Získat srdce lva XLII. - Sladké vábení

21. října 2016 v 18:52 | Ivanitko a Smajli |  Získat srdce lva 3
Zase je tu Shisui se svou ohranou písničkou. Pěje pořád ódu na vzájemnou lásku a odevzdání jeden druhému, jen Sasuke nechce naslouchat a zacpává si uši. Madara mu tak znechutil jisté sexuální věci, že o nich stále nechce ani slyšet.


Začátkem listopadu to Shisuiovi nedalo, aby si neodchytil dlouhovlasého Uchihu na kus řeči, dost důležité řeči. "Itachi? Musíme si promluvit," začal vážně, minimálně jako by mu ohlašoval, že někdo umřel. "Přál bych si, aby se Sasuke stal takovým jako před… před tím znásilněním. Minule se mu ten strach podařilo překonat a já věřím, že i teď to dokáže, ale my mu musíme pomoct. Musíme táhnout za jeden provaz, jestli mě chápeš?"
.
Itachimu se nejprve ulevilo, už si fakt myslel, že se stalo něco tragického. Následně se mu ale trochu sevřelo hrdlo, svým způsobem tohle trochu tragické bylo. "Já nevím, Shisuii," podrbal se ve vlasech, "taky mě to moc mrzí, ale… nechci ho zbytečně vystavovat stresu. Je mu jen devatenáct, ale už si prožil věci, který neměl nikdy v životě poznat." Shisuiovým pokusem o sebevraždu počínaje, přes boje jeho dvou milovaných a znásilněním od strýce konče.
.
"To je sice fakt, ale když to necháme být, tak tím bude Sasuke poznamenaný navždy. A sám moc dobře víš, že si sex dovedl pořádně užívat a tobě se to také moc líbilo. Přirážet do jeho úzkého zadečku, užívat si tu nejtěsnější blízkost jakou jsi schopen. Splynout v jedno tělo. Opravdu by chtěl sebe a Sasukeho o tohle připravit?" Musí Itachiho prostě přesvědčit, že jeho nápad je dobrý.
.
Itachi si olízl rty a po páteři mu přejel příjemný mrazík, jak Shisui tak barvitě vylíčil bráškovy přednosti. Kruci, úplně si to živě vybavoval, jak byl šíleně horký a těsný… Ne! Takhle přece nemůže uvažovat, to bylo… sobecké. Ale tak hrozně by si přál to ještě někdy zažít! Nerozhodně se kousl do rtu, byl to takový rozpor. Nechtěl brášku do ničeho tlačit, ale kdyby… kdyby se jim ho podařilo přesvědčit…
.
"No tak, Itachi, sám svého brášku znáš víc než kdokoliv jiný. Pokud i ty ho budeš ponoukat, aby překonal svůj strach, tak to půjde mnohem líp. Poddá se a bude zase jako dřív, jako by se nic se strýčkem nestalo. Itachi, v tuhle chvíli nejvíc záleží na tobě." Snažil se kout železo, dokud je žhavé. "Půjdeš do toho?"
.
"Když já…" Itachi se díval do Shisuiova obličeje a sváděl těžký vnitřní souboj. Nakonec pomalu vydechl. "Tak… tak dobře," přikývl, můžou se o to aspoň pokusit, ne? Nějak lehce, nenásilně… to Sasukemu přece neublíží. Přemítavě se na bratrance podíval. "A jak jsi ho teda k tomu přiměl minule?" zeptal se na podstatnou otázku.
.
To byla dost ošemetná otázka. Nemohl říct Itachimu, že Sasukeho v podstatě citově vydíral a nechával se od něj utěšovat a díky tomu se mu podařilo dosáhnout toho, že se tomu poddal a mohli si spolu zasouložit. Tohle by mu teď neprošlo, Itachi by to nedovolil. "No víš, tlačil jsem ho a předhazoval mu, jak se mu to přece líbilo předtím… Snažil se mu dokázat, jak moc ho miluju."
.
"Hmm…" protáhl Itachi, to znělo docela dobře. Možná když teď na to budou dva, mohlo by to zabrat i přesto, že to druhé znásilnění bylo podle všeho o dost horší než to předchozí. "Tak snad to nějak půjde," odtušil zamyšleně, "ale musíme pozvolna, opatrně… aby se moc nevyděsil." Popravdě si neuměl dobře představit, jaké to tenkrát bylo, takže žil v domnění, že pomalý postup bude nejlepší.
