Získat srdce lva LIII. - Odpuštění

19. ledna 2017 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Získat srdce lva 3
Sasuke má pocit zrady. Jeho nejmilovanější na něj ušili takovou hnusnou boudu a nemůže jim jen tak odpustit. A ještě oba dva. Itachi, jeho milovaný Itachi se přidal taky. Nemůže tomu uvěřit a nemíní hned při prvním škemrání o odpuštění povolit.


Sasuke si zamyšleně olízl rty. Ta zrada ho pořád pálila, ale… Itachi se zdál opravdu zoufalý. Povzdechl si a trochu se odtáhl, aby se mu mohl zahledět hluboko do očí. "Měli jste včera s Shisuiem pravdu, důvěra je ve vztahu moc důležitá," prohodil tiše, "a já bych nemohl věřit nikomu, kdo se na mě za mými zády domlouvá a kuje pikle. To se v partnerství prostě nedělá, Itachi. Já chci být s někým, na koho se můžu spolehnout, o koho se můžu opřít. Kdo mi nic netají a nešije na mě boudu. Můžeš mi slíbit, že to bylo naposledy, co jsi něco takového udělal?"
.
Itachi opětoval bratrův pohled láskyplně a oddaně. "Slibuju, že už nikdy nic za tvými zády dělat nebudu, protože… protože jenom pomyšlení na to, že bys mě odvrhl, mě bolí. Nemůžu bez tebe být." Sliboval si, že už nikdy takovou hloupost neudělá. Velmi něžně ho k sobě znovu natiskl jako zpečetění svého slibu.
.
"Dobře," přikývl Sasuke vážně, "v tom případě ti odpouštím." Spokojeně se k němu přivinul a chvilku si jen vychutnával tu hřejivou blízkost, než se mírně oddálil, aby mohl vzít Itachiho obličej do dlaní, zavřít oči a jemně spojit jejich rty. Nejprve se s nimi jen mazlil, otíral se o ně, než vklouzl teplým vlhkým jazykem dovnitř.
.
Itachi byl překvapen, že začal Sasuke líbal, ale velmi ochotně se podvolil. Sám chytil bratra za boky, aby mu snad neutekl a čím dál vášnivěji se do polibku vkládal. Na tohle si nikdy nezvykne. Vždycky je to příliš dobré, než aby to zevšednělo. Pozoroval, jak mladý Uchiha zavřel oči, skryl tu živé temné tůně a jen se mu občas jemně zachvěly vějířky řas.
.
Sasuke nijak neprotestoval, líbání a mazlení s někým, kdo ho přitahoval a koho měl rád, vždycky patřilo mezi jeho nejoblíbenější činnosti. Měkce s Itachim proplétal jazyk a postupně se přizpůsoboval jeho tempu, které se stávalo dravější. Nebylo mu to nijak proti srsti a s lehce bláznivým bodnutím si uvědomil, že kdyby na něj ještě působila ta včerejší látka, zaručeně už by teď byl zase nažhavený.
.
Itachimu se začal zvyšovat tep. Sasuke se k němu tak krásně tiskl a líbal ho, až se mu točila hlava. Musel se od něho odtrhnout, protože nechtěl, aby se vzrušil. Bráška byl až příliš dobrý, než aby se dokázal udržet v klidu. Zadýchaně opíral své čelo o mladíkovo a vznášel se někde na obláčku.
.
Sasuke měl ruce položené na Itachiho ramenech, ale poté, co starší bratr uvolnil jejich rty ze žhavého spojení, se opět přesunul dlaněmi na záda a bezmyšlenkovitě ho hladil. Pod tenkou látkou znovu pocítil drobné následky včerejška. "Omlouvám se," hlesl a mírně se začervenal, "za ty škrábance. Nechtěl jsem."
.
"Ty se nemáš za co omlouvat," ujišťoval ho Itachi, "není to nic, na co bych umřel." Pohladil brášku po líčku, ale nebylo jim dáno se déle věnovat sobě, protože klaply vchodové dveře. Někdo už došel domů. Dlouhovlasý Uchiha rychle sundal bratra ze svého klína. O chvíli později zjistil, že zbytečně.
