Získat srdce lva LVIII. - Dovádění

23. února 2017 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Získat srdce lva 3
Tilikum je s vývinem situace velmi nespokojený a mňouká za dveřmi o sto šest. Jenže kluci nemíní povolit. Navíc, teď nepotřebují kočičí doprovod, když chtějí dělat jisté intimní věci, u kterých kočka nemusí vůbec být. Dneska to bude hodně divoký podvečer.


Shisui by nikdy nic nevyměnil za pouhý pohled či dotek Sasukeho. Příliš ho miloval a jen doufal, aby to jednou nespadlo do chorobné závislosti, protože to by mu bratranec si jen tak neopustil.
Za dveřmi se ozvalo smutné kočičí zamňouknutí. Předtím byli příliš zaměstnání, než aby ho slyšeli. Tilikum se zřejmě cítil odstrčený a chtěl jít za nimi.
.
"Chudáček Tilly," politoval mazlíčka Sasuke a odkulil se z Itachiho, aby ho nadále netížil, "začali jsme dneska brzo, je mu smutno. Nemám jít pro něj?" Ten kocourkův nářek v něm vzbuzoval lítost.
"Sasuke, právě jsme měli sex. Jsme tu nazí, zpocení a my dva navíc i ulepení od spermatu," připomněl mu Itachi, kterému se to nezdálo jako vhodný nápad, pustit sem teď kočku.
.
"To je pravda, teď jsi jenom náš," zavrněl Shisui a přitiskl si Sasukeho k sobě, "Tilly tě má pro sebe mnohem víc času než my dva dohromady. Takže zapomeň na svou útlocitnost a věnuj se nám. Taky potřebujeme pohladit, abychom nestrádali." Rty se lehce otřel o šíji mladého Uchihy a jemně ho k sobě tiskl.
.
"Snad nežárlíte na kočku," uchechtl se Sasuke, ale ochotně svými dlaněmi přejel po Shisuiově odhalené hrudi, vždycky ho bavilo dotýkat se pevných hladkých svalů.
"Kdo žárlí, ten miluje," ujistil ho Itachi, který pro změnu zasypával motýlími polibky Sasukeho lopatky. Mňoukání za dveřmi neustávalo, dokonce se zesilovalo, když Tilikum slyšel hlasy svých páníčků.
"Mohli bysme mu pořídit kamaráda," napadlo Sasukeho, "že by se zabavil, zatímco my spolu…"
"V žádném případě," zhrozil se Itachi, "nakonec by to dopadlo tak, že by oba chtěli k nám a bylo by rámusu dvojnásobně."
.
"Nesmíš mu všechno dovolit, kdybychom ho teď k sobě pustili, tak si to zapamatuje a příště to bude vyžadovat znovu, a jak mu potom vysvětlíš, že nemá otravovat?" Nemůžou mu všechno dovolit, potom by doma měli grázlíka a ne milou micinu. Stejně si kočky dělají, co uznají za vhodné, ale musí to držet trochu v mezích. Zatím si pohrával se Sasukeho prsty a líbal jejich špičky.
.
"No jo, no jo," povzdechl si Sasuke. Uznával, že ti dva mají pravdu, Tilikum byl velmi učenlivý kocourek. Ale bylo těžké ty jeho hlasové projevy ignorovat, měl pro něj prostě slabost, obzvlášť když mu Tilly vřelou náklonnost oplácel. Nicméně teď by jeho přítomnost asi opravdu nebyla žádoucí, tohle byl jejich večer a ostatně i on by si připadal dost divně, kdyby je Tilikum pozoroval zrovna při sexu.
.
"Neboj, já tě zaměstnán tak, že si za chvíli na nějakou kočku nevzpomeneš," zašeptal Shisui hříšností protkaným hlasem. Byť právě prožil neskutečně dobrý sex, tak ho Sasukeho intimní přítomnost lákala k dalším perverznostem. Rty přejel po krku, kde to stále rychle tepalo až k oušku, kde svým nenechavým jazýčkem obkroužil lasturu boltce a přisál se k jemné kůži hned za ním.
