Ve spárech vlka II.

25. února 2017 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Ve spárech vlka
Sasuke je chycen v moci vlka a není mu úniku. Popravdě si není jist, co má vlastně dělat, takže nakonec nechá vlkodlaka, aby jednal dle svého uvážení. Všechno je pro něj tak divné a zvláštní.


Sasuke sebou trhnul, když se jejich rty setkaly. Bylo to zvláštní, s výjimkou té situace asi před dvaceti minutami se nikdy dřív nelíbal ani s dívkou, natož s někým stejného pohlaví. CO měl kristepane dělat? Když ucukne, tak ho Kakashi přeci jen roztrhá?
.
Kakashimu se to líbilo a vida, že Sasuke příliš neprotestuje, tak se přitáhl blíž a položil mladíkovi ruku na rameno a hladil jej. Pomalu, nevtíravě, aby si zvykl, že se ho dotýká. Následně pomalu zatlačil na Uchihovu hruď a položil ho naznak do postele.
.
Mladinký Uchiha se nechal, i když ne proto, že by po tom toužil, jak si asi Kakashi myslel. Spíš byl tak vyvedený z míry, že ani nevěděl, jak má zareagovat na něco, co vůbec neznal. Možná ho Kakashi ukládal proto, aby pokračoval ve spánku, co jiného by mohl chtít?
.
Šedovlasý muž pomalu zkoumal mladíkovo tělo dlaněmi a rty objevoval ty druhé dva hebké polštářky. Zkusmo je objel jazykem, než zkusil proplout mezi nimi a objevit horou dutinu na druhé straně. Jeho samého rozpalovalo, jak konečně měl možnost laskat milovaného chlapce.
.
Sasuke byl sice vyděšený, když mu Kakashi strčil jazyk do pusy, tak ještě víc, ale tak nějak zjišťoval, že ačkoliv je to neznámé, není to úplně nepříjemné. Na to, že byl vlastně mytická příšera, měl druhý muž překvapivě teplé a poddajné rty a vlhký obratný jazyk. Neopětoval mu sice polibek, ale nebránil se.
.
Kakashi poodhrnul Sasukeho noční košili a zajel pod ní rukou. Mladíkova pokožka byla krásně teplá, jak byl vyhřátý z pelíšku, a hladká jako vyleštěné dřevo. Zajímal se o její průzkum tak intenzivně až to v něm vzbuzovalo čím dál větší chtíč a zachvacovala ho horkost ze vzrušení.
.
"A-ale… ale…" pokoušel se Sasuke něco namítnout, tohle bylo přece zakázané, neměl sice ještě moc přehled o tom, co probíhá v posteli mezi mužem a ženou, nikdy s ním o tom nikdo nemluvil, ale jistou představu měl. Byl si jistý, že takhle by se ho Kakashi určitě dotýkat neměl, o těch polibcích ani nemluvě.
.
"Neboj se, je to v pořádku," broukl Kakashi podmanivým hlasem a pokračoval. Horce vydechl do měkké kůže na Sasukeho krku a poodhrnul mu košili ještě výš. Prsty zavadil o drobné výčnělky na hrudi a dal se do jejich oblažování.
.
Sasuke tiše vzdychl, až tím byl sám překvapený. Jenže to, jak se ho Kakashi dotýkal, v něm vyvolávalo zvláštní pocity, které nikdy nepoznal. Drobné horké chvění, které jako by proudilo v celém jeho těle a nutilo ho, se péči druhého muže poddávat.
.
Šedovlasý muž měl pocit, že Sasuke není nepřístupný a o to zapáleněji pokračoval dál. Líbal teplou pokožku až k mladíkově oušku, kde se na chvíli zastavil, aby ho mohl pořádně prozkoumat.
.
Mladý Uchiha zalapal po dechu. Kakashiho horký dech na ušním boltci vyslal do jeho páteře horkou vlnku a jeho teplé rty pak úplný příliv. Hlasitěji zasténal a srdce se mu rozbušilo minimálně dvojnásobným tempem. "N-nghh…" uniklo mu ze rtů toužebně.
.
