Získat srdce lva XXII. - Trojka

2. června 2016 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva 3
Pro všechny tři mladíky jsou nadcházející chvíle plné zvláštního očekávání. Ani jeden ještě neví, jak to dopadne, ale se v posteli snesou a před nimi bude jen zářivá budoucnost. Snese Shisui Itachiho v posteli nebo si to rozmyslí a utne celé hrátky?


Shisui si podle Sasukeho výrazu moc dobře dovedl spočítat, na co myslí a co se s ním bude dít. Znal jeho nervozitu v sexu až moc dobře, ale snad to nebude tak hrozné jako, když si to rozdávali poprvé. "Není třeba být ve stresu." Natáhl se pro mladíkovu rozkošnou tvářičku a velice něžně ho políbil, zatím bez jazyka. Chtěl, aby si prvně zvykl na ten pocit, že tam není sám.
Itachi nasucho polkl. Nemohl uvěřit tomu, že možná za chvíli se bude moct dotýkat brášky přesně tak, jak si mnoho let zakazoval. Olízl si vyprahlé rty. Shisui mu ukazoval, že není se třeba bát se sourozence dotýkat, ale sám se zatím k ničemu neměl.
Nejstarší Uchiha se po chvíli oddálil. Tohle mu chybělo. Koutkem oka pohlédl na Itachiho. "Teď si na řadě ty." Uvolnil mu místo.
.
Sasuke pohlédl na bratra a v jeho velkých tmavých očích bylo něco mezi nejistotou a touhou. Itachi se chvilku k ničemu neměl, vlastně byl stejně tak nervózní jako Sasuke. Jeho tělo šíleně toužilo udělat to, co mu právě Shisui předvedl, ale protože si to dlouhé roky odpíral, bylo to teď tak podivně… neskutečné. Pro začátek vztáhl ruku a jemně pohladil nejmladšího Uchihu po tváři, než se k němu s bušícím srdcem naklonil s pohledem upřeným na jeho plné rty, jejichž hebkost mu kolik let nedávala spát. Byly tak nádherně vykrojené s ladnými konturami a barvou zrajících jahod. Oba se k sobě přibližovali tak váhavě pomalu, jako dva puberťáci na prvním rande. Itachi měl dojem, že mu srdce musí každou vteřinu vyskočit z hrudi, a pak najednou se jejich rty dotkly. Nebylo to sice úplně poprvé, ale poprvé se skutečně intimním podtextem. Pár sekund zůstali nehybně, jako by vstřebávali ten fakt, že se tohle doopravdy děje, a poté Sasuke zavřel oči a mírně zvrátil hlavu dozadu, což bylo němé gesto vybízející k opravdovému polibku. Itachi si připadal jako ve snách, když se k těm měkounkým sametovým polštářkům více přitiskl - bylo to přesně takové, jak si to představoval. Ne, bylo to lepší! Jeho fantazie zdaleka nedokázala obsáhnout ten fakt, jak nádherně poddajné byly Sasukeho rty, jak hebce se těm jeho přizpůsobily. Omámeně pozoroval Sasukeho chvějící se víčka s vějíři černých řas a bylo mu blaženě. Jeho sny se proměnily ve skutečnost.
.
Shisui je jenom tiše pozoroval, nechtěl zasahovat do chvíle, kdy se Itachimu asi plnil životní sen. Bylo to zvláštní pozorovat někoho jiného, jak líbal Sasukeho. On vždycky všechny potenciální partnery odháněl. Nechal je chvíli poznávat toho druhého než se přesunul za mladšího bratrance, položil mu ruce na boky a zároveň přitiskl rty na ladnou linii krku. Začínal mít pocit, že přece jenom Itachiho v posteli snese.
.
Itachi se Sasukem se ještě pořád tak trochu vzájemně oťukávali, než se starší z bratrů odvážil lehce přejet jazykem mezi těmi smyslnými oblinkami. Bylo to spíš jen takové nesmělé zvídavé gesto, kdyby byl Sasuke odmítl, nijak by na něj nenaléhal. Srdce mu však poskočilo, když mladší chlapec pootevřel ústa a on tak mohl poprvé v životě okusit jeho teplou úžasnou tlamičku. Prozkoumával ji s téměř posvátnou úctou a vrýval si do paměti každou její skulinku. Dech se mu zadrhl, když se Sasukeho jazýček jemně propletl s tím jeho a jejich ústa se spojila v plnohodnotném francouzském polibku.