.
"Zařídíme se podle situace. Máš v plánu něco v sobotu večer? Sebrali bychom se a šli na byt. Mohli bychom ho zkusit navnadit, aby se oddal sexuálním radovánkám," navrhl Shisui prakticky. Nebylo potřeba to déle odkládat. Pěkně si Sasukeho oťukat a třeba se jim přesvědčování zdaří.
.
"Asi ne… ale počkej, mrknu se do diáře," prohlásil Itachi a sebral z pracovního stolu malý sešitek. Než nastoupil do práce, nikdy nic takového nepoužíval, ale teď se mu to hodilo, jeho směny bývaly někdy dost nepravidelné. "Ne, na sobotu nemám nic," zavrtěl pak úlevně hlavou, když přehlédl prázdnou kolonku.
.
"Super, tak já to při volné chvíli Sasukemu předhodím. Má spoustu času a myslím, že vidinu nás nevymění za učení. Tím sem si jist." Už se těšil. Nebyl erotoman… tak jo, byl, ale jen trošičku. Rád si užíval s někým, koho měl rád, a sex prostě k vztahu patřil.
~~~
Na druhý den končil brzy a tak si dovolil počkat před Sasukeho školou, až půjde ven. Spěchal, aby ho stihl, takže tak stál v bílém pracovním jako sněhulák v zimě a číhal na černovlasého andílka. Omotán palestinou a ve své oblíbené vestě, aby neprochladl.
.
Sasuke vyšel jako obyčejně v Narutově doprovodu. Bavili se právě o plánech na víkend, když zpozoroval neobvyklý jev, tedy člověka v neobvykle bílém oblečení. Ke svému údivu zjistil, že se jedná o jeho bratrance a ústa se mu roztáhla do širokého úsměvu. "Pojď," pobídl Naruta a zamířili k němu. "Ahoj, Shisuii," pozdravil ho vesele a přehlédl jeho oděv, "vidím, že jsi tady služebně. Je mi to líto, Naruto." Obrátil se ke svému nejlepšímu kamarádovi. "Někdo tě prásknul, jaký jsi zvíře a Shisui tě teď přijel vzít k nim do ordinace."
"Ty!" durdil se blonďák a snažil se mu vlepit pohlavek, před kterým Sasuke se smíchem uhnul.
.
"A nemyslíš, že by to mohlo být třeba opačně? Si tě vezmu s sebou, ale uspávací šipky jsem si nechal v autě," zachechtal se Shisui společně s blonďáčkem a potom pokračoval už normálním hlasem: "Jedu domů, tak jsem si říkal, že se pro tebe stavím. Tedy pokud se chceš svést s jedním starším, chlupatým a smradlavým… autem."
.
"No… sice ta tvoje šunka má maximálně rok do šrotu…" žertoval Sasuke, protože věděl, jak je Shisui na své auto pyšný, "ale že jsi to ty, tak budu samozřejmě rád, když mě vezmeš. Naruto, neva?"
"Myslíš těch pár kroků na zastávku?" uculil se Uzumaki. "Jen jeďte. Čau, Sasuke, uvidíme se v pondělí. Nashle, Shisuii. A pozdravujte Itachiho."
.
"Tak pojď, ty divé zvíře." Vzal Sasukeho okolo ramen a odváděl ho k zaparkovanému autu za rohem. Divil se, že tam bylo místo, čekalo jen na něj. Otevřel bratranci dveře a sám se usadil za volant a nastartoval. "Rychle a zběsile?!
.
"Na plný plyn," potvrdil mu Sasuke se zazubením a raději se připoutal, nebyl si úplně jistý, jestli to Shisui myslí vážně. Kdyby s nimi byl Itachi, rozhodně by jim takové věci zatrhnul, ale bez jeho dohledu měl bratránek volné obě ruce.
.
"Jak si přeješ, ale následky budu svádět na tebe, žes mě k tomu naváděl." Obratně vyjel na silnici a najel na hlavní. V plném provozu musel jet normálně, aby se nikde nerozsekali, ale za to si mohl s bratrancem popovídat. "Sasuke, nepůjdeme zítra na byt? Dlouho jsme tam nebyli."
.
"To není špatný nápad," usoudil nejmladší Uchiha. Vždycky měli určitá období, kdy na sebe neměli moc času, do čehož spadalo zhruba posledních čtrnáct dní. Jemu se ve škole blížilo čtvrtletí, takže se snažil nahnat známky, než vypukne to pravé šílenství, aby toho měl co nejvíce hotovo. Bohužel to mělo i stinné stránky, ale mohli by to zítra napravit.
