Získat srdce lva L. - Shisui vypomáhá

29. prosince 2016 v 12:42 | Ivanitko a Smajli |  Získat srdce lva 3
Shisui najde svého staršího bratrance ve stavu ztopořeném. Nedá mu to, aby ho nezačal provokovat řečmi o tom, jak by si to mohl se Sasukem užívat. Barvitě mu o vypráví, jak by si to mohli užívat a Itachi doslova z těch představ šílí.


"Ahh! Aaah," zavzdychal Itachi, když tak Shisui začal věnovat péči té citlivé oblasti. Nebylo jednoduché udržet svoje myšlenky v racionální části, ale snažil se o to. "Tohle nejde," kousl se do rtu a pokusil se ho ještě jednou chabě odstrčit, "nech toho, naši jsou dole, Sasuke jen pár metrů odsud. Není zamčeno. Někdo… někdo by mohl přijít!"
.
"Tak to se budeš muset snažit, aby tě nikdo neslyšel," zašeptal Shisui a stiskl ho v klíně pevněji. Líbilo se mu mít nad bratrancem nadvládu, mít ho v hrsti a nechat ho pod sebou skučet a žadonit. Chtěl mu to ale usnadnit poddat se situaci. "Zavři oči a představ si, že všechno tohle ti dělá Sasuke, jak se k tobě náruživě tiskne a tlačí nohu proti tvojí maličkosti."
.
"Ughh…" procedil Itachi skrz stisknuté zuby. Shisui se sice svojí výškou a váhou drobnější bráškově postavě příliš nepodobal, ale když zavřel oči, doopravdy bylo lehčí ho poslechnout. Nechal tedy spuštěná víčka a přestal se bránit, doteky druhé osoby byly podstatně lepší než ty vlastní, pokud se jednalo o sex. Sice jeho city k bratranci byly jiné než k Sasukemu, ale snažil se to teď pustit z hlavy.
.
Shisui vítězoslavně zaznamenal, že se Itachi poddal. Mohl si s ním dělat, co se mu zlíbí. Pustil jeho ruku a přesunul ji na hruď. "Sasuke je nadržený, ale chce si tě pomalu vychutnat, rukou ti zajede pod tričko, jeho horká ruka stoupá, až nahoru a shrnuje ti oblečení. Mazlí se s tvou kůží a sem tam ti promne bradavky. S potěšením je olízne horkým jazykem." Všechno, co říkal při tom i dělal.
.
Itachi musel zasténat, jak neuvěřitelně přesně mu jeho fantazie vykreslovala ty obrazy, které mu Shisui líčil - ještě tak zatraceně zastřeným hlasem! Zachvěl se, jak moc to bylo rajcovní, tak hrozně si přál, aby to doopravdy byl Sasuke… Právě když mu hlavou bleskla tahle myšlenka, jeho čich zachytil jemný závan Sasukeho vůně. Ach proboha… omámeně otočil hlavu do boku a pohled mu padl na jeden z menších polštářků. Když přišel z práce, bráška tu s ním nějakou dobu byl a povídali si. A právě na tomhle polštáři Sasuke ležel… Bez váhání si jej přitáhl a zabořil do něj nos. Připadal si jako feťák, ale takhle bylo mnohem snazší si jeho přítomnost představit.
.
Shisui pokračoval ve svém slastném týrání dál. "A teď Sasuke pomaloučku sklouzne k tvým kalhotám a rozepne je. Nejde na to zhurta a velmi pomalu ti vsune ruku pod prádlo a párkrát tě stiskne. Na krku tě ovane jeho horký dech a ještě žhavější jazyk, ochutnává tě. Stáhne ti oblečení kousek dolů, aby obnažil tvoje slabiny. Špičkami prstů obkresluje tvář tvého penisu a jeho prdelka se na něj těší."
.
"Ano… ach, ano…" zajíkl se Itachi roztouženě, tohle ho pořádně rozpalovalo. Jeho kůže začala sálat teplem a hruď se rychle a mělce zdvihala. "Sasuke…" uklouzlo mu zadýchaně, když vztáhl ruce, protože cítil nutkavou potřebu se Sasukeho dotknout, a trochu nespokojeně zaznamenal až příliš široká ramena a kratší vlasy než měl bráška. No jo, vlastně, byl to Shisui… Trochu ho to vyvedlo z míry, ale pro formu nechal dlaně na jeho bocích.
