Láska z hlubin XVI. - Dvě lásky

6. září 2016 v 11:54 | Ivanitko a Smajli |  Láska z hlubin
Sasuke to nemá jednoduché a musí podělit svou přízeň mezi dva muže, které do svého života zahrnul. Občas je to trochu vysilující. Oběma jim dát spoustu přízně a lásky a ještě se před rodiči tvářit, že má jen jednoho obyčejného přítele.


Mladík se zrovna v kuchyni cpal instantní polévkou, když slyšel bouchnutí dveří a následně šustění. "Ahoj, Sasuke," zahuhlal s plnou pusou, div mu nevyletěly nosem ven. Prostě tohle jídlo bylo moc dobrý, než aby jedl pomalu a slušně.
.
Sasuke si vyzul boty a jeho první cesta vedla do kuchyně, kde právě večeřel jeho druhý partner. Kakashiho miloval, ale prostě s ním nemohl vést plnohodnotný vztah v tom smyslu, že s ním nemohl v noci spát, chodit s ním do kina, představit ho rodičům… Po třech letech už byl prostě trošku frustrovaný a Kakashi to věděl. Navrhl mu, ať si najde ještě někoho dalšího, svého druhu. Bylo nesmírně obtížné najít ale někoho, kdo by byl stejné orientace, miloval ho natolik, aby mu trpěl bokovku, a ještě navíc nebyl svině, aby Kakashiho odhalil světu. Měl ale štěstí.
"Ahoj," usmál se na prahu a na uvítanou políbil blonďáka do vlasů, než do dřezu hodil síťku s kraby, "jak ses měl?"
.
Naruto se trošku zašklebil, když ucítil silný pach rybiny. "Já se měl dobře, ale tebe evidentně sváděla mořská potvora, jak vidím," kývl ke krabům, kteří se pořád zkoušeli dostat ze síťky. On se o mořském panici dozvěděl až po roce vztahu. Poznali se někdy v polovině roku. To se oťukávali a teprve poznávali. Přes zimu měl Sasuke moře času, teď už věděl proč, a poznali se víc. Jenže na jaře měl pocit, že mu Uchiha chodí za jinýma a dlouho na něj tlačil, aby konečně ze sebe něco vypustil. Musel se zapřísahat, že nic nepoví, i tak chtěl volat Itachimu, že se jeho bratr zbláznil, jenže ten mu řekl to samé. Sasuke ho musel přesvědčit důkazem. Tehdy viděl Kakashiho poprvé a naposledy. Občas měl pocit, že to byly halucinace, ale Uchihovy neustále výlety na pobřeží a časté mořské potvory k jídlu ho utvrzovaly, že je to pravda. Dlouho to nemohl strávit, že ho přítel podvádí s přeludem, rybou… ale jaksi se to podařilo. Miloval ho, navíc byl dost bezstarostná a veselá povaha, že to přijmul jako fakt a dál se v tom nenimral.
.
"Kakashimu pomalu nastane pářicí období," zasmál se Sasuke. V plné síle to vypukne až později, ale teď už byly nějaké ty zárodky. "Takže se v příštím měsíci můžeš těšit na hromadu ryb," mrkl na něj následně, "což ti jenom prospěje, když vidím, co do sebe láduješ." Zavrtěl nad ním hlavou, nedalo se říct, že by Naruto jedl vyloženě nezdravě, ale jeho slabůstkou byl právě ramen, instantní nudle, těmi se mohl cpát od rána do večera. "Půjdu se umýt do sprchy, prosím tě, pohlídej zatím ty kraby, ano? Hned jsem zpátky," požádal svého přítele následně a přesunul se do koupelny.
.
Blonďáčkovi nezbylo nic jiného, než přikývnout. Zvedl a šel se ty potvory podívat. Vypadaly prostě jako krabi, počká si, až budou uvařené, do té doby se jich netkne. "Tak pářící období, fuu," odfrkl si Naruto. Už tak měl Sasuke v bytě obrovskou sbírku nejroztodivnějších mušlí. Ještě chvíli a nebude je mít kam dávat, byly prostě všude. Když nad tím vším tak přemýšlel… nebylo by vůbec špatné taky něco takového podniknout. Vklouzl do koupelny, kde už crčela voda, a vysvlékl se donaha. Šupl k Sasukemu do sprchy a objal ho zezadu. "Co si tak udělat vlastní pářící období," zavrněl.
.
