Plamen záchrany III.

2. července 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Plamen záchrany
Sasuke se musí podřídit Madarovým choutkám, které jsou dnes velmi vydatné. Zkouší na to svoje pískle nové věcičky a pořádně si užívá mladé tělíčko, které se pod ním napíná. Jenže kromě slastného konce je zachvátí i plamen, který očistí život mladého Uchihy od hniloby a zápachu zkaženého světa.


Krátkovlasý chlapec se ošíval. Kruci, tohle bylo divné. Vajíčko mělo hladký povrch a nikde ho nedřelo, v tom problém, nebyl, ale bylo zkrátka zvláštní mít v konečníku cizí předmět, ještě takového tvaru. Připadal si jako slepice a samozřejmě se toho pokusil zbavit, ale odpovědí mu bylo rázné plesknutí po zadku. Vejce bylo těžší, než by čekal, něco v něm bylo, ale netušil, k čemu to může sloužit. "Strejdo…" zakňoural, "tohle je divný…"
.
Madara se musel pousmát jeho kňourání. Sasuke holt některé věci neznal, protože ho nepustil k internetu, aby si tam čirou náhodou nenašel, že jeho rodina žije a nezkontaktoval ji. To by mu tak chybělo. Měl občas mezery, ale on ho zdatně zaučoval, aby o nic v přepychovém sídle nepřišel. "Ukážu ti, co všechno to umí." Sáhnul po ovladači a zmáčknul tlačítko.
.
"Áááá!" vyjekl mladý Uchiha, když ta věc v jeho těle ožila a rozvibrovala se. Bylo to jenom lehké chvění, ale i tak to bylo nečekané. Madara zatím vajíčko neumístil přímo na prostatu, nicméně o to zvláštněji se teď mladík cítil. Za ta léta už ho strýc párkrát seznámil s různými dildy, análními kuličkami nebo jinými pomůckami, ale tohle byla opravdu novinka.
.
"Líbí, co? Jsem ti to říkal," zašeptal synovci přímo do ouška a strčil prsty zpátky dovnitř těla. Potlačil vajíčko a připravoval svaly na vstup něčeho mnohem většího. Sasukeho vzdychání ho přivádělo do rauše, když se musel notně držet zpátky, aby nerozšukal mladíkovi zadek a z výletu by nic nebylo. Přidal víc gelu a potřel svoje ztopoření.
.
Sasuke měl dojem, že vyletí z kůže, když se ta vibrující věc ocitla přímo na místě, kde se pod stěnou konečníku nacházela prostata. Cukl sebou dopředu a jeho erekce snad zaúpěla bolestí, jak byla z těch vjemů napjatá k prasknutí. Musel si sám zajet do rozkroku a začít se intenzivně třít, jinak by snad explodoval. V tu chvíli mu Madara víc roztáhl nohy a mezi půlkami ucítil něco tepajícího vzrušením. "Strejdo!" vyjevil se zděšeně, "snad to nejdřív vytáhneš!"
.
"Proč? Máš v sobě dost místa a jedno malé vajíčko se ti tam určitě vejde," zachraptěl Madara nadrženě a zatlačil žaludem na svěrač. Po chvilce námahy pronikl dovnitř za kňouravého zvukového doprovodu. Narazil na vibrující věcičku, která příjemně dráždila i jeho mužství, a sunul ji před sebou hlouběji a hlouběji.
.
Jedinou Sasukeho obranu představovalo všemožné kroucení a snaha uniknout dopředu, kterou ale jaksi hatila stěna vířivky, přes níž se zkrátka nedostal. A Madara na něj zezadu neústupně tlačil, aby v něm spočinul až po kořen, čímž se zákonitě vejce muselo dostat dál než jeho vlastní mužství - dál než doposud cokoliv, co do něj strčil. "Strejdo, to bolí!" zanaříkal mladý Uchiha, když už měl dojem, že mu ho snad vsune až do tenkého střeva, i když to byl samozřejmě jen subjektivní pocit. Nicméně těch šest centimetrů navíc bylo sakra znát, asi jako by měl Madara třiceticentimetrový penis.