.
Staršího Uchihu pobavilo, že dokázal Itachiho tak oblbnout, že si ho pletl se Sasukem. "Jeho horké tělo se k tobě tiskne." Vzal jeho penis do dlaně a začal mu pomalu stahovat předkožku. Pěkně si pohrával a dál bratranci předhazoval necudné představy. "Sasuke si nad tebe klekne a přitiskne si tvoji erekci mezi půlky, otírá se o něj a schválně tě trápí, než si nechá dovnitř zajet pouhou špičku."
.
Itachi zaklonil hlavu a s polštářem na obličeji přidušeně zasténal. Nebylo nijak těžké si to vybavit, za zavřenými víčky se mu odvíjel film těch rajcovních činů, které mu Shisui tak rafinovaně podsouval. S potěšením čichal tu slabou vůni linoucí se z látky, vůni, kterou miloval nejvíc na světě. Užíval si péči Shisuiovy zkušené teplé dlaně a byl si jistý, že s takovouhle verbální stimulací se určitě udělá dost brzo. Což bylo svým způsobem dobře, vzhledem k tomu, jak byl celý tenhle podnik riskantní.
.
Shisui si to vyloženě užíval a na chvilku se nechal opanovat nápadem, že by tu bratrance nechal jen tak ležet a odešel. Každopádně, když už začal, tak to dokončí. Aplikoval na něj to nejlepší a nejrafinovanější ruční umění, které uměl a dál pokračoval ve verbální stimulaci. "Sasuke ještě chvíli otálí, než začne dosedat na tvé slabiny, tváře mu hoří vzrušením, když se sám honí a upírá na tebe černé hluboké oči."
.
"Achmm…" Itachi byl rád, že jeho hlasové projevy tlumí onen polštář, protože jinak by určitě sténal až příliš nahlas. Při té poslední zmínce bezděčně začal vycházet Shisuiově ruce vstříc a pevně stiskl jeho boky. Sasukeho veliké tmavé oči absolutně zbožňoval, po dlouhá léta ho ty havraní tůňky provázely ve snech, miloval jejich jiskru, jejich plamen, který tam kdesi skrytě hořel, jejich nádhernou barvu, tvar i rozkošné orámování dlouhými černými řasami.
.
"Pak se vzepře nad tvým klínem a pomalu ze sebe vysunuje tvoje péro a pak rychle dosedne. Začne na tebe pravidelně dosedat, čím dál víc zrychluje. Vzrušením zaklání hlavu dozadu a sténá. Sténá jen pro tebe, hladí se a zajíždí si rukou do klína. Cítíš, jak tě obklopuje jeho horka sliznice, je tak úzký, tak uzoučký, že máš pocit, že tam není pro tebe místo a přesto znovu a znovu cítíš, jak na tebe dosedá. Sasuke už to dráždění nevydrží a udělá se. Jeho konečník tě pevně sevře." Shisui schválně stiskl Itachiho o něco víc než předtím.
.
Imaginární Sasuke v Shisuiových slovech nebyl sám, kdo to nevydržel. Sevření Shisuiovy dlaně se sice nedalo srovnávat s křečovitým stažením Sasukeho žhavého útlého zadečku, ale ve spojení s těmi vášnivými představami to dlouhovlasého Uchihu dovedlo k vrcholu. "Sasuke!!" zakřičel naléhavě do polštáře a párkrát se prudce vybídl proti těm horkým prstům, jako by opravdu přirážel do bráškova těla, zatímco z otvoru na špičce jeho penisu vystříkla mléčná kluzká tekutina. Prakticky ihned po orgasmu se jeho svaly slastně uvolnily.
.
