Růže mezi trny II. - Divoké štěně

21. března 2017 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Růže mezi trny
Sasuke je pěkně vzpurný a ukáže Kakashimu, že nedávat chvíli pozor by se nemuselo vyplatit. Mladíkova divoká povaha je hodně zajímavým zpestřením a dalo by se říct, že mafián při těchto hrátkách má rád jistou míru nebezpečí.


Kakashiho pořádně tlačily kalhoty a musel se nutit, aby to ještě chviličku vydržel. Ostatně měl před sebou skoro připraveného mladíka. Kiba ho trochu prošťouchne a on si ho potom vezme sám. Jelikož měl jednu ruku volnou, tak toho zneužil a už teď méně se zmítajícího mladíka poškádlil prsty na bradavkách. Prvně zkusil, jestli na dotek reaguje a poté mu už nic nebránilo v tom ho rafinovaně dráždit.
.
"J-já to… nechci!" cedil Sasuke mezi zuby, i když do výše čnící erekce vypovídala o něčem jiném. Popravdě byl rozpolcený, nechtěl, aby mu Kiba nebo kdokoliv jiný strkal prsty do zadku, ale to, jak ho Kakashi honil, bylo hrozně příjemné… Nevěděl, čemu se má vzpírat a čemu ne, ale vydával něco mezi vzdechy a kňučením, když Kiba postupně přidával prsty.
Hnědovlasý chlapec měl původně na jazyku otázku, jestli je Sasukemu doopravdy šestnáct, ale nakonec ji spolkl. S takhle úzkým análkem se setkával u mnohem mladších nezkušených kluků. Nebyl si jistý, jestli se mu povede do něj vůbec zavést ten obří vibrátor. Každopádně to bude muset zkusit. Nezahálel, přitáhl si hračku a zapnul ji, okamžitě se rozvrněla. Jak ten zvuk miloval! Škádlivě s ní nejprve přejížděl po Sasukeho těle, nechával ho pocítit chvějivé vibrace na stehnech a v rozkroku, než přesunul vibrátor k místečkům, pro která byl určen.
Sasukeho oči se rozšířily. "To… to mi nemůžete udělat! Pusťte, slyšíte?! Nechte mě. Pusť, ty starej Kyklope!" V zoufalství zopakoval nadávku, která se Kakashiho tolik dotkla.
.
Hatake zrovna neměl v ruce bičík nebo ovládání, ale poradil si jinak. Pevně sevřel mladíkovo mužství a bradavku. Muselo to i solidně bolet, dle hlasového repertoáru, který vyluzoval Sasuke. "Narvi mu ho tam, když má tak prořízlou pusu, bude mít prořízlé i něco jiného," pobídl Kibu, aby se nenechal zmást černovláskovými protesty.
.
Kiba pokrčil rameny, solidarita nebyla v popisu jeho práce. Přitlačil pomůcku proti Sasukeho otvoru a okamžitě narazil na odpor. "Nestahuj se, brouku, to ti jen přitíží," varoval Uchihu, zatímco se snažil splnit Kakashiho rozkaz.
Sasuke se kroutil v Hatakeho sevření, už měl sice v tomhle prokletém domě v sobě čtyři muže, ale nic takhle velkého, přišlo mu nemožné to dovnitř dostat a hlavně to bolelo. Snažil se nedat to hlasově tolik najevo, aby tomu šmejdovi neudělal radost, ale nešlo to. Nakonec musel vykřiknout: "Auuu! Dost! To nejde, r-roztrhne mě to!"
.
Šedovlasý muž měl co dělat, aby mladíka udržel. Pískle jedno divoký. Ale zcela evidentně bylo vidět, že dál to dovnitř asi nepůjde, neodolal však nechat rozhodnutí na samotném černovláskovi. "Popros a necháme toho," vybídl Sasukeho, ať se sám vyjádří a gestem na chvíli zastavil Kibu.
.
Sasuke se kousnul do rtu. Bylo to silně proti jeho přesvědčení, prosit toho chlapa o cokoliv, jenže jak už stačil odposlechnout od jiných kolegů, někteří zákazníci se s tím nemazali, prostě vždycky jen uhradili Orochimarovi vedlejší škody. "Prosím," zamumlal se sebezapření, ale tak potichu, že to nebylo téměř slyšet.
.
