Pod vlajkou Uchihů XXIII. - Následky

5. července 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Pod vlajkou Uchihů
Sasuke se musí vypořádat s následky, které přinesl kapitánův vpád. Nejde jen o tělesnou schránku, ta se zhojí do týdne, ale tu psychickou, která se hojí jen velmi pomalu. A na palubě není úniku před Madarou, ba ani pře sebou samým.


"Konečně," zavrčel Kabuto, když se Kisame vrátil s vědrem vody. Ihned v ní smočil čistý kus plátna a otřel Sasukemu co nejvíc krve z inkriminované oblasti. Cítil, jak se mladík napjal a zakňučel, ale jeho pomocníci byli silnější. Navléknul do ucha jehly catgut, nebude ho sice potřebovat moc, ale dvakrát se netěšil na sešívání v tak úzkém prostoru, kam ani pořádně neviděl. "Tu lampu! Kisame! Drž světlo nad tím!" zaúkoloval znovu piráta, než vzal do ruky líh, musel se pokusit eliminovat infekci. Nalil pár mililitrů tekutiny do ran a reakce přišla okamžitě. Sasuke zařval jako pavián a silně sebou mrsknul. "Držte ho sakra pořádně!" okřiknul Kakuza a Itachiho.
.
"Ššš, Sasuke, ještě chviličku to vydrž," tišil svého bratra Itachi, ale měl pocit, že přes ten jekot ho asi vůbec neslyší. Rozhodně se nemusel bát, že by mu teď usnul. Muselo to šíleně pálit a zvlášť ještě na tak citlivém místě. Když si představil, že teď to byl čistý líh… šílené. Vší svojí silou drželi nejmladšího Uchihu, zatímco mezitím Kabuto šel na to nejtěžší.
.
Šedovlasý muž se dostal k procesu šití. Šlo to špatně, ještě nikdy totiž nic takového nedělal a v těsném prostoru se nesnadně pracovalo s jehlou. Po napomenutí už ho ti dva udrželi celkem v klidu, ale zřetelně cítil napínání Sasukeho svalů, jak se jim snažil vyškubnout. Z toho křiku mu zaléhalo v uších a několikrát se bodnul do vlastního prstu, než se mu podařilo udělat dva stehy. Setřel si z čela pot, teď ještě druhá strana, tam snad bude stačit jen jeden. Trvalo mu to o dost déle, než běžně po akcích zašíval rány, ale konečně se mu podařilo dát Sasukeho svaly v rámci možností dohromady. Celé mu to ještě jednou vydesinfikoval a mezi půlky mu vtiskl čistý klůcek s hojivým sérem. Ještě důkladně očistil jeho stehna a zadek od krve, aby to nevypadalo tak tragicky, a narovnal záda. Byl vyčerpaný a zpocený, jako by absolvoval maratón léčení po pirátském přepadení a ne jedno malý natržený štěně.
.
Všichni se od postele oddálili kromě Itachiho, který Sasukeho roztřeseně hladil po vlasech. Vypadal tak bezmocně. Sám byl úplně vnitřně otřesen, že někdo mohl takovou hrůzu udělat jeho bráškovi. Vždyť byl tak hodný a nevinný, něco takového si prostě nezasloužil. Nikdo neměl právo mu tohle udělat. Zvedl pohled plný hněvu a zášti k původci všeho. Musí bratra pomstít. Teď, když byl nejmladší Uchiha mimo nebezpečí a ošetřený, měl jeho starší sourozenec čas i na jiné věci, než strach a obavy. "Ty svině! Jak jsi mu to mohl udělat?! Za tohle tě zabiju," vykřikl a myslel to smrtelně vážně. Vrhl se po Madarovi s cílem zbavit svět jednoho odpornýho hajzla. Stihl ho chytnout jen za zakrvácenou košili a roztrhnou mu ji, protože ho chytly silné a svalnaté ruce dvou námořníků. Měli co dělat, aby ho vůbec udrželi. "Pusťte mě! Zabiju ho, přísahám Bohu, že ho zabiju!" Itachi úplně běsnil a snažil se vykroutit Kisamemu a Kakuzovi, skoro se mu to jednou podařilo, ale chlapi si museli dávat pozor, protože Itachi začal roztávat i rány kolem sebe, jen aby se dostal ke kapitánovi.
.
Fugaku se ani v nejmenším nesnažil syna zadržet, těžko mu ostatně mohl odpírat to, co sám v návalu vzteku udělal. Madara by si zasloužil, aby ho Itachi dorazil, ale bohužel Kisame a Kakuzu byli mnohem silnější. Všimnul si, že se v chodbě tlačí dav zvědavé posádky, přilákal je řev, který nadělali jednak oni a jednak Sasuke. Rázně těm nejbližším, kteří nakukovali do kajuty, zabouchnul dveře před nosem, už tak jich bylo v malé kajutě tolik, že tam nebylo skoro k hnutí. Převzal Itachiho místo a přisednul si na zakrvácenou postel k svému mladšímu synovi, který teď, po skončení celé procedury, opět nejevil moc známek života. Pohladil ho po mokré tváři, proč se mu tohle muselo stát? Jasně, ten vztah s Itachim moc neschvaloval, ale jinak si nemohl přát lepší a poslušnější syny. Sasuke byl tak mladý a nezkažený, proč si musel Madara vybrat zrovna jeho, vždyť ho poznamenal do konce života! Přitiskl bezvládné tělíčko k sobě.
