Získat srdce lva LI. - Afrodiziakum

5. ledna 2017 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Získat srdce lva 3
Shisui si už neví se Sasukem rady. Všechny jeho jemné náznaky směřující k sexu absolutně odmítá. Nemůže ani bratrance trošičku vydírat, protože by ho Itachi zabil. Vymyslel ďábelský plán, kde hlavní roli hraje afrodiziakum z jeho ordinace.


Všechny Sasukeho smyslové receptory jako by se vlivem drogy staly ještě citlivější a vnímavější, což pro jeho už tak dost silnou erotogenní zónu platilo také. Itachiho žhavý dech, který ho polechtal na ušním boltci, vyslal do jeho těla takový impuls rozkoše, že to víc nevydržel. Prohnul se do oblouku a nechtěně Shisuie bolestivě kousl do jazyka, zatímco Itachi zase měl tu čest poznat na hřbetu ruky jeho nehty, kterými na něm zanechal tenké mělké škrábance. Jeho ploché břicho a prsty dlouhovlasého Uchihy potřísnilo teplé sperma a Sasuke klesl zpátky na postel, v očích kromě slasti i naprostou paniku. Jak jen se mohl udělat takhle rychle?! To se mu snad ještě nikdy nestalo. "P-pro-promiňte," zalapal po dechu, když zase dokázal mluvit, "co jsi říkal, Itachi?"
.
Itachi ho něžně pohladil po líci, které úplně sálalo horkem. V duchu doufal, že afrodiziakum Sasukemu nijak neublíží, už tak byl vyděšený ze svých reakcí těla. Snažil se uklidnit svým jednáním, i když to bylo v rozporu, co mu teď řekne. "Sasuke, chtěl jsem tě požádat, jestli by sis to s tím odmítnutím sexu nerozmyslel."
Shisui si ohmatával jazyk, ale naštěstí ho neměl ani prokousnutý do krve. Celkem se dost lekl, jak rychlé to bylo. Věděl, že druhá vlna přijde brzy. Pohladil bratrance po noze až na břicho. "No tak, Sasuke, dovol nám to."
.
Sasuke se právě víc zaobíral faktem, jak je možné, že reaguje na každý podnět takhle přehnaně. To přece nebylo ani trochu normální. Přesto mu slova jeho milenců nemohla teď už uniknout, hlavně tedy jejich význam. To snad nebyla pravda, copak to vážně teď budou řešit pokaždé, když dojde na postel?! "To už jsme probrali několikrát…" připomněl jim ne zrovna moc přívětivým hlasem, i když nedokázal nasadit tak zlověstný tón, jak by si byl přál - rozhodně ne takhle pod vlivem drogy. Bylo to neuvěřitelné, ale ani po orgasmu necítil tu typickou úlevu… jako by měl v krvi pořád přebytek testosteronu.
.
"Sasuke, já vím, že jsme s tím otravní," ozval se Shisui provinile, což byl i proto, že ho museli zdrogovat, aby si mohli dovolit lepší nátlak, "ale jsme si jistí, že bys to přece jenom mohl vyzkoušet. Ano, já vím, že jsi nám to už dvakrát vysvětloval. Sasu, zkus překročit vlastní stín." Shisui vyloženě škemral, protože už neměl nápady, jak by toho tvrdohlavce přesvědčil.
.
"Shisuii, nebudu se sakra víckrát opakovat!" rozkřikl se Sasuke nakvašeně, mimo jiné i proto, že už zase začal bezdůvodně tvrdnout a frustrovalo ho, že nevěděl, co se to s ním děje, "nehodlám už nikomu dovolit, aby mi něco strkal do zadku, rozumíš?! Nikdy! Tak si dej pohov!"
