Láska z hlubin XIII. - Tření

9. srpna 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Láska z hlubin
Stříbrovlasý muž zkoumá mladíkovo tělo a zkoumá rozdíly mezi jejich těly. Je to tak zvláštní a navíc ho něco k mladíkovi silně táhne. Chtěl by se s ním třít. Je to pud velmi silný a neodbytný. Jak s ním naložit?


O několik dní později Sasuke seděl na okraji jednoho z břehů, který lemoval kruhovité jezírko v Kakashiho jeskyni. Itachi nelenil a s jeho společníkem si skutečně promluvil hned následující den, což mělo za efekt, že Kakashi si jeho slova vzal bohužel opravdu k srdci a pár dní ho teď nebral nikam dál než do své jeskyně. "Fakt se můžeme někam podívat, Itachi přehání," snažil se ho Sasuke přesvědčit.
.
"Ne, tvůj bratr mi kladl na srdce, že tě nesmím brát nikam daleko. Bojí se o tebe a nechci mu přidělávat další starosti," odtušil Kakashi a vyskočil na břeh vedle mladíka. Už mu dokonce sehnal i další vhodnější oblečení a velkou osušku, kdyby se chtěl v jeskyni obléct. Teď v době léta nebyl problém na plážích něco zapomenutého sehnat.
.
"Je přehnaně starostlivý," mávl Sasuke lehkomyslně rukou, "musíte brát v úvahu i to, že je… nebo teda spíš bude doktor. To znamená, že vidí problémy i tak, kde žádné být vůbec nemusí." Věděl, jak se Kakashimu líbilo, když ho mohl brát na delší výlety, pro něj bylo plavání přirozené. "Nebo to můžeme aspoň střídat, ne? Jeden den na pobřeží, jeden na moři."
.
"Myslíš? Aspoň by měl Itachi pocit, že tě nechci každý den utopit v nějaké jiné zátočině," zaculil se Kakashi. Nahý mladík se mu líbil ještě víc, než oblečený v neoprenu, chápal, že udržet tělesné teplo je důležité. Nyní ho měl jako na výstavce. "Dneska ti to sluší," zavrkal. Měl na paměti Sasukeho slova o svádění mezi lidmi.
.
Sasuke s nadzdviženým obočím přelétl zrakem po svém nedostatečném oděvu, měl na sobě jenom plavky, právě se teprve chystal obléknout si Kakashiho nabízené věci, a vyprskl smíchy. "No, uhm… děkuju. Vyšvihl jsem se kvůli vám," prohlásil s cukajícími koutky a natáhl si jakési kalhoty, které mu však byly o číslo větší, ale na tom nesešlo.
.
Mořský muž zaujatě mladíka pozoroval. Sasuke se mu líbil čím dál víc. Hrozně moc se s ním chtěl rozmnožovat, prostě cítil, že je to tak správné. "Vypadáš zajímavě," poznamenal, když si Uchiha oblekl hodně velké tričko, "asi tě někde chybí."
.
"Jo, myslím, že bych uživil tak ještě aspoň jednoho podnájemníka," zasmál se Sasuke a posadil se znovu na okraj, "jak to vlastně děláte vy? Obměňují se vám šupiny nebo jen rostou nebo jak?" Předpokládal, že jako hadi se asi ze šupin nesvlékají.
.
"Pořád rostou, nikdy mi neopadávají, pokud se mi nepodaří nějakou vytrhnout při nehodě." Už se mu několikrát stalo, že se odřel na skalách a přišel o pár šupin, které mu postupně dorostly. "Jak jsme se minule bavili o tom, že k tobě cítím lásku, tak mám pocit, že je to čím dál silnější."
.
Sasuke se potěšeně začervenal a rozpačitě vykresloval prstem neurčité ornamenty do vlhkého písku, když trochu tiše zamumlal: "Dneska v noci se mi o vás zdálo." V tom snu měl Kakashi obě nohy a… jisté přednosti. Dělali spolu takové věci, že byl rád, že někdo z rodiny neumí číst myšlenky. Asi právě proto si ho představoval jako normálního člověka, aby to s ním mohl dělat, protože si nedokázal představit, jak by to mohlo v jejich případě jinak probíhat.
.
"A co jsem dělal?" zeptal se zvídavě Kakashi a prstem dělal do Sasukeho díla puntíky. I jemu se občas něco zdálo, ale většinou to byly obyčejné věci, které běžně dělal, i když co potkal Sasukeho, tak se v nich objevoval také. "Doufám, že jsem tě netopil nebo něco podobného."
