Získat srdce lva LV. - Vánoční perníčky

2. února 2017 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Získat srdce lva 3
Itachi se pustí do vánočního pečení. Dům provoní perník a vanilka. Sasuke nemůže chybět a asistuje mu, užďobává syrové těsto a tváří se, že on nic. Nemůže si pomoct, aby bratra trošku neprovokoval. Dostane se to tak daleko, že dům provoní i něco úplně jiného než upečené těsto.


Itachi se protestně nadechl, ale nakonec jen vypustil vzduch nosem. "Tak jo, ale nesmí to vidět mamka, ta by nám dala, nebo otec." To by byl mazec, kdyby Fugaku došel a zalovil v perníčcích a vytáhl něco takového. Mohla by z toho být docela nepříjemná přednáška. Sám začal pracovat na tyčinkách a bráškovi podstrčil linecké, když ho to vyrážení tak baví. Mezitím stíhal ještě měnit plechy, aby měli na čem pracovat.
.
Sasuke s širokým úsměvem připojil necudný kousek k sobům a nechal plech Itachimu. Sám se pak pustil do lineckého a jenom dychtivě sledoval, jak se jim sprosté cukroví vydaří. Jakmile jeho starší bratr vytáhl poslední várku perníčků, rozchechtal se. Penis v troubě pěkně nakynul a vypadal opravdu k popukání realisticky, až na tu hnědou barvu. "Nenabídneme ho strejdovi?" navrhl potom škodolibě. "Abysme mu dali najevo, co si o něm myslíme, o kokotovi."
.
"To by bylo vtipný, jen by se mohlo stát, že ho Shisui zblajzne nebo by to mohl ukázat někomu, komu nechceme, takže bych to nechal plavat." Strejda je hodně silný soupeř a mohl by jim udělat spoustu problémů, kdyby se snažil. On byl liga mimo jejich dosah, měl peníze, vliv a známosti. Byť ho nesnášel k nepříčetnosti, tak raději volil tiché nepřátelství.
.
"Škoda," posteskl si Sasuke, ale neprotestoval. Itachi byl jeho starší bratr, a přestože měl už dlouho svojí hlavu a nenechal se do ničeho nutit, v mnohém byl zvyklý Itachiho poslouchat. Přendal tedy opatrně horké cukroví na talíře, výstavní penis pěkně doprostřed. "Ale vypadá pěkně, co?" nadhodil se zvlněním rtů a pobaveně přejel po délce cukrového údu jedním prstem, "dal by sis?"
.
Itachi samozřejmě zachytil jeho němou výzvu a nejradši by udělal něco pěkně zvrhlého, jenže pořád měl cukroví v troubě, a kdyby ho spálil, tak ho hned nevyvětrá a bylo by to dost dlouho cítit v domě. "Dal bych si něco jiného," zamumlal lehce nezřetelně a otočil se raději k lince, kde bylo potřeba dodělat poslední plech.
.
Sasukeho úsměv se rozšířil, když zachytil v Itachiho tónu ten toužebný odstín. Očima mimoděk zalétl k nástěnným hodinám. Otec se měl dneska vrátit pozdě, a jak znal svoji matku, taky dříve než za dvě hodiny nepřijedou, s těmi frontami v hypermarketech spíš za tři. Měli pro sebe teoreticky spoustu času… "Jo?" protáhl tedy a stanul Itachimu za zády, přičemž se z obou stran vedle něho opřel o kuchyňskou linku, čímž ho uvěznil mezi svými pažemi. "A co by sis dal?"
.
Itachi si nebyl jist, co všechno si může k Sasukemu dovolit. Od jeho znásilnění uběhla už nějaká doba a také se jim podařilo bratra donutit k sexu, ale on na něj nechtěl moc tlačit, byť by se na něj nejraději vrhl. Pořád měl v sobě zafixováno, že ho musí chránit. "Nic," pípl tiše a přerovnával poslední kousky na plech. "Sasuke, pustíš mě? Měl bych zkontrolovat, jak to vypadá v troubě." Zoufal si, přestože se snažil potlačovat svou touhu, tak bráška mu to svým blízkým postojem za zády znesnadňoval.
.
