Rodinná tradice III.

3. prosince 2016 v 7:01 | Ivanitko + Smajli |  Rodinná tradice
Madara se činí a ve svém synovci probouzí skrytou vášeň. Dokáže mladíka pořádně rozpálit tak, aby si sex užili oba dva a ani jeden si nemohl stěžovat. Ostatním členům rodiny se jeho nadšení zase až tak moc nelíbí.


Madara neměl zájem na tom, aby ho Sasuke poznal, rád šukal mladé kluky a synovci byli prostě jedni z mnoha, i když možná by si dal říct celé noci o samotě, než s rodinou v zádech. Potlačil dvoje ostré pohledy z mysli a věnoval se mladíkovi. Uvnitř zkušeně našel prostatu a spolu s honěním nechával synovce přicházet o poslední zbytečky rozumu. Těsně před jeho vrcholem se odtáhl. Gelem nešetřil, když si promazával nadprůměrnou erekci a přistoupil k vlastnímu průniku.
.
Sasuke sprostě zaklel, když se ho druhý muž přestal dotýkat. Do hajzlu, už vážně skoro byl! Už potřeboval jen poslední minutku a teď je zase nadržený a neukojený… Ve štěrbince mezi jeho půlkami se otřelo něco oblého, co to mohlo být? Na péro to bylo moc velké, snad to… Proboha! Bylo to péro! A jaké! To se do něj v životě nemohlo vejít, to poznal z prvního přitlačení… Ale jeho majitel si zřejmě myslel opak, protože se zjevně chtěl dostat dovnitř a zvyšoval tlak. "Jau!" zaprotestoval, "to nejde…"
.
Nejstarší Uchiha nedbal protestů. Ostatně je slyšel od všech Uchihů, které šukal, a vždycky se do nich dostal. Držel Sasukeho za bok a neustával v tlačení. To škvrně bylo tak úzký! Snad nikoho takového ještě neměl. Za sebou slyšel protestné zasyčení, zřejmě Fugaku, ani by se nedivil, kdyby mu skočil za krk a zakousl ho. Už u Itachiho vyváděl, ne tak dnes.
.
Fugaku zatínal prsty do stehen. To, co na tomhle rituálu nesnášel snad ze všeho nejvíc, byla ta nemožnost mluvit, připomenout Madarovi, ať kouká být opatrný.
Sasuke se ošíval a bolestně skučel, ale neměl kvůli droze dost sil, aby se doopravdy fyzicky bránil. Tlačilo to a pálilo, něco tak velkého snad fakt nemohl být penis, nepokoušel se do něj někdo strčit celou ruku?!
.
Madara se konečně dostal dovnitř, byl to opojný pocit. Slastně vydechl a nechal mladíkovi čas na přivyknutí. Hladil ho po zádech a políbil mezi lopatky. Horká pokožka přímo sálala do jeho dlaní. Zkusmo se pohnul a vzal do dlaně i Sasukeho ztopoření, když začal pravidelně přirážet.
.
Sasuke si připadal, jako by ho někdo protahoval tlustou sukovicí. Kdo u všech svatých mohl mít z jejich rodiny takovýho ptáka?! Horečně se pokoušel o nějakou úvahu, která by aspoň trochu seděla… Takže byl to někdo ze starších Uchihů. Byl to někdo, komu na něm záleželo… nebo si to aspoň myslel, dokud do něj nevecpal péro velikosti anakondy. Madaru by určitě poznal podle kolínské a dlouhých vlasů, Izunu jenom podle vlasů. Zbýval otec. Sedělo k tomu i to, že jako jediný z těch tří byl v manželství, říkalo se, že ženy mají rády muže s velkými penisy… třeba mamka nebyla výjimka. Byl to nejpravděpodobnější tip. "Tati?" vyhrknul přerývaně, "tati, vytáhni ho…"
Fugaku za Madarou zíral jako spadlý z višně. Pane jo, to o něm měl Sasuke takovéhle mínění?
.
Nejstarší Uchiha se pobaveně usmál a dál zrychlujícím tempem ošukával synovce. Sice se už jednou udělal, ale potom mu znovu postavil, když byl na řadě Shisui. Vrážel tvrdé ztopoření do mladíka a zkoušel různé úhly. Chtěl, aby se zítra Sasuke divil, s kým si tak báječně užil. Itachi mu to beztak poví. Honil sténající a kníkající štěňátko, zatímco ho šukal jako bestie.
.
