Získat srdce lva XXVI. - Vláček

23. června 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Získat srdce lva 3
Kluci si pořídili prostorné lože, které přímo vybízí k tomu, aby ho pokřtili. A co jiného k tomu použít než lávu vášně a slasti všech třech mladíků dohromady. Spíše Shisui vymyslí zase pěknou prasárnu a zahrne do ní Itachiho hlavní roli.


Sasuke nejprve trošku protestoval nad tou ztrátou zraku, ale tohle byla do velké míry věc důvěry a on Itachim věřil, že by ho nenechal narazit do zdi nebo něco takového. Mnohem víc se ale vyděsil, když do něj starší bratr strčil, až nemohl udržet rovnováhu a polekaně vyjekl, ale hned nato jeho pád zmírnilo něco měkkého, plochého… a docela prostorného. Ihned otevřel oči a překvapeně shledal, že leží na pěkné velké posteli, která tady rozhodně nebyla, když tenhle byt naposledy navštívil. "Páni," vydechl okouzleně a přejel dlaní po příjemném povrchu, načež se očima vrátil ke svým dvěma milencům. "Kdy jste to sem stihli dát? Jak to, že o tom nic nevím?" zeptal se se smíchem.
.
"Překvapení se přece neříká dopředu," zavrněl Shisui a přisedl na postel. "Minulý týden jsme to sem nastěhovali, abychom se nemuseli tísnit na normální posteli. Dobrý nápad, ne?"
Itachi si posadil po druhém bráškově boku a pohladil ho po paži. "Já myslím, že určitě, aspoň se nemusíme bát, že nám Shisui spadne na zem," uchechtl tomu, jak minule leželi spolu natěsno.
.
"Hmm…" protáhl Sasuke uznale, fascinující, že to před ním dokázali utajit, "tak pak řekněte, kolik vám dlužím, předpokládám, že když to tu budeme… ehm… využívat všichni tři, tak bysme se měli nějak šábnout." Poté se na chvilku odmlčel, načež provokativně přejel Itachimu i Shisuiovi dlaní po koleni nahoru a zpátky až na vnitřní stranu stehen. "Tak co máte v plánu?" otázal se s předstíranou nevinností.
.
Shisui laškovně přivřel oči a pohlédl na dlouhovlasého Uchihu. Hlavou mu proběhl bláznivý nápad. Ve vtipu se říká, že když spolu šukají tři chlapi tak ten prostřední má narozeniny… a to by se dalo dnes využít. Jen nevěděl, co na to řekne Itachi, protože si u něj nebyl vůbec jistý a ani nevěděl, jestli si někdy zkusil i pozici toho méně aktivního. "Itachi, když máš tak významnou oslavu, co kdybys dneska bral i přijímal."
.
Itachi střelil po Shisuiovi lehce podmračeným pohledem. Věděl, kam tím míří, ale příliš se mu to nezamlouvalo. Respektive s pasivní rolí měl mnohé zkušenosti, nevadilo mu to, ale nějak si nedovedl představit, že by ho měl ojet zrovna Shisui. Jako jo, byli bratranci, vlastně nejlepší přátelé a to všechno… ale nechat se od něj ošukat? "No, nevím. Nemyslím si, že by to byl úplně dobrý nápad," nadhodil diplomaticky to, co se mu honilo v hlavě.
.
"Itachi, jenom dneska udělej výjimku. Tebe nerajcuje představa, že bychom si vyzkoušeli vláček? Kdy příště k tomu bude taková zajímavá příležitost jako dnes… Pojď toho, jsem zastáncem toho, že by se mělo vyzkoušet všechno." Shisui se tak nějak uvědomil, že Itachiho přijal jako partnera až podezřele dobře a rychle. Kdo ví, kde se to v něm vzalo.
.
Itachi se nad tím zamyslel. Aktivní pozice byla dle jeho názoru v sexu lepší, ale pasivní měla něco do sebe. A možná… když by se obě zkombinovaly, mohlo by to smíchat výhody obou. Hlavně že se bude moct pomilovat se Sasukem, to jeho uzoučké tělíčko bylo nepřekonatelné. "No… tak dobře," svolil nakonec, i když přimhouřil na bratrance oči: "Ale je to výjimka, nezvykej si na to, jasné?"
.
