Rodinná tradice II.

3. prosince 2016 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Rodinná tradice
Tahání sirek je začátkem. Kdo bude první, kdo jako první bude moct znesvětit panenské omámené tělo člena jejich rodiny? Ten kdo je vylosován z toho nemá moc velkou radost.


Itachi se zadrženým dechem vytáhl sirku a byla dlouhá, sakra, s obavami se podíval po ostatních a k jeho smíšeným pocitům se přidal trochu úlevný, když zjistil, že nejkratší sirku má jeho otec. Snad bude dávat pozor.
"No teda, brácho," skoro překvapeně hvízdl Madara a poplácal Fugaka po zádech, "doufám, že ho pořádně zaučíš, stejně, jako když jsi ho učil jezdit na kole nebo na lyžích."
.
Fugaku se snažil udržet si na tváři neutrální výraz. Paráda, snad se Mikoto nedozví, kdo jako první zprznil jejich vlastního syna. Madarovo konstatování bylo zvráceně trefné, vypadalo to, že Sasukeho bude učit víc než jen dětské krůčky. "Fajn," zabručel a vrátil sirku Izunovi jako všichni ostatní, "tak prosím, pokračujte." Museli určit svoje místa předem, nesměli se o tom pak dohadovat v místnosti se Sasukem.
.
Chlapi mezi sebou chvilku zápasili se sirkami a nakonec z toho vzešlo pořadí: Fugaku s privilegiem být první. Hned za ním Shisui, známý tím, že u toho dost nahlas heká. Madara se samolibým výrazem. Itachi, který se děsil toho, co za chvíli jeho ubohému nevinnému bráškovi provedou. A Izuna, to nejhodnější nakonec.
"Kolik musí uhodnout, dva nebo tři?" zeptal se ještě Itachi a modlil se, aby to byla první možnost. Nechtěl, aby to Sasuke musel opakovat příští rok.
.
"Tři," odpověděl Fugaku nakysle, Sasuke to měl těžší. S každým dalším mužským potomkem se zvyšoval počet zúčastněných a tedy i počet osob, které musel uhodnout. "Nemá smysl dál otálet, všichni víte, co máte dělat. Při sexu ani slovo," připomněl jim, načež se obrátil opět k nejstaršímu Uchihovi, "Madaro, vydrhnul ses pořádně?" Jeho bratr používal obyčejně dost výraznou kolínskou, podle které ho šlo lehko poznat, jak ostatně zakusil on sám, když ten rituál podstupoval on. Naštěstí to pak od otce odnesl Madara a ne on.
.
"Ani kapička a všechno oblečení čisté. Můžeš mě zkusit očichat," nabídl se Madara, ale jeho bratr se jen kysele zašklebil. Nemohl za to, že oblíbenou kolínskou by na sebe dával nejradši pořád. Teď z něj mohl Sasuke cítit maximálně nějaké citrusy a prací prášek. Nic víc. Ještě sáhl do kapsy kabátu a vytáhl gumičku. Stáhl si vlasy. Obyčejně ho to hrozně obtěžovalo a táhlo, ale dneska se chtěl trochu maskovat. Bylo v jeho zájmu, aby si to zopakovali příští rok.
.
"Dobře, pojďte," svolil Fugaku a znovu všichni vstoupili do místnosti. Sasuke seděl skoro ve stejné poloze a dle přivřených víček byl hodně otupělý. Fugaku si k němu přisedl a vzal ho za bradu. "Sasuke, vnímáš mě?" zeptal se důrazně, aby si ověřil, nakolik je omámený.
Jeho mladší syn pomalu přikývl. "Je mi… nějak divně…" zamumlal skoro nezřetelně, pletl se mu jazyk, "asi jsem to… přehnal s pitím…"
"To teď pusť z hlavy, musíš se podrobit zkoušce dospělosti našeho rodu, rozumíš?" pokračoval Fugaku.