.
Sasuke procítěně zavzdychl, laskání svojí citlivé erotogenní zóny prostě nemohl ignorovat, jeho smysly na to reagovaly velmi intenzivně. "Umm…" zapředl s roztouženým podtónem a jen napůl vážně se zapřel Shisuiovi o hruď, aby ho odstrčil, "n-nech toho… aaah… jestli nepřestaneš, tak za sebe neručím." V létě oslavil nejmladší Uchiha dvacetiny, ale jeho sexuální chtíč dosud odpovídal nadrženému teenagerovi.
.
Shisui zintenzivnil láskání erotogenní zóny. "Vážně? Tak to chci vidět, co uděláš, protože já nemíním přestat. Budu tě lízat, dokud se neuděláš." Vlhce a horce olízal kůži na místečku, které moc rád okupoval a rukou sjel až na Sasukeho bok, kde ho zvědavě zkoumal, až jsem na zadeček, sevřel jednu půlku ve své ruce.
.
Sasuke musel zasténat, jak silné impulsy chtíče Shisuiovo počínání vysílalo do jeho nervové soustavy.
Itachi nedokázal jenom tiše přihlížet, když měl brášku takhle hezky na dosah. Věděl o jeho citlivém místečku stejně jako bratranec a rozhodl se vyzkoušet, jaký vliv bude na Sasukeho mít dvojité laskání této oblasti. Nahnul se k němu a hrotem jazyka zaútočil na bráškovo ouško z druhé strany.
Sasuke zakňučel slastí a musel přivřít oči. Po páteři mu přebíhaly horké vlny vzrušení a díky jejich spojené péči začal nezadržitelně tvrdnout. Zatraceně, tohle bylo tak dobré!
.
Shisui se vyžíval v mučení Sasukeho tímto příjemným způsobem. Volnou rukou hladil jeho bok, bříško až nezadržitelně sjížděl do slabin, kde potkal Itachiho ruku. Po chvilkové výměně názorů mezi oběma končetinami objal bratránkovo ztopoření a dlouhovlasý Uchiha se musel spokojit s masírováním varlat a v laškovném zajíždění mezi půlky.
.
Sasuke tlumeně vzdychal rozkoší, kterou mu kluci způsobovali. Měl co dělat, aby jim nevycházel vstříc pánví a nedal tak najevo, že nad sebou ztrácí sebekontrolu. Kousl se do rtu, když jeden z Itachiho zvídavých prstíků poškádlil jeho drobný otvor a škádlivě do něj zajel pouhým prvním článkem. "Nghh," uniklo mu přes rty a po tvářích se mu znovu rozlila roztomilá červeň.
.
Itachi se otíral o Sasukeho plně ztopořenou erekcí a toužil se svým bráškou splynout v jedno. Jen si nebyl jistý, jestli to na něj nebude už moc, když si po jejich příchodu ztěžoval, že je unavený. "Sasuke… chtěl bych si s tebou… ale jestli si unavený, tak to necháme na jindy." V duchu zaúpěl, takhle blbě to podat, měl by si nalískat.
.
Sasuke se sám pro sebe pousmál. Naklonil se ke svému staršímu bratrovi a otřel se svými měkkými polštářky o ty jeho. "Co by sis se mnou chtěl?" zavrněl tiše a důvěrně se k němu přitisknul nahým tělem. Dobře sice věděl, co měl dlouhovlasý Uchiha na mysli, ale chtěl to od něj slyšet, chtěl, aby se Itachi naučil říkat, co se mu líbí a co by v posteli chtěl.
.
Itachi znejistěl, pořád měl v sobě zafixované, že nesmí bráškovi zkřivit vlas na hlavě. Chránil ho a hodně dlouho si odpíral cokoliv s ním, takže měl pořád pocit, že po něm něco chtít není nejsprávnější, ale když se k němu bráška tak vilně tiskl, bylo těžké odporovat. "Já… já bych se s tebou chtěl pomilovat," zašeptal tiše a jeho líce o něco víc znachověly.