"Hmm…" zavrněl Sasuke, který se na rozdíl od staršího bratra docela bavil, "a co když ne?" Pokoušet Itachiho bylo zábavné, s rošťáckým úsměvem pozoroval jeho boj se sexuální touhou a docela ho zajímalo, jak dlouho by se dlouhovlasý Uchiha udržel na uzdě, když by ho ještě trošku vyprovokoval, třeba se k němu schválně přitiskl o něco víc… Neváhal to realizovat a nalepil se těsně na jeho záda. Klínem se lehounce otřel o spodní část jeho zadku, přece jen byl oproti němu o něco nižší, Itachi ho převyšoval o dobrých deset cenťáků.
.
"Sasuke…" hlesl zkroušeně Itachi. Bráška tak nevinně dráždil jeho sebeovládání. Musel se hodně držet, aby ho neohnul o stůl a… v duchu zavyl nadržeností. "Sasuke, prosím, pusť mě." Svým tichým melodickým tónem se snažil přimět bratra, aby ho poslechl. On to tu měl na starost a jaksi se od něj očekávalo, že se na všechno dohlédne.
.
Prosím bylo magické slůvko a navíc byl Itachiho hlas tak podivně žalostný… Sasukemu se sice příliš nechtělo, ale nakonec bratra neochotně pustil. Byl popravdě trochu zklamaný, to si myslel, že má na brášku větší vliv, co se týkalo tělesné přitažlivosti. "No jo," povzdechl si a uvolnil ho z věznění svých paží, "tak to běž vytáhnout, ať se to nespálí."
.
Itachi hodil po Sasukem smutný pohled a šel se kouknout do té trouby. Akorát, kdyby se neudržel, tak by mohlo být veselo. Zasunul poslední plech do horkého prostoru a vysypal další várku upečeného cukroví na stůl. Musí vydržet minimálně, než to bude hotové.
.
Sasuke se podrbal ve vlasech a vyhoupl se na stůl. Hrozně rád sedal na vyvýšených místech, okenních parapetech, opěrkách křesel a podobně. Na rozdíl od Shisuie měl totiž výšky rád a podvědomě je vyhledával. S nečitelným výrazem se díval na Itachiho počínání.
.
Itachi se snažil pečení urychlit i snad pohledem, jenže to vůbec nepomáhalo. Po pěti minutách vypnul troubu a vysypal poslední cukroví. Zvedl oči k bráškovi a skousl si ret, asi ho musel svým odmítnutím urazit. Přišel k němu a znenadání ho objal, pevně ho k sobě natiskl, aby mu dokázal, že ho má rád. "Promiň, Sasuke."
.
"Za co?" podivil se mladší Uchiha, ačkoliv mu objetí ochotně opětoval. Tak docela tu omluvu nechápal, Itachi mu přece nic neudělal a to, že nezareagoval na jeho provokaci, nebyl žádný zločin, měl na to plné právo. Nepovažoval to za nic hrozného, jen to malinko pocuchalo jeho ego, když si myslel, že dokáže Itachiho vyrajcovat za každých okolností.
.
"Za to, že tě prostě příliš miluju a nedokážu se skoro ovládat, když jsem s tebou. Od té doby, co jsem tě měl možnost poznat i z jiné stránky, se mi zdá, že moje sebeovládání notně pokleslo. Jsi můj milovaný bráška a já bych strašně nerad něco pokazil. Znamenáš pro mě hodně." Konečně mohl vdechovat Sasukeho smyslnou vůni a dotýkat se jeho teplého těla.
."Ale jdi," pravil Sasuke hrdelním hlasem a zvlnil rty do něžného úsměvu, "tvoje sebeovládání je ještě celkem dobrý. A s tím, že bys něco udělal špatně, si nemusíš dělat starosti. Miluju tě a jen tak něco mě od toho neodradí." Zahleděl se svému bratrovi hluboko a oddaně do očí. Byl si svým tvrzením naprosto jistý. Vztáhl ruku a pohladil Itachiho po líci, až k hraně čelisti.
.
Itachi chytil jeho ruku do své a nechal ji své tváři. "Miluju tě, hrozně moc," zašeptal procítěně a pomalinku se přibližoval, než se jeho rty dotkly těch Sasukeho. Bylo to pro něj známé a přece jako poprvé. Zprvu se jen otíral, než v opatrném gestu jazykem přejel po dásních v puse sourozence.
.
Sasuke se takovému postupu pochopitelně ani trošku nebránil, naopak. Spokojeně pootevřel ústa, aby do nich mohl vklouznout Itachiho mokrý hladký jazyk, se kterým se okamžitě střetl v mazlivém francouzském polibku. Bylo to skvělé, dokonce si Itachiho přidržel i druhou rukou, aby mu snad někam neutekl.
.
