Ve stínu pyramid IX. - Hidanovy řeči

17. ledna 2017 v 12:35 | Ivanitko a Smajli |  Ve stínu pyramid
Milenci mají konečně spoustu času věnovat se nerušeně sami sobě. Není tu nikdo, kdo by jim mohl vpadnout do pokoje. Musejí toho využít do poslední minutky a vypít pohár vášně až do dna. Třebaže na druhý den se dostaví jisté učinky, ze kterých si budou dělat srandu hlavně všímaví vojáci.


Hoshigaki si užíval tu hebkost, bylo to, jako kdyby hladil to nejjemnější plátno nebo dohladka vyhřebelcovanou srst koně. Moc se mu to líbilo. Sasuke byl jako mladý bujný hřebeček, kterého si zkrotil. Mít ve stáji koně, který by se vyrovnal Uchihové urozenosti a kráse, tak mu může celý svět závidět. Neodolal, aby se rozkrokem nenatiskl na mladíkovu prdelku.
.
Černovlasý šlechtic se trhaně nadechl, když ucítil v rýze mezi půlkami Kisameho mužství, zatím ztopořené jen napůl. "Chtěl bys ho?" zašeptal smyslně a pohnul se proti němu, otřel se análním tvorem o špičku jeho údu a zase se stáhnul, "chtěl bys ho do mě znova vrazit?" Ještě že se všichni dosud veselili na nádvoří, v pevnosti nebyl nikdo, kdo by je snad hlídal nebo postrádal.
.
"Ani nevíš jak," odtušil Kisame zastřeně, "nejradši bych s tebou šukal až do konce světa." Masíroval mladíkova záda a občas pohnul pánví proti dvě rozkošným kopečkům princova pozadí. Rozhodoval se, co má dělat pořádně a nakonec se rozhodl pro to otírání.
.
"Hmm, proti tomu bych vůbec nic neměl," zapředl Sasuke, "a chceš to dělat hned, nebo mi dovolíš tě taky namasírovat?" Problém byl v tom, že jak tak cítil, Kisame už byl vzrušený. Nedovedl si představit, jak by si teď asi tak mohl lehnout na břicho, aniž by přitom propíchnul lůžko.
.
Hoshigaki hodnotil pro a proti návrhu. Jistě, nemohl se dočkat, až si spolu užijí, ale na druhou stranu si to chtěl se Sasukem užívat pěkně pomalu. "Když to nebude trvat moc dlouho, tak to ještě chvíli vydržím," odtušil nakonec a stáhl se. Sice mu stál jako svíce, ale uměl se ovládat.
.
"Tak si lehni," pobídl ho Sasuke a převzal lahvičku s olejem. Neměl samozřejmě v masírování takovou praxi jako jeho osobní otrok, ale protože to mnohokrát zažíval z té druhé stránky, věděl, jak na to. Těšil se, jak se bude moct dotýkat toho statného mužného těla svého milence.
.
Kisame si lehl, bylo to trochu nepohodlné, jak mezi tělem a postelí mačkal svoje mužství. "Můžeš jít na to," odtušil Kisame a už jen ta představa, že samotný princ dává zrovna jemu masáž, ho naplňovala pocitem spokojenosti.
.
Sasuke s potěšením ukápl mandlově vonící olej na Kisameho široká záda a chviličku prstem vykresloval mastné vzory, než se jal tekutinu vtírat do svalů. Jeho hbité prstíky pečlivě masírovaly každý centimetr kůže, nebál se i trochu přitlačit, Kisame rozhodně nebyl z cukru.
.
Statný velitel jen spokojeně vrněl pod mladíkovou péčí. Jemu se masáže a vtírání vonných olejů do pokožky dostávalo velmi zřídka. Neměl žádného osobního sluhu, pouze když měl jít na nějakou oslavu, tak se pořádně vymydlil a navoněl, jak se slušelo a patřilo ve vyšších vrstvách.
.