.
"Ne, naopak, dělali jsme…" Červeň Sasukeho tváří nabyla sytější barvu, až hrozilo nebezpečí, že mu za chvíli z uší vyrazí pára. "…moc příjemné věci," dodal tichounce, ale uhnul očima před Kakashiho zvídavým pohledem a nijak víc to nerozváděl. Vlastně se za to trošku styděl, erotické sny neměl už dlouho.
.
"Opravdu? A nemohli bysme je dělat spolu i teď?" zajímal se okamžitě Kakashi. Dle Sasukeho tváří se mu zdálo, že se asi… počkat, jak mu to mladík popisoval… jo, stydí se. Mořští lidé se nečervenali, snad jen trošičku, kdežto Uchiha byl jako červený korál.
.
"No, o tom dost pochybuju," pousmál se Sasuke, "ono k těm věcem byste asi musel mít… no, víte. Nohy a tak." Záměrně neřekl, co jiného kromě nohou, protože těžko mohl Kakashimu vysvětlovat, že je sice fajn, že má penis, ale že tam někde uvnitř, kde mu vysvětloval, že ho má, je pro takové věci k ničemu.
.
"Nohy?" podivil se stříbrovlasý muž a podíval se na svůj modře se lesknoucí ocas, "To je škoda no, tak můžeme dělat něco jiného," zaculil se následovně a trochu se k mladíkovi přihnul. Byl jako lákavá makrela, chytit a kousnout si. "Můžeme se líbat, minule se mi to moc líbilo," broukl.
.
"Mně taky," zašeptal Sasuke a mírně se zachvěl vzrušením, když se k němu Kakashi naklonil a ucítil ve své tváři jeho dech. Skoro sebou až trhnul, když se jejich rty setkaly a otřely. Poté zavřel oči a bez dalších průtahů se přitiskl ke Kakashiho ústům, která si přivlastnil a ihned je začal prozkoumávat jazykem.
.
Kakashimu se to také hodně líbilo. Se stejnou vášní propátrával mladíkova ústa a měl nutkání se k němu posunovat. Poddával se svým pudům a položil na Sasukeho zvídavou ruku, která začala přejíždět po suché látce a trochu ji promokřila. Brzy našla lem trička a mrkla se pod něho.
.
Sasuke tiše vzdychl, sice si vzpomínal, že to minule zašlo i k nějakému tomu menšímu osahávání, ale i tak to pro něj bylo zvláštní, v podstatě se tu miliskoval s jiným živočišným druhem. Jenže ten druh měl ruce, a to velmi hbité ruce, které se ho dotýkaly úplně stejně jako ruce jakéhokoliv jiného milence, akorát byly mokré a studenější.
.
Mořský muž se snažil hmatem obsáhnout celý tělesný rámec mladíka. Když mu nestačil trup, tak se přesunul do rozježených mokrých vlasů, kde ho chvíli vískal. Něžně se dotýkal jeho krku, kde si po chvíli uvědomil, že necítí žábry jako u jeho partnerek. Měkká kůže se podvolovala jeho doteku.
.
Mladý Uchiha rozhodně nebyl jenom pasivní, jakmile si trošku zvykl na myšlenku, co a s kým dělá, i jeho ruce se rozběhly po Kakashiho těle, hladily ho a laskaly a obzvlášť intenzivně se zaměřily na bradavky, které měl kupodivu vyvinuté stejně, asi hlavně kvůli ženám svého druhu, protože ty zřejmě krmily mláďata stejně jako lidské matky.
.
Kakashi spokojeně vzdychl a oplatil mladíkovi stejnou péči. Sasuke byl také na těch místech hodně citlivý. On nebyl úplně zvyklý na tenhle typ dráždění. Většinou svým družkám něžně masíroval drobná prsa a tohle bylo jiné, třebaže svým způsobem obdobné. Sjel na ploché bříško a stehna. Rukou zavadil o mužství, které lidé měli zevně, kdežto oni uvnitř. Dotkl se ho. Bylo to zvláštní, zkoumal ho přes látku kalhot.
.
"Nghh…" Sasuke si nebyl moc jistý, jestli Kakashi vůbec ví, co dělá, když nikdy neměl nic s mužem, a to ani s mořským mužem. Možná to ale bylo intuitivní, zatím se ho dotýkal tak, že ho to začalo docela i vzrušovat a kalhoty, beztak větší, mu začaly v rozkroku solidně odstávat. "Kakashi…" zašeptal černovlasý mladík roztouženě. Znovu ho zamrzelo, že nemá Kakashi stejné intimní partie jako on sám, mohli by si třeba vyhonit nebo vykouřit…
