášť trapné, ale nejspíš měl Madara pravdu, že by rozhodně nechtěl, aby na to zavolal někoho z mužské části personálu. Chlapů měl až po krk. O nějakou dobu později před domem zastavilo další auto a Temari, která byla uprostřed úklidu těch nechutných zbytků v Sasukeho pokoji, odešla přivést Kabuta.
"Strejdo…" zašeptal Sasuke odkrvenými rty, "nešlo by to bez něj?" Ne že by byl Kabuto nějak hrubý, ale byl to lékař a Sasuke nesnášel všechny lékaře.
.
"Nešlo, chceš vykrvácet?" povzdechl si Madara. Moc dobře znal Sasukeho fobii. "Kabuto, pojď, ať to má co nejrychleji za sebou," pobídl lékaře, aby ošetřil synovce, který se choulil už v čistých peřinách. Nechal ho obléct i triko, aby mu neprochladl. Ve stresu člověk ztrácí víc tělesného tepla. Snad bude Sasuke aspoň trochu poslušný, v přítomnosti doktora na něj neplatily ani ty nejpřísnější výhružky.
.
"Zdravím… no tě bůh," prohlásil Kabuto při prvním pohledu na roztřeseného bledého chlapce. Položil na jeden z elegantních stolků svůj lékařský kufřík. "Co se stalo? Jak dlouho krvácí?" zajímal se, když si natahoval chirurgické rukavice. Musel nejprve prohlédnout ránu, pak rozhodne, kolik transfúze a jaká anestetika zvolí.
Sasuke, který svíral strýcovu ruku, v sobě ještě našel tolik síly, že ji bolestivě stiskl, když se k němu Kabuto přiblížil.
.
"Zhruba půl hodiny, možná skoro tři čtvrtě. Nevím přesně," odtušil Madara znechuceně. Hidan za to zaplatil daní nejvyšší, ani tak to neuspokojilo jeho vztek. "Sasuke, neboj se," snažil se uklidnit to pískle, které mu mačkalo ruku, "jestli se budeš bránit vyšetření, tak někoho zavolám." Záleží, kdo zbyl v jeho sídle a mohl by mu být k ruce.
.
"Jen klid, Sasuke, brzy už se ti uleví. Píchnu ti něco na umrtvení a ta bolest hned zmizí, slibuju," konejšil ho Kabuto, "teď se jen podívám a pak tě dám do pořádku, co ty na to? Otoč se hezky na břicho…" Nevypadalo to, že by se mladíkovi dvakrát chtělo. Šedovlasý lékař si povzdechl. "Mám ho úplně uspat?" zeptal se Madary, "bylo by to snazší, ale pokud ztratil moc krve, hrozí menší riziko zástavy."
.
Starší Uchiha se podíval na mladíka, který se k němu choulil a držel ho za ruku. Možná by mu ušetřil všechen stres a prošel by celým ošetřením hladce, ale nechtěl pokoušet to riziko ze zástavy. "Ne, bude při vědomí. Píchni mu maximálně něco na uklidnění, nechci nic riskovat. Mám zavolat někoho k ruce?" zeptal se, když viděl Sasukeho nechuť.
.
"Záleží, jestli ho zvládneš sám nebo ne," odtušil Kabuto a natáhl do stříkačky dva mililitry midazolamu. To by ho mělo zklidnit. Ještě nastříkal na vatový tamponek desinfekci, aby otřel místo vpichu, akorát se rozhodoval, jestli mu látku podá intramuskulárně nebo intravenózně. Možná radši do žíly, tak se to v těle rychleji vstřebá a oni neměli moc času nazbyt.
.
"Pokusím se," odtušil Madara krátce a podržel Sasukeho ruku, aby mu mohl Kabuto podat lék. "Hlavně, ať je to rychlý. Má toho dneska za sebou dost." Sledoval, jak jehla probodla kůži a jeho malé štěňátko zakňouralo strachy. Přidržel na tom místě tamponek, aby se mohl doktor věnovat dalším věcem.
.