Mladík s obdivem obkresloval obrysy mnoha jizev a jen v duchu trpěl, když si představoval, jak musela některá ze zranění bolet. Zároveň však s každou vzrůstalo jeho přesvědčení o Kisameho nekonečné statečnosti a houževnatosti. Měl vztah s polobohem. Naklonil se a přitiskl rty mezi Kisameho lopatky.
.
Kisame cítil chlapecké ruce, které zkoumaly každou z jeho jizev na zádech a i ty teplé rty, kterými dovršil svou masérskou péči. Normálně by ještě dobrou chvíli vydržel jen tak nečinně ležet a užívat si, ale potřeboval se také zapojit. Otočil se na záda a pohladil mladíka po hrudi. "Bylo to velmi příjemné, dovol, abych ti to oplatil." Vzal jeho mužství do dlaně.
.
Sasuke měkce zavzdychl, rozhodně neměl v plánu se takové péči bránit. Byl zatím méně vzrušený než Kisame, ale jeho milenec se záhy postaral o to, aby začal pořádně tvrdnout a jeho dech se zrychlil. "Ghh, Kisame…" procedil mezi zuby a naléhavě přirazil do té horké dlaně, která ho leštila a zpracovávala. Takhle rychle by ho určitě nedovedla rozpálit žádná z otcových konkubín.
.
"Chceš to, viď?" zeptal se Kisame s uculením stejně jako jeho milenec předtím. Připadal si možná i trochu na zápasnickém bojišti, oba si zasazovali milostné hmaty, které místo, aby zraňovaly, probouzely v druhém rozkoš. Oknem se k nim donesl vzdálený opilecký zpěv, vojáci ještě neskončili, stejně jako oni.
.
"Ano," zasténal Sasuke a dál se vybízel proti té zkušené ruce, která ho tak úžasně rozpalovala, "chci, abys mi to dělal." Konečně se naplňovaly jeho představy o tom, co na téhle výpravě budou dělat - těšil se na noci plné vášně a jedna taková právě probíhala. Sice se zpožděním, ale probíhala, to bylo hlavní. Sám vztáhl ruku a také se chopil Kisameho mužství, v trestajícím tempu začal stahovat předkožku.
.
"Nic ti v tom nebrání. Můj úd je připravený znovu okusit tvoje pozadí." Nakonec mladík se mohl v této poloze víc aktivně zapojovat. "Nasedni na něj," broukl natěšeně a plytčeji dýchal než před chvílí. Mladík mu dával zabrat. Rozkošně pootevřená ústa, rozdychtěné tělo a vzrušený klín byl jako afrodiziakum.
.
Mladý princ zadržel dech. Tehdy, když jim otec poslal konkubíny, si v podobné pozici užíval Itachi a on to chtěl také někdy zkusit… teď měl ideální příležitost! Byl zvědavý, jaké to bude. Přesunul se tedy obkročmo na Kisamem nad jeho pánev a se skousnutým rtem se sklonil tak, aby se špička vzrušení otřela o jeho drobný otvor.
.
Kisame se nemohl dočkat a nejradši by vyšel mladíkovi vstříc, ale po několika jejich spojeních věděl, že by mu princ příliš nepoděkoval. Snažil se tedy udržet dole. "Nedočkavě čekám," vydechl natěšeně, aby mladíka popohnal.
.
Sasuke ještě trošku váhal, než začal pomalinku dosedat. Bylo zvláštní regulovat sám průnik, úhel i hloubku, ale rozhodně se mu to líbilo, i když to byl o dost pomalejší postup, než vždy volil Kisame při jiných polohách. Olízl si horké rty a malinko zaklonil hlavu, jak se díky jeho pohybu Kisameho penis prodíral jeho útrobami, které naštěstí byly pořád kluzké od Hoshigakiho semene.
.
