Získat srdce lva LVII. - Hnízdečko lásky

16. února 2017 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Získat srdce lva 3
Zdá se to jako idyla. Společný byt, kde mají volnou ruku ke všemu, co je napadne. Nemusí se ohlížet na to, jestli je čirou náhodou někdo nevidí. Mohou se úplně uvolnit a užívat si. Navíc malinký chlupáč, je příjemné oživení domácnosti a hlavně Sasuke z něj má velkou radost.


"Už jsme doma," zahlaholil Itachi hned po vstupu do bytu. Uvnitř bylo podezřelé ticho, jen za chvíli se přišel kouknout Tilikum, kdo je doma. "Kde máš páníčka?" Podrbal kocoura mezi ušima. Sasuke je vždycky chodil vítat a dnes nic.
Shisui měl v plánu se dnes akorát zašít do postele, ale šel hledat jejich broučka. Našel ho v obýváku spokojeně oddechovat. Oddělal mu prameny z obličeje, aby ho nelechtaly, a rozněžněle pozoroval jeho uvolněnou tvář.
.
Sasukemu se nejprve jen mírně zachvěla víčka, když mu Shisui odstranil vlasy z tváře a aby mu nepadaly zpátky, vstrčil mu je za ucho. Nejmladšího Uchihu to však hned neprobralo, ale za chvilku jeho tělo tak nějak zaznamenalo, že ohřáté místo po kočce začíná vychládat, což vedlo k tomu, že se nakonec pozvolna probral, aby zjistil příčinu. Pomalu otevřel svoje velké černé oči, pár okamžiků mžoural, než se zaměřil na bratrance před sebou. "Ahoj," pozdravil ho a zívl, "už jste dorazili? Jakej byl den?"
."Dobrý," zabručel Shisui ještě poněkud nabručeně, ale pak si uvědomil, že Sasuke za jeho náladu nemůže. "Promiň, ale tvůj bratr je hrozná držka," postěžoval si a políbil ho lehce na rty.
"Já to slyšel," ozvalo se z chodby a za chvilku se objevil i majitel hlasu. "Ahoj, Sasu." Taky ho na uvítanou políbil a počechral mu vlasy, které Shisui tak pracně upravoval.
.
"Ahoj." Sasuke krátké důvěrnosti oběma opětoval a protáhl si ztuhlé svaly. "Že vy si taky nedáte pokoj," prohodil potom a těkal očima od jednoho k druhému. Pořád se tak škádlili a provokovali, i když Shisui měl naopak většinou navrch. Ale byl rád, že si zachovávali toho lehce dětinského ducha, kdyby se chovali upjatě a konzervativně, byla by s nimi pěkná nuda.
.
"Dneska za to může Itachi, zase má problém s mým řízením a pěkně mě nasral," žaloval Shisui jako malé děcko, ale nemohl si pomoct. Jeho žaludek s hlasitým zaškrundáním ho ale vyrušil v dalším spílání. "Hádky odročuji, musím něco sníst nebo tě láskou sním." Vydal se do kuchyně, kde měl v plánu slupnout něco dobrého.
.
"Jsi konzumní, Shisuii," zavolal za ním se smíchem Itachi. Sám měl taky docela hlad, ale nedokázal odolat, aby si napřed nepřisedl k bráškovi a neobjal ho kolem ramen. "Co ty, jak ses měl?" broukl do jeho vlasů, když tak spokojeně nasával jejich milovanou vůni.
"Jo, dobrý," přikývl Sasuke a trochu se k němu přitulil, "jen jsem malinko unavený."
.
"Já nejphem konphumnhní!" odporoval mu Shisui z kuchyně, kde už evidentně stihl najít něco poživatelného a soukat to do sebe.
"No jasně," řekl Itachi tiše, aby ho nebylo slyšet do druhé místnosti. "Je hroznej, ale nedokážu si už život bez něj představit. Jestli jsi unavený, tak si běž lehnout, broučku," zašvitořil něžně dlouhovlasý Uchiha.