.
"Ššš, to přejde," vydechl Madara a pohladil mladíkovy boky. Skousl si ret, jak ho to vajíčko masírovalo a možná by se tak i mohl udělat, jenže to by se nesměl pohybovat. Pomalu se stáhl a přirazil zpátky. Dobré, až výjimečné. Prvně si vychutnával pomalé přírazy. Nechal se znovu a znovu jímat do Sasukeho těla, než zrychlil tak, že voda začala vyšplíchávat z vířivky ven.
.
Sasuke trhaně oddechoval, jak ho jímala směs slasti a bolesti, kterou Madarovo šoustání vyvolávalo. Obyčejně bolest zeslábla během pár minut, tentokrát kvůli hluboce posazenému vajíčku ne, ale i tak bylo jeho tělo schopné vnímat vzrušení. Tiše sténal a kníkal, kvůli tomu zmetkovi do něj natekla spousta vody, jak to dělali těsně nad hladinou vířivky, aspoň se snad z něj potom lépe vymyje sperma. Šplouchalo to v něm v divoké šukačce, až mu lezly oči z důlku, těmi vehementními přírazy mu to vejce snad zastrčil ještě dál!
.
Starší Uchiha hekal jako hřebec v zápřahu. Divoce přirážel a ujmul se honění Sasukeho, aby se mladík mohl pořádně držet okraje vířivky. Ještěže to nedělali v bazénu, nechat ho celý vyčistit by bylo zdlouhavé. Musí pak říct Anko, ať to tu uklidí. Sténal jako o život a jakmile se to štěně udělalo, tak do něj napumpoval celou svoji dávku i s vodou, která se tam dostala při sexu.
.
Černovlasý mladík by byl klesl na kolena, kdyby ho Madara nepřidržoval za boky. Na hladině plavaly mléčné stříkance jeho vlastního semene, zatímco strýc v něm ještě pořád vězel jako špunt. Vždycky čekal, dokud nebude mít klacek úplně měkký, než ho z něj vytáhl. Taky ta věc hluboko v jeho útrobách pořád vibrovala, musí se jí co nejdřív zbavit. Nedovedl si představit, že má jít s takhle rozmrdaným zadkem nakupovat.
.
Madara si sedl do vířivky a hmátl po ovládání vajíčka a vypnul ho. "Víš, že jsem ještě nikdy nebyl nakupovat s velikonočním zajíčkem?" usmál se uspokojeně a zanořil se do bublinek. Tohle si musí brzy zopakovat, ale dneska už ne. Dneska bude jiné rodeo. Možná, kdyby bylo k večeru chladněji, tak by nechal rozdělat oheň v krbu a pak…
.
Sasukemu naskočila husí kůže z toho skrytého návrhu, který mu tak Madara předestřel. "Ne, to ne, ne, ne… nemohl bych s tím pořádně chodit," vymlouval se honem a usoudil, že bude nejlepší se té pomůcky zbavit, ideálně tak, aby to nebylo úplně zjevné, takže si dal pozor, aby byl ke staršímu Uchihovi obrácený čelem, když nenápadně zašátral dozadu a se skousnutým rtem se pokusil ve svém rozšukaném zadečku dosáhnout na vajíčko. Marně, bylo strašně hluboko, možná kdyby trochu zatlačil…
.
Starší Uchiha rychle odtušil, co to tam Sasuke vyvádí. "Opovaž se to vytáhnout nebo ti ho tam narvu zpátky a zajistím to kolíkem… i když to vůbec není špatný nápad. Zavolám Anko, aby mi ho donesla," odtušil Madara a rádoby doopravdy se naklonil k ovládání, aby svou služebnou zavolal. Už se těšil, jak budou v nějakém butiku a to vajíčko zapne.
.