"To bol-aaaaah!" Sasuke vyjekl, když se ten monstrózní klacek dal na masáž prostaty a jeho otupělé nervy zchvátila slast. Nikdy by byl neřekl, že být ošukáván mužem může být i takhle horké, živočišné, bouřlivé… Teda, taťka se vyznal, všechna čest. Sice by ocenil menší péro, přeci jen bolest úplně nezmizela, ale zároveň vyvolávala i rozkoš, kterou dosud nepoznal. "Tati!" zasténal roztouženě, "oooh, tati, víc! Píchej mě!"
Fugaku se ve tmě pokoje červenal, byla to zvláštní záměna. Asi by měl být rád, že s tím, u koho se obával, že Sasukemu ublíží nejvíc, si to nakonec jeho syn užívá. Ale teda, že by musel být domněle považován za takového úchyla…
Izuna se postaral o svého vlastního syna, který se ještě celý bledě zelený vzpamatovával v koupelně, a potichu vklouzl zpátky do ložnice. Z výjevu, který se tam odehrával, mu poklesla brada. V životě by se nenadál toho, že se Madara takhle rozvášní, skoro to vypadalo, že nebohého Sasukeho probodne zevnitř, a jeho synovec místo křiku sténal "Tati! Tati!".
.
Madara poslouchal na slovo, dělal to a rád. Píchal synovce, jako kdyby byl poslední den světa, a sice místo svého oslovení slyšel tati, ale nijak výrazně mu to nevadilo. Naklonil se dopředu, aby mohl rty polaskat mladíkův zátylek. Znalecky poznal, že Sasuke už má k vrcholu velmi blízko a stáhl se. Divoce přirážel a leštil erekci v tempu soulože.
.
Sasuke už déle nemohl vydržet takovou dávku slasti, natož když byl nadržený už ze svých předešlých partnerů. Konečně se veškeré jeho už tak dost zastřené vědomí roztříštilo pod výbuchem orgastického blaha, vykřikl rozkoší a celý se zatnul, když jeho osmnáctileté tělíčko opustilo několik mililitrů mléčného spermatu. Byl v sedmém nebi, takový orgasmus neprožil, co byl na světě.
.
Nejstarší Uchiha na moment strnul, jak ho mladé tělo sevřelo. Počkal, než povolí prvotní křeč a sám se dodělal několika ráznými přírazy. Nalehl na svého milence a jen tak tak se držel na předloktí, aby z něho neudělal placku. Tak dobře si už dlouho nezašukal. Cítil po těle příjemnou malátnost. Zvedl se a vyklouzl ze synovce. Odhrnul si vlasy, které se přilepily z čela, a rozpustil vlasy. Stáhl se dozadu ke svojí kupce oblečení, kde se opřel o zeď a vychutnával si poslední zbytky dohořívající vášně.
.
Osmnáctiletý mladík vyčerpaně ležel na posteli a černý šátek, který mu překrýval oči, vsakoval pot z jeho čela. Ještě tak před třemi hodinami si myslel, že narozeninový sex by celkem uvítal, ale v životě by si byl nepomyslel, že zrovna takhle… Au, bolel ho zadek, otec mu teda dal pořádně do těla.
Fugaku naznačil Itachimu krátkou pauzu, Sasuke ji nepochybně potřeboval. Pálilo ho vědomí, že ani v jednom případě nebyla jeho odpověď správná, tedy ta první, což značilo, že příští rok si to všichni zopakují. Kysele pohlédl na Madaru, co si pamatoval, k ostatním se choval jemněji.
.
Itachi vraždil Madaru očima a ten bídák si z toho nic nedělal. Sasuke už měl celý zadeček od semene a to ho ještě, chudáka, čekali dva muži. Rozhodně nemínil napodobit svého strýce. Bude se k bráškovi chovat něžně a ohleduplně. Miloval ho a ublížit někomu takovému se mu příčilo víc, než si nechat uřezat vlastní končetinu.
Madara se jenom v duchu chechtal. Sebral svoje svršky a šel se osprchovat. Byl zpocený a celý klín měl od všerozličných tekutin a lubrikantu. Shisui už tam nebyl, zřejmě hibernoval v Itachiho pokoji.
.
Sasuke zmoženě oddechoval na lůžku, ať už to byl sen nebo skutečnost, tuhle mrdačku si bude pamatovat do konce života. Po pár minutách přešel první nával emocí a on se pomalu přetočil zpátky naznak. Malinko zasténal, jeho zadek tedy dostal zabrat, a zvedl hlavu. Nic neviděl a nikoho neslyšel, předtím měl nejasný dojem, že dvakrát klaply dveře, ale co teď? Byl tu sám? Bylo po všem? Ta smyslová deprivace byla frustrující, slepě se rozhlédl kolem a pak došel k názoru, že potřebuje vidět, a pokusil se sundat si šátek.