Naruto Sasukemu trošku narušil plány, právě se chystal vymýt ze sebe zbytky Kakashiho sekretu a spermatu, ovšem když blonďáček přišel, tak před ním to samozřejmě dělat nehodlal. Taky nepočítal s tím, že bude dneska ještě sexovat, s Kakashim to bylo dost bouřlivé, navíc měl náročný den ve škole a docela se těšil do postele. Přemístil svoje dlaně na ty Narutovy, které byly spojené někde na jeho břiše a hladil je vzhůru po předloktí a zase zpět. "Hmm, a co si to nechat na zítra? Sice přijdu pozděj, ale o to víc se na to budeš těšit…" navrhnul nevinně, jako by mu šlo jen o prodlužování chtíče.
.
"Takže s Kakashim můžeš a se mnou už ne?" posteskl si Naruto smutně. "Poslední dobou mně fakt zanedbáváš. Mám pocit, že všechno je důležitější než já. A mě máš jen na ohřívání postele." Řekl by ještě tak na vaření a uklízení, ale ani tohle nebyla jeho silná stránka.
.
Sasuke si tiše povzdechl. To byla ta druhá stránka dvojitého partnerství. Třebaže Naruto přijal vztah se vším všudy, bylo asi pošetilé od něj očekávat, že nikdy nebude trochu žárlit. Hlavně když měl v létě ne zcela neoprávněný pocit, že s Kakashim tráví příliš času. Nejšťastnější byl v zimě, když byl Kakashi na jihu a měl ho jenom pro sebe.
"Ale jdi, víš, že to tak není," uklidňoval ho a otočil se k němu čelem, "vždyť víš, že tě miluju."
.
"Někdy mám pocit, že jsem všechno jiné, než někdo, za kým bys měl jít, když něco potřebuješ, ať už si popovídat nebo něco jiného…" hlesl blonďáček a u srdíčka ho zahřálo to vyznání, zvláště, když ho Sasuke neříkal denně. "Taky tě miluju," vydechl odevzdaně, "ale mám i jisté potřeby, které přehlížíš."
.
Sasuke ho nenechal už nic dalšího říct, protože další slova uzamknul v polibku. Možná měl částečně pravdu, problém byl v tom, že Kakashi tu byl dřív. Ale Naruto byl milý a slušný kluk, navíc oddaný a milující partner. Nezasloužil si, aby ho zanedbával, i když to takhle po schůzce s Kakashim bylo vyčerpávající. "Tak střihej pro lubrikant, ty nadrženče," zašeptal mu následně do rtů, "co mám s tebou dělat."
.
Naruto bez otírání vyběhl ven, u postele sebral tubu a mazal s ní zpátky. Málem sebou seknul na kalužích, které po sobě zanechal při první cestě. Hrozně moc se těšil, až si to rozdají. Už na to myslel několik dní a hlavně ve škole, když nebylo nic jiného na práci. Musel se ale krotit, aby jeho představy nebyly vidět dost zjevně. "Už jsem tady," zahlaholil.
.
Mladý Uchiha původně zvažoval, že se přesunou do ložnice, ale po celém půldni stráveném v nepříliš teplé vodě se mu ještě z horké sprchy nechtělo. Aspoň se ještě víc zahřeje. Přitáhl si svého blonďatého partnera k sobě a žádostivě se znovu vpil do jeho úst. Oproti Kakashiho byla teplejší, stejně jako celé Narutovo tělo, které na sebe hned natisknul. Byl mladý, aspoň nebude mít problém se znovu vzrušit.
.
Blonďáček se lačně vpíjel do Uchihových úst. Bylo to jako dostat napít v horkém odpoledni. Osvěžující a příjemné. "Sasuke," broukl žádostivě, "nemůžu se dočkat, až mi to uděláš." Tlakem na bedra si partnera přitlačil k sobě. Už aby to dělali, cítil se hrozně nadrženě.
.
Sasuke naopak donutil Naruta couvnout ke stěně sprchového kouta, na kterou ho vzápětí zády natlačil, aniž by jen na okamžik opustil jeho ústa. Jeho ruce se vydaly na průzkum partnerova těla, v něčem si teď byli s Kakashim podobní - oba byli mokří. Narutova anatomie však byla jiná, začal se pánví otírat o jeho slabiny a dech se mu zrychlil, jak ho to začalo vzrušovat.
.