Následně museli s Kabutem svést jistý boj, aby Sasukeho přetočili na břicho, trvalo vždycky několik minut, než se lék vstřebal, ale šedovlasý lékař nechtěl plýtvat časem. Tiše hvízdl, když se Madarovi konečně za srdceryvného nářku podařilo mladíkovi roztáhnout půlky. "Ošklivá rána," poznamenal neradostně, hlavně když viděl, jak je konečník olepený spermatem. To svinstvo bude muset vyčistit. Opatrně potáhl za kůži v okolí zranění, aby viděl, jak moc do hloubky jsou svaly natržené. Mladík plačtivě vyjekl. "Já vím, bolí to. Něco s tím provedeme," slíbil mu Kabuto a došel si pro lokální umrtvení. Jak konstatoval Madara, Sasuke už toho měl dost, radši důkladnější vyšetření provede až po znecitlivění. Měl kliku, že už i midazolam začal působit, takže Sasukeho odpor zmalátněl.
.
Madara mezitím hladil synovce po vlasech a broukal. "Klid, Sasu, za chvilku už to bolet nebude." No zřejmě si to Sasuke přebral po svém, protože si nemínil nechat vpíchnout umrtvení bez boje. Vždycky bolestivě vyjekl, že by nad ním pomalu i kámen ustrnul. Ne však Madara a Kabuto. Pomáhal lékaři s ošetřování a držením neochotného pacienta. Podle množství semene hodnotil, že si to ten prasák snad měsíc nedělal a šetřil si to na dnešek.
.
Konečně se Kabutovi podařilo celou oblast znecitlivět a otřel si z čela pot. Uff, to byla kovbojka. "Chudák, taky jsem mu musel opíchat zadek," prohodil v náznaku žertu, ale když viděl, jak se Madara tváří, radši si odkašlal a rychle to zamluvil: "No, dám mu tu transfúzi, než skrz něj bude vidět. AB pozitivní, pokud se nepletu." Měli s Madarou stejnou krevní skupinu, dokonce poměrně vzácnou, takže si to pamatoval. AB pozitivní byla velmi praktická, v podstatě mohl obdržet krev od jakéhokoliv dárce, aby ji tělo přijalo.
.
"Jo, to je ona. Snad krev ještě nevyměnil." Madara musel znovu přidržet Sasukeho, aby mu mohl Kabuto zavést kanylu a následně na ni napojit sáček s krví, který držel nahoře. Zrovna po ruce nebylo nic, co by se dalo použít jako věšák. Ještě zavolal Anko, ať okamžitě naběhne k němu a krev jí předal. Sám se věnoval pomáhání šedovlasému lékaři.
.
Sasukemu už bylo všechno jedno, když konečně polevila ta bolest. Byl otupělý a malátný, ze ztráty krve i z léků, které mu Kabuto podal. Na proces ošetřování to však mělo pozitivní účinek, když se nezmítal, takže Madara mu držel půlky od sebe, zatímco Kabuto pracoval. Vymýval ránu, aby byly její okraje čisté a mohl je sešít k sobě. Byla to hrozná piplačka, v takhle těsném prostoru se šilo špatně, ale konečně se mu podařilo několik úhledných stehů, kterými ránu zavřel. Vpíchl do okolí ještě antibiotika a potáhl to vrstvou léčivé masti, než nechal mladíka přetočit zpátky na záda a ošetřil mu pohmožděný ret.
"Tys mu teda dal," odvážil se prohodit směrem k Madarovi, nevěděl nic o Hidanovi.
.
"Tss, kéž bych to byl já," odfrkl si Madara a přikryl synovce peřinou. Nechal Anko donést věšák na kabáty a pověsil na něj sáček s krví. "Možná víš, že svým nejoddanějším a nejlepším lidem Sasukeho půjčuji jako speciální odměnu. Tentokrát to byl Hidan, kterého jsem vybral, a to prase mi ho takhle strhalo." Něžně mu oddělal pramen vlasů z obličeje.
.
"To jsou teda kšefty," zavrtěl Kabuto hlavou, "no nic, já půjdu. Tady ti pro něj nechám mast s antibiotikama, ráno a večer ať si to natře. Minimálně dva dny tekutá nebo polotekutá strava, taky ať dodržuje přísnou hygienu pokaždý, když… no, víš co. Až dokape ta transfúze, tak mu vytáhni jehlu, jeden sáček by měl stačit, tělo pak doplní zásobu samo. Ráno mu asi vyskočí teplota, tak mu dej paralen. Kdyby se zhoršil nebo mu bylo hodně špatně, jsem na telefonu. Když bude všechno v pohodě, uvidíme se tak za deset dní."