.
Mořský muž se zaujetím zkoumal, jak se mu Sasukeho přirození zvětšuje pod rukou, bylo to zajímavé. Nikdy neměl možnost se s něčím takovým potkat. Chtěl to cítit na vlastní kůži. Mladý Uchiha nijak neprotestoval a rozepnul mu kalhoty. Vjel rukou pod ně a bříšky prstů ohmatával horký válcovitý útvar.
.
Sasuke měkce zasténal, sice Kakashi dost studil, ale dotek jako takový byl příjemný. Jednal naučeně, takže zároveň s tím propátrával i tělo svého stříbrovlasého společníka, a aniž by si to uvědomil, sklouzl po šupinách tam, kde by za normálních okolností měl muž pohlavní orgány. Polekaně sebou cukl, když jeho dlaň přejela po čemsi slizkém a chapadlovitém.
.
Kakashi začínal chápat některá fakta, která vyčetl z časopisů. Zcela intuitivně obtočil prsty okolo penisu a lehce ho stiskl. Mladík, který se od něj odtrhl, zastřeně zakňoural. Asi se mu to líbilo. Zopakoval to. Sám začal zkoumat tu heboučkou teplou pokožku na Sasukeho rameni a krku.
.
Sasuke si ve svém zastřeném myšlení uvědomil, že to, na co sahá, asi je Kakashiho mužství. Ale takhle divné? Vůbec neměl něco jako žalud, vypadalo to prostě jako nějaké růžové chapadélko trčící ze štěrbiny přibližně v té oblasti, kde by se normálnímu člověku rozpojovaly nohy. A navíc to bylo takové malé, fakt zvláštní pocit, ale snažil se ho tedy nějakým způsobem dráždit.
.
Stříbrovlasému muži se Sasukeho snaha líbila. Na souši se mohl i zvukově projevit. Pod vodou si mohl dovolit jen ultrazvukové tóny, kterými mohl samičce jejich druhu ukázat, že to, co dělají, se mu líbí. Sám se zaobíral podivným mužstvím, které začal intenzivněji hladit, když se to mladíkovi tak líbilo. Po chvilce se trochu prohnul v zádech, když se ještě víc vzrušil.
.
Tmavovlasý chlapec nevěřícně zalapal po dechu a tiše vyjekl, když to, o čem se původně domníval, že je celý Kakashiho úd, vyklouzlo z otvoru mezi šupinami a nabylo nevídaných rozměrů. Samozřejmě špatně mohl odhadovat, protože to vůbec nevypadalo jako normální penis, bylo to prostě jako slizké chapadlo, které bylo nahoře úzké, ale postupně se rozšiřovalo, trošku mu to připomínalo japonské kreslené porno.
.
Kakashi se na chvíli stáhl, chtěl se na Sasukeho podívat. Nevěřícný pohled k jeho přirození byl komický. "Neboj, to je v pořádku," snažil se mladíka uklidnit, zdál se mu i trochu vystrašený… možná ne, ale nešlo mu moc dobře rozkódovat, co si mladý Uchiha vlastně myslí.
.
Sasuke překonal počáteční šok a upřel na Kakashiho svoje velké tmavé oči. "Jak… jak si to vlastně celé představujete?" zeptal se. Stříbrovlasý s ním očividně chtěl něco mít, ale nevěděl, jakou má vlastně vizi. Docela ho zajímalo, když pořád mluvil o tom, že se s ním chce jaksi rozmnožovat, jestli vůbec zná nějakou jeho anatomii.
.
Mořský muž se zamyslel. On nikdy nic neměl s mužem a navíc lidští samečci byli jaksi jiného tělesného uzpůsobení. Jak si to vlastně představoval? Ani nevěděl, prostě se Sasukem toužil být co nejblíž, co nejtěsněji to půjde. Jenže… hm, mohl by se mladíka nakonec optat, jak to dělá on. "Ještě nevím, spíš jsem se chtěl zeptat, jak to dělají dva samečkové tvého druhu?"
.
Mladý Uchiha zčervenal snad ještě víc než kdy předtím v Kakashiho přítomnosti. Úplně se mu nechtělo Kakashimu vysvětlovat detaily homosexuálního styku, mohlo by mu to připadat nechutné. I hodně lidem to připadalo nechutné, třeba v pornu se anální sex běžně provozoval i v případě hetera. "Já… to je… je to… heh…" koktal rozpačitě, "je to poněkud nehygienické."