"Jen klid, důstojníku, bude v pořádku," ujišťoval ho honem Kabuto, "je silný a zdravý, jeho tělo se s tím brzy vypořádá, svaly srostou do týdne, maximálně do čtrnácti dní."
.
Itachi napínal všechny svaly a snažil se vysmeknout dvěma chlapům. "Kisame, pusť… musím tu zrůdu zabít!" přikazoval neustále na jednu nebo druhou stranu. Nutno říct, že ani jeden z chlapů se k tomu neměl. Jednak by je stejně museli odtrhnout od sebe a Madara vypadal dost pocuchaně. Dali si s důstojníkem dobře do těla. Navíc kapitán byl pořád kapitán, ať udělal cokoliv. Itachiho odpor začínal klesat, jeho svaly byly už unavené, ale duše nespokojená a nasraná, což se taky zračilo v jeho tváři. Bůh zla by utekl zahanben.
.
"Itachi, vzpamatuj se!" napomínal ho Kisame skrz zatnuté zuby, "chceš, aby tě kapitán nechal protáhnout po kýlem?!" Obyčejně to byla vzrušující podívaná, tedy aspoň pro něj, ale v případě bratrů by tomu bylo jinak, protože je měl docela rád, nechtěl by to dělat. Už takhle Itachimu hrozil trest, důstojníkovi taky, což bylo snad poprvé od té doby, co je znal - tři nejstarší Uchihové spolu vždycky skvěle vycházeli.
Kabuto mezitím ošetřoval Fugaka, aspoň to, co ošetřit mohl, i když na potlučené a naražené části těla toho moc nebylo. Čekal, až ta mela trošku víc ustane, aby se mohl podívat Madarovi na zjevně zlomený nos.
.
"Pod kýlem bysme měli protáhnout jeho!" zavrčel nenávistně Itachi a div, že se mu z hrdla neozývalo nevraživé hrdelní vrčení. Sem tam cukl paží, ale už neútočil. Černé duhovky měl přišpendlené na Madarovi. Kdyby jeho pohled měl nějakou kouzelnou moc, tak z kapitána by byla hromádka popela. Chlapi odvedli Itachi kousek bokem, co jim kajuta dovolovala, aby měl Kabuto prostor.
.
Lodní lékař přistoupil ke kapitánovi. Nejprve mu otřel krev z obličeje, aby viděl všechny škody. Typicky zlomený nos, to se při rvačkách stávalo často, v posádce už jich několik musel rovnat, ale v životě by si nepomyslel, že to bude jednou dělat Madarovi. Pohmatem zjistil, kde je problém a jak dostat nosní kost zpátky, kam patřila. Naštěstí byla celá, bez žádných úlomků, to by bylo horší. Bez otálení tedy ručně s nepříjemným rupnutím napravil zlomeninu.
.
Nejstarší Uchiha bolestně hekl, jak to intenzivně zabolelo, a sám si ohmatal otékající místo. Kurva, bolelo to jako prase, ale krom toho zvuku při napravování nedal na sobě znát, jak ho to bolí. Rozhlédl se po místnosti, bylo načase, aby všechny vyprovodil ven. Bylo tu dost těsno. "Kisame, odveďte Itachiho pryč," rozkázal tvrdě a počastoval mladíka opovržlivým pohledem. Tohle štěně by si na něj taky chtělo vyskakovat? "Kabuto, ty už můžeš taky jít, už tě není potřeba."
"Já nikam nejdu!" zaprostestoval Itachi, ale nebylo mu to nic platné, protože ho námořníci vyvedli i přes protesty ven a kapitán za nimi zabouchl dveře.
.
V kajutě zůstali jen Madara, Fugaku a Sasuke, přičemž poslední jmenovaný nebyl zrovna při smyslech, spíš někde mezi vědomím a bezvědomím. Fugaku měl paže založené na prsou a s chladným vztekem si měřil svého bratra. Nechystal se po něm už znovu vrhnout, ale hruď se mu dmula zlostí. Pořád nemohl uvěřit, že Madara opravdu takhle znásilnil jeho syna a ještě se tvářil, že mu to za to stálo! "Proč?!" zeptal se tiše a hleděl nejstaršímu Uchihovi upřeně a ledově do očí, "musel jsi vědět, že ti nepodrží, když miluje Itachiho." Nešlo mu to na rozum, copak si nemohl vybrat někoho ochotnějšího z posádky? Jistě by našel i někoho, kdo by se s ním vyspal dobrovolně.
.
"Věděl, ale dal jsem mu na vybranou. Bohužel si vybral tu nepříjemnější cestu, tedy pro něj." On si stěžovat nemohl. Měl pocit, že ještě teď cítí sevření Sasukeho těla, i když to bylo samozřejmě nemožné. "Chtěl jsem zkusit, jestli když pozná pořádnýho chlapa, tak se vrátí zpátky k ženským sukním." Sice o tom nepochyboval, ale synovec bude mít rozhodně zážitek na celý život, třeba už nikdy nebude Itachimu schopen dát… zajímavá představa.
.
"Takže vlastně mi chceš naznačit, že jsi to udělal pro jeho dobro, rozumím tomu správně?!" rozkřikl se Fugaku, tahle slova ho opět vytočila. Paradoxem bylo, že ještě nikdy dřív mu vztah obou synů nevadil méně - teď, když se ho ten zmetek pokusil takovým brutálním činem rozbít. Rozlíceně ukázal na chvějícího se Sasukeho, jak byl zbědovaný na zakrvácené posteli, úplný kontrast oproti tomu, jak byl ještě ráno veselý a plný energie. "Podívej se na něj!" štěkl, "podívej se, cos udělal!"