Dlouhovlasý Uchiha si, s mírnou zavrátí, mapoval horké prostory mladšího bratra. Volnou rukou sjel přes záda, až k bedrům a natlačil mladíka na sebe. Musel se napasovat mezi jeho stehna, protože Sasuke seděl na stole a ten jejich intimní kontakt s ním dělal divy. Tvrdl příliš rychle, rychleji než si přál.
.
Sasuke brzy pocítil jistou vybouleninu, která se žádostivě vypínala proti jeho klínu. Udivilo ho to, zatím spolu přece nic moc nedělali, jenom se líbali. Ale vlastně mu to docela i lichotilo. Obemkl pevně stehny Itachiho pánev a zaklesl kotníky za jeho bedry, čímž ještě zvýšil intenzitu jejich tisknutí. Zároveň se nepřestával proplétat s jeho jazykem.
.
"Ahh, Sasuke," zasténal Itachi naléhavě do bratrových úst. Ač nechtěl, držel se oblíbeného rčení: Odpíraného chleba největší krajíc. Jenže bráška byl hodně přitažlivý krajíc, naprosto k sežrání. Začal se lehce otírat o klín, nemohl si pomoct. Jeho pohyby se stávaly náruživějšími.
.
"Mmm," broukl Sasuke, kterého to už taky nenechávalo tak docela v klidu. Jak by taky mohlo, když to bylo tak příjemné… Nechal staršího bratra dělat, co uzná za vhodné, a jenom si to užíval. Když už mu pak mohl v tvrdosti směle konkurovat, beze studu mu přetáhl přes hlavu tričko.
.
"Sasuke, možná bychom neměli, co kdyby se vrátila máma a… co Shisui? Je mi to vůči němu trochu blbé." Itachi byl rozpolcený, vždycky se choval rozumně a věděl si vždy rady, jenže tyto situace se nedaly nikdy předvídat a spíš než rozumem se řídil svým srdcem a potažmo i tělesným chtíčem.
.
Sasuke nadzvedl obočí. Shisuie samozřejmě miloval, ale pokud si dobře vzpomínal, definice jejich trojitého vztahu zněla, že si nebudou v sexu v ničem bránit. A koneckonců, co se počtu sexuálních sblížení týkalo, Shisui před Itachim vedl na celé čáře, protože spolu spali mnohem dřív, než Itachi na jejich vztah přišel. "No jak chceš," pokrčil rameny a chystal se seskočit ze stolu.
.
Itachi neuhnul ani o píď, takže Sasuke se na zem nemohl dostat. "Já sám nevím, co chci, ale jedno vím docela jistě. Miluju tě jako nikdy nikoho v životě a udělal bych pro tebe cokoliv na světě. Jsi pro mě příliš cenný." Znovu ho objal, jako by o Sasukeho měl přijít a tím znovu natiskl jejich klíny na sebe. "A šukézní…" dodal tiše.
.
Sasuke tiše zasténal, bylo to vážně rajcovní, napjaté džínsy v jeho rozkroku se dožadovaly kontaktu a Itachi mu ho takto poskytoval… Olízl si rty a rukama sjel po jeho nahých ramenech, žebrech i bocích. "To se od tebe tak hezky poslouchá…" zapředl měkce a na okamžik se přisál ústy k jeho hrdlu. Následně místečko polaskal hrotem jazyka.
.
Itachi hlasitěji zasténal, než by bylo v takové situaci obvyklé. Sasuke se zrovna trefil na jeho velmi citlivou zónu a on měl pocit, že vyletí z kůže, jak ho ten hbitý mokrý jazýček lechtal a dráždil. Chtěl se odtrhnout, ale nešlo to, slast ho celého paralyzovala a zmohl se jen na vyluzování chtivých stenů.
.
Sasuke spokojeně laskal bráškovo hrdlo, líbilo se mu slyšet ty Itachiho hlasové projevy, tak hezky u toho vzdychal… Malinko přitlačil, až mohl cítit pulzování jeho krve pod membránou kůže. Znovu se lehce přisál, ale dával si pozor, aby Itachimu nezůstala památka, matka by si toho určitě všimla a bylo by to podezřelé.
.
Itachi si myslel, že se zblázní, jak to bylo příjemný. Když se Sasuke oddálil, tak jen pomalu se probíral s té euforie. "Tohle už nedělej," hlesl zadýchaně dlouhovlasý Uchiha, "protože mám šílenou chuť tě teď hned otočit a …" raději to nedořekl, aby si o něm bratr nemyslel to nejhorší.
.