Naruto spokojeně vzdychl, i na něj to mělo pozitivní účinky a začínal se rozpalovat. Dlaněmi mapoval celé černovláskovo tělo, jak potřeboval obsáhnout celou jeho tělesnost, která se k němu intimně tiskla. "Sasuke, prosím," žadonil blonďáček o zrychlený postup, dneska s ním cloumaly všechny hormony. A to to chtěl Uchiha odložit na zítřek!
.
Sasuke se pousmál, pravdou bylo, že s Narutem spali naposledy v pátek, přes víkend bylo jaksi tolik věcí, že byli večer unavení, a včera se vrátil moc pozdě. Otočil si tedy mladíka k sobě zády a nechal ho opřít o vydlaždičkovanou stěnu. Sám dlaní přejížděl po jeho lopatkách a postupoval níž, na bedra a ještě níž…. Hladil obliny jeho hýždí a přitom ho líbal na šíji.
.
Blonďáček si nemohl pomoct a neustále se snažil vtiskávat svůj zadek do Sasukeho klína. Měl rád, když se s ním přítel mazlil, ale ne dnes, chtěl to hned teď. "Pospěš, trvá ti to moc dlouho." Sám sáhnul dozadu, aby přitiskl prsty na svůj otvůrek a začal se roztahovat.
.
"Ty seš hroznej, nejdřív mi vyčteš, že se ti nevěnuju, a když se ti chci věnovat, chceš jenom moje péro? Abych nakonec nebyl já ten, co akorát zahřívá postel," uchechtl se Sasuke, ale odstrčil jeho prsty, aby je nahradil svými, ke kterým navíc přidal štědrou dávku lubrikantu.
.
"Ahh!... Tak to není, ale dneska tě potřebuju mít u sebe v záporné vzdálenosti, pokud možno okamžitě. Pomazlit se můžeme večer v posteli," nabídl Naruto sténavě a vybízel se Uchihovým prstům. Už jen z přípravy byl tvrdý a nedočkavý.
.
"Až si zítra budeš stěžovat, že tě bolí zadek, tak ti tohle naléhání připomenu, to si piš," zašeptal Sasuke Narutovi do ouška, než ho škádlivě kousnul do lalůčku a rychle promazal svoji erekci gelem. Donutil blonďáka se víc rozkročit a špičkou vzrušeného údu projel vlhkou rýhu mezi jeho půlkami.
.
Narutovi přeběhl po zádech příjemný mrazík, když ucítil Sasukeho tvrdé péro mezi půlkami. Přerývavě oddechoval, jak čekal, než si ho černovlasý partner vezme se vším všudy. Prohnul se víc v zádech, aby to šlo co nejlíp.
.
Sasuke se zastavil na tom chtivém otvůrku, o který se pár vteřin jen chlípně otíral, než pomalu zatlačil a vnořil se do něj. Musel se kousnout do rtu, jak postupoval Narutovými žhavými útrobami, které ho nenasytně přijímaly ve své těsnosti.
.
Blonďáček slastně zakňučel, jak si Sasukeho mužství probojovávalo cestu dovnitř. Možná se ještě chvíli mohli věnovat přípravě, ale teď už to bylo jaksi jedno. Snažil se co nejvíc uvolnit a přijmout Uchihu do sebe.
.
"Kruci… jsi horký," zakňučel Sasuke, jak jeho penis obklopovalo teplo Narutova těla, a po chvilce byl uvnitř celý, do posledního centimetru. Setrval v něm bez pohnutí, aby si zvykl, a naklonil se dopředu. "Dobrý?" zeptal se zároveň s dalším polibkem na rameno.
.
"Jo," hlesl Naruto v opojení, "vůbec ses v moři nescvrkl, ani ti ho nic neukouslo," popíchl Sasukeho nevinně. Natočil hlavu do boku, chtěl aspoň drobný polibek, než to spolu rozjedou. Přišel si jak nadržená fena, která potřebuje, aby ji někdo ošukal.
.
"Pochybuješ snad o mém mužství nebo o mojí potenci?" zašklebil se na něj Sasuke a přitiskl své rty k jeho ústům. Jazykem projel vlhký prostor za hradbou zubů a pravačkou sklouznul do Narutova klína, aby uchopil jeho tvrdý penis a začal ho třít a masírovat.
.
Naruto mu zasténal do rtů, než byl schopný odpovědět: "Noo… ani ne, ale rád bývám přesvědčen na vlastní kůži. Už můžeš, ošukej mě," zaprosil následovně a zapřel se rukama víc o stěnu, aby ustál Sasukeho intenzivní přírazy.
.