"Cože?! To ne!" zděsil se Sasuke a rychle se začal vymlouvat: "Nechtěl jsem si to vyndat, jen jsem… ehm… potřebuju se trochu umýt, přece nebudu chodit s tím tvým svinstvem v zadku. A vůbec, mám v sobě spoustu vody, copak jsem tě žádal o klystýr?" Naštěstí nebylo těžké se jí zbavit, stejně jako části Madarova semene, i když něco jako zůstalo na stěnách sliznice, potřeboval by důkladnější očistu.
.
"Jsi jako ženská, pořád máš nějaký problém," odfrkl si Madara, prej svinstvo. On mu večer ukáže, jak to svinstvo dobře chutná. "Pojď ke mně," přikázal a počkal, než k němu mladík přijde a chytil ho za ruku. "Začínáš být zase nějaký moc prostořeký. Dávej si pozor na pusu, nebo ti budu muset připomenout, jak se má správný mazlíček chovat," přislíbil temně a mladíka pustil.
.
Sasuke pevně semkl rty k sobě a v jeho očích se protestně zablýsklo, i když na to neřekl ani slovo. Tss, však on mu ukáže. Prostě si to zatracený vajíčko vytáhne v pokoji, až se bude připravovat na odjezd, přece ho Madara nebude předtím kontrolovat. A kdyby, bude prostě tvrdit, že je to moc hluboko, i když měl strýc dlouhé prsty, zase tak dlouhé jako svoje péro je neměl, aby tam dosáhl. "Půjdu nahoru," oznámil mu a hrabal se z vířivky.
.
"Padej a pamatuj na má slova," varoval ho Madara a ještě chvíli trůnil ve vodě, než vylezl. Povzdechl si nad mokrými vlasy. To pískle mu to určitě udělalo naschvál. Hodil si rychlou sprchu a otřel se do sucha. Potom dlouho intenzivně fénoval vlasy, než došel do pokoje, aby si vybral slušné oblečení. Nechtěl jít úplně v saku. Možná košile s krátkým rukávem a vestička?
.
Mladší Uchiha zalitoval, že nemá v pokoji zámek, ale Madara mu ho ze zřejmých důvodů mít nedovolil. Aspoň si tedy zalezl za postel, aby případně nebylo vidět, co provádí, kdyby si ho šel strýc zkontrolovat. Bože, ten parchant mu to vejce snad vážně narval až do žaludku, trvalo mu hrozně dlouho, než ho ze sebe dostal. Přirozeným způsobem, prsty mu moc nepomohly. Kopnul tu zatracenou věc pod postel, potřeboval by ještě sprchu, aby se zbavil i těch zbytků strýcova semene, ale nebyl si jistý, jestli koupelnu neokupuje strýc. Bude to muset vydržet, hlavně že už to z něj neteče.
Hodil na sebe spodní prádlo, tmavé džínsy a černobílou kostkovanou košili. Tak, ještě se pokusil trošku zkrotit vzpurné vlasy, i když to moc nepomohlo. Smutnou výhodou bylo, že jinak s sebou nemusel brát vůbec nic. Jeho doklady měl u sebe Madara, stejně tak jako za něj všechno platil, tudíž nepovažoval za důležité nějaké kapesné. Když něco chtěl, muselo to jít přes strýce. Neměl ani klíče, ani mobil.
.
Sešli se v hale, kam přišel Madara o něco později než Sasuke. Zdrželo ho fénování vlasů. Už při vstupu do sálu mu bylo jasné, že něco není v pořádku. Sasuke měl v očích jasné vítězství a on si rychle dovodil, čím to asi bude. "Tak co, nevyndals to?" zeptal se jednoduše s tím, že se prostě kdyžtak osobně přesvědčí.
.
"Ne, jasně že ne," odtušil Sasuke a snažil se o co nejledabylejší tón, i když musel před těma propalujícíma černýma očima uhnout pohledem. Po zádech mu stekl pramínek imaginárního potu, vždycky když se na něj Madara takhle podíval, tak měl dojem, že mu vidí přímo do hlavy. "Pojedeme?" pokusil se ho popohnat.
