Čas zemřít? III.

1. října 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Čas zemřít?
Madara se u večeře rozhodne, jestli si tam upíra a jeho pomocníka nechá. Do karet mu hraje spousta věcí. Třeba to, že ho zatím Sasuke nezakousl a opravdu pracuje na poli jako ďas. Jenže, co když se mu zachce krve, kde ji bude hledat jako první?


"Dneska jste mi opravdu pomohli," začal řeč Madara, aby ukázal, že uznává, jak byli šikovní a hlavně rychlí, "tak mě napadlo, jestli byste se tu nechtěli zdržet přes sklizeň. Samozřejmě vám za práci zaplatím, abyste nebyli tratní. Záleží tedy na vás, jestli máte zájem."
Naruto s plnou pusou se podíval na Sasukeho. Jemu to bylo jedno, záleželo, jak by se rozhodnul upír. Ale líbilo se mu tady. Chio vařila dobře a postel byla měkká, možná by to mohl trochu nadhodit. "Mohli bysme se tu chvíli zdržet, stejně nemáme žádnou stopu."
.
"Naruto!" sykl Sasuke varovně. Ten trouba se podřekl s tou stopou. Madara neměl vědět, že někoho pronásledují, ještě včera se mu v krčmě snažili namluvit, že jenom cestují po světě. Pokusil se však honem napravit situaci. "Je tady skutečně hezky, myslím, že pár dní zdržení nám nijak neuškodí. Moře přece neuteče," šlehl po svém společníkovi pohledem, ale dobře si všiml, jak Madara nadzvedl obočí. Dobře tu zmínku zachytil a Sasuke se jenom modlil, aby o tom nechtěl zjistit víc. Ale třeba ne, ani ohledně toho upírství neřekl ani slovo.
.
Madara by to nějak nehrotil, kdyby se Sasuke tak ostře nepustil do plavovláska. To bylo divné, zřejmě nějaké tajemství. Rozhodl se v tom nehrabat. Není to jeho problém a ještě by mohl upíra popudit. "Dobře, zaplatím vám slušně, takže se nemusíte bát, že byste šli s prázdnou. Na to vám dávám svoje slovo."
Naruto zkoušeně hleděl do stolu a už se radši jenom věnoval jídlu. To to pěkně spískal. Určitě mu Sasuke dá za uši.
.
Černovlásek pouze krátce přikývl, byl však lehce zamračený. Narážky na minulost ho vždycky podráždily, což bylo paradoxní vzhledem k tomu, že právě za minulostí se teď slepě honil. Respektive za někým z minulosti. Už dva roky byli na cestě, ale pravdou bylo, že neměli ani tušení, zda jdou vůbec správným směrem. Někdy se před nimi stopa objevila, když se doslechli o podivném úmrtí či zvláštním zmizení s typickými rysy. Ale teď už dlouho nic.
.
Statkář už nic nedodával a v klidu povečeřeli. Každý se odebral na svoje kutě.
Naruto, přesně, jak Sasuke předvídal, se nechal obejmout, zavrtal se mu do náruče a s tichým přáním dobré noci, usnul jako špalek. Byl unavený a perná práce na poli ho vycucala stejně jako hladový upír. V domě se rozhostilo ticho a klid.
.
Sasuke hodnou chvíli nechával Naruta k sobě vinout a díval se do stropu. I teď, když se setmělo, rozeznával jednotlivé rýhy ve štukovaném stropě. Konečně uznal, že spí Naruto dostatečně tvrdě, a jemně se vykroutil z jeho objetí. Pečlivě ho přikryl a rychlými tichými kroky opustil místnost. Nechtěl lézt oknem, to by blonďáka určitě probudilo.
.
Madara se v ložnici převaloval. Nemohl pořádně zaspat. Dnes se událo příliš mnoho nevysvětlitelných věcí a on si to nedokázal v hlavě rychle uspořádat. Pořád musel přemýšlet nad Sasukem jako upírem. Převaloval se v posteli jako při horečce a hleděl do ztmavlého stropu. Zhoupnul se do sedu. Myšlenky ho opravdu nenechají spát. Rozhodl se pro malou procházku po venku. Na noční košili si hodil teplý plášť a jen v pantoflích vyšel ven.