"Samozřejmě, výjimečný stav," zazubil se Shisui. Bude to zvláštní vzít si někoho, koho zná několik let, kamaráda a příbuzného. Je to podobné jako s mladým bratránkem a přesto tak jiné. "Sasuke, to abychom se dneska snažili tak, aby na to Itachi dlouho nezapomněl." Zavrněl mu u ouška a laškovně ho olízl. "Tvůj bráška se na tebe celý třepe." Přisáhl se k heboučké pokožce hned u ušního boltce.
.
Sasuke se zachvěl a přes rty mu uniklo krátké zasténání, tohle laskání ho dokázalo spolehlivě nažhavit. "Nhh… asi máš pravdu…" vydechl vzrušeně a pohladil Itachiho po tváři, načež zajel prsty dozadu a uvolnil gumičku, kterou si bratr stahoval vlasy do hladkého ohonu, ale teď se mu rozsypaly po ramenou jako záplava černého hedvábí. Sasuke ho tlakem na zátylí donutil se k němu naklonit a pak s ním spojil své rty.
.
Itachi se velmi ochotně poddal a spojil se svým bratrem rty. Něžně mu přejel po rtech jazykem a skoro okamžitě se mu mladík mírně pootevřenými ústy vybídl. Vklouzl dovnitř, do horké dutiny, kde mu vyběhl mrštný jazyk z ústrety, a spojili se ve vášnivém tanci. Poposedl si blíž, položil ruku na Sasukeho stehno a druhou rukou na zádech si ho přidržoval. Měl pocit, že i když se bude se svým bráškou líbat po sté, tak se toho nikdy nenabaží.
.
Sasuke se spokojeně podvolil Itachiho hebkým polibkům a se zavřenýma očima si je vychutnával. Volnou rukou vklouzl pod bráškovo tričko a hladil ty pevné pružné svaly jeho břicha i hrudi, než začal látku rolovat nahoru, dokud ji Itachimu nepřetáhl přes hlavu. Následně se odtrhl od jeho úžasných úst, ještě jednou ho na ně mazlivě líbl a pak se otočil k Shisuiovi. "Není ti horko? Co to sundat?" prohodil škádlivě a zatahal ho za spodní lem vršku. Následně ho potkal stejný osud jako dlouhovlasého Uchihu.
.
"Za to ty se mi zdáš nějak moc oblečený," zamrmlal nespokojeně Shisui a stáhl jeho svršek též. Zkoumavě přejel po odhaleném trupu dlani a následně ho povalil na postel. Uzurpoval si slaďoučká, hebká ústa jen pro sebe. Dlaní přejížděl po Sasukeho podbřišku povážlivě blízko jeho kalhot.
Itachi konečky prstů zkoumal pokožku na hrudi, až zabloudil k bradavkám. Hravě si s nimi pohrával, než se k nim lačně přisál a poškádlil je teplým jazykem.
.
"Umm…" zavzdychal Sasuke do Shisuiovy pusy, jejich společná péče byla tak rajcovní… Nedokázal určit, čí doteky mu působí větší slast, byl to prostě celek, který v něm vyvolával ohnivé vlny vášně, jež se mu šířily až do konečků prstů. Pomalu si začínal uvědomovat jistý nastávající tlak v oblasti klína, o kterém dobře věděl, co znamená. Jednou dlaní si přidržoval Shisuie za zátylek, aby se neopovážil ho přestat líbat, druhou putoval po Itachiho odhaleném torzu.
.
Shisui dravě propátrával ústa mladšího a zalykal se slastí, jakou mu tato činnost přinášela. Ruku na Sasukeho podbřišku nijak neomezoval. Nechal přes látku dráždit nabíhající mužství. Prsty mapoval tvar tvrdnoucího penisu, než se uvolil po rozepnutí kalhot, vnikl pod vrstvy oblečení a dráždivě ho hladil. Už jen to, že mohl dělat něco takového, Shisuie vzrušovalo a mrknutím zjistil, že není sám.
.
Itachi si podobně jako bratranec vychutnával fakt, že se může Sasukeho dotýkat, a srdce mu vyvádělo jako splašené z faktu, že se i bráška dotýkal jeho. Nebylo divu, že za takových podmínek rychle dosáhl plného vzrušení.
Sasuke proplétal s Shisuiem svůj jazyk a dlaní klouzal po pokožce dlouhovlasého Uchihy, všude, kam jen dosáhl. Když ho Itachi vzal za ruku, zavadil o nový náramek na jeho zápěstí. Vida, ještě mu vlastně neřekl, v čem je tak výjimečný. Byl zvědavý, jestli na to přijde sám, když ho trochu popostrčí. "Itachi," odtrhl se na chvilku od bratránkových horkých úst, "na tom tvém náramku je něco zvláštního. Uhodneš co?"