"Sasuke… Sasuke, počkej," snažil se ho Itachi uklidnit, když si uvědomil, že tohle se nevyvíjí zrovna tak, jak si představovali. Pokud se Sasuke naštval, pak už s ním nešlo hnout, musel ho ukonejšit dřív, než se zabejčí. "Bráško," pohlédl na něj co nejoddaněji, "Shisui ti chtěl jenom naznačit, že není třeba mít strach. Tohle je přece věc důvěry, kdybys nás nechal…"
"No, tak prostě nenechám! Smiř se s tím!" vyštěkl Sasuke, aniž by mu dal domluvit.
Itachiho ta slova nečekaně zabolela. Měl s tím počítat, ale… přesto to ostře bodlo. Ani tak ne to, že Sasuke se sexem nesouhlasil obecně, spíš…
Nejmladší Uchiha i přes omámení vnímal ten podivně bolestný stín, který se na Itachiho tváři mihl. A i když kvůli těm dvěma právě poněkud naježil ostny, neznamenalo to, že by je nemiloval, proto to nemohl jen tak přejít. "Co je?" zeptal se o něco mírnějším hlasem.
"Nic," zavrtěl Itachi hlavou a odvrátil pohled. Hrdlo se mu stáhlo. "Já jen… mrzí mě, že… že nám nevěříš," dostal ze sebe lehce chvějícím se tónem. Bráška si zřejmě myslel, že by byli schopní mu provést to samé, co Madara, a tohle pomyšlení řezalo jako nože.
"Itachi," vyhrkl Sasuke a všechna zlost z jeho hlasu úplně vyprchala, byl to zase ten měkký melodický tenor, "to není pravda. Já vám věřím. Jen… tohle prostě nechci, to je vše."
.
Shisui se toho hned chytil, tohle byla jeho parketa. Mockrát proti mladému Uchihovi použil citové vydírání, byť o tom chudáček neměl ani páru. "Sasuke, ale ono to tak vypadá, že nám nevěříš. Chováš se, jako bychom byli úplní cizinci, co se nikdy neviděli, a přestože jsme spolu byli dennodenně a spoléhali jsme na sebe v každé situaci… tak mám pocit, že v náš nemáš důvěru. Bolí to, když na to jen pomyslím." Shisui herecky měnil hlas skoro až k plačtivým tónům a tvářil se, jakoby mu někdo ubližoval.
.
Sasukeho výraz se změnil jako mávnutím kouzelného proutku a po nějakém hněvu v něm už nebylo ani památky, naopak v něm dominovala lítost a provinění. Tohle byla taktika, která na něj zabírala vždycky, aniž by si sám uvědomoval, jak je s ním manipulováno. Na rozdíl ovšem od Itachiho, který úskok velmi dobře vycítil, a bylo mu jasné, co je bratrancovým cílem.
"Shisuii!" okřikl ho rázně. Takové jednání už doopravdy bylo pořádně nečestné, hrát na city byla pěkná sviňárna. Nemohl připustit, aby to na Sasukeho zkoušel takhle! "Přestaň," zavrčel, "to je…"
"Nech ho být, Itachi, asi má pravdu," hlesl Sasuke zkroušeně.
"Ale, Sasuke, on tě jenom…" načal Itachi rozhořčeně, ale dovětek citově vydírá, už jaksi nedořekl, když viděl, jak se bráška tváří. Poprvé měl dojem, že by tenhle rozhovor mohl k něčemu vést, znal tenhle pohled. Znamenal, že Sasuke má dojem, že je vina na jeho straně, a je na nejlepší cestě ustoupit ze svého názoru, což se moc často nestávalo. Ale za jakých podmínek, sakra! Vrhl po Shisuiovi vyloženě vražedný pohled, nehrál vůbec férovou hru a určitě si to dobře uvědomoval.
"Nechtěl jsem, aby to vyznělo takhle, já… já vás neodmítám proto, že bych vám dost nevěřil. Vím, že byste mi neublížili, ale… ale s-strejda mě taky nechtěl… n-natrhnout. Ale stalo se to, i když nechtěl. Takže i když vím, že vy byste mi taky nechtěli ublížit, m-může se to prostě stát," vysvětloval Sasuke a tvářil se u toho tak kajícně, jako by ho přistihli při nějaké lumpárně.
