Získat srdce lva XLIII. - Další pokus

27. října 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Získat srdce lva 3
Slovo NE není pro Shisuie konečná a je dotěrný jako hladový pes, který cítí velmi chutnou kost na obzoru. Stále se snaží Sasukeho ukecat k sexu a stále se mu to nedaří. Nejmladší Uchiha je neoblomný, ale každý jednou povolí.


Shisui se musel moc přemáhat, aby dokázal zastavit pohyby pánve. Oddálil se na vzdálenost paží a spiklenecky mrkl na Itachiho. Teď byla nejvhodnější chvíle na přemlouvání. Nejmladší Uchiha byl vzrušený a toužil po dalších dotecích. "Sasuke, nech nás užít si s tebou jako dřív," zaprosil opatrně.
.
"Shis… Shisuii, teď se o tom přece nebudeme bavit…" zasténal Sasuke, ten hajzlík přestal zrovna v té nejnevhodnější chvíli, stačilo málo a byl by se snad už udělal… Sám se proti němu pohnul, aby mohl pokračovat v předešlé činnosti, která ho vynášela do oblak, rozhodně ji nechtěl vyměnit za tuhle debatu.
.
"No tak, Sasuke, ty na to přece máš," povzbuzoval ho Shisui a zvedl se, aby se o něj nemohl třít. Věděl, že ho to musí mučit, ale nešlo to jinak. Potřebovali ho natlačit tam, kam chtěli a se Sasukeho tvrdohlavostí to bude krušný.
.
Sasuke podrážděně vydechl, když mu došlo, že Shisui prostě mermomocí chce zase omílat to, co už podle něj dávno bylo vyřešeno.
"Shisuii, já to dělat nechci. Bolí to," řekl tiše a lehce se otřásl při vzpomínce na svůj poslední sexuální styk.
"Sasu," vložil se do toho konečně i Itachi a se skousnutým rtem si brášku měřil, "ani jeden z nás samozřejmě nechce nijak popírat, že to, co jsi zažil, bylo moc… moc ošklivé. Ale snad vážně nevěříš, že bysme ti já nebo Shisui dokázali udělat něco takového? Jen chceme, aby sis zase dokázal… ehm… užívat."
"K tomu nepotřebuju, abyste… mi něco strkali do…" Sasuke uhnul očima, "můžu si s váma stejně tak dobře užívat i bez toho."
.
"To určitě, ale není to neskutečné, když se spojíme v jedno, když se nadechujeme a pohybuje zároveň jako jedno tělo. Copak jsi zapomněl, jak úžasné to je?" Snažil se Shisui seč mohl Sasukemu vyvrátit utkvělou představu, že už nic takového nepodstoupí. Teď, když má na své straně Itachiho, by se to mohlo povést.
.
"Tak, jako je úžasné sedět u ohně a hřát si ruce. Je to fajn pocit, ale stačí málo… a může to bolet. Zatraceně bolet," zavrčel Sasuke metaforu, "nechci, abyste mi ještě kdy strkali něco někam, kde to nemá co dělat." Na chvíli se odmlčel, než skoro až naříkavě vyhrkl: "Proboha, copak vám to nestačí říct jednou? A musíme to probírat zrovna teď?"
.
Shisui by teď nejraději použil svou osobitou techniku citového vydírání, ale už kvůli Itachimu si to dovolit nemohl. Neprošlo by mu to tak snadno minule. Navíc, Sasukeho tím zřejmě dost vyváděli z míry, zněl tak ublíženě.
.
"Bráško…" Itachi se kousl do rtu, jedna věc byla domluvit se teoreticky s Shisuiem, že zkusí Sasukeho přesvědčit, druhá věc ale byla čelit mu v realitě. Těm jeho nádherným půlnočně černým studánkám, ve kterých byl znát strach…
.
