Láska z hlubin XV. - Partner

6. září 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Láska z hlubin
Prvotní zvláštní a podivný vztah přeroste v něco silného a trvalého. I přesto, že Kakashi pravidelně na zimu odplouvá do teplejších vod, tak je pouto mezi nimi pořád pevné a neoslabené. Jen je škoda, že spolu nemůžou trávit mnohem víc čas, ale viděli jste chodit rybu po suchu?


Kakashi se nemohl dočkat, až se jeho černovlasý přítel objeví na pobřeží. Zdálo se mu to jako včera, kdy se potkali a přitom uběhlo už několik let. Miloval ho jako nikdy nikoho. Ač si myslel, že trvalejších citů nejsou mořští lidé schopni, tak se Sasukem pocítil pravý opak. Potřeboval být s ním co nejčastěji. Škoda jen, že musel každoročně na zimu odplout na jih.
.
Sasuke se ten den objevil o něco později než obyčejně po přednáškách. "Ahoj!" volal už zdálky na mořského muže, "promiň, že jdu pozdě, musel jsem ještě nakoupit." Na demonstraci pozvedl igelitovou tašku s potravinami, kterou nesl s sebou. "A něco pro tebe mám," oznámil mu, když přišel blíž a právě z ní vylovil velkou šťavnatou broskev, Kakashi měl tohle ovoce rád.
.
"Jé," vydechl Kakashi spokojeně a přebral si od mladého Uchihy ovoce a blaženě se do něho zakousl. Tohle bylo něco mňamózního, miloval sladké ovoce ze souše. Mohl by ho jíst pořád, jen kdyby se k němu dostal… klidně by očesal celý strom. "Jak ses měl?"
.
"Docela prima, včera jsme byli na obědě u našich," informoval ho Sasuke a posadil se na okraj útesu, "Itachi tě pozdravuje. Taťka s mamkou si pořídili psa, věřil bys tomu? Zrovna taťka, kterej nikdy domácí zvířata moc nemusel… Asi co jsme s bráchou z domu, tak je jim trochu smutno."
.
"Opravdu? Myslel jsem, že tvůj otec je proti zvířátkům všeobecně… nemáš fotku v mobilu? Chtěl bych ho vidět," zajímal se stříbrovlasý muž a dojídal broskev. Miloval je, taky na dně pod útesem už byla spousta pecek. Přihodil tam další.
.
Sasuke se zasmál a vytáhl mobil. Počítal s tím, za ty roky se jedna věc absolutně nezměnila - Kakashiho zvědavost. Vždycky chtěl všechno vidět na vlastní oči. Nechal Kakashiho listovat fotkami, na kterých bylo nové štěně rodičů zachyceno v několika situacích - na klíně matky, jak si hraje s tenisákem, spí na matraci… pak nějaké fotky společně s členy rodiny.
.
"Vypadá moc roztomile," podotkl mořský muž, "doufám, že ho někdy vezmeš na procházku. Chtěl bych ho vidět zblízka." Počechrat srst a pomazlit se. Lidé to dělali velmi rádi. Přišlo jim to příjemný. Vrátil mobil Sasukemu zpátky. "Půjdeme dneska na kraby?"
.
"Jasně, už se nemůžu dočkat," ujistil ho Sasuke a bez váhání si přetáhl přes hlavu tričko. Dnes měl pod černými kraťasy plavky místo spodního prádla, protože počítal s tím, že půjde hned po škole a nákupu za Kakashim. Boxerky měl v batohu, aby se měl do čeho převléct, až se bude vracet.
.
Kakashi natěšeně k mladíkovi posunul ploutve a šnorchl, který schovával u sebe v jeskyni, aby to Sasuke nemusel denně tahat na pobřeží. Jen brýle si Uchiha bral domů, aby si omyl skla a neměl na nich vysrážené flíčky. "Dám ti nějaké i domů."
.
Sasuke se jen usmál. Krabí maso bylo vynikající, akorát vypreparovat ho bývalo poněkud obtížné, ale nijak to Kakashimu nevymlouval, stříbrovlasý ho často zásoboval rybami a jinými mořskými tvory, takže od té doby, co byli spolu, asi svým způsobem jedl mnohem zdravěji. Jakmile měl na sobě vše potřebné, sklouzl ke Kakashimu do vody a hned ho objal kolem krku. "Chyběls mi."
.