.
Shisui si v duchu zamnul ruce, zatím to vycházelo docela dobře, byť se ho málem starší Uchiha prozradil. Vzal Sasukeho obličej do dlaní a zvedl jej k sobě, aby na sebe viděli z očí do očí. "Sasuke, pokud si pamatuju, tak jsi mi věřil. Spali jsme spolu tolikrát, že už bych to snad nespočítal a za celou tu dobu se ti nic takového jako se strýcem nestalo. Mám pocit, že jsem se od minula určitě nezvětšil," dodal trochu na odlehčení situace.
.
"To sice ne, ale taky to ze začátku pěkně bolelo," podotknul Sasuke tiše a připomenul mu tak jejich první dvě nebo tři sblížení tohoto typu. Pravda, nikdy ne tolik jako s Madarou, ale že by si to musel nutně zopakovat, to se mu taky moc nechtělo. "Nemohl bych… nemohl bych vám třeba tu důvěru projevit nějak jinak?" zadoufal potom a jeho tmavé oči se v tuhle chvíli díky rozšíření pod vlivem drogy zdály ještě větší a něžnější než obyčejně, což už bylo co říct.
.
Shisui se nenechal zmást a nepodlehl těm krásným očím. Když už byl Sasuke tak zpracovaný, byla by škoda toho nechat. "Sasuke, důvěřuj nám, litovat rozhodně nebudeš," snažil se ho nalákat.
.
Sasukemu bylo i přes momentální stav jasné, že u Shisuie asi moc nepochodí, co se tohohle tématu týkalo. Ne že by byl tak nelítostný, ale na rozdíl od brášky byl jako nezmar. Jestli se z tohohle chce vykroutit, bude se muset zaměřit na Itachiho, a hned k němu také obrátil štěněcí očka. "Itachi…"
Dlouhovlasý Uchiha se kousl do rtu. Tohle bylo jako zmítat se mezi Skyllou a Charybdou. Na jednu stranu mu typický instinkt velel ochránit to malé vyděšené stvoření, které miloval, a nedovolit nikomu, aby jej do něčeho nutil, na stranu druhou už se dostali tak daleko… Nerozhodně polkl.
.
Shisui viděl, že Itachi je na vážkách. Nesměl dovolit, aby kvůli staršímu bratranci šlo všechno snažení do kelu. Stiskl mladému Uchihovi ruku a tím na sebe upoutal pozornost. "Sasuke, neodmítej nás. My prostě… měl jsem za to, že nám důvěřuješ, ať už jde o cokoliv. Partneři by tuhle základní vlastnost měli mít. Dokaž mi, že jsem se v tobě nezklamal," žadonil dál.
.
Sasuke sklopil oči a trošku se mu zachvěly rty. Ani trošku se mu do toho nechtělo, ale pokud o ně nechtěl přijít… asi mu nakonec nic jiného nezbývalo. "Jestli… jestli je to jediný způsob, jak… jak to dokázat…" vypravil ze sebe roztřeseně, "t-tak jo…"
Itachi zaskřípal zuby a musel se držet, aby bratranci z fleku nedal jednu pěstí. Dosáhl svého, ale za jakou cenu?! Prakticky k tomu Sasukeho donutil! Měl chuť brášku sbalit a odnést pryč od toho vyděrače. Za Sasukeho zády naznačil Shisuiovi, že si ho pak podá.
.
Shisui dělal, že Itachiho nevidí. Snad mu nepřerazí vaz, nakonec je to i pro jeho dobro. Povalil mladého Uchihu naznak. Kývnutím dlouhovlasému bratranci naznačil, že Sasukeho pusa je volná a on sám se přesunul ke klínu, kde na něj čekala napjatá erekce. Vzal tvrdý nástroj do ruky a jako kdyby si to dělal sám, začal ho honit.
.