Mezitím Sasuke přesunul svoje dlaně na ty Shisuiovy, které svíraly jeho boky, a propletl s nimi prsty. Byl rád, že měl Shisuie za sebou, potřeboval mít nějakou jistotu, i když s Itachim to probíhalo daleko lépe, než očekával.
.
Shisui se k Sasukemu více přimkl. Horkým dechem ovíval mladíkovu šíji, něžně ji oždiboval rty a neopomenul si trošku hryznout. Partnerovy teplé dlaně ho hřály na jeho rukou. Začal s nimi pomalu pohybovat po trupu nahoru a dolů. Nikam nespěchal, ale i tak za chvilku dospěl do stadia, kdy nahmatal lem trička a vklouzl pod něj. Neodpustil si malou provokaci, když mladého Uchihu polechtal jazykem na oušku.
.
Sasuke tiše zavzdychal do Itachiho úst, jak jeho páteří projela vlivem laskání ušního boltce vlna vzrušení. Tohle spojení bylo… docela dost fajn. Předtím pochopitelně nikdy nemohl cítit jedny horké rty na své erotogenní zóně a další na svých ústech. Rozhodně se mu to zamlouvalo, zrovna tak jako činnost bratrancových dlaní. Jeho dech se zrychlil a teplota jeho těla stoupla. Také Itachiho jazyk byl překvapivě obratný a hbitý. To všechno dohromady bylo velice rajcovní a stimulující.
.
Shisui s uspokojením zaznamenal, že dráždění zaznamenalo úspěch jako vždy. Pokračoval v něm a rukama významně hladil Sasukeho podbřišek, než přejel po látce jeho rozkroku a začal ho na intimních místech masírovat.
Itachi si líbání neskutečně užíval. Nemohl se teplých a omamujících úst nasytit. Jednu ruku položil bráškovi na rameno, pomalu a zkoumavě se posunoval dolů.
Nejstarší Uchiha za chvíli ucítil další přítomnost končetiny. Chytil Itachiho ruku do své a navedl ji na holou kůži jeho brášky, aby si užíval její sametovou hebkost.
.
Itachi skoro až zakňučel do Sasukeho měkoučkých rtů, jeho pokožka byla tak hladká a sálala, jako by měl v žilách tekutý oheň, což ostatně bylo pro jeho povahu celkem výstižné. Byl v sedmém nebi jenom z toho, že se ho mohl takhle dotýkat, toužil po tom tolik let… a taky si s poněkud provinilým pocitem uvědomil, že už teď má kalhoty v přední části pořádně napnuté. Bylo to snad dva roky, co naposled někoho měl, a celou tu dobu si musel vystačit jen se svou rukou a myšlenkou na brášku, takže byl teď hrozně nadržený.
Sasukeho ale doteky taky nenechávaly zrovna v klidu. Do krve se mu vyplavilo velké množství testosteronu a tep zvýšil frekvenci snad na dvojnásobek. Pojednou oba dva Uchihy odstrčil, ale jen proto, aby si rozhodným pohybem mohl přetáhnout tričko přes hlavu. Lehce se pousmál, když si všiml, jak dva páry černých očí okamžité utkvěly na jeho odhaleném vršku, načež zavrněl: "Teď vy." Prozatím to bylo všechno snazší, než se odvážil doufat. Ti dva se nijak nehádali a s Itachim… s Itachim to kupodivu bylo přirozenější, než si zpočátku myslel. Jako by jeho tělo na rozdíl od mysli nějak podvědomě celou tu dobu vědělo, že ho Itachi vnímá i jinak než jako bratra, a intuitivně se připravovalo na možné sexuální střetnutí, takže mu to teď vlastně ani nepřišlo tak divné.
.
Ani jeden z mladíků na chvíli nezaváhal a rychle se zbavili vršku. Sasukemu se naskytl pohled na dvě vypracované hrudě, na které svaly jen hrály. Pěkně přirozeně, žádný extrém.