Kakashi se trochu lekl toho nečekané zasténání a už věděl, jak mladíka navnadit na společné hrátky. Pokračoval v horkém oblažování toho místečka a dlaní se pomalu přesunoval po těle až ke klínu, kde prvně jen naplocho přejel přes Sasukeho přirození.
.
"N-ne…" kníkl Sasuke jako štěňátko, když se ho Kakashi poprvé dotkl tam dole, ale neudělal nic, aby ho zastavil, protože jeho tělo jako by se dožadovalo takových počinů. Nerozuměl sám sobě, ale nedokázal se přemoci, aby vlkodlačímu muži vzdoroval. Byla v tomhle jeho kouzelná moc?
.
Šedovlasý muž nedbal nesouhlasného kuňknutí a pokračoval dál. Vzal mladíkův penisu do dlaně a začal ho dráždit. Přemítal, jestli už něco podobného zažil, ale co znal lidi, tak byli v těchto ohledech hodně upjatí a podřízení pravidly církve, která podobné bezostyšnosti zakazovala.
.
Sasuke polekaně vypískl a pokusil se překřížit nohy, to už ale Kakashimu v těch pomalých pravidelných pohybech nezabránilo. Chtěl křikem někoho přivolat, ale místo toho mu z úst sklouzlo jen další zasténání. Poprvé zažíval pocity sexuálního vzrušení a v klíně pocítil pnutí, které postupně narůstalo, až byl v Kakashiho dlani tvrdý a velký jako nikdy předtím.
.
I Kakashi se vzrušil a čekání bylo neúnosné. Jenže musel chvíli počkat. Honil mladíka a znovu si přivlastnil jeho rty. Všechny jejich vzdechy a steny se v tom mileneckém doteku utopily. Potřeboval se alespoň trošku třít. Rozkrokem se natiskl na Uchihovo stehno a otíral se.
.
Sasuke vytřeštil oči do tmy, když ucítil ve slabinách dotek Kakashiho údu. I jen z hmatového vjemu poznal, že je ještě větší než jeho a stejně tak tuhý. Co se to dělo?! Bylo mu tak horko a všechny ty doteky byly hrozně příjemné, i když zakázané a neznámé… Nemohl si pomoct a nesměle se jazykem dotknul toho Kakashiho.
.
Šedovlasý muž spokojeně vzdychl a omamoval mladíka všemi příjemnými tělesnými vjemy. Byl tak nezkušený a on byl jeho první milenec. Plánoval udělat dobou práci a ukázat Sasukemu, že existují na světě i věci, o kterých zatím vůbec nevěděl.
.
Černovlasý chlapec se sám v duchu přesvědčoval, že tohle všechno určitě není skutečné, že je to jen sen, a tedy vlastně není takový hřích to, co dělá. Už nemohl být úplně nečinný, jeho tělo se dožadovalo intenzivnějších doteků, takže se sám čím dál rychleji o Kakashiho otíral pánví a tiše vzdychal.
.
Kakashi uznal, že už je čas. Roztáhl mladíkovi stehna kousek od sebe, od honění přešel k masírování kulek. Naslinil si prsty a vlhkost otřel o Sasukeho nejintimnější otvor. Nechal mladíka zvykat na ten pocit, než zatlačil.
.
Sasuke vyjekl, na něco takového nebyl ani v nejmenším připravený. Vždyť mu strkal prst do… Fuj! "Ne, to ne!" zavrtěl se, ani pocitově to nebylo nic moc, "Tlapko… Kakashi nebo, co jste vlastně zač, t-tohle nedělejte…"
.
"Chviličku to vydrž," broukl omluvně šedovlasý vlkodlak, něžně políbil mladíka a zadusil jeho další protesty. Druhou rukou se zase chopil práce v Sasukeho klíně a intenzivně ho začal honit.
.
Černovlásek byl v obrovském rozporu, co vlastně chce a nechce. Kakashiho horká dlaň, která zpracovávala jeho erekci, byla úžasná, dělala s ním takové věci, až se divil, že vůbec dokáže něco takového cítit, na druhou stranu pohyb v zadku nepříjemně pálil… chviličku to má vydržet? A pak s tím přestane? Jenom aby…
.