Sasuke zasténal, když se konečně zase někdo věnoval jeho neukojenému mužství, které už delší dobu stálo v pozoru a žadonilo o pozornost, až to bylo málem bolestivé. Ale debata, kterou vedli, ho poněkud vyvedla z míry, nebo aspoň donutila jeho mozek se soustředit na závažnější témata než tělesné potřeby. Což ovšem teď, když se Shisui chopil své práce, nešlo vůbec snadno. Byť se sebevíc pokoušel ovládnout reakce na bratránkovy počiny, prostě to nedokázal. Jeho vzdechy utlumily až Itachiho měkké rty a jazyk, který se něžně vpil do jeho úst.
.
Shisui Sasukeho rafinovaně dráždil, než uznal, že by to mohlo stačit a na chvilku si odskočil od dvojice pro pomůcky. Nanesl si gel na prsty, roztáhl Sasukemu hýždě a pomalu ho začal roztírat okolo. Důležitý byl pomalý postup, nechtěl ho vyděsit, ale zase to nemohl dělat týden. Pěkně promazával zatím sevřený prstenec a zajížděl do něj špičkou prstu.
.
Nejmladší Uchiha nevypadal, že by mu to bylo moc po chuti, jaksi ne všechny jeho vzpomínky na tuhle činnost byly hezké, ale nevzpíral se. Zatím to nebylo nepříjemné a hlavně to napětí v jeho slabinách bylo daleko naléhavější. Opětoval Itachimu polibek s lehkou nervozitou, jako by se nemohl pořádně rozhodnout, jestli v něm teď víc převládá strach nebo vzrušení.
.
Shisui, zatímco neúnavně leštil Sasukeho penis, začal na Sasukeho otvor vyvíjet větší tlak a postupně zasouval prst do sevřeného rekta, kterého se jeho postupu bránilo. Postupně přidával další dávky lubrikantu, aby bratrance hezky promazal a zatím jedním prstem se snažil najít kouzelný hrbolek.
.
"Ghhm…" Sasuke se ošil, když do něj Shisuiův ukazováček pronikl, a trošku protestně cosi zamumlal do Itachiho pusy.
Dlouhovlasý Uchiha vycítil jeho nepohodlí a na chvilku se odtrhl od jeho heboučkých rtů. "To nic, jenom klid…" zašeptal konejšivě, "mysli na něco příjemného a neboj se. Nikdo ti neublíží, já bych to nedovolil. Přísahám." Nejradši by se toho ujmul sám, kdo ví, jak bude bratranec ohleduplný…
.
Shisui nespěchal a pěkně si partnera připravoval na druhý prst. Pokud na to šel moc rychle, jen by Sasukemu působil bolest a nechuť. Opatrně zasunul i prostředníček a ihned prsty zamířil na místečko, které si předtím osahal. Začal třít prostatu, pěkně kroužil okolo uzlinky. Dotýkal se jí, masíroval.
.
Sasuke táhle sténal, když v něm Shisui tak stimuloval ten správný slastný bod. Tělem se mu rozlila nová vlna horkosti a přestal se jeho prstům tak bránit. A když se Itachiho teplé rty přesunuly k jeho citlivému oušku, byla to tak silná kombinace, že to prostě nevydržel. Než si stačil uvědomit, co se s ním děje, další vlna orgasmu mu napjala svaly a ploché bříško potřísnila další sprška spermatu.
.
Shisui cítil, jak mu svěrač pevně obemkl prsty. Počkal, až odezní prvotní napětí, než je vytáhl. Nepočítal, že se Sasuke udělá tak brzy, ale měl s tím počítat, když sám to okusil na vlastní kůži. Měl ale v plánu, že další vrchol prožije s ním. Na řadě byla chvilka přestávky, aby se mladý Uchiha mohl uklidnit do dalšího dráždění.
.
V Sasukeho mysli se míchala rozkoš a zmatek. Nemohl uvěřit tomu, že se podruhé tak rychle udělal. Tohle přece nebyl normální průběh! Bylo s ním něco v nepořádku, určitě zvýšená hladina hormonů v krvi… ale proč?! Z čeho? Zas taková doba to nebyla, co spolu byli naposledy na bytě, neměl tedy důvod být takhle… nadržený. Bylo to celé divné.