Statný velitel přemístil svoje tlapy na Sasukeho boky, kde ho hladil, a ke konci se neudržel a pomáhal mu sednout si. Sakra, byl těsnější než kdy dřív. Měl pocit, že snad brzy přijde o svůj penis, jak ho mladík svíral uvnitř a to nejlepší je teprve čekalo.
.
Sasuke se lehce prohýbal a lapal po dechu, když spočinul celou vahou na Kisameho mužství. Takhle těsně a detailně ho ještě nikdy necítil, byl v něm tak napasovaný, že by skoro přísahal, že je to jeho součást a ne něco, co do něj nepatří. "Ahhh," uteklo mu, když se poprvé nadzvedl a zase dosedl.
.
Kisame přemístil svoje ruce pod mladíkův zadek, aby mu pomáhal se zvedat a tím si i něžně určovat, jakou rychlost přírazů by si přál. Vidět svoje ztopoření, jak se noří do toho žhavého tělíčka a zároveň to cítit na vlastní kůži, bylo vzrušující. "Sasuke," zaprosil zastřeně, "chci vidět, jak umíš jezdit na svém oři."
.
Krátkovlasý mladík si ještě chvíli na novou polohu zvykal, než mu mohl vyhovět a jeho pohyby napodobovaly jízdu na Neferovi. Zpočátku se držel spíš při klusu, ale když se Kisameho ruka chopila své práce v jeho vzrušeném klíně, automaticky se zvýšila potřeba mu vycházet vstříc a jízda přešla plynule do cvalu.
.
"Ah!" vydechl svalnatý muž, jak ho to vzrušovalo k nepříčetnosti, ale příliš dlouho nedokázal jen tak ležet na posteli. Zhoupnul se do sedu a pokračovali v téhle nové poloze. Byla intimnější. Byli k sobě blíž a vyměnili si pár zadýchaných polibků. Tohle už měli dělat dávno. Většinou to dělali jen jednou a to praktikovali polohu na břiše nebo zádech.
.
Sasuke sténal mnohem hlasitěji, sice měl dojem, že se mu Kisame tím svým beranidlem prošuká až do hlavy, ale o to víc ho to vzrušovalo. Nabodával se na něj, vzpínal se proti němu a po těle mu perlil pot. Takhle divoký sex snad ani s ním ještě nikdy nezažil, dneska si to obzvlášť užívali. Taky nebylo divu po tom dlouhém strádání, kdy na něj armádní velitel neměl čas.
.
"Sasuke, udělej se co nejdřív, protože mám pocit, že-agh! Že to déle nevydržím," vydechl sténavě Kisame, když prudce pohyboval boky proti mladíkovi a zadýchaně lapal po dechu. Možná by měli společně zkoušet více různých poloh, třeba tahle se mu zamlouvala docela dost. Oba měli dost možností, jak toho druhého potěšit. Aby princi pomohl, tak odehnal jeho ruku a začal ho trestuhodně honit.
.
Mladík tuhle výpomoc uvítal, přeci jen se potřeboval Kisamemu zapírat o ramena oběma rukama, aby se mohl pořádně pohybovat na jeho klíně. Měl dojem, že se jeho milenec vůbec nemusí bát, od orgasmu ho dělilo jen pár chvilek, pár dalších prudkých přírazů a silnější stisk Kisameho ruky… "AAAH!" zasténal naříkavě, když konečně dosáhl vrcholu rozkoše a oba je zkropil několika horkými dávkami spermatu.
.
Kisame už se tak cítil sevřen a teď, kdy princ vyvrcholil, měl pocit, že mu ho opravdu vevnitř uskřípne, ale bylo to příjemné. Stačilo pár prudkých pohybů, než zvrátil hlavu a sténavě vydechl Sasukeho jméno. Následně se mu mladík přitiskl na hruď a on se i s ním položil na postel. "Jsem ti naprosto oddán."
.