.
Madarovi bylo jasné, že mladík kecá. Jen si to potřeboval ověřit. Dal si do kapsy klíče a při té příležitosti zmáčkl tlačítko na ovládání. Nic se nedělo a synovec na něho zíral pořád stejně. Zkusil zvýšit vibrace a nic. Prohnaně se usmál. "Fajn, já si to ověřím. Stáhni si kalhoty a ohni se přes křeslo. Jestli nemáš co tajit, tak můžeš být v klidu."
.
Sasuke na něj vyděšeně vytřeštil oči. S tímhle tedy nepočítal, ne takhle těsně před odjezdem, zvlášť když bylo pro personál zvykem je vyprovázet a byli v hale také. "Strejdo, to nemyslíš vážně!" vydechl pobouřeně, "to ani náhodou, copak mi nemůžeš věřit? A vůbec, je to dost hluboko, nevím, jak bys na to asi tak chtěl dosáhnout. To nejde."
.
"Sundej si ty kalhoty, hned!" rozkázal ostře, nehledě na zbytek lidí v místnosti. Anko uhýbala očima, stejně tak, jako jeho ochranka. "Tak bude to?!" popohnal mladíka, ať se trochu činí. Nemá na to celý den. Bylo mu jasné, že se ještě budou muset vrátit do patra pro vajíčko.
.
Mladíkovi bylo jasné, že zase jednou prohrál a neochotně povolil zapínání pásku. "Tak je aspoň pošli pryč," požádal strýce úpěnlivě, když mu bylo jasné, že se bude muset podvolit osobní prohlídce. Že by to ale Madara musel dělat před všemi v domě, to se mu ale zrovna nezamlouvalo.
Temari předstírala, že ji ze všeho nejvíc zajímá, co se děje za oknem.
.
"Kdybys mi nelhal, tak sis to mohl ušetřit." Ohnul mladíka přes opěradlo křesla a kopnutím mu pomohl dát nohy víc od sebe. Naslinil si prst a vtlačil ho Sasukemu dovnitř. "Moc dobře vím, že ho tam nemáš," zavrkal mu do ucha, "zkoušel jsem ovládání vajíčka, když jsme spolu mluvili. Kam jsi ho dal?"
.
"V-v pokoji…" procedil Sasuke mezi zuby a křivil tvář, jak bylo to nepříjemné a ponižující. Měl od předešlého sexu odřenou sliznici a nedostatečné zvlhčení dělalo z Madarova ukazováčku velmi hrubého návštěvníka. Navíc, i když se nikdo ze služebnictva přímo na scénu nedíval, stejně to bylo o to horší. Madara vždycky věděl, jaké tresty vymyslet.
.
"No vidíš, že to jde," plácl Sasukeho po zadku a čapl ho za zápěstí. Vlek ho za sebou do patra. "Tak šupem najdi to vajíčko a sám si ho pěkně zastrč do zadečku," rozkázal, když smýkl synovcem do jeho pokoje. On mu ukáže, proč se mu nemá vzpírat. O důvod víc, proč večer použít bičík k výprasku.
.
Sasuke moc hledat nemusel, stačilo jenom sáhnout pod postel. Snažil se to zdržovat tím, že musí tu zatracenou pomůcku umýt od prachu, jak byla celá olepená lubrikantem a semenem, nalepilo se na ní spousta svinstva. "Nasucho to ale nepůjde," upozornil svého strýce ve snaze to co nejvíc zdržovat. Třeba když starší Uchiha odejde pro gel, podaří se mu to mezitím rozbít.
.
"To mě nezajímá, tak si najdi něco, co ti pomůže," odtušil Madara bez zájmu a založil si ruce na hrudi. Nemínil hnout ani prstem a nespustí Sasukeho z očí, aby zase nevyvedl něco jiného, než mu nakázal. Jen ať se ta malá hadimrška snaží, co si spískala, ať si sní do poslední lžičky.
.