.
"Super… a Sasuke, neuvažoval jsi, že bys přece jenom v sexuálních hrátkách postoupil dál?" Potřeboval mladého Uchihu donutit, aby o tom přemýšlel, rozjímal a nedělal, že něco takového existuje. Musí si na tu myšlenku zvyknout.
.
"Ne, neuvažoval," zamumlal Sasuke a raději se zahleděl z okénka, aby se nemusel dívat Shisuiovi do tváře. Nebylo to zrovna téma, které by chtěl probírat. "Hele, už zatloukají fontánu," konstatoval, když projížděli kolem městské kašny, kterou na zimu zabedňovali, aby nezamrzala voda.
.
Shisui si pro sebe tiše povzdechl. Sasukemu se do toho evidentně moc nechtělo a odváděl pozor jiným směrem, než chtěl. "Zima se blíží, Sasukemu se oči klíží," zanotoval první blbost, co ho napadla, a zařadil se do odbočovacího pruhu.
.
"Ty seš ale poeta," zavrtěl nad ním Sasuke pobaveně hlavou, ale pak se kysele ušklíbl: "Ach jo, zase zima. Jak já to roční období nesnáším." Nejradši by byl, kdyby sníh napadl vždycky jenom v prosinci, byly by bílé Vánoce, ještě tak Silvestr pod sněhem a pak aby to všechno roztálo a začalo zase jaro. "To bude pěkná otrava," povzdechl si.
.
"Co se dá dělat, zase to budeš muset přežít, a když ti bude zima, tak tě s Itachim zahřejeme," zavrněl Shisui s hříšným podtónem v hlase a přidal na plynu. Už se dostali do méně frekventované oblasti a mohl si to dovolit. Plynule předjížděl jedno auto za druhým.
.
"Jo?" chytil se toho Sasuke a přimhouřil trošku svůdně oči. "Tak to asi budu předstírat jenom proto, abyste to dělali." To byla docela rozkošná představa, rozhodně by se nebránil, kdyby to tak bylo. Ale to bohužel nezáleželo jen na nich třech, kdyby ano, nejspíš by to vypadalo úplně jinak.
.
"Klidně, já se stavím i v noci, aby ti nebyla zima. Budu tě zahřívat až do rána. Počkej, až budeme bydlet u mě. To budeš mít v posteli pořád někoho nasáčkovanýho." Byl o tom silně přesvědčen a už se na to moc těšil, ještě půl roku to bude muset vydržet a pak frr do hnízdečka lásky.
.
"Tak to bude naprostá paráda," zasnil se Sasuke blaženě, "každý večer nějaké důvěrnosti a pak v noci tulení…" Nemohl se toho dočkat. Jeho bohulibé myšlenky přerušilo hlasité zakručení v žaludku. Dneska zase byla ve výběru školní jídelny dvě sladká jídla, takže toho do sebe moc nedostal.
.
"To abychom si dali pozor, aby se z tebe nestal malý tuleň, ještě bychom tě museli hlídat před lovci kožešin," podoktl se smíchem Shisui. Zaparkoval před domem a zhasl motor. "Za to, že jsi se mnou vydržel celou jízdu a neomdlel jsi strachy, tak pro tebe něco mám." Otočil se dozadu a šmátral na zadním sedadle, než Sasukemu do klína vložil tašku s červenými plody. "Vypadáš, že bys hlady ohryzal nejbližší strom, tak tady máš mňamku."
.
"Jééé, ty jsi zlatíčko!" zajásal Sasuke nadšeně a okamžitě se do jednoho zakousl, aniž by se staral o to, jestli jsou umytá. Ta první dvě spořádal na tři kousnutí, u třetího trošku zvolnil. "Jsme měli dneska ve škole těstoviny na sladko anebo žemlbábu. Nechápu, jak se může stát, že se sejdou dva takový pokrmy," postěžoval si svému bratranci, zatímco vystoupili z auta, "to je diskriminace těch, co nemají rádi sladký! A vůbec. Co kdyby tam byl nějakej cukrovkář?"
.
Shisui se usmál na svého partnera. Bylo mu jednoduché udělat velkou radost už jen pouhou zeleninou.