"Ahoj, tady to voní." Shisui šel po nose přímo sem, až sem. Muselo to chutnat báječně.
.
"Čau," broukl Sasuke neutrálně na pozdrav, u Shisuie si s tím odpuštěním ještě tak jistý nebyl, bratranec neprojevil dosud nad tím činem nejmenší lítost. Ještě měl tu drzost mu říct, že to bylo pro jeho dobro! A taky to podle toho, co říkal Itachi, byl jeho nápad. Vlastně se tomu ani moc nedivil, z těch dvou byl Shisui ten, co měl ve vztahu k němu víc smělosti… někdy právě až zbytečně moc.
.
"Jak jste se měli?" zeptal se Shisui, zatímco obhlížel slibně vypadající zapečená rajčátka. Byl po práci hladový jako vlk a už se nemohl dočkat, tedy jeho žaludek se nemohl dočkat, až sní něco dobrého.
"Jo, dobrý," odpověděl mu Itachi a podíval se na Sasukeho. Bylo mu jasné, že bratranec to bude mít o hodně těžší, než on sám.
.
Sasuke tak nějak počítal s tím, že Shisuiovi bude Itachiho odpověď stačit, když se ptal v plurálu, Itachi mu jistě také odpověděl v množném čísle. Beze slova vzal svůj i bráškův talíř a uklidil ho do myčky, načež si ještě naplnil sklenici vody a mlčky se vytratil z kuchyně. Však on mu Itachi poví svoje dojmy a postřehy, byli spolu přece jedna ruka.
.
Shisui do sebe ládoval vynikající večeři, ale neušlo mu, že Sasuke na něj bude ještě pořád naštvaný. Za podivného ticha tedy dojedl a uklidil po sobě. Obrátil pohled k bratranci, který si mezitím uvařil čaj. "Asi nemá dneska moc dobou náladu, že?"
.
"To teda nemá," povzdechl si Itachi a trošku provinile se ošil: "Myslím, že ho pěkně bolí zadek, podle toho, jak seděl našponovaný. No a samozřejmě je pořád nasraný kvůli tomu podrazu." Odmlčel se a s mírným pousmáním dodal: "Ale vzal mě díkybohu na milost."
.
Shisui jenom přikývl. "Asi bych se za ním měl jít taky podívat, ostatně počítám s tím, že je na mě naštvaný víc než na tebe, protože jsem to vymyslel," na chvilku se přemítavě odmlčel, "myslíš, že mám šanci si od něho vyprosit odpuštění?"
.
"Doufej, že jo," pokrčil Itachi rameny a přemítavě si olízl rty, "Sasuke není z těch, co by vydrželi být naštvaní nějak extra dlouho… pokud se jedná o někoho, koho má rád." Na chvilku se odmlčel, než se trochu ušklíbl: "I když, popravdě si to nezasloužíš za to citový vydírání."
.
"Tebe to bude žrát ještě hodně dlouho, viď?" vytkl se smíchem Shisui a urychleně vyletěl z kuchyně, aby ho náhodou něco netrefilo do hlavy. Po cestě nahoru se uklidnil, protože další rozhovor bude vážný, hodně vážný. Zaklepal na dveře a čekal, jestli se Sasuke vůbec ozve.
.
Sasuke se mezitím znovu stihl uvelebit na posteli před notebookem a při zaklepání zvedl hlavu. Nebyl si jistý, který z jeho partnerů to asi bude, ale bylo to vlastně jedno, Itachimu už odpustil a střetu s Shisuiem se stejně časem nevyhne. "Dále," zavolal proto zatím dost klidným hlasem.
.
Shisui tedy vešel a klidným krokem se vydal k mladému Uchihovi na posteli a přisedl k němu. Zvedl temné duhovky a chvíli hleděl na vyčkávajícího mladíka. Měl by se omluvit, což taky měl v plánu. Další postup závisí na reakci bratrance. "Sasuke, asi víš, proč tu jsem… přišel jsem se omluvit…"
.