"Ty hajzlíku, jen počkej, já ti ukážu," přislíbil mu Sasuke rádoby temně, ale s patrným erotickým podtónem. Volnou rukou si přidržel Naruta za bok, aby měl stabilitu, a pak se rozpohyboval v takovém tempu, že si blonďák rozhodně nemohl stěžovat.
.
Blonďáček vyhekl, takovou rychlost hned ze začátku nečekal a trošku se v obraně stáhl. Ihned se však snažil uvolnit a užívat si vydupaný sex. Po chvilce se už Sasukemu vybízel a sténavě vzdychal, když se do něj tvrdé ztopoření zanořilo na doraz.
.
"Neměl jsi provokovat," zavrněl Sasuke nebezpečně a projížděl mu zadek jako zvíře, doslova ho na svoje péro nabodával. Věděl, že ve své podstatě je Naruto hodně submisivní a někdy má malinko až sklony k masochismu, nijak výrazně, ale odpozoroval, že se mu takové jednání občas líbí.
.
Naruto by mu něco odpověděl, ale zrovna měl na práci úplně jiné věci. Třeba ustát ty divoké přírazy a ještě se u toho sám honit. Bylo to skvělé, měl určitě toho nejlepší milence pod sluncem a určitě i oceánu. Kdo ví, jak do s Kakashim vlastně dělají… radši to nechce vědět.
.
Sasuke si to také užíval. Svým způsobem měl štěstí, měl dva partnery, se kterými se ocital v obou pozicích - v té submisivní i dominantní. Obě měly své výhody a on pravidelně zakoušel obě. Teď zrovna se soustředil na těsnost a horkost Narutovy prdelky, kterou si bral jako zvíře, až ty mlaskavé zvuky přírazů málem přerušovaly tekoucí vodu. "Sténej," vybídl Naruta, "chci tě slyšet…"
.
Blonďáček se už dál na nic neohlížel a jeho hlasité sténání naplnilo maličkou koupelnu. Snad si nebudou sousedé stěžovat jako nedávno, když šukali v kuchyni a měli navíc pootevřené okno. "V-víc, vyšukej ze mě duši," pobízel Sasukeho k ještě zběsilejšímu šoustání.
.
Černovlasý mladík také ztrácel všechny zábrany, slastně hekal a zběsilou rychlost párkrát vystřídal několika pomalejšími, ale zato bestiálně hlubokými přírazy, kdy z něj téměř celý vyklouzl a prudce se zanořil zpátky, co nejdál to šlo, div přitom Naruta nenadzvedl, jak přitom směřoval pánví nahoru.
.
Naruto už pomalu ani nesténal, jen kňučel, jak ho to divoké šoustání rajcovalo k nepříčetnosti. Při těch hlubokých přírazech ho to i trošku zabolelo, ale to ho jen popouzelo k tomu, aby se při tom dalším pohybu vybídl ještě víc. Div mu nejiskřilo před očima, když se občas Sasuke otřel uvnitř o prostatu. Brzy bude, leštil se o sto šest.
.
Za normálních okolností by se Sasuke za takové chování trochu až styděl, ale když se mu Naruto tak ochotně vybízel, neměl důvod si myslet, že mu nějak ubližuje, takže pokračoval v tom zvířecím tempu jako zběsilý. "N-Naru…" procedil mezi zuby naléhavě, "já už budu…" Připojil svou dlaň k Narutově, vědom si toho, že by ho měl uspokojit sám.
.
Blonďáček cítil horký dech za uchem, teplou stékající vodu, tvrdý klacek v zadku a pomocnou ruku na své. Kdo by něco tak dobrého vydržel? Nikdo. Silněji se stiskl, když to na něj přišlo a zavřel oči, jak ho zaplavil orgasmus. Tohle bylo intenzivnější, než čekal.
.
Sasuke zakňučel, když se Naruto při vrcholu tak stáhl. Byla to silná stimulace pro jeho penis, takže vlastní orgasmus na sebe nenechal čekat příliš dlouho. Ještě párkrát hluboko přirazil, než vystříkl do blonďáka svoji dávku, dneska už druhou, kterou vyprodukoval, ale ne že by si stěžoval.
.
Naruto se jen tak tak držel na nohou, jak ho zachvátila slabost po neskutečném vrcholu. Čelem se opíral o stěnu a zhluboka oddechoval. Pořád Sasukeho cítil v sobě, bylo to tak intimní.
.
