Růže mezi trny III. - Příslib

28. března 2017 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Růže mezi trny
Kakashi začíná mít pro černovlasého slabost a třebaže jedná chladně a vypočítavě, tak při intimních hrátkách se dokáže, jakž takž uvolnit. Nicméně zůstává po minulých počinech mladého Uchihy ostražitý. Možná tomu pískleti přece jenom vylepší život.


Šedovlasý muž svíral mladíkovy rozčepýřené vlasy v zátylku a druhou rukou ho začal hladit po stehnu. Posunoval se blíž a blíž k jeho rozkroku, kde poté neváhal a konečky prstů objel to zajímavé místečko skryté pod tenkou látkou kraťásků s ocáskem. Líbilo se mu to a už se nemohl dočkat dalších počinů.
.
Sasuke zadržel dech, nebyl zatím vzrušený, ale intimní dotek společně s divokým líbáním, plus to, že Kakashi nebyl žádný surovec, se nutně muselo projevit minimálně v tom, že jeho tělo se pozvolna rozehřívalo a vypouštělo mu do krve čím dál více testosteronu. Po nějaké době se jejich rty konečně odtrhly a Sasuke pomalu otevřel oči. Obezřetně si Kakashiho měřil a čekal na další rozkazy.
.
Hatake si ještě mladíka přitáhl za bradu pro jeden kraťounký polibek, než mu beze slova pokynul k posteli. Nechal mladíka položit na postel a chvíli se kochal pohledem. Chlupatá ouška a vykukující ocásek byl dobrý tah z Orochimarovy strany. Přetáhl si košili přes hlavu, aby se nemuseli zdržovat nějakýma knoflíkama a přiklekl na postel. "Vysleč se."
.
Mladý Uchiha si tiše povzdechnul. Moc toho na sobě stejně neměl. Zvláštní bylo, že i když tu byl každou chvíli nahý před očima neznámých mužů, ještě se nedokázal zbavit podvědomého studu, asi to v něm bylo příliš pevně zakořeněno. Ne zrovna nadšeně si stáhnul saténové boxerky a sundal si i čelenku s kočičíma ušima. Věděl, že je to jen gesto, ale nedokázal překonat instinkt zakrýt si rukama intimní partie.
.
"Ještě se pořád stydíš?" zeptal se Kakashi částečně pobaveně a spokojeně. Stydlivý mladík v něm probouzel jeho zvrácenější já, které ho dovedlo to tohoto hotelu. Měl rád sex, o tom žádná, a když ho mohlo provozovat s někým mladým, tak byl ještě lepší. Odtáhl mu ruce od klína a vměstnal se mezi jeho nohy.
.
"Divím se, že vy ne," odsekl Sasuke, aby tvrdým chováním zakryl rozpaky, které mu barvily tváře do rozkošného odstínu, "prakticky se neznáme a stejně je vám jedno, jak moc intimně vás vidím." Umiňoval si, že až se odsud jednou dostane, nahlásí na policii všechny zákazníky, které kdy v tomhle podniku potkal a musel obsloužit.
.
"Nestydím se, také se nevidíme poprvé a jaksi zrovna nejsme na rande, ale zaplatil jsem si jisté služby. Vím, že to neděláš dobrovolně, ale dneska na tom rozhodně tratit nebudeš." Kakashi zaujatě přejel po Sasukeho lících hřbety prstů a na hrudi už pokračoval naplocho, aby mohl pořádně vnímat tělesné teplo druhého těla.
.
Sasuke měl chuť namítnout, že pořád nemá v ruce žádný důkaz o tom, že pro něj zjistí ty informace, po kterých tak toužil, ale raději držel jazyk za zuby. "Jenom aby," dovolil si pouze malinkou ironickou poznámku, než se zhluboka nadechl a zvýšil hlas. "Váš slib je to jediné, proč jsem ochotný dnes večer spolupracovat, ale jestli ho nedodržíte, ujišťuju vás, že vám to vrátím, nevíte, čeho jsem schopný." Netušil, že Orochimaru se Kakashimu o některých problémech, které způsobil, zmínil.