.
Itachi se také odtáhl a nechal brášku vydýchat. Byl tak rozkošný, zrudlá líčka a blažeností zastřený pohled. On sám už začínal mít v kalhotách těsno a tričko už dávno odhodil. Něžně hladil Sasuke po tváři a paží. Miloval ho strašně moc.
.
"O-omlou-vám se," dostal ze sebe Sasuke, když se trochu vzpamatoval, "n-nevím… nevím, co to se mnou je. Jsem nějaký předrážděný. Možná bych vás měl prostě jenom vykouřit a tamty… tamty věci nechat na jindy…" Opravdu z toho všeho byl trochu mimo.
.
"To je v pořádku, Sasuke, není se čeho bát," uklidňoval mladíka Shisui. Bylo těžké říct nějaká slova útěchy, když přesně věděl, co a proč se mu děje. Chvilku si odpočiň a můžeme klidně pokračovat. Rukou na zápěstí mu nenápadně zkontroloval tep. Byl zvýšený, ale v normě.
.
Itachi se zase zaměřil na jeho zorničky. Byly pořád rozšířené, neklamný důkaz toho, že droga ještě působí. Jestliže to s ním tohle dělalo, i když mu látku podali orálně, pak by si snad ani radši nepřál vidět, jak by to vypadalo, kdyby ji dostal injekčně, jak se to mělo. Jenže pravdou bylo, že kvůli žaludečním kyselinám mu dali zvýšenou dávku.
.
Shisui zkontroloval celkový stav. Mohli pokračovat. Pohledem vyzval Itachiho k pokračování. On sám se sklonil k Sasukeho klínu, kde si začal pohrávat se mužstvím, které mu až podezřele rychle tvrdlo v ústech. Musí Sasukeho dráždit, ale ne moc, aby se zase neudělal moc brzy. Zajel k promazanému otvůrku, kde si prsty otestoval těsnost.
.
"Shi-suii," zakňoural Sasuke napůl protestně, napůl roztouženě. Jeho prsty v útlém pozadí se mu moc nezamlouvaly, zato orální péče až příliš. Jak bylo sakra možné, že už zase tvrdnul?! Po dvou orgasmech takhle rychle za sebou by měl být přece celkem unavený, ne vyloženě vyčerpaný, ale určitě by se nemělo stát, že by mu po pár minutách horkých slastných muk zase stál jako stožár! "Itachi… Itachi, co se to se mnou děje?" vyhrkl se stopou paniky v hlase.
Dlouhovlasý Uchiha pohladil brášku po líci. Nemohl mu to prozradit, aspoň ne teď, to by bylo jako uřezat si pod sebou větev. Ale ten děs v tónu jeho lásky ho drásal. Musel ho nějak uklidnit. "To nic, Sasuke," zabroukal měkce, "nedělej si starosti, to je v pořádku. Jen si užívej."
.
Po třetím prstu se v Shisuiově krevním řečišti notně zvedl tlak z věcí příštích. Už za malý okamžik bude moc okusit milované tělíčko. Oddálil se, aby si mohl vysvléct kalhoty, nasadit latexovou ochranu a pořádně svůj tvrdý penis promazat lubrikantem. Políbil Sasukeho na vzrušením pootevřené rty. "Slibuju, že budu opatrný a stačí jen, aby ses uvolnil," zabroukl mu do nich. Přiložil špičku erekce k roztaženému vchodu a pomalu zatlačil.
.
Sasuke se však podvědomě napjal. Tohle už bylo něco jiného a vyvolávalo to v něm nepříjemné vzpomínky na tu poslední situaci, kdy s ním někdo zkoušel provozovat anální sex a k jeho smůle se mu to i povedlo. Zachvěl se a v jeho tmavých očích narůstala hrůza. Začínal litovat, že se doopravdy nechal přesvědčit.