.
Sasuke se musel držet, aby nevyprskl smíchy, jak byl ten Itachiho hlas nesmělý, skoro až kajícný. Prostě si nemohl odpustit, aby ho trochu nepoškádlil. "Tak pomilovat, hmm," protáhl rádoby přemítavě, "když já nevím, asi ne, hele, na to nemám náladu." Na vteřinku se odmlčel, načež se naklonil k Itachiho uchu, polechtal ho svým horkým dechem a potom do něj smyslně zapředl: "Ale kdybys mě chtěl třeba náhodou ošukat… dravě, divoce, vášnivě si mě vzít… tak to by byla jiná."
.
"Sasuke, neříkej to takhle," zasténal Itachi procítěně. V klíně mu při těch slovech prudce zatepalo, chtěl ho strašně moc a bratr nevypadal, že by se bránil, ale pořád tam byl ten syndrom staršího brášky. Pokaždé musel při jejich hrátkách polemizovat nad jejich vztahem, co si ještě může dovolit.
"Itachi, jestli nechceš, tak já si Sasukeho klidně vezmu. Budu ho šukat tak dravě, až bude prosit o víc, sténat se a kroutit slastí. Budu ho ojíždět…" Shisui neměl moc možností svůj perverzní proslov dokončit.
"Opovaž se. Chováš se jako zvíře," osočil se na něj Itachi a ochranitelsky si přitáhl Sasukeho k sobě. "Tobě už ho nenechám, seš nadrženej jako stepní koza." Dlouhovlasý Uchiha se chytil, Shisui měl přesně tohle v plánu, pěkně ho vyprovokovat.
.
"Mmm…" Sasuke si olízl rty. Ta Shisuiova slova ho taky nenechávala úplně v klidu, ani by mu nebylo proti srsti, kdyby se zrealizovala… Stočil svoje velké tmavé oči na svého brášku, který ho objímal, div že ho nepostrčil za sebe, jako by ho chtěl ochránit před Shisuiovým perverzním zrakem. Protože nebyl žádný hlupák, poznal, co bylo bratrancovým cílem a měl v plánu se také zapojit, Itachi by měl konečně překonat ten svůj nepochopitelný stud. "Ale, bráško," pověsil se mu na krk a políbil ho na hranu spodní čelisti. Rádoby s nevinnou vyčítavostí na něj zamrkal štěněcíma očima. "Já mám chuť si to s někým pořádně natvrdo rozdat… a když to nedovolíš Shisuiovi, v tom případě s tím budeš muset udělat něco sám. Přece mě nenecháš trpět touhou," pravil škádlivě.
.
"Sasuke, to víš, že nenechám… jen jsi si opravdu jistý, že to chceš tak, jak to říkáš… tvrdě? Můžeme se milovat něžně… já bych ti nerad ublížil." V Itachim pořád přetrvávaly pochyby ohledně jejich sexu. Pořád to pro něj bylo tabu, i přestože si spolu už tolikrát užívali.
Shisui postoupil v lákání o něco dál, chytil Itachiho ruku, navedl jeho prsty do vlhkého, trochu sevřeného otvoru a začal jimi Sasukeho pomalu šukat. "Dívej, jak je povolný, jak strašně moc po tom touží. Copak nechceš, aby tento zadeček projíždělo tvoje tvrdé péro?"
.
Sasuke zasykl slastí, bylo to tak rajcovní, tak stimulující… V rámci hry Vydráždit Itachiho na maximum poklesl na loktech, opřel se přední polovinou těla o matraci a ladně se prohnul, až jeho záda vytvořila elegantní křivku s rozkošnou rýhou páteře a hlavně tak víc vyšpulil tu svou dokonalou prdelku. Aby tomu nasadil korunu, ohlédl se přes rameno na brášku a schválně ještě malinko rozšířil tmavé oči, aby víc vyniklo jeho čisté bělmo a připomínal tak roztomilého malého kocourka prosícího o to, aby si ho Itachi vzal. Když viděl, že od něj starší bratr nemůže odtrhnout zrak, škádlivě trošku zavrtěl zadečkem, aby ho konečně přiměl k činům.