.
"Zní to jako bys měl eso v rukávu," uchechtl se Kakashi a nahnul se nad mladíkem, jako když šelma nahlíží na svou kořist, jestli je vhodná k jídlu. "Já své slovo dodržím, když ne, tak mi pak můžeš to eso ukázat." Vtiskl mladíkovi lehký polibek na hruď a zároveň s tím jeho ruka dosáhla do mladíkova klína.
.
Uchiha sebou malinko škubnul ve strachu, kromě Kakashiho mu totiž zákazníci působili rádi spíš bolest než slast, takže už ji tak nějak podvědomě očekával, ale nedostavila se. Místo toho se ho naopak stříbrovlasý snažil přivést k vzrušení, což se mu po chvíli začalo i dařit, to by jinak musel být mladík impotentní, aby zvládl odolávat dráždění přímo tam dole. Hrudník, na který ho před několika okamžiky Kakashi líbal, se začal zvedat rychleji, přičemž mělký dech slyšitelně prokluzoval mezi chlapcovými pootevřenými rty. Sasuke se pod Hatakem trošku ošíval, ale tělesné podněty byly příliš silné a místností prolétl tichý měkký vzdech, když se Kakashimu podařilo přivést ho k erekci.
.
Hatake si nechal dlaní prokluzovat ten štíhlý tvrdý nástroj a udusil další steny ve svých ústech. Měl chuť na trochu víc něžností než obvykle. Navíc si mohl dneska užívat to, co v minulosti ani nemohl, aby nepřišel o jazyk. Poslepu si rozepnul kalhoty a stáhl je pod zadek, načež se natiskl na mladíka a začal se třít. Vyrážel z něho další a další rozdychtěné steny a činilo mu to potěšení ho poslouchat.
.
Sasuke sám sebe ani nepoznával. Byl tu už půl roku, ale snad ještě nikdy tu nezažil nic takového. Jasně, nedělal to rád, bylo to zvrácené, ale… přitom… netušil, že když trošku poleví v tom odporu, může být otírání jeho erekce o jiný tvrdý úd tak rajcovní! Začínal mít problém si k tomu všemu udržovat tu dávku znechucení, protože všechny jeho smysly si přály poddat se kouzlu slasti, uvolnit se a poprvé si to konečně pořádně užít. Byl z toho celý rozpolcený, nadržený a neustále v něm vzrůstala potřeba něco dělat, oplácet ty pohyby pánve, tvrdě, naléhavě…
"K-kruci, já nemůžu… n-nejsem teplej… aaah!" zakňučel zoufale do Kakashiho pusy, jak se držel posledních stébélek sebeovládání.
.
"To nic nemění na tom, že si to můžeš užívat," odtušil zadýchaně Kakashi a několikrát intenzivněji přirazil, jak ho mladík rajcoval. Na chvilku přestal, aby ze sebe stáhl kalhoty, které mu začínaly notně překážet, a hlavně chtěl mít pocit svobody. Úplně mu tepalo v údu, když si prohlížel tu slastnou podívanou na posteli. Sasukeho vzrušené tělo a chtíčem zastřené oči mu zvedaly ego, dokázal rozpálit někoho, kdo to prvotně vůbec nechtěl.
.
Kdyby byl Sasuke nevěděl, že v pokojích se udržuje stálá teplota, byl by přísahal, že tu musel někdo přitopit, bylo mu hrozné horko. Snažil se moc si Kakashiho neprohlížet, i když ho viděl nahého už tolikrát a spravedlivě musel uznat, že za pohled rozhodně stál. Štíhlý, ale osvalený, v dobré kondici a sem tam se na jeho těle našla nějaká jizva, jejichž původ snad raději nechtěl znát. Malinko netrpělivě se zavrtěl, byl tak rozpálený a jaksi by tak nějak neměl nic proti tomu, kdyby pokračovali tam, kde přestali, ale to nahlas pochopitelně přiznat nemohl.
.