Itachi si toho všiml a starostlivě mu stisknul ruku. Propletl s ním prsty a položil si jeho hlavu na kolena. "Shhh, jen klid. Neměj strach, půjde to dobře. Jen se uvolni, broučku," nabádal ho co nejkonejšivějším hlasem a vískal ho volnou rukou uklidňujícně ve vlasech.
.
Shisui udržoval pomalý postup, nechal uklidňující slova na Itachim a sám si vzal na starost Sasukeho vzrušený klín. Jednou rukou ho dráždil, zatímco tou druhou přidržoval svoje ztopoření a pronikal dovnitř. Šlo to plynule, mohlo být líp, ale i hůř. Sasuke nebyl úplně uvolněný a pořád tam byla jakási křeč.
.
Itachi svému bráškovi stále dokola opakoval, aby se povolil a že se nemusí bát. Bylo to taky to jediné, co mladého Uchihu drželo na místě, i když stoprocentně to rozhodně nezabralo. Sasuke si za ten bezmála půlrok zase dost odvykl někoho do sebe přijmout, takže když se Shisui dostal hlouběji, docela to bolelo. Tiskl pevně zuby k sobě a bezděčně drtil Itachimu prsty.
.
Shisui se postupně zasouval a nechával Sasukemu prostor na vydýchání. Netrvalo to věky a dostal se dovnitř celý. Byť se mladík pod ním tvářil minimálně, jako by ho čtvrtil. Tak tak, že nahlas nezasténal, byl uvnitř tak natěsno. Horké sliznice ho obepínaly naprosto dokonale. Chvilku počkal, než se začal krátce a pomalu pohybovat.
.
Sasuke se lehounce třásl. Jeho konečník dostával zabrat a smyslové receptory mu to dávaly pořádně najevo. Usykával pokaždé, když Shisui zajel až nadoraz a zvlhčení jeho očí rozhodně nemělo na svědomí afrodisiakum. Pokoušel se zhluboka dýchat a nevnímat ten bolestivý tlak. Jen doufal, že bude Shisui po takové pauze v sexu hotový hodně brzy.
.
Shisui si užíval každičký příraz. Dlouho odmítaného chleba největší krajíc. Nemohl se nabažit, myslel i na Sasukeho požitek, snažil se přirážet pod různými úhly, aby uvnitř strefil ten správný bod, zároveň jeho ruka se neustále činila v klíně. Sklonil se a ještě poškádlil jeho pootevřené rty, než mu sjel k oušku.
.
Sasuke už měl chuť požádat Shisuie, aby přestal nebo mu aspoň dopřál nějakou pauzu, když se bratranci konečně podařilo zasáhnout to správné místečko. Tiše zasténal, jak se do té bolesti přimíchala rozkoš a oba pocity spolu začaly soupeřit. Hlavu měl stále opřenou dozadu o Itachiho kolena a prsty bráškovy volné ruky mu starostlivě stíraly pot z čela.
.
Shisui se každým přírazem snažil strefovat prostatu, protože to bylo to jediné, co Sasukeho drželo na posteli. Byť si to před několika dny dělal třikrát, tak vědomí, že znovu okouší milované tělíčko, bylo něco neskutečného, zvlášť když ho uvnitř tak svíral. Zvyšovalo to jeho hladinu hormonů a spalovalo tělo.
.
Slast v Sasukeho mysli, umocněná povzbuzující látkou, začala pozvolna převládat nad bolestí. Jeho sténání vítězilo nad srdceryvným usykáváním a vlivem těch nových dojmů přestal klást svému partnerovi takový odpor. Zdaleka se to nepodobalo tomu, co prožíval s Madarou, bylo to skvělé. V jeho těle vyšlehla další vlna horkosti a pomalu se šířila jeho tkáněmi.
.
Když Shisui zaznamenal, že se bratranec slasti podvolil, nedokázal se držet zpátky. Plně si vychutnával sex a bral, co mu bylo nabízeno. S hlasitým heknutím a pevným sevřením zubů se udělal. Sasukeho nitro bylo příliš dobré, než aby to vydržel déle. Ohleduplně se vysunul ven a pohlédl na Itachiho, zas tak často se mu něco takového nestávalo.
