Zapovězené vzplanutí VI.

10. září 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Zapovězené vzplanutí
Shikaku se synem a Sasuke se ocitnou v jedné místnosti v jedné dost perverzní situaci, kterou si všichni tři budou náležitě užívat. Sice nejstarší Nara není úplně nadšený, ale i tak si to bude užívat.


"Ty teda pěkně kecáš," ušklíbnul se Sasuke a odhrnul si z čela pramínek vlasů, "nevím, kdo se na mě vrhnul tenkrát ve školní nářaďovně na žíněnkách."
"Ve školní…? Teda tati," obrátil se Shikamaru ke svému otci, "mám dojem, že jsem tě doteď vůbec neznal." Nevěděl úplně, jestli je tahle otcova stránka pozitivní nebo negativní, ale rozhodně byla dost zajímavá. Dost pochyboval o tom, že podobné věci zkoušel s jeho matkou.
.
"Jsi pěkný žalobníček," pokáral ho Shikaku, i když s perem v mladíkově zadku to postrádalo tu typickou autoritu. Plácl ho něžně po prdelce a chtivě objel dlaněmi obě obliny, mezi nimiž vězel. Cítil, že už si muže dovolit se rozpohybovat a učinil tak. Držel si mladíka za boky, zatímco v pravidelném tempu vnikal dovnitř.
.
Sasuke vzdychal, Shikaku měl prostě skvělý péro a moc dobře už za ty měsíce věděl, jak to má nejradši. Nějakou dobu si jenom vychutnával šoustání, než se zaměřil na mladíka před sebou. Opřel se jen o jednu paži a druhou natáhl dozadu. "Shikaku, dej mi… aaah! Gel," zakňučel nadrženě. "A ty se otoč," pobídl Shikamara, který po krátkém zaváhání poslechl.
.
Shikaku Sasukemu vtiskl do dlaně tubu a sám se rozpohyboval. Pěkně pomalu ale za to s energetickým přírazem, který z milence vyloudil rozdychtěně zaskučení. S dravějšími přírazy zatím vyčkával, mladík před ním manévroval jen na jedné ruce a nechtěl ho shodit do postele.
.
Mladý Uchiha přemýšlel, jak to udělat, protože Shikamara také potřeboval nejlépe na všech čtyřech. Nakonec na chvilku pozastavil Shikaka a napřímil se do kleku s široce roztaženýma nohama. Panebože, teď v něm starší Nara vězel tak těsně, že si nebyl jistý, zda se v něm vůbec pohne. Ale aspoň tak jeho syna mohl vytáhnout do připouštěcí polohy.
.
Starší Nara neváhal a ovinul ruku okolo Sasukeho trupu, aby si ho u sebe pěkně přidržel. Pomáhal mu tím i držet stabilitu. "Jseš pořádně těsnej," zavzdychal mu do ucha, když poprvé přirazil. S takovou se udělá opravdu brzy. Ale na vláček si ještě počká, dopřeje Sasukemu tu dvojitou slast.
.
Sasuke mu ani nemohl odpovědět, protože se musel soustředit na to, aby věnoval pozornost svému spolužákovi a ne jen tomu rajcovnímu Shikakově projíždění. "Uvolni se," zašeptal směrem k Shikamarovi, když si vymáčkl na prsty lubrikant a zavítal s nánosem gelu mezi mladíkovy půlky.
Mladší Nara sebou trhnul, více než půl roku už to se Sasukem nedělal, ale nebránil se. Zvykal si na ten pocit, jak mu Uchiha roztírá chladivou hmotu na nepřístupných místečkách, načež nezabránil vyjeknutí, když se Sasukeho ukazováček pomalu vnořil dovnitř.
"Šššt," tišil ho černovlasý chlapec, "jen klid, to bude-aaah! Shikaku!" Starší Nara jakoby naschvál ještě přirazil silněji, čímž ho víc hodil na svého syna a Sasuke nechtěně zatlačil prst ještě hlouběji.
.