.
Itachi stál u jeho postele, takže ho stihl zastavit, i když ho tím musel notně vyděsit. Přisedl na okraj postele a hladil bratra po tváři. Je načase, aby si ho vzal i on. Byl rozpolcený. Jedna jeho část už nechtěla bratrovi ubližovat a ta druhá se nemohla dočkat, až se dostane dovnitř. Vysvlékl se, aby se pak nemusel zdržovat, a přisunul se k Sasukemu blíž.
.
Mladší ze sourozenců vyjekl šokem, jak čísi dlaň sevřela jeho zápěstí, tak přeci jen tu nebyl sám. Matrace vedle něj se znovu prohnula a teplá dlaň mu přejížděla po líci. Co se dělo? To to snad vážně ještě neskončilo? Omámeně svázanýma rukama hledal druhou osobu a chytil ji za předloktí. "Kdo… kdo je to?" zeptal se nejistě, vážně už byl hodně konsternovaný.
.
Dlouhovlasý mladík se vymanil z jeho sevření a pomalu, něžně hladil Sasukeho tělo. Nejradši, když se tak podíval do jeho klína, by mu poskytl orální služby, ale před ostatníma to nebylo nejvhodnější. Sklonil se a do průzkumu zapojil i své rty. Jeho krev v něm kolovala šílenou rychlostí, když se dotýkal Sasukeho, jak si to vždycky představoval.
.
Sasuke cítil, jak mu měkké polštářky přejíždějí po kůži hrdla, po hraně čelisti, zatímco teplé ruce ho laskaly všude možně. I pod vlivem prášků si uvědomoval, jak je to příjemné a napětí z jeho těla pomalu vyprchávalo. Tohle bylo takové zvláštní, jiné než u předešlých tří mužů. Mnohem… citovější. Bezděčně se uvolnil a byl poddajný jako panenka, měkce vzdychal a poprvé zatoužil dotýkat se svého protějšku - ne, aby ho poznal, ale aby ho mohl hladit.
.
Itachi mu opatrně sevřel ruce a přitiskl mu je k pelesti za hlavou. Nejradši by brášku rozvázal a stáhl mu i šátek. Chyběl mu pohled do těch nádherných černých očí, ale také by se mohlo stát, že by v nich viděl něco, co nechtěl. Dolíbal se až k těm drobným ústům a něžně vzal spodní polštářek mezi své. Prudce mu zabušilo srdce, když přitiskl rty na bráškovy a pomalu a zkoumavě se zkusil dostat dovnitř.
.
Nejmladší Uchiha vnímal zvláštní elektrizující brnění po celém těle a jeho dech se zrychlil. Teď už mu rychlý průtok krve nezpůsobovala jenom droga, ale i přirozené příčiny, vzrušení a touha. Ochotně pootevřel ústa, a když mu do nich vklouzl zvídavý jazyk, byl z celého večera první, komu vyšel vstříc svým vlastním.
Fugaku nadzvedl obočí. Nemohla mu ujít změna, kterou jeho mladší syn v posteli se svým bratrem prošel. Nebyl tak vyděšený, ale bylo v tom i něco víc. A Itachiho chování bylo vskutku zvláštní. Vyhledal pohledem Izunu, jako by chtěl zjistit, jestli si toho všiml také.
.
Dlouhovlasý mladík se skoro zajíkal všemi těmi pocity. Měl brášku u sebe, mohl se ho dotýkat, líbat a ještě k tomu všemu mu bráška odpovídal. Přehoupl se nad Sasukeho a roztáhl mu stehna od sebe, aby se mohl na bratra natisknout. On byl vzrušený, ale jeho bráška ještě ne… nejradši by ho udělal sám, ale ještě za ním na řadě byl strýc Izuna a bylo by pro bratra lepší, kdyby byl v opojném rauši.
.
Sasuke zasténal. Úplně automaticky obemkl stehny Itachiho boky, to tuhé ztopoření, které se mu tlačilo do klína, bylo tak horké a tepalo rozkoší, bylo to strašně stimulující. Sám z toho počínal tvrdnout, zrychleně dýchal a srdce mu tlouklo tak, že si nebyl jistý, zda nemá infarkt. Jak se tak líbali, ucítil závan velice známé přirozené vůně… "Itachi," vydechl a nebylo jisté, jaké podtón v tom zazněl. Jestli šok, zklamání, zloba nebo naopak úleva a touha.