.
"Co to znamená nehygienické?" pronesl nechápavě Kakashi a žádostivě si mladíka prohlížel. Mohli by míň mluvit a víc se dotýkat. Ale i když byl s ženami jeho druhu, tak mnohdy musel snést hodně povídání, než svolila k něčemu dalšímu.
.
"No, to znamená, že něco není čistotné," přeložil mu to Sasuke tak, aby to stříbrovlasý pochopil, "třeba, pokud vy doplavete k ústí nějaké řeky, kde bude bahno a v tom bahně se vyválíte, není to hygienické, protože tam může bát spousta nečistot."
.
"V bahně je to bezva, ale chápu, že pro lidi je to nečistotné," zaculil se Kakashi. Klidně by si dal bahenní koupel. "Když si to dělají dva samečci a je to nehygienické, tak proč to děláš taky? Jestli se ti to líbí, tak mně určitě také," nenechal se odbýt, "jak to teda děláte?" Položil mladíkovi ruku na stehno a hladil ho. Bezmyšlenkovitě roztahoval ploutve, aby podpořil svou podmanivost.
.
Sasuke si olízl rty. Vypadalo to, že se Kakashi jen tak odbýt nenechá, ale když mu to řekne… jak by to mezi nimi mohlo probíhat? Vždyť na takovýhle péro ani nenasadí kondom, nehledě na to, že s sebou žádný neměl. Neměl ani gel, i když Kakashiho úd byl hodně kluzký. No ale stejně, nedovedl si to představit. "No, muži si… ehm… jeden druhému strká penis do… d-do zad-… do vylučovacího otvoru," zamumlal téměř nesrozumitelně.
.
Kakashi netrpěl žádnými lidskými předsudky. Prvně si to představil sám na sobě, bezděčně přejel rukou po druhé štěrbině, kterou měl. Dost divná představa. Jestli to Sasuke dělal, tak to muselo být příjemný a když si to představil, jak to u nich muselo probíhat, v podstatě stejně jako se samičkou, navíc mladík říkal, že potřebují ten… lubrikant, ale dle jeho slov ne. "Zajímavé, vyzkoušíme to?
.
"Eh… co? Jako teď?" vykulil Sasuke oči. Nepočítal, že by se to Kakashimu zamlouvalo, a to dokonce natolik, že by to chtěl okamžitě dělat. Něco takového mu nepřišlo na mysl, když za ním dnes šel, nevzal nic s sebou. "Já nevím… nemám na to věci. Gel, ani ochranu… nevěděl jsem, že to zajde takhle daleko," vydechl překvapeně. Zamyšleně si změřil Kakashiho mužství. Připadalo mu… takové… ne příliš tvrdé, určitě by to s tím šlo?
.
"Tys kdysi říkal, že bych k rozmnožování nepotřeboval nic, a neboj, já tě ochráním," brouknul Kakashi a políbil Sasukeho na rty. Sice tak úplně nechápal, čeho se mladík bojí, ale on mu pomůže se vším. "Řekni, co mám dělat?" vybídl mladého Uchihu, aby ho navedl k činům.
.
Sasuke nevěřícně pootevřel ústa, pro Kakashiho bylo všechno tak snadné, tak… pudové. "Ale počkejte, já tou ochranou myslel kondom. Prezervativ," prohlásil, "je to něco, co si lidé berou, když nechtějí mít děti. Nasadí si to na penis a souloží s tím… sperma se pak nedostane do partnerova těla."
.
"Ale my jsme dva samečci, nemůžeme mít plůdky," odtušil Kakashi logicky, "nebo jsi samička?" Určitě ne, ale mladík vyšiloval jako kdyby ano. Lidé jsou tak složití. Pořád musí dělat problémy tam, kde nejsou. "Myslím ale, že ne… Sasuke, čeho se bojíš?" broukl trochu zklamaně.
.
"Já…" Sasuke se kousnul do rtu. Věděl, že to Kakashimu musí připadat zbabělé, ale on jenom měl vštípeno, že když jde s někým poprvé, tak si prostě kondom vezme. Nevěděl však, jak by měl Kakashimu vysvětlit, z čeho ještě má strach, aby ho neurazil. "Víte, přes… sperma se můžou přenášet různé nepříjemné nemoci," špitnul, "kondom právě zabraňuje jejich šíření."
.
"Ale já nejsem nemocný, jsem zdravý," prohodil stříbrovlasý muž okamžitě. Zvedl mladíkovu tvář za bradu a něžně ho políbil. Sasuke mu trochu připomínal samičku, která se bude úplně poprvé rozmnožovat. "Neboj se, já ti přece nechci ublížit." Možná se ho jen bál.
