Ve stínu pyramid VIII. - Lov

3. ledna 2017 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Ve stínu pyramid
Kisame přijel do pevnosti dělat pořádek a byť si s princem slíbili žhevé noci, tak realita je trochu jiná. Je potřeba trochu zvýšit morálku vojáků a se svolením bohů se uspořádá lov na říční hrochy. Sasuke se chce samozřejmě připojit, ale není mu to dovoleno. Maso už se peče a pozornost všech je hodně rozředěná alkoholem, nejlepší čas se jít uchýlit do ústraní.


Zbytek mužů se rozprostřel na vyvýšeném břehu o kus dál po proudu, kde bylo spatřeno stádo hrochů. Teď stačilo sledovat dění na řece. Jedna loďka se dala do prozkoumávání rákosí, odkud chtěla říčního tvora vyhnat. Následně by se měli snažit jedno zvíře oddělit a pomocí kopí ulovit.
.
Mladý Uchiha vždycky viděl hrochy spíš jen zpovzdálí a nikdy ještě jejich velikost nemohl přesně porovnat s dospělým mužem. Vzrušením ani nedýchal, když několik chlapů vyrazilo lovecký výkřik - padli v rákosí na hrošího samce. On ho ještě pořádně neviděl, ale byla to jen otázka několika minut.
.
Rákosiny se divoce vlnily a loďka s muži kymácela. Další muži se k nim přidali a jeden z nich se rozmáchl a zabodl oštěp do zvířete, které ještě neviděli. Bolest donutila hrocha být agresivnější a začal rychle plavat ke středu toku, kde však čekala další loďka a bolest.
.
Kisame musel Sasukeho zadržet, protože mladý princ se posouval pořád blíž a blíž k vodě, fascinován zápasem. Sice by do ní samozřejmě neskočil, ale mohl uklouznout a spadnout do Nilu. Sasuke s rozšířenýma očima sledoval obrovskou tlamu zvířete, která se ohnala po jednom z mužů. Tak velké zuby u žádného jiného zvířete ještě neviděl.
.
Mohutné zvíře trochu připomínalo jehelníček, ale stále zuřivě bojovalo. Povedlo se mu převrhnout jednu z loděk. Muži, co se ocitli ve vodě, se snažili co nejrychleji vrátit nahoru. Bohužel jeden z nich byl pomalejší a hroch měl konečně možnost se bránit pořádně. Chmátl po tom nešťastníkovi a roztrhl jeho tělo na dvě poloviny.
Vojáci okolo velitele zaryčeli vzrušením, jak se jim ta lovecká podívaná líbila, třebaže právě umřel jejich druh.
.
Sasukemu se zhoupl žaludek. Ještě nikdy neviděl nikoho zemřít, natož takovou brutální smrtí. Konečně to zchladilo jeho nadšení a uvědomil si, že tahle zábava zdaleka není jen o vzrušení z lovu. Ubohý voják nestačil ani pořádně vykřiknout, mohutné čelisti zvířete ho naporcovaly jako žitnou placku. Mladík ucítil na rameni Kakashiho ruku, jeho osobní otrok si všiml záblesku v pánových očích. "To nic," zamumlal směrem ke stříbrovlasému, ale musel na chvíli odvrátit oči.
.
Kisame muže jen v duchu politoval, stejně jako mnoho dalších, které viděl umírat. Ten nešťastník právě přišel o možnost dostat se do Anubisovy říše. Pokud člověk neměl tělo v neporušeném stavu, tak ho sežraly příšery, které strážily svého pána. Snad se dostanou někam, kde budou moct odpočívat navěky věků v pokoji.
.
Zraněný hroch kolem sebe nepříčetně vířil kruhy vody zbarvené do ruda. Bylo jasné, že dlouho už přesile mužů odolávat nedokáže, konec se blížil a pobodanému zvířeti docházely síly. Pak bude ještě třeba vytáhnout mrtvolu na břeh dřív, než na ní začnou hodovat krokodýli. Takový tučný kousek jistě chlapy nasytí, k hrošímu masu se mohli dostat jen málokdy.
.
Když hrocha částečně vytáhli na břeh a přišel Kisame k němu blíž, zákonitě musel obdivovat mohutnost samce. Byl obrovský, určitě vážil jako dvacet pytlů s obilím. Musejí ho naporcovat tady a do pevnosti odnést jednotlivé části. Začal komandovat muže, aby všichni něco dělali a nestáli jen na místě. Za dobrou hodinu už u břehu hodovali na zbytcích krokodýli, které přilákal pach krve.
