Plamen záchrany VII.

30. července 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Plamen záchrany
Itachi se Sasuke se zdá prožívají nekrásnější chvíle na světě. Dovádivě si hrají u krbu. Vyhřívají se v teplíčku a mazlí na kožešince. Co víc si přát? Nějakou krásnou společnou budoucnost, která se však brzy ocitne v ohrožení.


Starší Uchiha zajel bratrovi do vlasů a přidržel si ho u sebe. Snad kdyby se chtěl Sasuke odtrhnout, ale to nehrozilo. Stále v ruce držel svůj pohárek. Možná by ho měl položit, ale teď měl na práci mnohem důležitější činnost. Musel sourozenci hravě a intenzivně odpovídat v polibku. Skoro se nemohl ani nadechnout.
.
Sasuke si líbání náležitě užíval. Miloval Itachiho měkký teplý jazyk, který se proplétal s tím jeho v dovádivém tanci. Počáteční laškování se změnilo ve vášeň a Sasuke se posadil obkročmo na bratrovu pánev, aniž by přerušil polibek. Okamžitě si našel novou zábavu a začal Itachiho hladit, zatím ještě přes tričko, ale s jasnou vyhlídkou do budoucna.
.
"Ani jsem to nedopil," postěžoval si Itachi hraně, když ho bráška oblažoval na krku. Postavil sklenici co nejdál od nich, aby ji při hrátkách nepřevrhli. "Teď musíš ukojit moje choutky, když jsi mě nenechal všechno dopít," zavrněl Itachi spokojeně a hladil Sasukeho po bocích a bedrech. Jen aby to tu všechno nechytlo tím erotickým nábojem.
.
"Rád," ujistil ho Sasuke s přivřenýma očima, "ale budu potřebovat, aby ses trošku nadzvedl." S Itachiho pomocí přetáhl staršímu bratrovi tričko přes hlavu a hned se začal činit. Postupoval téměř neznatelnými polibky od hrany čelisti, přes hrdlo na klíční kosti a pak se zastavil na bradavkách. Cucal je a sál, pohrával si s nimi hrotem jazykem, sem tam ho lehounce kousl.
.
Dlouhovlasý Uchiha tlumeně vzdychal a kroutil se pod Sasukeho péčí. Konečně byl schopný natáhnout se pro okraj bráškova trička a vmžiku mu ho přetáhl přes hlavu. Jeho dlaně se rozeběhly po mladíkových zádech. Hladily a laskaly jeho pokožky bříšky prstů. Skoro to vypadalo, že má Sasuke v plánu něco mnohem perverznějšího, než jen mazlení do půl pasu, jak si původně myslel, že budou dělat.
.
Itachi se nemýlil, Sasuke se skutečně chtěl dnešní večer oddat těm nejintimnějším hrátkám, když už se jim tak pěkně podařila atmosféra. Pomalu svými ústy postupoval níž, prolíbal se Itachimu na břicho a jeho ruce brzy nahmataly zapínání pásku, které hbitě uvolnily, tak jako o vteřinu později knoflík a zip poklopce. Pod tenkou vrstvou spodního prádla už se začínalo něco zajímavého rýsovat, ale bude to potřebovat ještě péči.
.
"Sasuke," vzdychl Itachi, když jeho mužství stiskl bráška rty přes látku, "myslel jsem, že se chceš jenom mazlit?" I nyní stále dbal na to, aby sourozenec neměl pocit, že ho do něčeho tlačí. Jeho sourozenec byl vždycky na prvním místě, ať se dělo cokoliv, třebaže teď pokoušel jeho sebeovládání, když ho tak necudně dráždil přes látku boxerek.
.
"Nemůžu si pomoct, jsi tak sexy… nedá se ti odolat," zamumlal Sasuke vzrušeně a s uspokojením cítil, jak Itachiho penis pod jeho doteky pěkně tvrdne. Nadechl se té specifické vůně mužského klína, kterou dřív tak nesnášel. Tahle ovšem byla kombinovaná s milovaným pachem Itachiho feromonů. Nedočkavě se snažil zbavit brášku pro teď zbytečných džínsů a boxerek.
.