.
"Vím, že nechcete, a taky nemám z podstaty nic proti sexu, jen… musel bych se na to líp vybavit. Zejtra bysme ale mohli, přinesl bych nějaké věci a… a třeba by to šlo…" snažil se ho Sasuke přesvědčit, že to odmítání si nemá brát osobně, prostě jen že potřebují k souloži příznivé podmínky.
.
Kakashi si chvíli mladíka prohlížel a přemýšlel, jak si to s ním představuje Sasuke. Vypadalo to, že se něčeho spíše obává. Jak to říkal, že to dělá? Jeden sameček tomu druhému strká… to by mohlo být ono! "Sasuke, pokud bys chtěl, tak můžeš využít moje tělo," přejel rukou po místě druhé vstupu do jeho těla, "udělám to pro tebe rád."
.
Mladý Uchiha na něj vykulil oči. To jako že by ho měl ošukat? Ze všech těch známostí, které měl, byl jen asi dvakrát ten dominantní, ne však s někým, kdo byl starší než on. Ne že by to bylo pravidlo, ale obzvlášť u Kakashiho by mu to přišlo opravdu divné. Navíc by to bylo jako šoustat rybu, to by si připadal jako zoofil. No, to si možná bude připadat stejně. "Ne, to ne," zavrtěl hlavou, "to by bylo… nevím." Každopádně musel uznat, že bylo pěkné, že mu to Kakashi nabízel. U Peina o něčem takovém nemohla být ani řeč.
.
"Nezdám se ti dost dobrý?" vydechl zklamaně Kakashi. Myslel si, že mladík bude spokojenější, ale asi to nebylo to, co by chtěl. Proč asi? Byl ryba, či spíše poloryba, prostě jiný druh, a možná se to Sasukemu nelíbilo.
.
"Ne, to ne!" přesvědčoval ho honem Sasuke. Dostával se tam, kam nechtěl, nechtěl Kakashiho urazit a ani nechtěl, aby si myslel, že se mu nelíbí nebo tak… Zřejmě existovala jediná možnost, jak to napravit. "Já… dobře, myslím, že… že to můžeme nakonec udělat i bez kondomu," zamumlal, "jestli o mě stojíte…"
.
"Já o tebe určitě stojím," zašeptal s úsměvem Kakashi a pohladil mladíka po líci. Měl pocit, že Sasuke dneska všechny návrhy, co zaváněly intimnostmi, zavrhl, ale sám se odhodlal a překvapil ho. "Co mám dělat?" zeptal se přičinlivě.
.
Teď, když byl Sasuke rozhodnutý, začal se zaobírat tím, jak to co nejlépe provést. Absence nohou u jeho partnera vylučovala některé polohy, bohužel i tu nejsnazší, na pejska. Klasická misionářská by asi taky byla poněkud obtížná, takže pokud to ze začátku mělo být aspoň relativně jednoduché, musel na koníčka. "No, asi si… nějak lehněte na záda," instruoval ho tedy.
.
Kakashi se položil, ale téměř ihned se vyšvihl zpátky do sedu. Hrbolatá skála nebyla pro jeho hřbetní ploutev to nejpříjemnější, co kdy zažil. "Pojďme do mého hnízda," vybídl mladíka a sám seskočil do vody. Přeplaval kousek dál, kde měl lůžko vystlané trávami a houbami. Nebyl problém se celý vysoukat z vody a vykulit se na záda.
.
Sasuke se k němu připojil o něco později, přeci jen po břehu to trvalo déle než napříč, jenže studená voda by mu asi na vzrušení moc nepřidala. Zkoumavě se dotýkal Kakashiho mužství, bylo snad dost tvrdé na to, aby se s ním dalo něco podniknout, i když teda lidští muži bývali tvrdší. Trošku rozpačitě si nad něj obkročmo klekl. Potřeboval by se připravit napřed prsty, ale neměl žádný gel, sice byl mokrý, ale i tak to nebylo ideální…
.
Stříbrovlasý muž zaujatě pozoroval Sasukeho. Tohle je pro něj něco úplně nového. Zaznamenal i mladíkův ostych, určitě to pro něj bude něco, co ještě nezažil, i když s mužem určitě spal. Vzepřel se na loktech a nejradši by mladíka políbil.
.