"A?" chytil se toho Sasuke docela pobaveně. Věděl, co má jeho starší bratr na mysli, ale byl zvědavý, jak to formuluje, pokud tedy vůbec. Byl ale rád, že objevil jeho citlivé místečko, teď toho mohl kdykoliv využívat. Bylo s podivem, že si toho nevšiml už dřív. Rádoby mimovolně přejel dlaní po tvrdé vyboulenině v Itachiho klíně.
.
Itachi stiskl čelisti, jednak rozkoší a jednak kvůli tomu svému přeřeku. "No, tedy… já… samozřejmě bych neudělal nic, co bys nechtěl… a hrozně moc bych rád… tedy… jsem hrozný, ani se neumím vymáčknout, jak bych se s tebou moc rád… pomiloval." Nakonec to Itachi dokázal dokončit, byť s notně začervenalými lícemi, než před chvílí.
.
Sasuke si olízl rty. Od té události, kdy ho s Shisuiem poněkud podvodným způsobem za použití afrodisiaka přiměli k sexu, už uběhl zhruba týden a on si nebyl jistý, jestli doopravdy chce na něco takového přistoupit… přece jen to úplně nejpříjemnější zase ze začátku nebylo. Po nějaké době těžkého vnitřního boje se trochu ošil: "Tak ale… budeš… budeš opatrný, jo?"
."Vážně? Ty mi to dovolíš?" vyjekl Itachi překvapením, než se začal okamžitě krotit. "Promiň, samozřejmě, že budu opatrný," přislíbil a přejel po bocích až na Sasukeho stehna, za která si ho nadhodil na sebe. "Myslím, že v posteli to bude o hodně příjemnější, než v kuchyni." Začal stoupat do patra i s drahocenným nákladem.
.
Sasuke se musel pousmát, jak si ho opět Itachi odnášel, jako by snad neuměl sám chodit. Tohohle se ti dva už zřejmě nezbaví, měl by si na to vážně zvyknout. Výjimečně tedy proti tomu postupu neprotestoval a nechal se nést, dokud ho starší Uchiha jemně nesložil mezi polštáře na svém lůžku v pokoji, který sdílel s Shisuiem.
.
Ještě než se k Sasukemu natiskl, dovolil si malé zdržení a stáhl z bratra svršky, kromě spodního prádla, které mu rozkošně odstávalo. Pohladil mužství skryté jeho zraku. Ještě si to chvilku vychutná. Sám se také vysvlekl. Byl tak tvrdý, že už se nedokázal déle tísnit v uvěznění látky. Nahý se k Sasukemu natiskl a znovu se pohroužil do těch lákavých rtů.
.
Sasuke zavzdychal, protože tohle bylo opravdu hříšně dobré! Itachiho nahé tělo sálalo teplem a bylo tak pevné a mužné… hrozně se mu to líbilo a náležitě si užíval toho, že to může být právě on, kdo si ho smí takhle vychutnat. Vášnivě mu polibek opětoval a dravě proplétal jejich jazyky. Jeho ruce zatím bloudily po Itachiho odhalených zádech, od lopatek až po bedra.
.
Itachi se neubránil tomu, aby se o Sasukeho neotíral. Nejradši by se s ním mazlil do skonání světa, ale jeho napjatý klín žádal o něco jiného. S velkou nechutí se od něj odtrhl a šel hledat gel a aspoň jeden kondom. Trvalo mu to trochu déle, přece jenom je dlouho nepoužíval a krabička se někam postěhovala. S nalezenými předměty se vrátil na postel.
.
Sasuke si lehce nervózním pohledem přeměřil ty donesené věcičky, se kterými měl rozličné zážitky, některé krásné a příjemné a jiné… na které raději ani nechtěl vzpomínat, ale stejně se tomu neubránil. V jeho velkých tmavých očích se objevil záblesk strachu, přestože racionálně věděl, že Itachi by mu nikdy neublížil. Aspoň vědomě ne, ale mohlo by se stát, že by třeba… omylem…?
.
Itachi si všiml, že Sasuke znervózněl. Tak trochu s tím počítal, byl to jeho druhý sex od toho incidentu. Místo slov se rozhodl konat činy. Rozněžněle brášku políbil. Začal jejich polibek prohlubovat, stáhl mu boxerky o kus dolů a poslepu si na prsty vymáčkl lubrikant, zavítal k sevřenému konečníku, kde se začal činit.
.
Sasuke sebou lehce škubl, když mezi půlkami ucítil kluzkou vlhkost lubrikačního gelu, tak nějak si na to minule nestačil zase zvyknout. Bylo to takové… známé a přitom jakoby cizí. Nevědomky nechával svaly stáhnuté, těch nepříjemných vzpomínek sice bylo málo, ale zato se svou bolestivostí vryly pořádně hluboko do jeho podvědomí.