Shisui si zaujatě prohlížel Sasukeho. Byl krásný, ba co nádherný. Tolik ho miloval a poslední necelé dva měsíce ho pohled na nešťastného partnera ničil. Bylo mu, jako když ho znásilnil Madara, ale nyní to bylo ještě horší, protože Sasuke se nechtěl pomalu nechat ani utěšit. Oči mu sklouzly k staršímu bratranci. Tvářil se naprosto okouzleně a šťastně. Viděl Itachiho nahého už několikrát, ale i tak musel zaznamenat, že pořád byl pochudlý. Zastavil se na jeho prostorově výrazném klíně. "Itachi, nevěděl jsem, že seš až tak nadrženej. Vždyť jste se jenom líbali, to asi dlouho nevydržíš," popíchl ho, byť sám měl v kalhotách začínající těsno, ale plně vzrušený jako bratranec nebyl.
Dlouhovlasý Uchiha se zarděl ještě víc. Bylo mu to poněkud trapné, ale nemohl tuhle reakci těla ovlivnit.
Shisui se naklonil k Sasukemu, aby mu mohl zašeptat do ucha: "Co kdybys bráškovi trochu pomohl, musí ho to tlačit."
.
Sasuke byl zrovna v procesu obdivování těch dvou pěkných těl, takže mu chvilku trvalo, než si uvědomil obsah Shisuiových slov a podobně jako Itachi se také malinko začervenal. Ale… vlastně nebyl tak úplně proti, ovšemže také už nespočetněkrát viděl svého staršího bratra nahého, ale ještě nikdy ne… vzrušeného. Lákala ho ta představa. Aby však Shisui nepřišel tak docela zkrátka, vzhledem k tomu, že se k němu musel otočit zády, aspoň mu škádlivě sedl na klín, než se k Itachimu naklonil. Naštěstí postel neumožňovala, aby seděli moc daleko od sebe, tudíž s tím nebyl problém. Lehounce se vrtěl v bocích, čímž se o Shisuie malinko otíral, když přejel svýma rukama po Itachiho pevných prsních svalech, přes ploché břicho a ještě níž… Zvědavě prozkoumával vyboulené místo a masíroval ho přes látku, zatímco Itachiho horké dlaně ho hladily po pažích, ramenou i zádech. Podle těch napnutých kalhot si ani jeho starší bratr nemohl na velikost stěžovat, o Uchizích zřejmě platilo, že byli slušně vyvinutí… a někteří teda zvláště. Sasuke se zhluboka nadechl a malinko rozechvělými prsty rozepl Itachimu knoflík poklopce a stáhl zip. Pak už byla hračka vyprostit ven jeho tvrdý roztoužený nástroj.
.
Shisuiovi byla Sasukeho poloha příjemná a užíval si to provokativní vrtění. Sám sjel na jeho boky a pomáhal mu v těch drobných pohybech. Rty se přemístil zezadu na šíji, kde líbal a lechtal jazykem. Z boků už byl jenom kousek do mladíkových třísel, kde ho provokativně hladil na vnitřní straně stehen.
Itachimu se zadrhl dech v těle, když pocítil na své erekci bráškovy prsty. Bylo to tak skvělé, už teď. Představa, že by… že by si s ním mohl zasouložit, byla tak neskutečná, až z toho chytala závrať. Tiše zasténal a znovu se přihnul k těm lákavým rtům, aby je mohl vášnivě políbit.
.
Sasuke musel uznat, že to není vůbec špatný, užívat si s nima oběma najednou. Cítil jejich dlaně a ústa na tolika místech současně, že z toho byl v sedmém nebi. Prsty přejížděl po celé Itachiho délce a zvykal si na jeho velikost a tvar, když ho uchopil do dlaně a několikrát rytmicky stáhl předkožku. Páni, byl tak hrozně tvrdý, ani netušil, že to takhle jde… musel být fakt nadržený. Palcem poškádlil naběhlý žalud a Itachi mu celou tu dobu vzdychal do pusy. Líbilo se mu, do jakého stavu byl schopný ho dostat. Zároveň přitlačil proti Shisuiově klínu, kde už ho taky něco celkem dost tlačilo.
.