~~~
V sobotu odpoledne seběhl Shisui za Mikoto, aby jí nahlásil, že jsou pryč. Našel ji v obýváku, kde si četla nějaký časopis.
"Teto, chtěl jsem ti říct, že jdeme dneska s klukama ven." Pak ho napadla super myšlenka. "A nevíme, kdy se vrátíme, možná bychom mohli přespat u mě, abychom ti tady v noci nedupali a nešustili." Mohli by pěkně přespat u něho doma.
"Jak chceš, zlatíčko, ale Sasukeho hlídejte, ať to nepřežene. Je mu sice devatenáct, ale pořád je to můj nejmladší syn. A nerada bych, aby se někde do něčeho připletl nebo dělal ostudu." Měla potřebu ho pořád rozmazlovat a chránit před vším nebezpečným.
"Jistě, my si ho pohlídáme, budeme mu dělat stráž," odtušil synovec a vyšel nahoru pro kluky.
.
Sasuke s Itachim už čekali jenom na jeho návrat s pozitivním poselstvím… dokonce pozitivnějším, než doufali. Možnost přespání u bratránka byl příjemný bonus, který ani nečekali, ale uvítali ho s radostí. Sasuke si honem šel do báglu sbalit nějaké věci na přespání jako oblečení a kartáček na zuby. Už se nemohl dočkat, zatím měl jen jednu jedinou možnost strávit noc s oběma partnery najednou a byla to rozhodně jedna z nejlepších nocí v jeho životě. Těšil se proto jako malé dítě a bylo to na něm vidět, když se o čtvrt hodiny později sešli v chodbě a přidávali k mikinám i bundy, protože začátkem listopadu už bylo doopravdy docela chladno.
Itachi se z toho Sasukeho nadšení cítil trochu provinile, protože na rozdíl od něj věděl, co ho čeká za nepříjemný rozhovor. Moc se mu do toho nechtělo, ale Shisui měl přece pravdu, bylo to pro jeho dobro, no ne?
.
V družném rozhovoru, byť se Itachi zdál mírně zamlklejší, se dostali až známe bytovce. Listí stromů v okolí už bylo na zemi a vítaly je jen holé větve, komíhající se ve studeném podzimním větru. S povděkem přijali bezvětří bytu, nebylo tam nejtepleji. "Kdybychom tu šli hrát šachy, tak bych tu snad šel zatopit už ráno, ale myslím, že se zahřejeme dostatečně." I tak šel pustit topení v pokoji a koupelně. Nemuseli mrznout, když tu měli spát. "Za chvilku bude teploučko." Odhodil klíče a peněženku na pracovní stolek a lehl si na prostorné letiště. "Až tady budeme bydlet, jak si rozdělíme pokoje?"
.
"To je jasný," prohlásil Sasuke a okamžitě si přisedl na okraj pohodlné postýlky, "budeme spolu všichni tři v jednom pokoji, to bude prima."
"No já nevím…" opáčil Itachi a pochybovačně se rozhlédl po Shisuiově bývalém působišti, které bylo dokonce o něco menší, než spolu sdíleli v domě oni dva. Rozhodně to nevypadalo, že by bylo zamýšleno pro tři osoby. "Zdá se mi to tu trochu malý pro nás všechny," prohlásil potom, "považ, musela by se sem dát ještě jedna postel, i když třeba jednolůžková, a to by tu už pak nebylo k hnutí. Nemůžeme spát všichni tři věčně na letišti, občas to nevadí, ale každej den? To bysme nevydrželi."
.
"To je fakt, každý občas potřebuje být sám… a v podstatě tu jsou tři pokoje - můj, taťkův a obývák. Kdyby se to tu trochu předělalo, tak není problém tu ubytovat nás všechny, abychom měli každý svůj kutloch." Bylo by to nejlepší řešení, Itachi by si od něj aspoň odpočinul, protože věřil, že bydlet s ním dohromady není žádná slast a takto by se to pěkně vyřešilo. Každý ve svém, a když by si chtěli užívat, tak jeho postel byla připravena.
.
"Hmm, opravdu se chceš zbavit obýváku, Shisuii?" nadzvedl Itachi obočí. "Jako ne že by mi to vadilo, akorát obývací pokoj je mimo kuchyni a koupelnu taková neutrální společná zóna, víš."
Sasukemu se ty jejich dohady docela líbily, protože mu připomínaly, že čas společného soužití se blíží a že už je třeba na to všechno tak nějak myslet a plánovat. Nijak se do jejich debaty nemíchal, protože mu upřímně bylo celkem jedno, která místnost na něj připadne, hlavně, že bude s nimi.