Jakmile přešel první nával blaha, Sasuke z Naruta opatrně vyklouzl a díval se, jak bylo jeho mužství následováno pramínkem bílého semene. Naruto se zdál zcela zmožený tou bouřlivou souloží. "Spokojený?" uculil se na něj Uchiha.
.
"Jo, bylo to skvělý," pronesl Naruto tiše a otočil se k Sasukemu čelem, "jsi ten nejlepší milenec na světě," broukl a natiskl se k němu. Položil si hlavu na jeho a spokojeně oddechoval. Dneska mu to už stačilo, podruhé už by něco tak divokého nemusel zvládnout.
.
Sasuke si ho k sobě natiskl a hladil ho po zádech. Miloval oba své partnery, jen bylo občas nesnadné se jim věnovat, tak jak vyžadovali. S Narutem to každopádně bylo snadné, nemusel ho totiž tajit a Itachi i rodiče si ho velice oblíbili. Stejně tak i blonďákovi rodiče ho měli rádi.
.
Naruto se nechal konejšit, než uznal za vhodné konečně vylézt ven. Zběžně ze sebe vymyl sperma a líbl Sasukeho na rty. "Taky bys měl jít ven nebo se rozpustíš." Nechal uvnitř Uchihu samotného a usušil se. Krabi v kuchyni se neustále snažili utéct a vypadali notně naštvaně. Postavil aspoň hrnec s vodou na plotnu.
.
Sasuke měl konečně také možnost se zbavit zbytků Kakashiho semene a hned poté následoval Narutův příklad. Osušil se a jen v ručníku proběhl do jejich ložnice, kde se převlékl do domácího oblečení, a vrátil se do kuchyně. "Tak jak to vypadá?" zeptal se a zezadu přistoupil ke svému partnerovi, který stál u kuchyňské linky, "tys je ještě nedal vařit?"
.
"Ne, jsou tvoji. Můžeš být rád, že jsem ti postavil vodu," zašklebil se Naruto. Možná si dá také, i když Sasuke je určitě hladový, kdežto on se napral nudlemi ještě předtím, ale čtyři určitě sám nesní. Pokud už nebude jeho černovlasý přítel moct, tak je dojí, aby se to nezkazilo do zítřka.
.
"Hmm, máš nějaké speciální přání, o co bych měl Kakashimu říct příště?" zazubil se Sasuke a čekal, než začne voda v hrnci vařit, než do ní naházel ubohé kraby. Bylo to poněkud kruté, ale takový krab se těžko nějak humánně zabíjel, a když ho občas vařila jejich matka, co si vzpomínal z dětství, dělala to samé.
.
Naruto dlouze vypustil vzduch nosem a podal Sasukemu z ledničky citron a majonézu, aby mohl udělat dresink na maso. Nejradši by mu zakázal tam úplně chodit, ale to jaksi nebylo možné. Navíc, jak Uchiha poznamenal, bude to jenom horší. "Hm, tak když to nebude živá chobotnice jako minule, tak mi je to celkem jedno… a hlavně ať ti nedává ty mořský slimáky, fuj, byli odporní."
.
Sasuke se rozesmál. "Dobře, zkusím přinést třeba nějakého humra nebo tak," přislíbil mu napříště lepší pochutnání než zrovna chobotnici a dal se do přípravy večeře. Za ty dva roky, co měl vlastní byt, se musel naučit vařit, čemuž nikdy dříve moc neholdoval. Jenže nebylo zbytí, a ani když se přistěhoval Naruto, se to moc nezměnilo, protože blonďáček na to zrovna moc nebyl, takže to stejně zůstalo na něm.
.
Blonďáček nechal Sasukeho řádit v kuchyni a sám se vyhoupl na stolek a hojgal nohama. Krabi se vařili, Uchiha pracoval a on si ho prohlížel. Jeho kuchařský tanec u linky se mu líbil a jenom se uculoval.
.
Po nějaké době byla večeře hotová, Sasukeho první a Narutova druhá. Společně zasedli ke stolu a pustili se do toho. Krabi byli výteční! Jedna z mnoha výhod Sasukeho vztahu s Kakashim. Mladý Uchiha v myšlenkách zabloudil k tomu dni, kdy se setkali tváří v tvář poprvé. Když ten den utekl z domu poté, co ho otec načapal se Suigetsem, myslel si, že měl neobyčejnou smůlu, ale dnes už věděl, že to byl nejšťastnější den v jeho životě.