"Dobře, tak se pomazlíme někdy jindy," odtušil Itachi a nadzvedl pánev, aby ho bráška mohl zbavit posledního kousku oblečení. Nebyla tu zima. Oheň je pěkně prohříval, i tak mu po těle naskočila jemná husina, jak si ho bráška náruživě prohlížel. Vzepřel se na lokty a podmanivě se na Sasukeho podíval. "Prvně se mi ukaž, jak vypadáš v rouchu Adamově, a pak udělej to, co ti vidím v očích," vybídl mladíka nedočkavě.
.
Sasuke v drobném úsměvu odhalil bílé zuby a naklonil trošku hlavu na stranu. "Jak si přeješ," zavrněl a škádlivě pomalu se začal vysvlékat z kalhot. Napínal ho, s rádoby nevinným komentářem předstíral, že mu nejde rozepnout zip, ale když to vypadalo, že bude jeho bráška snad výt nadržeností, přeci jen se zbavil všeho oblečení a zůstal na něm sedět tělo na tělo. Nestyděl se před ním, věděl, že se Itachimu líbí, vyčetl to v jeho očích.
.
"A teď ta druhá věcička," vydechl Itachi nadrženě. Nechápal, jak to bráška dělá, že po něm touží skoro pořád. "Jsi tak nádherný," pronesl spokojeně a hladil Sasukeho stehna a pas. V jeho hlasu byla slyšet velká tužba a byl zastřený narůstající vášní. Dneska bude jistě velký intimní večer jen pro ně dva. Jako kdyby teď na světě neexistovalo nic lepšího než oni dva.
.
Mladší Uchiha si olízl rty a párkrát se na zkoušku pohnul pánví proti bráškově klínu. Nejdřív je oba potřeboval dostat co nejvíc do varu, i když… možná by měl napřed dojít pro lubrikant. Jenže se mu tak hrozně nechtělo se teď od Itachiho odtrhnout. Místo toho se kolébal proti jeho slabinám a nechával o sebe otírat jejich mužství. Velmi brzy dosáhl plného ztopoření a začal tiše vzdychat.
.
Dlouhovlasý Uchiha jenom spokojeně přivíral oči. Na klíně mu rajtovalo něco nadrženého a intenzivně to s ním dovádělo. Tolik chtěl brášku šukat. V jeho očích viděl, že ho chce taky, ale vyskakoval tu zásadní problém. Neměli tu gel, on s tím nepočítal. Měli se jen mazlit. "Sasuke, pusť mě, dojdu nám pro lubrikant, abychom si to mohli společně užít."
.
Sasuke si povzdechl. Nejraději by od sebe brášku nepustil, ale měl pravdu, bez zvlhčení by to nešlo. Kolikrát jen se o tom u Madary přesvědčil… potřásl rychle hlavou, aby z ní dostal vzpomínky, které tam teď neměly co dělat. "Dobře, ale nenech mě čekat dlouho," zapředl a neochotně z něj slezl. Uvelebil se pěkně na kožešince a provázel Itachiho upřeným pohledem.
.
Itachi nelenil a rychle vyběhl do patra. Prohrabal svoji skříň, než z ní vytáhl potřebný lubrikant. Sevřel tubu v ruce a seběhl zpátky dolů. Na prahu obýváku se zasekl. Sasuke se uvolněně rozvaloval na velké kožešině. Upíjel z jeho sklenice zbytek svařáku a honil se. Vysychalo mu v puse z té necudné scény. "Sasuke," zachraptěl a pomalu se rozešel k sourozenci. Ohýnek vykresloval na jeho pokožce zlatavé vzory. Bráška měl být určitě aristokratem nebo v minulosti byl, jinak nebylo možné, aby byl tak krásný, hrdý a výjimečný.
.
"Konečně," vydechl krátkovlasý mladík, přestože celá ta akce jistě netrvala déle než dvě minuty. Narovnal se do kleku a měřil si Itachiho vášnivýma, i když oddanýma očima. Tolik ho miloval, nemohl se dočkat, až spolu zase budou fyzicky co nejblíže. Teď už na to měli i prostředky. Natáhl ruku, za kterou ho Itachi zcela samozřejmě chytil, a pak si přitáhl brášku k dalšímu dlouhému polibku. "Jak moc to chceš?" zašeptal do Itachiho rtů a po jeho břiše sklouzl níž. Promnul v ruce jeho naběhlou erekci a začal ji pravidelně laskat, aby byl pak pro něj tvrdý jedna radost.