.
"Sasu," broukl velice tiše Itachi mladšímu sourozenci do ouška a pustil mu ruce. Teď když ho poznal, tak mu nemusel bránit v osahávání, ale úkon musel dokončit. Dával si záležet na tom, aby brášku navnadil a ukázal mu, jak to může být s mužem příjemné a vzrušující.
.
Sasuke zalapal po dechu, nikdy ještě neměl možnost vnímat něčí horký dech na ušním boltci během takové situace… Unikl mu roztomilý téměř naříkavý sten a po páteři mu přejel impuls silného vzrušení. Původně chtěl Itachimu něco říct, ale v tom toužebném vzdechu se to ztratilo.
.
Itachi velice dobře zaznamenal to procítěně zavzdychnutí a zopakoval svůj počin. Odměnou mu byly melodické sténání, které lahodilo jeho uším. Neodolal, aby Sasukeho nedráždil. Dělalo to dobře i jemu samému. Skoro se musel nutit se odtrhnout a podat si gel. Vytlačil si trochu na prsty a místo na svůj penis ho vetřel do Sasukeho. Musel to místo prozkoumat.
.
Nejmladší Uchiha zasykl, od Madary měl sliznici dost podrážděnou a odřenou, naštěstí byl tak plný semene, že druhou tubu lubrikantu, kterou Fugaku pro jistotu koupil, načínat zatím nemuseli. Ostatně na povlečení pod ním už byla malá mléčně bílá loužička, když se daly dohromady hned čtyři ejakuláty, bylo toho už docela dost.
"It-Itachi… ty to přece neuděláš…" kníkl Sasuke a nejasně zaslechl další klapnutí dveří.
.
"Pšš, je mi to líto, ale musím to udělat," broukl k němu konejšivě Itachi a chvíli pátral po tom drobném místečku. Netrvalo dlouho a našel ho. Jestli ho bráška zítra zavrhne, tak by mu měly ruce ihned upadnout, ale zůstaly na svém místě a pokračoval v dráždění. Naklonil se, aby ochutnal znovu měkké rty.
.
Sasuke sebou škubnul a zasténal do Itachiho úst. Potřetí za ten večer mu někdo dráždil prostatu a mělo to vynikající účinky. Nedokázal už vzdorovat, jen prostě vzdychal a jazykem se otíral o ten Itachiho, zatímco ho šukaly ty nezbedné prstíky. Pocity rozkoše sílily a jeho mužství už zase žadonilo o péči. "Bráško…"
.
Dlouhovlasý mladík slyšel tu skrytou žádost a promnul v ruce žádostivý orgán, který se o něm otíral. Byl nejvyšší čas přistoupit k té poslední fázi. Byl vzrušený už od začátku, ale teď byl tvrdý jako kámen a nemohl se dočkat toho zvráceného spojení. Pečlivě se namazal a se současným honěním brášky se do něj začal nořit. Popravdě po strýci se nebál žádných potíží, kromě předrážděné sliznice po třech aktech.
.
"Ahh-aaa!" vydralo se Sasukemu z hrdla něco mezi stenem a nářkem, když jeho panické tělíčko okusil čtvrtý muž během jedné hodiny. Nikdy by ho nenapadlo, že bude mít jednou sex se svým bratrem. Vlastně by ho to nenapadlo s žádným členem rodiny… Zřetelně vnímal, jak se Itachi posunuje čím dál hlouběji, dokud v něm nebyl úplně celý. Dostal nějakou dobu na uvyknutí, během které inkasoval od brášky konejšivé polibky, které mu pomáhaly zbavit se napětí.
.
Itachi se pomalu rozpohyboval. Nechtěl sex nijak uspěchat, byť jeho tělo toužilo po něčem rychlejším a dravějším. Měl na paměti bráškův stav. Zadýchaně se líbali a přitom Sasukeho nepřestával dráždit v rozkroku. Vždycky toužil po tomhle nejtěsnějším spojení dvou milenců se svým sourozencem a vypadalo to jako kdyby si Itachi sám vzal nějaké drogy, cítil se v úplné euforii.
.
Bráška byl z nich všech zatím nejohleduplnější a udržoval ho ve vzrušeném stavu, takže jeho tělo mohlo snáz překonat nepříjemné pálení a užívat si styk. Tál Itachimu pod rukama jako zmrzlina v horkém létě, rozpouštěl se v oparu touhy, tlumeně sténal Itachimu do pusy a brzy mu také vycházel vstříc pánví. Poslepu svými rty vyhledal bráškovo hrdlo a laskal ho, zatímco do něj Itachi tak horce a intenzivně přirážel.