Shisui už chvíli masíroval Sasukeho tvrdou vybouleninu. Nebylo by od věci postoupit dál. Jemně od sebe mladíka odtlačil. "Skočím pro gel. Ne že se na něho mezitím vrhneš, Itachi!" zavyhrožoval naoko a rozešel se směrem do svého nového-starého pokoje. Chvíli se hrabal v tašce, než našel to, co potřeboval. Vzal zrovna celý balíček kondomů a lubrikant. Už na chodbě slyšel tlumené vzdechy ozývající se ze bratránkova pokoje.
.
Sasuke s Itachim zatím na chvíli změnili polohu. Starší ze sourozenců položil Sasukeho jemně naznak a vyhoupl se nad něj. Dalo mu hodně práce odtrhnout se od jeho rtů, kterých se jednoduše nemohl nabažit, ale nějakým způsobem se mu to podařilo, a použil svoje ústa k laskání jeho skvostného hrdla, kde s potěšením dýchal bráškovu specifickou vůni, která byla ještě umocněná tím, jaké množství feromonů se v ní teď objevovalo. Přitahovalo ho to jako magnet.
.
"Už jsem zde… nó, vy to tady pěkně rozjíždíte." Přiklekl k nim na okraj postele a dotkl se Itachiho zad. Musel uznat, že jeho kůže byla stejně horká a hebká jako Sasukeho.
Dlouhovlasý Uchiha se na něj tázavě ohlédl.
"Myslím, že by sis Sasukeho mohl připravit," zamával lahvičkou gelu a vtiskl ji překvapenému Itachimu do ruky. "Můžeš se s ním pomilovat jako první," ujistil ho, že to opravdu myslí vážně. Měl za to, že by si to starší bratranec opravdu zasloužil, když dokázal tak dlouho vzdorovat svojí touze.
.
Itachi udiveně zamrkal, popravdě nečekal, že by byl Shisui tak vstřícný, všechna čest. Ale samozřejmě tohle nezáviselo jen na něm, mnohem důležitější byl Sasukeho názor. Tázavě a možná i trochu ostýchavě se na brášku zahleděl. Nechtěl, aby toho na něj zase bylo nějak moc, když tu byli dva… Sasuke však přikývl, což mu prudce rozbušilo srdce. Opravdu s ním mohl…? Skoro se bál, že je to příliš krásné na to, aby to byla pravda. Ale i kdyby to byl jen sen, hodlal si ho užívat, než skončí. Pro začátek sjel k lemu Sasukeho černých džínsů a pohladil ho po napnuté látce v rozkroku. Hrozně moc toužil vidět ho nahého a vzrušeného, ale nechtěl nic uspěchat.
.
Shisui se jenom usmíval Itachiho nevěřícnému výrazu. Byl to pro něj zvláštní pohled. Měl před sebou svého milovaného a největšího hlídače na světě, kterému nechal volnou ruku. Už přijmul myšlenku na vztah ve třech a postupně mu to přestávalo vadit. Sice občas jeho mysl přišla s nějakou výtkou, ale rychle ji zaplašil. Položil ruku na Itachiho bedra a zahákl prsty za lem kalhot a stáhl mu je dolů.
Dlouhovlasý Uchiha skoro až s posvátnou opatrností rozepl bratrovi kalhoty a postupně ho jich zbavil i se spodním prádlem. Opatrně vzal neukojený tvrdý nástroj do ruky a několikrát pohnul rukou nahoru a dolu.
.
Sasuke musel také nadzvednout koutky, Itachi s ním nakládal jako s porcelánovou panenkou, jako by se bál, že se může rozbít. A tvářil se tak rozněžněně, až to bylo roztomilé. Každopádně jeho péči ocenil zasténáním, jeho mužství se už nějakou dobu dovolávalo pozornosti. Zatímco ho Itachi ručně uspokojoval, němým gestem přizval Shisuie k sobě, vpletl prsty do jeho vlasů v zátylku a spojil s ním rty. Jazykem pronikl do jeho mokrých teplých úst a laškovně ho polechtal na tvrdém patře. Pravačkou mezitím zabloudil do jeho klína, aby mu také rozepl kalhoty, byl z nich jediný, kdo je ještě měl na sobě. Krátce nato pocítil ve slabinách Itachiho horký dech a vlhký ohebný jazyk a prožívanou rozkoší nechtěně Shisuie trochu kousl.