.
Černovlasý mladík už byl před stavením a dýchal chladný noční vzduch. Byl mnohem čistější než za dne, i když i v něm se daly rozpoznat všelijaké zajímavé pachy. Zaslechl blížící se kroky a nemusel se ani ohlížet, aby vycítil Madaru. Zrovna už se chtěl prolétnout, statkář mu ale poněkud zhatil plány. Anebo… vždyť dlouhovlasý přece o něm věděl, tak jaképak copak. Zrovna když Madara vyšel na zápraží a jeho oči našly Sasukeho, tak se upír před jeho očima proměnil ve velkého netopýra.
.
Madara měl pocit, že musí opravdu jenom snít! To prostě… Jak? Jak to mohl udělat? Opravdu upíři byli samé čáry. Zůstal ohromeně stát na zápraží a díval se na netopýra, který vyletěl nahoru nad chalupu. Určitě musí snít, přece, když je vzhůru, nemůžou se takové věci dít. Rozhodl se, že to byl nějaký oční klam a rozešel se okolo stavení. Nešel někoho vysát?
.
Sasuke tuhle podobu nepoužíval často, spíše výjimečně. Ale líbilo se mu létat, protáhnout si pořádně křídla, plachtit po okolí a hledět na noční svět z výšky. Díval se, jak Madara obchází svůj statek. Asi nemohl spát, že si vyšel takhle za svitu měsíce na procházku. Schválně slétl trochu níž a s pískáním kolem něj zakroužil. Ten muž se mu vůbec nějak zamlouval víc, než by to bylo normální.
.
Už to tu bylo zase. Určitě se uhřál a má halucinace, pomyslel si Madara, když viděl okolo něj kroužit nezvykle velkého netopýra. Tvářil se jako by nic a rozešel se dál. Měl takový nepříjemný pocit, že mu někdo kouká na záda a jeho mysl si div nepředstavovala, jak se na něj přichytí a zaryje do něj svoje zuby, aby mu vysál krev.
.
Mladý Uchiha ještě chvilku s pobavením provázel Madaru po hospodářství, než ho nechal na pokoji a odlétl prozkoumávat krajinu z výšky. Z čiré radosti lapal po nočním hmyzu, ale žádný doopravdy nepozřel, ať už v téhle podobně nebo v lidské, jídlo kromě krve nepotřeboval. Narazil na několik dalších netopýrů, kterým pomáhal nějaký hmyz nahnat.
.
Madara mezitím došel až o okraji nejbližšího pole. Lehce pohladil klasy a zamyšleně hleděl do krajiny, která hrála všemi odstíny šedé. Bez sluníčka barvy neexistovaly. Měsíc je zřejmě všechny pozřel. Místo, aby se pěkně uklidnil, tak se mu do mysli pořád vtíral upíro-netopýr. Kolik takových tvorů vůbec na světě existuje? Málo? Kdyby hodně, tak by vysáli lidstvo za pár dní.
.
Sasuke se zrovna proháněl nad jedním lánem, když zaznamenal Madarovu postavu. Tak on si ještě nešel lehnout? Zvláštní. Možná měl nějaké starosti, nad kterými musel stále přemýšlet. Nehlučně se snesl k zemi a tam se, jen pár kroků od dlouhovlasého muže, přeměnil opět v člověka. Nevšímal si Madarova leknutí, místo toho na něj promluvil. "Trápí tě něco, hospodáři, že nemůžeš v noci klidně spát?" zeptal se tiše.
.
Statkář popravdě čekal nějaký zákeřný úskok, ale když se chvíli nic nedělo, tak se pokusil napravit delší odmlčení. "Je toho dost, nad čím musím přemýšlet," odtušil mnohoznačně. Nebyl si jistý, jestli se má v upírství rýpat nebo nemá. Sasuke vypadal, že ho docela zajímá. Kdo ví, jak je starý. Třeba je mu tisíc let a zapomněl, jaké to je být člověkem. "Nechceš si na chvíli sednout?" kývl k lavičce u domu.