.
Starší Uchiha všechno odkýval a jenom protáčel v duchu očima. Moc dobře si pamatoval, jak to bylo minule. Sasuke neměl nejmenší chuť spolupracovat na ošetřování. Tehdy se to neobešlo bez pomoci jeho ochranky. Snad dnes, když je Sasuke dospělejší a neudělal mu to přímo on, tak to bude jednodušší.
.
Sasuke pořád vyhlížel zbídačele. Zavírala se mu víčka a měl takový nepřítomný otupělý pohled, asi jako každý feťák na drogách. Stále ještě byl bledý jako smrt, ale odkapávající transfúze značila, že by se mu snad brzy mohla vrátit barva. Pod dekou aspoň nebyly vidět jeho nabíhající modřiny, jenom ta na tváři.
.
Madara seděl vedle na posteli a hladil Sasukeho konejšivě po vlasech. Zdál se mu na tváři takový chladnější. Částečně jej odkryl a vlezl si za ním pod peřinu, tak, aby nijak nehýbal s napíchnutou rukou. Natiskl ho k sobě. Aspoň mu předá trochu tělesného tepla. "Sasuke, je mi to líto, co se stalo," broukl tiše a políbil synovce na čelo. "Teď si pořádně odpočiň, abys nabral sílu."
.
Mladý Uchiha mu na to chtěl něco odpovědět, ale ze rtů mu sklouzlo jenom zakňourání. Byl hrozně vyčerpaný a kapačka ho znervózňovala, nesnášel jehly, byl ale příliš slabý na to, aby ji vytáhnul. Jediné, co ho aspoň trochu uklidňovalo, byla naděje, že tuhle zkušenost už ho strýc nenechá zopakovat. Byl natolik majetnický, že určitě nebude chtít, aby ho ještě někdo takhle poškodil. S tou myšlenkou se podvolil posilujícímu nevědomí.
~~~
Od té události uběhl už jistý čas a tělo mladíka se plně zotavilo k Madarově spokojenosti. Starší Uchiha svoje slovo dodržel, byť se to některým, zvláště Kakuzovi, který byl dokonce ochotný dát za sex se Sasukem tolik prachů, moc nelíbilo, ale neměli na vybranou. Jak hlava mafie řekla, tak bylo, a kdo šel proti, skončil s kulkou v hlavě jako Hidan, který byl zářným příkladem toho, že na Madarova mazlíčka se hrubě nesahá.
Nejstarší Uchiha se rozhodl, že si udělá den volna, a dokonce si vypnul i telefon, aby ho nikdo neotravoval. Navíc Sasuke nedávno cosi mrmlal o tom, že by potřeboval nové oblečení. Mohl by s ním odpoledne zajet do města a podívat se v nějakém butiku. Třeba by se pak mohli stavit v sexshopu na nějaké zajímavé věcičky do postele na hraní.
.
Sasuke neměl o Madarových plánech tušení, v nízkých černých plavkách si zalezl do vířivky. Vedle posilovny nechal strýc zřídit i vnitřní bazén, což bylo fajn, protože se mohli koupat v každém ročním období. Navíc u něj fungovala i vířivka celkem pro čtyři osoby, kterou teď mladík hodlal využít. Nějak se dneska špatně vyspal, třeba mu pomůže menší masáž zad. Po stisknutí tlačítka začaly na několika místech bublavé vibrace a Sasuke se s úlevou ponořil do teplé vody, přičemž obsadil jedno místo připomínající lehátko pod hladinou. Opřel si hlavu o okraj nehledě na to, že si zmáčí spodní vlasy a zavřel oči. Tohle potřeboval, chvíli relaxovat, v klidu a nechat se hýčkat hydromasáží.
.
Starší Uchiha hledal po sídle Sasukeho, až Temari mu napověděla, že ho najde u bazénu, jak příhodné. Rozešel se do suterénu domu, a čím byl blíž, tím víc slyšel šumění vody. Prohnaně se usmál, byl si totiž jistý, že ho to pískle neuslyší. Vysvlékl se donaha a vlezl za synovcem do vířivky. "Sasuke, mohls říct, že tu budeš lenošit. Bych se přidal hned od začátku."