.
"Na to bude dost času v noci," mávl Sasuke rukou, "dneska spíš u mě ty, viď? Ráno mám přednášku až od devíti, tak mě, prosím, nebuď."
"Neboj," ujistil ho Itachi a jemně ho pohladil po tváři, "stejně se moc rád dívám, jak spíš. Vypadáš tak hrozně roztomile."
"Ale jdi," odporoval Sasuke a lehounce se začervenal, "ve spánku vypadá každej blbě, když se nekontroluje."
.
"To si jen myslíš, máš uvolněný výraz a tváříš se tak nevinně, až by člověk nevěřil jaký si čertík… moc jsem se dneska na tebe těšil. Celý den jsem očima posunoval ručičky, abych už mohl jít domů," zavrněl Itachi oddaně a natiskl brášku na sebe. Jemně ho hladil, jako by byl to nejcennější na světě.
.
"Taky jsem se na tebe těšil. Na vás oba," špitl Sasuke a jedním prstem přejel Itachimu po hraně čelisti, než se k němu naklonil a bez otálení přitiskl svoje hebké rty na jeho. Bylo tak skvělé, že tyhle drobné projevy lásky a náklonnosti už nemuseli tajit, v tomhle bytě ne. Měkce se otíral o Itachiho ústa a div že nevrněl spokojeností jako Tilikum.
.
Itachi se nebránil a užíval se jejich něžného spojení. Neodolal, aby neochutnal Sasukeho ústa, když už si byli tak blízko. Bráška se podvolil a pustil ho dovnitř. Nemusel se bát, že je někdo vyruší, tedy, až do chvíle, než se nad nimi ozvalo.
"Itachi, právě jsem objevil tajemství tvého žití." Ušklíbl se Shisui hraně. Měl napapané bříško a mnohem lepší náladu, než po příchodu.
.
"Hahaha, já zase už vím, co sis dal k večeři. Vtipnou kaši, co?" zakřenil se na něj Itachi, když se neochotně odtrhl od bráškových úst. Nemohl tvrdit, že by vydržel bez jídla, ale pravdou bylo, že když byl takhle se Sasukem, jisté fyziologické potřeby prostě musely ustoupit potřebě být s ním a muchlat se s ním. "Navíc… neříkej, že ty bys odolal…" zavrněl pak podmanivě a zahleděl se na nejmladšího Uchihu s neskrývanou touhou.
.
"No já nevím," protáhl hraně, "taky bych neodolal. Sasuke je totiž sám o sobě přitažlivý dost a když k němu navíc chovám určitý cit, tak si nemůžu pomoct, abych ho láskou nesnědl, proto se musím prvně stavit v kuchyni. Přece nechceš o našeho myšpulínka přijít?" On mohl tělesné potřeby ignorovat dost dlouho, ale ony o sobě dávaly dost hlasitě najevo.
"Ty seš taková kecka, Shisuii, že by sis na to měl udělat oprávnění." Jednou ho z bratrance určitě klepne.
.
"To jsem nevěděl, že máš kanibalistický sklony, Shisuii," bavil se Sasuke, "druhej Hannibal Lecter, co? Přece jen ti k Vánocům koupím tu jeho masku."
"To by nebylo špatný," zasmál se Itachi, "aspoň by toho tolik nesežral. A ani by se s tebou nemohl líbat." Škodolibě na svého bratrance vyplázl jazyk a znovu si na několik okamžiků přivlastnil Sasukeho horká úžasná ústa, kterých se ani po více než ročním vztahu nedokázal jednoduše nabažit a ani nepředpokládal, že k tomu někdy dojde.
.
Shisui na ně chvíli hladově díval, než hupl na volné místo vedle Sasukeho a bezděčně ho pohladil po stehně. Svými rty přejel po hladké šíji, kterou mu Sasuke tak nestydatě nabízel k polaskání.
.