"Asi jo… já nevím, jestli to zvládnu… v tomhle stavu…"
"Sasuke, teď tě svlékneme. Dostaneš šátek na oči a každý z nás tě… se s tebou postupně vyspí. Tvým úkolem je během aktu poznat, kdo ti to dělá. U každého máš jen jeden jediný pokus uhodnout jméno. Nesmíš se nás dotýkat a klást nám otázky, bránit se nebo si sundat ten šátek. Je nás pět a ty musíš poznat aspoň tři. Pokud ne, příští rok se bude zkouška opakovat, dokud ji nesložíš. Je vše jasné?" vysvětlil mu celou tradici.
"C-co… cože…" hlesl Sasuke, který byl rád, že vůbec chápe význam jednotlivých slov. Rozuměl všemu, ale nešlo by mu to nejspíš na mozek ani bez drog, natož pod vlivem. "To je… to dělat nebudu…"
.
Itachi si povzdechl, ostatně on se taky prvně bránil, než mu to prostě udělali. Jen doufal, že Sasuke bude povolný a nebude ho to bolet. Přisedl si k Sasukemu na druhou stranu a chytil ho za ruku. "Je to tradice," řekl přiškrceně, "všichni, co jsem tady, jsme si tím jednou prošli." Někteří i víckrát, ale to teď nebude vyzdvihovat.
.
"Dělá se to po generace, nebudeš výjimka," oznámil mu Fugaku a mlčky kývl na Itachiho, aby mu nadzvednul ruce, on sám mu pak přetáhl přes hlavu tričko.
"Počkat… já nechci…" zamumlal Sasuke zfetovaně, ale slovní protest byl to jediné, na co se pod vlivem drogy zmohl.
"Dodělejte to někdo," přikázal Fugaku a sám se zvedl, aby ze skříně vyndal černý šátek, pro jistotu dva, v nejhorším dostane jeden i na ruce, a dvě tuby, pro které byl dneska v sex shopu.
.
Madara se rád chopil příležitosti a začal vrtícího se synovce dostávat z kalhot. Už teď ho hltal pohledem. Krásně rostlý mladík, jako laňka. Hebká kůže a příjemně teplá. Ty drogy musely dobře rozproudit krev. I v rozkroku, byl solidně vybaven, ostatně stejně jako jeho otec. Ještě ponožky a společně s Itachim Sasukeho potáhli na posteli, aby neměl nohy na zemi.
.
"Ale já…" Sasuke snad ani pořádně nevěděl, co se s ním děje, když mu otec zavázal kolem očí šátek, a protože se ho hned pokusil sundat, měl brzy svázaná i zápěstí, čímž ostatně zamezili tomu, aby se jich později nějak moc zkoumavě dotýkal. Ležel tam jako panenka na hraní, nahý, omámený, jen si ho vzít.
Fugaku si krátce přelízl rty. Nebyl ze svého prvenství úplně nadšený, ale udělá, co je třeba. Shodil ze sebe oblečení a přesunul se k němu na postel. Na okamžik ho napadlo, že bude hřích poskvrnit něco tak nevinného, ale byl věrný svému rodu. Rychle tu myšlenku zaplašil, koleny Sasukemu roztáhl nohy a mírně je pokrčil. Nesměl mluvit, což znamenalo, že nemůže syna ani utišit, když sebou škubnul, místo toho se uchýlil k uklidňujícím dotekům. Hladil jeho hruď, bříško a boky, bylo to vždycky snazší, když probudil vzrušení v sobě samém i v oběti tradice.
.
Itachi se vzdálil a skousl si ret nervozitou. Byl celý napjatý a nervózní. Opřel se o zeď a sledoval otce, co dělá. Jediné, za co byl opravdu rád, bylo, že je Sasuke pod vlivem. Bude to pro něj teď lepší, ale zítra… jen doufal, aby ho nezavrhl za to, co mu udělal, a že ho ani nebránil.
.