"Ale já tu nic nemám," namítl Sasuke a trošku couvnul, protože bylo vidět, že Madarovi dochází trpělivost. Nepoužíval krém na ruce nebo tělové mléko, mohl použít jenom sliny, ale to se mu nezdálo dostačující a navíc odmítal vložit do úst něco, co bylo předtím v jeho zadku. No, pokud to teda nebylo z donucení Madarovo péro.
.
"Jak jsem řekl, nezajímá mě, co tu máš nebo nemáš. Prostě si to strč do zadku, nebo ti pomůžu a věz, že se s tím patlat nebudu," zavrčel netrpělivě starší Uchiha a popošel krok k Sasukemu, aby to vypadalo, že to myslí opravdu vážně. Mrkl na hodinky. Ještěže si vzal dnes volno, jinak by musel mladíka potrestat za zdržování.
.
Sasuke nasucho polkl. Tušil, že mu Madara asi moc na výběr nedá, olíznout tu věc se však neodhodlal. Pokusil se trošku si naslinit prsty a popatlat jimi povrch, ale když neochotně přiložil zaoblené vajíčko ke svému otvůrku a maličko zatlačil, moc se tomu dovnitř nechtělo. Vzhlédl prosebně k Madarovi, aby ho toho ušetřil.
.
Starší Uchiha nemínil nijak hnout prstem. Bez emocí shlížel na Sasukeho nesnáze a vyčkával. "Dávám ti dvě minuty," podíval se na hodinky, "pak ti pomůžu, když vidím, jak ti to nejde." Začal sledovat čas a synovce, který chudák koukal, jako kdyby mu ukradl celý včelín.
.
Mladík rozhodně o pomoc nestál, ale když ono to docela bolelo, na Madarovo péro to sice nemělo, ale i tak bylo v nejširším místě vajíčko široké možná skoro čtyři centimetry. Se zkřiveným obličejem a zasyčením se mu nakonec podařilo opatrně ho vsunout na úplný okraj, fialová plocha vykukovala ven, ale rozkaz přece splnil.
.
Madara už to nevydržel a pomohl Sasukemu s tím do tělíčka a pořádně mu to zatlačil dovnitř. "Bezva, prdelko," plácl ho po zadku. "Můžeme jet." Nic si nedělal ze slziček v těch něžných očích a zašel si ještě do koupelny umýt ruce a vmžiku byl zpátky. "Co se tady ještě válíš. Trochu radosti, jdeme ti koupit něco pěknýho," dodal perverzně.
.
"Jseš pěknej zmrd," dovolil si Sasuke poznamenat, jak ho ta věc tlačila v útrobách a beztak mu ten parchant odřel sliznici, jak vejce nebylo dostatečně zvlhčené, protože to pěkně pálilo. Chodil trošku naprcaně, ostatně, co se dalo čekat po nedávném sexu a s vibrační pomůckou hluboko v zadku. S rudými tvářemi, když procházeli kolem personálu, vypadal opravdu k popukání. Ještěže měl Madara měkké sedačky v autě.
.
"Večer budeme pokračovat," přislíbil Madara s širokým úsměvem a sedl za volat svého luxusního Porsche. Miloval své autíčko stejně tak, jako nesnášel policajty. Vždycky mu chtěli sebrat papíry, když ho někde chytli, ale síla peněz fungovala všude. Naštěstí. Měl podplaceného kde koho, aby dělal, že nevidí. Svoji rozvratnou činnost kryl obyčejnou firmou, která přeprodávala různé zboží, takže nebylo nikomu divné, že furt někam posílá auta, lidi a peníze mu tečou přes účet.
.
Sasuke nasucho polkl. Nebylo úplně výjimečné, že si ho Madara vzal třeba dvakrát za noc, ale neměl to rád, už teď se to na jeho chůzi projevovalo, a pokud strýc splní výhrůžku, tak nejspíš zítra celý den bude v posteli sledovat filmy. Mlčel tedy jako zařezaný a s výrazem odsouzence na smrt hleděl z okna. Na lehkou konverzaci staršího Uchihy reagoval zajímavými tóninami všemožného bručení a nesrozumitelného mumlání, kterým se kupodivu velmi podobal svému otci, byť se s ním čtyři roky vůbec neviděl.