Shisui ještě chvíli jezdil po ukojeném mužství, aby Itachimu udělal příjemný konec. Měl celou ruku olepenou spermatem. Podal si papírové kapesníky, co si bratranec donesl a otřel si prsty a jeho břicho. Pomohl mu natáhnout oblečení zpátky do míst, kde se běžně nosí, a culil se na Itachiho minimálně jako by vyhrál loterii. "Teda, Itachi, měl bys s tím něco dělat, jestli se vždycky vzrušíš, když Sasuke kolem tebe projde, tak si toho brzo všimne."
.
Itachi se chvilku z toho zážitku vzpamatovával, ale obsah Shisuiových slov mu nemohl ujít. Mírně se začervenal. "Blbečku," zamumlal lehce rozpačitě, "já za to nemůžu, to je něco jako proces liberalizace. Musel jsem se ve vztahu k němu ovládat daleko delší dobu než ty. Ani si nedovedeš představit, jak to bylo těžký! Teď, když jsem zjistil, že můžu svoje sny naplnit… je to jako droga. Tak dlouho jsem si to odpíral, že mě teď nažhaví i takovéhle podněty."
.
"To máš pravdu… kdo pozdě chodí, sám sobě škodí," zadeklamoval Shisui známou frází a vysloužil si od Itachi ho pěkně hnusný pohled. "Stejně bychom měli něco vymyslet se Sasukem. On se pořád tak sveřepě brání a já už nevím, jak ho ukecat. Vždycky z toho tak ladně vybruslí… je to s ním těžký. Na tuto stranu je jeho povaha hrozná."
.
Itachi se něžně pousmál: "Když on má prostě svojí hlavu, nenechá si nic líbit." Vyhrabal se z polohy vleže a sedl si vedle svého bratrance. "Ale mrzí mě, že k tomu má teď takový odpor. Asi se není čemu divit, po tom, co se mu stalo, ale… mrzí mě to, no. Sex s ním byl rozhodně ten nejlepší zážitek mýho sexuálního života." Možná to znělo uhozeně, ale byla to pravda.
.
"Mohu to potvrdit. Prvně jsem ho chtěl dobýt, získat si jeho přízeň, ale potom jsem přišel na to, že ho miluju a byl jsem totálně v prdeli. Prostě ho nejde nezbožňovat. Nikdy jsem k nikomu jinému necítil, co k němu. Jenže teď je to v tahu, kvůli našemu milému a vstřícnému strýčkovi Madarovi," zašklebil se Shisui nevrle. "Máš nějaký nápad, jak Sasukeho navnadit?"
.
"Neříkej v tahu," okřikl ho Itachi se zamračením, "já ho miluju i přesto, že s náma nechce spát. I kdyby mi zakázal se ho nadosmrti dotknout, stejně ho budu pořád milovat." Byl o tom stoprocentně přesvědčený. Jakkoliv skvělé to bylo se Sasukem v posteli, jeho city byly daleko hlubší, v nejmenším nebyly založené jen na tělesné přitažlivosti. Sex byl vrchol, třešnička na dortu.
.
"Musíš to brát tak doslovně!" štěkl na něj Shisui zpátky. "Jsem měl na mysli jen anální sex. Jasně, že ho miluju a kvůli tomu bych ho neopustil. Si myslíš, co? Že se držím hesla: Ošustit, opustit?" Se nafučeným výrazem opětoval bratranci pohled. "Já dokážu být věrný, až za hrob."
.
Itachi si nejprve odfrkl, ale pak se uklidnil. Nechtěl se hádat, byli přece s Shisuiem na jedné lodi. "Promiň," omluvil se smířlivým hlasem, "mrzí mě, že jsem tak vyjel, jen… naštvala mě myšlenka, že by někdo chtěl být se Sasukem jenom kvůli jeho tělu. Myslím, že toho už si užil dost, bohužel. Vím, že ho máš taky rád."
.
"Jo, to mám, o to víc mě štve všechno, co s ním Madara dělal, ať už nyní, nebo minule. Moc bych si přál to tomu hajzlovi překazit." Shisui si povzdechl, i přesto, že to bylo za nimi a vyřešené, pořád ho to pálilo. Měl chuť strýčkovi ještě něco udělat, něco zákeřného a podlého.
.