.
Shisui se také se zájmem podíval, jak staršímu bratranci půjde otevírání náramku. Počítal s tím, že Itachi na to přijde o hodně rychleji, než on sám. Pohledem ho povzbudil, aby se o kožený náramek začal zajímat.
Itachi měl prvně nutkání odložit zkoumání na později, ale v Sasukeho tónu bylo něco důležitého. Zaměřil se na lesklý čtvereček a chvíli ho obhlížel. Než nehtem zavadil o zářez do kovu a tím se mu otevřel skrytý prostor, v kterém byl pramínek vlasů. Překvapeně se podíval na bratra.
.
Sasuke počítal s tím, že asi bude třeba znovu vysvětlit svoje důvody. "Uhm, víš, podle indiánů byly vlasy…" načal rozpačitě, ale Itachi ho kupodivu přerušil:
"…prodloužením duše. Byly pro ně velmi důležité, věřili, že v nich spočívá síla majitele. Vím to, nějaký čas jsem tu kulturu studoval." Ohromeně na Sasukeho hleděl a hrdlo se mu úplně stáhlo.
"Ano," přikývl Sasuke a pokrčil rameny: "Nevím, jestli se tomu věří i tady ve střední Evropě, ale chtěl jsem, abys… abys mě měl blízko u sebe, i když se třeba neuvidíme. Pokud budeš samozřejmě chtít, já-" Dál se nedostal, protože ho Itachi pevně objal.
"Sasu…" hlesl trošku rozhozeným hlasem, "to je ten nejkrásnější dárek, jaký jsem kdy v životě dostal." Velmi jemně ho políbil na ústa a v jeho očích se odrážela taková něha, až to Sasukeho uvádělo do rozpaků.
"Uhm…" zamumlal, "možná bys mohl… mohl bys tam přidat pár svých, prý se tak naše duše propletou navždycky. Tak jako se Shisuiem, viď?"
.
Šmik, ozvalo v náhlém tichu pokoje. Shisui se mezitím natáhl pro nůžky a zručně Itachimu ustřihl pramínek vlasů a podal mu ho.
"Díky," zamumlal dojatě dlouhovlasý Uchiha a přidal své černé vlasy k těm bráškovým a zaklapl schovku. "Navěky spolu," zašeptal a láskyplně ho políbil. Víc, než tohle gesto si snad ani nemohl přát.
.
Sasuke mu to měkké spojení rtů opětoval a chvíli tak mazlivým polibkem stvrzovali svoje city. Když se konečně odtrhli, nejmladší Uchiha se pousmál a v tmavých očích mu šibalsky zajiskřilo. Mrkl na oba dva své milence a laškovně prohodil: "Tak popojedem, ne?" Natáhl se a jednomu po druhém postupně rozepl napnuté kalhoty.
.
Oba starší mladíci ze sebe rychle stáhli oblečení a vrhli se na Sasukeho. Itachi měl na starosti knoflík a zip a Shisui stahování dolů. V mžiku byl mladý Uchiha nahý. Jeho partneři snad jako pokaždé hltali pohledem. Nejstarší mladík lehce přejel dlaní po hebké pokožce a přivlastnil si Sasukeho ústa. Itachi se sklonil k tomu žadonícímu tvrdému orgánu. Prvně si s ním pohrával rukou, než na něj horce dýchl.
.
"Ach, Ježiši…" zasténal Sasuke úpěnlivě a líbal Shisuie, jako by na tom závisel jeho život. Hrudník se mu zdvihal mělkým přerývaným dechem a tváře se mu rozkošně zbarvily do nádechu lesních malin. Teplota v jeho těle stoupla, hladká sametová kůže začala sálat horkem. V téhle poloze bohužel na Itachiho nedosáhl, přejížděl tedy po Shisuiových zádech a vlivem bráškovy péče se mu na prokrvené špičce erekce objevila čirá kapička touhy.
.
Itachi olízl vlhkost na vrcholku bráškovy erekce. Mazlivě jezdil jazykem po celé jeho délce a rty ho oždiboval. Vzrušovalo ho, jak Sasuke tlumeně vzdychal pod jeho doteky a lehce se prohýbal v zádech kdykoliv trochu stiskl jeho varlata. Nejraději by jen oblažoval do konce života, ale v jeho klíně se dožadovala pozornosti vzrušené ztopoření. Na chvíli se odtáhl, aby si podal lubrikant a musel se pousmát tomu nesouhlasnému zakňourání. Nanesl si gel na prsty a až s posvátným výrazem zavítal mezi hýždě mladého Uchihy.