"Vážně?" protáhl Sasuke a ironicky si prohlédl jeho prázdné ruce. "Vidíš, a já si říkal, jestli mi k tý omluvě třeba nepřineseš zase nějakej vylepšenej čaj. Chápeš, když už máš látku na to, aby se ti partner podvolil v posteli, třeba budeš mít i nějakou, aby byl přítulnější a líp se mu pak odpouštělo." Navzdory rádoby žertovnému vyznění se mu ve tváři nepohnul jediný sval.
.
Shisuie z jeho odpovědí bodlo u srdce, tohle bude těžké. "Ne, nedonesl a ani v budoucnu to nemám v plánu. To, co jsem udělal včera, je neomluvitelné. Měl jsem si být vědom toho, že když na to přijdeš, tak se může stát, že tě ztratím… a to nechci, příliš tě miluju, než abych se tě dokázal vzdát." Položil dlaň na tu bratránkovu volně odpočívající na pelesti.
.
Sasuke nejprve zauvažoval, že by mu svou ruku vytrhl, ale nakonec to neudělal. Kdyby byl on v Shisuiově kůži, asi by ho to dost zabolelo. Nechal ji tedy na místě a jen na něj upřeně a vyčítavě hleděl. "Podle všeho to byl tvůj nápad," prohlásil tiše, "proč jsi to udělal, Shisuii? Tolik ses se mnou chtěl vyspat? Stejně jako tenkrát? Nezlob se na mě, ale… tohle prostě působí, jako by ti šlo jenom o moje tělo. Nebo jistou tělesnou partii, přesněji řečeno."
.
"Tak to není, Sasuke, nemysli si o mně to nejhorší. Když jsme spolu začali chodit, tak jsem tě nikdy nechtěl jen na sex. Myslíš, že bych vynaložil tolik energie jenom, kdybych tě chtěl ošukat?… Ne, to bych si mohl zajít za kýmkoliv. Udělal jsem to proto, že jsem chtěl, abys v sobě zlomil ten psychický blok, který ti v tom bránil." Shisui neměl tušení, co se z jejich rozhovoru vyvine, ale doufal, že to bude jen něco dobrého.
.
"Jo, jasně, já zapomněl, bylo to přece pro moje dobro, co?" zavrčel Sasuke, kterého prostě štvala představa, že ti dva dělají něco pro jeho dobro, ale ve výsledku tím uškodí ještě víc, než kdyby to nedělali. Stejně, jako tenkrát s tím vyšetřením! Jenže tehdy se to aspoň dalo tak nějak víc pochopit, protože přece jenom šlo o jeho zdraví. Ale teď? Byl fyzicky naprosto fit, respektive včera byl, dneska ho bolel svěrač, ale zkrátka mohl žít stejně dobře i bez análního sexu. To akorát ti dva si to zřejmě nemysleli.
.
"Promiň, myslel, že je to dobrý nápad, přijmu jakýkoliv trest, který mi určíš." Shisui dal Sasukemu volnou ruku, ať s ním naloží, jak uzná za vhodné. Přijme cokoliv, když to byť částečně odčiní to, co udělal. Na jednu stranu se za své jednání lískal a ta druhá jásala nad tím, že si mohl zasunout, bohužel v nynější situaci to příště viděl opravdu bledě.
.
"Jakýkoliv? Prima. Říkal jsi, že sis tu látku předtím taky vzal, že jo? Tak co třeba kdybys jí zkusil ještě jednou vypít, a pak se budeš koukat, jak si to před tebou rozdávám s Itachim, aniž by na tebe kdokoliv z nás třeba jenom sáhnul a aniž bys ty měl dovolení na sebe jen sáhnout. Šlo by to klidně udělat tak, že bychom ti přivázali ruce, ale to bych já nechtěl, naopak. Měl bys možnost volby, jestli si udělat dobře a porušit slib… nebo vytrvat. A když bys to zvládnul, dokázal bys mi tím, že ti nejde jenom o sex," ušklíbl se Sasuke.
.