"Tak dobře, necháme toho," odtušil Shisui, když viděl, že s Itachim je konec. Starší bratranec byl pěkně na baterky, měl Sasukeho tak rád, že by mu odpustil všechno. Na usmířenou lehce líbl mladíka na úzkostně stažené rty. Odloží to tedy ještě napříště.
.
Sasukemu se ulevilo, když Shisui konečně ustoupil. To téma mu bylo pořádně nepříjemné, hlavně proto, že vyvolávalo dost bolestné vzpomínky. Jenom doufal, že to bylo naposledy, co museli něco takového řešit. Odmlčel se, na vzrušení mu to každopádně nepřidalo.
.
Shisui sjel rukou po bratránkově boku až do klína, kde polaskal naběhlou erekci. Měl v plánu ho vzrušit na maximum a v hlavě přemítal, jakým způsobem dnešní trojku vyřešit. Bylo to občas komplikované, aby si všichni užili a nikdo nebyl ochuzen.
.
Sasuke zavřel oči a poddal se Shisuiově horké dlani. Snažil se přenést se přes předešlých pár minut a znovu se ponořit do oparu slasti. I poslepu vnímal, jak se k němu Itachi sklonil a na rtech ucítil jeho ústa. Ochotně ta svoje pootevřel pro zvídavý jazyk, který mu do nich okamžitě s povděkem vklouznul.
.
Shisui laskal Sasukeho do té doby, než bylo vidět, že se plně uvolnil a poddal situaci. Bylo příjemné nechat si ten zbytnělý nástroj nechat prokluzovat dlaní. Ztvrdl do krásy a neodolal, aby ho nepoškádlil horkým dechem, zatímco ho honil v rychlém tempu.
.
Sasuke po nějaké době znovu zasténal, i když to bylo tlumeno Itachiho ústy. Shisuiova péče byla více než rajcovní, nemohl si pomoci, aby jeho ruce nezačal vycházet pánví vstříc. Itachi s ním mezitím proplétal jazyk a jeho dlaně se samovolně rozběhly po bráškově těle a hladily ho všude, kam jen dosáhly.
.
Shisui schválně dráždil Sasukeho úd jen letmými dotyky jazyka a rtů, dával si s pohlcením na čas. Za to si ho nechal pěkně prokluzovat dlaní, dokud necítil, že Sasuke nemá k vrcholu daleko. Vzal špičku do pusy a cumlal ji jako sladké lízátko. Vášnivě a dravě.
.
Sasuke vnímal, jak mu tělem probíhají elektrické impulsy rozkoše, které se stále zesilovaly, když se oba jeho partneři tak činili. Nezadržitelně se blížil k orgasmu a pokusil se Shisuie varovat, ale vzešlo z toho jen jakési nesrozumitelné mumlání, protože mu Itachiho vlhký teplý jazyk stále propátrával ústa.
.
Shisui si hleděl svojí práce, ze zkušeností v sexuální oblasti poznal, že to na Sasukeho jde. Nerozpakoval se nechat ho, aby se mu vystříkal do pusy. Horké sperma se mu rozlilo v ústech, obratně ho spolkl a odtáhl se ve stejnou dobu jako Itachi. Chtěli Sasukemu dát chvíli na vydýchání.
.
Sasuke se z prožitého orgasmu pár okamžiků vzpamatovával a vychutnával si doznívající slast, která ještě před pár momenty dosahovala maxima. Červeň z jeho tváří mizela jen velmi pozvolna, a když konečně zase otevřel ty svoje černé studánky, dívaly se na oba starší Uchihy měkce a oddaně.
.
Shisui pozoroval do krásné odeznívání vzrušení. Sasuke vypadal tak krásně, a když otevřel oči, které si nezadaly s vznešenou laní, propadl jim. V tu chvíli mu bylo stydno, že něco tak úžasného nutil do něčeho, co mu bylo proti srsti. Měl pocit, že Itachi je na tom úplně stejně. Nejradši by si vedle něj lehli, ale jejich vlastní erekce by jim nedaly spát. Zvedl se na kolenou a pohledem povzbudil dlouhovlasého Uchihu, aby udělal totéž. "Sasu, mohli bychom se dožadovat tvé pozornosti?"