Sasuke cítil cizí teplé dlaně, jak se ho dotýkají, laskají ho a hladí. Připadal si jako ve snách, ne tedy úplně v těch, co by si nejraději představoval, ale jako by to celé prostě nebyla realita. Opravdu se tohle dělo?! "Ne…" kníknul a šátral svázanýma rukama, jako by hledal tu druhou osobu, aby ji od sebe odstrčil, "ne…" Nahmatal něco jako rameno a zkusil zatlačit, ale buď byl slabý jako moucha nebo měl před sebou skálu. Někdo mu sevřel zápěstí a na hřbetech dlaně vnímal měkký dotyk, skoro jako… rty?
Fugaku líbal syna na prsty, než se natáhl a políbil ho na ústa. Byla krásně heboučká, zkusmo vklouzl jazykem do vlhké jeskyňky a ochutnával ji. Byl trochu obezřetný, Shisui ho tenkrát kousnul, ne tedy zřejmě z protestu, nejspíš to měl rád hruběji, a Sasuke byl podobně temperamentní, ale možná na něj drogy působily víc než na Shisuie, protože jeho jazyk k úhoně nepřišel. Sám na sobě cítil začínající vzrušení, asi to bylo zvrhlé, ale mít pod sebou to mladé horké tělíčko a vědět, co s ním brzy bude dělat… nemohl si pomoct. Jeho dech se zrychlil, když se natiskl svým klínem na Sasukeho a mezi prsty promnul synovu bradavku.
Sasuke se nemohl rozhodnout, jestli to je příjemné nebo ne. Svým způsobem bylo, ale copak tohle mu vážně dělal někdo z rodiny? To se přece nesmělo. Přerývaně vzdechnul do cizích úst, když mu tělem projela drobná vlnka vzrušení. Něco ho začínalo tlačit v klíně, to snad… bylo to vážně to, co si myslel?!
.
Madara se schválně postavil tak, aby na to mladé štěně měl co nejlepší výhled. Nemohl se dočkat, když viděl, jak Fugaku syna ochutnává a laská. Už jen z pohledu a přemítání nad tou žhavou situací se vzrušoval. Snad jako jediný z nich se na to opravdu těšil. Nakonec, co je na tom špatnýho? Nic, jen ukazují Sasukemu, jak se dá tělo používat i k jiným horkokrevnějším věcem.
.
Fugaku pohyboval pánví proti synově, dokud nebyl pořádně tvrdý a vzrušený, Sasukemu pak k tomu dopomohl ručně. Byl to docela rozkošný pohled, Sasuke toho po Mikoto zdědil víc než Itachi, především co se půvabu týkalo. Byl krásný, pružný a o něco drobnější než jeho bratr. Trochu víc mu roztáhl nohy a odšrouboval uzávěr lubrikantu. Vymáčkl si gel na prsty a zamířil s nimi k Sasukeho nejskrytějšímu místečku.
Nejmladší Uchiha se zajíkl, když mezi půlkami ucítil chladnou hmotu a něčí prsty. Bylo to všechno tak zmatené, copak to vážně byla skutečnost? Kdyby ale ne, tak by… tak by se snad necítil tak nesvůj, když… Vyjekl, protože jeden z těch prstů se náhle vnořil do něj! Bez varování, bez svolení. Zavrtěl se, tohle bylo fakt divné. Nebolelo to, jen prostě měl něčí prst v zadku, což teda nebylo něco, po čem by celý život toužil. Natož, když se to začalo pohybovat! Tam a zpátky, znovu, znovu a… "Aaaah!" škubnul sebou, něco právě do jeho otupělých smyslů vyslalo impuls silné rozkoše. Nezdálo se mu to taky jen? "Ííík," vypísknul jako štěně, když zjistil, že nezdálo, protože se to začalo opakovat. Po těle se mu rozšířil oheň, jako by to zvláštní místečko zažehlo požár. Vzdychal, protože nemohl jinak, tohle bylo tak vzrušující!