.
Madara líně zabloudil očima k zbědovanému tělu. Vypadal no… prostě jako po znásilnění. Copak to byl hřích? Možná tak nesesmilníš, ale Sasuke nebyl ničí choť, i když výklad starého zákona mohl mít různé podoby. Ostatně, on už byl zavržený za své činy, které jako pirát vykonal, takže jedna soulož se synovcem to už nezhorší. "Slyšels Kabuta, ne? Za týden bude zdravý jako rybička."
.
"A to je pro tebe jako omluva, jo?!" vyjel Fugaku zlostně, "co jiný následky než fyzický?! Co když teď bude mít strach z mužů? Co když si už nikdy v životě nezašuká? Co když bude vyděšený, ponížený, úzkostný… už napořád?!" Takový zásah do sebevědomí člověka musí mít hrozné následky, obzvlášť u někoho, kdo byl vychovávaný v hrdosti a důstojnosti. Radši si nepředstavoval, jak se to na Sasukem podepíše.
.
"Když bude mít strach z chlapů, tak můžeš být jenom rád. Nevím kdo, pořád chodí a stěžuje si, jak jsou jeho synové nemravní a šukají mezi sebou a že by se s tím mělo něco udělat. Neznáš ho náhodou? Nakonec budeš mít i to, o cos usiloval. Sasuke bude slušný mladý kluk." Ostatní věci radši moc nezmiňoval.
.
"Nebo bude mít takové trauma, že se bude bát i chlapů z posádky!" oponoval ohnivě Fugaku, "obzvlášť jestli si ho ta cháska bude dobírat! Myslel jsem, že jsi chtěl, aby jednou převzal velení lodi! Jak může dělat kapitána někoho, z koho bude mít strach?! Jestli jsi mu posral celý život, přísahám, že tě za to bolestivě zabiju!"
.
"Kapitán musí něco vydržet, jestli se tomu Sasuke poddá a nedokáže se tomu postavit, co potom? Jak by mohl dokázat zvládnout sto chlapů, kteří by se vzbouřili, kdyby si předtím nevybudoval dostatečnou autoritu? Musí se začít víc snažit, stejně si z něj všichni utahujou a poslouchaj ho jenom proto, že je Uchiha a patří k nám." Madara v tom měl jasno, bez jména by byl Sasuke nic… ale moc krásné a přitažlivé nic.
.
Fugaku zalapal po dechu. Jak si ten hajzl dovoloval naznačovat, že posádka Sasukeho neuznává?! Samozřejmě, byl ještě příliš mladý a muži ho měli rádi hlavně proto, že ho viděli vyrůstat, jako batole se jim pletl pod nohama, ale v poslední době pozoroval, že ho začínají uznávat jako muže - jako někoho, kdo jim jednou bude rozkazovat. Jak to vůbec mohl Madara posoudit, když byl věčně zalezlý v mapárně?! "Jsi odpornej bastard," zavrčel Fugaku a odplivl si.
.
Madara už mu chtěl něco odseknout, když se rozlítly dveře a dovnitř vešel Izuna. Zavřel za sebou a přešel k dvěma bratrům, kteří se nevraživě měřili. Itachi byl u něj na můstku. Nechal ho tam se Shisuiem řídit loď, aby se sám mohl jít podívat, co se tady dole děje a zhodnotit to na vlastní oči. "Vy teda vypadáte," zhodnotil jejich vzhled, "jako nějací křupani po bitce v přístavu. Kdyby vás viděla matka, tak spráskne rukama, co z vás vyrostlo." Přešel k posteli, kde byl hlavní herec dnešního zvráceného představení. Pohladil ho po vlasech a radši se nedíval na tu kaluž krve pod ním. "Madaro, jsi fakt hovado. Nemohls ošukat někoho jinýho?"
"Ne, nemohl," odtušil Madara bez uzardění.
.
"Je mi z tebe na zvracení!" oznámil nejstaršímu Uchihovi Fugaku, "kdybych věděl, že mu tohle uděláš, nikdy bych nedovolil, aby nastoupil znovu na loď! Měl zůstat s Itachim v Konoze… a já s nimi!" Hořce ho teď mrzelo, že tenkrát proti té myšlence byl tak zaujatý, dokonce si myslel, že ten blonďák byl konečně k něčemu užitečný… jenže v tomhle světle zalitoval, že se raději víc nezasadil o to, aby ho prodali už na začátku. Přinesl jeho synovi jenom smůlu. Šlehnul ještě posledním znechuceným pohledem po Madarovi, než posbíral po zemi Sasukeho oblečení a s Izunovou pomocí ho nějak oblékl, mohli s ním manipulovat jako s hadrovou panenkou. Stahovalo se mu hrdlo ze všech těch modřin, které na mléčné pokožce vystupovaly.
.
Nejstarší Uchiha si jenom říkal, že nakonec to blonďaté nemehlo bylo k něčemu dobré. Jinak by k něčemu takovému nikdy nedošlo. Nikdy by ho nenapadlo, že zajmutím jednoho otroka se může dát tolik věcí do pohybu.
Izuna vzal Sasukeho boty a počkal, než si Fugaku vezme syna do náruče, aby mu otevřel dveře. Ještě před odchodem propíchl bratra očima. "Doufám, že ti brzo uhnije." A zabouchl dveře.
.