"Ty mně určitě víc," broukl Kakashi a něžně mladíka políbil. Trochu se jim to prodloužilo, ale nijak mu to nevadilo. Mohutným ocasem je s lehkostí nadnášel nad hladinou a užíval si příjemného tělesného kontaktu. Cítil se stejně, ba co víc, zamilovaněji než před šesti lety. Sasuke mu změnil celý svět.
.
Černovlasý mladík svého milence mazlivě líbal a se zavřenýma očima si vychutnával jeho ústa a jazyk, než se konečně nabažil aspoň trošku na to, aby se neochotně odtrhl a mrknul na něj: "Tak pojď, vsadím se, že ulovím toho největšího kraba a zahanbím tě!" popíchnul ho a pustil se, aby mohl máchnout pažemi a vyrazit.
.
"Zapomeň, já budu mít toho největšího," zazubil se Kakashi a vyrazil za mladíkem. Vmžiku ho dohonil a plaval vedle něj. Měl tajné finty, jak dostat kraba z díry a ulovit ho. Také některé prozradil mladíkovi, ten měl akorát výhodu v tom, že mohl lozit po skálách, kdežto on zase v tom, že mohl dýchat pod vodou.
.
Sasuke se se smíchem s Kakashim přel a oba se pošťuchovali celou cestu na místo, kde začal jejich krabí lov. Stříbrovlasý mořský muž pro ně oba přichystal síťky, kam svůj úlovek dávali, takže pak mohli na konci porovnat, kdo byl jak úspěšný. Byla to samozřejmě jenom hra, ne že by se předháněli doopravdy s cílem druhého zahanbit.
.
Kakashi měl mořských tvorů méně, ale byli větší, kdežto mladík více maličkých. "Ty menší bys měl pustit, ať tu nějaké necháme. Kdyžtak ti chytím nějakou rybu, abys nešel domů s několika kraby," nabídl se mořský muž přičinlivě.
.
"To je fakt, stejně při představě, že bysme je měli všechny preparovat…" zasmál se Sasuke a ty nejmenší pustil, aby si ještě užili života, než je vyloví někdo jiný nebo sežere nějaký mořský predátor. Stejně by z nich nejspíš moc masa nebylo.
.
Stříbrovlasý muž si vzal od mladíka vak s potvůrkami a pořádně zavázal otvírání, aby neutekly. "Nepůjdeme na chvíli ke mně do hnízda?" zavrněl podmanivě. Docela často s mladíkem užívali společných radovánek. Bylo to oboustranné.
.
Sasukeho rty se zvlnily svůdným úsměvem, když ke svému mořskému miláčkovi připlaval blíž a zašeptal mu do ucha: "Už jsem se bál, že to nenavrhneš." Už dávno mu spát s ním nepřipadalo tak zvrácené a divné jako napoprvé. Zvykl si na vše, i na jeho sníženou teplotu.
.
"Tak poplavme, nemůžu se tě dočkat," odpověděl Kakashi náruživě a zamířil si to přímým směrem k jeskyni. Musel se notně držet, aby plaval pomalu. Sasuke, ač měl na nohách ploutve, tak stále byl pomalý.
.
Mladý Uchiha si pospíšil za ním. Spali spolu docela často, minimálně každé druhé setkání, ale stejně se na to pokaždé těšil jako na smilování. Museli si to přece náležitě užívat, protože Kakashi každou zimu odplouval na jih a vůbec se s ním neviděl.
.
A ono ani na jaře a na podzim to nebylo tak žhavé s četností jejich sexu. Voda byla chladná a Kakashi se bál, aby mu jeho milý neonemocněl. U podvodního tunelu Sasukemu pomohl, aby se rychle vynořil na druhé straně. Kraby uvázal na jednom výčnělku skály a nesl si mladíka v náruči.
.
"V lidských pohádkách se mořští lidé vyskytují často, ale ještě jsem neslyšel žádnou, ve které by s nimi lidé spali," zazubil se na něj Sasuke a políbil ho na krk, "jsi hotový průkopník svého druhu. Zajímalo by mě, jestli existují u vás takoví, kteří někdy udělali to, co děláš ty." Bylo by to zvláštní.
.
"Nevím, nemáme žádné spisy či pověsti, které by něco takové popisovaly. Určitě by se našli takoví, co s lidmi mluvili, ale jestli se s nimi i milovali, o tom dost pochybuji. Když už, tak jedině sameček se samičkou nebo naopak. Asi jsem opravdu jediný," odpověděl přemítavě a zastavil u plošiny, kde nechal mladíka vylézt na břeh.