"To je vzájemné," zašeptal omámeně Sasuke a cítil, jak v něm Kisameho úd měkne, až s mlasknutím úplně vyklouzl následován drobným potůčkem semene, které vytvořilo na Hoshigakiho podbřišku malou loužičku. Být žena, tak už by nepochybně dávno čekal se svým milencem dítě, ale určitě mohli být rádi, že není, protože by je faraon přetrhl jako hady.
.
"To mě těší," broukl velitel spokojeně a jednou rukou si mladíka na sobě přidržoval a druhou ho hladil po paži. Byl úplně vyřízený, ale vypadal spokojeně. Cítil se hrdě, že dokázal svého milence tak dobře uspokojit. Umění lásky a vášně se muselo pořád zdokonalovat.
.
Sasukemu trvalo dlouho, než se jeho dech vrátil jakž takž do normálu. "Nikdy bych nevěřil, kolik rozkoše může člověk prožít za jediný večer," brouknul směrem ke svému milenci a ochotně se k němu tulil, "jaký je tvůj rekord, pokud jde o počet souloží za jednu noc?"
.
"Asi pět," odtušil Kisame po chvíli přemýšlení, ale už nedodal, že to byla noc, kdy obšťastňoval dva mladíky z domu nevěstek. To byla hodně divoká noc, ale se Sasukem to bylo mnohem lepší, asi to bylo tím, že byl do něj bláznivě zamilovaný celou svou duší.
.
Egyptský princ šokovaně zamrkal. Pět?! Jak to proboha mohl ten Kisameho partner přežít, sice byl sex s ním skvělý a to všechno… ale pětkrát za noc?! Jemu by to asi ze zadku udělalo kaši… "Jsi teda pěkný kanec," zabručel a raději se k tomu víc nevyjadřoval. A to si myslel, že by to mohli dneska trumfnout.
.
Hoshigaki se zasmál, až na jeho hrudi mladík poskakoval. "Neboj, ty moje malé ptáčátko, po tobě nebudu nic takového chtít, i když..." protáhl přemítavě a jeho úsměv se rozšířil, "kdybychom si to rozdali ještě jednou, tak se nebudu ani v nejmenším zlobit. Máš ještě síly na jedno kolo?"
.
"No," zaváhal Sasuke a zvažoval svůj stav. Zadek ho docela bolel, ne nějak výrazně, ale cítil, jak je sliznice odřená. Určitě to zítra bude ještě horší, ale na druhou stranu si nechtěl nechat ujít možnost Kisameho potěšit. A navíc nechtěl vypadat, jako že nic nevydrží. "Když mi dopřeješ menší pauzu, tak ano," dopověděl nakonec.
.
"Dobrá, já si rád počkám na něco chutňoučkého," broukl Kisame a tulil si mladíka k sobě. Dnešní den by opravdu mohl považovat za dar bohů. Skvělý lov, úžasný a aktivní milenec v posteli, co víc si přát. Snad jen, aby jim přízeň Hora a ostatního božstva vydržela co nejdéle. Nejlépe do konce jejich života.
.
Kisameho slova se nakonec naplnila, rozdali si to i potřetí. Bylo to zrovna tak vášnivé a bouřlivé jako u předešlých dvou souloží, s tím rozdílem, že ani jeden z nich se poté pomalu nemohl ani hnout. Nakonec usnuli v náručí, a dokonce se ani nevzbudili, když se někdy uprostřed noci vrátil z oslav i Kakashi na svou rohož.
~~~
Na druhý den bylo vstávání pro všechny vojáky poměrně těžké a ani Kisame je nevzburcoval o svítání, sám vstal trochu později. Konečně měl možnost počkat, až se mladík vzbudí sám a přitom ho pozorovat. Teď všechny chlapy naháněl po pevnosti, aby se po včerejšku uklidilo a začalo se dít něco pořádného.
.