Fugaku přenášel Sasukeho do noclehárny. Byl v tak politováníhodném stavu, že akorát mohl doufat, že Kabuto mluvil pravdu, protože zatím to vypadalo strašně. Zvědavci z posádky, které potkával, na ně zaraženě civěli, samozřejmě už se to po celé lodi rozneslo, jak jinak, když Sasuke tak hrozně křičel. Ani jeden z chlapů se nesmál nebo neušklíbal, když nesl syna kolem nich, jako by si sami uvědomovali závažnost kapitánova činu.
.
Itachi nemohl na můstku vydržet a stepoval u chodby k Madarově kajutě. Ihned se připojil k jejich procesí. Šel za nimi jako zmučený ocásek a v noclehárně doběhl otce. "Dej ho dolů," požádal tiše. Bylo by nesmyslné rvát Sasukeho nahoru, když na něj potřeboval vidět. Od strejdy převzal boty, které postavil ke stěně. Pomohl Fugakovi uložit bratra do lůžka a sám si klekl k němu a vzal ho za ruku, měl ji tak chladnou…
.
Fugaku stál tiše vedle a shlížel na oba své syny. Sdílel Itachiho žal, pro něj to musel být ještě mnohem horší - on k němu nechoval jen rodinný cit, ale bral ho i jako svého partnera, jako milovanou osobu. Ostatní muži v noclehárně, kteří si tam byli odpočinout, se všichni zvedli a opustili místnost, aby jim nechali soukromí. Každý tušil, jak jim teď musí být, a přestože to byla zabijácká cháska, nějaká pravidla morálky přece jenom měli. Fugaku položil ruku svému staršímu synovi na rameno. "Je mi to líto, Itachi," zamumlal se staženým hrdlem.
.
Itachi k otci zvedl oči, v kterých se odrážel bezbřehý smutek. Snažil se něco říct, ale pak radši sklopil pohled. Vlhly mu oči, nedokázal brášku ochránit. Vztahoval vinu na sebe. Měl přece poznat, že Madara chce Sasukemu ublížit. "Mně je to líto, měl jsem se víc snažit." Mohl dveře k Madarovi třeba vysekat sekerou, ale nedokázal nic.
.
Fugaku zavrtěl rázně hlavou. "Ne, Itachi," promluvil přísně, "nemohl jsi nic dělat. Když jsme tam… už bylo stejně pozdě. A já…" Povzdechl si. "Měl jsem tušit, že Madara má o Sasukeho zájem. O jeho orientaci jsem věděl a… všechno to teď dává smysl. Ta shovívavost ohledně toho pošetilého nápadu nechat si Naruta… ty doteky… Mohl jsem to vědět!"
.
Dlouhovlasý Uchiha upravil bráškovi vlasy okolo obličeje. Byl tak bledý, že kdyby neviděl, jak se jeho hruď plytce zvedala, tak vypadal jako mrtvý. Zahříval jeho studenou ruku ve svých. Měl nutkání mu pomoct, jakkoliv. "Všichni jsme to mohli vědět a nakonec si nevšiml nikdo, až bylo pozdě," pronesl smutně Itachi, "tolik bych chtěl vrátit čas a zabránit tomu."
.
Sasukeho mimické svaly sebou trošku cukly a chlapec zakňoural něco, co znělo jako "Už dost, prosím", ale k vědomí se pořádně neprobral. Teď, když už nekrvácel a srdce mu bilo celkem pravidelně a rozhodně silněji než těsně po aktu, bylo možná lepší, že mu mozek nedovolil probudit se do drsné reality, i tak to ale očividně nebylo v pořádku, když vyděšeně reagoval na podněty z okolí.
.
Itachiho srdce ztěžklo, když si přeložil význam těch mumlavých slov. Doufal, že to není reakce na něj, protože se hrozně bál, až se probudí. Na jednu stranu bude nevýslovně rád a na druhou… bude muset čelit tvrdé realitě. Už se od něj nehne, ne snad že by mu něco hrozilo, ale bude ho do budoucna hlídat jako oko v hlavě.
.
Fugaku usoudil, že by měl nechat synům i trochu soukromí. Ne snad, že by si myslel, že by spolu v tomhle stavu něco mohli dělat, ale… prostě cítil, že mezi těmi dvěma probíhá něco velice silného. Ještě se však k mladšímu chlapci sklonil a pohladil ho utrápeně po líci. "Odpusť, Sasuke," zamumlal tiše, kývl na Itachiho a odešel z místnosti. Izuna snad bude mít pro jeho smutek pochopení.
.
Itachi seděl u brášky snad celou věčnost. Hladil ho po hřbetu ruky a pozoroval každý jeho záchvěv v té podivné strnulosti. Nejradši by za něj i dýchal, kdyby to bylo nutné, a jen se v duchu tiše modlil, aby to Sasuke zvládl a nechytil nějakou infekci. Na tak choulostivém místě by se to těžko léčilo a silně pochyboval, že jako poslední možnost - vypálení - by se dalo použít. Měl spoustu času na přemýšlení, nikterak si nevšímal námořníků, kteří se občas mihli okolo něj. Dával si dohromady zvrácenou skládačku jménem Madara a jeho podezřelá náklonnost. Až teď po prozření viděl a chápal všechny ty doteky a rádoby projevy přízně. To perverzní prase okolo něj kroužilo už tak dlouho! V myšlenkách se dostal i k momentu, kdy chtěli zůstat s matkou. Kéž