Fugaku se nestačil divit, tohle jen vzdáleně připomínalo jejich tradiční rituál, tohle… bylo spíš jako soukromý rituál, jen mezi nimi dvěma. Skoro by ho to až nutilo odvrátit oči, ta atmosféra mezi jeho syny… něco mu říkalo, že tahle chvíle by měla patřit jen jim, ale rychle tu myšlenku zaplašil.
.
Madarovy kalhoty byly zase zpropadeně těsné. Asi by s tím opravdu měl začít něco dělat a ne jenom v tuhle chvíli. Možná by se hodilo najít si nějakého přítulného mazlíčka na šukání, kterému mu stačilo projevit trochu zájmu, a hned by za ním přihupkal a nastavil mu prdelku. Mužské děvky lezou dost do peněz, takže to omezoval na nejnutnější úroveň. Jistě, mohl by si najít stálého partnera, ale to bylo příliš obtížné. Navíc jeho ex si vždycky našli nějaký problém, který jim vadil, nebo po něm chtěli něco nemožného, třeba aby jim věnoval mnohem víc času, který prostě neměl.
.
Sasuke se pod Itachim svíjel čím dál víc, jak ho to celé prostě vzrušovalo. Frustrovaně kníkl, když se ještě starší bratr odtrhl od jeho úst a přestal se ho dotýkat ve slabinách, než ale vůbec stačil zformovat nějakou větu, cítil, jak ho Itachiho paže vytahují nahoru do sedu na jeho klíně. Trošku vykřikl, jak jeho vlastní váha zatlačila bráškovo mužství hlouběji, ale hned poté ho Itachi jednou paží objal a přitiskl k sobě, zatímco druhou mezi ně vklouzl a pokračoval tam, kde přestal… na všech úrovních. Tak intimní polohu nikdy ještě nezažil a ze všech těch nových vjemů rozkoše byl úplně mimo. No, samozřejmě taky kvůli těm drogám.
.
Nejstarší Uchiha hltal pohledem oba dva mladíky a dopomáhal si vlastní rukou. Byl jediný, kdo se na ně díval. Mrkl na své bratry. Izuna byl úplně rudý a civěl na zem pod svýma nohama a Fugaku dělat totéž, jen se tolik nečervenal. Vrátil se zpátky k tomu rozpalujícímu číslu odehrávající se na posteli.
Itachi tiskl bratra k sobě a projížděl mu zadeček se vzrůstající rychlostí. Dovolil znovu a znovu uzamykat jeho rty ve svých, byť potom oba lapali po dechu. Úplně vypustil, že tam nejsou sami a zbožně si brášku prohlížel. Už měl i nutkání strhnout mu šátek, ale rychle svou choutku potlačil.
.
Pro Sasukeho rozhodně bylo lepší, když nevěděl, že jsou pozorováni, i když popravdě v současném zdrogovaném stavu by mu to možná ani nedošlo. Dotýkal se Itachiho na hrudi, aspoň potud, co mu to svázané ruce dovolily, a vyměňoval si s ním polibky, zatímco se starší bratr zřejmě pokoušel umilovat ho k smrti a on mu v tom ještě vydatně pomáhal. "Ita-chi," vzdychal do jeho rtů mezi jednotlivými steny. Celý se chvěl, jaké to na něj mělo účinky a vzdáleně vnímal mlaskavé zvuky a vlhkost, od které měl ulepený celý zadek, jak v téhle poloze semeno od tří předešlých Uchihů vytékalo částečně ven. Zběsile mu tlouklo srdce a potil se, tělo měl v jednom slastném ohni a určitě… určitě se brzy udělá…
.
Možná tomu i tak mohlo být, kdyby se i Itachi velmi rychle neblížil ke svému limitu. Tlumeného vzdychání skoro mladíka probodával zespodu až do slastného konce. "Sasuke," zasténal tlumeně, když se udělal a téměř v extázi ztratil rovnováhu a bratra pustil. Rychle se vzpamatoval. Vychutnával si svůj doznívající vrchol a pravoučkou divoce leštil neukojené mužství. Nakonec si ještě nechal laskání ouška, které se Sasukemu tak moc líbilo.
.