Hatake viděl, že je nejvyšší čas začít s přípravou. On to chtěl a Sasuke možná něco v jiném duchu. Natáhl se pro lubrikant, který byl nachystaný v několika verzích podle potřeb zákazníků, a vytlačil si dávku na prsty. Choval se přirozeně, nespěchal, a přesto bylo znát, že nesnese odpor.
.
Sasuke se nadechl k odporu a bylo vidět, jak se už už chystá od šedovlasého odtáhnout, ale pak jako by si na něco vzpomněl a zůstal na místě, i když se znatelně napjal a jeho oči se o něco zúžily. Mít opravdický ocas, asi by s ním teď nepokojně švihal jako nervózní šelma zahnaná do kouta.
.
Šedovlasý muž zkoumal horké nitro, jak už několikrát, ale zdálo se mu, že je Sasuke mnohem míň napjatý, než jako obyčejně, když mu to přikazoval. Když už dnes začal s takovou péčí, tak se bude snažit i dál. Znovu vzal do ruky čnící tvrdé mužství a uvnitř se snažil najít to skryté místečko slasti.
.
Mladík nějakou dobu moc nereagoval a tvářil se útrpně, koneckonců si nebyl jistý, jestli si někdy zvykne na ten pocit, jak mu kdokoliv strká cokoliv do zadku, ale když Kakashi našel prostatu, chtě nechtě táhle zasténal. Nenáviděl tu uzlinku a miloval zároveň, protože ho zbavovala racionálního uvažování, ale způsobem, který byl pro jeho tělo více než vítaný. Jak jen mohlo něco tak drobného vyvolávat takovou rozkoš?! Kroutil se pod Kakashiho doteky a speciální masáží, kníkal jako roztoužené štěně a ze všech sil se snažil potlačovat ten hlásek, že se teď doopravdy chová jako prostopášná děvka.
.
Kakashi už mohl jít na vlastní sex, ale ještě chvíli si užíval ten pocit, jak mladíka dráždí a de facto má nad jeho slastí nadvládu. Obsesně ho šukal prsty a dráždil jeho ztopoření, protože za chvíli to bude on, kdo si vybere svoji dávku tělesných potřeb. Tuba s lubrikantem ležela v lůžku tak vyzývavě a lákavě, že odolávat vydržel jen pár minut, než ji zneužil pro zvlhčení svého mužství.
.
Sasuke pozoroval Kakashiho počínání přivřenýma očima a cítil, jak se mu vnitřnosti poněkud kroutí nervozitou, protože věděl, že se nesmí bránit. Kdyby byl měl jen o trochu méně hrdosti, poprosil by svého zákazníka, aby byl opatrný, ale dobře věděl, že u některých mužů je stejně taková žádost zbytečná, výstavní modřiny, které zdobily jeho boky, to dokazovaly. "N-nemohli bysme… zezadu?" nadhodil zkusmo nesměle, třeba když by na něj neviděl, bylo by to pro něj lepší.
.
"Klidně, tak se otoč," vyzval mladíka Kakashi a nechal ho překulit se na břicho. Zvedl si ho za boky na všechny čtyři. Sasuke usykl, jak nechtěně zmáčkl místa na bocích, kde běžně držel své milence. Někdo ho musel svírat opravdu pevně, když mu udělal takové obludné fleky. "Omlouvám se," prohodil tiše a pohladil mladíka po zádech. Natiskl se na vyšpulený zadeček, který byl nachystaný jen pro něj.
.
"V pořádku, díky," sklouzlo Sasukemu ze rtů zcela automaticky, až se sám zarazil. Poděkoval právě chlapovi, který se ho chystal ošukat, za to, že mu vyhověl s polohou? Bože, jak hluboko už klesl… Musí se odsud dostat co nejdřív, jinak už se z těch sraček nikdy nevyhrabe. "Jestli znáte toho ulízanýho parchanta, kterej je za ně zodpovědnej, dejte mu za mě po hubě," procedil jen mezi zuby a napjatě očekával milostný vpád.
.