.
"Strašně moc. Chci, abys mě přijmul do sebe. Nechal mě tě šukat, hrozně dlouho. Nejlépe do rána," vydechl Itachi zastřeně a přirazil Sasukemu do ruky. Naklonil se a na okamžik si zase přivlastnil jeho rty, než šel objevovat jiné erotogenní zóny na bráškově těle. "Chceš to taky?" zašeptal mu do ouška a horce dýchl na boltec, který objel jazykem. Věděl, že Sasukeho tohle dostává pomalu do rauše. "Chceš mě v sobě?"
.
"Ano," zasténal Sasuke téměř naříkavě, jak mu páteří projely jehličky rozkoše, když se Itachiho rty dotkly jeho slabého místečka, "ano, chci! Prosím, chci, abys mě píchal, aby ses do mě udělal, potřebuju to!" Bylo to zvláštní, jak přirozeně Itachimu říkal všechny ty perverzní věci, které ho nutil opakovat Madara, ale Itachimu je říkal dobrovolně a myslel je zcela upřímně. Odtrhl se od staršího Uchihy a klesl na všechny čtyři jako povolný mazlíček.
.
"Sasuke, vždycky se mi tak necudně vybízíš, že držet se zpátky mě stojí hrozně moc námahy," vydechl Itachi zastřeně. Div se mu bráška netlačil do klína. Byl tak nadržený, že ještě než začal s přípravou tak musel několikrát hravě přirazit proti vyšpuleným hýždím. "Jsi tak sexy," zasténal, jak se musel ovládat, ještě ta příprava.
.
Mladší Uchiha zasténal, už když mu mezi půlky ukápla průhledná vazká tekutina, natož když ji Itachi začal roztírat v té štěrbince mezi polokoulemi jeho pozadí. Když ho opatrně penetroval Itachiho ukazováček, intuitivně proti němu přirazil. Nechal se šukat jedním, posléze i dvěma prsty, kňučel a pohyboval se pánví proti Itachimu jako hárající fenka.
.
Itachi musel zatínat prsty do dlaně, aby vydržel a Sasukeho řádně připravil. Tepalo mu v mužství, jak se mu bráška tak necudně vybízel. Ze začátku si brával i ochranu, ale postupem času a na Sasukeho perverzní žádost, že v něm chce cítit jeho vzrušení bez latexové věcičky, tak ji přestal používat. Vytáhl prsty, už to musí stačit. Bohatou vrstvou potřel svůj tvrdý penis a lehce zatlačil na připravený otvůrek. Už to dělali tolikrát a stejně pořád to bylo jako poprvé. Tajuplné a zvláštní.
.
Krátkovlasý mladík se ostřeji nadechl, když se do něj začal Itachi dobývat. Šlo to snáze než s Madarou, méně to bolelo, a když přitom jeho bráška volnou dlaní, kterou nenaváděl svoje ztopoření do jeho zadečku, vklouznul mezi jeho stehna, přestal Sasuke bolest vnímat úplně, omezila se jen na poněkud nepříjemný tlak. Opřel se jen jednou rukou, zatímco tu druhou vztáhl dozadu a oddálil jednu z pevných polokoulí, aby se bráškovi více otevřel. Téměř ihned pocítil, jak se Itachi vnořil dovnitř.
.
Dlouhovlasý Uchiha si počínal pomalu a opatrně. Nechtěl brášku zranit ani mu nijak působit bolest, byť se částečně nepříjemným pocitům nikdy nevyhnuli. Nořil to toho útlého tělíčka. Lapavě dýchal a přivíral oči prožívanou slastí. "Sasuke…" vydechl sténavě, "tolik tě miluju." Často to bráškovi připomínal, netajil se svými city, už ne.
.