.
Sasuke se sám pro sebe pousmál, když si přeměřil pohledem jejich vztyčená mužství, bylo by nanejvýš kruté nechat je s těmihle tvrdými problémy bez uspokojení. "Jistě," zavrněl a přesunul se blíž, aby měl k oběma dvěma dobrý přístup. Vyvstávala ale otázka, komu z nich se má věnovat dřív. Tohle bývalo vždycky dilema, protože je oba moc miloval a nechtěl ošidit ani jednoho z nich. Nejraději by se rozpůlil, aby se to mohlo spravedlivě rozdělit, ale to bohužel nešlo, takže jen se skousnutým rtem těkal očima mezi nimi.
.
Shisui viděl Sasukeho nerozhodnost a rozhodl se mu napovědět: "Vem to na střídačku." Možná by bylo lepší, kdyby se na nich vyřádil postupně, ale jemu se nechtělo čekat a Itachimu určitě také ne. Ještě se na moment ohnul, aby mladíka líbl na rty a pak už ho nechal dělat, co uzná za vhodné.
.
Nejmladší Uchiha přikývl na Shisuiovu radu. Nejprve sevřel obě jejich nabuzená ztopoření, každé jednou rukou a začal je honit. Chvilku je takto dráždil, než levou dlaň, kterou uspokojoval Shisuie, vyměnil za svoje ústa, zatímco Itachiho pořád zpracovával pravačkou. Nebylo jednoduché to zkoordinovat, ale snažil se. Chvíli bratránka jen olizoval, případně cucal citlivý žalud, než si ho zasunul do pusy a poskytl mu tak horké vnitřní prostory.
.
"Ghm," zavzdychal procítěně Shisui, když ho Sasuke pohltil do úst. Ta jeho horká pusinka byla šikovná, a to hodně. Neodpustil si, aby nevjel do těch havraních vlasů a neprobíral se jimi. Byly hladké, trochu propocené, ale vůbec mu to nevadilo.
.
Sasuke Shisuie vášnivě kouřil a neopomínal ho opečovávat jazykem. Pravou dlaní stále kmital po Itachiho tvrdém údu a do uší mu znělo sténání jich obou. Po několika minutách odtáhl hlavu z bratrancova klína a přemístil se k bráškovi, aby mu poskytl stejnou péči. Shisuie se znovu chopil levačkou, teď ho mohl i líp honit, když byl zvlhčený jeho slinami.
.
Shisui nesouhlasně vydechl, když přišel o horké teplo partnerových úst. Jeho ruka nahrazující ústa se činila, dováděla v jeho klíně s maximální příjemností.
Itachi táhle zasténal, jakmile se dočkal šikovných úst svého bratra a užíval si té velmi příjemné změny. Hladil Sasukeho po rameni a šíji v touze dotýkat se toho druhého.
.
Jazýček nejmladšího z mužů obratně laskal Itachiho erekci a žhavé stěny jeho dásní po ní klouzaly nahoru a dolů. Nechával ho pronikat tak daleko, jak dokázal, aniž by se přitom udusil, a levačkou leštil Shisuie se zvyšující se rychlostí. Věnoval se orálně svému bratrovi zhruba stejnou dobu jako bratranci, než je opět prostřídal.
.
Shisui přivíral skoro až horečnatě se lesknoucí oči pod nápory slasti. Sasuke byl tak neslušně talentovaný, že by si na své schopnosti měl pořídit živnostenský list. V hlasitějších hlasových projevech se střídali s dlouhovlasým Uchihou podle toho, kde zrovna nejmladší muž rozehrával své umění.
.