"Nevím, kterého myslíš?" odtušil Hatake, ale soustředil se na jiné věci. Tvrdý ztopořením projížděl úžlabí mezi oběma půlkami, než žaludem zatlačil na vstup do Sasukeho těla. Skousl si ret, jak byl mladík těsný, zřejmě se k tomu navíc přidávala ta napjatost jeho těla. Sunul se dovnitř a snažil se chlapce přidržovat někde jinde, aby ho nemačkal na modřinách.
.
Mladý Uchiha neměl jaksi příležitost popsat mu svého posledního klienta, protože se musel soustředit na to, aby povolně držel a nepokoušel se Kakashimu vytrhnout, když si jeho mužství zase jednou razilo cestu do jeho úzké prdelky. Zatínal zuby, ale v podstatě byl rád, nedalo se sice říct, že by to bylo bezbolestné, ale dalo se to vydržet. Kdyby byl nevěděl, že má co do činění s mafiánem, skoro by až hádal, že se Kakashi snaží být jemný. Úlevně vydechl, když se do něj stříbrovlasý natlačil úplně celý, bože, nepatřil sice k extrémům, ale vyvinutý byl solidně. Jednou měl zákazníka, hrozného nabušeného hromotluka, u kterého si byl jistý, že ho snad roztrhne, ale když pak došlo na věc, měl ten chlap směšně malinký péro. Neváhal mu to okamžitě dát pěkně sežrat, takže pak dostal takový nářez, že mu Orochimaru na dva dny musel zrušit působení.
.
Kakashi spokojeně vydechl a dlaněmi objel pevnou prdelku, která ho v sobě uvěznila. Vždycky měl pocit, že by Sasukeho nejraději šukal každý den. Byl tak útlý a nezkrotný, byť dneska si rádoby hrál na povolného, přesto v něm cítil ten vzdor a nesouhlas s celou situací. Hatake měl srdce, ale za celý svůj život už otrnul a měl zvýšené prahy pro solidaritu a lítost. Proto bez jakýchkoliv výčitek chodil do zdejšího klubu a šukal mladé kluky, které sebrali kdovíkde milovaným rodinám.
.
Sasuke se pozvolna uklidňoval. Měl Kakashiho v sobě už tolikrát, že mu trvalo pořád méně a méně času, než tomu jeho roztažení přivykl. Odhrnul si zpocené vlasy z čela a pořádně se zapřel o povlečení, nebyl si jistý, jakou má Hatake dnes náladu. Někdy je s Kibou mrdal jako zvíře, takže se na to raději připravoval, aby se případně nepraštil hlavou o čelo postele, jak se mu to už párkrát stalo.
.
Šedovlasý muž s pár pozvolnými přírazy ozkoušel horké nitro chlapce před sebou, než se pustil do intenzivnějších přírazů, jak si žádalo jeho tělo. Příraz, vzdech, a znovu. Narážel se na ty pevné hýždě, až to pěkně pleskalo. Zapřel se jednou rukou o postel a měl v plánu mladíkovi také ulevit, byť to většinou nedělal a nechal to na Kibovi, aby si spolu pěkně pohráli.
.
"Aghh," uteklo Sasukemu, když do jeho klína vklouzla Kakashiho zvídavá dlaň a chopila se jeho erekce. Nečekal tolik aktivity z jeho strany, nebývalo to v tomhle podniku zvykem, ale skvěle to působilo na překonávání stresu. Dokonce lépe, než sám chtěl. Ty horké prsty, které masírovaly jeho mužství, a ten roztoužený klacek, který ho tak naléhavě píchal… když si odmyslel ten lehce bolestivý tlak a pálení, vlastně na tom bylo něco svým způsobem rajcovního, jak ho Kakashi projížděl… Kruci! Ještě se mu to začne líbit, to snad ne! Rychle se opřel jen jednou rukou, zatímco tou druhou si zacpal ústa, aby nesténal.
.