by to udělali, jenže Sasuke chtěl mermomocí bránit Naruta. To blonďaté nemehlo mu už dlouho ztrpčovalo život. Nejenom, že ho musel Sasuke hlídat, pořád za nimi chodil jako ocásek. Nic neuměl a hlavně, kdyby ho nebylo, žili by v Konoze a měli se tam dobře. Vzedmul se v něm zaslepený vztek k mladému otrokovi. Omluvně brášku políbil na tvář. Tohle si musí hned vyřešit, vypálí tu zhnisanou ránu jednou provždy. Rázným krokem vyšel z noclehárny a šel ho hledat. Nebylo to tak těžké, protože plavé vlasy tu měl jen on a Deidara, kterého málem chytil pod krkem v jedné chodbě, kde bylo málo světla. Nešťastného blonďáčka našel na schodech do podpalubí. Chytl ho za paži a vyvlekl zpátky na palubu. Mrštil s ním k zábradlí.
Naruto se vyděšeně díval na Sasukeho bratra. Tvářil se, jako by ho chtěl na místě vykuchat a nakrmit s ním mořskou havěť. Jeho modré oči byly překvapením vytřeštěné a o to víc, když na něj Itachi spustil:
"Ty jedna malá mřenko!" štěkl na něj dlouhovlasý Uchiha popuzeně a dloubl ho prstem do hrudi. "Kvůli tobě se všechno posralo. Nemohls někde chcípnout? Nejlépe ještě předtím, než jsme tě kdy potkali. Jsi hovno na mojí podrážce a toho se člověk vždycky snaží zbavit, protože smrdí a je otravné stejně jako ty!" prskal jako rozzuřená kobra svůj jed. "Už jsi tu dávno neměl být a já se postarám, abys už pro nikoho nebyl přítěží." S těmito slovy popadl košili na Narutově hrudi a shodil ho z paluby do moře. Zachvátil ho naprosto omamný pocit zadostiučinění.
Mladý otrok vůbec nechápal, co to na něj Itachi chrlí, a než se vzpamatoval, tak se k němu velice rychle blížila hladina vody. S čváchnutím zajel do hloubky. Začal kopat nohama a plácat rukama. Nebyl dobrý plavec, vlastně neuměl plavat vůbec. Brzy si pořádně lokl slané vody.
.
Kisameho upoutal další křik. Proboha, už zase? Co se dělo tentokrát? Znělo to jako Itachi… Vyběhl ze zadní paluby právě včas, aby viděl, jak mladý Uchiha huláká na Naruta a chvíli nato mu ostře pomohl přes hrazení. Vytřeštil oči, ne že by mnohokrát nenavrhoval, že udělá to samé, jenže Sasuke vždycky blonďáka bránil. Nečekal, že by to Itachi dohnal tak daleko, i když všichni věděli, že Naruta toleruje jenom kvůli bráškovi. Protože měl však v současné chvíli daleko chladnější hlavu než Itachi, dovedl si dobře spočítat důsledky jeho činu. Ani tak mu nešlo o to, co by řekl kapitán, ten se ho chtěl nejspíš taky zbavit, ale Sasukemu se to líbit rozhodně nebude, až se probere. A hlavně se mu nebude líbit, že to udělal právě jeho bratr. Možná se pak pohádají, nebudou spolu mluvit, a přitom bez sebe nemůžou být… takže na lodi bude pěkně napjatá atmosféra, ještě napjatější, než počítal, že teď bude, po tom znásilnění. A Itachiho pak bude tenhle čin mrzet, protože mu to Sasuke neodpustí, bude smutnit a nebude s nimi celkově k vydržení. Ne, to tak nemůže nechat, i když by se zbavili blonďaté přítěže. "Muž přes palubu!" zařval směrem k můstku, aby poddůstojník zastavil loď. Doběhl k Itachimu právě ve chvíli, kdy Izuna rozkázal skasat plachty, a popadl ho za paži. "Zbláznil ses?!" vyštěkl na něj, "co by ti na tohle kurva řekl Sasuke?!" Nečekal, až mu Itachi odpoví, rychle ze sebe strhnul košili, boty a vrhl se do vody. Sice to bylo pěkně otravné, ale co by pro klid mezi svými oblíbenými sourozenci neudělal. Rychle doplaval k místu, kde kolem sebe blonďák mlátil jako větrný mlýn a vyděšeně pištěl jako topící se štěně. "Nechal bych tě utonout, ty malá kryso, ale z úcty k Sasukemu to neudělám," zavrčel Kisame, popadl ho jednou rukou pod pažemi, aby mu udržel hlavu nahoře. Nebylo snadné plavat s takovým nespolupracujícím břemenem, které snad ani neumělo zadržet dech, když jim obličeje olízla vlna, ale po chvíli se mu podařilo dostat se zpátky ke galeoně, kde už mu Pein házel seshora provaz, aby ho mohli s námořníky vytáhnout i s Narutem.
.
Itachi naprosto netečně sledoval záchranu krysy, která se přiživovala na lodi. Modlil se, aby se utopil, než k němu Kisame doplave, ale nestalo se. Se založenýma rukama na hrudi čekal, jestli třeba nedostane příležitost to udělat znovu a nejlépe do něj udělat díru nožem.
Naruto se rozplácl na prknech paluby, jak ho námořníci vytáhli nahoru. Kašlal vodu tak silně, že byl div, že nešla ven i s plícemi. Voda z něj crčela a rozlévala se v kaluži okolo. Byl z toho nenadálého koupání úplně vedle.