.
Sasuke si užíval horká mokrá ústa obou dvou svých partnerů, každého v jiné části svého těla. Nemohl nepoznat, že Itachi ani Shisui nejsou v sexuálních hrátkách s muži žádní začátečníci, oba dva byli očividně dost zkušení. Docela by ho zajímalo, kdy vůbec zjistili, že je nepřitahují holky, ale táhne je to ke stejnému pohlaví. Určitě už to muselo být několik let, měli před ním dlouhodobý náskok. Příliš ho to teď ale netrápilo, naopak. Když ho mezi půlkami zastudil kluzký dotyk lubrikačního gelu, dobrovolně trošku víc odtáhl nohy, aby měl Itachi lepší přístup.
.
Shisui využil toho, že jsou oba na jedné straně a nenápadně začal Itachiho hladit po zádech a pomalu sjíždět níž. Musel si ho také připravit. Odtrhl se od Sasukeho, ač nerad, a posunul se na posteli tak, aby měl volný přístup k intimním místům dlouhovlasého Uchihy. Vzal jeho erekci do ruky a začal ho dráždivě honit. "Itachi, pořád si to můžeš rozmyslet," dal mu naposledy na výběr.
Itachi se lehce napnul, když na své dlouho opomíjeném ztopoření ucítil cizí žhavé prsty a moc dobře slyšel Shisuiova slova. Bylo by pod jeho hrdost teď couvnout, byť už se mu to nezdálo jako dobrý nápad ještě víc než předtím, jak se blížil čas ke styku. "Nekecej a dělej," zavrčel bratránkovým směrem odhodlaněji než se cítil.
.
Zatímco si tedy zvykal na Shisuiovu ruku, která byla bezpochyby stejně talentovaná jako Sasukeho, akorát k bratranci nechoval tak hluboké milující city, pokračoval v přípravě svého miláčka. Ještě jednou důkladně promazal svůj ukazováček a několik okamžiků masíroval ten drobný otvůrek, než prstem začal pomalinku pronikat dovnitř a byl nucen zasténat, když se kolem něj obklopilo teplo Sasukeho těla a kroužek svalů jej na chvíli zřejmě instinktivně sevřel. Už jenom to pomyšlení, že bude moci mít s bráškou sex, vyvolávalo skoro až bolestivě vzrušené pnutí v jeho slabinách, které oblažovala Shisuiova dlaň.
Sasuke se kousl do rtu, když se do něj zanořil Itachiho ukazováček. Nedokázal jako obvykle potlačit prvotní reakci se malinko stáhnout, ale hned poté se snažil uvolnit, aby mohl Itachi pokračovat.
.
Shisui postupoval pomalu, v těhle věcech nebylo kam spěchat. Prvně si zmapoval prostory jen tak nasucho, než lubrikant s notnou dávkou zamířil k Itachiho konečníku. Pomalu promazával prstenec svalů, který určitě už dlouho nikdo neprojížděl. Opatrně vnořil ukazovák do horoucího těla, bezděky před ním ucuklo. Obezřetně přidal ještě další chladivou hmotu, aby měl jistotu, že to nikde nebude dřít. Po uvolnění prvotního sevření postupně přidával další prsty, až se mu podařilo dotknout prostaty a začal ji intenzivně dráždit.
.
Itachi už byl v Sasukeho konečníků i prostředníčkem, když se bratránkovi podařilo zasáhnout prostatu. Pronikavě zavzdychal, bylo zvláštní nechat někoho tohle dělat po takové době. Občas si tohle dělal i sám, když si zrovna s myšlenkou na brášku dopomáhal, ale naposledy tak před více než dvěma měsíci, vlastně krátce před tím, než o těch dvou zjistil pravdu. Byla to opravdu slast, ten drobný uzlíček protkaný nervy byl tak citlivý na stimulaci… šetrně pátral v Sasukeho horkém zadečku po tom samém kouzelném místečku a potěšilo ho, jak to malé koťátko vykviklo vzrušením, sotva ho našel.
.
Shisui se třemi prsty v Itachiho zadku činil a roztahoval jej. Sám si musel pomoct svou dlaní, protože jeho vzrušení bylo k nevydržení. Koukl, jak je dlouhovlasý Uchiha daleko s přípravou, navlas stejně jako on. Nechal ho ještě chvíli prstit bratrance, než ho pustil a oddálil se. "Mohli bysme popojet," zavrněl a hodil jeden kondom Itachimu a sám si otevřel druhý. Nasadil pružnou ochranu a mazal ji gelem a přitom si ho ještě leštil. Čekal, až bude nachystaný i bratranec. Docela se na následující chvíle těšil.