"A já zase tebe," broukl Sasuke a využíval chvilku ke vzpamatování. Bylo to opojné cítit v sobě Itachiho péro, vnímat, jak je v něm svíráno, jak tepe vzrušením a nedočkavostí, jako by to byla samostatná živá bytost. "Šoustej mě, Itachi," zasténal naléhavě, když si byl jistý, že to zvládne, "šoustej mě, jako bys mi tím měl zachránit život!"
.
"A není to kontraproduktivní? Co když tě ušoustám k smrti," zasmál se Itachi a směle se rozpohyboval. Prvně trošku pomaleji, aby si bráškovo tělo zvyklo, než se do toho dal dle nedočkavých pokynů, aby zrychlil, jinak mu tu určitě umře na nedostatečné sexuální opečovávání.
.
Sasuke mu nedokázal odpovědět, protože od chvíle, kdy se do toho Itachi pořádně dal, mohl už jen sténat, vzdychat a prosit o víc. Praskot polen stravovaných ohněm doplňovalo typické mlaskání přírazů a pleskot kůže o kůži, dvojí zrychlený dech a neustálé výkřiky rozkoše. "I-Ita-chi! Přestaň na chvilku…" vypravil ze sebe Sasuke se sebezapřením.
.
Hned, jak došla ta žádost do správného místa v Itachiho mozku, tak se dlouhovlasý Uchiha stáhnul. "Stalo se něco?" zeptal se starostlivě a radši se podíval mezi bráškovy vyšpulené půlky. Neviděl nic, co by to mohlo být, ale možná to bylo uvnitř. Nezranil ho?
.
"Vůbec ne," vydechl Sasuke a napřímil se do kleku, načež donutil svého bratra, aby si sedl. Věnoval mu letmý polibek na ústa a poté ho objal kolem krku a ovinul mu nohy kolem boků tak, aby mohl s menší pomocí pomalu dosednout na jeho vzpřímené mužství a navést si ho znovu do horkého dychtivého těla.
.
Vklouzl do brášky jako po másle a přivinul ho k sobě. Vychutnávali si to intimní spojení a utápěli se v očích jeden druhého. Bylo v tom mnohem víc než jen poloha, které se dalo smilnit. Bylo to spíše o jejich důvěře a vztahu. "Sasu," zašeptal do zšeřelého pokoje osvětlovaného krbem Itachi a lehce políbil bratra na rty.
.
Sasuke mu opětoval polibek, dlouze, něžně a hluboce se líbali, než se pod ním bráška vzepřel v novém navazujícím přírazu. Zpočátku opět pomalé tempo nabývalo původní rychlosti a mladší Uchiha hrdelně sténal, když takhle na Itachiho dosedal plnou vahou, byl v něm snad ještě hlouběji než doposud. Vydatně mu vycházel vstříc a čas od času Itachi udusil jeho projevy rozkoše v dalších polibcích.
.
Fugaku se vracel domů mnohem dřív, než předpokládal. Asuma musel do porodnice. Kurenai už tam byla pár dní na pozorování. Bude to jejich prvorozené dítě. Uchiha ho dobromyslně zavezl, když viděl, jak zbrkle si jeho podřízený počíná. Nechtěl, aby se někde vyboural. Už tak stačilo, že sebou šil na sedačce, jako kdyby měl v autě štěnice nebo blechy. Nakázal mu, aby hned potom napsal, co se mu narodilo. Vrátil se domů a vypadalo to, že se tam spí, jaké bylo jeho překvapení, když už ode dveří slyšel hlasité steny a vzdechy. Mohl si některý z jeho synů přivést partnerku domů? Ale boty navíc tu nebyly. Zvědavost mu nedala, aby to nešel zjistit, zvláště když přišel na to, že se to ozývá z obýváku. Nakoukl a strnul. Jeho dva milovaní synové si to právě rozdávali mezi sebou!
.