.
"Tak jako kuchyň není úplně prťavá a jestli ti jde o sledování televize, tak já se na ni nedívám, jenom jsem u ní večeřel, abych dělal společnost otci. Bude to fajn, každý bude mít svůj osobní prostor. Můžete si to se Sasukem rozdělit, jak uvážíte za vhodné." On sám se určitě stěhovat nebude. Nechtěl bydlet v Izunově pokoji, vlastně ani nevěděl, jak to teď vevnitř vypadá, od jeho smrti tam nevešel.
.
"Dobře," pokrčil rameny Itachi, koneckonců, pořád to byl Shisuiův byt, a obrátil se ke svému bráškovi. "Je to na tobě, Sasuke, můžeš si vybrat. Obývák nebo strýčkův pokoj," nechal volbu na něm, on se klidně přizpůsobí.
"Mně je to jedno," zavrtěl Sasuke hlavou, "uvidíme podle situace." Natáhl se vedle Shisuie na postel a poklepal ještě na jedno volné místo vedle nich. Itachi samozřejmě dlouho neotálel a obsadil ho.
.
"Za chvíli abychom to tu začali zařizovat a předělávat k obrazu našemu," nadhodil Shisui, "maturity za rohem a hned po nich byste se mohli nastěhovat do nového. Sice nevím, jak zpracujeme vaše, ale to půjde. Chtělo by jim tu myšlenku postupně předhazovat, aby si na to zvykli, že se to může stát a pak na to, že se to stane. Asi nebudou moc nadšení, když přijdou o nás všechny." Pohladil Sasukeho po paži a propletl si s ním prsty v jejich oblíbeném gestu.
.
"No, to bude peklo," odfrkl si Itachi a přitiskl se k Sasukeho boku, aby mohl zhluboka nasát jeho vůni. Připadal si trochu jako fetišista, ale nemohl si pomoct, prostě ji miloval. "Hlavně u tebe to bude, Sasu, těžký," prohodil pak přemítavě, "u nás dvou se s tím nějak smíří, jsme o pět let starší, ale ty jsi ještě hodně mladý."
"No a?" ohradil se Sasuke, "kdybych si podal přihlášku na nějakou školu v jiným městě, taky bych začal svým způsobem bydlet jinde. Takhle by měli aspoň výhodu, že bysme byli blízko, jen dvacet minut cesty."
.
"To je pravda, každopádně nechme takovéto starosti stranou a věnujme se něčemu příjemnějšímu, ještě je na to půl roku čas," odtušil Shisui a přitiskl se blíž k Sasukemu, tak pěkně hřál a to ještě nebyli vysvlečení. Dneska to bude krušné, ale doufal v jejich úspěch. Cítil se dnes dost nadrženě a přitom to nebylo tak moc dávno, kdy si užíval luxusní orální sex.
.
Sasuke trošku roztáhl ústa do mírného zaculení, když prohodil: "Já nejsem proti." Ostatně, proto sem dneska přišli, aby spolu zase mohli být trošku… důvěrněji. "Ale je mi tu trochu horko, počkejte, sundám si mikinu," usmál se potom naoko nevinně a rozepnul zip svrchní vrstvy svého oblečení, načež ji shodil z ramen a hodil na podlahu, aby jim na posteli nepřekážela.
.
"Můžeš pokračovat," zavrněl Shisui podbízivě a čekal, jestli ho Sasuke uposlechne. Itachi také nevypadal, že by mu to bylo proti srsti. Poposunul se, aby na něj případně moc pěkně viděl.
.
"Když si to přejete." Sasukeho hlas klesl do svádivé tóniny, když si nejmladší Uchiha začal rolovat tričko po pevném pružném těle, než ho ze sebe pozvolna stáhnul a zahleděl se na oba své partnery velkýma tmavýma očima s jiskřičkami vzrušení.
.
"Ještě," hlesl Itachi a očima visel na svém bráškovi. Kdyby mohl, tak už by byl nahý a uvěznil by ho mezi svými pažemi. Připadal si dost nenasytně, chtěl nejen jeho tělo, ale i duši a prostě celého Sasukeho jen a jen pro sebe.
.