Kakashi se nijak nekrotil a vzdychal mladíkovi do zátylku a rozpálené pokožky. Hodně by ušetřil, kdyby chodil do klasického bordelu za ženskýma. Nebo někam, kde disponovali mužskými dobrovolníky, ale on chtěl něco extra. Orochimaru měl výjimečný podnik, cítil se tu dobře a hlavně si mohl vybrat to, po čem jeho tělo nejvíc toužilo. Šukal to malé pískle jako bez rozumu a div, že mu nepropálil kůži na penisu, jak divoce ho honil.
.
Sasuke se usilovně snažil bránit svému tělu, aby si ten styk tak bezostyšně užívalo, ale to prostě pořádně nešlo, vždyť to bylo tak… bouřlivé a vzrušující. Na okamžik mu proběhlo myslí, že je snad úplně jedno, kdo mu to dělá, třeba i do zadku, ale hlavně že to dělá pořádně a honí ho o sto šest. Proti své vůli se ohlédl a jeho velké tmavé oči samovolně přejely po Kakashiho rtech, ze kterých unikaly ty slastné zvuky.
.
Hatake neváhal a okamžitě využil situace a dravě si přivlastnil ty hebké rty pro sebe. Zadýchaně a naléhavě mladíka líbal, zatímco jeho tělo drancoval z úplně opačné strany. Kdyby mu teď někdo stál u hlavy s pistolí v ruce, tak si určitě ani nevšimne. Jeho střed zájmu se značně zúžil a mnohokrát si říkal, že během sexu je nejzranitelnější.
.
Mladík Kakashimu divoce odpověděl na výzvu a mít trošku méně zastřenou mysl, asi by se i divil, jak je možné, že náhle nepociťoval žádnou potřebu Hatakeho kousnout. Vášnivě se s ním přetahoval jazykem, snažil se prozkoumat i jeho ústa a ke všemu se mu zdálo, že přírazy jsou teď nějak víc intenzivní… po chvíli mu se zděšením došlo, že Kakashimu necudně vychází vstříc.
.
Šedovlasý muž si užíval každičkou vteřinu horkokrevného sexu. Bylo to opravdu divoký a měl co dělat, aby dokázal pracovat na všech frontách. Divoké líbání, ještě dravější šoustání a to nepočítal honění, ze kterého už ho začínala pálit paže, ale už jen chvilku, to vydrží.
.
Sasuke se každou vteřinkou přibližoval k orgasmu, k jednomu z těch mála, které v těchto zdech zažil, minimálně co se týkalo počtu styků, které musel přetrpět. Celý se až málem třásl náporem té rozkoše, až nakonec hlasitě vykřikl a na povlečení pod nimi dopadla sprška mléčného spermatu. Chudák Kakashi se zrovna stahoval k dalšímu přírazu, ale jak se mladík napjal v křeči, nechtěně sebou trošku pohnul, až z něj jeho penis s mlasknutím vyklouzl a kvůli silné křeči nebylo nejdřív možné se do něj zase dostat.
.
Hatake po neúspěšném pokusu dostat se zpátky dovnitř rychle přešel na nový plán. Bez průtahů se vzal do ruky a nutkavě se honil, taky už skoro byl. Mladík pod ním, jak ho nijak nedržel, klesl na lůžko a vypadalo to, že ho nevnímá. Po minutě i Kakashimu zacukalo v údu a sprška spermatu se rozstříkla na chlapcově těle poznamenaném místním životem.
.
Černovlasý chlapec jen vzdáleně zaznamenal něco teplého na zádech, ale popravdě se víc soustředil na doznívající pocity blaha, které se mu rozlily snad i v kostech. Ani si nepamatoval, jestli kdy zažil takhle silný orgasmus. Vysíleně ležel na břiše s hlavou zabořenou do polštáře a zrychleně oddechoval. Docela by se potřeboval napít, ale bude asi muset počkat, až bude propuštěn.
.
Šedovlasý mafián se svalil vedle mladíka na postel a spokojeně oddechoval. Dnes to bylo opravdu dobrý a bouřlivý. Spokojeně se si přejel po břiše. Vždycky se říkalo, že člověk je nejspokojenější, když ukojí své nejprimitivnější pudy. Být najedený, napitý, mít kde bydlet a najít si někoho na sex. Hatake se teď cítil úplně dobře, uvolněně a vůbec nemyslel na úkoly, které musí ještě dneska vyřešit.