Sasuke, který poté, co ho Itachi tak náhle pustil, žuchl opět naznak jako pytel brambor, protože se svázanýma rukama tomu nemohl zabránit, už dobře znal ten pocit, jak do něj někdo pumpuje svoje mlíčko. Musel už toho v sobě mít možná snad decilitr. Nestačil se ale na tu myšlenku pořádně soustředit, protože Itachi se mu i nadále věnoval, a to způsobem, který ho přiváděl do naprostého blaha, dokud nevykřikl a podruhé se neudělal.
Fugaku si založil paže na prsou. Zvykem bylo setrvat jen do té doby, než se udělá někdo ze starších, ale Itachi dokončil styk mnohem intimněji… to si s ním ještě vyřídí.
.
Itachi prodlužoval Sasukeho slast pomalým honěním. Ždímal z něho poslední kapičky. Následně si sedl na paty a pozoroval svého bratra. Tolik litoval, že mu nevidí do obličeje. Hltal jeho krásu, kterou dneska zprznili. Pitomá tradice… ale zase díky ní mohl udělat to, k čemu by se nikdy sám od sebe neodhodlal. Naposledy Sasukeho políbil na tvář a vstal z postele. Na řadě je strýc Izuna, ten je hodný, za to ten druhý, Madara, se právě upravoval a moc dobře viděl ty vlhké stříkance na podlaze a nohavici. Zvrhlík jeden, nestačilo mu jen jednou si zašukat. Ještě se musel dvakrát udělat ručně! Sebral svoje oblečení a prchl do sprchy, aby se mohl co nejrychleji vrátit.
.
Sasuke ležel na posteli téměř bez pohnutí, sotvaže se mu zdvihala hruď přerývaným dechem. Ploché bříško měl postříkané od vlastního ejakulátu a stehna a zadek od cizích. Bylo na něm vidět, že už má vážně dost, přesto zbýval poslední člen k dodržení tradice.
Kdyby byl věděl, že by to k něčemu vedlo, tak by možná Izuna navrhl, že toho můžou nechat, stejně Sasuke už neměl šanci projít, ale takhle to bohužel nefungovalo. Rychle se tedy svlékl, asi bude pro jeho synovce nejlepší, když to nebude protahovat, aby ho konečně mohli dát do pořádku. Kývl na své bratry a posadil se k mladíkovi na postel. Pohladil ho od černých zpocených vlasů až k lýtkům a viděl, jak se Sasukemu zachvěly rty.
"Už nemůžu… prosím…" zamumlal nejmladší Uchiha zničeně.
.
Madara ho netečně sledoval a cítil se spokojený jak na těle, tak na duchu. Navíc příslib toho, že se stejná situace odehraje i příští rok, mu zvedala náladu ještě víc. Ahh, mladinký člen rodu jim bude muset nastavit prdelku a už bez drog, pěkně s jasnou hlavou. Takový Shisui mu může třeba povyprávět, jak to vypadá, když mu s bratry dávali do těla a nemohl je uhodnout.
.
Izuna jednou rukou konejšivě mladíka laskal po celém těle, druhou leštil svůj penis. Sasuke byl sice rajcovní, o to nic, ale on měl příliš empatie a představoval si, co asi chudák musí prožívat, takže v něm synovec v tomhle stavu vzbuzoval spíš soucit než touhu. S Shisuiem měl obrovský problém, protože píchat vlastního syna… málem se mu tehdy nepostavil. Konečně však i teď dosáhl dostatečné tvrdosti, a protože pro něj vždycky bylo lepší, když ošukávaným Uchihům neviděl do tváře, jemně Sasukeho otočil na břicho a šetrně mu roztáhl nohy, přičemž si podal lubrikant.
Sasukemu už všechno splývalo, byla to snad nekonečná mrdačka a on nevěděl, jestli si ho ještě vezme jeden Uchiha nebo padesát. Zakňoural, když mu další vzrušený penis přejel v rýze mezi půlkami a o pár vteřin později zatlačil na jeho ubohou dírku. Už se ani nevzpíral, jenom žalostně zakňoural. Nejasně si uvědomoval, že se ten někdo snaží být velice ohleduplný, ale prostě už měl dost, bolelo to.
Izuna synovce líbal na lopatky a hladil jeho boky, nějak se do něj však dostat musel a asi to nemohlo být příjemné. Konečně do jeho útrob vnikl celou délkou a kousnul se do rtu, jak to bylo skvělé a nechtěl si to připustit. Sasukeho prdelka sálala jako pec a hezky ho svírala.
.