Fugaku se pousmál, Sasuke byl omámený, ale ne úplně utlumený, musel koneckonců vnímat dost na to, aby byl schopný je rozpoznat. Dotýkal se uvnitř horkého zadečku uzlinky prostaty, důkladně syna promazával a volnou rukou se sám honil, docela měl chuť už zasunout… ale nesměl to odbýt. Vtlačil do něj druhý prst, roztahoval ho a dráždil, třetí… Hmm, to už šlo trochu špatně, byl úzký.
.
Madarovy kalhoty už byly zatraceně těsné. To pískle ho vzrušovalo. Bylo nezkušené a on ho chtěl, chtěl ho šukat. Jenže byl až třetí! Jednou rukou sjel do vlastních slabin a dráždil se přes kalhoty. Nevydržel to a za chvíli si rozepnul kalhoty. Jeho ztopoření, trochu větší, než je obvyklý standart, bylo nedočkavé a tvrdé. Asi se udělá, ještě než přijde na řadu. Takovou podívanou nemůže vydržet v klidu.
Izuna nad bratrovou nadržeností jen zakroutil očima. Hrůza. Ještě teď ho viděl, jak div neslintal nad tím, že může ošukat jeho syna. Hovado jedno. Věděl, že se také vzruší, ale vyloženě natěšený nebyl. Prostě to bral v klidu jako svůj úděl.
.
Sasuke se zamlel, když ho penetroval třetí prst, dva by mu bohatě stačily, tohle lehce pálilo, ale pořád ještě byla slast výraznější, takže víc proti tomu postupu nepodnikl. Nedokázal vůbec odhadnout, kolik minut to trvalo, najednou ale byly ty prsty venku a jeho zadek volný. Ne ovšem na dlouho, protože se o jeho otvůrek otřelo něco jiného. Bylo to horké a oblé, nevěděl proč, ale připadalo mu to nedočkavé, jako by ta věc žila svým vlastním životem. Pak její vlastník zatlačil a on pochopil. "Aaaah - nééé!" zakňučel v protest, ale to už se špička vnořila dovnitř a on se prohnul v podvědomé obraně. Počítal s tím, že to bude stačit, ale místo aby toho ten někdo nechal, pocítil na bocích stisk prstů a silnější tlak tam dole. Sevřel se, ale v tu chvíli to začalo bolet. "Auuu, dost!"
Fugaku se snažil být opatrný, jenže Sasuke byl těsnější než všichni Uchihové, které v tomhle smyslu poznal. Málem mu přes rty uniklo konejšivé "pssst", ale na poslední chvíli se opanoval. Odstrčil synovy ruce, které hledaly oporu, aby ho mohly odstrčit, a postupoval dál. Pomalu si razil cestu sevřenými útrobami a brzy začínal mít potíže, aby udržel trpělivý postup, protože šukat něco tak úzkého bylo hrozně rajcovní a on mu nechtěl ublížit. Nezabránil však toužebnému stenu, který se mu vydral z hrdla, kruci, asi panice nikdy takhle neokusil, ale bylo to… skvělé. Ještě kousek… a ještě… už jen pár centimetrů…
Sasuke se kroutil, zakláněl hlavu a bylo vidět, jak zatíná čelisti, napoprvé to nikdy nebylo příjemné a on se pokoušel odtáhnout, neměl na to ale dost sil. Tlak postupoval dál a on žalostně zanaříkal, to už ale cítil, jak se pokožka něčím stehen dotkla kulatých oblin jeho hýždí.
Fugaku trhaně vydechl. Panebože, byl v něm! Jako by strčil péro do ráje. Horkého jako Sahara a zatraceně těsného.
.
Itachi se přistihl, jak toužebně hledí na otce s bratrem a představuje si, že je to on, kdo se právě dostal dovnitř. Nejradši by se proliskal, ale to by na sebe upozornil ještě víc. Už tak jeho nabujelý rozkrok hlásal své: Úchylák! Vzrušil ho vlastní bratr s otcem. Nejradši by zavřel oči, ale nebyl se schopný k tomu donutit. Musel se dívat. Když se Fugaku pohnul, tak to nevydržel a začal se dobývat do vlastních kalhot. Shisui si ho pobaveně měřil, on byl zatím v klidu a naštěstí nevěděl nic o jeho nákloností k Sasukemu. Zoufalec, je naprostý zoufalec… a nemohl se dočkat, až bude na řadě a okusí Sasukeho nejintimnější místečko sám.