.
Shisui mu kousnutí oplatil a laškovně mu přejel jazykem po dásních, než se plně ponořil do francouzského polibku. Propátrával tu horkou dutinu s něžnou dravostí mu vlastní. Zvídavou ruku v rozkroku si přitiskl svou vlastní těsně do rozkroku a udával si sílu přítlaku a směr.
Itachi Sasukeho vzrušenou erekci olizoval jako nejlahodnější zmrzlinu. Pohled mu utkvěl na lahvičce položené u jeho ruky. Nanesl si gel na prsty a zavítal na to intimní místečko, o kterém snil mnoho let.
.
Sasuke sebou mírně škubl, nebylo to nepříjemné, spíš se jen malinko lekl, jak to zastudilo. A taky už to bylo téměř dva měsíce, co s Shisuiem naposledy spal. Itachi si to však vyložil jako nesouhlas. "Promiň, já… jdu na to asi moc rychle," omluvil se kajícně a měl v úmyslu se stáhnout, ale Sasuke se na okamžik odtrhl od Shisuiových rtů:
"Ne, to nic, pokračuj, prosím. Nemusíš se chovat jako bys… no… jako bys mě zbavoval panictví, já vím, do čeho jdu, mám v tom skoro roční praxi. No… spíš půlroční."
Itachi se lehce ošil a tváří mu jen na okamžik přelétl náznak stínu, když trochu omluvně pokrčil rameny: "Já jen… vždycky jsem chtěl být tvůj první…"
Sasukemu to nedalo, aby pobaveně nezalétl očima k Shisuiovi, načež při vzpomínce, jak to s ním muselo být poprvé těžké, se smíchem Itachimu odpověděl: "Ne, nechtěl. Věř mi."
Dlouhovlasý Uchiha tázavě nadzvedl obočí a těkal očima od jednoho k druhému.
.
Shisui vyprskl smíchy, když sledoval nechápavého bratrance. Bylo to celkem zábavné si to představit, ale možná by to Itachimu šlo snadněji. Byl Sasukeho bratr a znal ho jako své boty, navíc v něj měl mladý Uchiha důvěru. Takže vzhledem k těmto skutečnostem by to mohlo jít jednodušeji a rychleji. "Sasuke má pravdu, určitě bys nechtěl krotit takového vzpurného hřebečka. Viď, Sasu."
.
Itachi nechápal, nebylo mu to vůbec jasné, ale oba mladíci evidentně věděli, o čem mluví. "Krotit?" zopakoval po bratránkovi, to slovo v něm neevokovalo zrovna nejláskyplnější představy. Podezíravě se na nejstaršího Uchihu zahleděl: "Shisuii, doufám, žes na něj byl hodný!"
"Ale jo, byl," odtušil Sasuke místo Shisuie a zazubil se na něj, "akorát to se mnou neměl vůbec lehký, musel mě málem půl roku přesvědčovat a pak poprvý… no… nebylo to zrovna snadný, ze začátku." Dneska už mu to přišlo skoro legrační, když se na to podíval zpětně, ale tenkrát to opravdu dost silně prožíval.
.
"To nebylo, ale, Itachi, fakt se neboj, šel jsem na něj opatrně, protože jinak by mi utrhl hlavu," uchechtl se Shisui. Minulost byla úsměvná. "No, ale jestli se budeme ještě chvíli vykecávat tak ti Sasuke uvadne a nebudeš mít z toho nic," prohlásil rozhodně, "nebo ti ho mám nachystat?"
"Ne, to je dobrý, postarám se o to sám," řekl Itachi urychleně a sjel pohledem vzrušeného bratra.
.
Sasuke znovu vklouzl rukou do Shisuiova rozkroku, tentokrát i pod spodní prádlo, pevně sevřel jeho erekci v dlani a vyprostil ji z uvěznění látky, protože dospěl k názoru, že není fér, aby se ten napřímený roztoužený nástroj musel mačkat v těsném prostoru. Dráždivě ho hned také začal zpracovávat a spokojeně zavzdychal, když se Itachiho horká ústa vrátila do jeho vlastního nadrženého klína a obemkla se kolem jeho mužství.