Shisui si myslel, že Sasuke vymyslí něco fakt extrémního a nemýlil se. Tohle bylo pěkně podlé… ostatně, jako to jeho chování. Otázkou bylo, jestli by se opravdu dokázal udržet, protože věděl moc dobře, jak ta látka funguje… Byl pro Sasukeho odhodlán udělat cokoliv. "Jestli si to přeješ, tak ti to dokážu tímto způsobem." Snad Onokimu nepřijde divné, kam afrodiziakum pro býky mizí.
.
Sasuke si ho měřil nečitelným pohledem a chvíli mlčel, jestli si to Shisui třeba nerozmyslí. Když ale neprotestoval, pokračoval v plánování: "Dobře, mohli bysme to stihnout ještě před Vánoci, takže… počítám, že v sobotu nebo v neděli si snad oba uděláte chvíli čas. Tentokrát zajdeme na byt, aby našim nebylo podezřelé, že je zase vystrkujeme z baráku. Vidíš, dokonce ti to takhle ulehčím. Včera sis vrznul, tak v sobotu aspoň nebudeš tak nadržený."
.
"Dobře, souhlasím." To si na sebe ušil pěknou boudu, jen co je pravda. To výzva být bez sexuálních hrátek měsíc byla proti tomuhle hračka. Pevně a nezdolně Sasukemu opětoval pohled. Nemusel uhnout pohledem, protože svá slova myslel smrtelně vážně. "Půjdu to říct Itachimu." Shisui se chtěl zvednout a odejít za druhým bratrancem ho zpracovat, jak ho znal, bude mít k tomu určitě výhrady.
.
Sasuke ho chytil za zápěstí a zastavil ho. Chlad v jeho velkých tmavých očích roztáhl a rty se mu zvlnily v mírném úsměvu. Pomalu přikývl. "To mi stačí," šeptl měkce, "nemusíš to doopravdy realizovat, nepotřebuju další důkaz. Věřím ti." Bratranec před tímhle úkolem neucukl, byl zjevně odhodlán jej splnit, aby si získal jeho odpuštění a důvěru. Už to pro něj bylo dostatečné, nechtěl ho zbytečně trápit tím, že by ho do toho vážně nutil.
.
"Opravdu?… Sasuke, nemusíš to říkat jen tak, já to fakt udělám," nenechal se Shisui odbýt. Usadil se zpět na posteli. V mysli tam někde vzadu byla taková malinká naděje, že ho to Sasuke nenechá udělat a to se splnilo, byť v to ani nedoufal, protože mladý Uchiha byl tvrdohlavý, a když si něco usmyslel, tak od toho neustoupil. Byl opravdu překvapen. Měkce se na bratrance usmál.
.
"Bylo by to asi dost zajímavý. Včera jsem viděl, jak ta látka funguje," uchechtl se Sasuke a stiskl Shisuiovu ruku, "asi bys pěkně trpěl, bylo by krutý tě tomu vystavit. Ale jestli na tom trváš…?" Nevinně se na bratránka zazubil, kdyby fakt stál za tím, že mu to chce takhle dokázat, asi by mu nebránil. Ale nevyžadoval to, ostatně mu srdce napovídalo, že Itachi i Shisui ho doopravdy milují. Stejně jako on je.
.
"Pokud ti moje odhodlání stačí, tak bych se spokojil s tím, jak to je." Shisui byl rád, že to se Sasukem tak dobře skoulel, protože nechtěl v jejich krátkém vztahu dělat zbytečné rozmíšky. Sevřel bratránkovu ruku ve své a něžně ji políbil jako nějaký princ z pohádky, který si přišel pro svou vyvolenou, v tomto případě vyvoleného.
."Dobře," souhlasil Sasuke se smíchem, ale pak ještě jednou trochu zvážněl. Chtěl říct Shisuiovi to samé, co Itachimu, aby si to jednou provždycky zapamatoval. "Podívej, prostě nechci, abyste mi vy dva cokoliv dělali za mými zády, rozumíš? Nikdy. Nestrpím žádné podrazy, chci být s partnery, kterým můžu věřit a na které se můžu spolehnout. Ve všem," prohlásil a zahleděl se mu do očí.