.
Krátkovlasý mladík přikývl a posadil se se starším mužem na dřevěnou lavici. Cítil z Madary lehké vnitřní napětí, jako by kvůli něčemu přemáhal sám sebe. Netušil však, co je příčinou, možná si to však rozmyslel s tím, že si je chce na statku pár dní ponechat a teď jaksi nevěděl, jak to říct? Možná se před ním neměl tak předvádět, ale když on to byl takový osvěžující pocit, že se konečně může chovat přirozeně ještě před někým jiným než před Narutem.
.
Madara měl v hlavě spoustu otázek a nevěděl, kterou začít… Možná by se prvně měl zeptat, jestli smí. "Sasuke, chtěl bych se zeptat na nějaké věci ohledně, hm, toho… no, upírství. Jen pokud ti to nevadí." Nechtěl si znepřátelit upíra dotěrnějšími řečmi. Kdyby se chtěl pomstít, tak to má velice rychle spočítané.
.
Tak o tohle mu šlo! Byl prostě jen zvědavý. Sasuke si ulehčeně oddechl, z nějakého důvodu se mu ta představa, že si to Madara s tím pobytem rozmyslel, zamlouvala mnohem méně, než by měla. "Ptej se," vybídl ho ledabyle. Tohle bude zřejmě za celé dlouhé dva roky teprve podruhé, co někomu bude vysvětlovat své schopnosti.
.
Muž se musel rozhodnout, ale čím začne? "Je toho trochu víc, co bych tak chtěl vědět. Odpovídej jen, pokud budeš chtít," ujistil Sasukeho, že na něj nebude naléhat. "Zajímalo by mě, co upírům vadí… Víš, jako třeba česnek, slunce, svěcená voda a podobně." Tohle byl začátek. Snad to nebude vypadat jako výzvěda, aby ho mohlo zlikvidovat.
.
Sasuke se na něj z boku kysele zadíval. Popravdě to skutečně vyznělo trochu, jako by se Madara pídil po tom, jak ho zabít. "Většina z toho jsou mýty," odtušil nakonec, "jak slunce, což už jsi poznal sám, tak i česnek. Svěcená voda je nepříjemná, ale nemá smrtelné účinky. Je jen jeden způsob, jak lze upíra zabít. Jistě chápeš, že nemám v nejmenším úmyslu ti ho prozrazovat."
.
"Jistě, jen mě to zajímalo. Hodně toho, co se traduje, jsou očividně nesmysly. Třeba to, že upíři neustále lační po krvi a vysají všechno, co se okolo nich hýbe… Jak se dokážeš ovládat? Já… ehm, jsem viděl, jak ti dává krev. Proč si nevezmeš prostě všechnu, jak to podle pověstí dělají upíři." Pochyboval o tom, že by Sasuke byl velmi ohleduplným upírem.
.
Tentokrát Sasukeho obočí vystřelilo vzhůru. To jako vysát Naruta do poslední kapky? "Naruto je můj přítel," odpověděl, "nechci ho zabít. To je… složitější." Na chvíli se odmlčel a prohrábl si černé vlasy v zátylku. Doufal, že může Madarovi věřit. "Když se z někoho stane upír, jeho tělo se zachová přesně takové, jako bylo v okamžiku přeměny a víc už se nevyvíjí. Je nesmrtelné - může přijímat normální lidskou potravu, žaludeční šťávy upíra jsou tak silné, že vstřebají úplně vše. Ale skutečnou potravou je pouze lidská krev," vysvětloval, "je-li možno nasytit se zcela, jak ty říkáš, vzít si všechnu krev, pak upír vydrží bez potravy třeba i celý měsíc nebo dva. Dávka, kterou mi poskytuje Naruto, mě udržuje při síle a energii zhruba na týden. Není to moc, ale… dost na to, abych se nemusel nasytit jinde."
.