Itachi ho náruživě kouřil, na bráškovi mu připadalo dokonalé úplně všechno, měl pocit, že by ho takhle dokázal uspokojovat třeba celé věky. Ale možná měl Shisui pravdu, měl by postoupit dál… vymáčkl si na prsty ještě jednu dávku lubrikantu a pečlivě promazal svůj ukazováček. Dech se mu zrychlil, když s ním zabloudil mezi Sasukeho hýždě k tomu drobnému otvoru a nějakou dobu jen kroužil okolo a jemně masíroval prstenec svalů, než pomalu opatrně zatlačil a šetrně ho vsunul do Sasukeho těla.
.
Shisui vzal za vděk svobodou pro svoji erekci, zvláště když ho uspokojovala partnerova ruka. Tlumeně vzdychal do Sasukeho úst, která si znovu přivlastnil, zatímco Itachi se rozhodl prozkoumávat nitro mladého Uchihy. Stáhl si kalhoty úplně dolů, aby ho nikterak neomezovaly. Postel byla celkem malá, ale nějak se jim tam podařilo vměstnat.
Itachi postupně přidával prsty a vášnivě svého bratra kouřil. Uvnitř se otíral o uzlíček prostaty a poslouchal ty krásné, byť tlumené vzdechy vyluzované Sasukem. Byl nedočkavý a zároveň se bál dál postoupit… ale Shisui i sám bratr ho ponoukali, aby… aby se s ním pomiloval. Odtáhl se a měl v plánu se natřít gelem.
Shisui viděl, že starší bratranec asi půjde na to, ale byla třeba jedna důležitá věc. Odtrhl se od sladkých úst a vtiskl Itachimu do dlaně lesklý čtvereček a přiklonil se k němu a zašeptal, tak, aby Sasuke nic neslyšel. "Až s ním budeš šukat, opovaž se mu říct, jak je úzký. Nesnáší to," upozornil ho důrazně. Nebylo by potřeba, aby dlouhovlasý Uchiha přišel na incident ohledně Madary.
.
Itachi se tomu varování dost podivil a to hned ze dvou důvodů. Zaprvé měl za to, že po ročním vztahu bude jaksi Sasukeho zadeček v tomhle směru už tak nějak uzpůsobený, a zadruhé i kdyby ne, nechápal, co je na tom zlého, když by to měl vyslovit. Nedal to ale na sobě znát, jenom k Shisuiovi trochu nenápadně přikývl, jako že rozumí. Zručně si natáhl kondom a svoji erekci následně opatřil důkladnou dávkou lubrikantu, nechtěl nic zanedbat. Navzdory tomu, co od brášky slyšel, si neodpustil ho nabádat: "Kdyby… kdyby ti cokoliv bylo nepříjemné, tak mě upozorni a já okamžitě přestanu, ano?" Počkal si, dokud Sasuke nepřisvědčil, a poté mu trošku víc oddálil stehna od sebe. Nemohl uvěřit tomu, že za pár okamžiků bude doopravdy moct se Sasukem splynout v tom nejsladším aktu… Otřel se vlhkou špičkou svého údu o připravený vchod a polehounku přitlačil. Nešlo to zas tak úplně lehce, jak doufal, Sasukeho báječné tělo mu kladlo určitý odpor, i když zřejmě zcela nepodvědomě, a on se dost dlouho bál použít větší tlak, ale nakonec mu nic jiného nezbylo. Úzkostně pátral v bráškově obličeji po stopách bolesti, ale tím, jak se líbal se Shisuiem, mu bratránek docela dost bránil ve výhledu. Utěšoval se aspoň tím, že Sasuke přece slíbil, že mu řekne, když mu to bude nepříjemné. On sám měl dojem, že asi slastí vysublimuje, a to už poté, co se mu podařilo proniknout pouhým žaludem. Jak se ale pomalu sunul dál, se sílící rozkoší nastoupil i údiv - jak… jak, do háje, mohl být jeho bráška tak těsný?! Stěny sliznice se kolem jeho erekce obepínaly snad stejně důkladně jako prezervativ, cítil úplně každý záhyb. "Proboha!" zasténal naříkavě, když se jeho slabiny dotkly smyslných oblin Sasukeho zadečku. To snad ani nebylo možné. Nikdy by byl nevěřil, že jeho bráška není panic…
.