.
Sasuke s ním obcházel mrtvé zvíře a nestačil se divit jeho velikosti. Do tlamy by se mu pohodlně vešel pětiletý chlapec! Tesáky měl silné jako mužskou paži, ale zato měl překvapivě malé oči, nyní skelné a nevidomé. Ani porcování nešlo snadno, protože tlustá kůže tupila nože a meče, až se mladík divil, že ji vůbec probodly oštěpy. Takové monstrum by v řece nechtěl potkat, kdyby se v ní koupal.
.
Na nádvoří byly rozdělány ohně a brzy se v okolí začala šířit vůně pečeného masa. Desítky mužů obývajících toto místo se těšily, jak si dají do nosu. Nezbývalo než počkat. Kisame plánoval nechat narazit i sudy s pšeničným pivem, ale ne dřív, než se začne hodovat na hrochovi. Nezapomněl dát obětinu nižší bohyni Tueret, které byli hroši zasvěcení. Byla uctívána jako ochranná bohyně porodu a výchovy dětí. Též pomáhala mrtvým ke znovuzrození na onom světě. Snad pomůže tomu nešťastníku, který dnes zahynul.
.
Mladý princ zamyšleně upíjel víno. Mísily se v něm pocity z celého dne, vzrušení z lovu, okouzlení neposkvrněnou divokostí pouště i s vodními obyvateli velké řeky, radost z toho, jak se při trénincích zlepšoval… pomalu docházel k názoru, že na takovýhle život by si opravdu dokázal zvyknout. Samozřejmě by ho čekala dlouhá cesta, než by mohl vstoupit do armády, pokud by to faraon vůbec dovolil - ale rozhodně o to bude usilovat. Když ne za otce, tak Itachiho by určitě nakonec ukecal, až by jeho bratr usednul na trůn, měl pro něj přece vždycky slabost.
.
Muži se veselili a upíjeli na zdraví všech bohů i jejich velitele. Kisame byl spokojený a pokoutně se díval na mladíka. Všude byl slyšet mužský řehot a zpěv. Možná by nebyl problém se nyní ztratit do komnat a dělat si tam, co by uznali za vhodné. Všichni jsou zde a veselí se. "Sasuke, máš chvilku?" šeptl mladíkovi do ucha a trhl hlavou směrem k budově.
.
"Jistě," přitakal mladý Uchiha a zanechal talíře s kousky masa, aby se mohl ke Kisamemu připojit. Kakashi se hned zvedl také, měl nakázáno ho všude doprovázet, a Sasuke ho zatím nezastavil, protože ještě nevěděl, co po něm Kisame bude chtít. Třeba měl v plánu probrat nějaké události na příštích pár dnů, u toho by jim Kakashiho přítomnost vadit nemusela.
.
Kisame si zapálil jednu z pochodní a vešel od budovy. Zastavil se na místě, kde nebylo nikoho vidět, a pohledem zastavil Kakashiho dál od nich. Sklonil se k mladíkovi a zašeptal mu do ucha. "Co kdybys dal Kakashimu volno, aby se mohl pořádně veselit a my bychom se mohli odebrat do tvého pokoje," dodal hříšně.
.
Sasukemu zajiskřilo v očích. Konečně stráví čas s Kisamem tak, jak si přál… a taky ho potrestá za dnešní odpoledne. "Kakashi, vrať se na nádvoří a vládni časem podle libosti," obrátil se ke svému osobnímu otrokovi, na kterém bylo vidět, jak pečlivě skrývá chápavý úšklebek. Když osaměli, vzal mladík Kisameho za ruku a vedl ho do svých komnat.
.
Velitel armády se konečně uvolnil. Teď byl jen obyčejný chlap, který miluje mladíka, jenž ho zavedl do svých komnat. Od pochodně zažehl dvě olejové lampy a ji samotnou umístil do držáku v chodbě. Prozřetelně zamknul dveře, kdyby čirou náhodou někoho napadlo je otevřít.
.
Sasuke už teď cítil lechtání v žaludku a v podbřišku, stačilo si jen představit, co budou s Kisamem za chvíli dělat. Skoro měl chuť z něj strhat šaty a okamžitě se přitisknout tělo na tělo, ale místo toho jen zahradil okna těžkými sametovými závěsy. Ty se hodily, skvěle totiž pohlcovaly zvuk.