.
Podle Madarova očekávání sebou Sasuke trhnul leknutím, až málem voda vyšplíchla přes okraj vířivky. Otevřel oči, které se hned stočily ke staršímu příbuznému. "Myslel jsem, že máš práci," odpověděl, samozřejmě ne zcela pravdivě, nezajímal se, co Madara dělá, chtěl mít soukromí. Byl lehce na rozpacích, když si všiml, že na sobě dlouhovlasý Uchiha nemá vůbec nic.
.
"Dneska jsem si udělal volno, abych se ti mohl plně věnovat… celičký den," zavrněl Madara a přesunul se vedle Sasukeho. "Určitě dneska nemáš moc co na práci. Co takhle si udělat hezkou chvilku a pak zajet do obchodu koupit ti nové oblečení," nabídl natěšeně a přejel mladíkovi po hraně čelisti.
.
"Ehm…" Sasuke měl takový dojem, že jeho představa hezké chvilky se bude od té Madarovy poněkud lišit. "A co to udělat obráceně? Napřed tam zajet a možná potom…" navrhl s jistou naivitou. Většinou když si jeho strýc něco naplánoval, od toho neustoupil, všechno muselo vždy perfektně klapat. Jak v práci, tak doma.
.
"Ještě je brzo a mně se teď do města nechce. Navíc, když už tě tu mám polonahého, tak by byla děsná škoda tě nechat znovu obléct a zdržovat se. Máš snad něco proti?" zeptal s jasným varováním, že odmítnutí nechce slyšet. Pod vodou pohladil synovcovo stehno a hladce po něm přejížděl. Ve vířivce to ještě nedělali, napadlo ho jen tak mimochodem.
.
Sasuke byl v pokušení mu říct, že má proti všechno, ale neodhodlal se k tomu. Faktem bylo, že mu možná byl i malinko vděčný. Od toho posledního strašného zážitku už na něj nikdo kromě Madary nesáhl, začínal mít dojem, že aspoň tentokrát jeho strýc nelhal, bylo to naposledy. "Ne, jistěže ne," slyšel se tedy říkat. Ach jo, to si tu tedy moc neodpočinul.
.
"To jsem rád, že jsi tak vstřícný," pochválil mladíka Madara a chytil ho za bradu. Natočil si ho k sobě a lehce políbil na rty. "Co takhle, kdyby ses dneska snažil sám od sebe, aniž bych ti musel říkat, co máš dělat?" odtušil mírně, byť v té větě byl skrytý rozkaz. Starší Uchiha, co řekl, to platilo, takže otázky u něj měly stejný význam jako rozkazy.
.
Nedalo se samozřejmě říct, že by se do toho Sasukemu nějak zvlášť chtělo, ale bylo mu jasné, že když to nepůjde po dobrém, půjde to po zlém. Madara mu nenechal ubližovat od nikoho jiného, sám se toho však příliš neštítil, když si myslel, že je to nutné. Na to dnes opravdu neměl náladu. "Jistě," zamumlal tedy se sebezapřením a malinko zaváhal, než se přitiskl k jeho rtům.
.
Madara si liboval v tom, jak pěkně má vycvičeného mazlíčka. Zajel do jeho navlhlých vlasů a prohloubil polibek. Zvídavě navštívil tu horkou jeskyňku, kterou měl hned druhou nejradši. Nechával se zatím příjemně masírovat od bublinek a přemítal, že večer by mu mohl Sasuke udělat masáž nějakým voňavým olejíčkem jako předehru.
.
Sasuke zavřel oči a proplétal se s Madarovým jazykem. Musel se přisunout blíž k němu, aby ho brzy nebolel krk z toho natáčení do boku. Vyjekl, když si ho strýc stáhl k sobě na klín, ale musel uznat, že i když to bylo nucené, hrátky v teplé vodě nebyly zase tak špatné. Skoro už se ani nedivil tomu, co četl, že se prý někteří tygři rádi páří ve vodě.
.
Starší Uchiha se aktivně zapojoval to objevování Sasukeho těla. Znal ho zpaměti, ale i po těch letech mu přišlo pořád stejně přitažlivé. Kdyby tak mohl Fugakovi poslat fotku, jak si s ním užívá, to by byl poprask. Litoval by jen jednoho, že nemůže vidět, jak by otevřel obálku. Možná to udělá, až poletí někam do zahraničí, tak mu odtamtud pošle fotku poštou. Nikdy ho podle toho nemůžou vystopovat.