Ještěže na nejstaršího muže Sasuke neviděl. Měl ve tváři spokojený výraz uličníka, kterému se právě povedla jedna malá škodolibost. Už věděl v jaké poloze si to příště, až budou o samotě, rozdají. Pěkně vestoje, Sasuke byl tak božsky úzký. Navíc ho bude mít celičkého pro sebe a ukradne si celou jeho pozornost jen pro sebe.
.
Mladému Uchihovi dalo hroznou práci, aby se dostatečně věnoval přípravě. Bylo hrozně těžké pokoušet se nevnímat ten tvrdý klacek, který ho šoustal, jak byl v téhle pozici neuvěřitelně zmáčknutý v jeho útrobách, cítil každičký milimetr, který mu projížděl zadek. Přesto prstil Shikamara se vší opatrností, a když zkušeně nahmatal prostatu, mladík před ním táhle zasténal. Přidal ještě trochu gelu a po chvilce téhle speciální masáže mohl přidat i prostředníček, protože to mladšího Naru úžasně uvolňovalo.
Shikamaru se nechával prstit, už vážně skoro zapomněl, jak to může být vzrušující. Úplně celý hořel a vůbec se nedivil, že si otec našel radši mužského milence než ženu. "Sasuke," zasténal naléhavě a zabloudil rukou do vlastního klína, aby si zajistil i další stimulaci.
"J-ještě… chviličku… oooh, Shikaku, kruci, ty mě zničíš!" vypravil ze sebe Sasuke namáhavě mezi jednotlivými steny. Když přidával do Shikamarova pozadí třetí prst, otočil hlavu do boku a němě vybídl staršího milence k polibku.
.
Shikaku zvolnil tempo do pomalého šnečího kroku a ihned šel splnit mladíkovu tužbu. Zadýchaně plenil jeho ústa a Sasuke mu se stejnou dravostí odpovídal. Teď když šukali pomalej, se mohl věnovat i jeho mužství, které za chvíli bude potřebovat pěkné tvrdé, aby ošukal jeho syna. Zvláštní, to že by Shikamaru ojel Sasukeho mu vadilo, ale naopak skoro vůbec. Po pokynu z mladíka vyklouzl.
.
Sasuke se přisunul blíž k Shikamarovi. Zaznamenal v jeho očích zablýsknutí nejistoty a hned se natáhl, aby ho uklidnil polibkem. "Neboj, budu jemný," ujistil ho a pohladil mladíkův zadek. Přiložil špičku ztopoření k roztaženému otvůrku a citlivě se začal sunout dovnitř. Náhodou měl Shikamaru štěstí, že ještě neměl tak velké péro jako jeho otec, i tak byl ale na svůj věk slušně vybavený, jak kdysi konstatoval ten debil Sai.
Shikamaru usykával, jak se jeho spolužák nořil pomalu, ale neústupně do jeho těla. Trochu to pálilo, ale příprava byla dostatečná, navíc Sasuke zjevně věděl, co dělá, dával mu krátké pauzy a bolest mírnil tím, že masíroval jeho erekci. Celý se zpotil, a když se ohlédl, měl dojem, že v otcových očích viděl náznak pomstychtivosti, ale Sasuke mu zaclonil výhled tím, že znovu spojil jejich rty. Působilo to náramně konejšivě, že ten dotek Uchihových slabin přišel i dřív, než vůbec čekal. Byl celý v něm!
.
Shikaku neměl zrovna nic zajímavého na práci a musel vytrvat. Pomalým honěním se udržoval připravený, až přijde jeho čas. Vypadalo to, že už brzy to bude. Oba mladíci byli v sobě a na něm bylo, aby ze Sasukeho udělal chutnou výplň mezi oběma jejich těly. Zatlačil na rozšukaný otvůrek a vnikl dovnitř. Trošku si připadal, jako kdyby šukal vlastního syna skrz Uchihu. "Jaký to je?" šeptl Sasukemu do ucha a lehce olízl jeho citlivé místečko.
.