.
Kisame si mladíka odlovil a trhnutím ho natiskl na sebe. Mladík byl obtěžkán zlatými ozdobami, jak se na jeho post slušelo a patřilo. Kdežto on viděl úplně jinou krásu a ta se ukrývala v mladíkových očích. "Omlouvám se, že jsem si na tebe našel čas až dnes."
.
"Nevadí, však si to vyberu i s úroky," uculil se Sasuke mnohoznačně a ochotně se podvolil Kisameho tlaku, kterým si ho k sobě vinul. Akorát trošku zasyknul, když mu velitel armády nechtěně sevřel odřenou paži ve své medvědí tlapě. "Nepočítej s tím, že tě od sebe pustím dřív než ráno."
.
"Ani kdyby na nás zaútočili?" zeptal se Kisame s úsměvem a omluvně mladíkovi pofoukal zraněnou paži. Sklonil se lehce líbl mladíka na rty, čekajíc na odpověď. Udělají si konečně takový večer, po jakém už dlouho toužili. Dnes k tomu mají nejlepší možnost.
.
"Ani tehdy," přisvědčil Sasuke, samozřejmě značně přehnaně, "prostě by nepřátelé počkali, až se tě nabažím… hmm, i když to by museli čekat hodně dlouho, celou věčnost." Neposedně vjel Kisamemu pod suknici a jeho horká ruka nezadržitelně postupovala po stehně do rozkroku.
.
"Tak to jsem si tě měl vzít do války, kdyby měli Hyksósové čekat věčnost, jistě by je to přestalo bavit." Dál jejich společný kontakt neprotahoval a pustil se do plenění jednoho horkého území, které ho vděčně přijímalo. Nechal rozeběhnout ruce po princových zádech a užíval si, jak mu hladká pokožka podkluzovala pod prsty.
.
Sasuke div nevrněl jako kočka, když proplétal s Kisamem svůj jazyk, musel se natahovat na špičky a Kisame naopak dost sklánět, ale ani jednomu to nevadilo, nenechali by si to kvůli drobnému nepohodlí ujít. Jeho prsty obratně rozvázaly Kisameho bederní roušku a stáhly ji, takže už byl velitel armády pod suknicí nahý. Okamžitě si začal pohrávat s jeho mužstvím.
.
Kisame spokojeně vzdychl a i on musel obnažit svého malého ibise, aby se mohl pokochat na vlastní oči. O pár okamžiků později hladil mladíka všude, kde dosáhl. Tím, že se notně ohýbal k lačným ústům, tak dosáhl i do princova klína. Neváhal, aby mu nezpříjemnil jejich společnou slast ještě víc.
.
"K-Kisame," zakňučel Sasuke. Tohle bylo ono. Ne jemná droboučká dlaň konkubíny, ale velká drsná ruka velitele vojáků. Takhle se mu to líbilo a bylo to poznat. Ostatně, nebyl sám, kdo tvrdnul, Kisameho úd se v jeho vlastní dlani rychle zvětšoval a bytněl, až nadzvedával suknici, kterou mu nakonec Sasuke také sundal.
.
Veliteli armády se to líbilo, ale nechtěl zůstat jen u honění. Chtěl mladíka ochutnat jako sladké granátové jablko. "Pojď na postel, jinak tě ošukám tady na místě," odtušil statný muž nadrženě. Už spolu nic pořádného dlouho neměli.
.
Sasuke se ušklíbl. Na postel se sice nechal dovést, ale následně zapředl Kisamemu do ucha: "Uděláme to jinak, odepřel jsi mi vzrušení z lovu, takže jsem se rozhodl, že se dneska při sexu prohodíme. Nařizuji ti to." Schválně, co on na to, když už zachovává loajalitu královskému rodu natolik, že ho ani nepustí na lov.
.
"Nařizuješ?" vydechl Kisame mírně pobouřeně, "A co se stane, když neuposlechnu?" Schválně byl zvědav, co si Sasuke vymyslí jako trest za neposlušnost v posteli. Navíc měl za to, že zrovna důvod, proč ho nenechal nastoupit do jedné z loděk, poté viděl dost očividně.
.