Kakashi se činil a připravoval svěrač na něco neodbytnějšího. Trvalo to chvíli, ale díky jeho píli, byl Sasuke přichystán k dalšímu kroku. Našetřil si v puse co nejvíc slin a potřel si s nimi ztopoření. Nic lepšího prostě v tu chvíli neměl. Napasoval se mezi Uchihovy nohy a přitlačil špičku mužství je jeho vstupu do těla.
.
Mladý tmavovlásek jen nechápavě zamrkal. Co to Kakashi dělal? Neměl žádné zkušenosti, dosud tyhle části svého těla používal výhradně jen k vylučování. Malinko sice tušil, že se s tím dá dělat ještě něco jiného, ale nikdy to nezkoušel, až dnes mu Kakashi otevřel nové obzory. A tohle bylo zase co? Ježíši, snad nechtěl…!
.
Šedovlasý muž trhaně dýchal, jak jeho tělo toužilo po spojení s mladým člověkem. Zatlačil a vnikl do sevřenosti Sasukeho útrob. Všechny jeho protesty v zárodku umlčel polibkem a snažil se proniknout dovnitř úplně celý.
.
Sasuke zaječel do jeho pusy, až měl Kakashi jediné štěstí, že ložnice jeho rodičů byla od té jeho vzdálena přes dva pokoje. Chudák se celý napjal, vědomí zvrácenosti takového aktu jen přiživovalo bolest, kterou mu to působilo. A pak že mu neublíží!
.
Kakashi se probojoval dovnitř a nechal mladíka uvyknout. Aby mu odlehčil od bolestivých pocitů, tak ho znovu začal dráždit v klíně. Bylo žádoucí v něm vzbudit slast a příjemné pocity, než se začne pohybovat.
.
Mladý Uchiha povzlykával, cítil se hrozně zneužitě a bolelo to. Nedovedl si představit, jak se z tohohle půjde vyzpovídat, tohle snad nemůže říct nikomu, ani faráři… Zpočátku na Kakashiho snahu moc nereagoval, teprve po nějaké chvíli začal zase vnímat slastné podněty.
.
Šedovlasý muž čekal, než ze Sasukeho vyloudí sten a přivede ho znovu do varu. Teprve tehdy se pustil znovu do přírazů. Sám tlumeně zasténal, tohle bylo něco úžasného. Už dlouho si s nikým neužíval. Byl nadržený jako vlk v období páření.
.
Sasuke si nebyl jistý, jestli sténá slastí nebo bolestí, asi tak oboje nastejno, sex do zadku hrozně pálil a taky ho bolestivě roztahoval, jenže Kakashiho ruka kmitala po jeho erekci s tak neslušnou talentovaností, že nemohl ty pocity rozkoše ignorovat. Byla to neuvěřitelná směsice mnoha různých stimulů, přičemž pro něj byly všechny úplně nové.
.
"Sasuke," vydechl sténavě Kakashi a uzamkl mladíkovy vzdechy ve svých rtech. Šukal ho jako zvíře, jimž byl a v návaznosti na svoje zvětšující se vzrušení byly pohyby jeho pánve čím dál rychlejší. Bylo to tak divoké, až měl pocit, že zákonitě brzy vybuchne.
.
Sasukeho zvukové projevy při tom zběsilém sexu byly napůl nářkem, napůl vzdycháním. Ne jednu stranu se modlil, aby to už skončilo, na druhou si přál, aby to trvalo věčně. Vycházel Kakashimu vstříc pánví a zároveň ho od sebe rukama odstrkoval. Vlastní tělo ho zrazovala a přišlo mu, jako by se blížilo k něčemu, co bude buď moc špatné nebo moc dobré.
.
Šedovlasý muž byl spoután a mámen slastí, která si z něj dělala otroka a lákala ho k sobě. Kakashi poddal se vrcholu stejně rychle jako propadlu kouzlu Uchihy. Tlumeně zasténal, když několikrát přirazil a udělal se do neposkvrněného tělíčka, které se svíjelo pod ním.
.