"Cože? Špatně jsem tě slyšel," odtušil Kakashi, třebaže v absolutním tichu pokoje byla ta tichoulinká prosba slyšitelná. Chtěl, aby mladík překousl svoji hrdost, ostatně za chvíli bude muset překousnout jeho mužství v zadku. Už přesně věděl, co bude dalším krokem, který si bude přát.
.
"Prosím!" zopakoval Sasuke o něco hlasitěji, i když bylo jasné, jak hrozně se mu to nelíbí. Jenže na vybranou moc neměl, jestli si z tohohle nechtěl odnést i fyzické následky.
Kiba musel uznat, že Kakashi nebyl špatný taktik, takhle Uchihu přimět, aby se mu podvolil, byl dobrý tah. Snad si aspoň on bude moct s tímhle černým mackem pohrát.
.
"Vidíš, jak ti to pěkně jde," spokojeně pochválil mladíka a pustil ho. Měl opravdu docela chuť si nechat vykouřit, ale Sasuke byl moc divoký a nepřístupný. "Kibo, pohraj si zatím s tou hračkou a já se zabavím se Sasukem." Stoupl si a sundal kalhoty. Sakra, tohle už potřeboval notnou chvíli, zabručel si v duchu, když si promnul penis v ruce. "Sasuke, klekni si na okraj postele."
.
Sasuke věděl, že tohle kolo prohrál, a nejradši by se po Kakashim vrhl, ale pak si všiml něčeho, co ho upoutalo. V tom křesle, kde si Kakashi odložil věci, byla zbraň! Kdyby se k ní dostal… jenže to by musel nejdřív rozptýlit pozornost obou. Věděl ale, že někteří muži po orgasmu jsou v takovém rauši, že by tam určitě stihl doběhnout, než by se Kakashi vzpamatoval. Sám pro sebe se zamračil. Bude muset na chvíli skousnout ty požadavky, než přijde jeho chvíle. S nevolí si tedy klekl k okraji lůžka, čelem ke Kakashimu.
Kiba zajásal nad tím svolením a hned se začal sám připravovat. Dělal to pěkně provokativně, s nestoudně roztaženýma nohama a prohnutý tak, aby jeho pán dobře viděl každý pohyb, kterým se dráždivě prstil.
.
Kakashi nevěděl, na co se má dívat první. Jestli na mladíka, který vypadal, že si to sám se sebou užívá nebo zase něčím potrápit Sasukeho. Chvilku se kochal výhledem na Kibovo představení, než zvedl černovláska za bradu a zkoumavě ochutnal jeho rty. Zuby byly pevně sevřené, ani nepočítal s něčím jiným. "Otoč se ke mně zády," rozkázal následovně.
.
Mladý Uchiha chtěl nejprve vzdorovat, ale v Kakashiho oku zlověstně zablýsklo a viděl, jak Hatake bříšky prstů pohladil ovládání obojku, což mu stačilo. Obrátil se ke klientovi zády a s bušícím srdcem čekal, co se bude dít.
Kiba si mezitím sám dělal dobře. Roztahoval se a šukal třemi prsty najednou, byl už tak vytrénovaný, že se dokázal bez problémů uvolnit. Brzy do sebe začal opatrně zavádět černý vibrátor a vzdychal u toho, jako by to bylo to největší potěšení.
.
Hatake pohodil ovládání obojku do postele. Jednou rukou šťouchl Uchihu do zad, aby šel pěkně na všechny čtyři a druhou objel ten skoro panický zadeček. Tvrdým vzrušením se otíral o tu lákavou rýhu. Od Kiby si vyžádal tubu s gelem a potřel svoje mužství kluzkou vrstvičkou. Roztáhl Sasukemu půlky od sebe a špičkou zatlačil na otvor. Prvně jen lehce, než si pomohl rukou a snažil se vniknout razantněji.
.
Sasuke se napjal. Věděl, že k tomu dojde, ale i tak z toho byl úplně vedle, měl hroznou chuť se vytrhnout, ale bylo mu jasné, že by Kakashi dosáhl svého tak jako tak. V nervozitě se zase trochu stáhl, ale Kibova předešlá příprava byla důkladná a ostatně i ten pokus s vibrátorem ho roztahoval, takže po několika minutách a zvýšení tlaku se Kakashiho žalud protlačil dovnitř, až mladík kníkl.
Kiba podobnými obtížemi netrpěl a po čase se mu povedlo celý ten klacek pojmout do sebe. Páni, byl jím tak naplněný! Pohodlněji se uvelebil a svádivě Kakashiho propaloval očima, než se začal šukat a honit zároveň.