"Noo," zamyslel se Sasuke, "mohl bych využít postavení a nechat ti dát výprask na nádvoří v paláci za neuposlechnutí rozkazu… jakého, to nikdo nemusí vědět." Když viděl, jak se Kisame tváří, rozesmál se. "No tak, Kisame, dělám si srandu. To bych neudělal," ujistil ho, "ale neříkej mi, že mi to vážně neuděláš k vůli? Myslel jsem, že mě máš rád."
.
"Samozřejmě, že tě mám rád," odtušil Kisame ihned, "ale prostě to nejde," broukl nakonec. Nenechal mladíka ani nadechnout, ať už mu chtěl říct cokoliv, a zacpal mu ústa vlastním jazykem. Nechtěl, aby se debata strhla špatným směrem. Ještě by se mohlo stát, že se jeden z nich urazí a zkazí si celý večer.
.
"Kisa-meeegh," snažil se Sasuke vykroutit, štvalo ho, že jeho partner není ochotný podstoupit to, co po něm sám vyžadoval, "nech… uhmm! Toho. Slyšíš?!" Nenechá se jen tak odbýt, není přece žádná hračka a taky není žena. Jistěže v normálním vztahu byl nadřazený muž, ale tady si byli přece oba rovnocenní.
.
Hoshigaki se byl nucen stáhnout, protože ho mladík kousl do jazyka. Jako rozlícená kobra, která neváhá prskat svůj jed. Musí Sasukeho uchlácholit jinak se nikam nepohnou. "Dobrá, někdy v budoucnu se vyměníme," prohodil, ale budoucnost je velmi relativní pojem, kdy to vlastně je? Zítra, za měsíc, za rok? Kdo ví.
.
Sasuke přimhouřil podezíravě oči, dobře vycítil ten neochotný podtón v Kisameho hlase. "Brzo?" sondoval hned, rozhodně nehodlal čekat třeba na to, až dospěje, mezitím se mohlo leccos stát. Ale hlavně si chtěl ověřit, že ho Kisame ve vztahu nebere jako podřadného, to by rozhodně nestrpěl, ani když se mu už párkrát oddal.
.
"Jistě brzo, víš… nejsem na podobné věci uvyklý a nerad bych při zdejším plnění úkolů a ježdění na koni měl jisté potíže," vymlouval se Kisame. V duchu se modlil k bohům, aby na to Sasuke co nejdřív zapomněl. Nedokázal si představit, že by se někomu dokázal poddat.
.
"Jsi pokrytec," obvinil ho Sasuke se smíchem, ale znělo to smířlivěji, "že já budu mít potíže, to tě nezajímá. Ale dobře! Beru tě za slovo, jen se neboj, brzy se ti připomenu a běda ti, jak nesplníš svoje slovo." S tím se zase uvolnil a považoval prozatím tuto debatu za uzavřenou.
.
Kisame měl sto chutí protočit oči. Opravdu princátko, kdyby neměl tu moc, co mu dřímala v rukou, tak si něco podobného nedovolí nebo mu aspoň nebude tak vyhrožovat. Doufal, že příště se z toho také vyvleče. "Dobře… můžeme se věnovat už jiným věcem?" zeptal se a propaloval mladíka očima.
.
Sasuke přikývl a znovu se ujal uspokojování Kisameho mužství. Ani jednomu z nich ta výměna názorů na vzrušení nepřidala, ale nebylo to nic, co by se nedalo snadno napravit. Prostě si jen vymezovali hranice, značkovali teritorium, a protože oba měli vcelku neústupnou povahu, prostě si to museli vyříkat.
.
Statný velitel neváhal ani na okamžik a pustil se do úplně stejné činnosti. Velmi brzy zapomněl na jejich rozpravu a toužil po princově těle. Musí prostě pokročit dál, jinak by ho Sasuke za chvíli udělal. "Kde máš uskladněné oleje?" zeptal se vzrušeně a nedočkavě.
.
"V-ve skříňce," vydechl Sasuke roztouženě a ukázal rukou k pěkné vyřezávané skříňce z ebenového dřeva. Kakashi ho pořád pravidelně jednou denně masíroval, i když s očistou to tu už bylo horší, protože neměli k dispozici žádné čisté jezírko a vodu na koupel tedy museli otroci nosit ve vědrech.
.