Černovlasý mladík vyjekl, když v sobě pocítil horkou tekutinu. To bylo Kakashiho…? Lekl se, co když se teď z něj stane taky vlkodlak?! Byl to nějaký speciální druh šíření vlčí nákazy a jeho to teď stihne taky?! Znovu se rozvzlykal, teď ovšem ne kvůli bolesti, ale protože se bál, že přišel o svoje lidství.
.
Kakashi netušil, z čeho pramení nenadálý mladíkův pláč. Nezdálo se mu, že by Sasukemu nějak ublížil. Vyklouzl z něj ven a s posledních sil třel jeho tvrdé mužství, aby i on pocítil slastnou závrať vrcholu. Zasloužil si to.
.
Kakashiho snaha nakonec byla skutečně odměněna úspěchem, mladý Uchiha dosáhl svého prvního hořko-sladkého orgasmu v životě. Nějakou dobu byl vyjevený jako ta ropucha, kterou dneska našel na poli, nic takového si dřív nedokázal představit.
.
Šedovlasý vlkodlak se svalil vedle mladíka a vtáhl si ho do náruče. Byl neskutečně spokojený a jeho dech se pomalu uklidňoval. Sasuke pěkně hřál a voněl. Sice jako vlk dokázal obsáhnout úplně jiné spektrum pachů, i tak mu lidský nos stačil. "Miluju tě," odtušil oddaně a vtiskl mladíkovi polibek do vlasů.
.
"Teď… t-teď budu jako vy?" fňukl Sasuke rozechvěle, "poznamenal jste mě a teď ze mě bude vlkodlak?" Kdyby to byl věděl, rozhodně by něco takového nedovolil, neměl sice v komoře žádnou zbraň ani stříbro, či co vlastně na vlkodlaky platilo, ale prostě by mu v tom nějak zabránil. "Já nechci být přízrak!" zašeptal.
.
Kakashi se musel tiše zasmát. "Neboj, nic se ti opravdu nestane. Budeš pořád krásný mladý kluk, který pomáhá doma na statku," pocuchal ho ve vlasech, "vlkodlakem se musíš narodit, jinak to nejde." Je to prokletí i dar… no většinou to starší muž považoval za prokletí, ale musel to přijmout.
.
Sasukeho to trochu uklidnilo, nevěděl proč, ale měl pocit, že může Kakashimu věřit, i když to, co mu teď udělal, bylo strašné a nebyl si jistý, že se z toho ještě vzpamatuje. "Říkal jste, že mi neublížíte!" vyčetl mu, "tak proč jste to udělal?" No, i když asi pořád lepší, než kdyby ho jako vlkodlak zakousnul.
.
"Příště to už bude lepší… omlouvám se, neměl jsem k tomu mazání, abych ti ulehčil a moje touha po tobě byla příliš velká a neodbytná," pronesl Kakashi omluvně a pohladil mladíka po boku a přikryl ho naducanou peřinkou, aby mu bylo teplo. I on sám bez chlupaté srsti začínal chladnout a bylo to poněkud nepříjemné.
.
"Příště?!" zhrozil se Sasuke, "ne, ne, ne… žádné příště nebude! Už nikdy nedopustím, aby-" Umlčely ho Kakashiho rty, které se k těm jeho přitiskly. Sasuke se pokoušel odtrhnout a protestně mumlal, ale stříbrovlasý muž ho vzadu držel na zátylku, takže se mu to nepovedlo a po několika minutách byl nucen rezignovat.
.
Kakashi si s mladíkovým jazykem pohrával dlouhou dobu, než měli oba zčervenalé rty. Tahle noc se zapíše do jejich historie jako velký milník. Konejšivě držel Sasukeho u sebe a snad mu dával aspoň trošku pocit ochrany, byť před chvíli zprznil panenskost jeho těla. Nelitoval, jen ho mrzelo, že to pro mladíka nebylo příjemnější.
.
Za normálních okolností by měl možná Sasuke spousty otázek, vždycky byl zvědavý a často se vyptával na to, co ho zajímalo, k čemuž by možná nadpřirozená bytost patřila, ale byl tak vyčerpaný první sexem v životě, všemi těmi novými dojmy a vlastně i trochu strachem, že se mu po nějaké době podařilo v Kakashiho náruči zase usnout.