.
"Tak musím říct, že jsem za tu výjimku náležitě rád," zavrněl Sasuke a naklonil se zpět ke Kakashimu, aby s ním mohl spojit rty. Hebounce se o ně otíral, laskal se s nimi, než teprve zapojil jazyk a měkce mezi ně vniknul. Laškovně polechtal svého milence pod jazykem a pak ho maličko kousnul, ne moc, jen aby ho trošku víc vyrajcoval.
.
Kakashi spojeně vzdychnul. Sasuke mu ukázal, jak si lidé dokáží užívat styk s někým, koho milují. Zkoušel mladíkovi kouřit, byl to zvláštní a evidentně se mu to hodně líbilo. Mohl na vlastní kůži, či spíš jazyk, ochutnat lidské semeno. "Tady jsi jenom můj," zavrněl podmanivě a přitáhl si Sasukeho k sobě.
.
"Ano," vzdychl Sasuke, "doufám, že nám ještě nedošel gel." Když spolu začínali, pro jistotu po té první zkušenosti nosil lubrikant, protože přeci jen asi spoléhat jen na Kakashiho sekret nebylo to pravé ořechové. Pak si ho podobně jako ploutve nechával u něj v jeskyni, protože nosit s sebou neustále tuhle sexuální pomůcku se mu taky nechtělo.
.
"Ještě tam nějaký bude… můžu si tě nachystat sám?" zeptal se natěšeně Kakashi. Líbilo se mu, zvláště, když přišel na to, že uvnitř lidského těla je zajímavý útvar, prostata, kterou když hladil, tak Sasuke šílel.
.
"Když tě to potěší," zazubil se Sasuke a rychle přešel k místu, kde Kakashi skladoval věci. Tam mezi nimi našel tubu s gelem a nedočkavě se s ní vrátil ke svému milenci. Vtiskl mu ji do ruky a pomalu se vysvlékl z plavek.
.
"Stejně nevím, proč ten hadřík pořád nosíš, když víš, že tě mám nejradši nahého," odtušil stříbrovlasý muž a pohledem hltal Sasukeho nahotu, "já taky na sobě nic nemám a nevadí mi to." Nikdo z jejich lidu nenosil nic podobného oblečení, jen ozdoby, ať už do vlasů, náhrdelníky, či nějaké věcičky na pažích.
.
"Ale jdi," začervenal se Sasuke, "představ si, kdyby tě najednou přišel navštívit třeba Kisame a já bych byl nahej… to by byl trapas." Sice si nebyl jistý, jestli by Kisame neměl stejný přístup jako Kakashi, když byli stejného druhu, ale stejně, pořád to pro něj byl někdo skoro cizí. "V jaké poloze to chceš?" zeptal se s podmanivým podtónem.
.
"Pro nás je přirozené být nahý, spíše nám přijde divné, když na sobě něco máš," podotkl Kakashi, než se zahleděl na Sasukeho. "Co takhle ve vodě?" Miloval, když to spolu dělali v jeho přirozeném prostředí, byť to bylo trochu obtížné vzhledem k Uchihově neschopnosti dýchat pod vodou.
.
"Pokud to nebude pod hladinou, tak klidně," uchechtl se Sasuke, "ale připravit si mě asi budeš muset na souši." Natáhl k němu ruku ve zvacím gestu. "Pojď ke mně, už se tě nemůžu dočkat," zašeptal a myslel to vážně. Byl by nejradši s Kakashim zůstával pořád, nejen přes den, jenže v noci by v té jeskyni asi umrzl, a to možná i v létě.
.
Kakashi se úplně vytáhl z vody a přisunul se k mladému muži vykuleném v jeho pelíšku. Vybízel se mu a nejradši by si ho vzal ihned, ale nejprve ta příprava. Nahnul se nad něj a začal ho vášnivě líbat, nechal ruku bloudit po těle, chtěl Sasukeho prvně nabudit, pohonit, připravit a ošukat.
.
Sasuke musel docela uznat, že byl rád, když ho Kakashi moc často nezavaloval. Jeho mořský milenec samozřejmě nebyl obézní nebo tak něco, ale na druhou stranu s celým ocasem měl minimálně tři metry a jako takový taky něco vážil. Když se na něj jednou po sexu zezadu vleže svalil, málem z něj byla placka.
