Láska z hlubin XIV. - Odhalení

23. srpna 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Láska z hlubin
Nesourodá dvojice zažívá úplně něco nového a nepoznaného. Zvlášť mořský muž poznává něco velmi intenzivního a láskyplného. Je to úplně něco nového, než tření se samičkami jeho druhu. Jenže žádná taková velká akce nemůže zůstat bez jisté pozornosti.


Tahle poloha přišla Kakashimu hrozně nedostačující. On byl většinu zvyklý na zásnubní tance s partnerkou a teď tu místo toho měl v klidu ležet. Nemohl to vydržet. Zhoupl se do sedu a chytil mladíka pod zadkem, aby mu pomáhal s pohyby. Vyhledal i jeho rty, které ho neskutečně přitahovaly.
.
Sasuke vyjekl do Kakashiho úst, jednak změnu polohy nečekal, jednak do něj ten pták takhle snad pronikl ještě hlouběji, až si nebyl jistý, jestli už se náhodou nepohybuje až někde v tlustém střevě. Vůbec by se nedivil, i když naštěstí se to nezdálo tak hrozné, jak bylo prvních pár centimetrů zúžených a ne tak tvrdých jako byl zvyklý.
.
Mořský muž šílel. Něco tak intenzivního snad ještě nezažil, třebaže většinou byl okouzlen rozmnožovacím pudem, který ho hnal stovky mil daleko, aby zajistil pokračování jejich druhu. Jenže teď místo něj cítil úplně něco jiného, něco, co jej nutilo zůstávat tady a být na blízku lidskému samečkovi. Láska, jak říkal Sasuke.
.
"Nghh… Kakashi! Kakashi, šukej mě!" sténal Sasuke, který se zapíral stříbrovlasému o ramena, aby se mohl lépe nadzvedávat a dosedat, třebaže teď už se jeho partner i aktivně zapojoval, takže tím dynamičtější se jejich sex stal. Už vůbec nemyslel na to, že je to svým způsobem zvrácené, ale na to, jak strašně se mu to líbí, i když si o šupiny trochu rozdíral stehna, jak těmi pohyby setřel všechen sliz.
.
Kakashi se chtěl také aktivně zapojit. Donutil mladíka na chvíli zastavit, byť se mu zdálo, že to nepůjde. "Lehni si," broukl mu do rtů a počkal, než se mladík přesune na měkké lůžko, které nedávno ještě zvětšil, jako by počítal s tím, že by tam mohl někoho mít.
.
Sasukemu se moc nechtělo ze sebe nechat vyklouznout Kakashiho penis, zrovna když si to tak užíval, ale nakonec svému stříbrovlasému milenci vyhověl. Pravda, uměl si představit lepší místo než pelech z mořských hub a všelijakých rostlin, hygienické to asi moc nebylo, ale vybírat si jaksi nemohl.
.
Stříbrovlasý muž následně nechal mladíka položit na bok a sám si lehl za něj. Něžně ho políbil na krk a tvář, než ho nechal jednu nohu posunout dopředu a sám navedl svoje mužství do horkého zadečku. Sasukeho kůže v těchto částech už od něj byla značně oslizlá. Přidržel si mladíka, když do něj přirazil a konečně se mohl aktivně účastnit hrátek.
.
Sasuke zasténal, to bylo něco, hlavně už ho takhle tolik nedřely ty šupiny, což oceňoval, protože někde už byl poškrábaný do krve. I když v těchhle chvílích to nebylo zrovna hodné jeho pozornosti, ta se totiž soustředila hlavně na tu obrovskou slast, kterou v něm sex s mořským mužem vyvolával. Měl takový dojem, že už se Itachi nebude muset bát… právě se rozhodl, že většinu schůzek musí trávit právě takhle!
.
Kakashiho divoké pohyby částečně připomínaly plavání. Jen byly divočejší a rychlejší. Neodolal, a aby konec ocasu neobtočil kolem jedné ze Sasukeho nohou, jak by zvyklý totéž dělat s ocasem mořských žen. Srdce mu bušilo námahou a rozdivočelou krví. Určitě brzy bude. Kdyby to jeho tělo umělo, tak se jisto jistě začne potit.
.
Zato Sasukeho tělo to umělo a také toho využívalo. Jeho přirozený pach mladého mužského těla byl právě díky tomu ještě intenzivnější, než kdy mohl Kakashi předtím zaznamenat. Taky mladíkovy steny byly čím dál hlasitější a naplňovaly celou jeskyni. Jeho mořský milenec ho tak zatraceně projížděl, že to skoro nemohl vydržet. "Už budu!" procedil mezi zuby naříkavě.