.
Krátkovlasý mladík tiše zavzdychl do strýcových úst. Jakkoliv ho do toho Madara rozkazy tlačil, prostě nemohl plně ovládnout reakce svého těla, a když to nebylo příliš hrubé, docela se mu to i líbilo. Nesnášel se za to, ale stejně se zas a znovu vpíjel do Madarových úst, dovádivě ho kousal do jazyka a svými dlaněmi objížděl široká ramena, vypracovanou hruď a záda. Brzy cítil, jak se pod ním něco zvedá a napíná.
.
Madara oplácel mladíkovi stejnou péči, a když rukou zajel do klína, tak ho tam čekalo něco zajímavého. Vzal Sasukeho ztopoření do ruky a začal ho nestoudně honit. Synovec byl mladý a rychle se vzrušil. Jen by potřeboval jisté věcičky, které měl nahoře v pokoji. Bude tam muset někoho poslat. Na ovládání vířivky zmáčkl speciální tlačítko.
.
Mladík se brzy začal vybízet Madarovi pánví a otírat se o něj celým tělem jako mazlivý kocourek. Docela rád by mu prohrábl vlasy, ale strýc je měl stažené v drdolu, aby si je ve vířivce nenamočil, a asi by nebyl rád, kdyby je uvolnil. I když, byla by to fajn provokace. Ani v tom vášnivém kolotoči Madarův manévr nepostřehl, až když se kousek od nich ozval hlas Anko: "Zvonil jste, pane?"
.
"Ano, zvonil," vydechl Madara zadýchaně, když se odtrhl od Sasukeho úst. Teď se synovec tak rozkošně zčervenal, jak se styděl. "Běž do mého pokoje a dones mi lubrikant a to vajíčko s ovládáním, které mám pod polštářem," nakázal, jako kdyby si objednával nějaký osvěžující koktejl.
.
"Rozumím, pane," přikývla Anko a vytratila se. Výjev, který zahlédla, ji ani moc nerozhodil, všichni v domě moc dobře věděli o jejich zvláštním vztahu, Madara to totiž nikdy netajil a ani se před služebnictvem v různých intimních projevech nekrotil.
"Jaký vajíčko?" zostražitěl okamžitě Sasuke, "nešlo by to bez hraček?" Jeho strýc si občas liboval v nejrůznějších sexuálních pomůckách, i když tedy zastával názor, že jeho synovce jistě nic neuspokojí víc než jeho vlastní živý nástroj.
.
"Nová hračka," zavrněl Madara spokojeně, když viděl tu nedůvěru v Sasukeho očích, "ale neboj, dneska jsem ti vybral něco vhodného k tvé velikosti. Určitě se ti to bude líbit." To sice říkal vždycky, ale dneska to byla skrz naskrz pravda. "Tady ta tvá dírka," přejel synovci po vstupu do těla, "si zaslouží něco speciálního."
.
"Proč mám takový dojem, že se to víc bude líbit tobě než mně?" zamumlal Sasuke lehce kysele, ale jakmile se Madarovi v očích objevil tenhle fanatický lesk, bylo jasné, že ho za nic na světě nepřesvědčí, aby ho svých nápadů ušetřil. Přesto se o to pokusil těmi jedinými zbraněmi, které měl. "Strejdo…" zapředl prosebně, "nenecháme to na příště?"
.
"Když už mi to Anko přinese, tak by byla škoda to nevyzkoušet," odtušil Madara jednoduše a olízl synovci rty. "Ale neboj, večer teda vyzkoušíme něco, co už znáš," dodal s ďábelským úsměvem, když si v hlavě promítl celý arzenál, kterým disponoval. Záleží, co si koupí ve městě nového a při nejlepším to vidí na kožená pouta a bičík. Už dlouho svého hřebečka nepotrestal.
.
Sasukemu se vnitřnosti zkroutily úzkostí. Takhle si to teda nepředstavoval, nezbývalo mu než doufat, že se Madara na nákupu unaví, musí ho protáhnout všemi obchody, co tam budou, to je jeho jediná šance, i když to bude otravovat i jeho.