.
Itachiho prsty neochotně opustily Sasukeho útroby, byl by ho takhle vydržel prstit třeba do skonání světa… ale následující chvíle možná budou ještě lepší. Zručně si natáhl prezervativ a pečlivě potřel svoji erekci průhlednou kluzkou vrstvou. Byl tak tvrdý a nadržený! Už se nemohl dočkat, až s ním nádherným tělíčkem splyne v jedno. Pohlédl do těch uhlových studánek, vždycky ho fascinovala velikost Sasukeho krásných očí a jejich hloubka. A momentálně i ten skrytý oheň, který v nich plápolal a propaloval ho při tom pohledu až do morku kostí. "Sasuke, můžu?" zaprosil naléhavě, potřeboval souhlas, bráškovo tělo pro něj bylo tak posvátné, že si ho nechtěl vzít bez jeho přisvědčení.
"Ne, nemůžeš… musíš," zasténal nejmladší Uchiha odpověď, rozžhavený drážděním prostaty jako asfalt v létě.
Itachiho dech se zrychlil, když přiložil špičku svého údu ke vstupu do Sasukeho a citlivě zatlačil. Chvilku se do něj musel opatrně dobývat, bráška byl tak úzký, že to nikdy nešlo napoprvé a hladce, ale po nějaké době se mu podařilo proniknout žaludem a pak už jenom šetrně zasouval další a další centimetry, dělal krátké pauzy, aby si Sasuke přivykl, a po několika minutách se do něj konečně dostal celý. Úplně se mu blahem zatmívalo před očima, jak ho Sasukeho konečník těsně obepínal a svíral.
.
Shisui lačně pozoroval to pomalé pronikání a sám si hrál se svou tvrdou erekcí. Jakmile zaznamenal, že je nadoraz, klekl si za Itachiho a kolenem mu roztáhl nohy víc od sebe. Naklonil se k němu a tiše mu broukl do ucha: "Neboj, budu opatrný."
"To bych ti taky radil," doporučil mu starší z bratrů a napůl se ohlédl.
Shisui to nemínil porušit, sjel rukama z Itachiho ramen na boky a natiskl se na něj svou erekcí. Cítil, jak mu v ní zacukalo při představě, že si bude moct užít. Bratranec mu ani nemohl nikam uhnout, jelikož sám vězel v Sasukeho útrobách. Pomalu začal pronikat dovnitř, šlo to docela dobře. Napodobil předchozí postup, než uvnitř spočinul celý. "Itachi, seš tak těsný," zasténal pronikavě a sevřel mladíka v bocích. Počkal, než si úplně přivykne, než se zkusmo pohnul.
.
Dlouhovlasý Uchiha se kousal do rtu, jak do sebe bratrance přijímal, už to přeci jen bylo nějakou dobu, co takhle někomu podržel. Ale musel uznat, že Shisui byl docela ohleduplný a skoro to ani nebolelo, jen to bylo ze začátku trochu nepříjemné roztažení. Rychle se ale přizpůsoboval, možná i lépe, než sám očekával, ale asi to bylo způsobeno tím, jak zároveň jeho vzrušený penis obklopovala ta úžasná žhavá útlost bráškova zadečku, která ho dováděla téměř až k nepříčetnosti. Což ho vedlo k otázce… "V-víc než… ah! Víc než Sasuke? To snad proboha ani nejde," procedil mezi zuby a pomalým plynulým pohybem projel Sasukeho prdelku, čím trošku vyšel vstříc Shisuiovi, aniž by si to sám uvědomil. Tohle bylo opravdu něco, co ještě nikdy nezažil… vůbec si na tenhle narozeninový dárek nestěžoval.
.
"T-tak moc si… nefandi," zchladil jeho představy Shisui. Itachi byl tak horký a těsný. Kdysi dávno, když ještě nebyl úplně sexuálně vyhraněný, zkoušel mít vztah a sex s dívkou. Nebylo to tak úplně jednoduché. Vůbec ho nevzrušovala a musel si pomoct rukou, aby se vůbec něco odehrálo. Takže mohl porovnat výhody análního sexu oproti normálnímu. Plus tomu přidávalo i to, že chlapi ho prostě vzrušovali. Takže celý prožitek byl potom o něčem jiném.