.
Když starší Uchiha viděl, že s mladíkem není moc řeč, tak sáhnul do kapsy a zmáčknul tlačítko. Mladík sebou podle očekávání škubl jako po píchnutí vosou. Přišlo mu to hrozně vtipné, jak na něho nevěřícně koukal. "Jsem si říkal, že ti zpříjemním cestu, když jsi nemluvný. Možná jen potřebuješ trochu masáže na tom správném místě."
.
"S-strejdo!" kroutil se Sasuke na sedadle, jak v jeho těle vibrovala ta pekelná věcička, "není to zrovna rajcovní, nech toho!" Madara mu vajíčko zatlačil docela hluboko, takže na prostatu přímo nepůsobilo, i když byly ty vrnivé impulsy částečně stimulující. Asi by se mu z toho nepostavil, možná jen kdyby se mu ve spojení s tím dostalo ještě péče v klíně, ale staršímu Uchihovi asi přišlo legrační, jak se svíjel a ošíval.
.
"Opravdu ne? Mně to přijde rajcovní až moc. Přemýšlím o tom, že bych někde zastavil, ale v tomhle autě je málo místa a jsme ve městě. Co takhle si to rozdat ve zkušební kabince?" Moc dobře viděl synovcovu nechuť. "Už by sis měl, Sasuke, zvyknout. Přece jenom se mnou zůstaneš navždycky a já tě jen tak nikam nepustím," ujistil mladíka a mrknul na něho. K jeho smůle, byť byl Madara dobrý řidič, tak jim v křižovatce nedal přednost kamión a nabral je v plné rychlostí do boku. Za velkého třísknutí je ještě několik metrů tlačil před sebou, než je namáčkl na strom u chodníku. Kvílení brzd utichlo a najednou se v ulici rozlil smrtelný klid. Madara se omráčeně zvedl z volantu a koukal na podivně tvarovaný kus kovu, který mu trčel z břicha.
.
Všechno se seběhlo tak rychle, zprvu byl Sasuke schopný vnímat jenom příšerný zvuk tříštícího se skla a odporné vrzání kovu, jak se z Madarova auta stávala zmačkaná konzerva, s nimi dvěma uvnitř. Nevěděl, kde je jaká strana, všechno kolem bylo rozmazané a všude létaly jiskry. Pásy ho pevně přikurtovaly k sedadlu, ale co to bylo platné, tak šílený náraz nemohly zmírnit ani airbagy. Praštil se prudce do hlavy o dveře, až měl pocit, že mu to vyrazí mozek z lebky, ruce a obličej mu pořezaly úlomky skla. Nedokázal ještě pořádně vnímat bolest, teprve když všechno skončilo, začal si uvědomovat nepřirozený úhel levé ruky a vyprskl před sebe chuchvalec krve. Lapal po dechu, byl v šoku a měl pocit, že určitě brzy umře.
.
Starší Uchiha soudil dle krve, která prýštila z rány, že už mu s největší pravděpodobností nikdo nepomůže. Lapavě dýchal, jak si uvědomoval blížící se smrt. Občas o ni uvažoval, ale povětšinou ten fakt, že jednou může umřít, popíral. Zrovna při jeho práci to byl pomalu denní chleba, a když už, tak chtěl umřít při nějakém souboji a ne tak hloupě na silnici. "Sasuke," zachraptěl a podíval se boku. Jeho pískle vypadalo také pěkně zbědovaně. Umřou dneska oba dva? "Slyšíš mě?"
.