Itachi se vrátil a tiše vklouzl do místnosti. Přivítalo ho bráškovo bolestné zakňourání. Stiskl pěsti a přešel k svému otci. Copak to nestačilo? Asi ne, jinak by to snad Fugaku zastavil. Ve sprše si uvědomoval, jak šíleně ho žere svědomí. Zprznil vlastního bratra, otec syna a strýčkové synovce… tohle nikdy nedovolí, jestli bude mít vlastní děti, i když o tom pochyboval. Nejradši by svůj život navždy svázal se Sasukeho, ale to nešlo. Byl by to ještě horší incest, než jejich specifické přijímání čerstvě dospělých Uchihů do života.
.
Izuna ho pomalu šukal a horce mu dýchal na zátylek, čas od času mu dal polibek na šíji. Vší mocí se snažil potlačit všechny nepatřičné pocity a soustředit se jen na tělesnou stránku, která byla perfektní. Tiše vzdychal, což spolu s mlaskavými přírazy byly jediné zvuky, které se v ložnici rozléhaly, ještě kromě občasného zakňučení.
Sasuke na pokraji svých fyzických i duševních sil vyhrkl poslední, co si dokázal dát dohromady z toho, jak starostlivě se k němu poslední milenec choval: "S-strejda Izuna…"
Fugaku pomalu vydechl. Kruci! Kdyby se jen Sasuke napoprvé s tím Shisuiem nespletl, mohl mít zkoušku za sebou jednou provždy. Vycítil Itachiho skleslost a položil mu ruku na rameno. Už to nebude dlouho trvat.
.
Itachi vděčně zvedl pohled k otci. Cítil, že je uvnitř také nad nastalou situací smutný. Modlil se, aby se poslední strýček udělal co nejrychleji a on se mohl dát do utěšování, pokud ho Sasuke po rozvázání šátku nebude spíš proklínat… ale to, co leželo pod Izunou na posteli, vypadalo odrovnaně a skoro mrtvě, kromě občasného bolestného zaskučení. Nenápadně hodil očkem po Madarovi, který vypadal jako spokojená a nažraná Persefona na gauči.
.
Konečně se poslední Uchiha přiblížil k vrcholu a chtě nechtě musel zesílit stisk dlaní na Sasukeho bocích i rychlost svých pohybů. Zatímco chudák Sasuke viděl spíš hvězdičky, on po chvíli hlasitě heknul a závěrečných pár dávek teplého mlíčka naplnilo mladíkova střeva. Ihned poté z něj Izuna vyklouzl a musel se na okamžik posadit vedle, aby orgasmus rozdýchal. To by tedy bylo, další vykonaná rodinná tradice. Uff, bylo to… silné. Zastyděl se sice za tu myšlenku, ale na druhou stranu, těsnost muže neokusil od té doby, co před pěti lety zkouškou prošel Itachi.
.
Itachi vyčkával, bylo vždy na otci zasvěcovaného, aby přivedl svého syna zpět a rozvázal mu šátek. Nejradši by to udělal sám, ale tradice mu to zakazovala. Škoda, že o ni nikdy nebyla žádná psaná zmínka. Zajímalo by ho, kdy to vzniklo a proč. Fugaku mu kdysi říkal, že existuje i ženská verze, ale na tu je v jejich rodině málo žen.
.
Fugaku přešel k Sasukemu a dotkl se jeho ramene, až sebou mladík vyděšeně cuknul. "Jen klid, šššt, už je po všem," broukl Fugaku a sejmul šátek ze Sasukeho očí. Čekal, že se bude syn zmateně rozhlížet, ale to se pletl. Sasuke vůbec oči neotevřel. Rozvázal mu i zápěstí a pozorně se na něj zahleděl. Dýchal, ale vůbec si nebyl jistý, jestli vnímá. "Itachi," přivolal k sobě staršího syna, "zkontroluj mu tep."
.
Dlouhovlasý mladík rychle přiklekl na postel a chytil bratra za zápěstí. Přiložil dva prsty a z hodinek odečítal čas. Po minutě řekl ortel. "Je slabší než by měl být. Asi ho to trochu zmohlo," dodal vyčítavě a lehce s bráškou zatřepal. "Sasuke… Sasuke, slyšíš? Vstávej." Kdo ví, co mu to vlastně dali za drogy. Vlastně si to bez nich nedokázal představit, bráška byl vždycky tak hrdý a svůj. Určitě by ho zlomili víc, než když bude zítra vzpomínat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 3. prosince 2016 v 22:45 | Reagovat