"H-aaah, skvělý!" vydechl Sasuke, už dlouho neměl možnost zašukat si v dominantní pozici. Shikamaru byl pěkně útlý a rozpálený. Ještě nějakou dobu mu dal na uvyknutí, zatímco se celý chvěl rozkoší, jak mu Shikaku lízal ouško. Byla to jeho slabost, úplně jím vždycky brněla slast, když se někdo zaměřil na tuhle zónu. Skoro by i kvůli tomu na svého spolužáka zapomněl, dokud se mu sám Shikamaru nepřipomněl tím, že se pohnul proti němu. Omámeně se pohnul, což mělo zajímavý efekt, protože tím projel ten dychtivý otvůrek, ale zároveň se v něm pohnul i Shikakův penis. Ani nevěděl, který pocit byl lepší.
.
Malou chvilku trvalo, než se sehráli a rozpohybovali se ve stejném tempu. Shikaku si přidržoval Sasukeho stále u sebe a když přirážel, tak mladík mu zrovna vycházel do protívky. Nebylo to vůbec špatné a užíval si to stejně jako před chvílí. Pronikal dovnitř a ven, rozpaloval se čím dál víc. Srdce mu bilo jako splašené a to samé cítil i v Sasukem před sebou.
.
Bylo to tedy pořádně horké a hříšné. Pro Sasukeho to samozřejmě bylo úžasné, měl stimulaci z obou stran, náruživě šoustal mladého Naru a kmital dlaní v jeho klíně, zatímco jeho otec ho zezadu projížděl jako ďábel. Po kůži mu stékaly kapičky potu a nijak nekrotil hlasité sténání, to ani Shikamaru, jak se zdálo, tak z nich Shikaku byl nejtišší, i když ho také slyšel vzdychat.
Shikamaru nebyl tak aktivní jako Sasuke ve své submisivní pozici, ale sem tam vyšel svému černovlasému milenci vstříc a plně se soustředil na všechny ty slastné stimuly, které rozpalovaly jeho tělo na maximum. Po tak dlouhé době, co neměl sex, se mu vše zdálo nové a intenzivní, dost se obával, že nevydrží tak dlouho jako ti dva nadrženci za ním.
.
Shikaku už si soulož užíval dobrých pár minut předtím, než se kluci spojili a blížil se k vrcholu. Přirážel do Sasukeho útrob, co mu síly stačily. Bylo to tak hříšné a žhavé, že si nemohl pomoct. "S-Sasuke," vzdychl zastřeně, když už cítil, jak se jeho tělo připravuje na tu úplně závěrečnou fázi. "Ahh!" vykřikl blaženě, když se udělal.
.
Černovlasý mladík musel při Shikakově orgasmu na chvíli přestat sám přirážet, zatímco jeho útroby byly vyplněny několika mililitry teplého mlíčka. Zadýchaně čekal, dokud jeho staršímu milenci naplno neodezní slast a nevytáhne z něj penis.
Shikamaru si v duchu oddechl, přeci jen nakonec nebyl první, i když taky k vrcholu neměl daleko. Ale aspoň teď nemohl platit za největšího nadržence.
.
Starší Nara spokojeně vydechl, když odezněla nejsilnější slast. Něžně políbil mladíka na zátylek a vyklouzl ven. Posadil se na postel a otřel si zpocené čelo. Chvíli se zaobíral sám sebou, než mu pohled sklouzl k šukající dvojici. Zvrhle se pousmál, když se znovu postavil za Sasukeho a vnikl do něj prsty.
.
Mladý Uchiha překvapeně vyjekl, takový počin nečekal, ale když Shikaku v průběhu několika přírazů našel prostatu, měl pocit, že se mu slastí zatmívá před očima. Koneckonců, Shikamaru se pod ním už pomalu napínal, zrychlil tedy ještě tempo svojí dlaně v jeho slabinách a frekvence jeho pohybů byla přímo zběsilá.
Shikamaru se neohlížel, co otec Sasukemu dělá, měl zrovna důležitější starosti, jako třeba nadcházející orgasmus. Už se to nedalo vydržet, hlasitě zasténal a ejakuloval černovlasému mladíkovi v ruce. Jeho sperma potřísnilo postel a málem se už neudržel na kolenou.
Stahy Shikamarova těla nenechaly ani Sasukeho právě v klidu. Stimulace od obou Narů byla příliš silná, naříkavě vykřikl a prohnul se, když také dosáhl maximální rozkoše. Chviličku zůstal v křeči, že skoro ani Shikaku z něj nemohl vytáhnout prsty, než se zase uvolnil, vyndal ho ze Shikamara a zadýchaně se svalil na postel mezi oba hnědovlasé muže.