"Mmm…" zavrněl Sasuke do Itachiho pusy, miloval takovéhle důvěrnosti, tím víc, že teď už je nemuseli nijak krotit, aspoň tedy v jejich hnízdečku lásky ne. Vztáhl jednu ruku dozadu, aby na Shisuie dosáhl.
.
Nejstarší Uchiha se natiskl blíž a volnou rukou začal šmejdit po Sasukeho těle. Jeho vize dnešního včera se rychle rozpadala ve vlnách nadrženosti a vášně, které v něm probouzel kontakt se Sasukem.
.
Sasuke si samozřejmě na takový postup vůbec nestěžoval a pomalinku se začínal rozpalovat, když jejich milostné hrátky nečekaně přerušil Tilikum, který mu vyskočil na kolena a hlasitě zamňoukal, jak se dožadoval pozornosti. "Tilly, ty jsi kazišuk," zasmál se nejmladší Uchiha následně.
.
"To tedy jo," loupl po něm okem Shisui, "Navrhuji, abychom si skočili do sprchy, protože Itachi smrdí jako chodící hnůj a jako psinec. Potom se můžeme na letišti oddat dalším činnostem." Nechtěl, aby se s nimi Sasuke mazlil, když byli smradlaví a upocení z práce.
"Jsem pro," souhlasil Itachi. Do sprchy se taky těšil a spojit to dohromady bude příjemné. Zvlášť, když zrekonstruovali koupelnu. Udělali si velký zděný sprchový kout, kde bylo místa habaděj a před Mikoto to ukecali, že je to teď největší novinka.
.
"Dobře," pokrčil Sasuke rameny, něco takového mu pochopitelně vůbec nebylo proti mysli. Vstal z pohovky a vzal kocourka do náruče. "Co, Tilly, taky se s náma budeš koupat?" zasmál se a polechtal ho pod krčkem, až se Tilikum znovu spokojeně rozpředl.
"Pochybuju, kočky koupání nesnášejí," konstatoval Itachi a také mazlíčka pohladil, "až na tebe, Sasu."
"Co? Na mě? Já nejsem žádná kočka!" ohradil se Sasuke dotčeně.
"Kočka ne, ale kocourek jsi náhodou moc pěkný," broukl Itachi a s úsměvem ho zatahal za ucho, "akorát ocásek ti schází."
.
"To jo, mrštný, obratný, soběstačný a lísavý." Shisui také podrbal Sasukeho pod krkem, jako to on dělal jejich mazlíčkovi. "Rozkošný, co kdybychom mu dali obojek?" Sice měl za celý den zvířat dost, ale přišlo mu vzrušující používat i obyčejné věci. Občas měl pocit, že se v něm probouzí fetišista.
.
"Ty máš nápady," odfrkl si Sasuke a schválně mu ty prsty olízl, když zvířátko, tak zvířátko.
"Náhodou," přidal se Itachi výjimečně na Shisuiovu stranu, "mně se ta představa taky docela líbí." Sasuke byl jako mladý lev - nespoutaný, živelný, hrdý, temperamentní. Miloval ho takhle, protože to k němu prostě patřilo. Nenechal se omezovat a to bylo jenom dobře. Ale vidět ho s obojkem, jako zkroceného přítulného mazlíčka… to taky nebyl zrovna špatný obraz.
.
"Počkej na Vánoce, budeš mít dáreček… to mi připomíná strejdu, jak si minule rozbalil ten antivir. Jsem myslel, že padnu na zem a budu se chechtat ještě na druhý den. Ten jeho ksicht byl nezaplacení. Úplně bylo vidět, jak mu v hlavě šrotují kolečka a dává si to všechno dohromady a nakonec jak mu svitlo poznání." Byla to nejlepší pomsta jakou, kdy zažil. Madara je málem probodl pohledem, ale musel se notně snažit svůj vztek maskovat před Sasukeho rodiči.
.