Itachi dával Sasukemu pěkně do těla a nejmladší Uchiha na jeho klíně nadskakoval v rytmu zběsilých přírazů. Když se jeho bráškovi podařilo mezi jejich těla navíc vklínit pravačku, aby ho mohl neméně divoce honit, nebralo sténání konce. Sasuke se k dlouhovlasému mladíkovi tisknul a zapíral se mu o ramena, měl dojem, že se mu bratr za chvilku jistě prošuká až do mozku a rozhodně tomu nehodlal zabránit. Rozkoš ho pohlcovala až do konečku prstů a hrozila každou vteřinou dosáhnout svého maxima. "I-Ita… už budu… j-ještě hloubě… hloubě… AAA!" Když se Itachi pohnul prudce proti němu a párkrát ho málem až brutálně nabodl na svoje péro, prohnul se Sasuke s výkřikem jako kočka a bráškovu ruku a jejich břicha potřísnila sprška lepkavého semene.
.
Dlouhovlasý Uchiha se příliš nebránil přicházejícímu vrcholu a jakmile se bráška sevřel, tak se do něj udělal. Horké mlíčko se rozlilo uvnitř útrob a označkovalo si ho jako soukromý majetek. Itachi brášku natiskl k sobě a svalil se na zad. Tohle bylo úžasné. Něžně a omámeně ho líbal na pootevřená ústa.
Fugaku popravdě nevěděl, co má prvně dělat. Jestli se tvářit popuzeně, že tu šukají dva synové, nebo se stáhnout, jak v obýváku byla taková jiná atmosféra, než by měla být, kdyby šlo čistě jenom o sex. Nerozhodně postával u vstupu.
.
Sasuke odpočíval na Itachiho hrudi s jeho pérem ještě pořád v zadku a nemohlo mu být líp. Mazlivě opětoval jeho polibky a čumáčkoval se s ním. V jeho velkých očích se zračila důvěra a oddanost. "Moc tě miluju," šeptl a zasykl, jak se Itachiho úd postupně smrskl a vyklouzl z něj následován malým potůčkem spermatu.
.
"Já tebe taky," broukl Itachi něžně a pročísl bráškovi vlhké vlasy. Už to bylo delší dobu, co spolu měli takhle divoký a zároveň láskyplný sex. Sladit jejich harmonogram s rodiči bylo občas obtížné.
Fugaku se pořád nemohl rozhodnout. Připadal si hloupě, že na ně civěl, jak si to užívají. Vlastně je v podstatě šmíroval. Tiše se stáhnul ke dveřím a znovu je otevřel. Hlasitě s nimi bouchl, aby si ti dva všiml, že někdo přišel a zvolal: "Jsem doma."
Itachi úplně ztuhl. Ne, tohle se nesmělo stát. Shodil ze sebe Sasukeho a fofrem k němu hodil svršky. Bleskově se snažil nasoukat do svých, ale až pozdě si všiml, že tričko je mu nějaké těsnější. Bylo bráškovo. Tubu s gelem na poslední chvíli šoupl pod kožešinu.
.
Mladší Uchiha měl podobné potíže. Z chodbičky do obýváku to bylo pár metrů, měli jen několik vteřin, během kterých se tak tak nasoukal do kalhot, přičemž si je navlékl ještě obráceně a Itachiho tričko si také přetáhl přes hlavu nechtěně naruby. Jakkoliv byl ještě před chviličkou ve tváři zčervenalý prožitou slastí, teď úplně zblednul při pomyšlení, jak to jenom vysvětlí. Třeba… třeba otec nejdřív půjde do kuchyně nebo potřebuje na záchod, kdo říká, že hned musí zamířit do obýváku. Ale pokud ano… vyměnili si s Itachim zděšený pohled.
.
Fugaku jim nechal dost času, aby se stihli aspoň obléct a zamířil přímo k nim. Jak si hned všiml, tak měli s oblékáním opravdu napilno. Ty jejich provinilé výrazy se nedaly zamaskovat.
"Ahoj, tati," ozval se starší Uchiha, "kdybych věděl, že přijdeš dřív, tak bysme ti nechali trochu svařáku," zvedl skleničku a cítil, jak má prsty olepené zasychajícím lubrikantem. Snad nebude chtít otec ochutnat ten zbytek, co má ve skleničce.
Fugaku si je prohlížel a nijak nemaskoval to, že ví, co tady dělali. "Itachi, proč?" zeptal se jednoduše.
.