Snažil se s Itachim dostat do určitého rytmu, který by vyhovoval jim obou. Jednu ruku přemístil na bratránkovo břicho, odkud sjel k jeho slabinám, kde se mohl zároveň dotknout tvrdého údu, vnikajícího do úzkého análu, a kousek výš pohladit Sasukeho neukojené mužství.
.
Itachi ho však po šmátravé ruce pleskl. "Vy-vystřel, tohleto je… aaahh… moje práce," okomentoval svůj čin a sám sevřel bráškovu erekci v dlani a několikrát stáhl předkožku.
"Nghh… ještě se hádejte, volové," zasténal nejmladší Uchiha zastřeně, kterému to přišlo docela vtipné, ačkoliv se momentálně soustředil na zcela jiné věci. Třeba na to, jak mu penis dlouhovlasého Uchihy projížděl útroby v pravidelném tempu. Kruci, bylo to tak dobré! Itachiho velikost mu naprosto vyhovovala a byl tak tvrdý… přivíral oči rozkoší a div se pod staršími muži nesvíjel slastí. Nahlas sténal, aniž by se staral o to, jestli je uslyší někdo ze sousedů. Byl by i vycházel Itachimu vstříc, kdyby se nebál, že jim rozhodí rytmus, který nějak sladili.
.
Shisui ho za to pokárání několikrát laškovně kousl do zad a své ruce přesunul po plytce se zvedajícím břichu až k Itachiho bradavkám.
Dlouhovlasý Uchiha se napůl otočil. "N-ne že mi… tam uděláš m-modřiny!" zavyhrožoval. Jestli tohle dělal bratranec rád, tak se divil, že bráška nebyl dokousaný ještě víc… anebo to nebylo vidět.
"Tss, nechceš si ah-S-sasukeho vzít zezadu? Šlo by nám to lepší." Nečekal na odpověď a s mlasknutím opustil horké útroby.
.
"Mhmm… asi máš pravdu," utrousil Itachi a opatrně ho z brášky vytáhl, "Sasuke, broučku, mohl bys…?" Nechal větu nedokončenou, protože nejmladší chlapec je pochopitelně dobře slyšel a bez protestů se otočil na břicho. Starší bratr si ho pozvedl v bocích, aby ho dostal na všechny čtyři a trošku ho prohnul v zádech, aby víc vyšpulil tu svou dokonalou prdelku. Málem při tom pohledu zavyl vzrušením a nedokázal ovládnout pudový instinkt okamžitě se do Sasukeho zanořit zpátky celou délkou, až mladý Uchiha překvapeně hekl.
.
"Ty jsi pěkný nadrženec," okomentoval jeho akci Shisui. Klekl těsně za Itachiho a trochu ho předklonil, než ho s mírným rozmachem plácl po zadku. A ještě jednou, až to rozkošně mlasklo. "To máš za trest." Ponořil se zpět na opuštěné místečko a postupně ho celou délkou zaplnil. Nyní by neměl být problém se lépe snažit, kdy byli všichni zhruba ve stejné rovině. Znovu si s dlouhovlasým Uchihou hledali svůj rytmus, než to pěkně rozjeli. Shisui měl pocit, jako by svým způsobem šukal i Sasukeho. Protože každý jeho příraz byl oceněn dvojitým vzdechem.
.
Sasuke zatínal prsty do povlečení a sténal snad ještě roztouženěji, protože po této změně úhlu se Itachimu podařilo najít v jeho těle prostatu a každým přírazem ji zasahovat. Opíral si rozpálené čelo o polštář, a když sklopil hlavu dolů a otevřel oči, viděl svůj vlastní zoufale vzrušený penis a dvoje kulky pohupující se v tempu divokých pohybů. Bylo to rajcovní. Jedna z Itachiho dlaní následně sklouzla mezi jeho roztažená stehna a začala ho intenzivně leštit. Sasuke se musel zakousnout do polštáře, aby nevykřikl rozkoší, bylo to tak hříšné, smyslné, silné, vášnivé, dokonalé!!
.
"Ahh… bože," zasténal Shisui hlasitě. Soulož ho jistojistě přiváděla k vrcholu. Nešlo tomu uniknout, nešlo tomu vzdorovat. Soustředil se jen na přírazy. V rychlém a krátké sledu pronikal do Itachiho. S každým přírazem o sobě přicházející orgasmus dával vědět víc. Posledních pár přírazů a mohutně přirazil do bratránkových útrob. Na vlně slasti se ztěžka opřel na pár vteřin o záda milence před sebou. Bylo to… úžasný. Hned jakmile se dal dohromady, tak si odsunul o kus dál, aby měli sourozenci dost místa.