.
Shisui jenom kroutil hlavou nad Itachiho nezlomnou odolností. Kdyby bylo na něm, už dávno by to mohli mít za sebou. Sasuke se tak nabízel, že měl sto chutí odstrčit toho mravomila a ojet mladíka sám. Vytáhl z krabičky kondom a hodil ho po dlouhovlasém Uchihovi. "Už ho, prosím tě, ojeď nebo se bude muset udělat sám."
Itachiho sebeovládání klesalo s každou vteřinou, kdy ho bráška tak necudným způsobem lákal. Jeho sevřený konečník přímo volal po jeho ztopoření. Zasténal, sebral hozenou ochranu a navlekl ji na tvrdou erekci. Neopomněl ji pečlivě potřít lubrikantem a raději přidal i jednu dávku dovnitř Sasukeho. Prsty otestoval roztažení a začal do Sasukeho opatrně a pomalu vstupovat.
.
Navzdory svým předchozím řečem držel Sasuke nejprve nehnutě a snažil se uvolnit, aby penetrace nebyla bolestivá. Mohl si to rozdávat tvrdě, ale teprve až potom, co si přivykl na větší roztažení, ze začátku bylo třeba postupovat jemněji, přece jen byl dost úzký. Nechal tempo pronikání na Itachim a jen se mu to snažil usnadnit tím, že se moc neošíval a zůstával v klidu. Zrychleně dýchal, jak se do něj bráškův penis nořil a roztahoval ho.
Itachi se hryzal do rtu a musel se při pronikání držet, aby postupoval neuspěchaně, protože jakmile jeho žalud obklopilo to úžasné těsné horko, měl chuť okamžitě přirazit až nadoraz. Jak si pomalinku razil cestu těmi sevřenými útrobami, přemýšlel, jestli z toho nevyletí z kůže, jak nádherně uzoučký Sasuke byl.
.
Shisui se položil na bok vedle a pozoroval, jak jim to jde. Co se jejich vztah rozšířil na tři členy, tak si občas připadal jako voyerista, když je sledoval při sexu. Rozhodně to bylo rajcovní si představit, že úplně stejně se Sasuke tváří, když do něj proniká on. Byla to vzrušující představa. Sám sjel do vlastních napjatých slabin, kde prsty obemkl tvrdou erekci a začal se zpracovávat s pohledem upřeným na souložící bratry.
.
Sasuke zhluboka vydechl, když ucítil, jak se Itachiho slabiny dotkly jeho hýždí. Byl v něm celý, zaplňoval ho do posledního detailu, jako by byli dva díly skládačky patřící k sobě. Otřel si z čela pot a chvilku se vzpamatovával, aby byl schopný Itachiho přijmout i poté, co se začne pohybovat v jeho horoucích útrobách. Když si na jeho velikost a délku tak nějak přivykl, ohlédl se přes rameno na brášku a zašeptal: "V pořádku, můžeš začít."
.
Itachi myslel, že se zblázní a jen s nejvyšším sebeovládáním se donutil prvních pár přírazů provést pomalu. Pak jeho stavidla rychle padla a bral si bratra, jakoby byl minimálně celý rok zavřený na pustém ostrově. Projížděl tu přitažlivou prdelku a tiše u toho usykával. Nalehl na Sasukeho a jednou rukou zaplul pod něj a v ruce si nechal prokluzovat mužství svého sourozence.
.
Sasuke nejprve překvapeně hekl, když Itachi tak náhle a bez varování zrychlil tempo. Jeho oči se rozšířily šokem, když byl každým prudkým přírazem zatlačován do matrace a Itachiho tvrdé péro se prodíralo jeho útrobami se zvířecí dravostí, až měl dojem, že z něj doopravdy vyšuká duši nebo mu ho minimálně narve až do žaludku. Takovou živočišnou mrdačku snad ještě nezažil, vůbec by byl do Itachiho neřekl, že je něčeho takového schopný.