.
Shikaku vytáhl z krabičky dva kapesníčky a otřel si ruce od sekretu. Samozřejmě, že se ještě bude koupat, než odejdou, ale zatím to mohlo ještě chvíli počkat. Přilehl k svému milenci a pohladil jeho nahý bok. Neodolal, aby nevtiskl do jeho kůže drobný polibek na paži. Cítil se ukojený, byť se musel dělit.
.
Sasuke ho počastoval drobným spokojeným úsměvem, to bylo vážně něco. Ne že by tohle musel mít pořád, sice to byla dvojnásobná slast, ale taky dvojnásobná práce, takže jako zkušenost to hodnotil pozitivně, ale raději se napříště vrátí ke klasické dvojici.
Shikamaru se uvelebil s jednou rukou pod hlavou. Bylo to dost dobré, nechal by si to líbit i častěji, ale bylo nad slunce jasné, že otec se dělit nechce. Tss, majetnickej.
.
Starší Nara se pak postupně s kluky vystřídal ve sprše, aby na sobě nebo v sobě neměli nějaký důkazní materiál, který by neušel pozornosti jejich rodinám. Byť celé jejich setkání bylo provázenou velkou vášní a slastí, tak ho bral spíše negativně, protože bylo spíše nedobrovolně iniciované. Shikamara ještě po odchodu poučil, aby mlčel, třebaže se jeho syn ušklíbal. Spratek, měl na něho trochu zlost, že s ním tak vydrbal. Každopádně tohle bylo poprvé a naposledy.
~~~
Uběhl další týden. Shikaku, Sasuke ani Shikamaru už se o té záležitosti víc nezmínili, tedy, viděli se ostatně jenom ve škole, ale tam se všem třem dařilo bez potíží předstírat, že se skoro neznají, snad jen měl mladý Uchiha dojem, že se na něj hnědovlasý spolužák dívá častěji než doposud. Nic ale evidentně neřekl, za což byl rád, protože jeho otec by ho přerazil jako žito. Čekal, jestli se o tom rozpovídá Shikaku na jejich další schůzce, ale vzhledem k tomu, že se na něj vrhl hned v chodbě a pak znova na posteli, byl na rozhovory čas až po důkladném sexu.
.
Shikaku ležel vyčerpaně vedle Sasukeho a koukal se do stropu. Incident se Shikim v něm vyvolal různé otázky ohledně jeho vztahu k Uchihovi. Přišel na to, že ho nepovažuje jen za člověka, s kterým si nezávazně užívá, ale za něco jiného, něco bližšího, co jej vždycky zahřálo u srdce, kdykoliv ho viděl. Ať už to bylo ve škole nebo tady, vždycky z toho měl radost. Tohle nebylo normální, takto by se rozhodně neměl chovat, pokud by chtěl udržovat rádoby nezávazný vztah založený jen na sexu. Přetočil se na bok a pozoroval mladíka.
.
Tmavovlasý chlapec ještě trošku zrychleně oddechoval, měl za to, že s časem v páru klesá chuť na sex, ale zdálo se, že u Shikaka je to snad právě naopak. Čím déle spolu spali, tím častěji s ním chtěl spát, byl rád, že vůbec stíhá svoje další zájmy a věci do školy. Slastně se na posteli protáhnul jako kočka a všiml si, že ho Shikaku sleduje. "Ty ještě nemáš dost?" zasmál se, jak si to zírání vyložil po svém, "musím říct, že jsi snad nejvýkonnější ze všech mých dosavadních milenců." No, pravda, ten, který mu byl úplně nejbližší, byl taky hodně náruživý…
.
To oslovení milenec Shikaka trochu zklamalo. Sasuke o něm uvažoval jen jako muži do postele. Nenazval ho přítelem… ostatně na tomhle se také domluvili u něj v kabinetu… štvalo ho to. "Ehm, to mě těší," pronesl, ale jeho hlas nenesl ten správný tón, který by měl k takové větě patřit. Místo, aby byl potěšený a dmul se pýchou, byl lehce zklamaný.