Sasukemu přes rty přeběhl lehounký úsměv, bylo legrační, jak ho oba hltali pohledem… sice mu to trošku vhánělo horkost do tváří, ale nebylo to vyloženě nepříjemné, protože věděl, že se jim líbí. Poznal to z jejich výrazů, z jejich očí. Bez protestů si neuspěchaně rozepnul kalhoty a dráždivě pomalu je stahoval.
.
"Sasuke, ty to teda umíš natahovat," ozval se Shisui natěšeně a pohledem sledoval každý nově odhalený kousíček bílé kůže. Měl pocit, že se mu zrychlil tep a i dech, prostě Sasuke byl příliš šukézní, aby ho to nechávalo v klidu. Ostatně nebyl sám, na koho to působilo.
.
"Hmm," zapředl Sasuke a u okraje tmavých boxerek se zastavil. Dobře viděl, co to s jeho společníky dělá a schválně proto přestal právě v tuhle chvíli, kdy měl odkrýt ty nejintimnější partie. "Tak jo, myslím, že to stačí. Abych to nepřehnal, mohla by mi být zase zima…" zašklebil se na ně.
.
"Tak na to zapomeň!" vyhrkl Itachi a povalil brášku pod sebe. "Zahřeju tě tak, že budeš prosit, abychom otevřeli okno." Nemluvil planě, při jejich sexuálních hrátkách bylo v pokoji jako v sauně. Pomalu a dráždivě přejel po mladíkově boku a zajel pod tenkou látku boxerek a začal ji stahovat dolu.
.
"Mmm…" protáhl Sasuke poněkud zadýchaně, jak se mu vzrušením zrychlil tep. Navzdory předchozí provokaci se nebránil a nechal svého staršího bratra, aby ho zbavil posledního kousku oblečení. Zůstal pod ním ležet jen v rouše Adamově a hrudník se mu pravidelně mělce zdvihal se zvýšenou frekvencí.
.
"Krásný, viď, Shisuii?" Itachi dokázal odtrhnout oči od toho skvostného těla, pohlédl na bratrance o kousek vedle.
"Rozhodně, byla by škoda, kdyby se mu něco stalo. Nedáme si ho do vitríny?" Možná tak k večeři, protože Sasuke byl jako chutný chod, až se mu sbíhaly sliny.
.
"Aby se na mě prášilo, jo?" uchechtl se Sasuke. "Tisíceré díky, to snad radši ne."
"Neboj, my bysme tě denně hezky leštili," ujistil ho Itachi s perverzním podtónem, "a když nad tím tak přemýšlím… radši bysme z tebe měli preventivně setřít prach." Přitiskl horké dlaně k Sasukeho sametové kůži na hrudi a začal po ní přejíždět.
.
"To rozhodně," přidal se hned Shisui a přiložil horké ruce na brátránkův bok a hýždě. Pátravě a hladce ho mapoval, až k pevným lýtkům, kde si neodpustil, aby Sasukeho nepolechtal na plosce nohy. Podržel si ho, aby ho nechtěně nekopl a zakmital prstem.
.
"Shisuii!" vyjekl Sasuke se smíchem, "nech toho… to lechtá… hahaha… dost!" Nechápal, proč je tak baví ho neustále šimrat.
"To je ale nějaká hlasitá dekorace, co, Shisuii?" protáhl Itachi pobaveně. "Počkej, zkusím s tím něco udělat…" Naklonil se a přitiskl svoje rty k bráškovým.
.
Shisui ho přestal lechtat, protože Sasuke sebou dost zmítal. Postupně jel po štíhlých nohách zpátky nahoru, kde narazil na překážku v pohodě Itachiho. Přejel po zadku, který měl už tu čest ošukat a po zádech hrnul bratrancovo tričko až do podpaží. Určitě mu bylo horko jako jemu samému.
.
Itachi sebou trochu škubl, když se ho Shisui dotkl, ale kdyby mu na to chtěl něco říct, musel by se odtrhnout od těch heboučkých polštářků a to se mu nechtělo. Nechal tedy svého bratrance ho pomalu obnažovat, a až když bylo jasné, že je to nevyhnutelné, přestal na chvilku Sasukeho líbat, aby se mohl vrchního dílu oblečení úplně zbavit.
.
Shisui zahodil Itachiho tričko a sám vysvlékl své. Hned mu bylo lepší. Stáhl si i kalhoty a spodní prádlo. Z té vzrušující podívané začínal mít těsno v rozkroku. Pomohl by i dlouhovlasému Uchihovi, ale ten se k bratrovi tak vehementně tiskl, že to nebylo možné se nějak angažovat.