.
Mořský muž sykavě oddechoval a nasával mladíkův pach, který ho dráždil v nose. Držel ho v pase, ale ruka mu sklouzla níž, kde ho šťouchlo něco tvrdého do ruky. Uvědomil si, co to je. Jestli Sasuke cítil takové pnutí v žížalce jako on, tak mu musí pomoct. Vzal jej dlaně a pohyboval rukou.
.
Sasuke měl dojem, že se asi zblázní, netušil, že jeho tělo dokáže vstřebat tolik rozkoše. Byla to tak extatická směs všech možných pocitů, že to prostě déle nemohl vydržet. Pronikavě vykřikl, až se to odrazilo od kamenných stěn Kakashiho domova, a jeho tělo opustilo několik dávek horoucího spermatu.
.
Kakashi se lekl, když mu po ruce stékalo něco teplého, ale kromě toho, že mladíka pustil, toho příliš nestihl udělat. Párkrát přirazil, než i jeho dělo opustila dávka semene, která skončila hluboko v Sasukeho těle. Slastně vydechl a uvolnil se. Zastřeně se podíval na svou ruku, byla pocákaná bělavou hmotou. Sám pro sebe se usmál, co mohl také čekat, když je mladý Uchiha celý teploučký, tak i jeho sémě bude teplé.
.
Také pro Sasukeho bylo setkání s Kakashiho semenem zcela nevídané. Při těch několika příležitostech, kdy si to s partnerem rozdával bez kondomu, si zvyknul na pocit horké tekutiny, která se mu přitom rozlila v zadku, ale teď spíš jeho rozpálené útroby chladila, nebyla asi přímo studená, spíš vlažná. Jenom doufal, že mu to nijak neuškodí, že to třeba neobsahuje nějaké jedovaté látky nebo tak něco… ale to snad ne, když u jejich žen to běžně dělali takhle.
.
Mořský muž nechal své mužství vyklouznout ven, které se po chvíli zmenšilo a zatáhlo dovnitř jeho těla. Pohladil mladíka, ležel úplně zmoženě a byl tiše. Jak si stihl povšimnout, tak mu úplně zmáčel tričko, proto se už neobával k němu natisknout. Políbil Sasukeho na krk. "Myslím, že jsem ještě nikdy nezažil nic lepšího… děkuju, žes to se mnou vyzkoušel."
.
"Nápodobně," zamumlal černovlásek a otočil se ke Kakashimu čelem. Nebylo to sice takové jako objímat se po sexu s někým, jehož náruč hřála, ale k zahození to také nebylo. "Nevěděl jsem, že to můžete… no, chápete. Myslel jsem, že to máte jenom uvnitř," prohlásil malinko rozpačitě, i když teď si uvědomoval, jak byl hloupý. Jak by to jinak s mořskou pannou dělal?
.
"Měl ses zeptat," zasmál se Kakashi a sundal mladíkovi z ramene přilepenou mořskou trávu. "Se samičkou to můžu dělat stejně jako lidé. Ty sis myslel co, že se bude třít jako ryby?" To bylo k popukání, také se starší muž hned rozesmál na celé kolo.
.
"Já ani nevím, myslím, že jste mi o tom něco říkal, když jsme se poznali, ale to už je dlouho a moc si to nepamatuju," přiznal Sasuke popravdě a přitulil se k němu. Políbil ho na rameno a brouknul: "Jsem rád, že to děláte jako lidé, protože třít bych se o vaše šupiny asi nechtěl."
.
"Tvoje kůže je moc citlivá," políbil Sasukeho do vlasů, "s tím se nedá nic dělat. Musíš na sebe dávat pozor, aby ses nikdy nezranil. Itachimu by se to určitě nelíbilo." Stačí, že mu zakázal mladíka tahat někam daleko, kdyby věděl, co tu dělali… asi by se mu to nelíbilo.
.
"Hmm, rozhodně mu teď nemůžu ukázat svoje stehna," pousmál se Sasuke a ohlédl se dozadu. Mořská voda ho štípala v typických odřených ranách, které nebyly nijak vážné, ale beztak se mu tam pár stroupků nepochybně utvoří. Zase bude muset navštívit po návratu koupelnu a sprchu.
.
"Proč?" zvedl se trochu Kakashi, aby se podíval, co se stalo. "Omlouvám se, to jsem nechtěl," zahučel zahanbeně starší muž. Navíc si všiml, že Sasukeho poškrábal nehty. Musí si příště dát pozor… příště? Snad nějaké bude.
.