Pro Madaru byly tyhle informace hodně zajímavé. Konečně mu bylo jasné, proč Naruto ještě žije, ale úplný důvod mu Sasuke odmítnul sdělit. Chvíli se odmlčel a přemýšlel. Naruto musel mít pevné nervy, že udržel přátelství i přes tyhle překážky, a to samé platilo pro Sasukeho. "Jaké to je být upírem?" Docela zásadní otázky žití.
.
Sasuke pokrčil rameny. "Všechny smysly máš stokrát ostřejší, čímž máš paradoxně blíž ke zvířatům než k lidem. Můžeš se pohybovat tak rychle, že to lidské oko není schopno postřehnout a samozřejmě…" Mladík se shýbl pro jeden oblázek, který se válel na kamenném dvorku pod lavičkou. Na okamžik ho sevřel v pěsti. Ozvalo se křupnutí a zapraskání. Když znovu rozevřel dlaň, byl kámen na kusy. "Máš sílu," dodal jakoby nic. Uličnicky se zašklebil: "Mně se ale osobně líbí proměna v netopýra. Je to velice efektní."
.
Muž si plně uvědomil, jaké schopnosti upír má. V podstatě se tedy divil, že lidé jsou schopni nějakého zabít. Možná ho omráčit svěcenou vodou a upálit zaživa. Techniky by se na to našly. "Říkáš tedy, že tě někdo proměnil. Bylo to dobrovolné nebo nedobrovolné?" On si tedy nebyl jistý, jestli by něco takového chtěl. Věčný život a bažení po krvi.
.
Mladík ostře vypustil vzduch nosem. Kromě Naruta ještě nikdy s nikým o té strašné události nemluvil a nebyl si jistý, jestli vůbec chce. Na nějakou dobu se mezi nimi rozhostilo ticho, a když už to vypadalo, že upír víc nepromluví, tiše z něj vypadlo: "Nedobrovolné. Proměna v upíra je nesnesitelně bolestivá." Kolikrát zauvažoval, jestli by nebyl raději, kdyby tehdy zemřel.
.
Madara cítil, že ptát se na to byl asi velký přešlap, ale vyřknutá slova nešla vrátit zpátky. "Chápu, že o tom nechceš mluvit, promiň. Co vůbec jako upír plánuješ, kromě návštěvy toho moře?" zeptal se zvídavě na věci budoucí, třeba se u nich nedopustí takového přešlapu jako teď. Třeba, když bude znát víc odpovědí, tak mu nebude v hlavě hučet jako v úle.
.
Sasuke se zaškaredil. Nelíbilo se mu, kam se ty otázky ubírají. Jeho plány byly velice konkrétní, ale souvisely s temnou minulostí, o které mluvit nechtěl. "Mám jeden životní cíl," prohlásil, ale víc k tomu nedodával a z jeho hlasu bylo jasně patrné, že se o tom dál bavit nebude. Ostatně, pokud nebyl Madara hlupák, mohl si dát dvě a dvě dohromady s tím, o čem se zkraje večera podřekl Naruto.
.
Muž se zamyslel a dával si pár věcí dohromady. Zajímavé. Rozhodně měl Sasuke zvláštní život, ale asi vyčerpal svoji dávku otázek na dnešní den. Měl však ještě jednu poslední. Chvíli otálel, jestli má nebo nemá. Už tak ty dvě předchozí byly nepříjemné, bude i tato? "Naruto je tedy tvůj přítel. Podle toho, co jsem viděl… v komůrce jsem měl za to, že je něco víc. Je tvůj milenec?" zeptal se s osobním zájmem. Opravdu to bylo s upírem skvělé?
.