.
Itachi se donutil provinile zvolnit. Styděl se, že se nechal takhle unést. Jako omluvu na chvilku vyklouzl, aby se Sasuke mohl na chvilku vydýchat. Znovu ho zaplnil a pomalu protahoval uzounký konečník.
Shisui prvně jen vyjeveně koukal, ale že byli oba zatraceně rajcovní. Nemohl odolat a šoupnul se pod Sasukeho, aby mohl dopřát svému partnerovi i orální sex.
.
Nejmladší Uchiha se ohlédl po bráškovi a pobaveně zvlnil rty, když poznamenal: "Proč jsi přestal? Teď se mi to začínalo docela líbit." Bylo to pořádně divoké, pravda, skoro až brutální, ale svým způsobem to bylo zatraceně dobré! Rozhodně by nic nenamítal, kdyby v tom Itachi pokračoval. Donutil se však zaměřit pozornost i na jiné věci, zejména na tu tvrdou roztouženou erekci, která se před ním žádostivě vypínala. "Hele, Shisuii, něco ti tady trčí," zasmál se a poškádlil špičku bříškem ukazováčku.
.
"Takh tho abhys," odtáhl se od Sasukeho klína, "tak to bys s tím mohl něco udělat, protože už jen dívat se na vás bylo neskutečně vzrušující. A moje péro by rozhodně nepohrdlo tvojí horkou pusinkou." Shisui se vrátil ke svojí rozdělané práci. Partnerův penis se předním míhal v rytmu pomalých přírazů. Zespodu měl k intimním místům horší přístup, takže se soustředil na práci ruku a olizování jazykem.
.
Sasuke se dvakrát pobízet nenechal. Trošku víc roztáhl nohy, aby oběma svým milencům umožnil lepší přístup, a sklonil se k Shisuiově klínu, kde se to zbytnělé napřímené mužství dožadovalo jeho pozornosti. Uchopil ho dlaní pevně u kořene, a zatímco mu Itachiho penis rytmicky projížděl prdelku, polaskal bratrancův žalud špičkou jazyka. Pěkně ho celý obkroužil a poškádlil drobný otvůrek, než si zasunul kousek erekce do pusy.
.
Shisui zasténal, ale vyšlo z toho spíše zabublání, protože zrovna ocucával Sasukeho vrcholek údu. Olizoval vášnivě ten oblý tvar a prsty si pohrával si volnou kůží, kde masíroval dvě kuličky. S určitou škodolibostí přejel po hrázi až k místu, kde Itachi pronikal do mladíka a zkusmo chtěl zasunout zvídavý prstík dovnitř.
.
Sasuke trošku zasykl, nebylo to moc příjemné, už takhle byl jeho úzký otvor roztažený víc, než by mu příslušelo. Pravda, dvakrát už v sobě měl i většího macka, než byl Itachiho penis i s Shisuiovým prstem dohromady, ale jednou to jeho konečník jen tak tak vydržel a podruhé to skončilo dost bolestivým zraněním.
"Shi-Shisuii, hleď si svýho," nakázal mu Itachi, kterému jeho snaha nemohla ujít. Několikrát v pornu viděl trojku, kde se dvěma mužům podařilo šoustat toho třetího naráz… ale věděl více než dobře, že něco takového by se Sasukem ani náhodou nešlo, na to byl moc uzoučký. Roztrhli by ho vejpůl.
.
Shisui se hned stáhl, chtěl to prostě jen vyzkoušet. Vrátil se zpět k rozdělané práci, měl pocit, že se zase brzo udělá, ale mohl za to Sasuke. Měl tak rozkošný, vzrušením stažený obličej a při sténání to tak rajcovně prožíval. A teď ho dole vášnivě olizoval. Příliš slasti najednou. Nepochyboval o tom, že kdyby byl Itachi na jeho místě, tak by na tom byl podobně.