"To nic," mávl nad tím Sasuke rukou, "už jsem někdy vypadal po sexu i hůř." Třeba poprvé, to ho tak strašně bolel zadek, že si dva dny nesedl a rodině se musel vymluvit na akutní záchvat průjmu. Proti tomu bylo tohle nepodstatné.
.
"Ani tak se mi to nelíbí," odtrhl oči od těch zarudlých míst a zahleděl se to temných hloubek. "Proplaval bych kvůli tobě i ten nejhlubší oceán," broukl oddaně a něžně mladíka políbil… možná už nastal ten správný čas pro jeho dárek.
.
Sasuke si to nejen nechal ochotně líbit, ale sám jazykem vniknul do Kakashiho pusy a mazlivě se v ní otíral o druhý jazyk, o dásně a lechtal ho na horním patře. "Mám tě rád," špitnul potom a malinko zvlnil rty, "myslíš, že už bych ti mohl tykat?"
.
"Klidně, jestli ti to udělá radost. Náš lid nerozlišuje tykání a vykání jako lidé. Proto záleží na tobě, jak mi chceš říkat." Zvednul se do sedu a podal si jednu škebli, byl v ní ještě živočich, který ukrýval jisté tajemství. "Tohle je pro tebe." Podal ji mladíkovi.
.
Černovlasý chlapec s nadzdviženým obočím přijal lasturu. Nebyla popravdě nijak zvlášť vzhledná, to už mu teda Kakashi daroval hezčí. "Uhm… díky, je krásná," odtušil však, aby ho neurazil. Protože byla zavřená, předpokládal, že by v ní mohl být ještě nějaký živý tvor.
.
Kakashi se uculil, když viděl, že Sasuke netuší, co s ní má dělat. Naklonil se k němu a poradil mu. "Zkus ji polechtat, jak jsem tě to naučil a pak opatrně dovnitř strč prst." Možná tvora pak sní a možná ne. Tento druh mušlí vždycky nechával pro jejich specifické tajemství být.
.
Sasuke se tedy řídil dle Kakashiho rad, a jakmile se škeble pootevřela, strčil dovnitř prst. Ještě že neměla takovou sílu, aby mu ho uvnitř nějak bolestivě uskřípla, ale ani tak to nebylo nic moc příjemného. Chtěl se zeptat, proč to vlastně dělá, když uvnitř nahmatal něco malého a kulatého. Opatrně to vytáhl ven a s překvapením zíral na krásnou růžovou perlu. Takovou ještě nikdy neviděl.
.
Mořský muž si od mladíka převzal mušli a hodil ji, chuděrku, do vody. Už byla na suchu dost dlouho. Musel ji mít i v košíku s vodou vyloženém igelitem, neustále mu chtěla utéct. "Líbí?" zeptal se nadějně. Tohle byl mezi mořským lidem jeden z velkých dárků.
.
"Je překrásná," vydechl Sasuke ohromeně a prohlížel si ji v šeru jeskyně jako vzácnou relikvii. Bydleli sice u moře, ale žádnou perlu nikdy nenašel a ani si ji nikdy nekoupil, ostatně, takhle velké a jasné byly hodně drahé. Upřel na Kakashiho pohled velkých tmavých očí. "Děkuju, je úžasná," pousmál se na něj vděčně.
.
"Jsem rád, že se ti líbí. Hledal jsem ji pro tebe dlouho," nespokojil se jen tak s něčím. Chtěl něco výjimečného a stejně krásného jako byl Sasuke. A tahle malinká krasotinka byla jako stvořená pro jeho milovaného.
.
"Musím říct, že ve dvoření je váš druh snad ještě důkladnější než ten náš," zazubil se na něj Sasuke a natáhl se, aby svého stříbrovlasého milence odměnil polibkem. "Ale neměl byste mě takhle rozmazlovat," zasmál se potom.
.
"Proč ne? Chci, abys měl radost, a těší mě, když tě vidím se usmívat… navíc, dnes jsme spolu splynuli a to je něco důležitého. Zasloužíš si krásný dárek." Jen doufal, že to bude pokračovat. Běžně zůstával s ženou jejich druhu pár dní či týdnů, podle toho, jak si přála, a poté ji doprovodil do míst, kde chtěla přebývat. Nepamatoval si, že by někdy viděl svoje potomky. Oceány jsou obrovské.
.
Sasuke pohladil Kakashiho po tváři. V něčem si byli podobní a v něčem zase měl Kakashi přeci jen trošku jinou mentalitu, ale to samozřejmě jinak ani nešlo. "Ani se mi nechce vracet domů," povzdechl si, "jenže musím být doma před setměním." Naštěstí se teď už stmívalo dost pozdě, takže to taky mohlo znamenat kolem osmé nebo deváté večer. Teď, jak odhadoval dle světla, mohlo být tak kolem šesté.