.
Šedovlasý vlkodlak nespal. Užíval si každé minuty lidského bytí. Navíc měl v náruči svého milovaného a nic mu nemohlo chybět. Postupně, jak se noc měnila v den, v pokoji začalo přibývat světla. Kakashi mohl pozorovat mladíka, jak tiše oddechuje. Cítil, že přichází jeho čas. "Sasuke," broukl tiše a něžně s mladíkem zatřásl, chtěl se rozloučit.
.
"Hmm," broukl mladý chlapec a jen neochotně se probíral. Kakashi měl štěstí, že jeho třesení mělo větší intenzitu, když spal Sasuke přímo v jeho náruči, jinak by ho to jistě neprobudilo. Takhle však nakonec otevřel velké tmavé oči a rozespale zamžoural do Kakashiho obličeje. Několik vteřin mu trvalo, než si dal aspoň malinko dohromady dvě a dvě a vyděšeně zalapal po dechu.
.
"Klid, chtěl jsem se s tebou jen rozloučit. Měsíc si zase nebudeme moc promluvit," broukl Kakashi a pohladil mladíka po tváři. "Jsi tak rozkošný, když jsi rozespalý." Kdyby mohl, tak zastaví čas, ale východ slunce se neúprosně blížil. Za chvíli se bude měnit, cítil to v kostech.
.
Skrz závěsy už do pokoje pronikalo víc světla a Sasuke si poprvé mohl pořádně Kakashiho prohlédnout. Měl ostré vlčí rysy ve tváři, ale v kontrastu s tím byl jeho úsměv překvapivě jemný. Mladý Uchiha trošku ztuhnul, když se mu zahleděl do očí. Byly černé, ale podivně uhrančivé, cítil, jak ho prostupují a berou mu dech z hrdla. TOHLE byla teprve vlkodlačí moc.
.
Kakashi zaznamenal, že mladík podivně ztuhl a zírá mu přímo do očí. Tak nějak divně, zvláštně… sám mu ten prostý pohled opětoval. Snažil se zapamatovat všechny zrakové vjemy, které se lišily od vlčího. Naklonil se k mladíkovi a ještě naposledy ho políbil jako člověk.
.
Sasuke mu sice polibek neopětoval, ale jen proto, že byl pořád ještě pod vlivem vlkodlačího kouzla, které spočívalo v těch očích. Nejen, že byly podmanivé, ale viděl to v nich. Všechno to, o čem Kakashi v noci mluvil - dávku takového citu, o jakém se mu ani nezdálo. Byly tak oddané, důvěřivé, láskyplné. Nedokázal od nich odtrhnout zrak.
.
Šedovlasý muž nakonec sám musel odtrhnout pohled a zakryl Sasukemu oči rukou. "Zavři oči a nedívej se," poručil hlasem, který nesnesl odmítnutí. Ještě chvilku a už se přemění. Viděl, jak přes vrcholky kopce naproti domu začne pošimrávat sluníčko. Jeho čas se krátil rychlostí blesku.
.
Sasukemu došlo, k čemu se schyluje a poslechl ho. Nebyl si jistý, že chce přeměnu vidět, muselo to určitě být moc děsivé, když ho sám Kakashi nabádal, aby se na to nedíval. Nasucho polkl a byl odkázán víceméně jen na sluchové vjemy. I přes zavřená oční víčka však zaznamenal prudký nárůst světla v komůrce, když se slunce vyhouplo nad kopec.
.
Kakashi se smutně podíval do slunce, byť miloval východy a západy slunečního kotouče, tak jeden den v měsíci ho nesnášel. Proměna nebyla nic příjemného. Vlkodlačí krev se v něm bouřila a klokotala. Vstal z postele, ale bolest ho srazila na kolena. Měl pocit, že začíná špatně vidět a tělo mu obrůstalo srstí, zároveň se zmenšovalo, třásl se. Když bylo po všem, tak před sebou viděl podlahu a na ní chlupaté vlčí packy. Namáhavě vstal a dopajdal se zpátky k ležícímu mladíkovi a olízl mu ruku.