"To máš pravdu," vyprskl Sasuke smíchy a tvář se mu úplně rozzářila jako vždycky, když si na tohle vzpomněl, "hahaha, natřeli jsme mu to, hajzlovi. Byl z toho tak vedle, že dokonce ráno odjel dřív, než jsme se vzbudili." I když ta první část Štědrého dne, kdy měl Madara ještě navrch, nebyla ani trochu příjemná, na to rozbalování dárků rád vzpomínal. "A všimli jste si, že už se pak o žádné splátce nezmínil? Došlo mu, že víme, že už na nás nic nemá," konstatoval s uspokojením.
.
"To jsem rád, protože to nebylo ani trochu příjemný, když měl eso v rukávu," podotkl Shisui a vešel jako první do koupelny. Shodil ze sebe oblečení a hodil ho do koše na prádlo. První vešel do sprcháče a namixoval příjemně teplou vodu. "Sasuke, čekám na tebe."
.
"No jo, už jdu," zavolal Sasuke a postavil Tilikuma na zem. "Tak běž, Tilly, do pelíšku," pobídl mazlíčka a s Itachim po boku následovali Shisuie, přičemž za sebou zavřeli dveře, aby k nim zvídavý kocourek nemohl. Sasuke si bez okolků přetáhl přes hlavu tričko a rozepnul černé rifle.
.
Shisui je oba přivítal pod hřejivým proudem a Sasukeho si napozicovali mezi sebe. Umývali se navzájem, líbali a nevinně osahávali takovým způsobem, až Sasukeho začalo do podbřišku tlačit Shisuiovo mužství a to samé musel cítit i vzadu. "Nevím, jak to děláš, ale jsem z tebe úplně tvrdý," zašeptal nejstarší Uchiha tomu nejmladšímu do ucha a jemně ho skousl.
.
"Ale já skoro nic nedělám," zasmál se Sasuke, který ovšem už také nebyl tak docela v klidu. Ne že by byl naplno vzrušení jako ti dva, ale jeho penis už se stačil také probudit k životu. Mokrý dotek jejich těl byl prostě rajcovní, obzvlášť když se jim obou mohl dotýkat a zkoumat jejich těla, která sice dobře znal, ale stejně to pro něj bylo pokaždé skvělé, když je mohl mapovat dlaněmi.
.
"Pojďme do tvého pokoje," zavrněl Shisui následovně. Už se těšil, jak si ho vezme, jak splynou v jedno a jak bude sténat Sasukeho jméno. Jejich vztah byl dlouhý skoro dva a půl roku a stejně mu to nezevšednělo. Vypnul vodu, aby nestihli zaprostestovat. Dneska si to s nimi chtěl užít, když tak hezky začali. Pěkná předehra a pak skvělý sex.
.
Sasukemu z toho prohlášení naskočila husí kůže, třebaže byl pod horkou vodou. Ale byla to taková ta příjemná, způsobená nadějným očekáváním. "Dobře," souhlasil s těžko skrývaným toužebným podtónem. Bylo to zvláštní, jak se na to těšil, když to nebylo tak dávno, co si to rozdávali naposledy. Vlastně o víkendu, což bylo méně než týden.
.
Shisui se nemohl dočkat a šel první. Bez jakéhokoliv zadrhnutí vstoupil do otcova bývalého pokoje. Prvních pár dní mu to dělalo problém, že Sasuke bydlí zrovna tady, ale pozměnil to tak k obrazu svému, že by zde pozůstatky po otci hledal jen stěží. Navíc se od jistého snu cítil být s otcem smířený. "Sasuke, máš tady chlupáče. Tilly, ty si fakt kasišuk. Nevím, kdo nám tě podstrčil."
.