Sasuke nasucho polkl. Z otcova výrazu se dalo usuzovat, že si dobře spočítal dvě a dvě. Asi je čekalo hotové peklo a on nešťastně zatěkal očima k bráškovi. Nemohl dovolit, aby si to odskákali oba, on měl za sebou temnou minulost, trocha bahna navíc, co na tom záleželo… "Tati, je to jinak, než si myslíš," hlesl, "Itachi za to nemůže, chtěl mi jenom pomoct. Asi už nedokážu mít normální vztah se ženou a prostě jsem… přiměl jsem Itachiho, aby to se mnou zkusil. Mrzí mě to…"
.
Starší Uchiha by rád věřil téhle předložené verzi, ale jen v případě, že by nebyl svědkem té předchozí scény, kde Itachi horoucně Sasukemu vyznával lásku. Navíc ti dva se milovali úplně jinak, než dva lidé, z nichž jeden k tomu byl donucený. "Itachi, je to pravda?" zeptal se příkře. Věděl, že mu syn nezalže.
Itachi sklopil pohled, jak ho otcovy oči upřeně pozorovaly. Už už by zopakoval bráškovu verzi, ale nemohl. "Ne, není," pronesl tiše a pokorně. Hrozně se bál, co jim otec vymyslí za trest. Třeba by je mohl oddělit nebo jeho vyhodit z domu.
"Opravdu? Tak mi vysvětli, proč se Sasukem děláš takovéhle věci? U něj to chápu, vím, čím si prošel, a už jsme o tom spolu mluvili, ale ty? Proč ty, Itachi, nikdy jsi přece nevyhledával takové věci a zvláště ne u své rodiny." Fakt nechápal, kdy se jejich rodina takhle zvrhla. Nejdřív Madara, pak Sasuke, teď Itachi… kam ten svět spěje.
"Já… tati, já nevím, jak se to stalo, ale nemůžu to ani nijak vysvětlit. Prostě se to dělo samo od sebe… Je mi to líto, že nejsem vzor nejlepšího syna, jakého by sis představoval," pípl tiše Itachi a prohlížel si vzor na dřevěné podlaze.
.
Vlastně to celé velmi připomínalo určité scény z jejich dětství. Pokaždé, když jako kluci vyvedli nějakou lumpárnu, pak stáli před svým otcem přesně takhle - se sklopenýma očima, provinilí, pokorní, čekající na trest. V minulých dobách by je teď nepochybně čekal pěkně štiplavý výprask koženým páskem, ale teď bylo tak nějak jasné, že tenhle typ trestu už mají dávno za sebou. Nepříjemné ticho se protahovalo a Sasuke měl dojem, že z něj snad ohluchne nebo se tou dusivou atmosférou zblázní.
"Tati, odpusť," zašeptal konečně, aby prolomil mlčení, "ale my s Itachim… není to rozmar a líp než kdo jiný ti můžu odpřísáhnout, že to rozhodně není jako se strýcem. Vztah s Madarou byl vynucený, založený na strachu, bolesti a poslušnosti. To, co je mezi mnou a bráškou je úplně jiné. Milujeme se, tak jako ty miluješ mámu. Itachi by mi nikdy neublížil a já bych nikdy neublížil jemu. Někdy se srdce zkrátka neřídí tím, co je společensky přijatelné, neradí se s rozumem. Můžeš udělat všechno… zříct se nás, vyhodit nás, vydědit nás. Jen ne rozdělit. Prosím."
.
Fugaku popuzeně vydechl a založil si ruce na hrudi. "Je to s váma kříž." Pohled mu klouzal z jednoho na druhého. "Itachi vždycky jsem myslel, že aspoň ty přineseš naší rodině vnoučátka. Mikoto bude nešťastná, až zjistí, jak to s vámi je a vašich dětí se nedočká."
"Tati, já vím, ale bráška je pro mě hodně důležitý… moc se omlouvám, ale já," zvedl pohled k otci, "já se ho nemůžu vzdát, i kdybys tisíckrát chtěl, protože ho miluju," dodal vroucně a něžně se podíval na bratra.