.
Mořský muž si brzy našel zajímavé místečko v Sasukeho klíně. Vzal jeho mužství do dlaně a začal dráždivě honit. Za ta léta se svým černovlasým milencem získal moře zkušeností a uměl je obratně používat.
.
Sasuke ocenil jeho péči tichým sténáním a to, že se mu to líbí, se dost evidentně projevovalo pod Kakashiho rukou. Tvrdl hrozně rychle a vzdychání prokládal polibky, přičemž také jezdil dlaněmi po zádech stříbrovlasého a hladil každý centimetr, na který dosáhl.
.
"Vždycky mám pocit, že se úplně začínáš rozpalovat," zašeptal Kakashi, "je to příjemné, jak jsi teplý a tady v těch místech," intenzivněji promnul Sasukeho ztopoření, "horký a tvrdý." Na chvíli ho pustil a hnětl jeho kulky. Nemohl dělat všechno naráz, o jednu ruku se opíral, aby mladíka nezavalil.
.
"S milencem, jako jsi ty, to ani jinak nejde," ujistil ho Sasuke zadýchaně, "vsadím se, že jsi ten nejtalentovanější z celého širého oceánu, závidím všem těm ženám, se kterými ses kdy rozmnožoval." Bylo to legrační, ale dodnes měl občas Kakashi zase to dvořící období, kdy mu nosil různé pozornosti a vystavoval ocas. Nedokázal se toho úplně zbavit, asi to v něm bylo až příliš zakořeněné.
.
"Myslím, že nemusíš. Nikdy jsem s žádnou nezůstal tak dlouho, jako s tebou." Mořský muž se pošoupl kousek dolů. "Navíc, ty jsi mě toho hodně naučil." Roztáhl mladíkovi stehna od sebe a mohl konečně vidět to místečko, které v něm, co spával se Sasukem, rozdmýchávalo krev. Podal si gel, který se vydržel dlouho na těle.
.
"To je oboustranné-ahh!" podotkl Sasuke, ale zbytek jeho věty se ztratil v roztouženém stenu, když mezi půlkami pocítil kluzký dotek. Neměl problém se uvolnit, jako snad ze začátku, když spolu ještě spali málokdy, teď dovolil Kakashimu beze studu navštívit ta zakázaná místečka a náramně ho to rajcovalo. "Nghh…" Nepatrně se prohnul, když do něj Kakashi pronikl prstem.
.
Roztoužené vzdychání Kakashiho také rajcovalo a cítil, že jeho tělo se začíná připravovat na styk. Ještě chvíli a bude ho mít venku, cítil v klíně začínající pnutí. Prsty uvnitř šmátral po tom hrbolku a masíroval ho. Cítil, jak napětí kruhového svalu povoluje.
.
Sasuke se pod Kakashiho péčí měnil v kníkající nadrženou loutku, obzvlášť když dráždil to kouzelné místečko. "K-Kaka-shi," procedil mezi zuby a po skráni mu stekla kapička potu, "chci tě v sobě! Chci tvoje péro!" Nejlépe hned a okamžitě, ale budou se tedy asi muset přesunout do vody.
.
"Tak šup do vody," pobídl ho natěšeně mořský muž a sám sklouznul do vody. Jeho mužství bylo nedočkavé, jen zasunout. Pomohl rozpálenému mladíkovi do vody a podržel ho okolo pasu, aby mu neklesnul ke dnu.
.
Sasuke se snažil co nejvíc rozkročit, aby Kakashimu usnadnil přístup. Nebylo to úplně ideální, neměl se moc o co zapřít, dokud ho stříbrovlasý nepřišoupnul trochu víc k okraji, kterého se následně mohl chytit a trochu se o něj opřít.
.
Kakashi prvně líbal mladíka na ramenou, než ho polaskal i na oušku. Jednou na to nechtěně přišel, že z toho Sasuke šílí. Dráždil ho na tom místečku, než rukou navedl své mužství k připravenému otvůrku a pronikl dovnitř. Silný ocas mu pomáhal v pohybech, aby mohl mladíka šoustat.
.
Mladý Uchiha zaklonil hlavu a z jeho rtů sklouzlo naříkavé zasténání. Kakashi byl pěkně velký, hlavně tedy ke kořenu, ještěže jeho nástroj disponoval i přirozenou lubrikací, která vše dost usnadňovala, protože jinak by ho zcela určitě natrhl. "Bože… mrdej mě!" přikázal mu naléhavě, potřeboval to.