Kisame přešel k dřevěnému kusu nábytku a zevnitř vybral ten nejvhodnější druh oleje. Rychle se vrátil k nedočkavému mladíkovi. "Kdybych mohl, tak s tebou budu každý den," broukl oddaně a nechal mladíka uvelebit se na zádech, než se pokochal jeho vzrušeným klínem.
.
"Doufám, že až tu všechno zařídíš, zdržíme se ještě pár dní, to už budeš mít volněji," špitl Sasuke a nechal si od Kisameho pokrčit a roztáhnout kolena. Nezabránil však začervenání svých tváří, věděl, že jeho milenec už určitě viděl spousty mužů v jejich nejskrytějších zákoutích, ale pořád ještě si nezvykl.
.
"Jakmile vyberu nového kapitána, tak část povinností padne na něj a budu mít více času. Bude to ještě pár dní trvat, než ho zaučím a pak se ti budu moct věnovat dle libosti," přislíbil oddaně a pohladil mladíkova hladká stehna až k rozkroku a zpátky. Následně si ukápl trochu voňavého oleje na prsty a začal s přípravou. Měl co dělat, aby nezasténal, když si místo prstu představoval svoje mužství.
.
"Nghh," zasténal Sasuke, jak Kisameho ukazováček pravidelně pronikal jeho dírkou, "k-kolik jsi měl kluků?" Docela ho zajímalo, kolik mužů prošlo Hoshigakiho náručí, než si začal s ním. Sice to byla malinko masochistická otázka, žárlil na všechny, i když je neznal, ale zase věděl, že teď je tady Kisame s ním a s nikým jiným. On mu přece taky nakonec nevyčítal tu konkubínu, i když to byla jediná zkušenost kromě Kisameho. A Kakashiho, no, ale to se moc nepočítalo, to bylo jen jednou, jedinkrát, tehdy, když o sobě zjistil, že ho přitahují muži. A samozřejmě to ani nebyl sex.
.
Velitel zatlačil i druhý prst. Vlastně se divil, že se dokáže do mladíka dostat, byl tak těsný. "To už si přesně nepamatuju." Nechtělo se mu teď v intimní chvilce počítat všechny, kdo se objevili v jeho posteli. V jejich společnosti nebyla homosexualita zavrhována a často po svých vojenských povinnostech hledal uvolnění v náruči mladíků.
.
"Odhadni… aaah," zasténal Sasuke a malinko se prohnul. Přeci jen byly Kisameho prsty silné a hrubé, ne že by to bolelo, ale tlak na jeho otvůrek byl dost silný, pokaždé na nějakou dobu zapochyboval, jestli se to vůbec Kisamemu podaří, až dojde na věc, i když z předchozích zkušeností věděl, že ano. "Bylo jich hodně v mém věku?" zasyknul.
.
"Nevím, všech jsem se na věk neptal." Povětšinou mu to bylo jedno, hlavně když ho protějšek přitahoval a byl svolný si s ním užít. Jednu dobu měl i jednoho stálejšího partnera, ale jinak si při svém nebezpečném a divokém životě vojáka vystačil s jednorázovými známostmi. Olejem si promastil svoje ztopoření a přisunul se blíž k princi.
.
Sasuke zadržel dech, věděl, že to ze začátku bude bolet, tak jako vždycky, ale snažil se co nejvíc uvolnit, aby to Kisamemu usnadnil. Nebylo to zrovna snadné, protože jak se do něj ten masivní úd začal dobývat, jeho tělo mělo tendenci se automaticky stahovat a bránit se proti tomu nepřirozenému vpádu. Zakňučel a zaryl prsty do povlečení, neměl rád, když to hned dělali takhle zepředu a Kisame mu viděl do tváře.
.
Hoshigaki se snažil pronikat co nejcitlivěji. Kdysi mu jeden z jeho milenců řekl, že je něžný obr, který se umí rozvášnit. Zakládal si na tom, že svému milenci dokáže dát pořádnou dávku rozkoše. Políbil mladíka do koutku úst, aby mu dodal sílu vytrvat. Zbýval jen kousek, než s tichým vzdechem zakončil svou cestu.
.
Mladý princ zrychleně dýchal. Měl pocit, jako by do něj Kisame pokaždé vpasoval nějakou obří zeleninu, tak ho roztahoval a tvaroval. Musel si na to nejprve zvyknout a po tu dobu měl pevně stisknuté čelisti, na které ho jeho milenec konejšivě líbal. "Myslím, že až se prohodíme," zasípal, "budeš mít v tomhle menší problémy než já."