.
Sasuke si toho všiml. Dost ho to udivilo, protože neměl ponětí, co se mu honí v hlavě, a myslel si, že ho tou pochvalou potěší. Možná měl špatnou náladu, třeba se zase pohádal s manželkou. Přisunul se k němu blíž a políbil ho na rameno. Když se pořád tvářil tak neurčitě, vyhoupnul se nad něj a nahý se uvelebil na jeho klíně. "Nechceš mi znova říct tu historku, jak jste s tátou vyměnili na vojně svýmu veliteli ten krém na boty?" nadhodil, protože věděl, že tahle vzpomínka Shikaka vždycky rozesmála.
.
Nara se jen pousmál. Ano, tehdy se za břicha popadali a i po letech to byla jeho nejoblíbenější historka, ale byla to jen minulost, kterou nemohl ovlivnit, kdežto teď měl před sebou mladíka a v rukou otěže od své budoucnosti. "Víš, ehm…" odkašlal si, jak přesně nevěděl, co má říct, "Chtěl bych, abys mě nenazýval milencem… mám pocit, že to plně nevystihuje to, co k tobě cítím. Jen nevím, jak jsi na tom ty. Nerad bych zbořil naši křehkou bublinu soužití."
.
"Ty ke mně něco cítíš?" podivil se Sasuke, který měl za to, že to, na čem se domluvili úplně na začátku v kabinetu fyziky, pořád platí. Mělo to být nezávazné, tak to bylo stanoveno, jen sex. Když se ale nad tím zamyslel… vážně to tak přísně dodržovali? On si myslel, že ano, ale hrníčky na kuchyňské lince, SMSky, které si posílali i přesto, že neobsahovaly informace o další schůzce, dlouhé hovory nad šálky kávy nebo čaje, neustálé prodlužování doby, po které byli spolu… kdy se tohle vůbec všechno událo? Připadalo mu to tak přirozené, že si ani nevšiml…
.
"Popravdě si nejsem úplně jistý, co přesně to je a jak to vyjádřit slovy, ale když jsem s tebou, tak jsem nejšťastnější člověk na světě." Shikaku se zhoupl do sedu a podíval se mladíkovi zblízka do očí. "Každý tvůj úsměv či pohled… chci, aby patřil jenom mně. Nemůžu si pomoct, ale připadám si jako zamilovaný puberťák." Starší muž snad i trošičku zrudl, když to říkal.
.
Sasukeho rty se jemně zvlnily. Znal vyznání od holek, které mu pravidelně nadbíhaly, znal i vyznání od těch pár mladíků, se kterými nějaký čas chodil, ale od Shikaka to znělo jinak, možná proto, že byl o dost starší, nebyl to žádný kluk. Jeho věk jako by tomu dodával na důležitosti, upřímnosti. "Máš mě rád?" sondoval zvědavě a přejel dlaní po jeho líci, jak měli obličeje blízko u sebe.
.
"Mám, jsi mi milejší než zbytek lidí, co znám." Manželku ani nevzpomínal a se Shikamarem teď zřejmě vedli tichou domácnost. On po něm nic nechtěl a syn se na nic neptal. Ale když nad tím přemýšlel, tak se tímhle způsobem k sobě často chovali i předtím. Shiki byl tichý a uzavřený typ, nejvíc času spolu trávili nad partičkou šachů, které mladík miloval. "A ty? Máš mě rád?" zeptal se s jistou nadějí.
.
Sasuke chvíli mlčel, než si povzdechl. "Nejhorší je, že tě mám asi taky rád," líbnul Shikaka na špičku nosu, "je mi s tebou hezky a pokaždé se na naše schůzky těším, až si říkám, jestli na nich nejsem trochu závislý." Odmlčel se a olíznul si rty, když o něco tišeji dodal: "Jenže mám strach, že se teď časem stane to, co jsem hlavně nechtěl, aby se stalo." Nechtěl být příčinou Shikakova rozvodu. Bál se toho, že kdyby to někdy přestalo klapat, bude ho z toho Shikaku obviňovat.
.