"Měli by ho vykastrovat," zavrčel Itachi nenávistně a bezděčně zatnul ruce v pěst. Myšlenka na to, co jejich strejda provedl jeho nebohému bráškovi, bodala jako nůž a způsobovala v jeho hrudi ostrou bolest pokaždé, když si na to vzpomněl. Bylo to jako znesvěcení. "Nevím, jestli se Sasuke někdy z toho traumatu dostane," hlesl pak stále ještě se zatnutými zuby, "to by snad leda musel být nějak obzvlášť nadržený nebo zdrogovaný. Sám od sebe do toho určitě nepůjde, znám ho. Bojí se."
.
"Já vím," přisvědčil Shisui, "jenže pokud nechce, tak s ním nehneme… říkal jsi zdrogovaný?" Staršího Uchihu napadlo něco bláznivého. Pokud by to prošlo tak by to nebylo od věci. "Nedávno jsem byl v inseminační stanici a spolu s Onokim jsme ošetřovali jednoho býka. Nejevil žádný zájem o skákání na atrapu. Tak jsme mu píchli něco na povzbuzení a měl vidět ty divy. Za chvíli udělali ten odběr hned dvakrát. Co kdybych toho trošičku uzmul v ordinaci a dali bysme to Sasukemu?"
.
Itachi vytřeštil na bratrance oči. "Děláš si prdel?! Ty chceš Sasukemu podstrčit… afrodisiakum? A ještě takový, který se dává bejkům?!" optal se poněkud šokovaně, když si to představil, "ale to by přece mohlo být nebezpečné! Není to látka určená pro lidi a… a…" Dlouhovlasý Uchiha se horečně snažil vypočítat bratranci rizika, která by s tím byla spojená. Na druhou stranu… zřejmě neexistoval způsob, jak Sasukeho přimět k těmto činům normální cestou. Kdyby se to podařilo… Zachvěl se, když si znovu vybavil bráškovu těsnost…
.
"Já vím, ale ta látka se používá pro více druhů hospodářských zvířat, i třeba pro psy. Dávka se odpočítává na kilo živé váhy, takže myslím, že by mu to nemělo uškodit… Itachi, vyzkoušíme to. Jen jednou, ukážeme Sasukemu, o co přichází," lákal Shisui bratrance. Tento nápad se mu zamlouval čím dál víc. Jen byl jeden problém, látka se podávala injekčně. Zkusí to prozkoumat, jestli není nějaká orální verze či nějaké použití jinak, protože ukázat Sasukemu jehlu je jako si uřezat větev pod zadkem.
.
Itachi se podrbal ve vlasech a nerozhodně po bratranci zamžoural. Bylo mu dost proti srsti něco Sasukemu tajně dávat bez jeho vědomí, obzvlášť vzhledem k faktu, že mu bylo naprosto jasné, že by se to mladému Uchihovi zrovna dvakrát nezamlouvalo. "Já ti nevím," povzdechl si nejistě, "nemá to nějaký vedlejší účinky?" Bylo by opravdu špatné, kdyby to pak u něj vyvolalo třeba nevolnost nebo něco takového. Ale teoreticky by to snad mělo způsobit jenom vyplavení těch správných hormonů v krevním oběhu a zvýšit citlivost erektilní tkáně.
.
"Myslím, že ne, ale pro klid tvojí duše to v práci nastuduju, a když to bude v pohodě, tak do toho půjdeme?" Shisui si byl vědom rizika, ale Sasuke už prodělal jednu operaci jako zvíře a nic mu nebylo, tak snad… snad by to mohlo vyjít. Hned zítra to omrkne, co a jak.
.
"No… tak… tak dobře," souhlasil Itachi poněkud neochotně. Napůl doufal, že bratránek třeba zítra zjistí, že to má nějaké riziko či úskalí. Ale jestli jim to pomůže Sasukemu ukázat, že se nemusí bát si s nimi užívat, pak by se to snad mohlo vyzkoušet. Ostatně, co můžou ztratit?