Tmavovlasý chlapec ještě jednou vzal Kakashiho penis do ruky, aby se jeho prsty víc obalily tou slizkou hmotou. Bude smrdět jako ryba, ale co se dá dělat. S dalším začervenáním pak zavítal kluzkými prsty mezi své hýždě a kousnul se do rtu, když ukazováčkem penetroval sám sebe.
.
Kakashi neměl přehled o něčem takovém jako je příprava, ale vypadalo to, že to činí mladému Uchihovi jisté obtíže. Natáhl ruku a dotkl se jeho mužství, které by možná ocenilo trochu péče stejně jako to jeho. Pořád se musel podivovat, jak je horké.
.
Sasuke tiše vzdychl, tohle bylo lepší, Kakashiho snaha mu lépe pomáhala se uvolnit, když se prstil, což bylo něco, co dělal za tu dobu, kdy se stýkal s muži, snad jenom jednou. Postupně přidal i prostředníček a prsteníček, zajížděl s nimi do svého rozpáleného nitra a roztahoval se. Zhruba tak po deseti minutách usoudil, že by to možná i šlo, že je připravený.
.
Mořský muž nepřestával mladíka hladit a dráždit. Zároveň zkoumal do podivně tvarované mužství, bylo tak tvrdé a zakulacené. Zajímavé. Sám se těšil, co přijde dál, počítal s tím, že to bude něco příjemného. Jinak by to přece muži nedělali, že?
.
Mladý Uchiha vzal Kakashiho úd do ruky a opatrně ho navedl ke svému zvlhčenému otvůrku. Se skousnutým rtem se snažil protlačit špičku do svého těla a zasykl, když se mu to podařilo. Páni, Kakashi byl studený. Ne zas tak moc, aby to bylo nepříjemné, jen to bylo jiné.
.
Kakashi měl pocit, že se jeho přirození dostává do horoucí komůrky. Sasuke byl uvnitř ještě teplejší než na povrchu. Bylo to něco neskutečného a měl nutkání se kroutit a vybízet se lidskému tělu. Jen s největším sebezapřením se krotil, mladík vypadal, že se urputně snaží a on ho nechtěl rozhodit z koncentrace.
.
Sasuke pomalinku dosedal a hrudník se mu zdvihal rychlým přerývaným dechem. Ještě nikdy v sobě neměl něco tak atypického, normální penis měl zhruba všude stejnou šířku, až na žalud, ale Kakashiho mužství se směrem ke kořenu úměrně rozšiřovalo. Ještě kdyby ho měl chápavý, jako sloní chobot, tak by si opravdu připadal jak v tentacle pornu.
.
Mořský muž slastně vydechl, jak se v něm obnovily slastné pocity. Sasuke ho uvnitř sebe svíral. Bylo to úžasné, musel se už také začít nějak činit a zvedl se na rukou, aby mohl mladíkovi poděkovat polibkem.
.
Černovlasý chlapec mu zavzdychal do rtů, ale ochotně mu vyšel jazykem vstříc. O pár chvilek později dosedl na šupinovité tělo a měl pocit, že takhle hluboko v sobě ještě nikdy nic neměl. Byl napěchovaný Kakashiho mužstvím jako nadívané kuře.
.
Kakashi pohladil mladíka po boku, zádech až sklouzl na jeho zadeček, kde si potřeboval sáhnout na to, co cítil. Opravdu, byl úplně celičký uvnitř. Prstem obkroužil napjatý Sasukeho svěrač a svůj úd zmizelý uvnitř. "Je to úžasné," brouk mladíkovi do rtů.
.
"Jo," zasténal Sasuke a otřel si z čela pot, který mu vyrazil navzdory tomu, že měl Kakashi chladnou pokožku a v jeskyni taky žádné teplo nebylo. Ale to, co dělali, bylo hodně horké. Jakmile se mladík trochu vzpamatoval, pomalu se nadzvedl a zase dosedl. Páni! Fakt šukal s mořským mužem!
.
Stříbrovlasý muž se položil zpátky a po chvíli se sám pánví vybízel mladíkově prdelce. Bylo to tak neskutečné, bouřlivé a intimní! Jezdil po hladkých stehnech a rukama a při silnějším prožitku mladíka nechtěně škrábl nehty.
.
Sasuke téměř lapal po dechu, zase už to byl delší čas, co s někým spal, takže o to intenzivnější to pro něj teď bylo. Sice při špatném pohybu proti šupinám ho ty mršky trochu dřely, ale Kakashiho péro bylo skvělé! Tvarově to nebylo vůbec špatné, to by byl ani neřekl…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 9. srpna 2016 v 8:50 | Reagovat