Tilikum bral Sasukeho postel jako svůj druhý pelíšek. Přes den, když tam Sasuke ležel a četl si nebo ťukal do notebooku, tam spokojeně spal stulený, až po něm zůstával vyležený důlek. Přes noc ho vždycky nekompromisně vyháněli do kuchyně, ale často se stávalo, že když některý z nich zapomněl zavřít po večerce dveře, probouzeli se ráno Itachi a Shisui nejen vedle svého miláčka, ale i s kocourem, který se mezi ně vtíral. "Tilly, ty jsi hrozně majetnická kočka," zasmál se Sasuke a zvedl chlupatého mazlíka do náruče, "odnesu ho do pelechu, udělejte si zatím pohodlí."
.
"To se lehko řekne, ale hůř udělá." V Shisuiově klíně se neústupně dovolávala pozornosti erekce. Ostatně Itachi na tom byl nejinak. Oba dva tam seděli s trčící erekcí a čekali, než dojde původce toho všeho. Nejstarší Uchiha dlani lehce přejížděl přes tvrdý nástroj, potřeboval by od té mrazivo-vzrušující napjatosti odpomoct.
.
Sasuke složil kocoura do pelíšku, ale Tilikum z něj pořád vyskakoval a chtěl ho následovat zpátky do pokoje, bylo ještě brzo, obvykle ho vyháněli až později. Nakonec mu Sasuke s povzdechem musel jako úplatu nalít do misky další mléko, aby dal pokoj. Tohle zabralo, Tilly se jal radostně do té dobroty a nechal Sasukeho projít k sobě, přičemž za sebou nejmladší Uchiha zavřel dveře, aby neměli snad náhodou při sexu chlupatého stalkera.
.
Itachi se brášky ujal hned u dveří, jakmile jimi prošel bez přítulného mazlíka. Během nepřetržitého líbání ho jemně tlačil k posteli, až když neměl Sasuke kam uhnout, jej položil na pelest. Pěkně si ho povalil a kochal se tím nádherným tělem, miloval ho strašně moc.
Shisui se přikulil k boku mladého Uchihy a skoro až nábožně se dotkl světlé pokožky. Sjel k místu, kde byly vypálené plavky, a ukazovákem sledoval přechod.
.
Sasuke se chtě nechtě lehounce začervenal. Ani po takové době vztahu si ještě pořád nezvyknul na to posvátné vytržení, které se zračilo v očích obou jeho partnerů, když tak lačně hltali jeho nahotu, jako by byl nějaký řecký bůh. Sám sice zažíval něco podobného, když se mohl kochat jejich dokonalými mužnými proporcemi, ale asi ne zas až v takové míře. Nechal je chvilku přejíždět zrakem svoje štíhlé pružné tělo, než kývl hlavou na Itachiho, ať si k nim taky vleze na postel a Shisuiovi zajel do hustých černých vlasů v zátylí.
.
Shisui uposlechl ruku, jež ho k sobě potahovala a způsobovala mu velmi příjemná muka, když vlasy hladce projížděla nebo je tiskla v hrsti. Cítil se Sasukemu naprosto oddán a v láskyplných, postupně vášnivějších polibcích mu to dával náležitě najevo. Divoce proplétal jejich jazyky, hráli smyslnou hru bez pravidel a nemohli se toho nabažit.
.
Sasuke spokojeně přijímal, co mu bylo dáváno, a zrovna tak i poskytoval. Z rozvernosti lehce kousl Shisuie do jazyka, jen tak, aby to nebylo bolestivé. Nechtěl mu ublížit, jenom ho ještě víc vydráždit. Na šíji ucítil Itachiho horká ústa a bráškovy dlaně se rozběhly po jeho odhaleném těle. Přejížděly po každém centimetru kůže, až si jeho prsty začaly pohrávat s jeho bradavkami. Tiše zasténal.
.
Shisui okamžitě kousnutí oplatil a ihned místečko pohladil jazykem. Ani on nebažil po tom mrzačit své milence, rád škádlil a pohrával si s nimi. Ruku šmejdící po opálení přesunul na stehna a hladil je v dlouhých dotecích. Vnitřní strana byla nádherně citlivá, skoro se dotýkal vzrušeného údu, ale spokojil se jen s pokožkou okolo a nenápadnými otřeními o erekci.