.
Kisame se otřepal jako pes. K čertu, už toho měl za dnešek dost. A to si ještě včera stěžoval, jaká je teď na lodi nuda. Vida, jak se věci během jednoho jediného dne změní, ale jaksi si nebyl jistý, jestli se mu víc nelíbilo, když se nic nedělo. Opovržlivě shlédnul na blonďatého otroka, a třebaže ho zachránil, neodpustil si nabrat ho trochu botou a zasyčet: "Vůbec nechápu, že se s tebou Sasuke tak špiní, být jím, dávno bych se na tebe vykašlal." Sebral z paluby svoji košili s botami a mrsknul pohledem po Itachim.
.
Uchiha dělal, že ho nevidí. Na blonďatého mladíka se taky nepodíval, byť na něj třeštil oči jako právě vylovený tuleň. Což tak ostatně vypadalo. Vykulené velké oči, nic nechápající výraz a možná pro někoho roztomilý kukuč. Otočil se na patě a odkráčel rychle do podpalubí zkontrolovat Sasukeho, jestli se něco nezměnilo. Nejvíc litoval těch několik minut, které strávil pokusem o úklid v posádce, mohl být u brášky.
.
Sasuke se mezitím pomalu probral k životu. Otevřel konečně oči a dlouhou chvíli nechápavě zíral na tmavé lůžko nad sebou. Byl v první chvíli dezorientovaný, nevěděl, kde je, jak dlouho byl mimo sebe a proč ho tak strašně bolí celé tělo a zejména konečník, že se nemohl skoro ani pohnout, jak sešité svaly protestovaly. Během několika vteřin si však vybavil poslední okamžiky, které si pamatoval, předtím, než omdlel. Zorničky se mi rozšířily zděšením.
.
Itachi se propletl mezi zavěšenými lůžky, kde občas zahlédl nějakého piráta chytat lelky. Když byl pár kroků od sourozence, tak si všiml, že bráška je vzhůru. Vrhl se k němu. "Sasuke,…" Chtěl říct, jak ti je, ale radši se kousl do jazyku, protože se mu to zdálo hodně nemístné. "Broučku, tolik jsem se o tebe bál," zašeptal nakonec a chytil Sasukeho za ruku.
.
Sasukemu se jen stěží podařilo na bratra zaostřit zrak, protože mu ihned automaticky vhrkly slzy. Znásilnil ho. Madara ho znásilnil. Udělal z něj děvku… vlastně ještě míň než děvku, protože ty aspoň chodí jenom za peníze. Nedokázal ten obludný fakt ani pořádně vstřebat, natož se s ním snad vyrovnat. "Itachi," zavzlykal a celý se roztřásl pláčem. Připadalo mu, jako by mu Madara sebral kus vlastního já a zašlapal ho do prachu.
.
Dlouhovlasý Uchiha si ho částečně obejmul. V závěsném lůžku by nebylo dost místa, aby si za bratrem vlezl a choval ho, přesně, jak by si přál. Musel se spokojit s tím to. "Bráško, jsem tu s tebou. Neplač… všechno je to už pryč." Cítil, jak mu do košile vsakují horké kapičky. Přísahal, že Sasukeho pomstí jakýmkoliv způsobem. Jakmile bude mít možnost, tak Madara okusí, co je to hněv Uchihy.
.
"N-ne! On mě… on mě…" Sasuke to nedokázal ani vyslovit, jednak kvůli tomu, jak se mu zadrhával hlas, jednak to slovo ani nemohl dostat přes rty. Připadal si poznamenaný a méněcenný. Jako ta nejspodnější špína, protože ta taky neměla žádnou hrdost. Jak se teď může Itachimu podívat do očí? Jak se komukoliv může podívat do očí? Vždyť teď už pro všechny členy posádky bude navždycky jenom ten, koho kapitán znásilnil, nic víc.
.
"Ššš," konejšil ho Itachi, "už ti neublíží." Snažil se mluvit konejšivým melodickým hlasem, jak to uměl jenom on. "Nedovolím, aby ti nikdo ublížil, už nikdy." Hladil brášku po holých rukou a pořád byly studené. Možná by přes něho měl přehodit svůj kabátec. Ihned tak udělal. Nejradši by nařídil, aby loď plula do Konohy, tam vystoupil a ani se po Tsukuyomi neohlédl.
.
Sasuke se usilovně snažil ten nářek trochu potlačit, otec mu vždycky vštěpoval, že muži nebrečí, ale teď to prostě nešlo. A vůbec. Copak ještě byl muž? Copak by se tak ještě mohl nazývat po tom, co mu Madara udělal? Ne, nebyl nic. Vytrhl se z Itachiho objetí a schoulil se do klubíčka jako raněné koťátko. Pláčem se vyčerpával, za dnešek už navíc prolil tolik slz a krve, že ho z dehydratace třeštila hlava, ale to nebylo nic proti té vnitřní bolesti.
.
Itachiho zamrzelo, že se od něj bráška odtáhl, ale za zlé mu to neměl. Musel si projít něčím hrůzostrašným, co si on ani nedokázal představit. Hrozně moc by chtěl Sasukeho tišit v náruči, ale asi to nebylo vhodné. Hladil ho po rameni a tiše broukal. Připadal si naprosto zbytečně, i když tu byl, tak to nemělo žádný účinek.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 5. července 2016 v 9:04 | Reagovat