.
Mladý Uchiha pomalu otevřel oči a poklesla mu brada. Opravdu, jeho Tlapka byl zpátky! Teda… vlastně asi spíš Kakashi ve vlčí podobě. Byl to vážně on? Nezdálo se mu to všechno? Váhavě vztáhl ruku a podrbal vlka za uchem. Když zavrtěl ocasem, měl dojem, že se mu vrátil starý přítel. Usmál se a objal mohutného vlka kolem chlupaté šíje. "Tlapko! Nevěřil bys, co se mi o tobě zdálo…" zašeptal. Tušil, že na sen to bylo moc realistické, ale raději by věřil, že to byl jenom přelud, když teď takovou věc mohl předstírat.
.
Stříbrosrstý vlk na něj vyčítavě hleděl. Jak mohl všechno, co spolu prožili, potlačit a tvářit se, že se mu to zdálo? Nakonec… vlastně mu to nevyčítal. Převrátil jeho život naruby a myslel si co? Že ho bude Uchiha milovat po zbytek života? Olízl mladíkovi tvář, škoda, že už ho nemohl líbat.
.
Sasuke měl ještě tak hodinu, kdy mohl spát, než o šesté ráno musel vstát doopravdy. Iluze o podivném snu se mu rozbořily ve chvíli, kdy zjistil, jak příšerně ho bolí zadek a při ranní hygieně se s nevolí dopátral, že i jisté tekutiny v jeho těle byly skutečné. Vyděsilo ho to a po zbytek dne se trápil myšlenkami na to, co provedl, odháněl od sebe Kakashiho a celkově byl velice skleslý. Během několika dalších dnů, kdy se nic podivného nedělo, se však uklidnil a do příštího úplňku se mu docela dařilo zapomenout, než se mu k jeho zděšení Kakashi v lidské podobě ukázal znovu.
.
To vše se však stalo před mnoha měsíci a během těch krátkých úplňkových nocí si nakonec ti dva vytvořili velice pevné láskyplné pouto. Ono ostatně bylo těžké odolat takové míře lásky a zbožňování, kterou ho Kakashi zahrnoval.
~~~
Kakashi mladíka doprovázel až k jeho rodnému domu, kde zrovna vešli do rány rozlícenému Fugakovi. Ten, jak je zmerčil, si to k nim namířil a zatřepal synovi před obličejem potrhanou slepicí. "Podívej se, co ten tvůj vlk udělal! Říkal jsem, že ses ho měl dávno zbavit! Ještě mi potrhá nějakou krávu."
.
"Kakashi slepice netrhá!" zastal se hned Sasuke svého miláčka, "ví, že to nemá dělat a na krávu si troufnout ani nemůže, vlci přece loví ve smečkách a on je jenom jeden… Tati, říkal jsem ti, že nám sem určitě chodí kuna, Hyuugovi s ní přece měli minulý měsíc problémy." Po očku tázavě mrknul na Kakashiho.
.
Vlk se tvářil, jakože nic. On kdyby chtěl nějakou sežrat, tak rozhodně nenechá nikde povalovat zbytky. Bylo to křivé obvinění, i když ho ty tlusté slepice často lákaly.
"To je možný, ale něco mi říká, že tentokrát to byl Kakashi. Jen se na něho podívej. Tváří se že nic a na náprsence má krev!" ohnil se Fugaku dál. Že toho vlka radši nezabil hned, jak ho Sasuke dotáhl domů. Všichni ve vesnici se ho báli a babky se pomalu křižovaly, když kolem nic šel nedej bože sám nebo se Sasukem.
.
"Ulovil holuba, když jsme šli z návsi," zalhal Sasuke. Nechtěl, aby otec věděl, že Kakashi chodí sám do lesa lovit a pak se zase vrací. Aby si ho směl nechat, musel se Kakashi chovat jako zcela ochočený pes, protože divoké zvíře by doma Fugaku nestrpěl. Už takhle k němu měl spoustu výhrad. "A vůbec, vždyť je užitečný, copak si nepamatuješ, jak nám vyčistil dvorek, když se tam rozmnožily krysy?" připomněl mu. Tehdy se o Kakashiho docela bál, protože ty malé potvory byly značně agresivní.