.
Sasuke s Itachim ještě pokračovali v souloži, i když bylo jasné, že ne příliš dlouho, když Shisui odpadl, protože se oba podvědomě snažili kvůli svým milencům vydržet co nejdéle, takže orgasmus už spíše jenom oddalovali. Teď, když ani jeden z nich nebyl první, kdo musel přerušit, to byla otázka pouhých několika desítek vteřin. Itachi si bral Sasukeho pořádně prudce a zběsile, ale pořád z toho byla cítit ta nezměrná láskyplnost. Mladší Uchiha podlehl jako první, když ho Itachi ve slabinách stiskl silněji, a s pronikavým výkřikem se udělal, přičemž se mu jako obyčejně napnul každý sval v těle, a tedy na pár momentů uvěznil brášku v horoucím sevření svého konečníku. Itachi naříkavě zasténal, skoro jako by ho to bolelo, ale opak byl pravdou. Jakmile Sasukeho křeč povolila, ještě několikrát hluboko přirazil a dosáhl také vrcholu s bráškovým jménem na rtech.
.
"Je na vás docela hezký pohled," podotkl Shisui rozvalený o kus dál. Sasukeho vrchol byl tak rajcovní, už se těšil, až si ten jeho sexy zadeček uzurpuje příště pro sebe. Nechal je ještě chvíli vydýchat, aby ho vnímali. "Myslím, že jsme novou postel pokřtili dostatečně, tedy hlavně Sasuke," uchechtl se, protože na povlečení se leskly bělavé stříkance spermatu.
.
"Ne hlavně, ale spíš bych řekl, že jedině Sasuke," ušklíbl se nejmladší Uchiha, sotva byl zas schopen mluvit a otřel si pot z čela, "protože vy dva jste měli ochranu. Máš tu kapesníčky, že bych to utřel?"
Itachi se díval, jak Shisui hledá požadované věci, a odolával pokušení smočit si v jedné z těch mléčných skvrn prst a olíznout to. Držel se jenom proto, že se bál, že by se s ním pak Sasuke nechtěl líbat.
.
"Ještěže jsme vybrali takový světlý povlečení, i kdyby se udělaly fleky, tak by to nemělo být vidět." Sám utřel mazlavé flíčky z povlečení. Natáhl se na vyčištěnou postel a pohledem zval Sasukeho k sobě. Byla výhoda, že tu mohli klidně zůstat, až do rána a nikdo by neměl žádné podezření. Což nebyla vůbec špatná představa.
.
Sasuke přijal němou výzvu a přitulil se ke svému bratranci. Položil si hlavu na jeho rameno s tím, že až mu začne být poloha na jednom boku nepohodlná, prostě se jen otočí a změní polštář. Partnerství ve třech rozhodně mělo svoje výhody.
Itachi se přitiskl k Sasukeho nahým zádům a něžně ho líbal na šíji, přičemž zhluboka dýchal jeho přitažlivou vůni.
.
Shisui si propletl se Sasukem prsty v jejich oblíbeném gestu. Vyjadřovali si tím naprostou oddanost a lásku. "Co kdybychom tu zůstali přes noc a domů došli až ráno? Nebo můžeme napsat tetě, že spíme u mě, protože jsme je nechtěli v noci budit svým příchodem a ona si to ráno přečte. Co vy na to?" navrhl svůj podle něj bezva nápad ostatním.
.
"No, jako ne že bych byl proti, ale… nemáme tu věci na spaní, oblečení, ani kartáček na zuby," prohodil Sasuke nesměle, kupodivu ještě dřív, než totéž stihl zkonstatovat praktický Itachi. I když bylo faktem, že toho vyhlídka na noc strávenou s bráškou v jedné posteli lákala daleko víc než jeden večer vynechání ústní hygieny. Aspoň, že lůžkoviny tu byly.
.
"Jedno nevyčištění zubů tě nezabije a jestli chceš něco na spaní, tak tu nějaké oblečení mám, pokud se bojíš spát nahý?" popíchl ho Shisui. Kdyby chtěli, tak troje trenýrky a trička tu určitě najde, ale měl dojem, že jim zima určitě nebude. Už dva lidi hřejí až až, ne tak tři.
.
"Tss, proč bych se měl bát spát nahý?" odsekl Sasuke dle očekávání. Trošku to připomínalo dobu, kdy musel Shisui používat provokaci na jeho vrozenou uchihovskou hrdost, aby ho k něčemu přiměl. Ty časy už byly minulostí, ale i tak to zůstala dobrá taktika, jak Sasukeho ponouknout.