.
Jakmile Fugaku usoudil, že je toho Sasuke schopen, rozpohyboval se. Na uklidněnou ho laskal na klíčních kostech a uzamykal jeho počáteční bolestné steny v polibcích, dokud si jeho prdelka trošku nezvykla. Pak mu ústa uvolnil, jednak aby se mohl hlasově projevit, jednak aby mohl hádat, což bylo smyslem tohohle rituálu. Sám zavřel oči a vychutnával si sex s mužem, po pěti letech, kdy ho naposledy absolvoval s Itachim.
Sasukemu to ze začátku příliš příjemné nebylo, bolelo to a tlačilo, ale konečně ho ruka jeho prznitele začala navíc dráždit v rozkroku, což mu pomáhalo uvolnit potřebné hormony, které mohly bolest přebít. Zasténal. Bože, snad se mu to jenom zdá, ve snu by tohle všechno bylo ještě snad omluvitelné, i jeho vlastní obnovivší se vzrušení… Proč mu tohle dělali? Copak vážně musel absolvovat tak zvrácené věci? A co že to vlastně měl udělat? Poznat, kdo z rodiny ho šuká? A jak asi? Směs drogového opojení a slasti mu zastírala zdravý rozum, vnímal akorát to, jak do něj někdo strká péro a honí ho… Kdo by byl tak úchylný, aby tohle dělal jako první? Kdo by se pravděpodobně přihlásil dobrovolně… "S-strejdo?" vypravil ze sebe mezi steny, "přestaň…"
Fugaku se zarazil, ale jenom v duchu. Kratince se ohlédl po ostatních. Jeden mínusový bod. To znamenalo, že si Sasuke může dovolit už jen jeden jediný omyl… Ale teď bylo těžké se na to soustředit, když si ho bral, a to čím dál náruživěji, jak mu to velel instinkt. Prostě musel hodit to hlodnutí zklamání za hlavu a šoustal Sasukeho víc, dravěji a rychleji, až pod ním to štěně kvíkalo, ani nerozpoznal, jestli bolestí nebo vzrušením, ale doufal, že to druhé. Konečně dosáhl nejvyššího bodu rozkoše, hlasitě zasténal a jako první vstříknul do Sasukeho svoje mlíčko.
.
Madara s Itachim byli tvrdí a vzrušení. Jediné, co na tom bylo nepříjemné, bylo, že nebyli ani jeden na řadě. Frustrovaně hleděli na Fugaka, který právě značkoval svého syna. Ostatně Madara za chvíli pokropil zem před sebou semenem. Ukojeně a s příjemným pocitem se opíral o zeď. Bude mít čas na vzpamatování a pak si zasune.
Shisui se zvedl a začal odkládat oblečení. I on byl vzrušení. Nemohl jinak, nešlo se dívat na porno v přímém přenosu z první řady, a být v klidu. Čekal, než se strýc odtrhne, aby mu uvolnil místo. Promnul v ruce svoje ztopoření a vyčkával.
.
Kdyby to byl normální sex, tak by Fugaku dopomohl k orgasmu i svému partnerovi, ale teď by to bylo zbytečné, protože Sasuke musel vydržet ještě další a bylo lepší, když byl ještě vzrušený. Pomalu z něj vyklouzl a políbil ho na pootevřené rty. Nejradši by mu zašeptal hodně štěstí, ale ani po neúspěšném pokusu se nesměl prozradit. Slezl z postele a shledal po zemi svoje oblečení, jeho práce tu končila, snad svého syna připravil na zbývající členy dostatečně.
Sasuke cítil nějaké vlhko v zadku, to jako že do něj… to snad ne! To bylo nechutný! Tak prošel nebo ne? Najednou se ho nikdo nedotýkal, všude byla jen tma, drogový opar a rozporuplné pocity.