.
"Uhmm…" Sasuke musel přiznat, že se mu společná péče partnerů více než zamlouvala. Vlastně to bylo paradoxní, cítil se malinko provinile, protože měl z jejich trojitého vztahu pochopitelně největší výhody. Itachi a Shisui k sobě navzájem mileneckou láskou příliš přitahování nebyli, sotva že se občas uvolili políbit nebo se trochu hladit. "Přijdu si trošku blbě," přiznal nejmladší Uchiha omámeně.
.
"A proč, prosím tě?" Shisui neviděl žádný důvod, proč by měl. Vždyť se teď mazlili a všichni si to užívali. Ač dal Sasukemu prostor k mluvení tím, že se odtáhl, své ruce nechal tam, kde byly, jen se staly vtíravější.
.
"Vždycky v sexu nejvíc těžím, když dojde na věc," pousmál se Sasuke. Kdyby se mohl rozdělit na dva, klidně by to kvůli nim udělal, ale to bohužel jaksi nebylo možné, leda že by se naklonoval, ale to s jejich prostředky taky vlastně nebylo možné.
.
"A to je všechno?" Nejstarší Uchiha netušil, že Sasuke by se mohl zabývat pro něj takovou hloupostí.
"Nemusíš se tím trápit. Myslím, že můžu mluvit i za Shisuie, když řeknu, že jsme s naším stavem spokojení. Už nepřemýšlej nad takovými věcmi," doporučil Itachi a přisál se k heboučkým rtům.
.
Sasukemu bylo jasné, že ti dva si na to zřejmě zvykli a že nemá cenu o tom s nimi diskutovat. Tak jen doufal, že to Itachi myslel doopravdy vážně a jsou takhle oba dva šťastní. Vlastně byl dost rád, že se aspoň v posteli navzájem snesli a on si mezi nimi nemusel vybírat, protože to by bylo značně ošemetné.
.
Shisui už déle nedokázal odolávat a vzal Sasukeho tvrdý a štíhlý penis do dlaně. Začal ho v pravidelném tempu uspokojovat a jen se ušklíbl, když u něho přistála lahvička s gelem. Prvně jen tak nevinně nasucho přejel po sevřeném otvůrku. Nanesl si lubrikant a roztíral čirost v okolí, než ukazováčkem zavítal dovnitř bratránkových útrob.
.
"Uh-huh…" zareagoval Sasuke, když do něj Shisuiův prst pronikl. Od toho předvánočního čísla s Itachim před tři čtvrtě rokem se s definitivní platností zbavil nechuti k sexu jako takovému. Pravda, ještě dalších několik intimních sblížení mu dělalo problém se uvolnit, ale nakonec překonal i poslední zbytky strachu a začal si styk užívat jako dřív, než poznal z téhle stránky strýce Madaru.
.
Shisui si ho jemně a opatrně připravoval, aby mu následným vstupem neublížil. Nemusel se držet tak zpátky jako při svádění stoleté panny. Byl si jist, že Sasuke hned tak necukne, jedině že by ho to bolelo a on si dával záležet. Při prstění se k němu přidal ještě jeden zvídavý prstík.
Zatímco Itachi okupoval bratrova ústa. Prostředníčkem si spolu s dalšími dvěma bratrancovými prsty razil cestičku uzoučkými útrobami.
.
Sasukemu se po tvářích rozlila roztomilá červeň a jeho už tak celkem vysoká teplota ještě stoupla. Jeho pokožka doslova sálala a horkost uvnitř v těle se mohla téměř rovnat rozpálenému kovu, až na to, že sliznice byla měkká a vlhká a důkladně se kolem tří roztahujících prstů svírala. Ani to nedělal schválně, naopak, snažil se uvolnit, ale i tak byl jeho zadeček útlý a těsný. Vzrušovalo ho, jak ho prstí oba dva jeho milenci najednou, bylo to takové zvrácené, ale neskutečně rajcovní. Jeho polibek s Itachim nabíral na vášnivosti.