.
Stříbrovlasý muž neváhal a svíjením se ve vodě šoustal mladíka dle přání. Nejradši by s ním zapletl ocas, ale kdykoliv to zkusil, tak to se Sasukem divoce cloumalo. Musí si to nechat na hrátky na souši.
.
Sasuke se zajíkal slastí, jak mu ten atypický penis projížděl prdelku jako tolikrát předtím. Byl tak dlouhý, tak silný, až měl vždycky pocit, že z toho zešílí. "Ano! Aaaah… v-víc! Rychleji!" kňučel, byť do něj Kakashi bušil jak hluchý do vrat.
.
Voda kolem nich divoce vířila a šplíchala, jak pohyby byly čím dál divočejší. Kakashi si držel mladíka u sebe, aby mu neuplaval a zadýchaně mu funěl u ucha. Jako už tolikrát se pokoušel vydržet co nejdéle, ale tělo mělo jisté potřeby, které nesouvisely s jeho vůlí.
.
Černovlasý mladík se nechával unášet rozkoší. Nekrotil hlasové projevy, věděl, že má Kakashi rád, když dává najevo, že se mu to líbí. Jednou rukou sklouznul mezi svoje nohy a intenzivně se pod hladinou honil. Sice chladná voda nebyla na vzrušení nejlepší, ale celkem si zvykl.
.
Kakashi měl pocit, že se na ně někdo dívá. Dovolil si podívat krátce za sebe. Nikde nikoho neviděl, ale měl jisté tušení, zvláště když těsně před tunelem se na hladině objevila špička žraločí ploutve. Kisame, ještěže měl dost soudnosti a odplaval. Sasukemu by se to ani za mák nelíbilo.
.
Sasuke téměř lapal po dechu, v závěrečné fázi už to bylo tak divoké, že ho div stříbrovlasý neprošukal až na břeh. "Kakashi!" vykřikl skoro až zoufale, "už… u-už… AAAH!" Jeskyní se rozlehl hlasitý zvuk nejvyššího blaha, když mladý Uchiha ejakuloval. Celý se přitom stáhl ve slastné křeči.
.
Mořský muž se udělal během pár sekund po Uchihovi. Zastřeně vydechl jeho jméno, když po vrcholu všechny jeho svaly najednou zmalátněly a jen s podivem je držel na hladině. Cítil se najednou úplně unavený, ale příjemně.
.
"To bylo úžasný," brouknul Sasuke uspokojeně a s největším úsilím se vyškrábal na okraj, aby ho už Kakashi nemusel udržovat nad hladinou. Tam se svalil na záda a vydechoval jako po namáhavém běhu. Rozhodně nemohl říct, že by neměl v životě dostatek pohybu.
.
Kakashi vyskočil za ním a rozplácl se vedle něj. "Bylo to nadpozemský," broukl tiše a nahmatal Sasukeho pacičku. Propletl si s ním prsty v oddaném gestu a spokojeně se usmíval. Připadalo mu, že dneska je krásně jen pro ně dva, jak mu bylo dobře a jedinečně.
.
Sasuke se ke svému mokrému milenci přitulil. Ne že by v tomhle nebyl jejich vztah poněkud problematický, přeci jen Kakashi nebyl úplně ideální pro udržování Sasukeho tělesného tepla, ale za tu dobu si černovlásek už víceméně uvyknul a byl mnohem otužilejší než většina jiných lidí.
.
"Kdy se zase uvidíme?" broukl po chvíli Kakashi. Nebyl si jistý, jestli si na něj do konce týdně mladík vyšetří čas. Studium na vysoké ho docela zaměstnávalo a taky se musel občas ukázat doma, aby věděli, že vůbec žije. No a Itachi chtěl svého brášku také občas vidět.
.
Mladík v duchu kalkuloval. Bylo úterý, zítra měl dlouhé vyučování až do večera, ve čtvrtek šel s bráškou na kafe… "Pokusím se přijít v pátek," prohlásil váhavě, "a pokud to nevyjde, tak se tu rozhodně zastavím jeden den o víkendu." Když ještě chodil na střední, měl podstatně víc času. Ale teď se blížilo zkouškové. Pokud se mu podaří vše zvládnout, bude mít od druhé poloviny června prázdniny.