Prsty Sasukeho levé ruky masírovaly Shisuiova varlata, zatímco se snažil trénovat svůj dávicí reflex tím, že si jeho penis zasouval až k hranici, která ho málem nutila do kašle. Občas se víc stáhnul, aby mohl podráždit prokrvený žalud intenzivněji jazykem. Poté si ho nechal vyjet z úst a škádlivě ho pofoukal, načež nahradil horké dutiny rukou a pohltil do pusy Itachiho.
.
Střídavá péče Shisuie přiváděla k šílenství a cítil, že se brzy udělá. Předchozí oblažování Sasukeho a jeho nynější péče nesly své ovoce. S hlasitým zasténáním se pokusil upozornit mladšího bratrance, že se brzy udělá, protože tomu už nedokázal déle vzdorovat.
.
Sasuke se pousmál a s omluvným mrknutím se na okamžik odtrhl od Itachiho, aby mohl Shisuiovi dopomoct. Levou ruku vystřídal za pravou, kterou měl vytrénovanější, a zběsile ho začal honit. Nechtěl ho tentokrát nechat udělat do pusy, už s tím sice neměl takový problém, ale musel by pak to samé praktikovat i u Itachiho a dvojitá dávka semene byla přece jenom na něj trošku moc.
.
Shisui sevřel čelisti v drtivém stisku a přes zuby se mu prodralo skoro až bolestné zakňučení. Potřísnil si břicho a ruku mladého Uchihy dávkou bělavého ejakulátu. Ještě chvíli zůstával ve svalové křeči, než se svezl do sedu na paty a vydýchával rozkoš.
.
Sasuke se chviličku kochal pohledem na Shisuiův vrchol, než se vrátil k stále ještě neukojené Itachiho erekci a znovu ji pohltil do horkých úst. Náruživě ho kouřil a snažil se mu vynahradit těch pár minut, kdy si ho nemohl všímat. Partnerství ve třech znamenalo kromě nespočetných výhod také jednou tolik povinností.
.
Itachi, vida, že má Sasukeho pro sebe, toho náležitě využil. Vjel prsty do hustých vlasů a začal si udávat své tempo. Bylo by hřích to nevyužít, i když si to mohl dovolit. Používal jen takový tlak, aby brášku nezadusil a přitom uspokojil své touhy.
.
Sasuke se podvolil Itachiho ruce a plnil jeho přání. Dělal přesně to, co jeho starší bratr chtěl, a dělal to s pečlivostí sobě vlastní. A především to dělal rád, s chutí. V duchu se musel zasmát při vzpomínce, jak ho do téhle činnosti musel ze začátku Shisui nutit.
.
Itachiho slast byla na vrcholu díky té šikovné péči, navíc právě od Sasukeho, jeho milované brášky, za kterého by byl ochoten dýchat či položit život. Byť nechtěl přestat, tak odtlačil hlavu mladého Uchihy od svého klína. Nechtěl se mu vystříkat do pusy, zvláště když to mladík nedovolil ani Shisuiovi.
.
Sasuke se stáhl a uchopil Itachiho do dlaně, aby ho ani na okamžik nezbavil tělesného kontaktu, byť už to nebylo s jeho ústy. Stačilo pár rychlých pohybů a do uší mu zazněla ozvěna vlastního jména pronesená bráškovým naléhavým hlasem a ruku mu potřísnila další dávka teplé mazlavé tekutiny jako před chvílí.
.
Itachi se při orgasmu prudce prohnul v zádech, a nyní když se napětí povolilo, se vrátil do přirozenější polohy.
"Teda Sasuke," ozval se Shisui, "Něco ti teče po ruce." On sám měl ještě část spermatu na břiše. Neplánoval se dnes sprchovat, jen omýt sperma a rychle do pelíšku se svým miláčkem a jeho bratrem.
.