.
Šedovlasý mafián si připadal, že opravdu šuká ještě někoho sexem nepolíbeného. Sasuke byl pořádně těsný. Zajel až nadoraz a vychutnával si to horké tělo, které ho uvnitř svíralo. Zkusmo přirazil a slastně vydechl, jak to bylo dobré. Ještěže si dal tolik práce, aby se tu dostal, opravdu se to vyplatilo. "Kibo, pojď vedle," rozkázal hnědovlasému mladíkovi, když Sasukeho už pěkně rychle projížděl.
.
Mladý Uchiha zatínal prsty do povlečení. Když si zvykl na to roztažení a pálení, po čase už bolest nebyla nijak výrazná, ale to ponížení! Šoustal ho jako nějakou děvku, což byla sice nyní jeho pozice, ale s tím se nechtěl smířit. Každopádně se Kakashi nekrotil, hlasitě to mlaskalo, jak ho protahoval a přirážel do něj.
"Jak si přeješ, pane," zavrněl natěšeně Kiba po Kakashiho rozkazu a napodobil Sasukeho polohu hned vedle černovlasého mladíka s tím rozdílem, že ochotně vystrčil prdelku, ze které mu ještě trčel vrčící vibrátor, jako hárající fena.
.
Kakashi se natáhl a jednou rukou chytil konec vibrátoru a potáhl za něj. Kiba se mu vybízel, jako kdyby mu za to připlatil. Chvíli ho dráždil, než hračku vytáhl ven a hodil ji do peřin. Vyklouzl ven ze Sasukeho a popošel půl kroku ke Kibovi. Hnědovlasý klučina byl pěkně roztažený, proto bez obav prudkým přírazem vyplnil jeho zadeček. Pěkně povolný.
.
Sasuke úlevně vydechl, tohle se mu zamlouvalo mnohem víc. Vypadalo to, že má Kakashi v úmyslu si je střídat, jak perverzní a zvrácené. Ale na druhou stranu aspoň mohl být rád, že to neodnáší jenom on.
"Jo! Jo, pěkně mě vymrdej, rychleji!" pobízel Kiba svého zákazníka a vycházel mu vstříc pánví, zajížděl do něj jako po másle, koneckonců v sobě před chvílí měl i něco většího.
.
Hatake sténal a pěkně se vyžíval v přírazech. Nebylo vůbec špatné, že si vybral dva krasavečky, zvláště, když ten jeden byl pěkně zaučený a druhý ne. Chvíli šukal Kibu a pak se přesunul zpátky k Sasukemu. Tohle střídání bylo zajímavé a líbilo se mu to.
.
Černovlasý chlapec sebou nedobrovolně cloumal v rytmu divokého sexu a snažil se usilovně myslet na to, co mu Kakashi dělá. Ono totiž to po čase přestalo být až tak nepříjemné, a kdyby si pořád nepřipomínal, co se mu děje, snad by ho zradilo i vlastní tělo, což nechtěl.
.
Šedovlasý muž si užíval všechno, co mu bylo dopřáno a zběsile oba mladíky šoustal na střídačku. Ač chtěl ještě chvíli vytrvat, tak ho jeho tělo zrazovalo a on se nezadržitelně blížil k vrcholu. Několikrát prudce přirazil do Sasukeho a vyklouzl ven, načež dvakrát přirazil proti lubrikantem zvlčenému úžlabí a udělal se mladíkovi na záda.
.
Sasuke se znechuceně zašklebil. Fuj, ještěže hned po odvedení zpátky na ubikace dostávali pořádnou koupel. I když, možná to nebude potřebovat… stačilo by jenom získat tu zbraň a pak se dostat do toho křídla hotelu, které bylo pro normální hosty. Tam by ztropil povyk a všechno by se spravilo, mohl by domů… Nadějně očekával, že si Kakashi lehne a bude se chtít trošku vzpamatovat.
.
"Dodělejte se," rozkázal Kakashi chraptivě, když se vykulil vedle nich na lůžko. Přece si nemohl nechat ujít to konečné divadýlko. Ostatně měl s nimi jisté soucítění, byli vydráždění a vzrušení. Každý chlap to chtěl dotáhnout do konce a udělat se.
.
Kiba se nenechal pobízet dvakrát, jednou rukou uchopil svoje tvrdé mužství, prsty druhé nahradil Kakashiho péro a účelově se dráždil. Určitě mu to nebude trvat dlouho.