.
Shisui kývl na strýce a přiklekl na postel. Přišlo mu divné šukat, když na něho hleděly čtyři páry očí. Naštěstí byl mladý a s erekcí problémy neměl, takže jeho vzrušení nic neohrožovalo. Jeho bratranec vypadal tak zneužitě a to ještě nebyli ani u konce. Pohladil ho po paži, aby na sebe upozornil. Trošku se přejedl… přežral se předtím na hostině, takže bude jen rád, když to bude mít co nejrychleji za sebou. Ono s přeplněným žaludkem se šuká blbě, doufal, že Sasukeho třeba nepozvrací nebo tak něco. Dotýkal se ho na hrudi a moc se dopředu nenahýbal. Nakonec přistoupil k tomu, co se od něj očekávalo.
.
Sasuke sebou cuknul, když ucítil další dlaně, to jako že to fakt ještě neskončilo? Nejistě se zavrtěl, to určitě nemysleli vážně, to bylo… Zalapal po dechu, když mu někdo opět oddálil stehna od sebe a matrace se prohnula na jiném místě, jak se jeho druhý spolunocležník přisunul blíž. "Ne," zamumlal v opojení drogy, "nechci…" Možná fakt neměl tolik pít, protože se nedokázal pořádně bránit a navíc měl nejasný dojem, že mu asi pořád ještě stojí, jak ho ten první vydráždil. Byla to chaotická směs pocitů, v níž dominovala nejistota, vzrušení, strach i zmatek… ještě nikdy nic takového nezažil, takhle to přece nefungovalo, když byl opilý.
.
Shisui sáhl k lubrikantu, aby si potřel svoje ztopoření. Nepřišlo mu důležité promazat i Sasukeho. Mezi půlkami moc dobře viděl strýčkovo semeno. Zapřel se o matraci vedle trupu nejmladšího a navedl své mužství do právě ošukaného otvůrku. Neústupně se tlačil dovnitř, šlo to snadno a pěkně to klouzalo, byť se Sasuke kroutil jako žížalka.
.
"Nghh…." procedil Sasuke mezi zuby, když se v jeho do dnešního večera nedotčeném zadečku zabydlel další nezvaný návštěvník. Vypadalo to, že jedinou jeho možností je hrát tu zvrácenou hru, protože když někoho pozná, tak… tak toho určitě nechá. Věděl, že se nemá druhého muže dotýkat, ale jak jinak by mohl někoho poznat? Slepě šátral po nějakém záchytném bodu…
.
Shisui se jeho rukám vyhýbal. Ostatně nenakláněl se natolik, aby na něj bratranec dosáhl. Bylo to vtipné, jak se snažil šmátrat a nic z toho. Rozpohyboval se, aby to měl co nejrychleji za sebou. Ale musel trošku zpomalit, protože chlebíčky se chtěly podívat ven. Silou vůle je zatlačil zpátky a pokračoval. I přestože to dělal, protože musel, tak jeho tělu se tření a úzkost Sasukeho těla líbila a musel sténat, až to skoro přeházelo v hlasité hekání.
.
Kdyby Sasuke neměl pod šátkem zavřené oči, asi by překvapeně zamrkal. To ho šukal hejkal? Pokud je to jenom sen, tak by tomu docela i věřil, a pokud ne… Snažil se podle hlasu rozpoznat člena rodiny, ale když hekání znělo stejně snad u všech… navíc bylo těžké se soustředit, protože oheň v jeho žilách se obnovil a jeho penis byl tvrdý a žadonil o péči… kurva, kdyby neměl svázaná zápěstí, udělá si to sám! "Strejda Izuna?" vyhrkl první, co ho napadlo.
.
Madara jenom protáčel oči, jak u toho byl jeho synovec hlasitý. Vždyť Izuna byl takový tichý a nenápadný. Určitě to musel mít po matce, jinak to nebylo možné. Hladil se v rozkroku, ale šetřil se, aby vydržel a to nejlepší si nechal pro Sasukeho. Počítal s tím, že si to příští rok všichni zopakují.