"Neříkej," ušklíbl se nejmladší Uchiha a prohlížel si svojí ulepenou pravačku. Vypadalo to trošku, jako by měl v dlani vykydnutý vaječný bílek, ale daleko bělejší. "Máš kapesník nebo něco?" obrátil se k bratranci, protože se pořád v bytě nevyznal natolik, aby věděl, kde tyhle věci najde. Provizorně to musí setřít, než se dostane do koupelny.
.
Shisui vstal a otevřel šuplík, kde mezi nejrůznějšími věcmi, jako jsou kondomy a lubrikant, vytáhl balíček kapesníků a jeden podal Sasukemu. Sám si odskočil do koupelny, kde ze sebe smyl sperma na břichu. Za chvilinku za ním dofařil Sasuke, aby si umyl packy. Při odchodu ho líbl za krk a šel čekat do postýlky, kterou Itachi dával do kupy a větral.
.
Sasuke zjišťoval, že kupodivu už tady v koupelně dokáže přebývat bez větších potíží sám, aniž by neustále musel myslet na to, co se tu přihodilo. Možná za to mohl fakt, že za poslední rok tu zažil jen hezké věci, které to přebíjely. Pomocí tekutého mýdla se dal do pořádku a pak se vrátil do Shisuiova pokoje, kde už bylo všechno nachystáno na jejich společné ležení.
.
Shisui přeběhl bratrance tím, že nadzvedl cíp svojí peřiny, aby k němu mohl mladý Uchiha vklouznout. Měli tři přikrývky, ale bohatě jim stačily dvě, Sasuke se v noci rád stěhoval od jednoho k druhému. Už se nemohl dočkat, až budou spolu pěkně chrupkat.
.
Sasuke pochopitelně takové výzvě nemohl odolat a bez okolků si vlezl k Shisuiovi pod peřinu. Mazlení a tulení miloval ze všeho nejvíc, ale ještě než se k bratranci ochotně přivinul, políbil na dobrou noc Itachiho. "Doufám, že budeš mít u sebe v noci taky volno, až se budu muset přetočit na druhý bok," broukl k němu, načež blaženě položil Shisuiovi hlavu na prsa.
.
"U mě si vždy vítaný, bráško," odtušil Itachi měkkým tenorem a zatím se spokojil s tím, že měl Sasukeho tak blízko sebe. Dnešní noc bude krásná, krásnější než všechny předtím. Očekával, že do půl hodinky má sourozence ve svém objetí. Byl tak neposedný a živý, i když spal.
.
Sasuke si nějakou dobu vychutnával přítomnost obou partnerů a uklidňující tlukot Shisuiova srdce, který mu zněl pravidelně do ucha a měl lepší uspávací účinky než teplé mléko na noc. Bylo to tak příjemné, tak bezstarostné, že netrvalo dlouho a nejmladší z Uchihů se propadl do říše snů.
~~~
V půlce listopadu přišla Mikoto nahoru do patra. "Kluci, strýc v sobotu pořádá firemní párty u sebe doma a zve nás všechny, abychom přijeli. Samozřejmě jsem mu naši účast potvrdila a mám vás všechny pozdravovat, že prý se moc těší, až vás po dlouhé době uvidí," zaševelila tmavovlasá žena a s úsměvem přisedla na Itachiho postel. Těšila se na setkání, už chvíli jejich rodina nebyla pěkně pohromadě. Naposledy o Sasukeho narozeninách.
.
Sasuke zděšením pootevřel ústa, když jeho matka vyslovila tu zprávu. Musel si připomenout, jak se vůbec ovládají svaly čelistí, aby dokázal pusu zase zavřít a nepůsobilo to moc podezřele. I tak mu ale hrůza zůstala viset v očích, které se mu nepřirozeně rozšířily, takže rázem vypadaly ještě větší než normálně. To nemohla myslet vážně! Nechtěl toho bastarda ještě někdy potkat, natož v jeho vlastním teritoriu… to prostě nešlo! Úplně se mu z toho zamotala hlava.
.