.
"Škoda, nejradši bych si tě tu nechal přes noc, ale asi by ti byla zima a určitě by ses nachladil," broukl Kakashi tiše a poupravil mladíkovi vlasy. "Zavedu tě zpátky, ať se Itachi nestrachuje na břehu jako nedávno."
.
Sasuke chtěl původně namítnout, že to zase až tolik nespěchá, ale na druhou stranu by si teď opravdu nechtěl zopakovat bráškovu přepadovku. "Hmm, dobře," zamumlal tedy a vrátil se do části jeskyně, kde nechal plavky, aby se mohl převléknout.
.
Kakashi sám sklouzl do vody. Byla příjemná a hladila ho po těle. Uvědomil si jistý divný pocit na bocích, kde mu chyběl sliz. Sasuke mu ho musel setřít stehny. Ostatně on měl chudák zase poškrábaná stehna. Plaval mu naproti, aby mu pomohl ve vodě.
.
Mladý Uchiha zasyknul, jak ho na odřeninách zaštípala slaná mořská voda, bude si to muset doma stejně ještě vydesinfikovat. Připojil se ke Kakashimu a s jeho pomocí se dostal tunelem z jeho jeskyně, uměl už zadržet dech na mnohem delší dobu než dříve.
.
A pokud by to bylo nutné, tak byl Kakashi připravený mu poskytnout pomoc s dýcháním. Nebylo to však třeba. Pomáhal mladíkovi s plaváním, vypadal unaveně a navíc v ruce svíral perlu, jeho dar. Nechal Sasukeho vyskočit na skalnatý útes a sám se na vlně vyhoupl za ním. "Nemám ti donést rostlinku na to zranění?" zeptal se, mladý Uchiha moc nepreferoval jeho léčbu.
.
Sasuke zavrtěl hlavou a z batohu vylovil osušku. "To není třeba, my lidé máme léků spoustu, na všechno," mrknul na něj, "ale děkuju, je milé, že mi to nabízíš." Jakmile se trochu zbavil vody, oblékl se sledován Kakashiho žádostivým pohledem. Perlu si pečlivě uložil do kapsy džínsů, musí si ji pak dát do nějaké krabičky, aby se mu nedopatřením někam nezakutálela. "Zítra zase přijdu," ujistil svého milence.
.
"Budu tu čekat jako obvykle," odpověděl Kakashi a za ruku si přitáhl Sasukeho k sobě dolů do podřepu. Vtiskl mu krátký polibek, láskyplný a oddaný. "Teď už můžeš jít," vyzval ho, aby utíkal domů. Sám sklouzl do vody a mladíkovi zamával.
.
Sasuke se v dobré náladě vydal domů. Otec ještě nebyl doma, takže v kuchyni pozdravil jenom matku a rovnou vyklusal nahoru do pokoje, kde složil věci a rychle se zase svléknul do naha, protože škrábance a odřeniny celkem pálily pod oblečením, jak ještě nebyly ošetřené.
.
"Sasuke, konečně jsi doma, oh, promiň," zahučel Itachi, který šel brášku pozdravit a zkontrolovat, jestli ho Kakashi kousek nesnědl. Chtěl se otočit, ale silné zarudnutí bratrových stehen ho donutilo namířit si to k němu. "Sasuke, co se ti stalo?" zeptal se a doktorsky se začal zajímat o zranění.
.
Mladší Uchiha v duchu zanadával, možná se radši měl svléknout až v koupelně. Pokusil se nasadit co nejledabylejší výraz a rádoby bez zájmu se ohlédl na zadní strany svých stehen. "Co, tohle? Ále," zasmál se malinko falešně, "to nic není, seděl jsem na útesu a sklouznul jsem do vody, no, a jak jsem se nenadzvedl, tak jsem se přitom odřel."
.
Jenže Itachimu se to vůbec nezdálo. Navíc moc dobře znal tento Sasukeho úsměv. Vždycky ho používal, když byl malý a vyvedl něco, co jim nechtěl říct. "Sasuke, takhle se na útesu nemůžeš sedřít a strašně smrdíš rybinou," poznamenal, když ucítil silný pach, "že v tom má prsty Kakashi?!" houkl na něho.
.
Sasuke malinko ucouvl. Měl takový dojem, že ta rybina je asi nejvíc cítit z Kakashiho semene, které v něm ještě částečně zůstalo a které se chystal ve sprše vymýt. Tak podrobně ho ale Itachi zkoumat nebude. "To je divný, že smrdím rybinou, když trávím čas s někým, kdo je napůl ryba, co?" pokusil se ironickou poznámkou přejít Itachiho otázku.
.