.
"Bude mi potěšením takovým partnerem být," ujistil ho Shisui a stejně, jako u dlouhovlasého bratrance, byla v jeho očích vidět naprostá oddanost. Zatím neměl v plánu žádné lumpárny a do čehokoliv, co by bylo Sasukemu proti vůli, by se tak žhavě nehrnul.
.
"Fajn, potom ti teda ten včerejšek odpustím," přikývl Sasuke znovu, načež si povzdechl, zvedl oči k nebesům a hraně zabědoval: "Tak to vidíš, Bože, co s nima má taky člověk dělat." Sice tušil, že se odpovědi nedočká, ale ani v to nedoufal, byla to jen řečnická otázka.
.
"To by byla prdel, kdyby se ti ozval, bych šel do kolen," zazubil se Shisui a dovolil si Sasukeho decentně políbit na rty. Dušička v peří, vztah znovu na dobré cestě, co víc by si mohl přát. Už jenom okvětní plátky růži a jemný zvuk harf, jako v nějakém slaboduchém romanťáku.
.
"No, moc se neškleb," vyplázl Sasuke na bratránka jazyk, "protože kdyby to byl ten křesťanský Bůh, tak jediný, co by mi dal jako odpověď, by bylo tak možná sežehnutí bleskem. Víš, co se praví v Božím Desateru, ne? Nesesmilníš. Smilstvo je navíc jeden ze sedmi smrtelných hříchů, takže bysme mazali všichni tři šupem do pekla."
.
"Pravdu díš, můj bratře. Neměl by ses oddávat takový nepřístojnostem. Mysli na svou nebohou duši. Přece ji kvůli choutkám lidského těla nezatratíš ďáblu," promluvil Shisui hlasem fanatického kněze. "Kaj se, hříšníku, dokud je čas." Takové kravinky, to bylo něco pro něj.
.
Sasuke mírně nadzvedl koutky. Dobře, Shisui si chtěl hrát, budou si tedy hrát. A když to tak hezky nadhodil… "Máš pravdu," pokorně sklopil hlavu, ale v očích mu zaplály veselé ohníčky, když konstatoval: "Měl bych myslet na svou duši. A proto jsem se rozhodl, že už s tebou a s Itachim nikdy nic sexuálního provozovat nebudu. Je to nemorální."
.
"Jsi bdělý, bratře, ale mysli i na jejich duše. Přece nechceš, aby skončily ve věčném zatracení. Kde by se vařili do skonání světa v žhavém oleji. Mučení by nemělo konce ani vykoupení. Měl bys jim pomoct najít stezku vedoucí k všemocnému Bohu, který je přivítá ve svém otcovském objetí." Musel říct, že to bylo hodně zajímavé. Z hlediska víry by to měli tisíckrát spočítané.
.
"Ano, s tím souhlasím," přitakal Sasuke kajícně v rámci hry a sepjal ruce jako při modlení, když k Shisuiovi zvedl dychtivě oči, "ale jak to mám udělat, otče, pověz. Dej mi radu, jak mám pomoci tvým ztraceným ovečkám a dej mi sílu, abych byl schopen dostát tvému božskému úkolu." V podstatě se oba dva pořádně rouhali, ale on nebyl věřící, nebral to tedy jako takový hřích.
.
Shisui se musel držet, aby nevyprskl smíchy, jak jejich situace byla absurdní. Položil ruku na Sasukeho hlavu v kněžském gestu. "Dávám ti sílu, aby to dokázal a teď běž. Správná slova ti pomůže najít samotný náš Pán." Udělal bratranci na čele malý křížek.
.
"Děkuji, otče. Ať tě On i nadále provází," zašeptal Sasuke a pokřižoval se, načež políbil Shisuiovi hřbet ruky na znamení úcty a pokory. Bylo těžké se ovládat, když se mu tak moc chtělo smát, to, co tu předváděli, bylo naprosto paradoxní. A v rozporu s jejich chováním.
.