"Cože?" vyjekl Shisui nahlas a Mikoto k němu okamžitě stočila pohled.
"Zrovna tebe vzpomínal a Sasukeho taky, že prý jak se máte a jestli Sasukeho pořádně krmíme, prý jsi jako vyžle," obrátila se k svému synovi. "Není ti něco? Vypadáš jako bys viděl ducha." Neměli strýce moc rádi, ale že by až tak…
.
Sasukemu po těle přejela husí kůže a bezděčně se zachvěl. Z té hnusné narážky se mu dělalo úplně špatně, dokonce jim to vzkázal po matce, která ani neměla ponětí, jaký jinotaj jim právě oznámila. "Ne… nic mi není…" zamumlal se staženým hrdlem, ale do očí se matce nepodíval, aby v nich neviděla tu nestydatou lež.
.
"Teto, a opravdu tam musíme?" zeptal se Shisui v naději, že jim dá na vybranou.
"Ale, Shisuii, Madara přece nekouše a navíc výslovně zval i vás tři, že zase může spát v pokojích a já mu přislíbila, že půjdete. Nemůžu mu jen tak zavolat zpátky, měl z toho velkou radost a těší se." Mikoto byla nezmar. Měla ráda rodinu pěkně pohromadě.
.
"Spát tam?!" zopakoval po ní Sasuke hlasem, který se jeho přirozenému měkkému tenoru skoro vůbec nepodobal, "ne, to ani náhodou, nepřichází v úvahu! Nikdy!"
"Sasuke," užasla Mikoto nad jeho výlevem, "co blázníš, Madara je úžasně pohostinný. A i když vím, že… že vaše vztahy s ním nejsou nejvřelejší, je to tvůj strýc. Měl by ses k němu chovat slušně."
.
Itachi viděl, že jeho matka je tím nápadem úplně nadšená a nic jí to nedokáže rozmluvit. Zabránil bratrovi, aby cokoliv dalšího říkal, protože by to stejně nemělo smysl. "Když jinak nedáš, tak pojedeme," ujistil ji podivně zabarveným hlasem.
"No vidíš, jak to pěkně jde. Sasuke, měl by sis ze svého brášky vzít příklad," pokárala mladšího syna a zvedla se k odchodu. "V sobotu ve čtyři je odjezd," ještě doplnila informaci a vytratila se ze ztichlého pokoje.
.
Sasuke si bezprostředně po jejím odchodu přitáhl kolena k tělu a objal je v obranné poloze. Bylo mu z té zprávy úplně nanic. Víc jak čtvrt roku se s Madarou nemusel setkat a rozhodně netoužil na tom něco měnit, ale očividně mu nebylo přáno. Naprosto nechápal, proč právě je tři zve na firemní večírek, když ani jeden z nich neměl o podnikání prakticky páru. Vlastně to chápal - udělal to jenom proto, aby je zase mohl deptat a oni nemohli tentokrát uniknout, když budou u něj doma.
.
"Itachi, co blbneš? Ty tam chceš jet nebo co?" vyhrkl Shisui překvapeně a upřel oči na svého bratrance.
"Ne, nechci, ale jak myslíš, že bych se zbavil mamky? Můžeme vymyslet něco, abychom tam nemuseli," odtušil Itachi a pohladil brášku v konejšivém gestu. "Neboj, Sasuke, nedovolím, abys tam musel jít."
.
"To bych nedal," špitl Sasuke tiše, "i tady u nás je dost zlý snášet ty jeho narážky… jenže tady mám vždycky aspoň šanci někam utéct, zatímco u něj… není kde se před ním schovat, když mu to tam patří." Jestli tam bude muset jít, tak to určitě bude naprostá katastrofa. I když se strýc bude muset věnovat svým hostům, určitě by si na ně čas udělal.
.
"Sasuke by mohl předstírat nemoc a zůstali bychom doma, kdyby se mu náhodou přitížilo. To by mohlo projít. Co na to říkáš, Itachi?" nadhodil Shisui nadějným plán, jak se vyhnout velmi nemilému strýčkovi.