Heh, -začíná rudnout- tohle je podlý, po těch všech nedávných povídkách mi teď připadá hrozně divný číst takovou zvrhlost. ^-^" -ne, že by mi to vadilo- Hádám, že se Sasuke dá s bráškou dohromady, najde zalíbení v sexu s muži a příští rok (a možná i další roky, i když už bude mít splněno) bude rituál podstupovat dobrovolně... A já zase budu mít nad čím fangirlet. :D

2 Ivanitko Ivanitko | Web | 4. prosince 2016 v 9:09 | Reagovat

[1]:Ani se ti nedivím, orgie v pravém slova smyslu tu už nebyly hodně dlouho a čtenáři si jistě už odvykli 3:) Není proto od věci jim to sem tam připomenout, že existuje i PWP.

3 Káťa Káťa | E-mail | 4. prosince 2016 v 11:04 | Reagovat

Chudák Fugaku :D jak si jen Sasu mohl myslet, že by si ho otec vzal takhle surově :D ...

Taky by mě víc zajímalo i o té ženské verzi :D :D...

No jsem zvědavá na příští rok :P třeba to zase Sasu nedá ale schválně :P

4 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 4. prosince 2016 v 13:26 | Reagovat

Sasuke to bude mít další rok lehčí, bude znát Shisuie, Itachiho a Izunu.

Nejvíce mě dostalo jak si spletl Madaru s Fugakem XD

Itachiho měli nechat jít prvního! Fajn tak ne, alespoň že Maddieho nenechali jít prvního, to by to asi Sasukeho zadeček nevydržel :D.

Já chci taky takovou tradici! Hehe rozhodně by to bylo zajímavé. Myslím že mě by bylo jedno i kdyby nechali na mě "Madaru"  jít prvního.

Škoda klávesnice. Chudák malá je celá oslinataná :D

Když teď tak přemýšlím tak bych tu tradici nedala, nebo spíš bych si pak asi tejden nesedla. Hold je nevihoda mít čtyři strýčky z mamčiné strany.

(Ano vím že to má být v holčičí verzi, ale to by nebylo ono)

No tak já svůj komentář timto ukončuji nebo z toho bude slohovka :-P.

Těším se na další díl :-D

5 Ivanitko Ivanitko | Web | 4. prosince 2016 v 16:47 | Reagovat

[3]:Tak on se chudák v tom rozpoznávání tak plácal, že byl myslím rád, že si něco tipnul.
[4]:Jo tak ty bys chtěla v rodině dělat takové nechuťárny, nestydo :D. Tak Fugaku chtěl, aby to Sasuke nějakým způsobem co nejlíp řpežil. Proto Madaru vyřadil. I tak si strýček přišel na své.
Hm, docela rozvětvená rodina :D u nás doma by to taky bylo docela početné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.