Sasuke naproti tomu nevěřil, že by se teď dokázal přivést k orgasmu. Vzal sice svůj úd rovněž do dlaně, ale přesunul se tak, aby byl co nejdál u kraje a co nejblíž u křesla, ke kterému se chtěl dostat. Čekal na vhodnou chvilku, až jeho kolega dosáhne vrcholu, protože v té chvíli se jistě Kakashiho pozornost bude soustředit jen na něj. Dočkal se.
Kiba se v záplavě roztoužených stenů prohnul a vykřikl rozkoší, když jeho tělo opustilo několik dávek semene. V tom absolutním blahu vůbec nezaznamenal náhlý prudký pohyb vedle sebe.
Sasuke sebou mrskl tak rychle, že to určitě pro jeho společníky musel být šok. Několika skoky doběhl ke křeslu a chňapl po zbrani, kterou hned odjistil.
.
Hatake něco takové vůbec nečekal a teď se díval do ústí vlastní zbraně. Velmi pomalu natahoval ruku k ovládání obojku, které leželo jen malý kousek vedle něj. Evidentně zklamal, že se nechal tak zaskočit, a to si vždycky říkal, jak nepřestává nikdy dávat pozor. Kdyby to byli nájemní zabijáci, tak už je mrtvý.
.
Sasukemu se v očích triumfálně zablýsklo. Kakashi ho sice přiměl dělat věci, které se mu příčily, ale bylo to naposledy. "Ani se nehni nebo ti vystřelím i to druhý oko," zavrčel mladík a začal se přesunovat ke dveřím, přičemž stále mířil na stříbrovlasého muže. Nejradši by do něj vpálil aspoň jednu kulku, ale nebyl si jistý, jak nabitý má Kakashi zásobník, raději nebude plýtvat.
Kiba byl z celé situace dost konsternovaný a poněkud vyděšeně těkal očima od Kakashiho k Sasukemu, tohle vůbec nečekal, nic podobného se v podniku ještě nikdy nestalo, co si tak pamatoval.
.
Kakashi se ještě chvíli tvářil jako v ohrožení života, než se vítězně usmál a blesku rychle hmátl po ovladači. "Vidím, že kuráž ti nechybí, ale máš smůlu, zásobník jsem vyndal, už po příchodu," oznámil Sasukemu a dlouze zmáčkl tlačítko na ovládání, aby si mladík pořádně vryl do paměti, že na cizí věci se nesahá.
.
Sasuke neměl čas si ověřit, jestli Kakashi mluvil pravdu nebo ne, protože elektrické výboje ho dostaly na kolena. Chtě nechtě pustil zbraň a s výkřikem se snažil sundat obojek, což samozřejmě nešlo. Kdyby měl dlouhé nehty, určitě by si je polámal, jak je zarýval do koženého materiálu, pod kterým se skrýval kov. Po další chvilce ležel na sametovém koberci a jeho tělo se cukalo při výbojích.
.
Hatake pustil tlačítko a vstal. Ležérně si vzal zbraň k sobě a beze spěchu se oblékl. Nebude se tu zdržovat dýl než je nutné. Sasuke ho svým chováním prvně zaujal, ale ohrožovat jeho život je velká nepřístojnost. Normálně by dal mladíkovi pořádně za vyučenou. Takhle jen překročil jeho tělíčko zkroucené na podlaze a vyšel ven z pokoje.
.
Následky svého činu musel Uchiha nést ještě několik dní. Kiba si totiž celou událost nenechal pro sebe, takhle zajímavá epizodka se hned stala pikantním námětem všech místních chlapců. Sasuke dostal za trest dva dny hladovky a pořádný výprask, i když Orochimaru nesměl dopustit, aby se to na něm fyzicky podepsalo, přeci jen si nechtěl sám poškodit zboží.
.
Kakashi měl dost práce, takže se objevil u Sametové růže až koncem měsíce. Zase si vybral dva chlapce, ale tentokrát jiné, aby mohl ozkoušet kvality místních obyvatel. Popravdě mu Sasuke docela ležel v hlavě. Imponovalo mu, že i přesto, do jakých sraček se dostal, má stále snahu se z nich vymanit. Cenil si toho, že nestáhl ocas mezi nohy jako spráskaný pes a nešel poslušně na obojku za svým novým pánem. Bylo to, jako kdyby si chtěl hrát s otevřeným ohněm. Uchvacující plamen, který při blízkém doteku spálí kůži.