~~~
Shisui hned na druhý den zkoumal balení afrodiziaka. Bloumal po internetu, hnípal se v každém článku a špízoval všechny informace o jakékoliv zmínce. Nakonec se zklamáním uznal, že se snažil dost, a že je jen injekční verze. Jenže tu nemůžou Sasukemu prostě píchnout. Mohl by si to vzít orálně, jenže by nasnadě, co to s ním udělá, když se látka nepodá tak, jak má. Bude to muset vyzkoušet na sobě, nic jiného mu nezbyde. Sebral celou lahvičku a po cestě z práce se stavil na bytě. Bude to rozhodně jednodušší zkoušet tam, a kdyby se mu něco stalo, byl domluvený s Itachim, že mu bude posílat kontrolní smsky. Zkoušet to v domě s dalšíma čtyřma lidma se mu fakt nechtělo.
Injekční stříkačkou nacucl požadovaný objem, který si vypočítal podle své váhy a určil si dvojnásobnou dávku, protože věděl, že kyselina v žaludku účinnou látku oslabuje, proto se to podává injekčně, aby se tento problém obešel. Rozmíchal to v čaji. Nemělo to žádný pach ani chuť, jen to možná trošku štipkalo, ale kdyby o tom nevěděl, tak si nevšimne. Teď zbývalo čekat, co to s ním udělá a jestli to nebude mít vedlejší účinky.
Za půl hodiny cítil první příznaky. Začalo mu být vedro, zrychlil se mu dech i tep, ale podle měření byl ještě v normě, jen měl lehce rozšířené zorničky. Říkal si, že to je v pohodě, když ho zachvátila první vlna vzrušení. Nestihl jít ani do koupelny. Měl silné nutkání si to udělat okamžitě. Cítil se tak nadrženě jako nikdy. Několikrát si stáhl předkožku a už si postříkal tričko spermatem. Takovou rychlost ještě nezažil. Myslel si, že je konec, když mu penis stál v pozoru znovu. To už se mu podařilo dojít do sprchy, kde se zpracoval ještě jednou. Docela ho na konci bolely ruce a po třech orgasmech se cítil dost vysíleně. Bude to chtít menší dávku. Bedlivě u sebe sledoval všechny funkce, ale ani na druhý den se mu nic nestalo. Poreferoval o tom Itachimu a už jenom čekali na vhodnou příležitost, kdy to Sasukemu podat ve vhodné dávce.
.
Itachimu se do toho sice moc nechtělo, ale když to Shisui tak vychvaloval… a taky se mu tak trochu tlačila do mysli představa zoufale vzrušeného Sasukeho bažícího po slastném uvolnění. Zavrhl ovšem nápad jít do bytu, protože nebylo jisté, zda by Sasuke chtěl ztrácet čas pitím čaje, když tam víceméně chodili jen za jediným účelem, který mu byl dobře známý. Navíc by ho hned trklo, že to plánovali a že to mají na svědomí oni. S tím stejně tak nějak počítal, Sasuke nebyl žádný hlupák, určitě mu to dojde, ale aspoň ze začátku by to mělo vypadat nevinně, jako že je prostě nadržený sám od sebe.
Jestliže ale měli zůstat v domě, bylo jasné, že musí dostat pryč rodiče. Itachi strávil několik hodin tím, že studoval program multikina a přemýšlel, co by bylo takové nejvhodnější, aby se na to chtělo jít otci i matce. Nakonec dle celkem přitažlivého traileru vybral film Zejtra napořád a hned, jak přišla matka z práce, se s ním nenápadně vytasil s poukázáním na to, že už spolu rodiče dlouho nikde nebyli. Jak se dalo čekat, Mikoto ten nápad nebyl vůbec proti mysli. I po tolika letech společného soužití svého muže milovala a ráda by si s ním udělala chvíli pro sebe. Koneckonců, na začátku jejich vztahu, když ještě nebyli manželé, ji Fugaku často zval do kina na rande, i když výběr filmů tenkrát zdaleka nebyl tak pestrý jako teď.