Mladý Uchiha se chviličku pokoušel přesvědčit hlasivky, aby vydaly nějaký zvuk. Zvláštní, že nedokázal křičet, i když zažíval nejhorší bolest za celý život. Nakonec se mu podařilo zformulovat tiše: "J-jo…" Pokusil se otočit hlavu. Jeho páteř to zřejmě přežila, protože se mu to povedlo. Třebaže se mu obraz chvílemi rozplýval, jeho oči se zděšeně rozšířily, když viděl strýcova fatální zranění. "S-strejdo…" zasípal a z úst mu vytekl pramínek jasně červené krve. Zdálky mlhavě slyšel výkřiky, někdo už k nim běžel.
.
Madara chtěl něco říct, ale co mohl synovci říct? Věty jako to bude dobré, nic se nestalo, jsi v pořádku vyzněly hrozně hluše, ba až výsměšně. Nebo v takových chvílích si milenci naposledy vyznali lásku a pak společně zemřeli. Jenže, miloval on Sasukeho, nebo to spíš byl vztah jako k jeho majetku? Rozechvělou ruku položil mladíkovi na rameno a pousmál se. "Myslím, že dneska se ti splní tvůj sen," vyslovil nahlas pravdivou věc, kterou často vyčetl v synovcových očích. Byl to sen o tom, že se ho konečně zbaví. Začínala ho zachvacovat silná bolest ze zranění a chlad z velké ztráty krve.
.
"N-nedělej mi to," zasténal Sasuke a k tomu všemu teď začínal cítit tlak v očích, "prosím… n-nechci tu být sám…" Samozřejmě, že v jistých chvílích Madaru nenáviděl. Zneužíval ho, působil mu bolest, zabil mu rodiče… jenže přes to všechno, on byl jediný, koho měl. Nikdo další už mu nezbyl a pouto krve, byť pošpiněné nedobrovolným sexem a tím vším, se nedalo přetrhnout tak snadno. Blížící se hlasy sílily, dokonce už měl nezřetelný dojem, že slyšel sanitku. Nebo to byl jenom smyslový klam? Nedokázal to rozlišit. "Prosím!" zopakoval skoro až naříkavě a v ranách na tváři ho zaštípaly slzy.
.
"Ty to… zvládneš," dostal ze sebe Madara namáhavě a měl pocit, že bojuje o každý nádech. Nechal klesnout ruku ze Sasukeho ramene a opřel si hlavu sedačku, která už nebyla úplně na svém místě. "Jsi… silný… nepotřebuješ mě…" pronesl přerývavě se zavřenýma očima. Mezi prsty mu tekla horká krev, kterou už nikdo nedokázal zastavit. Než přiběhli k autu první lidé, tak Madara už nebyl mezi živými. Nevidomé oči se dívaly kamsi dopředu bez jasného směru.
.
"Neopouštěj mě!" zakvílel Sasuke k mrtvému tělu v bláhové naději, která brzy pohasla. Zůstal na světě úplně sám. To vědomí prudce zhoršilo jeho stav. Musel se nutit ke každému úderu srdce, ke každému pohybu plic. Bolest ho zmáhala, točila se mu hlava. Někdo docela blízko něco křičel, nerozpoznával slova. Teprve když ucítil zápach kouře, došlo mu, že auto asi začalo hořet. Nebylo se čemu divit, všude byla spousta rozlitého benzínu. No, tak prostě umře v plamenech, třeba se aspoň dřív zadusí. Hlasů kolem bylo čím dál tím víc a slyšel zřetelný praskot ohně. Najednou se po jeho pravé straně ozval ten hnusný kovový skřípot a pak ucítil průvan. Vzápětí ho někdo začal tahat ven. Nešlo to. Pásy držely pevně, museli je asi přeřezat. Opodál blikala červená a modrá světla sanitky. Už mu bylo všechno jedno, nechtěl žít sám. Bolest byla stále horší, jak s ním kdosi manipuloval a najednou ležel na nějaké podložce a nad ním se sklánělo několik zdravotníků. Měl dojem, že je stejně pozdě. Byla mu zima a nechtěl už bolesti odolávat. Zavřel oči.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 2. července 2016 v 7:29 | Reagovat