.
Itachi cítil Sasukeho napjatost, přemýšlel, jak by mu mohl pomoci od strnulosti. Mohl by zkusit to, co nedělával příliš často, či spíše skoro vůbec. Určitě to pro něj bude příjemné. "Otoč se," zašeptal tónem silně podbarveným vášní.
.
Sasuke se na něj podíval se směsicí nedůvěry a strachu. Moc se mu do toho nechtělo, Madara si ho taky vždycky bral napoprvé zezadu… Nechtěl ale před Itachim vypadat jako totální srab, takže si nakonec přeci jen lehl na břicho, i když mu přitom bylo všelijak.
.
Itachi nahrabal v batohu papírové kapesníčky a jeden vytáhl. Chtěl Sasukemu přípravu zpříjemnit, pozdvihl ho v bocích druhu nahoru, stáhl jeho spodní prádlo úplně. Zvědavě nechal rozeběhnout své ruce po krásných stehnech a udělal si mezi nimi prostor. Kapesníčkem zajel mezi hýždě a utřel gel mezi nimi. Teď už zbývalo jediné, roztáhl ty přitažlivé polokoule, zabořil obličej mezi ně a hbitým jazykem vnikl do Sasukeho análu.
.
Sasuke nejprve asi dvě vteřiny držel, než mu došlo, čím je ten vlhký teplý a docela příjemný pocit zapříčiněn. Následně vyjekl šokem a mrskl sebou jako uštknutý. "Itachi!" štěkl, když se odkulil stranou a s malinko rozšířenými zorničkami si ho měřil, "to je ne-" Zarazil se při výběru slova, nebyl si jistý, co chce vlastně říct. Nechutný? Původně to měl na jazyku, ale svým způsobem i lízání u holek bylo nechutný a on to dost aktivně kdysi prováděl. "Nehygienický," dořekl potom o něco diplomatičtěji, "nechci, abys něco chytil." Třeba žloutenku, i když pokud věděl, Itachi byl proti ní očkovaný, nebo aspoň proti všem typům, na které očkování bylo.
.
Itachi se prvně vyděsil jeho zbrklému úniku, než pochopil, že to asi ještě nikdy nezažil. "Sasuke, nemusíš se bát. Je to příjemné uvolnění. Nebojím se, že bych něco chytil a… líbat tě potom nebudu, toho se nemusíš strachovat." Určitě by mu to mohlo být nepříjemný, takže se o to nemíní ani pokoušet. "Sasuke, otoč se zpátky."
.
Mladší Uchiha si ho chvilku měřil velkýma uhlovýma očima, než se nervózně pousmál. Tak nějak mu došlo, proč asi chce Itachi tohle provozovat. Silou vůle nasadil nepříliš zdařilý veselý výraz a objal bratra kolem pasu. "Itachi, tohle nemusíš dělat. Nemusíš se uchylovat k něčemu, co je ti proti srsti, aby… já… u-uvolním se i tak," pípl tiše.
.
"Není mi to proti srsti, kdybych nechtěl, tak to nedělám, nemyslíš?" Také brášku něžně objal a políbil na rameno. Chvilku se Sasukem udržoval pevný oční kontakt, než se mu znovu jemně nakázal: "Otoč se, myslím to vážně." On sám byl jednou ten, kdo tuhle zvláštní techniku přijímal a nebylo to vůbec špatné.
.
Sasuke váhal. Neměl s touhle praktikou vůbec žádné zkušenosti a ani nevěděl, že se to dělá, protože až na jedinou výjimku gay porno nikdy nesledoval a v heteru se to nějak nenosilo, nebo na to nenarazil. Navíc ani s Shisuiem tohle nikdy neprovozovali. Ještě jednou si tedy Itachiho pochybovačně přeměřil, ale nakonec se pomalu překulil zpátky na břicho a trochu napjatě a nervózně se zachvěl.
.
Itachi s uspokojením sledoval jeho podvolení. Nevrhl se na něj, jen si hrál s jeho pokožkou na zadku, vtiskával do kůže drobné polibky a rozvláčnými pohyby hladil pevná stehna, než znovu zavítal mezi hýždě. Pěkně pomalu je odtáhl od sebe a jazykem vnikl do drobného otvoru.
.
Sasuke se kousl do rtu. Tohle bylo tak… zvláštní. Zvrhlé, zvrácené, hříšné, a přitom… ten mokrý dotyk byl sakra příjemný! Musel si na to samozřejmě zvyknout, ze začátku mu to přišlo divné, ale potom musel dokonce zadržovat steny, aby nedal hlasově najevo, že se mu něco tak perverzního zamlouvá.