.
Sasuke se činil. Vášnivě Shisuiovi kouřil a v pravidelném tempu si ho zasouval do úst skoro celého - neustále se v tomto oboru zlepšoval, jeho dávicí reflex už nebláznil pokaždé, když se ten vzrušený nástroj dostal příliš daleko. Ostatně jeho horký jazýček ho taky dost rajcoval. Po nějaké době si ho Itachi trošku poposunul, protože ho nechtěně zatlačoval sexem k okraji, a když se do něj znovu zanořil, Sasuke vykřikl rozkoší, jak se mu podařilo strefit prostatu, třebaže navenek se to prodralo jenom tlumeně, jak měl zrovna plnou pusu.
.
Shisui procítěně vzdychal, když ho Sasuke svými tlumenými steny rozvibrovával. Neovládl se a lehce vycházel vstříc šikovným ústům. Bratranec ho tak vášnivě pojímal, až ho chytala závrať, a když ho laškovně prsty štípl do kořene prsty, mohl se zbláznit. "Sasuke… ahhh, já už budu!" Sakra, zase bude tak směsně brzo.
.
Nejmladší Uchiha vzal jeho sdělení na vědomí, ale v nejmenším to neznamenalo, že by se přestal nějak moc snažit. Naopak, byl to pro něj signál, aby ještě zintenzivněl svou snahu a kouřil bratránka s vervou, se kterou by směle mohl konkurovat nějakému pornoherci. Teprve když ucítil, že v jeho údu lehce zaškubalo, malinko se stáhl.
.
S přicházejícím vrcholem otočil Shisui hlavu do boku a s proudícím semenem sevřel čelisti. Dělal to intuitivně a nikdy se to nenaučil ovládat, jen si dávat pozor, aby někoho vážně nepokousal. Zvláčněl a cítil, jak ho Sasukeho očistil jazykem a rukou ještě prodlužoval jeho rozkoš. Během chvilky se odkulil bokem, aby bráškům nezavazel. Počítal s tím, že budou potřebovat prostor.
.
Sasuke spolykal Shisuiovo sperma bez jediného záchvěvu nechutenství či odporu. Dávno už si na tu hořkoslanou chuť zvykl a nevadila mu. Bylo to úsměvné, když si vzpomněl na svoje začátky s orálním sexem u muže, tenkrát se Shisuie pomalu nechtěl ani dotknout. Jak jen to bylo dneska všechno jiné. Olízl si rty a pohodlněji se opřel, i když byl trochu zklamaný, protože ten talentovaný jazýček zmizel z jeho slabin. Se smíchem se ohlédl po Itachim. "Teď je to na tobě, snaž se. Vymrdej ze mě mozek," přikázal provokativně.
.
"Sasuke, jsi tak… perverzní," hlesl Itachi hlasem, kde bylo jasně slyšet, jak moc ho chce. "Ale jestli si to takhle přeješ, tak bych měl přirážet do úplně jiného otvoru." Trochu ho poškádlil, protože anatomicky bylo nemožné takovou prosbu splnit. Nedal bratrovi možnost odpovědět a se zdrcujícím tempem si ho začal brát. Zdálo se mu, že je tak tvrdý, že musí Sasuke uvnitř někde probodnout.
.
Sasuke mu na to chtěl něco odpovědět, ale nestačil to, protože veškerá slova zanikla v hlasitém zasténání, když Itachi zase tak prudce zvýšil tempo. Tohle se nedalo nazvat pohlavním stykem a už vůbec ne milováním. Tohle bylo dravé, zběsilé a zvířecí šoustání, divoká šukačka, která hrozila, že všechny jeho buňky brzy explodují slastí. Itachi ho mrdal jako o život, doslova ho na svoje péro nabodával a nebýt toho, že byl Sasuke tak dobře promazaný, dávno už by ho zranil. Bylo s podivem, že se tohle vůbec nejmladšímu Uchihovi mohlo líbit, ale jeho hlasité naříkavé steny a kňučení dávaly tušit, že právě prožívá extrémní slastná muka. V životě by byl nevěřil, co v jeho starším ochranitelském bráškovi vězí, ale tichá voda břehy mele. Ne že by si stěžoval. Nemohl ani mluvit a na kolenou se držel jenom proto, že Itachi svíral jeho boky, jinak už by se z toho dávno zhroutil na postel. Počítal s tím, že ho zítra bude pěkně bolet zadek, ale tohle stálo za to. Frekvence a síla přírazů byla tak vysoká, že se mu z toho málem zatmívalo před očima, a kdyby byl nevěděl, že je to anatomicky nemožné, byl by věřil, že se za chvíli Itachi prošuká až do jeho pusy… z druhé strany.