"To neprojde, oba nás se Sasukem nenechá, aspoň jeden z nás tam bude muset jít," zchladil jeho nadšení dlouhovlasý Uchiha. Bylo by to moc krásné, kdyby to prošlo, ale znal svou Mikoto hodně dobře. Jednoho nechá, dva už ne.
.
"To nejde," zavrtěl Sasuke poraženecky hlavou, "nemůžu dopustit, aby tam někdo z vás dvou šel a musel tomu bastardovi čelit sám. To se nedá přežít." Nechtěl, aby se kvůli němu museli takhle obětovat, uvědomil si, že by se měl líp ovládnout a nějak se vzmužit. Itachi i Shisui si kvůli němu dělali starosti a snažili se ho z toho dostat, jenže tohle by znamenalo, že jeden z nich by skončil jako obětní beránek. To nemohl dovolit. "Třeba… třeba to nebude tak zlý," pokusil se nasadit na tváři falešný úsměv.
.
"Sasuke, znáš strejdu moc dobře a ještě dokážeš tohle říct? Budeš doma a basta. Nějak to s Itachim skoulíme a hotovo. Nenechám tě k němu jít, když vůbec nemusíš," sliboval Shisui plameně a nenechal si do toho od mladého Uchihy kecat.
.
"On…" Sasukemu dělalo problém to vyslovit, odvrátil oči. "On chce mě," zamumlal lehce rozechvěle, "když nedorazím, vylije si vztek na tom z vás, kdo tam půjde. To nechci, ve třech to snad… nějak zvládneme." Nebylo mu to ani trochu po chuti, ale bál se tam poslat někoho ze svých partnerů samotného.
.
"Uvidíme, do soboty času dost. Něco už vymyslíme," snažil se Shisui všechny uchlácholit a i sám sebe. Nebylo mu zrovna po chuti tam jít sám, ale Sasukeho tam v žádném případě nemohl pustit. Bude nejlepší, když tam půjde on, Itachiho by to příliš týralo, byl zkrátka v těhle věcech příliš citlivý. Musí být mazanější než Madara.
.
"Neboj, Sasuke," šeptl dlouhovlasý Uchiha a přisedl si k bráškovi na zem, aby ho mohl obejmout okolo ramen a dodat tak jeho obranné poloze trochu pocitu bezpečí, "my s Shisuiem nedovolíme, aby ti ten hajzl ještě někdy něco udělal." Popravdě v jeho hlase zaznívala větší jistota, než jakou on sám cítil, když si vzpomněl na to vyhrožování s půlročními splátkami, o kterém naštěstí Sasuke nevěděl. A už to byly čtyři měsíce…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 27. října 2016 v 10:48 | Reagovat

Sakra zase jim to nevyšlo! Shisui  s Itachim musí vymyslet jinej plán jak Sasukeho přesvědčit aby si s nimi zadováděl. Ale bude to boj Sasuke je pro ně jako bůh nemůžou mu ublížit, ale musí to zvládnout.

Ta firemní párty je určitě nějakej podvod z Madarovi strany, to nebude jen tak. Madara určitě Shisuie a Itachiho nějak zaměstná, na delší dobu samozřejmě, a pokusí se Sasukeho znovu protáhnout. Pro Sasukeho doufám že ne, ale Madara je Madara, určitě se o to  pokusí. Musíme spoléhat na Itachiho a Shisuie že Sasukeho ochrání :)

V některých chvílích si říkám jestli by nebylo výhodnější říct všechno Fugakovi, ne tomu ne to by byla sebevražda, nebo Mikoto. Jeden by jim s jejich problémem zvaným strýček Madara určitě pomohl.