Nejstarší Uchiha si je oba dlouze prohlížel. V podstatě ho nutili jen k jednomu jedinému východisku. "Oba dva vás roztrhnu jako hady, jestli se to Mikoto dozví. Takže žádné miliskování na veřejnosti. A teď to tu fofrem ukliďte a jdete mi z očí, než to dokážu strávit."
.
Sasuke k němu zvedl pohled plný naděje, asi jako když z bouřkových mraků vysvitne paprsek sluníčka. Opravdu by je dokázal otec tolerovat…? Bylo to tak nepravděpodobné, a přesto to vypadalo, že je to možné. Každopádně po chvíli ohromeného mlčení se horečně snažili splnit otcův rozkaz. Předně si vyměnili a upravili oblečení, zatímco Fugaku s demonstrativně založenýma rukama na hrudi hleděl kamsi do zdi, pak posbírali své pohárky a tubu s lubrikantem. Než se však mohli klidit do patra, museli ještě z parket s omluvnými úsměvy otřít jisté bílé mazlavé stopy. "Díky, tati," hlesl nejmladší Uchiha vděčně, když se kolem něj oba protáhli a bleskově zmizeli v Itachiho pokoji. "Myslíš, že to vážně skousne?" nadhodil Sasuke starostlivě.
.
"Určitě to neříkal jen tak do větru," odtušil Itachi a posadil se na Sasukeho postel. "Možná to bude trvat dýl, ale pokud něco takového řekl, tak určitě nelhal." Snad, byl by hrozně rád, kdyby tomu tak bylo. Když prvně uviděl otce, tak myslel, že je požene ránami opasku od sebe a zamkne je v pokojích.
.
"Snad si to ještě nerozmyslí," prohodil Sasuke a opřel si hlavu o Itachiho rameno, "vzdal bych se všeho na světě, ale tebe nikdy." Bráška pro něj byl důležitý stejně jako voda nebo vzduch., prostě ho k životu potřeboval. Sám pro sebe se pousmál a jen napůl vážně nadhodil: "Myslíš, že by nás šel zkontrolovat, kdybysme si dali společnou sprchu?"
.
"V podstatě nám přece neřekl, že nesmíme spolu nic mít, jen, že se nemáme ukazovat na veřejnosti a nesmí na nás přijít mamka," pronesl Itachi s jasným nádechem nadšení. "Půjdeme?" zavrkal podbízivě. Oba dva sprchu rozhodně potřebovali a být tam ve dvou byl velmi příjemný bonus.
.
Sasukeho úsměv se rozšířil. "V tom případě nevím, proč tady ještě čekáme," zapředl a chytil Itachiho za ruku, aby se potichu vykradli z pokoje a vklouzli do koupelny. Ať už bude jejich budoucnost vypadat jakkoliv, byl si jistý, že dokud budou spolu, budou šťastní. Osud si s nimi párkrát ošklivě pohrál, ale nakonec je dovedl do klidného přístavu lásky a důvěry toho nejsilnějšího vztahu ze všech.

Konec
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aenai Aenai | 30. července 2016 v 14:53 | Reagovat

Supeeeer

2 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | 30. července 2016 v 20:50 | Reagovat

úplně boží konec :3
bráškům ten jejich vztah strašně přeju

3 Kačí Kačí | 3. srpna 2016 v 23:27 | Reagovat

Tak taký konec jsem nečekala, že jim to Fugaku nechá projít? A tak lehce se s tím smířil :) To se mi nezdálo ani v nejdivočejším snu. :D
Jinak povídka byla úplně bombová, sice kratší, ale skvělá :3 (Toast Vám žehnej!) A že budu prudit, plánujete nějakou delší kapitolovku (jako třeba byla Láska v sedle)? To by bylo totiž fakt moc super ^^

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 4. srpna 2016 v 20:54 | Reagovat

[1]:Díky
[2]:Zakončené je to nejoblíbenějším koncem. Žili šťastně až do smrti.
[3]:Fugaku překvapil, viď. Občas se ukáže jako otec s pochopením :D. Máme v zásobě dost povídek a Lásku v sedle oživovat asi nebudu, nemám nápad na další děj. Takže maximálně bych využila prostředí v jiné povídce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.