.
"Ani náhodou," zavrčel Itachi, kterému se poněkud příčila myšlenka, že by si měl brášku vzít za této situace… když ho k tomu v podstatě přinutili. Na druhou stranu jeho erekce už byla téměř bolestivá a Shisui vypadal, že si to náramně užíval… muselo to být úžasné, když dosáhl vrcholu tak brzo… Sváděl těžký vnitřní souboj a nerozhodně se hryzal do rtu.
.
"Itachi, přece bys tu brášku nenechal nedodělanýho?" ponoukal ho Shisui a něžně pohladil Sasukeho po roztaženém stehně. Špičkami prstů přejel po vztyčeném mužství, až mladík pod ním zadýchaně zakňučel. "Nebo to mám brát, jako že ho nechceš?"
.
"To jsem neřekl!" ohradil se Itachi lehce nakvašeně. Jasně, že ho chtěl, sakra! Strašně moc ho chtěl, až to bolelo… Ale za takových podmínek?
Chudák Sasuke měl dojem, že jestli se mu brzo zase někdo nezačne věnovat, jakkoliv, určitě umře vzrušením. Byl tak hrozně tvrdý… "Itachi, dělej," zaskučel roztouženě, "sakra, dělejte někdo něco, nebo zešílím!"
.
Shisui uhnul bokem, aby měl dlouhovlasý Uchiha prostor. Za svou oddanost si Itachi zasloužil aspoň malou odměnu.
Itachi si chvíli nerozhodně kousal ret, ale bráškův zkroušený vzrušený tón ho přiměl k akci. Měl tak rozporuplné pocity, ale přesto si nasadil kondom a napasoval se mezi Sasukeho roztažená stehna.
.
Sasuke se pokusil zůstat v klidu a tolik se nestahovat, aby to Itachimu usnadnil, i když stejně nedokázal zabránit jistému hlodnutí úzkosti, přece jen to dělal po dost dlouhé době a nebyl tedy dostatečně zvyklý. Ale silou vůle si vyháněl z hlavy myšlenky na Madaru a snažil se soustředit jenom na vzrušení, které mu kolovalo žilami, což díky afrodisiaku nebylo tak moc těžké
.
Itachi brášku prvně rozněžněle políbil, než se otřel špičkou roztoužené erekce o jeho vchod. Bylo to tak omamující dělat s ním tyhle věci po tak dlouhé době. Díky Shisuiovi byl Sasuke pěkně roztažený, takže se dovnitř dostával celkem dobře. Málem zavyl vzrušením, když byl uvnitř celý. Velmi pomalu se rozpohyboval a byl připraven při jakémkoliv náznaku bolesti se stáhnout.
.
Sasuke sice ještě ze začátku malinko tiskl zuby, ale byl tak zoufale, i když poněkud nepřirozeně, nadržený, že si brzy zvykl a začal si to užívat jako před chvílí se Shisuiem. Bez okolků sjel dlaní do svého vlastního nabuzeného klína, aby se mohl divoce honit. Nechal tempo na Itachim, zatím se ještě neměl k tomu, aby mu vycházel pánví vstříc, víc se soustředil na svou neodbytnou potřebu ve slabinách.
.
Dlouhovlasý Uchiha vzdychal vzrušením. Užíval si Sasukeho těsnost, o které tak dlouho snil. Vpíjel se do bratrových rtů tak náruživě, že vždycky když se odtrhl, tak musel lapat po dechu, aby doplnil zásoby kyslíku. Odstrčil bráškovy prsty a ujal se jeho tvrdého ztopoření sám.
.
Sasuke sténal a znělo to tak naléhavě, tak naříkavě, až by si člověk skoro myslel, že mu to působí bolest. Však taky svým způsobem nejmladší Uchiha zažíval muka, ale extatická. Dravě opětoval Itachiho polibek a oběma rukama ho k sobě tiskl, až ho nechtěně škrábal na zádech, ale nedokázal se v tuhle chvíli ovládat.