Jo! Konečně můžu umřít v klidu, četla jsem české mermaid yaoi :3 wait, málem jsem zapomněla na Kisameho s Deidarou v Dračím doupěti :D Takže jinak... Jo! Konečně můžu umřív klidu, četla jsem dvě české mermaid yaoi :33
Bylo to prostě boží, taký hodně roztomilý, jak se Sasuke stydí, to mne nikdy neomrzí :3
Moc se těším jak to bude pokračovat ^^

2 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | 9. srpna 2016 v 11:44 | Reagovat

*utírá krev a sliny z klávesnice*
Oni jsou tak strašně kawai :3
Pořád věřím že se Itachi dá dohromady s Kisamem :D :-D
těším se na další díl :D

3 emmy emmy | 9. srpna 2016 v 13:47 | Reagovat

yes :-D škoda len , že to v tom najlepšom zase skončilo ..teraz sa dvojnásobne nemôžem dočkať pokračovania :-D

4 andaateikaa andaateikaa | 9. srpna 2016 v 13:59 | Reagovat

Ani pořádně nevím co mám napsat. :D Na jednu stranu je to rajcovní, ale na druhou je to trošku... směšné. Nejspíš za to může ten popis Kakashiho ehm chapadla. :D
Ale je to hezké, né že né. :)

5 Kai Kai | 9. srpna 2016 v 16:58 | Reagovat

Huraa konečně se to stalo XD kaksiho nevědomost je sladka:. ja tě ochranim XD  No prosim to bylo že to nepujde a jak pěkně to jde a perfekně saskemu pasuje XD Mooooc se těšim na pokračovani. p.s. kakashiho "penis" je spiš asi jako delfina nebo jineho mořskeho savce takže bylo jasne že tohle problem nebude.a daloby se řict že plus je žeje slizky takže nepotřebuje gel XD  mooooooooc se těšim na pokračovani. :-D  :-D

6 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 10. srpna 2016 v 9:36 | Reagovat

[1]:Ještě neumírej, máme v plánu spoustu zajímavých povídek, které ještě nikde nespatřily světlo světa :D. Taky mám tuhle povídku moc ráda :3
[2]:doufám žes nevykrvácela :D Jinak tě musím zklamat, KisaIta tam opravdu nebude. Ještě by Kisame Itachiho sežral.
[3]:Čekej a ještě se budeš divit.
[4]:Jj Kakashiho penis je dost specifický, ale přísahám, že je nepohyblivý a opravdu do není jako chapadlo.
[5]:Kakashi se prostě chová k Sasukemu jako ke svému lidu. A chybí mu znalosti pozemského člověka = velká sranda. Jako jestli chceš vidět, jak vypadá v textu jsou svítící odkazy, které tě hodí na obrázky 3:)

7 terik terik | 10. srpna 2016 v 9:58 | Reagovat

Chapadlo ='D moc se těším na pokračování =)

8 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | 10. srpna 2016 v 10:59 | Reagovat

[6]: škoda ale asi máš pravdu :D

9 Kai Kai | 10. srpna 2016 v 16:18 | Reagovat

[6]: jo  obrazky sleduju XD proto řikam že je podobny delfinovy a že řešily zbytečny problem bylo jasne že to pu¨jde XD

10 Sora Sora | 10. srpna 2016 v 16:44 | Reagovat

No, tak tohle je tedy bomba! Jsem ráda, že už se na to konečně vrhli, jsem napnutá, jak to bude pokračovat. Tenhle díl mě pobavil a velice potěšil. =,D Píšete naprosto skvěle.