.
"To je tak jediné dobré," ale pravdou bylo, že co měli Kakashiho doma, tak se u nich nikdy nic neztratilo. Zlodějíčci se k nim báli jít. "Ještě jednou se něco takového stane a jde z domu, je ti to doufám jasné a pospěš si do kuchyně. Čekají tam na tu mouku," zahartusil Fugaku a odešel někam zahrábnout zbytek slepičí mrtvolky.
.
Sasuke si povzdechl a společně s šedivým vlkem vstoupil do stavení. Zamířil přímo do kuchyně, kde se otáčela u plotny jeho matka a dvě děvečky. "Ahoj," pozdravil je vespolek a předal Mikoto pytlík mouky. Jak tak poznal podle čichu, vařila se povidla, takže bylo jasné, jaká bude jedna z náplní buchet nebo koláčků, které hodlaly péct.
.
"Sasuke, víš, co bych potřebovala," zaševelila Mikoto a odložila pytlík na stůl, "zajdi za Itachim a vyřiď mu, ať se večer staví u nás," mírně se zaculila, "a řekni mu, že dělám povidlové buchty, ať se má na co těšit."
.
"Jasně, mami," přitakal Sasuke, "aspoň ho to rozveselí." Itachi byl jeho starší bratr a před půl rokem mu zemřela žena i s dítětem při porodu. Ne že by ji až tak miloval, sňatek dohodli jejich rodiče, ale i tak ho to zasáhlo a pár měsíců trvalo, než se z toho dostal. Nejmladší Uchiha tedy zase vyběhnul ze statku a vydal se k sousednímu menšímu stavení.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 oxi oxi | 25. února 2017 v 16:41 | Reagovat

Ahoj,no nikdy jsem anime moc nevyhledavala spiš mne bavi May Derrell ale už jsem tady čmucham par mesecu a mužu řic že mne tady moc libi a chlapec a vlk(strašne slovo,žadna hlaska) moc pekne.

2 Saruma Saruma | Web | 26. února 2017 v 14:54 | Reagovat

Tohle já  prostě můžu.... :-)

3 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 27. února 2017 v 7:35 | Reagovat

[1]:May Derrell jsem taky čítavala, ale postupně jsem ji opustila, píše OC a to moc nečtu. Jinak fajn autorka. Tahle povídka je roztomilá, s odstupem času vidím, že by šla i rozvinout.
[2]:V pořádku, my také ;)

4 oxi oxi | 27. února 2017 v 12:45 | Reagovat

Ahoj ,chtela by vedeť co to jeOC a ješte strašne mne libi te otkazy s obrazkami moc to podporuje fantazii a celkove utvaři atmosferu povidek moc pekne

5 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 27. února 2017 v 22:15 | Reagovat

[4]:OC je z anglického original charakter, tzn. že autorka si sama vymyslela postavy a jejich charaktery. My třeba přebíráme postavy od Kishimota z mangy Naruto, takže to nejsou už originální charaktery.
Ty odkazy v textu už ale dobrou chvíli nedělám, bylo to moc pracné a časově náročné, tak jsem od toho upustila.

6 oxi oxi | 27. února 2017 v 22:29 | Reagovat

Ahoj,dekuji za tvuj čas ,moc poučne ,jsem sfukla všehny povidky a tešim se na pokračovani.pa

7 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 27. února 2017 v 23:02 | Reagovat

[6]:Všechny? No to jsi teda pořádný rychlík :D

8 oxi oxi | 28. února 2017 v 0:17 | Reagovat

Ahoj,no kdyš maš24hodin 7dni v tydnu  +požadnou nabiječku +par legalnich stimulantu neni problem a tvoje tvorba dost stimulujeci no tak dobrou noc

9 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 28. února 2017 v 7:08 | Reagovat

[8]:Tak jestli je tak stimulující, aby tě to nutilo k čtenářskému marathonu, tak mě to moc těší ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.