"A co nechceš, aby se stalo?" zeptal se Shikaku, který si úplně nebyl jistý, co přesně má Uchiha na mysli a lehce mladíka obejmul. Byli tu nazí a odhalení nejenom tělem, ale právě mezi sebou obnažovali i svoje niterné pohnutky a pocity.
.
"Nechci, abys mě bral jako důvod se rozvést," hlesl Sasuke, "kdybys to udělal a po nějakém čase toho litoval… nechci, abys mi to vyčítal, žes to udělal kvůli mně. Třeba ne nahlas, ale podvědomě… může se stát, že bys to bral, jako že ses pro mě obětoval, vzdal se rodiny."
.
"Sasuke," vydechl Shikaku a pousmál se na mladíka, pohladil ho po tváři a promluvil: "Rozhodně by sis tohle neměl myslet ani nad tím uvažovat. Mé manželství je v troskách už dlouho dobu předtím, než jsem tě poznal i z této stránky. Yoshino není člověk, který se změní, a já už o rozvodu uvažoval mnohokrát a jen z lenosti to odkládal na dobu neurčitou. O Shikamara se neboj, pořád je to můj syn a tím taky zůstane, ať už spolu s Yoshi budem žít dohromady nebo ne. Myslím, že on sám by rozvod možná přivítal s radostí. Musejí mu ty naše hádky lézt už na nervy. Takže se nemusíš bát, že bych obětoval něco cenného, spíš bych se konečně dokázal vzchopit a konečně vyřešit tu velkou kouli na noze, kterou s sebou už dlouho vláčím. Ať se v budoucnu stane cokoliv, neměl bys ses za nic cítit vinný či uvažovat o tom, že bych si to snad myslel já."
.
Mladý Uchiha chvilku vstřebával, co mu Shikaku řekl. Nikdy samozřejmě soužití u Shikaka doma neviděl, sice věděl, že se hádají, ale neměl přesnou představu, nakolik jako rodina tráví čas společně. Shikaku o tom nikdy nemluvil a Shikamaru také ne. Možná, že v takových případech, kde už jsou oba manželé nešťastní a nejsou schopni poskytnout dítěti normální harmonický domov, byl rozvod adekvátní. Nevěděl, nakolik je to Shikakův případ, ale prostě se nemohl pořádně smířit s vidinou staršího Nary, jak žije sám někde v bytě, úplně opuštěný. Jasně, že by za ním chodil, ale přestěhovat se určitě nemohl minimálně do té doby, než nastoupí na vysokou. A i kdyby… "Je tu ale ještě jeden problém," špitl a uhnul očima, "můj otec. Vím, že se znáte a že o tobě má docela dobré mínění, ale… nevím, jestli bych mu kdy mohl tenhle vztah přiznat. Zabil by mě. Nebo tebe. Nesměj se, víš, že má služební zbraň."
.
"Sasuke, nikdy se nejí nic horkého hned, jak se to uvaří. Věřím, že by mi vyhrožoval, ale nezabije mě ani tebe. Moc dobře ví, že by ho zavřeli na pár let do chládku. Navíc ty jsi jeho krve," zaculil se Shikaku a vtiskl Sasukemu drobný polibek na rty. "Vidíš to moc černě. Pokud nebude důvod mu to říkat, tak přece nic vědět nemusí. Zatím bych žil dneškem a se zítřkem si lámal hlavu zítra."
.
Sasuke se pokusil zamyslet nad otcem co nejracionálněji. Věděl, že s tou vraždou to přeháněl, ale jak zlé by to asi bylo? No, příšerné, samozřejmě, rozhodně by schytal takový nářez jako ještě nikdy… ale zanevřel by na něj úplně? Vydědil by ho? Byl sice přísný, poněkud konzervativní a neprojevoval city tak snadno… ale rodina pro něj byla všechno. Byl přece jeho syn, miloval ho, tím si byl jistý. Třeba by to po nějakém čase překousl. Zahleděl se na Shikaka.
"Máš pravdu," souhlasil a pousmál se, "ale Shikamara by asi ranila mrtvice, kdybych se stal po případném rozvodu jeho… otčímem."
.