.
"N-no tak… prosím…" zasténal Sasuke, ani si sám nebyl jistý, jestli chce, aby ten někdo přestal, nebo ho šukal víc. Ostatně sex začínal nabírat na obrátkách a do uší mu zněly zvuky, které čím dál víc připomínaly divokého kance. Když zakňučel, neznámý se k němu zřejmě malinko sklonil a jeho ovanula vůně šunky, kterou matka zdobila chlebíčky. "Shisuii!" vyhrkl šokovaně, i když byl pořád omámený, "ty prase, slez ze mě!" Že ho to nenapadlo dřív.
.
"Sasuke, já nejsem žádný prase," odtušil Shisui a teď když byl prozrazený, tak mohl mluvit. Bratranec si tím byl jistý, ale kdo ví, co ho prozradilo. Pochyboval, že by to poznal jen podle jeho předností. Nezastavil ani na chvíli, i když žaludek by byl možná rád. Ostatně počítal, že za chvilku bude hotový a předá štafetu Madarovi.
.
"Tak mě přestaň… p-přestaň mě… aaah…" Sasuke cítil hrozný rozpor, na jednu stranu se nechtěl nechat ošukávat, na druhou ho to rajcovalo. Ještě pořád se držel posledních nadějí, že to mu to celé jen zdá, a pokud ano, může kašlat na to, jak se chová. "Aspoň se mnou něco dělej!" zavzdychl opojeně, jestli se brzy neudělá, tak snad umře z toho přetlaku.
.
"Nemůžu, bude to pro tebe lepší," odtušil starší mladík zadýchaně a zintenzivnil přirážení. Hekání se snad ještě stupňovalo a Shisui se jen modlil, aby orgasmus přišel dřív než zvracení. Tohle bylo příliš intenzivní na jeho žaludek. Naštěstí jeho prosby byly vyslyšeny a o pár chvil později a závěrečně hekl a nastříkal do bratrance svoji dávku. Otřel si čelo, jak se mu orosilo hrůzou nad dilematem jeho těla.
.
"Nhéé…" zakňučel Sasuke, když se mu zase ta teplá tekutina rozlila v útrobách. O chviličku později z něj Shisui s mlasknutím vyklouzl a on překřížil nohy, jakmile mu to bratranec umožnil.
Fugaku lehce nervózně přešlápl. Sasuke sice nakonec Shisuie poznal, ale započítával se akorát první tip, takže v důsledku to bylo špatně. Zbývali ještě tři a jeho syn je musel poznat všechny, aby prošel zkouškou. Navíc ho čekal Madara…
.
Shisui si myslel, že má vyhráno, ale opak byl pravdou. Vystřelil z ložnice jako střela a nabral směr záchod, kde objímal záchodovou mísu a zvracel. Ještěže už žádné další rodinné příslušníky nemají, které by musel ošukat. A příště se bude krotit, aby se tak hloupě nepřejedl.
Izuna posbíral jeho oblečení a vydal se za ním. Moc dobře viděl, jak Shisui na oslavě žral jako protržený buben a tudíž mu bylo jasné, proč je mu špatně.
Madara se ušklíbl a zavřel dveře od ložnice. V mžiku ze sebe stáhl oblečení a natěšeně se vyhoupl na postel. Sbíhaly se mu sliny, když viděl vzrušeného bezmocného synovce nachystaného jen pro něj. Dotkl se, aby se nelekl a začal s průzkumem mladého těla. Doteď se mohl akorát koukat.
.