O chviličku později se v místnosti opět objevila Anko a předala Madarovi známou tubu s lubrikačním gelem a zářivě fialový vejcovitý předmět s něčím, co připomínalo jednoduchý ovladač.
.
"Pěkné, že?" ukázal Sasukemu vajíčko zblízka. Prozatím ho odložil na stoleček a otevřel tubu. "Ukaž mi tu svoji hříšnou prdelku, ať ji můžu trochu promazat," zavrkal natěšeně a nechal synovce slézt a opřít se o okraj vířivky. Palcem zkusmo přejel po svěrači a trošku zatlačil. "Bude to chtít gel," pronesl mimochodem a vymáčkl si štědrou dávku na prsty.
.
Mladík se kousnul do rtu, když Madara zjevně s chlípným potěšením kroužil s kluzce vlhkým bříškem ukazováčku kolem jeho drobného otvůrku, načež ho do něj strčil o něco prudčeji, než byl zvyklý. "Au, strejdo!" ohradil se. Jakkoliv měl Madara pocit, že už musí být zvyklý, zase až tak moc nebyl, aby si s ním mohl dělat, co se mu zachce. Měl chuť ho dozadu kopnout jako pravý hřebeček.
.
"Ale no tak," šeptl Madara se zatajeným dechem. Tohle ho snad nepřestane bavit nikdy. "Máš tak těsnou prdelku, že vždycky mám pochybnosti, že se do tebe vejdu." Přidal gel a vtlačil ho do synovce, aby si usnadnil další počiny. Zvídavě pátral uvnitř po tom místečku, dělal to už tolikrát, že to znal nazpaměť.
.
Sasuke svíral okraje vířivky, až mu bělely klouby, Madarova snaha se ovšem neminula účinkem, a když strýc bříškem prstu přejel pod stěnou sliznice po malém kaštánku, neudržel zasténání. Takovéhle dráždění bylo vždycky vítané, třebaže bylo tak perverzní. Zcela instinktivně se trošku víc rozkročil, aby měl starší Uchiha lepší přístup.
.
Starší Uchiha se snažil a po chvilce přidal další prst. Pěkně ho roztahoval a oči mu neustále utíkaly k nové hračce. Byl zvědav, co na to synovec řekne. Vzal ze stolečku vajíčko a otíráním v rýze ho pěkně promazal. Lehce zatlačil na zvlhčený otvůrek. Pomaloučku překonával odpor, než hračka vklouzla dovnitř. Přidržel ji, aby ji Sasuke nevytlačil.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sora Sora | 25. června 2016 v 15:51 | Reagovat

Jako vážně to ukončíte teď? V téhle chvíli? Tohle by mělo být trestné. XD Chudák moje perverzní dušička! XDD

2 Kačí Kačí | 25. června 2016 v 23:43 | Reagovat

Jsem ráda, že Hidan dostal co proto :D Ale zdá se mi, že je tu v poslední době hodně špatných událostí (mám na mysli třeba začátek 9.kapitoly u Lásky z hlubin nebo celou 22.kapitolu Pod vlajkou Uchihů či minulou kapitolu této povídky), nějaká letní sezóna tragédií? :)
Ale zpět k dnešní kapče: Opakuji:jsem ráda, že je Hidan mrkev, mimo jiné se celkem divím tomu,že oproti jiným povídkám je tu Sasuke vůči Maddiemu taký vstřícnější a celkem se mi to líbí :3
Ale ukončit to zrovna teď? To se dělá ;) Ale aspoň se na něco budu moci těšit ;) Takže shrnuto: Kapitola boží (jako vždycky :3)

3 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 26. června 2016 v 12:10 | Reagovat

[1]:3:) *ďábelsky se pochechtává*
[2]:NJn ono to tak nějak tento týden vyšlo všechno zaráz. Nijak jsme to samozřejmě neplánovaly, takže shoda náhod, ale neboj povětšinou to bude všechno už jenom lepší.
Sasuke by se dalo není ani tak vstřícný jako prostě přijal částečně svůj osud. Nikoho jiného nemá, takže v podstatě nemá kam jít. Madara ho nepustí a šuká ho už 3 roky na to zvykneš už jaksi časem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.