To už staršího Naru upřímně rozesmálo a skulil mladíka do zvalchované postele. "Snad to přežije, jestli na to někdy dojde." Dovolil si jeden láskyplný polibek, který najednou chutnal úplně jinak. Víc citově a hřejivě. Možná by si to tu měl začít zabydlovat tak, aby se tu dalo žít i dlouhodobě a ne jen na pár hodin. Nechá to ještě uležet a pak ze sebe možná setřese ty svazující okovy manželství.
.
Nikoliv poprvé si Sasuke říkal, že život je někdy samé překvapení. Jednou, tehdy když u Shikaka v kabinetu poprvé začali jejich zvláštní vztah, uvažoval nad tím, jestli mu spolužáci tím nepovedeným vtípkem paradoxně neprokázali velkou službu. Teď už to věděl jistě. Nechal se od svého milence, vlastně nově povýšeného partnera, zamilovaně líbat. Měl takový dojem, že se před nimi prostírají úplně nové možnosti a zajímavá budoucnost.

Konec.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 andaateikaa andaateikaa | 10. září 2016 v 9:34 | Reagovat

Tak na začátku pěkné horké a ke konci pěkně sladké. Vážně jsem si tuhle povídku užila. :) Paráda.

2 Dee & Hikari Dee & Hikari | Web | 10. září 2016 v 16:41 | Reagovat

Wow skvěle napsané *_*

3 Kai Kai | 10. září 2016 v 22:37 | Reagovat

Super konec:D Ale nedovedu  si představit jak by shikaku ozmámil manželce že se chce rozvest... hmm a nebo kdy se ozvěděla o saskem to by byl armagedon XD noo jsem rad že spolu zustali a snad spolu budou žit. .... ... ... tak nějak  všechny povidky finišujou hmm ....

4 kyuubinka kyuubinka | 11. září 2016 v 10:36 | Reagovat

To mě dostalo :D To je teda "happy end". Teda, nedovedu si představit, jak by jim to klapalo v budoucnu. Spíš by Shikakua zavřeli a otec Sasukeho by zavřel syna do sklepa na hodně dlouhou dobu + vysvětlování "tajnému" třetímu (nebo spíš prvnímu) milenci vysvětlovat, že on je teď bokovka by bylo asi taky těžké... Takže.... řeknu asi jenom hodně štěstí :D.

5 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 11. září 2016 v 11:54 | Reagovat

[1]:Taky jsme si ji užily a jsme rády, že se líbilo.
[2]:Díky
[3]:Já si to taky neodvedu představit, asi by to bylo hodně divoké. Ale počítám s tím, že se s ní opravdu rozvedl.
[4]:Shikaka mají za co zavřít... zneužívání mládeže, ale co oči nevidí to srdce nebolí. Musely by být nějaké důkazy a kdo ví, jak by je Fugaku sháněl :D

6 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 11. září 2016 v 16:48 | Reagovat

Suprézní konec tato povídka se mi strašně líbila byla taková ... hříšná, ale nedovedu si představit že by se Sasu s Shikim vyměnil, Myslím že ani Shikakuovi by se to nezamlmuvalo... Komu by se taky líbilo šukat se svím líným synem že? a ještě nedobrovolně

7 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 11. září 2016 v 17:27 | Reagovat

Ano, ano, vážně pořád ještě žiju... Víceméně. :D
Ale nakonec si tu trojku stejně užili, tak na co si Shikaku stěžuje? :D Ta představa Sasukeho jako Shikamarova nevlastního otce... No, zvláštní. :D I když mi pár Shikaku a Sasuke ze začátku nic neříkal, teď jsem si ho docela oblíbila, jsou spolu roztomilejší, než bych čekala. :3 -a stejně se Shikaku hodně brzo se Sasukem někam přestěhují na trvalo-

8 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 11. září 2016 v 18:46 | Reagovat

[6]:Jiné řešení téhle situace nebylo :D Shikaku samozřejmě nebylo a navíc tohle bylo nejpříjemnější.
[7]:Pokud jim vztah vydrží, tak si myslím, že o společném bydlení by opravdu mohla být řeč. Jejich rodinný poměr by byl hodně vtipný. Otčím :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.