Nejmladší Uchiha se vrtěl pod horkými dlaněmi, které si ho mapovaly. Kdo byl zase tohle, proboha?! Chtěl se přetočit na břicho, aby těm dotekům unikl, ale v poslední chvíli ho napadlo, že by to asi nebyl úplně nejlepší nápad nabízet komusi přístupněji zadek. "N-nech… mě…" zamumlal a snažil se vysvobodit z těch účinků drogy, které mu zatemňovaly určité části mozku a utlumovaly jeho obranu. Kdyby mohl uvažovat normálně, nikdy by nic takového nepřipustil! Nadrženě kníkl, když ucítil, jak cizí prsty promnuly jeho bradavku a pak zaznamenal ještě jiný dotyk, měkčí, vlhčí… rty! No, aspoň že tenhle někdo se staral, aby to nebylo jenom hrozné. Kdyby to tak mohlo zůstat jenom u tohohle, tak by mu to nevadilo.
.
To štěně ho tak vzrušovalo! Madara se cítil v sedmém nebi. Sice nebyl první, ale o to víc si to vychutná. Neváhal a rty objevoval hebkou kůži na krku a klíčních kostech. Nakonec už se nemohl dočkat a otřel se o Sasukeho rty. Byly příjemné poddajné a mezi nimi proklouzl dovnitř. Jazykem ošmatával vnitřek synovcových úst. Rukama ho celého hladil a tisknul se na jeho rozkrok.
.
Sasuke neznámému členu rodiny zasténal do úst. Byla teplá a vlhká s jemnou příchutí alkoholu. Nemohl se ho sice dotknout, ale z plochy, kterou se dotýkali, jak na něm pololežel, snadno uhodnul, že to není žádný z jeho generace, takže určitě ne jeho bratr, byl to někdo ze tří starších Uchihů. Který z nich?! Jeho vlastní tělo ho zrazovalo, už snad dvacet minut byl vzrušený a potřeboval konečně úlevu… pohnul se klínem proti druhému muži, znovu a znovu…
.
Nejstarší Uchiha se odtrhl a spokojeně vydechl. Nejmladší štěně rodu bylo pěkně nadržené, jak by také ne, když už se na něm vyřádili dva příbuzní. Jenže on to chtěl trochu jinak, než doposud. Odtáhl se úplně a přetočil Sasukeho na břicho. Prstem přejel po mělké rýze páteře a pohladil obě polokoule pozadí. On se chtěl i pokochat, ne jen suše vykonat tradici. Roztáhl mladíkovi nohy a zvedl ho na kolena. Otvůrek olepený spermatem si říkal o bližší průzkum. Raději si nanesl gel na prsty a zajel s nimi do teplého nitra.
.
Ať už to byl, kdo to byl, prozatím se Sasukemu zamlouval nejvíc, no, ještě ten první nebyl špatný, ten se taky staral o to, aby ho vzrušil… ale komu z těch tří starších Uchihů by na něm záleželo tak, aby mu to usnadňovali? Otci… možná to byl otec. Ježíš! Co když se ho vážně chystá osouložit vlastní táta! Prozatím ale neříkal nic, jen vypískl, když mu do konečníku zajely dva silné prsty. Kdyby se nemusel opírat o předloktí, začal by se honit, bylo to tak perverzní, že mu z toho po páteři přejížděly vzrušivé vlnky. Nevědomky se pohnul vstříc těm nenechavým kluzkým průzkumníkům.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Káťa Káťa | E-mail | 4. prosince 2016 v 10:59 | Reagovat

Nějak si neumím představit, že bych se jednou přidala do rodiny s takovou tradicí :D..i když přivdat se konkrétně do této rodiny tak se jdu podívat taky :D.

2 Nikdo Nikdo | 7. prosince 2016 v 20:40 | Reagovat

Víte, co by byla sranda? Kdyby s inspirací z těchto stránek udělal tvůrce Naruta doplňující anime o Uchiha klanu. :-D

3 Nikdo Nikdo | 7. prosince 2016 v 20:41 | Reagovat

No, jak o tom tak přemýšlím, tak nejen k Uchiha klanu. :-D

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 7. prosince 2016 v 20:49 | Reagovat

[1]:Njn zarytá yaoistka se pozná, klidně nechá pro své potěšení píchat i rodinu :D
[2]:[3]:No, pokud by Kishimoto udělal yaoi příběh s postavami z Naruta, tak bych byla samozřejmě pro :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.