.
"Uh-uhm…" vzdychl tiše Sasuke, ta Itachiho blízkost mu dělala dobře, obzvlášť, jak se jeho stehno tlačilo proti jeho už solidně vzrušenému mužství. Itachiho jazyk mu dravě plenil ústa, až se mu z toho málem točila hlava, jak hluboko ho líbal. Měl pravdu, opravdu už mu začínalo být tak hic, že nějaká zima neměla šanci.
.
"Itachi, jenom ho nesněz, já bych si dal také kousek," pobídl Shisui svého bratrance k výměně. Už nemohl vydržet jenom se koukat a toužil po těch horkých ústech.
Itachi se trochu zahanbeně odtrhl. Zase se nechal unést, ale bylo to tak opojné, že by dokázal brášku líbat věky.
.
"Připadám si trochu hloupě, že já mám výhody v obou případech," prohlásil malinko rozpačitě Sasuke a podrbal se ve vlasech, když přelétl očima z jednoho na druhého, "klidně byste mohli i vy dva spolu… abych netěžil jenom já…" Nechtěl, aby se o něj hádali nebo něco takového.
.
"Neboj, my se o tebe podělíme, nastavíme si minutník a bude," přislíbil v žertu Shisui, "Prostě tě příliš milujeme, než abychom se tě dokázali vzdát. Vlastně se divím, že se pořád snášíme." Zabral uvolněné místo a pohladil Sasukeho po prsou až ke krku a zpátky.
.
"Nestraš," šeptl poněkud vyděšeně Sasuke, kterému ta jeho poslední věta připomněla ty jejich věčné souboje předtím i potom, co se Itachi dozvěděl o jejich vztahu. Absolutně netoužil si ty časy zopakovat, bylo to náramně bolestivé, když viděl, jak se kvůli němu bijí až do krve.
.
Místo nějaké odpovědí Shisui spojil jejich rty a začal se pánví třít o slabiny mladíka pod sebou. Vydal ze sebe přidušené roztoužené kňučení, jak ho to rajcovalo. Skoro jako sex. Ještě chvilku nechá Sasukeho vzrušovat, než mu přehodí nabídku análního styku.
.
Sasuke mu spokojeně polibek opětoval, rád se líbal, ať už s ním nebo s Itachim. Rozpalovaly ho ty hříšné pohyby, kterými jim bratránek oběma způsoboval slast. Musel se držet, aby nezasténal.
Itachi mezitím nezahálel a také se zbavil zbytku oblečení, aby byl na tom stejně jako oni.
.
Shisui se nechtíc odtrhl od těch lahodných úst, aby mohl lapat po dechu a žádostivě přirážet proti Sasukeho vzrušenému klínu. Slastně usykával, jak jim svými pohyby stahoval předkožku. Kdyby tu nebyl Itachi a problém, tak by se nerozpakoval a třením je přivedl k orgasmu.
.
Sasuke vzdychal a po těle se mu tvořily kapičky potu, jak se jeho tělo nějak snažilo regulovat tu horkost, kterou Shisui vyvolával. Bylo to tak smyslné, tak opojné… měl dojem, že tohle asi dlouho nevydrží.
Itachi ty dva pozoroval s leskem v očích, respektive se zaměřoval spíš na brášku, na krásu jeho vzrušení.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kalhari kalhari | 22. října 2016 v 14:32 | Reagovat

Super další dílek. Já se prostě nemůžu nabažit představy Shisue a Itachiho. :3 Na Sasukeho jsem taky zvědavá, jak se s tím popere, ale myslím že dva proti jednomu, zkrátka nemá šanci. :3 Děkuju a těším se na další.

2 Ivanitko Ivanitko | Web | 23. října 2016 v 8:16 | Reagovat

[1]:Na Itachiho se Shisuiem je tu jedna jednorázová povídka, tak se koukni, kdyby tě to zajímalo.

3 Kai Kai | 1. listopadu 2016 v 2:38 | Reagovat

Noo snad jim da sasu kladnou odpověď snad... moc dobra kipitola..ale kčemu by jim blyli ti zbivajici pokoje ?? bych ctělvidět jak by nechali saskeho spat samotneho XD :-D

4 Ivanitko Ivanitko | Web | 1. listopadu 2016 v 20:27 | Reagovat

[3]:Neboj, kluci se o všechno postarají :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.