.
Orochimaru byl hodně rád, že Kakashi na jejich podnik nezanevřel, protože o tom incidentu se dozvěděl až od Kiby, takže první věc byla omluva, jakmile se Hatake znovu objevil. Taky mu dal slevu na následující návštěvu, ač nerad, ovšem byl si vědom toho, s kým jedná. Zato Sasuke mu dělal jenom potíže, brzy zjistil, že to nebyl jediný problém. Pouhý týden poté, co si ho vyhlédl Kakashi, se dostal do postele jinému zákazníkovi a při orálním sexu ho kousnul tak, že to bylo na šití a ještě mohl být ten nešťastník rád, že o něj nepřišel.
Zrovna když Kakashi odcházel ze své druhé návštěvy, měl zrovna Sasukeho u sebe a mírně řečeno mu domlouval. "Nenechám si takovým malým spratkem zničit pověst, rozumíš?!" syčel rozčileně a vlepil spoutanému Uchihovi facku, "ještě jeden skandál a nechám tě převézt jinam!"
"Už aby to bylo!" odsekl vzdorně Sasuke a nenávistně na Orochimara zahlížel svýma černýma očima, které byly momentálně zúžené.
Orochimaru ho chytil za bradu a nebezpečně se k němu sklonil. "Ach tak, ty si myslíš, že na tom budeš jinde líp, že?" protáhl posměšně, "ale to se pleteš, chlapečku. Tady seš v luxusním bordelu pro vyšší třídu a péči tady máš nadstandardní. Existujou ale jiný podniky, o kterých se ti ani nezdálo. Žádný pěkný ubikace, špinavá cela, koupel jednou do měsíce a uspokojovat budeš samej póvl. Budeš kouřit zpocený ocasy, a jestli uděláš to, co Sasorimu, tak ti ty zuby pěkně vyrazí, abys už to nemohl zopakovat. Řekni, chtěl bys to tak?" Zle se ušklíbl, když viděl, že tohle prohlášení mladíka rozrušilo, ale poté si všiml Kakashiho ve dveřích. "Ah, promiňte," omluvil se a okamžitě nasadil žoviální úsměv, "jen jsme tady měli menší debatu. Jste spokojen se stráveným časem?"
.
"Zcela, jdu zaplatit útratu," odtušil Kakashi a přistoupil ke stolu. Po cestě se podíval na mladíka, který měl na tváři pěkně červený otisk ruky. Vysázel na stůl požadovanou částku a měl se k odchodu.
Časem si Hatake vyzkoušel vše, o co měl zájem, a zakotvil u svých oblíbenců. Když měl chuť na bezproblémový sex, tak si bral Kibu. K němu si občas bral Sasukeho dohromady a vyžíval se v hrátkách ve třech. Ale poslední dobou docela rád krotil Sasukeho samotného. Jak jednou Orochimaru utrousil, byly s ním pořád potíže a jen nerad ho pronajímal. Sice sadistům jeho vzdor evidentně vyhovoval a mladík byl občas plný šrámů.
Šedovlasý mafián byl uvítán slizkým majitelem hotelu a hned vyslovil své přání. Občas si i diktoval, co by si představoval, aby měl mladík oblečené. V klidu tedy seděl v pokoji a vyčkával. Dneska měl pro mladíka jistý návrh.
.
Sasuke podstoupil důkladnou koupel a dostal saténové černé boxerky s přišitým heboučkým ocáskem a čelenku s oušky ze stejného materiálu, přičemž jízlivými nadávkami komentoval narážky poskoků, jaký je z něj pěkný kocourek. Výsledný dojem hyzdily akorát modřiny na bocích a na jedné paži ve tvaru lidských prstů, přesto se Orochimaru staral, aby byl mladík pořád fyzicky v co nejlepší formě.
Poskoci odvedli Sasukeho do pokoje a postrčili ho už bez pout dovnitř. Černovlásek si mnul zápěstí a rychle pohledem střelil ke svému dnešnímu zákazníkovi. Kakashi. Trošku se za to styděl, protože i když Hatake dělal stejné zvrhlosti jako všichni ostatní, ulevilo se mu. Protože Kakashi aspoň nebyl zbytečně brutální, nevyžíval se v jeho bolesti jako jiní. Příčilo se mu cítit vděk k někomu, kdo si bral jeho tělo, ale prostě… Kakashi mu tolik neubližoval.