HMOB! Prooč? Nemůžete mi Maddieho zabít! Prosím! A takhle z čista jasna. Musela jsem si ten odstavec, když do nich narazil ten kamion, číst asi třikrát než mi došlo co se stalo :D Prostě to bylo dost nečekaný :)
Jinak se mi moc líbil začátek, byl krásně perverzní :33 Připomnělo mi to vaši povídku Velikonční zajíček s Kakashim a Irukou, akorát že ti dva měli vajíčka 3 a byla slepičí :D

2 kyuubinka kyuubinka | 2. července 2016 v 9:22 | Reagovat

To byl luxusní závěr kapitoly. Takovej "klídeček" a najednou bum a je po Madarovi. Byl to docela šok a na konci jsem v duchu nadávala, že musím čekat další týden, jak co bude dál. :-D. Ale za to to čekání stojí. To asi bude na sídle uklízení, až se zjistí, že šéfis je mrtvej :-D Tedy pokud nemá nějakého zástupce, třeba zombíka Hidana (mně už začíná hrabat, raději to ukončím). :-D

3 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | 2. července 2016 v 11:26 | Reagovat

Tohle ne... Maddieho ne... Já jsem normálně brečela, :'( Jako jo nemám ho moc ráda, ale smrt jsem mu nepřála. Chudák Sasu :(

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 3. července 2016 v 17:43 | Reagovat

[1]:Nemůžeme? Ale nepovídej, my můžeme všechno 3:). Jj lehce to z ní čerpalo a bylo to ještě víc vyšperkovanější pro naše potřeby.
[2]:Tos koukala viď? To víš, musím kapitolu ukončit nějak zajímavě, abyste se těšili, jak to dopadne, jinak by to nebyla taková zábava.
[3]:Smrt se nemá přát nikomu, ale bez některých lidí je nám líp.

5 Okami Okami | 3. července 2016 v 23:49 | Reagovat

Kde má Maddie hrob, ať si mohu zatančit? :D
Já to zas tak nějak prolítla, ale stejnak je to dobrý :D.
Máš nějakou úchylku na vibrační vajíčka, ne? :D. Nic proti, to je ještě ta z normálnějších věcí :D.

No a když se ti to nechce psát dál, tak ho prostě zabij :D.

[1]:Co prosím je HMOB?
Hidan má obří broskev. Ne
Hrubé množení okousaných balvanů. Asi taky ne.
google říká něco s illuminátama
Urban dictionary říká, že nějaká skupina lidí v Los Angeles, z nichž jsou 3 bisexuálové.
...ledaže by měl Hidan ochočenýho bisexuála. To zní líp 3:D :3

6 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 4. července 2016 v 19:12 | Reagovat

[5]:HMOB znamená, cituji Kačí:  Jednou jsme s kámoškami našly na toastu "obličej" a začaly jsme ten toast uctívat. No a vymyslely jsme i přikázání toastového náboženství no a chtěly jsme něco podobného jako když řekneš Ó můj bože, tak jsme vytvořily Svatou Matku Chlebárenskou a její anglickou zkratku HMOB - Holy Mother of Bread. (Protože SMCh nezní dobře) :D

Jinak ty tvoje vysvětlivky zkratek jsou dost dobrý :D

7 Aenai Aenai | 6. července 2016 v 22:22 | Reagovat

Ooo hodně hezké.. Ja se tešila na večer a ono nic

8 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 7. července 2016 v 7:50 | Reagovat

[7]:Nemůžeš mít všechno :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.