.
Kisame se tlumeně uchechtl a radši se k tomu nevyjadřoval. Princ byl tak těsný, že by i řekl, že spolu spí poprvé, ale bylo to hlavně tím, že frekvence jejich nočních dobrodružství nebyla častá. Kdyby spolu spali dle chuti, možná by to vypadalo nakonec úplně jinak. Trpělivě a nedočkavě čekal, než si Sasuke přivykne.
.
Postupně Sasukeho tělo začalo to pálení a tlak odsouvat do pozadí, obzvlášť když se jedna z Hoshigakiho velkých tlap chopila jeho erekce a jala se ji zpracovávat. Do těžkého oddechování se tak sem tam vmísil slastný povzdech a po pár minutách si Sasuke setřel pot z čela. "Začni, ty démone," zašeptal smilně, už se těšil na divoký sex.
.
Svalnatý velitel neprotestoval a ihned po svolení se dal do práce. Několikrát pomalu protáhl mladíkovu prdelku, než se pustil do rychlejších a dravějších přírazů, přesně, jak to měli oba rádi. Sykavě oddechoval, jak se mladík pod ním vybízel jeho pohybům. Vždycky měl pocit, že ho snad prošuká postelí až na zem.
.
Mladý princ se svíjel a sténal pod svým milencem, měl pokaždé dojem, že se mu Kisame musí každou chvilkou promrdat až do žaludku, tak hluboko ho v sobě cítil. "Máš péro jako kůň!" zakňučel vzrušeně a nechával se každým přírazem posunovat na lůžku víc a víc ke stěně, až si ho musel Kisame po nějaké době pošoupnout zpátky.
.
"Netušil jsem, že máš tak široké zkušenosti," popíchl ho Kisame se zaculením a vyklouzl ven. Otočil mladíka na břicho a vyzdvihl ho na kolena, aby na něj pěkně vystrčil ten svůj zadeček. Lačně pozoroval, jak jeho penis projíždí to hříšné úžlabí, než plynule, bez jediného zádrhelu vnikl dovnitř, až se ozvalo rozkošně zajíknutí.
.
Sasukemu už po těch několika zkušenostech ani nepřicházelo na mysl, že se nechává šoustat jako nějaká děvka, byla to ta největší rozkoš, jakou kdy poznal, obzvlášť když mu ten tvrdý žilnatý macek dráždil prostatu. "Víc!" prosil přerývaně a sám se proti němu vybízel, až to celou komnatou vlhce mlaskalo, "prosím, mrdej mě, píchej!"
.
Kisame si mladíka přidržoval za rameno, ty vehementní přírazy s ním solidně cloumaly a zároveň si ho tím i narážel na svoje zatraceně rozpálené mužství. Velitel měl pocit, že spolu vždycky šukají hrozně krátce, princ ho tak vzrušoval nejen svým tělem, chováním, ale i svými pobídkami.
.
Černovlasý mladík neváhal sevřít v ruce svoje vlastní vzrušené mužství a zběsile ho leštit, nutně se potřeboval udělat, jinak určitě exploduje rozkoší, o tom byl přesvědčený. Ke konci už místo sténání a hekání spíš lapal po dechu, bylo to tak silné, že snad ani nedokázal pojímat dostatek kyslíku. Ještě chviličku… ještě malou chvil- "KISAME!" vykřikl mladý princ a v blažené křeči prohnul záda jako kočka.
.
Hoshigaki ještě pár vteřin prznil křečí stažené tělo, než do něj pustil svoje horké semeno. Ozvalo spíš hrdelní zasténání, skoro jako probuzený medvěd. Pustil prince, který okamžitě klesl na lůžko a sám se vykulil vedle. Jednou ho tohle určitě zabije, cítil snad tepání krve až v uších.
.
Sasuke se vznášel někde v oparu vášně a dozvuků té neskutečné rozkoše. Snad jen oni a bohové smějí okusit takovou slast. Nechápal, k čemu má vlastně otec tolik konkubín a manželek, když všechno to nejlepší lze prožít i s jedinou osobou. Cítil na svém zadku Kisameho dlaň, jak ho hladí. "Jsi barbar," oznámil mu stále ještě omámeně, "ale tvému plenění by se poddal každý."
.