Když se jeho otec vrátil domů, výjimečně o něco dříve než obyčejně, Mikoto jeho příchodu okamžitě využila a při jídle mu návštěvu biografu sama navrhla. Fugaku se nejprve trochu zdráhal, ani ne tak proto, že by se mu nechtělo, spíš nevěřil, že takhle na poslední chvíli seženou lístky, ale Itachi je oba ujistil, že se ten film už hraje nějakou dobu a že určitě nebude problém nějaká slušná místa sehnat. Jeho otci tedy nezbývalo než rezignovat a souhlasit. Itachi s Shisuiem si mohli v duchu gratulovat, rodiče se jim podařilo odstranit na výbornou. Ale bylo jasné, že si stejně budou muset trochu pospíšit, protože snímek trval jen hodinu a půl. S cestou tam i zpátky tedy měli k dispozici s bídou tři hodinky.
.
Mikoto je před odchodem samozřejmě nabádala, aby byli hodní a nezbořili dům, než se vrátí. Nemohla si to odpustit, i když věděl, že jsou dost staří a rozumní. Zavěšená do svého manžela opustila dům a nastala chvíle pro Shisuiův plán.
"Sasuke, dáš si čaj?" zavolal na bratrance Shisui.
Itachi se přidal: "Já si dám určitě a mohli bychom se dneska taky na něco podívat. Shisuii, máš stažený něco novýho?"
"Můžeme se kouknout na Ranhojiče, vypadá slibně. Je to historický snímek o mladém doktorovi, který odejde do orientu léčit lidi a objevovat nemoci." Shisui automaticky chystal tří hrníčky.
.
"O tom nám říkala naše dějepisářka," vzpomněl si Sasuke a posadil se na kuchyňskou linku hned vedle prázdných hrníčků, do kterých postupně přidal sáčky čaje, pro každého z nich nějaký jiný. "Prej je to docela historicky věrný a prima zobrazení Blízkýho východu," pokračoval zamyšleně, "hrozně to chválila, mohlo by to bejt fajn. I když popravdě… je to o lékařství, to teda není zrovna téma, který by se mi nějak zvlášť zamlouvalo, ještě v tehdejších drastických dobách. Ale klidně, jestli se na to chcete podívat, tak se přidám." Nevypadalo to však, že by se mu chtělo opustit místo, které si vybral na sezení, naopak, iniciativně zalil všechny tři šálky horkou vodou a uchopil ten svůj.
.
Shisui se v duchu jen zakabonil. Sasuke jim nevědomky kazil plány. Musí ho nějak odlákat od hrníčku, aby mu tam mohl stříknout nachystanou dávku, co měl v kapse. Kdyby ho tam pěkně nechal, už to tam mohlo být zamíchané.
Itachi přemítal nad tím samým problémem jako bratranec. Bráška je pěkně vypekl. Stoupl si k oknu a poodhrnul záclonku. Chvíli koukal do prázdna, než ho napadl dobrý tah. "Sasuke! Rychle se pojď podívat! Venku letí nějaký dravec."
.
"Bože, ty máš starosti," protočil nejmladší Uchiha oči v sloup, ale protože zněl Itachi tak nadšeně, neuspěchaně ho následoval - ovšem pořád s šálkem v rukou. Bylo příjemné, jak mu porcelánové stěny zahřívaly dlaně. Postavil se vedle Itachiho a nahlédl mu přes rameno. "Tak kde máš toho svýho dravce?" podivil se prázdné obloze, po které se prohánělo tak maximálně pár holubů.
"Už uletěl…" zabručel Itachi, kterému se plán nevydařil tak, jak by byl chtěl. Kousl se do rtu a vyměnil si pohled s Shisuiem.
.
Shisui Itachimu opětoval zklamaný pohled. Když se budou moc snažit, tak Sasukemu docvakne, že něco kují a to se nesmělo stát. Překotně přemýšlel, jak mladého Uchihu připravit o čaj. Nic ho nenapadalo a zřejmě ani Itachiho, protože v klidu upíjel svůj čaj a tvářil se podivně neutrálně. Nejstarší z mladíků jen s hrůzou pozoroval, jak třešňový mok ubývá.
.