.
"Ty se nebojíš, že bychom tě v noci znásilnili?" prohodil hravým tónem Shisui a významně se podíval do Sasukeho černých očí, kde doutnaly plamínky uražené ješitnosti. "Itachi? Nedáme si to malé pískle k snídani?" obrátil se na dlouhovlasého Uchihu. Nemyslel to úplně vážně, ale bavilo ho si takhle nejmladšího z nich dobírat.
.
"Nebojím, ze dvou důvodů," ujistil ho Sasuke přezíravě, "zaprvý znásilnění předpokládá, že se budu bránit, což bych ve vašem případě mohl nejspíš vyloučit. Zadruhý vím na sto pro, že byste toho ani jeden ani druhej nebyli schopný." Ani tak nemyslel fyzicky, to by určitě byli, ale spíš mentálně. Takový Itachi by mu prostě nedokázal ublížit.
.
"Nějakej chytrej," šeptl Shisui a políbil Sasukeho na čelo. "Itachi, hoď sem duchny. Já už bych šel klidně spát, pokud chcete jít do sprchy, tak můžete, ale nechal bych to na ráno." Nikam se mu vstávat nechtělo, zvlášť v partnerově přítomnosti.
Itachi přes ně přehodil dvě deky, takže Sasuke se v noci bude muset tulit k jednomu nebo druhému, aby mu nebyla zima.
.
Sasuke se radši neodvážil namítat, že je po souloži ještě celý zpocený, sice si byl jistý, že kdyby něco řekl, bráška by s ním klidně do té sprchy zaskočil, ale nechtěl ho už nikam hnát, taky vypadal, že by to nejradši zalomil. Pohodlněji se tedy uvelebil a směrem k Itachimu prohodil: "Až se ti bude v noci něco dobejvat do náruče, tak jsem to já, tak ne že mě budeš odstrkovat." Bylo mu jasné, že se bude intuitivně střídat u obou, nejen proto, aby změnil polohu a nevznikaly tak proleženiny, ale zároveň aby totéž umožnil svým partnerům.
.
"Jistě, moje náruč je ti vždycky k dispozici," ujistil ho Itachi a natiskl se k němu tak, aby se jim dobře leželo a zároveň měli dostatek místa.
Shisui postupně zaznamenal u mláděte v jeho náruči zpomalování frekvence dechu, až bylo jasné, že Sasuke usnul. Ani mu dlouho netrvalo, než se do hlubin podvědomí podíval také.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 23. června 2016 v 22:24 | Reagovat

Já tušila, že ten název nebude něco nevinného xD Ale jsem strašně moc ráda, že tam bylo víc Itachiho s Shisuiiem :3 Prostě tohle bylo pošušňáníčko pro mou zvrhlou duši fujoshi a ještě větší zážitek uchihofilce, která ve mně bydlí xD Prostě to bylo boží ^^ Hrozně moc se těším na další kapču a doufám, že bude naplněna stejnou láskou (*mrk mrk*) jako tato ^^

2 Kai Kai | 24. června 2016 v 13:13 | Reagovat

no maj nove skušenosti XD noo tak přiště bude uprostřed shisui ne??? XD parada nooo uvidime co budou dělat přiště. hmm myslel jsem že to ta postel nepřežije ale dopadlo to dobře nebylo tak moc divoke jak jsem myslel XD moc se těšim na pokračovani.

3 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 24. června 2016 v 23:38 | Reagovat

[1]:NJn název občas odhalí mnohé, než celý popisek povídky. Moc nepomrkávej, ještě nejsme u konce :D
[2]:Koupili pořádně masivní postel, aby ji hned nerozvrzali po prvním použití.

4 Kai Kai | 25. června 2016 v 23:58 | Reagovat

[3]:aha tak to jo hmm a jak bude mít sasu narozky tak bude uprostřed on ??? ;-)  nooo uvidime hmm asi ted budou u shisue doma asi velice často. tak mě napada až budou žit všitni tři spolu sami tak to se asi moc nevispi ... jen aby si na ně nestěžovali sousedi XD hmm uvidime jak to pujde ale bude stranda až se itachi dozvi co provedl madara snad ho odstřeli jako škoudnou... tře by za to dostal vyznamenaní za  odstřel škodne ktera tam škodi už několik desitek let... hmm brokovnici do hlavy... nooo už se moc těším na pokračovani. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.