.
"Už jsem myslel, že z tebe snad sedřou kůži, než tě dovedou," odtušil Kakashi nenuceně a podíval se na mladíka. Pohled mu ihned padl na odhalené boky, které křičely do světa svědectví o hrůzách, které mladík prožil. "Chceš se napít?" zakýval sklenkou šampaňského ve vysoké sklenici se stopkou. Byla tu jen jedna, nikdo nepočítal s tím, že by byla další potřebná, pokud nepřišli hosté dva či více.
.
Mladý Uchiha přikývl. Ne že by tolik toužil po alkoholu, ale třeba mu to aspoň uklidní nervy a taky nechtěl hned začínat jejich setkání odporem. Nebyl povolný, to nikdy, nedal si ujít jedinou příležitost, aby svým klientům taky způsobil bolest, ale neprovokoval už sám od sebe. Vlastně se dost divil, že za ním Kakashi chodil tak často, spoustu zákazníků viděl jen jednou, ale pár stálejších už taky měl. K jeho zoufalství z nich byl Kakashi jediný, které neměl sadistické sklony.
Přijal elegantní skleničku a trochu se napil. Nebyl žádný znalec, aby dokázal ocenit kvalitu šampaňského, ale tušil, že Orochimaru nabízí jen to nejlepší.
.
Kakashi si stáhl mladíka na klín. Sice se mu to příčilo a málem ho polil šampaňským, ale po chvíli se uklidnil. Hatake ze zvědavosti prsty přejel po heboučkých oušcích, která mu dneska nabídl Orochimaru jako novinku v nabídce. Sasuke s nimi vypadal rozkošně a rozhodně se i jako kocourek choval. Tajemný a občas uměl zatnout drápky.
.
Sasuke drze dopil skleničku, Kakashi neřekl, jak moc se může napít, ostatně v lahvi zbylo ještě dost. Byl rád, že je aspoň Hatake dosud oblečený, takhle pod sebou mohl cítit jen látku kalhot. "Dneska je to soukromý, jo? Kiba má na práci někoho jinýho?" poznamenal kapku uštěpačně. Vlastně byl radši, když to bylo ve třech, třebaže to tak bývalo mnohem perverznější, ale aspoň si je Kakashi střídal, takhle měl ošukat jenom jeho.
.
"Nevím, neptal jsem se. Spíš ty bys měl mít přehled, kde je, než já." Kakashi položil mladíkovi ruku na stehno. Lesklé boxerky byly příjemné na dotek a on se docela těšil, až mu je stáhne, ale na všechno je čas. "Měl bych jednu otázku. Co bys nejvíc chtěl… tedy, co bys pro to dokázal udělat?"
.
"Chci se odsud dostat pryč," odvětil okamžitě Sasuke, "a udělám pro to cokoliv. Mám venku rodinu…" Hrdlo se mu stáhlo při pomyšlení na svoje blízké a musel odvrátit pohled. Co asi dělají? Ještě ho hledají nebo už ho oplakali? Nemohl se smířit s myšlenkou, že už je nikdy neuvidí, musel se přece vrátit.
.
Hatake věděl, že tohle je Sasukeho slabina. Každý měl rodinu, která ho milovala, vychovávala a chránila před světem. Jeho otec spáchal sebevraždu, když byl ještě malý. Nikdy to nechápal, než dospěl a zjistil si pár informací, tehdy prozřel a sliboval těm, co ho k tomu dohnali. Pomstu. Ale to už je dávno. "Uděláme obchod, co na to říkáš? Ty víš, o co mám zájem a já mám zase možnosti, které nemáš ty. Co takhle to dát dohromady? Svobodu ti dát nemůžu, ale mužů ti zjistit nějaké informace, které by tě mohly zajímat."
.
Sasuke zaváhal. To bylo poprvé, co mu někdo nabízel něco takového. Byl v tom nějaký trik? Obezřetně si Kakashiho měřil. Doopravdy by byl ochotný donášet mu sem do bordelu informace o jeho nejbližších? Moc se mu něčemu takovému nechtělo věřit, ale kdyby přeci jen, tak si takovou příležitost nesmí v žádném případě nechat ujít. I když to bude znamenat se mu poddat. "Souhlasím," pronesl tedy, i když v jeho hlase byl patrný podtón nedůvěry. Jestli je to jen úskok, jak ho přimět spolupracovat, tak to Kakashimu příště pořádně spočítá.