Sasuke si paradoxně nervozitu svých partnerů vůbec neuvědomoval, vesele žvatlal a upíjel oblíbený nápoj. Naštěstí se však osud proti Itachimu a Shisuiovi neobrátil úplně zády a nakonec jim pomohla sama příroda. Nebo aspoň základní fyziologické funkce. Když už byl Sasukeho hrneček téměř z poloviny prázdný, nejmladší Uchiha se náhled zvedl a opustil je s tím, že si potřebuje odskočit.
.
Hned, jak za Sasukem zaklaply dveře od záchodu, se Shisui zatvářil vítězoslavně. Rychle vylovil nachystanou stříkačku z kapsy, celý obsah vyprázdnil do hrníčku a zakroužil s ním, aby se obsah dobře promíchal. Už si myslel, že od čaje mladého Uchihu nedostane a bude mu muset nabídnout šťávu. To moc aplikovat nechtěl, protože takové tekutiny bývaly dost kyselé.
.
"To bylo o fous," konstatoval Itachi tlumeně, když si prohlédl tmavočervený obsah šálku a přičichl k němu. Sám by nepoznal rozdíl, snad to i chuťově nebude moc výrazné. Hned potom ale nechali hrneček hrnečkem, protože slyšeli na chodbě kroky, jak se Sasuke vracel. Zřejmě razil pravidlo doplnit ztracené tekutiny, protože vzal čaj okamžitě znovu do prstů. Dlouhovlasý Uchiha málem ani nedýchal, když si Sasuke poprvé po tom přidání látky loknul, a napůl v hrůze očekával, že to zase vyprskne ven, jestli to pozná. Jeho bráška ale polkl bez změněného výrazu. Itachimu se ulevilo, i když se na jednu stranu cítil hrozně provinile. Připadalo mu to vůči Sasukemu podlé a nefér, ale… účel světí prostředky, ne?!
.
Shisui se v duchu radoval, teď už to půjde jako na drátkách. Dopili a vyšli nahoru, kde zapluli k Itachimu do pokoje. Ten nachystal na své posteli sezení pro všechny tři. Shisui před lůžko na židli nachystal notebook a rozjel film. Mladého Uchihu usadili mezi sebe a pohodlně se usadili. Nevěděli přesně, kdy látka začne působit, ale předtím musí stihnout Sasukeho částečně naladit, aby to nevypadalo tak podezřele, že se z ničeho nic vzrušil.
.
Sasuke pochopitelně neměl o jejich plánu nejmenší potuchu, takže se netuše nic zlého soustředil ze začátku jenom na film. Vypadalo to i docela zajímavě, i když mu doktoři a medicína byli proti srsti, historický kontext byl vcelku atraktivní. Po prvních dvaceti minutách se s ním však začalo dít něco podivného. Stoupla mu tělesná teplota, a i když měl tričko s krátkými rukávy a venku byla pořádná zima, jemu začínalo být horko. Taky mu po páteři pozvolna putovaly palčivé vlnky, což se stávalo jen ve chvílích, kdy něco stimulovalo jeho sexuální pudy. Což zrovna teď byla trochu hloupost, měl sice kolem sebe oba partnery, ale ani se s nimi moc nedotýkal a ve filmu se žádná erotika jaksi neodehrávala.
.
Shisui si jako první všiml, že se Sasuke začal podezřele vrtět. Zřejmě cítil nějaké účinky. Nastala druhá část jejich plánu. Otočil se víc do boku a přejel mladému Uchihovi po stehně, až nahoru ke krku, kde si ho natočil za čelist víc k sobě, aby se rty mohl otřít o ty jeho. "Sasuke, co kdybychom si dali malou přestávku, protože jsem dostal hroznou chuť tě políbit, a když tvoji rodiče nejsou doma…" nechal větu schválně nedokončenou.
.
"Uh-mm…" dostal ze sebe akorát Sasuke, který se v první chvíli soustředil hlavně na to, jakou překvapivě silnou reakci v něm vyvolal ten prakticky skoro nevinný dotek Shisuiovy dlaně a rtů. Tep srdce se mu zvedl, jako by už byli někde uprostřed erotických hrátek a jeho zorničky se rozšířily, jako by byl nadrogovaný. Což ostatně byl. "N-no, jestli… jestli chcete…" vyhrkl nepřirozeně zadýchaně, až se tomu sám musel podivit. K čertu, co se to s ním sakra dělo?!