Tentokrát se Sasuke mírně pousmál. "Je vlastně obojí," přiznal potutelně, "byl mým přítelem ještě v době, kdy jsem byl člověk. Je to sirotek a já… hodně jsem mu pomáhal, když jsme byli děti. Chránil jsem ho před klukama z party, dělil jsem se s ním o jídlo. Tam, kde jsme žili, ho nepoutaly žádné kořeny… a mě po přeměně taky ne. Když jsem se vydal na cestu, rozhodl se jít se mnou, pomáhat mi tak jako já tenkrát jemu. Do té doby jsem nevěděl, že je do mě zamilovaný, až cestou… Je to takový zvláštní vztah. Nikdy nemluvíme o tom, co ke mně cítí. Nevím, jestli bych byl schopný mu opětovat tenhle druh citů, ale z fyzického hlediska… No, řekněme, že i upír si rád zašoustá. A Narutovi to stačí. Je to oboustranně výhodný vztah."
.
Madara se ujistil, že ze Sasukeho strany to evidentně není tak o citech jako z plavovláskové. To bylo jenom dobře. Trhat od sebe dva zamilované nemělo smysl. V hlavě se mu zrodil velmi smělý plán. Nebyl si úplně jistý, jestli na to upír přistoupí, ale když ho nezakousl do teď, tak třeba to přežije. "A tvou přízeň v tomhle směru může užívat jen Naruto nebo by to mohl být i někdo jiný?" dodal významně.
.
Sasuke střelil po Madarovi rychlým pohledem. Naznačoval mu tu snad…? Musel uznat, že tohle nečekal. Tušil, že Madarova orientace asi nebude čistě heterosexuální, ale myslel si, že kromě špehování žádný zájem nemá. Každopádně to byla zajímavá nabídka. "No, nemáme mezi sebou žádný slib věrnosti, jestli ti jde o tohle," prohlásil tiše a nespouštěl ze staršího muže oči. Srdce se mu rozbušilo o něco rychleji, zvláštní, že tyhle reakce si jeho tělo zachovalo.
.
To se muži líbilo mnohem víc. Viděl na Sasukem, že vzbudil zájem. Teď bylo na něm kout železo, dokud bylo žhavé. "Pokud je to takhle, tak ti jistě nevadí sdílet na jednu noc lože i s někým jiným," zavrkal podbízivě Madara s jasným podtextem. Přes den se mimo jiné rozhodl, že si tu mladíky nechá, ale i že by chtěl toho černovlasého svést a teď byla ideální příležitost, kdy neměl u sebe plavovlasé pískle.
.
Černovlasý mladík zaváhal. K Madarovi ho to táhlo, docela ho lákalo vyzkoušet, jaký je v posteli, zvlášť když si vzpomněl na silný ostrý pach alfa samce, který doprovázel jeho vzrušení, jak minulý večer byl za dveřmi. Doopravdy neměli s Narutem žádnou úmluvu, která by mu zakazovala užít si ještě s někým jiným, a možný že se o tom jeho přítel ani nedozví. Zapíchl svoje velké tmavé oči do Madary. "A ty se mě nebojíš?" otázal se pobaveně.
.
"Pokud bych se tě bál, tak bych tě vyhodil z domu už ráno. Ano, chovám k tobě respekt. Jsi trochu jiný druh, silnější a nebezpečnější. Počítám s tím. Navíc měl jsi už tisíc příležitostí mě připravit o poslední kapičku krve," pronesl nakonec Madara. Byla to pravda, už se několikrát pohřbíval, ale stále žil. Navíc po tom, co tak slyšel, to vypadalo, že Sasuke nezabíjí jen tak pro nic za nic.
.
"To je pravda," připustil Sasuke, a aby si Madarova slova trochu ověřil, malinko pootevřel ústa. V měsíčním svitu zazářily jeho zuby a prodloužené špičáky pomalu vyjely z dásně. Chtěl nechat dlouhovlasého muže, aby si je prohlédl, aby přesně věděl, do čeho jde. "Naruto se nesmí při líbání moc otírat o zuby," poznamenal tiše, "upíří jed ve špičácích funguje zhruba na stejném principu, jako je to u hadů. Můžu kousnout i bez jedu, ale je to velice riskantní. Ani teď se nebojíš?"
.