.
Itachiho veškeré zábrany padly, už v jeho mysli nebylo nic, co by mu bránilo prošukat Sasukeho postelí. Ani smysl pro ochranu sourozence, ani společenské konvence, nic. Choval se jako utržený ze řetězu, bez rozumu. Stalo se z něj zvíře. Kdyby ho bratr s bratrancem tak nepokoušeli a nedráždili, udržel by se, ale díky jejich slovům se přestal kontrolovat. Touha po uspokojení předčila všechno. Hlavně, když šlo o jeho milovaného bratra. Chtěl na něj vidět, vyklouzl z něj a povalil pod sebe na záda. Nebylo to těžké, Sasuke sebou v omámení nechal bez odporu manipulovat a dlouhovlasý Uchiha do něj znovu tvrdě pronikl. Nyní měl na sourozence parádní výhled. Nelíbal ho, jen se zpod přivřených víček díval.
.
Sasuke se doslova zalykal rozkoší. Vlastně už se to nedalo ani nazvat sténáním, protože Itachi ho píchal tak, že každý zvuk, který vyšel z jeho úst, byl poznamenaný tím prudkým pohybem, takže to znělo spíš jako neartikulované hekání. Bráška ho ojížděl jako samotný ďábel, až z toho Sasuke šílel, zmítal se pod ním a bezděčně ho škrábal na zádech, až staršímu z mužů zůstávaly tenké rudé linky na pokožce. Takový sex ještě doopravdy nikdy nezažil, Itachi do něj přirážel jako smyslů zbavený, tak zběsile a tak hluboko ho mrdal, že se třásla celá postel a matrace málem skřípala. Sasuke věděl, že tohle prostě nevydrží, udělá se, ale bylo otázkou, jestli dřív nebo potom, co vzplane ten kondom, který měl Itachi nasazený, protože takové tření snad ani latex nemohl přežít, nehledě na šílenou horkost Sasukeho těla. Nakonec však potřeba nejmladšího Uchihy dosáhla maxima a uvolnila se v kaskádě teplého semene, zatímco Sasuke doslova zařval slastí, že to snad muselo být slyšet až ven před dům. Všechny svaly v těle se mu stáhly v šílené orgastické křeči a doslova znemožnily Itachimu další pohyby.
.
Itachi by ani nezaznamenal Sasukeho vrchol, kdyby ho nesevřel ve své těsnosti a tím ho zároveň dovedl do slastných výšin. Hlasitě zasténal bráškovo jméno a zarazil svoji erekci nadoraz dovnitř. Strnul v extatické křeči, která po pár vteřinách povolila, a on se doslova zhroutil na mladého muže pod sebou. Jindy by si dával pozor, aby ho neumačkal, ale dnes se prostě nedokázal ovládat a hlasitě funěl u Sasukeho ucha. V hlavě měl naprosto prázdno.
.
Sasuke se vydýchával se zavřenýma očima, měl to o něco ztížené, jak na něm Itachi spočíval plnou vahou, ale nebyl žádná sušenka, aby mu to nějak uškodilo, navíc matrace pod ním byla měkká, takže ho do ní bráška akorát trochu zatlačoval. Měl dojem, že z tohohle vrcholu se hned tak nevzpamatuje, svaly měl úplně namožené a v zadku pořád ještě zaražený Itachiho penis. To, co právě s Itachim dělali, bylo pěkně zvrácené, ale byl to nejlepší živočišný sex, jaký kdy zažil.