"Ty víš dobře, co jsem myslel. Co jste spolu vyváděli, že máš odřené stehna na tak divném místě? Nebo se ho mám jít zeptat sám? Tipuju si, že by mi to řekl rychleji než ty," pohrozil Itachi a dotkl se zarudlé pokožky. Zdálo se mu, že je trochu slizká.
.
Mladší ze sourozenců ucukl před jeho dotekem a založil si paže na prsou. "Itachi, nemohli bysme to probrat za chvíli? Je mi zima a jsem celý od soli, rád bych si dal sprchu, když dovolíš," oznámil bratrovi a hbitě se kolem něj prosmeknul do koupelny. Doufal, že až se vrátí, bude si už Itachi hledět svého.
.
Itachi nelenil a našel bráškovi v lékárničce hojivou mastičku, kterou mu položil na stůl, tak, aby ji nepřehlédl. Nevypadalo to vážně, prostě jen sedřená kůže, která se bude hojit pár dní. Zaskočil do kuchyně, aby uvařil třešňový čaj a donesl ho bráškovi nahoru. Počká, až se Sasuke obleče a pak ho donutí mu říct, co vyváděli.
.
Sasuke si sprchu náležitě užíval, když ze sebe smýval pot, sůl a také jisté tělesné tekutiny. Zatím se nic hrozného nedělo, sice ho dost pálil zadek, ale to asi po každém sexu, každopádně neměl žádnou vyrážku, takže Kakashiho sperma bylo zřejmě stejně neškodné jako to jeho. Když v osušce přeběhl zpátky do pokoje, upoutala ho léčivá mastička, kterou mu tam Itachi nechal. Musel se pousmát jeho starostlivosti, ale samozřejmě si rány ošetřil, bylo to třeba.
.
Dlouhovlasý Uchiha seděl u sebe v pokoji na posteli a přemítal nad tím, co bratr s Kakashim zase vyváděl. Přece mu kladl na srdce, aby Sasukeho opatroval jako oko v hlavě, a teď si jeho sourozenec domů nakráčí s podivnými odřeninami kdo ví od čeho. Počkal, než uslyší v sousedním pokoji normální šustění, aby zase nepřišel nevhod. Vešel dovnitř a zavřel dveře. "Musíme si promluvit."
.
Sasuke se právě dooblékl a chystal se padnout na postel, aby mohl o všem v klidu relaxovat a přehrávat si detaily jejich intimního sblížení, ale vypadalo to, že Itachi přeci jen ještě neskončil. Posadil se a tím pohybem ucítil v kapse malinký předmět. Vida, to by mohlo Itachiho pozornost rozptýlit. Vytáhl krásnou velkou perlu z kapsy a podal ji svému bratrovi: "Koukej, co jsem od Kakashiho dostal."
.
Itachi přisedl k bráškovi na postel a do dlaně mu sklouzla hladká kulička. "Páni, to je krásná perla," vydechl obdivně. Na chvíli dokonce zapomněl, proč sem přišel. Prohlížel si tu krasotinku, než ji nechal sklouznout zpátky k Sasukemu. "Ehm, abych nezapomněl, od čeho máš ty odřeniny?"
.
Mladší Uchiha si zklamaně vzal perlu zpátky. Sakra, doufal, že odvede lepší práci, ale Itachi byl prostě nezmar a zvlášť, když se jednalo právě o něj. "Jak už jsem řekl," pokrčil rameny co nejnevinněji, "sklouzl jsem špatně z útesu." Ještě že už aspoň nebyl cítit rybinou, aby neměl jeho bratr ten druhý podnět k otázkám.
.
"Nevěřím ti. Odřenina na skále by vypadala trochu jinak, tohle vypadá, jako kdyby se o něco intenzivně otíral delší dobu," pronesl přemítavě Itachi, "Sasuke, myslel jsem, že si bezvýhradně věříme. Proč si vymýšlíš lži a neřekneš mi prostě, co jsi dělal?"
.
"Když jsem ti řekl poprvé o Kakashim, tak jsi mi nevěřil," připomněl mu Sasuke o něco tišeji, "dokonce sis myslel, že jsem psychicky nemocný." Ne tedy, že by si myslel, že by ho Itachi nazval bláznem, kdyby se to dozvěděl. Spíš úchylem, ale to bylo stejně špatné.
.
"To je pravda, protože mořské lidi jsem považoval za bájná stvoření. Ale teď ti už budu věřit, když to, co mi řekneš, bude pravdivé, a sám doufám víš, že lhaní ti moc nejde," pronesl Itachi neodbytně a pohladil brášku po ruce. "Sasu, řekni mi to."
.
Sasuke váhal. V duchu vzpomínal, jaké to bylo, když se tenkrát Itachimu přiznal ohledně té homosexuality. Vzal to ze všech členů rodiny nejlépe, vůbec ho kvůli tomu nepovažoval za zvrhlého. Jenže tohle… to bylo prostě přes čáru. Pochopil by to vůbec? "Já… my…" načal Sasuke a stále ještě se rozhodoval.