Sasuke měl dojem, že se snad ráno ani nepostaví na nohy. Měl jediné štěstí, že si za ten zhruba týden zvyknul na tvrdé tréninky, takže neměl žádnou svalovou horečku, ale zadek ho bolel až hrůza. Nadával kvůli tomu jako špaček, samozřejmě až poté, co Kisame odešel z komnat, takže hlavní vlnu schytal Kakashi. Radši nechtěl vidět, jak to bude vypadat na tréninku, když chodil jako naprcaný kačer.
.
Kisame se zase pustil do víru povinnosti a ty mu sežraly všem volný čas. V pevnosti se vůbec nic neopravovalo už, kdo ví kolik let. Zdejší kapitán byl opravdu pořádný škrt. Vlastně se divil, že zdejší vojáci nedezertovali. A štěstí bylo, že nikdo se na tomhle cípu země nepouštěl do velkých bojů, jinak by to tu snad ti lempli ani nezvládli.
.
Mladý princ trpěl následující dva dny po oslavách jako pes. První den měl problém i s chůzí, takže se nakonec rozhodl trénink raději i odvolat, ale druhý den už by to vypadalo podezřele. To ostatně vypadalo stejně, protože byl kvůli nataženým svalům svěrače pomalejší a bolestně zakňoural, když ho Hidan jen tak přátelsky plácl plochou stranou meče po zadku.
.
To věčně vysmátého vojáka zarazilo a na tváři se mu rozlil škodolibý úsměšek. "Ale copak, že by naše princátko někdo vyšukal?" Zrovna u syna faraona by nečekal, že se nechá ojet jako děvka, ale proti gustu… Znal následky celonoční šukačky moc dobře. Občas to pocítil i na vlastní kůži. "To by mě zajímalo, kdopak dokázal strčit péro do posvátné dírky."
Okolo stojící muži se řezali smíchy. Hidan byl hrozná držka a urážet faraonova syna by asi neměl, ale co, oni nic nedělají, jen se smějí.
.
"Nevím, o čem to mluvíš!" odsekl Sasuke prudce, ale líce se mu zbarvily rozpaky do červena, "a vůbec - braň se!" Opět proti Hidanovi ostře vyrazil, dokonce tak ostře, že to světlovlasý zjevně nečekal, takže Sasukeho meč zavadil o jeho suknici. Být to skutečný meč, měl by teď Hidan na stehně krvavý šrám, ale cvičili samozřejmě jen s dřevěnými, aby při trénincích nedocházelo k nějakým vážným zraněním. Vypadalo to, že vojáci z toho mají ještě větší psinu a zvědavě po mladíkovi pokukovali, zajímalo je, kdo si mohl dovolit mít tu čest prznit někoho z vládnoucího rodu.
.
Hned, jak se Hidan vzpamatoval, musel se tlemit ještě víc. Princ jim vlastně svým chováním potvrdil, že je to pravda. "Za pravdu se každý bije," culil se, "no ták princi, řekněte nám to šťavnaté tajemství. Všechny tady určitě zajímá, kdo vás lechtá pérem v zadku." Neodolal, aby při otočce neplácl mladíka po zadku rukou.
.
"Au!" vyjekl Sasuke, zatímco ta první rána mečem byla jen lehoučká a Hidan vlastně ani nevěděl, co jí způsobí, tahle už byla silnější a dobře mířená. "Ty šmejde! Jak se opovažuješ naznačovat…!" Sasuke ani nemohl dokončit větu, protože ho světlovlasý se smíchem zasypal útočnými výpady, které tak tak stačil odrážet a rychlé pohyby pro něj byly utrpením.
.
"Já nic nenaznačuju, jen konstatuju skutečnost. Vím, princi, že je to pro vás dozajista potupné, ale nás to moc zajímá, komu jste nastavil zadek k ošukání. Vůbec bych to do vás neřekl." Hidan si nemohl pomoct a zkusil si tipnout, kdo to mohl být. "Je to váš osobní otrok? Jsem si vždycky říkal, na co ho všichni boháči mají, a teď je mi to jasné."
.