Shisui byl první, kdo to nevydržel a začal se smát na celé kolo. "Představa, že bysme si hahaha, já to snad ani neřeknu, hahaha, kdybychom si to dali jako roleplay. Tak to by bylo ještě úchylnější, hahaha, chlapče, nazvedni moji kutnu a vem do ruky to, co tam najdeš." Bylo by to naprosto odrovnávající.
.
"Ty seš pěknej trotl," odfrkl si Sasuke, ale následně se přidal k jeho smíchu. To byla vážně perverzní myšlenka, kdyby je slyšel nějaký opravdický představitel církve, nejspíš by na ně teď poslal inkvizici a nechal je upálit jako kacíře. Když se tak podíval do minulosti, křesťanství se skoro odedávna s nikým moc nemazalo.
.
"Co už, asi to lepší nebude. Vždyť mě znáš. Umřel bych jedině nudou, proto musím pořád vymýšlet nějaké skopičiny, aby bylo veselo." Shisui si utíral malinké slzičky veselí. On sám nikdy nevěděl, co z něm v příští minutě vypadne, proto byla jeho zábava srandovnější.
.
"Jsem nevěděl, jaký máš vlastně choutky," mrkl na něj Sasuke následně, "jedeš v roleplay, jo? Tos mi teda neřekl." On sám s ním měl jen velice chabé zkušenosti, v podstatě to vyzkoušel jen jednou, jedna z jeho bývalých holek mu navrhla roli učitele a neposlušné žačky. Bylo to zajímavé, jako by hrál roli v pornu.
.
"Párkrát jsem ho vyzkoušel, jednou to byla hra na doktora a pak řidič a stopař," uchechtl se Shisui, když si na to vzpomněl. Na to, jak byl v autě stísněný prostor, tak si udělali pár modřin, ale bylo to vyvážené silným erotickým nábojem, ještě když se k tomu přidalo vědomí, že je může někdo z houbařů vidět, bylo to super.
.
"Brr, na doktora," otřásl se Sasuke nehraně, div mu nenaskočila husí kůže, když si to představil. Už takhle měl dost normálních povinných prohlídek, kterým se nešlo vyhnout, natož aby si na nějaké ještě musel hrát, to by teda ani za mák nedal. Navíc by to vyšetření nejspíš bylo pěkně zvrhlé a on byl rád, že žádné podobné ve svém životě u lékaře dosud nemusel absolvovat.
.
"Tobě bychom vybrali něco příjemnějšího… co třeba Šípkovou Růženku? Bych tě svým polibkem probudil, nebo… Vlk a kůzlátko… to zní ještě perverzněji." Úplně se opájel tou vidinou, že by spolu hráli něco podobného, a kdyby měli přibrat Itachiho, tak by museli hrát Sněhurku s dvěma trpaslíky.
.
Sasuke naklonil trochu dotčeně hlavu na stranu a s nádechem výčitky prohodil: "Tss, prej Šípková Růženka, kůzlátko… aspoň nějaká mužská role by nebyla?" Kdyby přeci jen někdy měli něco takového vyzkoušet, rozhodně by nehrál žádnou ženskou. Už na začátku jejich vztahu neměl rád, když z něj Shisui dělal holku.
.
"Mužská… no, jasně, něco by tu bylo. Co třeba, a jo, tu už jsi vlastně hrál, striptér. Ale pokud bychom měli zkusit něco nového, tak co třeba sportovec a jeho kouč anebo hasič, bys mě mohl zachránit nebo já tebe. Masér a klient, sluha a host, vedoucí a zaměstnanec… je toho hodně, co by se dalo dělat." Shisui by klidně vyzkoušel i veterinář a zvířátko, jenže s bratránkovým odporem k doktorům by nepochodil.
Sasuke se rozesmál. "Dobře, dobře, to stačí," dostal pak ze sebe, když se uklidnil, "vidím, že nápadů máš dost a že náš sexuální život rozhodně nebude nudný. Některý z nich zní ostatně docela zajímavě, ale má to jeden háček. Budeš muset vymyslet nějaký role pro tři lidi, protože je tu ještě Itachi, víš?" Ale to už nebyl takový problém, vždycky se to dalo rozšířit ještě o jednoho člověka, ať už na jedné nebo na druhé straně.