.
Itachi moc dobře viděl, že bráška má nějaké dilema ohledně toho, jestli mu to má říct nebo ne. Začínal se děsit, co se vlastně dozví, když se Sasuke tak vzpíral prozrazení. Možná by bylo lepší, kdyby se neptal, ale zvědavost a odpovědnost byla silnější. "Bráško, prosím," zaprosil hlasem, v jehož tónu zazněla bratrská láska, pro kterou není nic překážkou.
.
Krátkovlasý mladík se na Itachiho díval se skousnutým rtem. Bál se, že se pro něj stane nějakým zoofilem nebo tak něco, ale to přece nebyl, Kakashi byl napůl člověk, myslel, jednal a mluvil jako člověk. Přesto sklopil oči na svoje ruce složené v klíně, když téměř nezřetelně zamumlal: "My jsme… my jsme spolu spali." Tak a bylo to venku, teď už záleželo na Itachim.
.
Dlouhovlasý Uchiha se prvně chlácholil, že spolu určitě spali jenom jako normálně, ale bylo to klamání sebe sama. Sasuke by kvůli něčemu tak obyčejnému nevyváděl… pane bože! Tak on jim zakáže výlety a místo toho se dočká jen zprznění vlastního bratra. Takže ty odřeniny měl od čeho? Těžce zpracovával představu, jak spolu můžou muž a poloryba šukat. Tohle bylo něco šílenýho, fakt se neměl ptát, ale už to nemohl ignorovat. "Aha," odtušil podivným tónem, jak se to snažil strávit.
.
Sasuke si nebyl jistý, co vlastně od Itachiho čekal, jestli zděšení, výčitky, pochopení, utěšování… možná všechno najednou, ale to jediné slůvko pro něj bylo zoufale nedostatečné. Věděl, že to muselo dlouhovlasého Uchihu úplně vykolejit, ale i tak se mu to mlčení zdálo hrozně tísnivé. "Já ho mám rád, Itachi," vyhrkl, jako by tím chtěl celý ten styk ospravedlnit, "a on má rád mě… není na tom přece nic špatného, že jsem na muže, to víš, a on je přece muž… no, víceméně." Minimálně napůl, to snad stačilo.
.
Itachi hleděl na ruce složené v klíně a snažil se obsáhnout celou informaci. Jeho milovaný bratr šuká s mořským netvorem… to je trochu přehnané, ale přišlo mu to stejně hrozivé. Cítil se bezmocně a měl pocit, že mohl něco udělat, cokoliv, ale neudělal nic, protože když zvedl oči, tak se střetl se Sasukeho pohledem. V jeho očích vyčetl strach a obavy, co mu na to řekne. Pootevřel pusu, ale nevyšlo z ní jediné slovo. Měl brášku příliš rád, než aby ho dokázal pokárat, zavrhnout. Znenadání mladíka objal. "Jestli… jestli jsi šťastný, tak ti samozřejmě v ničem bránit nebudu."
.
V mladším Uchihovi se rozlila nenadálá úleva. Itachi byl pro něj důležitý, možná nejdůležitější člověk v jeho životě, protože tu byl od začátku, vždycky stál při něm a zajímal se o něj snad i víc než rodiče. To jemu se vždycky se vším svěřoval a představa, že by ho měl Itachi nesnášet nebo jím opovrhovat pro to, co dělá, byla hrozná. Ale neudělal to, přijal jeho orientaci i… tenhle podivný vztah. "Děkuju," zašeptal u jeho krku a opětoval mu objetí, "jsem šťastnější, než jsem kdy v životě byl." Kakashi obohatil jeho vnímání světa, s ním to bylo něco mimořádného, nevšedního… a on to miloval.
.
"Bráško," sevřel ho o něco víc Itachi, "jsi pro důležitý a kvůli něčemu takovému nechci, abychom se od sebe oddělili. Jestli tě Kakashi činí šťastným, tak hlavně ať na tebe dává pozor. Nechci, abys kvůli němu přišel k úhoně." Sice už k ní přišel, ale on měl na mysli něco vážnějšího.
.
"To se nestane," usmál se Sasuke a čerpal teplo z Itachiho hřejivé náruče, která se v tomhle od té Kakashiho tak lišila. "Neohrozil by mě," ujistil ho bez stopy zaváhání. Pravda, ne že by ke vztahu nutně musel mít Itachiho požehnání, ale přeci jen byl rád, že před ním už nemusí nic takového tajit.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | Web | 23. srpna 2016 v 9:03 | Reagovat