"Opravdu?" zavrněl Kisame a přejel svou velkou rukou po linii páteře od krku až k zadečku. Byť právě prožil epický orgasmus, tak měl chuť si to dneska zopakovat ještě jednou, ba co jednou, aspoň dvakrát, ať to stojí za to. Do rána je moře času. Vojáci budou střízlivět ještě dlouho, tak proč nesetrvat v tak příjemné společnosti.
.
"Ano," přisvědčil Sasuke, "myslím, že by ses měl před hyksóskou armádou svlíknout do naha. Kdyby Hyksósové viděli tvoje péro, s hanbou by z naší země utek- ah! Kisame!" Hoshigakiho prsty během řeči sjely do rýhy mezi jeho půlkami a záhy se ukazováček bez varování vnořil do jeho právě ošukaného rozdrážděného otvůrku.
.
"Tak příště to můžu vyzkoušet," odtušil Kisame hravě a dráždil princův vstup. Klidně by si to mohli rozdat okamžitě, ale on chtěl mladíka prvně navnadit a hrát si s ním, než přijde čas a neodolatelná chuť se znovu spojit. "Za to tebe bysme vyvsléct nenechali. Ještě by se k nám místo Hyksósů vrhli i jiní nájezdníci, když by viděli tvou krásu."
.
"Ještě jsem neslyšel, že by někdo začal válku kvůli sexuálnímu chtíči," uchechtl se Sasuke, "ale možná máš víc… nghh! zkušeností. K-Kisame, n-nedělej…" Bylo to tak perverzní, jak si Hoshigaki pohrával v jeho prdelce, hladil rozžhavenou sliznici ulepenou od jeho vlastního ejakulátu a bříškem prstu kroužil kolem uzlíčku prostatu. Sasuke si nebyl jistý, jestli by se měl odtáhnout nebo naopak vybídnout proti němu.
.
"Co přesně nemám dělat?" zeptal se Kisame úplně nevině a pokračoval ve své činnosti. Přemítal, co všechno svému malému ibisu vyvede, než ho znovu nechá sténat slastí pod svými přírazy. Jeho slastné steny mu v uších zněly ještě teď.
.
"Uhhh…" Sasuke vnímal, jak se jeho tělo opět rozpaluje chtíčem, ani nestačilo pořádně vychladnout. Po skráni mu stekla kapička potu a toužebně se kroutil pod Kisameho nemravnými prsty, které si v jeho dírce dělaly, co se jim zachtělo. Vyjekl, když je jeho partner roztáhl od sebe.
.
Kisame se přesunul za mladíka a klekl si nad něj. Vytáhl prsty z horkého nitra a otřel je o prostěradlo, aby mladíka v následujících chvílích zbytečně neopatlal. Podal si alabastrovou láhev s olejem a nechal na prince kanout kapičky voňavé vazké tekutiny. Skoro až nábožně rozetřel mandlový olej svýma rukama.
.
Sasuke zavrněl jako spokojené kotě. Bylo až s podivem, jak jemně dokázaly Kisameho velké tlapy vtírat olej do jeho pokožky, skoro jako by se bály, že by ji přílišnou hrubostí mohly poškodit. Když se mladík ohlédl, zaregistroval ten uchvácený výraz ve tváři svého milence a musel se pousmát. Pro něj to muselo být něco neuvěřitelného, byl zvyklý na chlapy poznamenané bitvami, s drsnou a mnohdy ne příliš čistou kůží. On oproti nim představoval svou hebkostí naprostý kontrast, jeho pokožku nenarušovala žádná jizva, byla hladká a bez kazu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Káťa Káťa | E-mail | 3. ledna 2017 v 15:04 | Reagovat

Tak to je jasný, že se něco stane :D nejdřív jsem myslela, že tam někdo vrazí..zase je zamknuto..., Ale dneska ani Kakashi nehlídá.. Spíš to vidím na útok nepřítele :)

2 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 3. ledna 2017 v 16:04 | Reagovat

vidím to na vpád Itachiho :P

3 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 3. ledna 2017 v 16:12 | Reagovat

[1]:[2]:Zajímavé tipy :D, ale samozřejmě vám nic neprozradím, to byste přišly o napětí z čekání na další díl.

4 Káťa Káťa | E-mail | 3. ledna 2017 v 16:47 | Reagovat

[3]: :D tak to vidím na vpád nepřítele v čele s Itachim :D..Ne... Uvidíme co čeká příště

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.