Sasuke měl pocit, že by si na tváři mohl momentálně upéct žitnou placku, jak byl rozpálený bojem i studem. "Dej si pozor na jazyk, vojáku!" procedil mezi zuby, "ještě jedna urážející poznámka a nechám tě zpráskat jako psa!" V podstatě na to pravomoc měl, Kisame byl sice velitelem pevnosti, ale on tu byl jediný z královského rodu, museli ho poslouchat.
.
"Přece byste mě nenechal zbít jenom kvůli tomu, že říkám pravdu?" zeptal se Hidan rádoby nevinně a v očích mu šibalsky jiskřilo a odrážel mladíkovy příliš prudké výpady.
Než se stihl Sasuke nějak vyjádřit, tak se objevil velitel armády a zahartusil: "Co se tady děje!" štěkl na tu chechtající se chásku, která si evidentně dělala srandu z jeho nejmilovanějšího.
.
"Ále, vcelku nic, veliteli," šklebil se Deidara, který měl za to, že Kisame v tomhle případě bude spíš jejich spojencem, "jenom se snažíme z mladého prince vytáhnout, kdo při oslavách nebo včera ošukal jeho královskou dírku. Jeho dnešní výstup odpovídá tomu, že s někým pěkně divoce obcoval."
"To není…!" pokusil se Sasuke ohradit, ale v tu chvíli ho Hidan sekl přes zápěstí, čímž mu vyrazil meč s ruky, a dalším chvatem ho poslal k zemi, kde ho ještě přidržel v prachu.
.
Kisame se však nezasmál, ba ani neušklíbl, což nevěstilo nic dobrého. Podmračeným pohledem přejel všechny muže, kterým mrzl úsměv na tváři. Moc dobře věděli, že tohle není dobré, vůbec dobré. Pokud takhle kapitán vypadal, bylo nejlepší se mu klidit z očí. "Jeden den vám povolím oslavovat a vy si snad myslíte, že si můžete dovolit, co chcete," zavrčel ledově. Ostatně, i kdyby se Sasukem nic neměl, tak by si neměli nic podobného dovolovat, natož tak teď. "K princi se budete chovat s úctou, jinak vás nechám zbičovat! Kliďte se mi z očí, než si některého z vás vyberu hned teď." Do mužů jako když práskne bičem. Všichni se hnali někam pryč.
.
Sasuke se posbíral z prachu a oprašoval ze sebe písek. "Díky," prohodil směrem ke Kisamemu a snažil se vymést zrníčka nečistot ze své odřené paže, protože si ránu tím nárazem zase otevřel a odřel. "Už vím, před čím mě otec tenkrát varoval, když jsem chtěl vstoupit do armády," prohodil s trošku kyselým výrazem. Ne že by kvůli těm provokacím a narážkám na svou vojenskou kariéru zanevřel, bral to prostě jen jako malinko hořké sousto ve vzrušujícím koloběhu, ale dneska to bylo obzvlášť peprné, když se neměl jak bránit. Potvrdit jim to nesměl, ale pořádně to nemohl ani vyvrátit, když to byla pravda, takže se jim podařilo ho zahnat do úzkých.
.
"Holomci jedni," odfrkl si za nimi Kisame a prohlédl si mladíka. Chytl ho za paži a zkoumal jeho odřeninu. "Ať ti to Kakashi pak vyčistí… jestli se to bude opakovat, tak řekni. Tohle by si neměli dovolovat, ale jak znám Hidana, on už jiný nebude. Měl by se krotit," bručel jako medvěd, ale potichu, kdyby je náhodou někdo chtěl poslouchat.
.
Mladý šlechtic přikývl, i když si nebyl jistý, že se těmi slovy opravdu bude řídit. Nechtěl, aby si Kisame myslel, že si na něco stěžuje, ani u vojáků by mu to na postavení nepřidalo. Musí si s nimi nějak poradit sám. "Neneseš nějaké dobré zprávy, jako třeba že se na nás řítí Hyksósové a budeme si moct konečně zabojovat?" zažertoval následně a mrkl na něj.