Těším se na další díl :-D

2 emmy emmy | 27. října 2016 v 19:45 | Reagovat

všetci bohovia sú proti mne vždy keď sa snažím písať koment...pokažde mi to padne.. a druhý krát nanovo formulovať vety už nie je ono...no ale dosť stážovania...úžas :-D v prvej polovici poviedky zmyselné radovánky a v tej druhej krv-tuhnúca správa.. cítim v tom riadnu čertovinu.. plus prespatie v jeho dome jajaja pre Sasu nič dobre :-P ..no na druhej strane v tom vidím veľmi skvelú príležitosť ako sa nenápadne vytratiť z party a konečne zničiť ten dôkazoví materiál, pekne prešmejdiť to pekelné miesto .. a konečne sa oslobodiť od reťazí Madarovho nátlaku :-D ....už sa nemôžem dočkať pokračovania a som si istá, že sa mám na čo tešiť :-D

3 Ivanitko Ivanitko | Web | 29. října 2016 v 0:11 | Reagovat

[1]:Shisui s Itachim musí být velice opatrní a čekat nečekané. Sasuke je totiž v tomhle směru hodně citlivý a není se čemu divit, když chudák dopadl tak ošklivě. Firemní párty bude sranda a docela udělá i jeden důležitý okamžik v příběhu, ale nebudu předbíhat. S tím Fugakem máš pravdu, ale měli to udělat hned napoprvé a když už tak i teď napodruhé. Sasuke neSasuke, Fugaku by tam udělal pořádný šrumec.
[2]:Poradím ti, kdysi se mi stávalo něco podobného. Než pošlelš komentář, pro jistotu si ho celý zkopíruj. Nemusíš pak nadávat, že to musíš psát znovu. V jedné věci má o té párty pravdu, ale to se dozvíš příští týden ve čtvrtek.

4 Kai Kai | 1. listopadu 2016 v 2:57 | Reagovat

zase se jim to nepodařilo... nmo sad něco vymisly abi nemuseli jet do jamy hyjeni( ma byl lvove vim ale madara je hyjena.) No řict to fugakuovi by byla sebevražda určitš by si ti odasakali ALE madara určitě ještě vic a řict to mikoto noo tak to by si mada měl jit najit nějaky hrob... ta by prvni šla  po madarovi a pak by řešila cokoli jineho. ale jak řekl shisui do soboty času dost přeba v patak rano nadara zakopne a zlomy si vaz.. nebo se nabodne hlavu na kopi. :-D moc se těšim pokračovani snad vymisli nějake vychodisko a nebo sebou vzit jed na krisi a trochu hodně okořenit madarovi jidlo.

5 Ivanitko Ivanitko | Web | 1. listopadu 2016 v 20:31 | Reagovat

[4]:To je urážka hyeny, jsou to krásná a silná zvířata :3 Shisui by si s otrávením jídla musel dávat velký pozor. Ale tak mě napadá, že s dnešní verzí jedu na krysy by neuspěl, páč mají kumulativní účinek (tz. musí ho sníst víckrát, než se mu něco stane a zdechne. Aby potkan nezdechl u nástrahy, jinak by si zbytek party dával pozor) Proto nevím ,jak by to Shisui udělal.

6 Kai Kai | 1. listopadu 2016 v 21:19 | Reagovat

[5]: Tak dobře tak by si vzal z prace nějaky jiny jed na otaveni madary... a stou hyenou jsem spiš myslel jeji prohnanost agresivitu a silu stisku čelisti. a taky to že když si vihlidou kořist tak ji uštvou... a ten jed tak aspon nějaky silny projimadlo XD ja osobně nic proti hijenam nemam a maš pravdu to byla uražka všech hyjen XD ale k čemeu by šlo přirovnat madaru no už madara je uražkou přirody XD.  P.s. moc sem neměl čas na čteni tak jsem to dohnal za jeden den. A snad se jim podaři saskeho nějak přemluvit k sexu přeci nebude kvuli madarovi nadosmrti bez sexu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.