Shisui se kolektivně odtáhl a pokývnutím přenechal Itachimu plné pole působnosti.
Takže dlouhovlasý Uchiha měl svého brášku celého pro sebe. Bylo to neuvěřitelné, fantastické. Sklonil se k Sasukemu, aby s ním znovu mohl spojit své rty a zároveň se pomalu pohnul v jeho sevřenosti. Pěkně plynule, dával si pozor, kdyby zahlédl jakýkoliv náznak nelibosti, tak by přestal, tedy snad. Byl vzrušený na maximum.
Shisui se od dvojice kousek odtáhl a musel přiznat, že ti dva byli pekelně šukézní. Tohle bylo porno 3D, kdykoliv si mohl sáhnout či ochutnat. Ruka mu samovolně sklouzla do klína, kde vlastními prsty obemkl tvrdou erekci a začal a pomalu ukájet při pohledu na souložící dvojku.
.
Sasuke usykával rozkoší, jak mu Itachi projížděl prdelku. Ruce automaticky přesunul na jeho ramena, aby ho k sobě mohl tisknout, a při obzvlášť silných prožitcích bez zábran sténal do jeho úst. Bylo to skvělé, zrovna tak dobré, jako když to dělal se Shisuiem.
Itachi měl dojem, že nic lepšího snad nikdy v životě nepoznal. Tisíckrát si tuhle chvíli představoval, ale realita milionkrát předčila i jeho nejdivočejší sny. Sasukeho tělíčko bylo pevné a horké jako Sahara. Sladce a omamně úzké, až se mu zdálo, že z toho snad vyletí z kůže. Rytmicky do něj přirážel se zvyšující se frekvencí a pravačkou vklouzl mezi jeho stehna, aby ho zároveň mohl honit. "Bože, Sasuke!" zakňučel přerývaně, "jsi tak úz… ú-úžasný!" Málem se podřekl, protože doopravdy ještě nikdy nešukal s nikým, kdo by byl takhle těsný.
.
Shisui aktu jen přihlížel, sám se ukájel levačkou. Před sebou smyslné divadlo, ještě nikdy si neužíval ve třech, takže to pro něj a i pro zbytek osazenstva bylo něco naprosto nového. Kdyby mu někdo před půl rokem řekl, že Itachi bude šoustat bratra a on si u toho vesele honit, poslal by ho do léčebny pro choromyslné.
Itachi cítil, že už brzy bude, ale nechtěl. Bylo brzo, příliš brzo, aby se udělal. Jenže orgasmus se neptá, on přichází. Ač se tomu bránit silou mocí, jeho tělo ho zrazovalo. Celé to několikaroční toužení se nyní muselo zúročit. Táhle zasténal, když se jeho boky prudce přirazily k Sasukeho zadečku. Něco tak mysteriózního nezažil. Klesl v loktech stále ponořený do bratrova nitra a vydýchával tu epickou slast, která jím projela.
.
Sasuke překvapeně vyhekl, když se do něj Itachiho penis zanořil tak hluboko, při tom posledním přírazu. Došlo mu, co to znamená. To bylo… rychlé. Ale asi se to dalo předpokládat, pokud Itachi už tak dlouho nikoho neměl. Spočíval na něm plnou vahou, ale nijak mu to nevadilo, postel byla dost měkká, aby ho neumačkal, navíc bylo fajn cítit ho tak blízko… Bezděčně ho hladil po zádech a zvědavě pozoroval, jak se vzpamatovává z orgasmu.
Sotva se však mysl dlouhovlasého Uchihy uklidnila aspoň do té míry, že zase začal vnímat své okolí, okamžitě se zastyděl. Proboha… udělal se tak trapně brzo! Jak patnáctiletý puberťák… nevydržel ani tak dlouho, aby přivedl k vrcholu Sasukeho. Nejradši by se propadl hanbou. "Bráško, promiň!" vyhrkl nešťastně, "omlouvám se, já… nechtěl jsem…"
Nejmladší chlapec se však nevěřícně rozesmál: "Omlouváš se mi za to, že ses udělal? To je snad vtip, ne?"