.
Kluci opustili Sasukeho horoucí nitro, byl připravený. Itachi se lehl na znak a spustil nohy z postele. Nechal si Sasukeho vyhoupnout na klín, trochu roztáhl jeho nohy od sebe, aby klesl, a mohli se o sebe otírat vzrušenými slabinami. Tiše zasténal, bylo to příliš dobré.
Shisui si natáhl kondom a důkladně ho potřel lubrikantem, až se leskl jako hladina moře. Stoupl za Sasukeho a tlakem mezi lopatky ho nechal trochu překlonit. Vlhkým žaludem se otřel o roztažený vchod a opatrně zatlačil.
.
"H-aaah!" Sasuke se kousl do rtu, jak do něj bratránek pozvolna vstupoval a razil si cestu jeho úzkým konečníkem. Nikdy to nešlo úplně hladce, musel postupovat pomalu a ohleduplně, ale když se snažil, šlo to prakticky bez bolesti, i když Sasuke měl pokaždé dojem, že je tam pro jejich náčiní, ať už Shisuiovo nebo Itachiho, hrozně málo místa. Když se bratrancovy slabiny dotkly pevných oblin jeho hýždí, po skráni mu stekla kapička potu a ukápla Itachimu na hruď. Kruci, byl v něm tak natěsno…
.
Shisui se snažil rozdýchat horké peklo, způsobeném Sasukeho svíráním. Nechával bratranci čas na přivyknutí, než se pomaloučku rozpohyboval. Nebylo třeba nikam spěchat. Nořil se znovu a znovu do těsňoučkého zadečku se zrychlující se razancí. Svými přírazy způsoboval tření mezi bratry.
Itachi při prvním pohybu jejich vzrušených údů o sebe zasténal a za zátylek si přitáhl Sasukeho blíž, aby se s ním mohl líbat. Potřeboval cítit jeho blízkost.
.
Sasuke kňučel rozkoší Itachimu do úst a znovu a znovu se do nich hladově vpíjel, jako by se snad celý rok nelíbali a on se to snažil dohnat. Shisui mu pravidelně projížděl prdelku, pronikal po celé nezanedbatelné délce, až to díky gelu vlhce mlaskalo, stejně tak, jako bylo slyšet pleskání kůže o kůži, když přirážel až nadoraz. Sasukeho vzrušený penis se zase v těsném prostoru setkával s Itachiho tvrdou erekcí a málem ho přivádělo k šílenství, jak se jejich tření zvyšovalo.
.
Shisui měl pocit, že pod náporem blaha snad omdlí. Sasuke byl tak neskutečně horký a on příliš předrážděný. Mladý Uchiha pro ně byl jako hodně silné afrodiziakum. Několikrát z něj vyklouzl a chvilku se jen otíral o jeho hýždě, aby ukočíroval své vzrušení a okamžitě se neudělal. Stejně brzy podlehl přirozené nutkavé potřebě se udělat a dravě si bral Sasukeho zezadu.
.
Sasuke už se prostě musel aktivně zapojit, protože potřeboval regulovat, respektive neustále zrychlovat tření o Itachiho slabiny, takže se divoce pohyboval na jeho klíně, čímž docházelo k prudkému stahování předkožky a zcela mimoděk při tom také vycházel vstříc Shisuiovi, u kterého pociťoval stejnou zvyšující se nutkavost, aspoň pokud mohl soudit z toho, jak zběsile ho začal šoustat.
.
Shisui se už rozkoši nebránil, nechal se jejích horkostí prostoupit až do konečků prstů. A sténal s každým přírazem hlasitěji. "Sasuke!" vykřikl naléhavě, když ho pohltila první vlna orgasmu. Pokračoval v kopulačních pohybech, dokud se mu pod vrcholem neroztřásla kolena a rukama se rychle zapřel o postel vedle Itachiho hlavy, aby je oba nepřilehl. Staršímu bratranci by asi nebylo zrovna dvakrát příjemné, kdyby se po něm váleli oba chlapi.