.
"Takové zprávy rozhodně nenesu, i když v tvém stavu bych tě stejně musel nechat vzadu," odtušil Kisame a toužil se mladíka dotknout, ukázat mu, jak po něm znovu touží. Jenže na veřejnosti si nemohl dovolit žádný podezřelý pohyb. Třebaže noci trávili spolu, tak mu to nestačilo.
.
"Co tím chceš říct?!" naštětil se okamžitě Sasuke a zamračeně k němu zvedl pohled. On se tady tak snaží, trénuje, a Kisame by přesto odmítl jeho nasazení v případě boje?! Protože na tenhle přístup byl zvyklý od otce, vůbec mu nedošlo, že jeho milenec může mít na mysli i jiný stav - ten aktuální po souloži.
.
Kisame by při nájezdu musel být buď se Sasukem, nebo ho nechat vzadu. Slíbil přece faraónovi, že se mu nic nestane. Ale viděl, jak je to mladíkovi proti srsti a radši se o tom nezmiňoval. Princ se ježil jako dikobraz, musel se tomu pousmát. "Opravdu bys zvládl běžet s muži kupředu a nezaostávat?"
.
"Jistě," přitakal hned Sasuke, i když to bylo značně nadnesené vzhledem k jeho nynějšímu stavu. Ovšem byl si jistý, že za takové dva další dny už by se byl schopen naprosto účastnit útoku, aniž by za vojáky zaostával. Neměl sice ještě tolik zkušeností, ale rychle se učil a od té doby, co sem přišel, se jeho technika boje značně zlepšila.
.
"Jsi si tím jistý, i kdybys měl jít do útoku okamžitě teď hned?" zeptal Hoshigaki a měřil si mladíka. Byl pomlácený, špinavý od prachu a písku, evidentně vyčerpaný bojem a navíc s bolavým zadkem. Byl zvědavý, co mu princ odpoví.
.
Sasuke zaváhal. Věděl, že kdyby teď odpověděl kladně, byla by to pustá lež, ale zároveň ho iritoval ten Kisameho pobavený úšklebek, se kterým si ho měřil. "Štveš mě!" oznámil svému nejmilejšímu a bez rozloučení zamířil do pevnosti, aby se umyl a nechal se ošetřit.
.
Kisame se jen pousmál a sám se rozešel za svými povinnostmi. Čekal, že mu mladík bude tvrdit, že může běžet. Tím by mu jen potvrdil, že ještě není zralý na nějaké ty půtky. Nicméně ani tahle odpověď nebyla ideální, protože Sasuke nedokázal přiznat slabost nahlas před ostatními. To by se mu také mohlo vymstít.


Kisame se snaží si svého milého chránit, ale pořád někdo jde proti nim.
Co myslíš, že má Itachi za lubem?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Káťa Káťa | E-mail | 17. ledna 2017 v 13:53 | Reagovat

Prostě Hidan no :D toho nejde nežrat :D o tom už ani nemá smysl psát... Prostě bezkonkurenční :D

Co se tohoto páru týče....Tak pomalými krůčky se mi začínají líbit :D, ale mohli by si dávat najevo víc citů.... Zatím mi to připadá, že spolu jsou hlavně po fyzické stránce....

2 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 8:46 | Reagovat

Hidana mám ráda už dlouho a tímhle si mi to potvrdila, prostě mega!
Souhlasím s Káťou, též mi připadá, že jsou spolu hlavně po fyzické stránce, ale chápu, že si nemůžou ukazovat city na veřejnosti.
Těším se na další díl

3 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 19. ledna 2017 v 15:44 | Reagovat

[1]:Vztah mezi nimi je taková zvláštní a hromotluk Kisame, je přece jenom chlap a projev citů je poněkud obtížnější, takže všechno pomalinku.
[2]:Hidan je perfektní zpestření každé povídky, kde se ukáže.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.