11 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 10. srpna 2016 v 20:27 | Reagovat

Tentacle porno. :DDD Teď už mi nikdo nevymluví, že to nebylo tentacle porno a Kakashi nemá chapadlo. :D (a třeba má ještě někde další :D) Mně pořád ten vztah dvou druhů přide dost... no, zvláštní. A tím spíš ještě sex mezi nimi. I když to, že není potřeba se otravovat s lubrikantem je určitě nesporná (a nechutná :D) výhoda. :D Ach ta Kakashiho neznalost...  Asi bych se tomu neměla tak smát, ale to prostě nejde. :'D

12 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 10. srpna 2016 v 21:42 | Reagovat

[7]:Není to chapadlo, jen to tak vypadá.
[8]:Autoři mají většinou pravdu :D
[9]:Jasný no.
[10]:Po 12ti dílech, konečně :D Ale neboj, ještě to musíme nějak příjemně zakončit.
[11]:Jistě je to vtipné a zajímavé zároveň. ostatně my se u toho taky bavily. Jako lubrikant se určitě zejde, hlavně pro jistotu,  že je všechno pěkně vlhké.

13 Okami Okami | 13. srpna 2016 v 23:39 | Reagovat

Já si říkala ,co je to za zavádějicí název, že variantu přes neopren jsi zavrhla, ale tááák. "Rybí tření" byla moje 2. možnost :D.

Alespoň ta oslizlost kompenzuje salinitu (a dření) vody.

Takže má takový kopulační chapadlo jako sépie? Hectocotylus? Tak mořští savci maj taky penis, tak jakýpak copak.
*právě vygooglila delfíní penis*
OK, už to chápu :D.
*vidí penis kosatky* Jo, získávám lepší představu.
*pro jistotu znovu zkoukne pářící se žraloky*

[2]:
chceš vědět, proč se dohromady nedaj? :D
dejme tomu, že má Kisame(ho druh) hodně společného se žraloky
-nejsilnější samec čapne samici za ploutev (nejlépe zubama), odtáhne ji od ostatních samců, penetruje, kopuluje (a to docela natvrdo), pak ji pustí a odplave
-* většinou hned po tom využije její vyčerpanosti jiný samec a zmocní se jí stejným způsobem

-samice mají zesílenou vrstvu kůže a jsou celkově větší, aby to vůbec přežily

-kousání (při kopulaci) nastartuje samiččinu ovulaci (uvolnění vajíčka z vaječníku)
-*a to není oňufávání, ale rány hluboký jaxsviňa

-jo, a samičci si při tom samičku přidržujou zubama (nehledě na to, že se při tom ještě odíraj o útesy atd.)

-nitroděložní kanibalismus

Takže proč se spolu nebudou pokoušet o plůdky? Protože by to Itachi nepřežil. Asi by ani nebyl na to, aby ho Kisame ukořistil, odbyl si svý a odplaval :D.

Už to vidim, jak si zahledí do očí, začnou se líbat, a pak jak ho Kisame táhne :D (a přimáčkne ho na útesy).
Asi by bylo blbý, kdyby byl Kisame při počtech jeho druhu na samečky :D.
Ani se nedivim, že jich je málo :D. I když, samice od nich asi musej bejt docela drsný, co? :D

Jak říkal, že je synem samičky a žraloka, tak úplně vidim, jak se zasněnšě zadívá do dáli a nenápadně si to představuje :D. Je to lepší, než kdyby jeho táta přehnul žraločici? Zaas by mohl machrovat, že sežral všechny svoje sourozence v matčině lůně.

"To je Sasuke, můj bráška."
"Jé, já jsem včechny svoje brášky sežral, když jsem byl plůdek."
-prostor pro citoslovce zděšení-

14 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 14. srpna 2016 v 9:47 | Reagovat

[13]:Vidím, že nejsi zdechlý čtenář, ale pěkně zvídavý, který když něco chce, tak si to najde.
Docela vy mě zajímalo, jak Sasuke vnímá salinitu hlavně po sexu, to musí být dost nepříjemný, jak je jeho sliznice zevnitř podrážděná a teď do toho sůl, ale jde si na to určitě zvyknout. Páč když jsem bývala u moře na dovolené (nemysli na prasárny) tak první den, když jsem měla v oku vodu, tak jsem se mohla zbláznit a poslední den už se to dalo i vydržet.
To páření žraloků je drsný, jsem to nikdy extra nestudovala. O nitroděložním kanibalismu vím, je to takový zajímavý. A představa Kisameho, jak to říká Itachimu, je hodně vtipná :D. Navíc ten sex by Itachi asi nepřežil.
třeba mermanů málo z toho důvodu, že je mezi nimi hodně rozšířená homosexualita :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.