.
"Dobře, počkám na tebe na skalách," přislíbil Kakashi a v duchu litoval, že nemůže chodit na souš. Mohli by se Sasuke strávit mnohem víc času spolu. Jenže ten čas si vybíral místo něj někdo jiný. Nedalo se nic dělat. Už si na to zvykl, zvláště když viděl, jak je s ním mladý Uchiha spokojený a šťastný.
.
"Hmm," zamumlal Sasuke a vychutnával si ten čas po boku svého milého, než se bude muset vrátit. Sice už bylo vidět poměrně dlouho do večera, ale on musel donést domů nákup a kraby. Jedinou výhodu studium na vejšce mělo, nemusel se připravovat na každý den, náhodné zkoušení mu nehrozilo. Ale zato musel psát spoustu prací.
.
Mořský muž už se nijak neprojevoval a stejně jako Sasuke si užíval společné chvilky. Už to nebyly denní návštěvy až do večera. Jeho plůdek rostl v mladou rybičku, která se v lidském světě musí umět pořádně mrskat, aby přežila. Jak byl jeho vlastní život jednoduchý. Mladík mu nosil hodně knížek, aby mu vynahradil nedostatek času. Chápal to, i když ho to mrzelo, ale o to byly Uchihovy návštěvy vzácnější.
.
Když do jeskyně přestalo dopadat otvorem ve stropě přímé sluneční světlo, Sasuke se zavrtěl. "Budu muset jít," povzdechl si a zvednul se. Skočil ještě jednou do vody, aby se trošku omyl z nejhoršího, i když si stejně bude muset dát doma sprchu, a pak se na břehu osušil. Nasoukal se zase do plavek a skoro lítostivě vrátil tubu s lubrikantem na své místo. Ještě na chvilku přiklekl ke Kakashimu, aby mu v jeskyni věnoval poslední polibek.
.
Kakashi si vychutnával horký polibek a měkké rty, které zbožňoval. "Tak pojď, doprovodím tě k břehu." Nejradši by mladíka nikam nepustil. Počkal, než se k němu přidá s plnou podvodní výbavou a mezitím si zaplaval pro vak s kraby. Čekal u tunelu, aby mladíkovi pomohl jím proplout.
.
Netrvalo to dlouho a dostali se k jejich místečku, kde se před tolika lety seznámili tváří v tvář, i když Kakashi Sasukeho znal o dost déle jen zpovzdálí. "Dobře, tak… ahoj v pátek nebo o víkendu," zamumlal Sasuke trošku smutně, minimálně dva dny teď Kakashiho neuvidí. Nechápal, jak to mohl Kakashi dělat dřív, než se víc poznali, byl po většinu roku úplně sám.
.
Kakashi mu zamával a pozoroval ho, jak odchází od pobřeží. Začínalo pěkné a teplé počasí. Musí si na sebe dát pozor. Nebylo by nic horšího, než kdyby ho někdo viděl, začali se v tom šťourat lidi a on musel na dlouhý čas odejít. Tohle rozhodně nechtěl. Vyrazil najít Kisameho, aby se ho přeptal, co potřeboval. Beztak přišel šmírovat.
.
Sasuke teď mířil na opačnou stranu než po těch dlouhých pět let, co se s Kakashim znal. Poslední rok už bydlel jinde. Bylo to bohužel trošku dál od pobřeží, ale ne zase o moc, jednu stanici se svezl městskou, kde se na něj divně dívali kvůli krabům, které nesl v síťce, ale naštěstí to tam nestačil moc zasmradit, aby ho vyhodili. Po pěti minutách vystoupil u parku a zapadl do jedné z bytovek.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 terik terik | 9. září 2016 v 16:39 | Reagovat

Ani já nechápu, jak mohl Kakashi žít sám, mě by asi po pár letech hráblo =) opravdu velká pochvala za tuhle povídku protože je vážně skvělá =D PS ten nový vzhled je vážně úžasný, nejvíc se mi líbí to avokádo vlevo nahoře ;D

2 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 9. září 2016 v 20:50 | Reagovat

[1]:Existuji zvířecí druhy, kteří jsou od přírody samotáři a setkávají se jen v době páření. Kakashi je jedním z nich, ale v zalíbení v lidském tvoru ho donutilo k výjimce. Člověk je tvor společenský, takže pro to nemáme moc pochopení.
Jsem ráda, že se skin líbí :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.