.
"Dobře. Co tedy budeš chtít vědět?" vytáhl z kapsy saka mobil a otevřel si poznámky. "Ještě by se mi hodilo celé tvoje jméno a bydliště," odtušil, zatímco odemykal klávesnici a otevíral aplikaci zápisníčku. Zvedl oči k mladíkovi a čekal, co mu poví.
.
Mladý Uchiha se kousl do rtu. Měl by mu to sdělovat? Co když… "Když vám to prozradím," hlesl chvějícím se hlasem, teď si prostě nedokázal hrát na nedotknutelnou sochu, "kde vezmu jistotu, že… že mojí rodině neublížíte?" Koneckonců, jednal s mafiánem, který měl dobrý důvod ho nemít rád.
.
"Jistotu nenajdeš nikdy nikde," pronesl Kakashi zkušeně, "a navíc nemám důvod ubližovat tvojí rodině. Nebo máš ten pocit? Navíc kdybych chtěl, tak bych mohl nějaké informace dostat z Orochimara, určitě si o tobě něco zjišťoval, než tě zařadil do kolektivu, jestli čirou náhodou nechytil někoho, koho neměl." Sasuke se zřejmě bál, ale on neviděl žádný důvod, proč by to dělal.
.
Sasuke sklopil oči. V podstatě to byla jeho vlastní blbost, že se sem dostal, a nepřestával si to vyčítat, ale pozdě bycha honit. "Pár důvodů bych měl, jeden z nich leží támhle," prohodil a ukázal na odloženou zbraň, kterou s sebou Kakashi nepřestal nosit, ale už doopravdy nenabitou. Měl věřit někomu, na koho mířil pistolí, že to s ním myslí dobře? "Dejte mi své slovo, že se jim nic nestane," hlesl.
.
Sasuke si věřil, že slovo mafiána stojí za něco, ale popravdě se kontrakty v mafii občas uzavíraly jenom slovně. Mohl mladíkovi lhát a vlastně kdyby na něj sehrál jenom šarádu, tak by nic nepoznal. "Dobře, máš mé slovo," pronesl pevně a opětoval mladíkovi pohled, který v jeho očích hledal lež.
.
Mladý Uchiha pomalu vydechl. Možná byl blázen, ale na druhou stranu si říkal, že jeho otec rodinu ochrání, kdyby se opravdu něco semlelo. "Sasuke Uchiha, Jitřní 12, Konoha," prozradil tedy Kakashimu osobní informace, "chci… chci vědět, jestli jsou všichni v pořádku. Co dělají, jestli se jim něco nestalo."
.
Kakashi si všechno naklubal do zápisníčku a odložil mobil na stoleček. "Dobře, někoho pošlu, aby se po nich podíval. Je to odsud docela dálka," pronesl přemítavě a pohladil mladíka po tváři. "Neboj, určitě jsou živí a zdraví… a teď k mojí odměně." Natěšeně poposedl a usmál se.
.
"Neměla by se náhodou odměna vybírat až po splnění úkolu?" nadhodil Sasuke v pokusu to oddálit. Koneckonců, Kakashi ještě nic neudělal, pořád tu ještě byla možnost, že se ho jenom snaží přimět spolupracovat. Ale na druhou stranu tušil, co mu na to Hatake řekne. Že se chce přesvědčit, zda mu to za tu námahu vůbec stojí.
.
"Tak to ber jako platbu předem a ne odměnu," odtušil Kakashi trochu ostřeji, aby si mladík uvědomil, že není nějaký hej nebo počkej. "Jestli se ti to nelíbí, tak nemusím vůbec nic zjišťovat. Rozhodni se, jak je teda libo," odfrkl si Hatake nespokojeně a vyčkával, než se Sasuke rozhoupe.
.
Sasuke byl sice vzpurný a nezkrotný, ale rozhodně ne hloupý. Kakashiho tón byl velice výmluvný a on měl svou jedinou šanci, jak se dozvědět něco o své rodině, i když stála na tak vratkých základech úmluvy s mafiánem. Nasucho polkl. "Udělám, co budete chtít," ujistil Kakashiho o svém rozhodnutí.
.
Šedovlasý muž se spokojeně zaculil. "Dobře, takže bych se chtěl s tebou líbat." V podstatě rozkázal Kakashi, "ale doufám, že se to obejde bez kousání." Kouření si možná nechá ještě na příště… no uvidí, jak bude mladík přičinlivý. Podle toho se zařídí.