Chudák Sasuke QwQ Já být Fugakuem, tak Madaru hodím přes palubu (ale předtím ho střelím do týlu) a zastřelím každého komu by se to nelíbilo!
A co teprve Naruto? Vždyť přece Sasukeho varoval, to co mu Itachi udělal bylo nespravedlivý! Chvíli jsem si myslela, že to Naruto nedá, ale pak můj hrdina dne - Kisame ho zachránil :3 Ale až se to dozví Sasuke, tak bude v depkách ještě víc! QwQ

2 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | 5. července 2016 v 9:33 | Reagovat

Chudák Sasu. Madara by zasloužil nakopat do prdele a pověsit za koule na stěžeň ... GRRR

3 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 5. července 2016 v 22:22 | Reagovat

Že by ta Madarova akcička byla alespoň k tomu, že Fugaku začne zase tolerovat vztah brášků? To ho asi jen ještě naštve. :D Samozřejmě, on Sasukeho přece rejpnul pro jeho dobro... Teda když Itachi shodil Naruta do moře, napadlo mě, jestli to tak nakonec nebude lepší. Když ho zase vylovili, vynadala jsem si, že jsem sadistickej kretén. :D No a vzhledem k tomu, že Narutova smrt Sasukeho dorazila kompletně, tak je vážně lepší, že přežil... Jen doufám, že nezpůsobí ještě něco dalšího... ._. Jinak ho přijdu nakopnout osobně. :D

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 6. července 2016 v 10:41 | Reagovat

[1]:Njn Fugaku nemá moc možností, jak Madaru potrestat. Tvůj hrdina dne to nemá vůbec jednoduchý. Musí dělat všechno možné nad rámec svojí pirátské práce.
[2]:Ou, to by bylo bolestivé utrhnutí.
[3]:Ta tvoje myšlenka o Narutovi je teda pěkně podlá :D Zabíjet takovou nevinnou postavu :D Naruto má... ehm... dost speciální roli v téhle povídce.