.
Itachi se párkrát odtáhl, aby se mohl pořádně nadechnout a rukou vjel pod Sasukeho, kde začal třít jeho penis. Zdálo se mu, že se mladíkovo tělo začíná uvolňovat, což bylo jen dobře. Když už se dostali tak daleko, potřeboval ho vzrušeného a povolného. Nebylo třeba, aby se zbytečně přepínal a tím si způsoboval nepohodlí.
.
"A-aaah…" Sasukemu nechtěně uniklo procítěné zasténání. Itachiho jazyk byl tak úžasně hbitý, teplý a vlhký a jak jím starší bratr obratně kmital, dráždil jeho nervová zakončení v okolí svěrače, zevnitř i zvenčí. Po Sasukeho tvářích se rozlila červeň a jeho tělo začalo sálat horkem. Nechával se unášet tou dosud nepoznanou slastí. "Itachi…" zakňučel roztouženě, "tvůj jazyk… je tak úžasný…!"
.
Itachi se líbilo nechat brášku trpět tímto způsobem. S konečnou platností se odtáhl, ale ruku na bráškově erekci nechal a kmital s ní v pravidelném tempu. Prsty si otestoval Sasukeho roztažení a přidal gel, chvilku ho ještě roztahoval, než uznal, že by to mohlo stačit. Natáhl si latexovou ochranu a pěkně ji potřel lubrikantem.
.
Sasuke byl ještě poněkud omámený z té předchozí akce, že to další prstění vnímal spíš jen okrajově. Lehce se vzpamatoval až ve chvíli, kdy se o jeho konečník otřelo něco kluzkého a oblého. Projelo jím mírné úzkostné zachvění a nervózně se po bráškovi ohlédl. Ačkoliv nahlas by to asi Itachimu nepřiznal, měl z následujících chvil trochu strach.
.
Itachi se brášku ještě víc pozvedl na kolena a roztáhl mu stehna pěkně od sebe. Stále dráždil jeho erekci a pomalinku se zasouval dovnitř. Nespěchal a nechával Sasukemu prostor, aby se mohl přizpůsobit. Byl tak pevně sevřený, ale podařilo se mu dovnitř dostat na doraz. Nijak se nepohyboval, sklonil se a líbal mladšího bratra mezi lopatky.
.
Sasuke se lehce chvěl, když do něj Itachi pronikal, a zatínal prsty do povlečení. Nebylo to zrovna nejpříjemnější, bolelo to, ale méně než naposledy se Shisuiem, dalo se to přežít. Poněkud roztřeseně vydechl, když ucítil, jak se Itachiho slabiny dotkly jeho zadku. Zvládl to! Opřel si rozpálené čelo o polštář a snažil se přivyknout na to těleso uvnitř svých útrob.
.
Itachi se snažil svým hlazením a polibky brášku uklidnit. Cítil, jak se drobně chvěje a čekal, než třes vystřídá slastné zasténání. Náruživě se věnoval honění svého bratra a sám zůstával nečinný. Pokoušel svou výdrž, Sasuke ho uvnitř svíral, že měl každou chvíli pocit, že vyskočí z kůže.
.
Po několika minutách si Sasuke na to roztažení celkem přivykl a trochu se uklidnil. Podařilo se mu soustředit se hlavně na tu rozkoš, kterou mu přinášela Itachiho ruka pilně se činící v jeho klíně. Byla spalující a velmi talentovaná, odháněla bolest. "Už… je to dobrý," špitl Sasuke po chvíli, kdy si byl jistý, že vydrží, když se Itachi začne pohybovat.
.
"Kdyby… kdyby to bylo zlé, tak řekni a já se stáhnu," ujistil ho Itachi a pomalu se rozpohyboval. Soustředil se na to, aby přírazy byly plynulé a hladké. Tiše zasténal, ještě nikdy neměl možnost si užít se Sasukem sám. Vždy u toho byl Shisui nebo se dostali jen k líbání a hlazení. Měl pocit, že je naprosto spokojený a to ještě nebyl ve slastných výšinách.
.
Sasuke sice ještě těch prvních pár přírazů držel zuby pevně stisknuté, za tu jednu jedinou příležitost po tak dlouhé pauze v análním sexu neměl jeho konečník ještě možnost se tomu zase tak nějak přizpůsobit, ale snažil se proti Itachimu nebránit, aspoň vědomě, nechtěl mu to znesnadňovat. Držel povolně jako ovečka a po nějaké době musel uznat, že to vlastně není tak špatné, jak ho bráška tak těsně zaplňoval…