"Já jsem nechtěl tak rychle… hrozně tě miluju a byl jsi tak strašně skvělý… nešlo to zadržet," zamumlal Itachi a jeho tváře mohly barvou konkurovat zralým třešním.
.
Shisui neodolal, aby Itachiho nepoplácal po rameni. "Ty jsi teda kanec, jsem si nemyslel, že jsi tak nadržený."
"Blbečku," odtušil rozhozený dlouhovlasý Uchiha. Opatrně vystoupil z neukojeného bratra. Škoda, tak doufal, že dokáže Sasukeho uspokojit a přivést ho k vrcholu zároveň se sebou. Snad příště… srdce se mu zatřepetalo nad tou úžasnou představou, že se nemusí bát o další kontakt se svým bráškou.
"Myslím, že bych tady mohl něco dodělat," hlásil se o slovo nejstarší mladík. Napasoval se na uvolněné místo po Itachim. Bleskurychle nasadil kondom a potřel ho potřebnou vlhkostí. První se opájel tím pohledem, než rukou sklouzl po Sasukeho stehně dolů. Otřel se tvrdou erekcí o roztažený vchod a něžně líbl partnera na ústa. "Chceš, abych ti pomohl? Máš tu něco rozdělaného," zavrněl a ukazováčkem ho laškovně polechtal na žaludu.
.
"Myslím, že odpověď znáš," ujistil ho Sasuke a netrpělivě se zavrtěl. Itachi ho dost slušně rozdráždil a zoufale už se potřeboval udělat, neměl k tomu zas až tak daleko… Zrychleně dýchal a mírným vybízejícím pohybem Shisuiovi naznačil, aby to moc neprotahoval, bylo divné tam dole najednou nic necítit.
Itachi vyštrachal odněkud nezbytný balíček kapesníčků a sejmul použitý kondom, který do jednoho z nich zabalil a odložil na noční stolek. Čekalo ho erotické divadlo a on z něj hodlal vytěžit maximum, aby pro příště věděl, co se Sasukemu líbí. Uvelebil se vedle nich tak, aby nepřekážel a zároveň dobře viděl. Neodolal ale, aby nevysázel bráškovi několik motýlích polibků na rameno, teď když po tolika letech konečně mohl, nejraději by se ho dotýkal pořád. Provinilost z té poněkud nepodařené akce z něj ale musela pořád čišet, protože Sasuke ji zřejmě vycítil a jednou rukou mu přejel po hrudi. Jeho nádherné tmavé oči se stočily směrem k němu a nejmladší Uchiha s tichým smíchem broukl: "Itachi, jestli ti to tak moc vadí, tak si dej pauzu, a když mě tenhle divoch úplně nezničí, můžeš mě pak dorazit." Snad to bratránkovi nebude proti mysli, ale přece jen to pro Itachiho bylo poprvé a on nechtěl, aby se trápil tím, že mu to nevyšlo tak, jak si přál.
.
Shisui se zapřel rukou vedle Sasukeho hlavy a pomalu se do něj začal zasouvat. Šlo to krásně, byl tak pěkně roztažený a přeci tak úzký. Když zajel nadoraz, chvíli setrval, aby si to náležitě mohl vychutnat, než se rozpohyboval. Příliš mladíka nešetřil, nemusel se bát, že by mu něco udělal. Zkoušel různé úhly přírazů, než se mu podařilo strefit prostatu. Rty se jen otřel o ty mladého Uchihy a laškovně je olízl jazykem. Jen něžně projížděl mezírku mezi nimi.
.
Sasuke zavzdychal, bylo to úžasné! Vycházel bratranci vstříc a nehty zarýval do jeho širokých ramenou, jak potřeboval ventilovat slast. Věděl, že tentokrát to bude on, kdo dlouho nevydrží, už takhle byl šíleně vyrajcovaný od bratra, natož když začal Shisui dokončovat, co Itachi začal. Líbal Shisuie o sto šest, i když to bylo celkem obtížné, když každou chvílí sténal rozkoší.
Itachi je pozoroval se zatajeným dechem a rozšířenými zorničkami, tohle bylo daleko lepší než porno.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.