.
"My rádi," odpověděl Shisui a pohledem vyzval Itachiho, aby se taky zapojil. On sám přitiskl své rty na Sasukeho pootevřená ústa a prvně si vychutnával ten příjemný měkký dotek, než svým zvídavým jazýčkem projel mezírku mezi nimi a vnořil se do heboučké horkosti uvnitř.
Itachi si poposedl blíž a začal brášku hladit prvně přes tričko, než vklouzl pod něj. Rty se posunoval po rameni až k nastavené šíji, kde ho vášnivě ochutnával.
.
Sasuke tlumeně zasténal do Shisuiových úst. Ta žhavá vlna, která mu zpočátku ještě celkem neškodně putovala po páteři, rychle nabývala na síle a rozlévala se mu skrze krev do všech částí těla. Bylo mu už vážně vedro, musel dokonce oba mladíky odstrčit a svléknout si sám tričko, jinak by se snad roztavil, skoro si připadal, jako by měl horečku. Mnohem víc ho ale vyděsilo, když si uvědomil ten narůstající tlak v kalhotách. Po jediném polibku?! Ve znatelně omámených očích mu bleskl zmatek.
.
Shisui na bratranci pozoroval úplně stejné příznaky, jako měl on sám, když to zkoušel. Jeho rozšířené panenky měly lehký nádech paniky. Nechtěl nechat Sasukemu příliš času na přemýšlení. Sám si stáhl tričko a natiskl se holou kůží na tu mladíkovu. Znovu začal plenit jeho ústa.
Itachi líbal bráškovo místečko za uchem a nenechavou rukou zabloudil do dmoucí se ho rozkroku. Prvně hladil erekci jen přes látku, než se mu sourozence zželelo a rozepnul mu kalhoty a vytáhl tvrdé mužství ven.
.
Sasuke naléhavě zakňučel a okamžitě se pohnul proti Itachiho dlani. Nemohl tomu uvěřit, ani si nevzpomínal, jestli vůbec někdy byl takhle strašně tvrdý a nadržený. Momentálně se mohl soustředit jen na svou potřebu, tak hrozně moc se potřeboval udělat. Bez okolků vjel prsty do Shisuiových krátkých vlasů v zátylí a pevně je sevřel v hrsti. Tlačil ho proti svým rtům a jazykem vnikl do jeho pusy, kterou začal doslova drancovat, jinak se to nazvat nedalo. Druhou rukou sjel do vlastních slabin a obemkl Itachiho prsty na své erekci, aby je pobídl k činnosti.
.
Itachi jenom vyjeveně koukal, nikdy si nepředstavil, že to může mít takové účinky. Myslel si, že bratranec přeháněl, když mu vyprávěl o jeho reakci. S naléhavostí jakou mu Sasuke drtil ruku, ho začal honit. Vida, že Shisui má plnou pusu, se přiklonil k bratrovu uchu a žádostivě do něj zašeptal: "Sasuke, pomiluj se s námi."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Káťa Káťa | 29. prosince 2016 v 18:07 | Reagovat

Takhle to useknout? -.- za to skončíte v pekle! :D

Jasně, že to Sasan pozná.. Přece ten stav nemůže být jen tak sám od sebe...

Doufám, že mu tentokrát dají pěkně do těla :D, ale jinak mě štve Itachi s Shisuim ... Takhle to odfláknout :D..

2 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 30. prosince 2016 v 12:11 | Reagovat

Doufám, že teď už se jim to podaří a Sasu na to nepřijde
S tou kastrací Madary bych jim s radostí pomohla :D
Těším se na další díl :)

3 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 31. prosince 2016 v 9:27 | Reagovat

[1]:Neskončíme :D 3:) protože v pekle už jsem :D Tak oni dva nejsou primární partneři a došlo k tomu jenom díky tomu, že je Shisui debil a trotl :D
[2]:Tak nevím, jestli je Sasuke schopen přehlédnout, tak zvláštní příznaky, ale uvidíš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.