.
Mladík si byl jistý, že dneska dojde na mnohem zvrhlejší činy než na polibky, ale asi by měl ocenit, že Kakashi začíná zvolna. Musí se prostě podvolit, aspoň jednou, to vydrží. Zhluboka se nadechl a přikývl. Pro jistotu zavřel oči, aby to pro něj bylo snazší, a poslepu vyhledal Kakashiho rty, mockrát je zatím neokusil a na francouzské líbání mezi nimi došlo jen jednou a velice krátce, protože ho hned kousl. To si ale dnes nesměl dovolit.
.
Kakashi si to plánoval pořádně užít. Vjel mladíkovi do rozčepýřených vlasů a lehce ho k sobě natiskl. Prvně se otíral o ty heboučké polštářky a zkoumal je. Prvně rty a pak vlhkou špičkou jazyka. Postupoval pomalu, jako kdyby objevoval něco vzácného. Prohlížel si mladíka, jak lehce třepotal řasami a snažil se na něho nedívat. Po pár minutách přejel jazykem po hradbě zubů a čekal, jestli ho Sasuke pustí dál sám nebo ho bude muset pobídnout.
.
Černovlasý chlapec se docela divil, takhle ho tady ještě nikdo nelíbal, většinou to byly tak akorát vášnivé a uspěchané polibky, ale ještě se nesetkal s někým, kdo by si to takhle užíval. Cítil na zubech naléhavý tlak a rozhodoval se. Má nebo ne? Odpovědí mu byla myšlenka na rodinu, která mu tak chyběla. Nakonec povolil stisk čelisti a nechal si do pusy vklouznout cizí vlhký jazyk. Nechal oči zavřené a jen si zvykal na ten pocit, že se doopravdy líbá s chlapem, v rámci možností dobrovolně.
.
Hatake byl popravdě docela překvapen, jak to šlo snadno, ale pravdou bylo, že rodinná pouta jsou nejsilnější a nejvytrvalejší. Prvně trochu obezřetně prozkoumával cizí ústa a postupně velmi rychle nabýval na jistotě. Mladíkova ústa byla příjemná a on se snažil, aby se i Sasuke zapojil do hry.
.
Uchiha měl obrovské nutkání Kakashiho kousnout jako minule, jako u všech zákazníků, kteří se s ním pokusili líbat. Ale překonal ho, příslib, který mu stříbrovlasý muž dal, pro něj byl teď důležitější než cokoliv jiného. Po pobídnutí se tedy neochotně odhodlal a skoro až nesměle vyšel Kakashimu jazykem vstříc.
.
Kakashi odpověděl na ten vstřícný krok spokojeným zavzdechnutím. Přitiskl mladíka víc k sobě a pustil se do vášnivého líbání. Bylo to úplně o něčem jiném, když Sasuke spolupracoval a snažil se. Škoda, že to nešlo takhle už dřív, ale zřejmě všechno má svůj čas.
.
Černovlasý chlapec se zachvěl. Lhal by i sám sobě, kdyby tvrdil, že Kakashi neuměl líbat, byť to byl takový prevít. On sám se líbal hodněkrát už předtím, než se dostal k Orochimarovi, takže taky nebyl žádný začátečník, ale trochu ho děsilo, že po nějaké chvíli, když si na to zvykl, už to bylo tak… snadné. Nelišilo se to příliš od toho, co znal ze svého intimního života v době, kdy byl svobodný.

 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 kyuubinka kyuubinka | 26. března 2017 v 11:26 | Reagovat

Je to zatím dobrý. Zatím tedy čekám, až se to nějak rozjede s příběhem, ale posledních pár odstavců nasvědčovalo tomu, že se mám na co těšit. Kakashi má zajímavé techniky, jak přesvědčit, i když kdo by nesouhlasil, kdyby měl alespoň minimální šanci dozvědět se něco o rodině, kterou dobu nevidíte? Teď jen aby Kakashi úmluvu dodržel, i když myslím, že to splní.

2 Ivanitko Ivanitko | Web | 29. března 2017 v 20:34 | Reagovat

[1]:Kakashi má moc a Sasuke je jen mazlíček. Navíc to vypadá, že mafián má i kousek dobrého srdce nebo možná jen sleduje vlastní cíle, aby dosáhl toho co chce :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.