.
Oběma bráškům bylo víc než jasné, že Shisui už je hotový, však také sami neměli k orgasmu daleko. Ačkoliv si Sasuke zprvu myslel, že je to nemožné, ještě víc zrychlil tempo otírání o Itachiho erekci, až se vlastně docela divil, že mezi nimi ještě z toho vášnivého a hříšného tření nevznikl oheň. Možná k tomu ale nebylo daleko, protože vnímal žhavé slastné plameny, které mu zevnitř olizovaly podbřišek, a když už si myslel, že mu tou rozkoší vypoví svaly službu, všechna ta horkost se náhle uvolnila a on se udělal s naříkavým zasténáním.
.
Itachi následoval brášku skoro ihned po tom, co na břichu ucítil jeho horké sperma. Slast postupně odeznívala a on si znovu přivlastnil ty heboučké rty, lehce pootevřené z nedávného prožitku.
Shisui se stáhl a opatrně vyklouzl ze Sasukeho sevřenosti. Uklidil kondom a lehl si vedle bratrů. Sledoval je a vnímal, jak je Sasuke nádherně zadýchaný.
.
Sasuke nějakou dobu nebyl příliš schopný jakékoliv činnosti, jenom vyčerpaně ležel na bráškovi a doufal, že ho svou vahou příliš netíží. Nezdálo se však, že by si Itachi na něco takového stěžoval, naopak, tiskl ho k sobě, hladil ho po zádech a měkce líbal na smyslně zrudlé rty. "To bylo úžasný," hlesl konečně nejmladší Uchiha, když odezněly největší účinky té neskutečné rozkoše.
.
"Mám stejný názor," broukl Shisui měkce a položil svou ruku a Sasukeho, kterou se zapíral do postele, aby na bratrovi úplně neležel. Sledoval partnerovu rozkošnou tvářičku a dmula se v něm vlna toho nejčistšího citu, musel mu sdělit svoje city, byť jeho vyznání slyšel mnohokrát. "Miluju tě."
Itachi na tom byl úplně stejně, takže řekli tutéž větu unisimo zaráz. Bylo to vtipné a zároveň krásné.
.
Sasuke napřed musel chtě nechtě vyprsknout smíchy, ale slyšet ta dvě nejkrásnější slova od nich obou v ten samý moment ho naplnilo rozněžnělým pocitem, který se v jeho srdci rozhořel jako neuhasínající symbol jeho lásky k těm dvěma mladíkům, kteří pro něj znamenali celý svět… celý vesmír. "A já zas miluju vás," zašeptal vroucně, i když to ani vyslovovat nemusel. Jeho oči, velké tmavé a hluboké studánky, byly naplněny láskou až po okraj.


Povídka nám pomalu ale jistě končí. Rozlučte se ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 andaateikaa andaateikaa | 16. února 2017 v 17:10 | Reagovat

Taková ňamkózní kapča. :) Jé, nechci konec, ale co se dá dělat.

2 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 16. února 2017 v 18:59 | Reagovat

Ani nevíš jak se rodiče divili mým červeným tvářím a chechtání se. (Ano Amanda si zase četla v přítomnosti rodičů)
Ukecala jsem to na vtipný odstavec, ale tvářili se u toho všelijak- Doufám, že se nikdy nedozví, že jsem Yaoistka.
Těším se na další díl a jestli to ukončíš moc brzy, tak si mě nepřej! :3 Jinak je to slaďoučký ^^

3 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 17. února 2017 v 22:33 | Reagovat

[1]:Konec je nnevyhnutelný začátek ;)
[2]:To si teda odvážní číst Lva před rodiči :D No, dnešní rodiče jsou pořád hodně konzrvativní, i když se to trochu začíná zlepšoval, ale oc je doma na to jsou přísnější. Co je to moc brzy? 3:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.