Madarovi se při pohledu na bílé tesáčky zježily chloupky v zátylí. Už viděl upírovu vražednou zbraň. Fascinovala ho i děsila zároveň. "Pokud jsi Naruta za tu dobu, co s tebou cestuje, ještě neproměnil, tak to znamená, že umíš ovládat svoje špičáky velmi dobře. Asi nemáš v plánu na svět přivést dalšího upíra, proto se nebojím." Možná trochu, ale to teď nebylo vůbec podstatné.
.
Sasuke se zasmál. "Máš pravdu," souhlasil a zase špičáky zatáhl. Poposedl si k Madarovi blíž, až se teď dotýkali koleny. "Pověz… máš nějaké zkušenosti v tomhle ohledu? Nebo se vždycky jen díváš?" popíchl ho otázkou. Zajímalo ho, jak na tom starší muž vlastně je, zda už vůbec někdy měl nějakého muže. Nebyla to v jejich době zrovna běžná záležitost a nikdo se tím zrovna na veřejnosti nechlubil.
.
Muž si nespokojeně odfrkl, copak si myslí, že ještě nikoho neměl v posteli? Ano, bylo problém sehnat milence. Když ještě bydlel v hlavním městě, tak jako mladík našel podobně smýšlející lidi, ale jeho otec na to nechtěně došel a docela se chytli. Rozhodl se odejít a začít svůj život někde hodně daleko. Co nejdál, aby nikdy nikoho známého v životě už nepotkal. Tady občas jezdil do města a v místním bordelu si zaplatil mladíka. "Jistěže mám. Můžu tě o tom přesvědčit."
.
"Fajn," zavrněl Sasuke spokojeně. Popravdě měl trpělivost, třeba takový Naruto měl zpočátku jen velice málo zkušeností v tomhle ohledu. Ostatně… on vlastně také. Ale stejně byl raději, když Madaru nebude muset zaučovat. Navíc… "Já jen, abych tě nemusel připravovat celou noc, víš," pousmál se a všiml si, jak se na něj Madara divně dívá. Chvilku tápal, než pochopil, co je příčinou. "Počkej… myslel jsem, že zastaneš Narutovu pozici!" vydechl mírně šokovaně. Madara chtěl ošukat jeho?
.
"A ty sis myslel snad něco jiného?" To snad upír nemyslel vážně. Nastavit mu zadek, to by se mu tak líbilo. Nikdy sex z podřízené pozice nezakusil a rozhodně to ani neměl v plánu. On chtěl mít otěže v rukou a ne čekat, až se někdo usmyslí a on mu podrží. To tak. Viděl, jak se Sasuke tváří, možná by ho měl navnadit, aby se líp nechal přesvědčit. "Podívej, bude to pro tebe nová zkušenost. Určitě si to budeš užívat jako Naruto."
.
Sasuke se kousnul do rtu. Byla pravda, že se to Narutovi náramně líbilo a vždycky se tvářil, že nic lepšího na světě neexistuje, ale… to má vážně podržet smrtelníkovi? Nerozhodně si Madaru měřil a zvažoval všechna pro a proti. "Tak fajn, ale mám jednu podmínku," prohlásil potom a byl zvědavý, jak na tohle dlouhovlasý muž zareaguje. Když Madara tázavě nadzvedl obočí, nevinně se usmál: "Chtěl bych na oplátku ochutnat tvoji krev."
.
Madarovo obočí se podmračilo. Moc se mu nelíbilo, že by měl někomu dávat krev a zvláště upírovi. Ale na druhou stranu bude moct ošukat upířího panice… velmi lákavá představa, mít někoho nepoznamenaného. Ještě minutku hodnotil pro a proti. "Dobrá, platí, ale dám ti ji do poháru stejně jako Naruto." Nechtěl, aby ho upír kousal do krku.
.
Mladý Uchiha přikývl. Ani by to jinak nechtěl, i když mohl kousnout bez jedu, nebylo zaručeno, že v zubech nezůstala nějaká malinká kapička - kapička, která by k proměně úplně stačila. "Platí. Ale je tu ještě jeden malý problém… nezbylo mi už dostatek heřmánkového oleje, který používáme na přípravu. Budeš muset použít něco z vlastních zásob, pokud tu máš něco vhodného?"