Pečení se tak trošku zvrhlo. Nachytá je někdo?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Káťa Káťa | E-mail | 2. února 2017 v 8:12 | Reagovat

Tohle mi nepřijde fér vůči Shisuimu.. Já vím, že on si dřív se Sasukem užíval.. Ale to přece byla jiná situace.. Docela bych byla pro, aby je načapala a Sasuke si ho pak udobřoval..Itachi je jak anděl.. Ztělesnění krásy a dobroty.., ale tady neeeee :D cucák :D

2 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 2. února 2017 v 14:50 | Reagovat

super...Já věděla, že dojde na nějaké prasárničky :3
Řekla bych, aby je načapal Shisui, ale ten šel s Mikoto, tak jedině, že by šel napřed a Mikoto někde zůstala. :D

Těším se na další díl

3 Kamila Kamila | Web | 3. února 2017 v 15:14 | Reagovat

Už jsem si myslela, že došel sexuální dech, ale nestalo se, naštěstí. Jsem zvědavá na další, hihihi. :-)

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 3. února 2017 v 22:55 | Reagovat

[1]:Cucák :D :D Asi tak. Shisui na něj má výhradní právo a pečetí viď.
[2]:Mikoto chudera nebude moct jít ani domů. Třeba by mohla Shisuie poslat pro peněženku, kterou zapomněla doma.
[3]:Dechu je dost neboj, všechno zmáknou.

5 andaateikaa andaateikaa | 6. února 2017 v 23:54 | Reagovat

Tak si tak čtu, doháním kapitoly, a najednou je tu poslední vydaná? Teď už budu muset čekat s ostatními na další díly. Achjo... :D
Oblíbila jsem si to, super napsané. :)

6 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 7. února 2017 v 7:26 | Reagovat

[5]:To je na dočítání to nejlepší, když víš, že nemusíš čekat, ale pak přijde poslední vydaný díl a zklamání, že to nejde popohnat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.