Úplně krásný :3
Strašně moc se mi líbí to nepoznané (z obou stran) a to jak se oba poznávají.
Itachi mám pocit že to s tou starostlivostí přehání

Těším se na další díl :-D

2 Kai Kai | 23. srpna 2016 v 18:55 | Reagovat

Super dil :D jsem rad že itachi nevivaděl. je sice kakashi mořsky muž ale vypada věrně a ma saskeho rad takže je to v pohodě. Noo uvidime jak se to bude vivijet dal.hooodně zajima předsta by byla jak by sasu představoval kakshiho jako sveho partnera :D MOOOOOOOOOC se těšim na pokračovani.

3 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 23. srpna 2016 v 23:45 | Reagovat

No tak, už žádnou žížalku. :D Vážně, tohle pojmenování... Prostě ne. :D Vždycky si musím začít místo... jistých partií představovat to zvíře. :D Ale se záhadou, jak vlastně probíhá sex s mořským mužem jste se vypořádaly dobře. Na to, jak Itachi ze začátku se vším ohledně Kakashiho vyváděl, to teď vzal nějak až moc v klidu, se mi zdá. Smířit se s tím, že mu bráška spí s mořským mužem asi není jen tak, i když možná ho to už po tom všem ani nepřekvapilo. :D

4 Okami Okami | 24. srpna 2016 v 0:21 | Reagovat

Hmm, co to má Kakashi za šupiny? Máme v jezírku koikapříky a těm můžeš jezdit po i proti šupinkách jak chceš a skoro nepoznáš změnu, za zdravého slizového stavu nekladou odpor a rozhodně neškrábou.
Leda že by měl teda sedřený "ochranný film". Nevím, jesti to je takhle u většiny ryb, ale mám tušení, že nějaká ryba (pstruh, cejn, plotice?? fakt nevim)trošku škrábala. Možná proto, že jsou dravé nebo hoodně rychlí plavci, tak maj tvrdší šupiny nebo míň slizu/jinou skladbu. Tak třeba vím, že žraloci mají plakoidní šupiny, ty jsou tvrdý a určo škrábou, a teda nejsou oslizlí.