.
"Dobře, já se po něčem podívám," ujistil Madara upíra a přemýšlel, jestli mají tu dohodu hned stvrdit nebo ji nechat na zítřek. Už bylo hodně po půlnoci a čekala je přes den tvrdá práce, ale na co čekat. Ještě by si to Sasuke rozmyslel a on by přišel o jedinečnou příležitost. "A teď pojď, uděláme to hned." Zvedl se a čekal na černovlasého mladíka.
.
"Doufejme, že zvládneš na druhý den vstát," popíchl ho Sasuke, ale bez protestů ho následoval do domu. Madara ho zavedl k sobě do ložnice, která byla o hodně větší než jejich komůrka, s prostornou postelí a pěkným malovaným nábytkem, jež vynikl ještě víc, když starší muž postupně rozsvítil několik olejových lamp, aby na upíra vůbec viděl. Sasuke se posadil na postel s nadýchanou peřinou. Pěkné hnízdečko.
.
Madara se ještě na chvíli vzdálil, aby mohl sehnat něco na zvlhčení. Už předem věděl, co to bude. Zašel do spíže, kde vzal hrnec s vepřovým sádlem. Není to zrovna olej, ale postačí to úplně stejně. Vrátil se do pokoje a hrnec zatím odložil na komodu. "No co, nebudeme přece troškařit," pousmál se na Sasukeho, který vypadal udiveně.
.
Sasuke nadzvedl obočí. "Děláš si legraci? Vepřový sádlo?" vydechl lehce znechuceně a nenadšeně píchnul prstem do té bílé mastné hmoty, "tohle mi chceš mazat na… ty snad jenom žertuješ!" Do léčivého olejíčku to tedy mělo daleko. Madara se však tvářil naprosto všedně, jako že to není žádný vtip. To to má vážně poprvé prožít se sádlem?!
.
"Co se ti na tom nelíbí? Mastí to taky. Tak jaké pak copak," odtušil muž a odložil na věšák plášť, který ho venku chránil před chladem. "Odlož si svršky," odtušil směrem k mladíkovi. Docela se těšil, až uvidí, co skrývá upír pod oblečením. Už takhle na pohled vypadal pěkně a co teprve potom.
.
Sasuke musel na jednu stranu chtě nechtě obdivovat Madarův přístup. Jednal s ním, jako by vůbec nebyl upír, jako by nemohl v kterýkoliv okamžik skočit a zabít ho. Pomalu zase vstal, rozvázal si košili a přetáhl ji přes hlavu. Pak si odepnul pás a odložil ho stranou, zatímco kalhoty nechal volně spadnout ke kotníkům.
.
Madara ze sebe stáhl noční košili a zůstal před Sasukem, jak ho pán bůh stvořil. Jeho oči klouzaly po odhaleném mladíkovi a pásly se. Opravdu pěkný. Dobře rostený a bez jediné poskvrnky. Jako sám démon svůdnosti, jenže tohle byl upír a on proti němu byl úplně nechráněný jako štěně.
.
Mladý Uchiha postřehl Madarovo počínající vzrušení, ze kterého snadno usoudil, že se mu líbí. Ale i on si staršího muže se zájmem prohlížel. Vysoký, s vypracovanými svaly těžkou farmářskou prací, vyváženými proporcemi a ostrými rysy. Cítil, jak ho z toho lechtá v podbřišku, takže ho v tu chvíli ani nenapadlo, jak je stavba jejich těl nápadně podobná.
.
Když se starší muž vynadíval, tak Sasukemu pokynul k posteli. I zezadu mladík vypadal prostě k sežrání. V podstatě tu teď nebyl úplně jasný vztah kořist a lovec. Záleželo na úhlu pohledu. Madara byl opatrný, ale už se pomalu přestával bát, jak poznával Sasukeho ze všech možných směrů. Žádostivě se podíval na pěkné rty. "Cože jsi to říkal, že si mám dávat pozor na zuby?"
.