Konec
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | Web | 6. září 2016 v 10:10 | Reagovat

Tak to ne, škoda že už je konec, tuhle povídku jsem si oblíbila :-P

Škoda že je konec, no co už

Jsem ráda že jim to vydrželo :-)

Budu se těšit na další povídky :-P

2 andaateikaa andaateikaa | 6. září 2016 v 12:30 | Reagovat

Škoda, že už končí. :) Jsem zvědavá, co vymyslíte příště.
Bavilo mě to.

3 Kai Kai | 6. září 2016 v 19:46 | Reagovat

3koda že už je konec. tahle povidka byla super. No takže sasu skončil se dvěma parnery...ja mam nejradši sasu naru. ale čekal jsem že naru dube seme... byla to super povidka se super zakončenim a naru je hodně chapajici že se o saskeho děli z kakashim. Svěla povidka moc jsem si ji užil. Už se nemužu dočkat jsetli bude nějaka nova povidka. :-D

4 emmy emmy | 6. září 2016 v 22:52 | Reagovat

To je konec?..ale nie ja sa asi rozplacem ..tak skvela poviedka s este uzasnejsim koncom...tym Narutom si si u mna riadne splhla :-D..tak ci onak dakujem za tak uzasne veldielo a uz sa tesim co tu nove pribudne :-D

5 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 8. září 2016 v 10:47 | Reagovat

[1]:Ano, s překvapení jim to vydrželo. Sasuke má takový sezónní vztah a přes zimu je hodně s Narutem.
[2]:Každý dobrý příběh má začátek a konec. Neboj, máme nachystaných několik hodně zajímavých povídek.
[3]:Dočkáš se, je naplánována, takže nebude žádná mezera. Jinak děkujeme za pochvalu a snad se ti naše povídky budou pořád stejně líbit.
[4]:Neplač :D Ještě budou jiné stejně dobré povídky, které si třeba oblíbíš.

6 Káťa Káťa | E-mail | 10. ledna 2017 v 11:19 | Reagovat

Vzhledem k tomu, že Naruta naprosto nemůžu vystát tak mě ten konec trošku zklamal...I z toho pohledu, že měl Sasuke dva přítele.. Nevím no..To jsem moc nečekala a stejně by jednou skončil asi jen s Narutem..., ale jinak byla povídka moc fajn ;)

7 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 10. ledna 2017 v 18:28 | Reagovat

[6]:Kakashi je letní přítel a Naruto celoroční :D Tady zrovna si opravdu dokážu představit, že by Sasuke mohl být s oběma zaráz úplně v pořádku. Ale opravdu těžko se dá předvídat, co se stane v budoucnu... ale Sasuke musí mít boží sbírku mušlí :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.