.
Itachiho rajcovalo, že může bratrovi působit takovou slast. Přirážel prudce a rychle, jak se u něj zvyšovala potřeba po vrcholu. Líbal Sasukeho tak hluboce, vášnivě se mazlil s jeho jazykem a nehty na svých zádech skoro necítil. Byl v takovém stavu, že bolest nevnímal, snad ani kdyby mu řezali nohu.
.
Horké mravenčení v Sasukeho těle se zvyšovalo, každá jeho buňka hořela slastí. Moc dobře si uvědomoval, že se blíží k dalšímu vrcholu a ovinul nohy kolem Itachiho boků. "I-Ita…chi. Já už… už budu…" zavzdychal úpěnlivě a tlačil ho k sobě, jako by na tom závisel jejich život, "ještě… j-ještě trochu…"
.
Itachi vyhověl jeho přání a šukal ho jako o život. Zarážel se do něj, až se divil, že se mi to může líbit. Pravačkou honil jeho mužství, nechal si ho divokým tempem prokluzovat dlaní a sténal, byť v hlasitosti Sasukeho nepředčil.
.
Stačila jen chvilka tohohle téměř až zvířecího sexu a Sasuke s výkřikem zvrátil hlavu dozadu. Slastí se mu málem zatmělo před očima a třetí dávka spermatu opustila jeho tělo, které se zároveň s tím napnulo v orgastické křeči a jeho nehty se zaryly Itachimu do zad.
.
Itachi zpomalil tempo přirážení a tím Sasukemu prodlužoval velmi příjemné chvilky. Nejraději by se dalšími přírazy udělal, ale bral na svého bratra ohled. Musel toho mít dnes dost. Vyklouzl s něj a stáhl kondom. Byť si připadal jako fetišista, zabořil nos k jeho krku a vzal svou dlouho neukojenou erekci do ruky. Několik minut zběsile honil svůj penis, než se zoufalým zakňučením udělal. Jeho dávka ejakulátu potřísnila břicho mladého Uchihy.
.
Sasuke ležel chvilku jako mrtvolka a jediný pohyb vykonávala jeho hruď, která se zdvihala v rychlé frekvenci dýchání, kterým se snažil doplnit zásoby kyslíku spalované nadměrným prokrvením tkání. Byl úplně vyšťavený a jeho svaly toužily po odpočinku. Zadek ho trochu bolel, jak mu ho po takové pauze postupně projeli oba partneři. Taky chudák vypadal, pocákaný čtyřmi dávkami semene, celý zpocený a olepený. Se zavřenýma očima se z toho všeho snažil vzpamatovat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Káťa Káťa | E-mail | 5. ledna 2017 v 9:09 | Reagovat

Myslím, že to bude ještě malér :D Sasan jasně ví, že to nebylo jen tak..I když si to všichni tři užili..Taky už bylo na čase :D... Určitě jim to dá ještě pěkně sežrat...., Ale nevím proč mi prostě pořád připadá, že by měl zůstat se Shisuim...ano... Malinko ho citově vydíral, ale to dělá kde kdo :D prostě bych řekla, že mu víc rozumí...S Itachim mi to připadá hlavně po tělesné stránce...

2 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 5. ledna 2017 v 20:07 | Reagovat

Mám zvláštní pocit, že to Sasukemu dojde, ale doufám v pravý opak.
Souhlasím s Káťou, připadá mi, že by Sasu měl být se Shisuiem, ale sluší jim to všem dohromady :)
Těším se na další díl :)

3 Ivanitko Ivanitko | Web | 6. ledna 2017 v 9:07 | Reagovat

[1]:Shisui v citovém vydírání má hlubokou praxi :D Ostatně se Sasukem to není jednoduché, tak se musí snažit. Zajímavý názor na rozdělení partnerství :D
[2]:Obecně jsem taky pro to, aby Sasuke zůstal jen se Shisuiem. Ale člověk míní, bůh mění.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.