5 Někdokohoznáš Někdokohoznáš | 6. července 2016 v 23:21 | Reagovat

To byl náhodou skvělej zvrat s tím Narutem, jako by se nechumelilo, skoro jak ve Hře o trůny. Měli jste ho nechat s ledovým klidem zemřít, dodalo by to povídce grády. A taky nebezpečnost ze strany pisatele. Zatím bezpečně vím, co můžu čekat, ale tohle by mě uvrhlo v nejistotu a tím pádem v napětí. No třeba to vyjde příště :-D .

6 Okami Okami | 7. července 2016 v 0:33 | Reagovat

Bůů, na Naruta jsou všichni zlí :( :D. Chudáček blonďáček, jako by za to mohl.

Zajímavý, že ti piráti držej klapačku. Schválně jestli budou i pak.

Madaru by to chtělo nějak vytrestat. Fugaku určitě něco vymyslí. No, minimálně vypadnou do Konohy.

Že tam Kisame s Kakuzem jen tak stojej... Madara jim vysloveně neřekl, že mu nemaj vybourávat dveře, zato Fugaku na ně ječí.
Oni to taky nemaj jednoduchý, furt někoho přidržovat, hlídat otroky... Kakuzu aspoň může mlátit Hidana jako takovej antistres. Kisame nevim co dělá. Vytahuje mřenky (Naruta). Maximálně může zkoušet vábit žraloky :D.
Představ si Kisameho na zádi, jak má u pusy ruce do trychtýře a z plných plic dělá "Uuuu-ůůůůů-ůuůuůuuůůůů" jak velryby :DDD. No, jak dělá žralok, že? Nijak. Ale zkusit to může. Třeba něco přijde :D.

Zajímalo by mě, jestli Kakuzu Hidana jenom mlátí a sekýruje, nebo mezi nimi někdy proběhne/proběhla bližší interakce.

Btw, ty tady dole na konci písku máš vlastně "číči na banáně".
He he he.

[3]: Klid, sadistickej kretén jsem tady jenom já :DDDDD.

[5]: Holky jsou vostrý jak břitvy, ale mají břitké čtenáře(ky), které by to neudejchaly :D. Tím nemyslím nic špatného, já mám taky ráda "hepyendingy". Tady u toho se směje, vlhne, červená a zatajuje dech. Nikomu se nechce bulet. Ale někdy je to na krajíčku :D.

7 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 7. července 2016 v 8:05 | Reagovat

[5]: Mírné napětí v povídce, je vždycky potřeba, jinak by to čtenáře nebavilo a Itachi už toho má prostě plný zuby. Snažily jsme se, aby tahle povídka byla pěkně akční.
[6]:Jasně že mohl, ty ho ještě bráníš? :D
To vábení žraloků ... nene :D :D To by fakt bylo dost pošahaný. Když má Kakuzu velkou nouzi, tak možná ojede první prdel, kterou potká. Jinak chodí do bordelu, by mě zajímalo, jak se tváří u placení.
Banán co :D :D

8 Kai Kai | 11. července 2016 v 22:33 | Reagovat

Chudak neru on to schita když ho jako prvni varoval aby si na něj dal sasu bacha a ten to svedou na něj že za to muže on... jak se itachi dozvi že mu to naruto řekl at si dava na madaru pozor tak by se mu měl omluvit... jejich vztach jmu nevadi a ještě jim pomaha kde muže hlavně saskemu....hmm při přištim  drancovani lodi mohl někdo madaru zastřelit tak asi 40 ran by stčilo samozřejmě ho trfily omilem XD nooo uvidime jak se to bede dal vivijet...chudak naru abyho madara taky neznasilnil... to neee snad brzo chcipne na nějakou nemoc třeba na otevu krve nebo něco ... chudak sasu a naruto se skoro utopil... noo doufam že ted to bude už lepši... snad... mooc se těšim na pokračovani.

9 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 12. července 2016 v 8:14 | Reagovat

[8]:jj Naruto má na lodi nezáviděníhodnou pozici, ale nějak se s tím popere, ostatně mu nic jiného nezbyde. 40 ran omylem? :D :D To bych chtěla vidět.

10 Kai Kai | 12. července 2016 v 13:56 | Reagovat

[9]: no šloby to každy bi si vystřelil a radši dvakrat XD hmm zajimalobymě jestli se naruto tky dočka nějakeho partnera... hmm no a nebo by ho omilem  postřelily kulometem XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.