.
"S tím se počítá. Co kdyby takovej tvrdej pan policista chytil dva zlodějíčky. Prvně je potrestá a bude je chtít pustit jen za nějakou odměnu," navrhl Shisui okamžitě s hříšným podtextem v hlase. Roleplay ve třech ještě nezažil a nemuselo by to být vůbec špatný.
.
"Hahaha, ty máš teda fantazii," přiznal mu Sasuke se smíchem bod, načež s lehkým úsměškem přimhouřil oči: "V tom případě já budu ten policajt." Sice co se zodpovědnosti týkalo, tak se ta role hodila nejvíc pro Itachiho, ale koneckonců byli oba synové policejního náčelníka. Což napovídalo, že by na tu srandu možná mohli sehnat i hadry a rekvizity.
.
"Klidně, pane náčelníku," souhlasil Shisui, pak se Sasukeho opatrně zeptal: "Mohl bych tu s tebou na chvíli zůstat, tedy jestli mě tu chceš nebo neděláš něco důležitého či tajného?" Chtěl se těšit jen z pouhé Sasukeho přítomnosti.
.
"Jasně, chatuju s Narutem a sdělujeme si samé pikantnosti, víš?" zašklebil se Sasuke a poukázal bradou k otevřenému oknu na obrazovce notebooku, kde měl pořád ještě rozkřiknuté zprávy, které si posílal se svým blonďatým kamarádem.
.
"Tak to tě nebudu rušit, cizí pošta se číst nemá." Shisui se začal sbírat k odchodu. Bude si to muset nechat na jindy, ještě by třeba mohl vidět něco, co nebylo určené pro jeho oči. Považoval čtení cizích zpráv za hodně velkou neslušnost.
.
"Neblbni, dělal jsem si srandu," zasmál se Sasuke, "zůstaň, jestli chceš. Jaký pikantnosti bych mu asi tak mohl říkat, nevíš? O tom, jak jste se na mě včera vystřídali? Nebuď blázen. Jaksi mu už dlouho nemůžu svěřovat nic ze svýho sexuálního života."
.
"Tak jestli ti to opravdu nevadí, tak zůstanu." Uvelebil se vedle Sasukeho. Opřel si hlavu o jeho rameno a ruku protáhl pod mladíkovými zády a jemně ho k sobě natiskl. Bylo to jednoduše skvělé, cítit svého partnera vedle sebe.
.
Sasuke se takové důvěrnosti ani za mák nebránil, naopak, ochotně se ke staršímu Uchihovi přitulil a chodidlem obratně zaklapl notebook, takhle zavřený byl mnohem lépe chráněný před nárazem, kdyby do něj náhodou nedopatřením kopli.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Káťa Káťa | E-mail | 19. ledna 2017 v 8:06 | Reagovat

Věřím, že tady ještě bude bitka :D ani jednomu se po chvíli nebude líbit, že se o Sasukeho musí dělit... Daleko víc majetnický mi připadá Itachi, ale jak už jsem psala ve starších dílech, já jsem v týmu Shisui! :D

Tuhle povídku jsem si opravdu oblíbila a tak doufám, že se zatím neblíží ke konci... Zatím to tak aspoň nevypadá ;)

2 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 19. ledna 2017 v 10:28 | Reagovat

Madara už asi zjistil, že mu kluci hodili do počítače ten vir že? Ten jeho obličej, musel být k nezaplacení :D

Rozhodně si myslím, že se něco stane. To není jen tak.

Těším se na další díl.

3 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 20. ledna 2017 v 20:33 | Reagovat

[1]:Pravda vztah v trojce je trvale neudržitelný, ale v rámci yaoi... trochu můžeme překroutit reálie a fakta. Fandím týmu Shisui!!
[2]:ten pohled musel být luxusní :3. Ou je, chtěla bych ho vidět.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.