-znova jsem si to přečetla a v textu je zmínka, že je to sedřený, ale zas je mi líto to mazat, omlouvám se :D-
Nemusí si Kakashi ty houby nějak udržovat? Já jen, že na souši tvrdnou :D. Ve vlhku pomaleji, ale zas nebezpečí plísňe.

Když už jsem u toho, nemá tam Kakashi plíseň? Jako na stěnách a tak, když je tam vlhko :D. Jestli to tam nestojí, ale profukuje, tak by to mělo být vpoho. A v mořský vodě - ač vypařený by podle mě neměla být.

Jo, a nehrozí mu (slizkýmu) teď zaplísnění? Když má sedřenou ochranu. Má tam holou kůži... zas dobrý, že to nemá moc porušený.
Rybičky se zaplísněním jsem taky měla, jsou na to léky. On na to určitě bude mít nějakou rostlinku :DD. Některý jsem musela utratit, ale to u Kakashiho rozhodně nehrozí :D.
*I rybičky se daj omráčit - a to jinak než ránou do hlavy*

Itachi mi občas přijde jako hysterická matka, ale chápu ho :D.

5 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 24. srpna 2016 v 21:55 | Reagovat

[1]:Itachi to vždycky přehání, ale už to tak nějak má v charakteru :D :D A kdyby se nezajímal, přijdeme o vtipné momenty.
[2]:Jak? NO přece si koupí domek na pláži a do obýváku mu povede podvodní tunel, kterým bude plavat Kakashi domů a válet se u televize.
[3]:Žížalka je super označení :D :D Vtipné a výstižné. Myslím, že všichni čtenáři téhle povídky čekali, jak spolu budou sexovat a jak to bude celé probíhat, protože v mangách se k tomu staví různým způsobem a najít yaoi mangy s mermaidem, kde by byl pořádný sex je skoro umění.
[4]:Šupiny má speciální a to víš. Sasuke ho nohama moc svíral, tak se to otřelo a oškrábalo. Tak myslím, že Kakashi by mohl mít ty hrubší šupinky. :D :D
Má tam houby a trávy, počítám s tím, že třeba když je příliv, tak stoupne voda a nateče mu do postele. A leží na těch houbách co bývají vyplavený na břehu. Nevím jaké druhy myslíš ty.
Tak ona je to otevřená jeskyně, Sasuke tam přece poprvé lezl vrchem, takže mu tam občas svítí sluníčko a je vidět ven. Takže o plíseň se nebojím.
Kakashi v některém díle to zaplísnění na sobě zmiňoval, že na to bejlí má, určitě je to u nich občasný jev.

6 Kai Kai | 25. srpna 2016 v 13:56 | Reagovat

[5]: OOOOOOOOOOO tak se se už nemužu dočkat pokračovani.XD JSem  moooooooc žvědavy co bude dal.

7 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 26. srpna 2016 v 20:38 | Reagovat

[6]:Už se nám to chýlí ke konci, ale ještě něco málo tu bude.

8 terik terik | 26. srpna 2016 v 23:33 | Reagovat

To jejich neustálé zjišťování o světě toho druhého je tak...hezký/zajímavý :-D opravdu se těším, jak tohle zakončíte (doufám v happy end :D )

9 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 27. srpna 2016 v 10:19 | Reagovat

[8]:Doufat můžeš, maximálně budou rybí řízečky 3:)

10 Kačí Kačí | 23. září 2016 v 18:51 | Reagovat

Čekala jsem že Itachi bude vyvádět víc, on je taková ta ochranářská kvočna :D Stejně se nemůžu zbavit pocitu, že by bylo úplně úžasné, kdyby Sasuke predstavil Kakashiho rodičům v nějaké akvárku na kolečkách :D

11 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 23. září 2016 v 20:22 | Reagovat

[10]:Velmi vtipná představa :D :D ale asi to nebude tak jednoduché. Jako Fugaku by okamžitě chytal gril na rybu, jen aby se zbavil potenciálního zetě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.