Shisui ležel na boku a jen zíral. Jako, Itachi měl sílu a vášeň, jenže byl vždycky rozvážný a přemýšlivý, vždy si nechával dostatek času na rozhodnutí. Uvnitř něj dřímalo něco dlouho potlačovaného. "Itachi, jsem netušil, že jsi takové zvíře," neodpustil si poznamenat, když viděl, že vrací do normálu. "Už jsem myslel, že nám ze Sasukeho zbyde placka."
Bratránkova slova Itachiho mysl dostala plně na zem. Okamžitě se zastyděl za své chování, musel, určitě musel Sasukemu ublížit. Byl tak neohleduplný, šel si jen za svým uspokojením. "P-promiň, Sasu." Rychle se z něj zvedl, aby ho dál nemačkal a vyklouzl z jeho zadečku ven. Na zádech cítil zvláštní svědění a domyslel si, že to bude od bratrových nehtů.
.
"Nhh," uniklo Sasukemu, když ta věc z jeho útrob zmizela, bylo divné cítit se najednou tak… prázdný. Zamrkal a snažil se ovládnout svou mysli, aby se zase vrátila do reality a začala vnímat svoje okolí. Moc se jí do toho nechtělo, víc se jí líbilo v tom oparu vášně, ale nakonec se přece jen vzpamatoval a jeho oči se setkaly s bráškovým provinilým pohledem. Nemohlo mu ujít, jak si ho měří - tak starostlivě, jako by čekal, že začne naříkat bolestí nebo tak něco. Musel se tomu zasmát. "Itachi, netvař se, jako kdyby ses dopustil zločinu," prohlásil pobaveně, "pokud ovšem za zločin nepočítáš to, že jsem kvůli tobě málem přišel slastí o rozum a tahle postel se skoro rozpadla. Bylo to úplně skvělý, vůbec jsem netušil, co v tobě je. Doufám, že teď se konečně zbavíš těch nesmyslných předsudků, protože tohle si prostě v nejbližší době zopakujeme, jasný?"
.
"Ale, bráško, vždyť to ode mě bylo neomalené… ale jestli si to přeješ, tak to udělám." Itachi byl prostě ohleduplný, měl to v sobě a zřejmě ho nic a nikdo nepředělá. Musel si přiznat, že sex to byl naprosto mysteriózní. Nemohl uvěřit, že ho Sasuke tak ochotně přijímal. Stejně ho určitě zítra bude bolet zadek, protože mu musel podráždit sliznice, kdyby mohl tak by mu napsal omluvenku, ale to se na vysoké moc nenosilo. Tam se chodilo vždy se stoprocentní docházkou.
.
Sasuke se napůl nevěřícně a napůl pobaveně podíval na Shisuie a hraně zabědoval: "Může bejt vážně někdo takovej vůl? Prej jestli si to přeješ!" Poté se obrátil zpátky k bráškovi, vpletl mu prsty do vlasů v zátylí a přitáhl si ho k sobě, aby se mu mohl zahledět hluboko do očí. "Nepřipadalo mi, že bych se hlasově projevoval tak málo, aby sis nevšimnul, co to se mnou dělalo. Víc už asi řvát rozkoší nedokážu." Beztak se bál, aby si někdo ze sousedů nepřišel stěžovat, muselo ho být vážně hodně slyšet.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saruma Saruma | Web | 24. února 2017 v 13:10 | Reagovat

Mega super parádní díl!

2 andaateikaa andaateikaa | 24. února 2017 v 15:04 | Reagovat

Mňam, co jiného na to říct. :D Pěkná kapitolka. Itachi se konečně přestal upejpat. :3

3 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 25. února 2017 v 10:34 | Reagovat

[1]:Děkujeme :D
[2]:Tj Itachi se konečně pořádně odvázal :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.