"Správně," přisvědčil Sasuke, který vystopoval směr Madarova pohledu a podmanivě zvlnil měkké polštářky rtů, "ale na druhou stranu, pokud se o moje špičáky nebudeš drásat jazykem do masa… pak myslím, že by se mi líbilo ochutnat tvoje ústa." Nemohl se dočkat. Díky zostřeným smyslovým vjemům si dokázal sex i všechno, co k němu patřilo, náležitě užít. Na Madarovu chuť se těšil.
.
"To i já se těším," zavrněl Madara a přiblížil se k Sasukemu. Jejich kněz by si určitě vyrval zoufalstvím všechny vlasy, kdyby je viděl. Obcování s ďáblem, hříšnost sama… ale za to velmi svůdná. Chytil mladíka za čelist. Počítal s tím, že by se mu snadno vytrhl, ale proč by to dělal. U něj šlo jen o gesto. Lehce se otřel o hebké rty. V koutku mysli čekal, že budou úplně ledové a tuhé jako u mrtvoly, ale byly stejně měkké jako u živého člověka, jen byly podstatně chladnější, jako kdyby Sasuke udržoval teplotu okolí.
.
Sasuke nasucho polkl a zavřel oči. Dělal to spíš ze zvyku, než že by takhle byly jeho ostatně vjemy ostřejší. I takhle to bylo skvělé, Madarovy rty byly o něco užší a teplejší, byly však poddajné a hladké a on díky svým smyslům zcela jasně poznával jejich přesné zvlnění, dokonce s jemňounkými rýhami, které měl každý člověk trochu jiné. Spokojeně zavrněl, a když se nabažil pouhého otírání, pomalinku rozevřel ústa, jako se zjara otvírá poupě v květ. Pozval tak staršího muže dovnitř a ihned mu vyšel svým jazykem naproti.
.
Muž si to užíval. Bylo to velmi příjemné a zvláštní. Sasuke se líbat uměl a neupejpal se. Věděl, co si může dovolit a co nesmí. Brzy cítil ve vlasech prsty, které si ho přitahovaly blíž k sobě. Poddal se náruživosti a pomalu nechával Sasukeho lehnout na lůžko. Natiskl se na něho. Nebál se, že by ho umačkal.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 andaateikaa andaateikaa | 1. října 2016 v 21:56 | Reagovat

Já nevím proč, ale přeměna upírů na netopýry mi vždy přišla trapná. Všude. No, ale to je můj osobní problém.
Část se sádlem mě pobavila. :D Tohle bude ještě zajímavé.

2 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 2. října 2016 v 10:30 | Reagovat

[1]:Záleží jak se ta proměna pojme, ale je pravda, že je to srandovní a hlavně pokud ještě v téhle formě sají krev :D

3 emmy emmy | 2. října 2016 v 17:40 | Reagovat

Neviem čo mám napísať...nechcem sa stále opakovať, ale inak to asi nejde ...skvelá časť.. táto poviedka ma baví už od začiatku asi preto že sa tam vyskytuje Naruto :-D .. no ale taktiež mi lahodí, že Madara si to so Sasukem konečne rozdáva po dlhej dobe aj dobrovoľne :-D ..je to príjemná zmena jeho nového charakteru :-P ..už teraz sa teším na pokračovanie, a som veľmi zvedavá či ich Naruto nepristihne :P

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 3. října 2016 v 17:33 | Reagovat

[3]:Naruto je příjemné oživení :D Dlouho nikde nebyl, pravda. Tak si ho pěkně užívej :D Kdo ví kdy zase chudáček dostane šanci :D

5 Kai Kai | 8. října 2016 v 0:59 | Reagovat

Super dil.ale sasu z madarou...hmmm no dobra no pokud se bude chovat slušně žedne znasilnovani a podobně  alr stejně mi nejvic sedi par naru sasu. hmm jen aby madaru nekleplo XD :-D  :-D

6 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 8. října 2016 v 22:35 | Reagovat

[5]:Tak Madara není starej, aby ho kleplo. Jedině, že by ho Sasuke vysál dosucha :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.