.
Jak pozvolna vyprchával opar vášně, vracela se Sasukemu soudnost a schopnost racionálně uvažovat. Uvědomil si, jak snadno Kakashimu podlehl. Jak jednoduše se někomu poddal, když mu ten někdo neubližoval. To už se nesmí opakovat! Styděl se za sebe, kdyby ho takhle viděl otec… Po tvářích se mu rozlévaly červánky, když přes sebe honem přehodil lehounkou přikrývku, a zaškaredil se, jak se mu hned přilepila k zádům kvůli Kakashiho ejakulátu.
.
Hatake by si mladíka vzal nejraději ještě jednou, ale čas ho docela tlačil a při pohledu na hodinky už teď měl zpoždění. Co naplat, bude to muset dneska ukončit. Zhoupnul se do sedu a přešel do koupelny. Měl v plánu si dát bleskovou sprchu, aby ze sebe spláchl pot a jisté tekutiny.
.
Sasuke na sebe mezitím navlékl i to něco málo, co měl na sobě při příchodu, a cípem povlečení ze své kůže setřel sperma. Ulevilo se mu, že to Kakashi neprotahoval, když se šel vysprchovat, to už zcela jistě pokračovat nebudou. Počkal, dokud se stříbrovlasý nevrátil z koupelny, a následně vyhrkl: "Takže domluveno? Dáte mi zprávu o mé rodině?"
.
"Bude, jak jsem slíbil. Až příště přijdu, budeš vědět, co sis přál," odtušil Kakashi a natáhl na sebe kalhoty a košili. Upravil se, porovnal pouzdro na zbraň, do které zacvakl zásobník. Nechtěl, aby se opakovalo to, co první den. Důvěřuj, ale prověřuj, to bylo jeho heslo.
.
Mladík si oddechl. Sice tu pořád byla to možnost, že mu Kakashi lže, ale nakonec to sebeobětování nebylo tak hrozné, jak se obával, a pokud za to dostane to, co chtěl, tak to za to rozhodně stálo. Jen doufal, že svou rodinu neohrozí, ale otec jako velitel zásahové jednotky určitě byl schopný zabránit nějaké katastrofě.
.
Kakashi otevřel peněženku a dal mladíkovi peníze. "Na přilepšenou, nebo jak to Kiba říká, že to využívá," odtušil a vyšel z pokoje a nechal tam mladíka jeho osudu. Zamířil za Orochimarem, aby zaplatil účet. Dneska se tu moc dlouho nezdržel a více méně po mladíkovi chtěl jen sex, takže dneska to nebude tak drahý, jako když si vzal dva kluky na celý večer.
.
Sasuke napjatě očekával Kakashiho příští návštěvu. Věděl, že to určitě bude nějakou dobu zase trvat, Orochimaru nebyl nikterak levný, a přestože se většina jeho zákazníků zdála velice dobře zaopatřená, chodit do tohoto podniku každý týden by se dost prodražilo.
Ta dobrovolná výjimka s Kakashim byla opravdu jen výjimka, Sasuke i nadále zůstával nepoddajný, jak zjistilo několik dalších klientů, když jednomu plivl do obličeje a druhého se mu povedlo skoro vykastrovat poté, co se na něj pokusil použít Orochimarovu novinku, slizké dildo snášející gelová vejce. Nikdy se nepřestával divit, co všechno za zvrhlosti se vyrábí.
~~~
Kakashi neměl skoro tři týdny vůbec ani pomyšlení na Sametovou růži a Sasukeho v ní uvězněného. Měl zrovna plnou hlavu nové zakázky s drogami. Dost jim na paty šlapali chlupatí a musel být opatrný a předvídavý. Vzpomněl si na mladíka až tehdy, když mu jeho podřízený donesl zprávu, co zjistil o jeho rodině. Zajímavé, jeho otec byl vedoucí policejní zásahovky. Bylo to dost ožehavé okolo někoho takového špehovat, ale jedinou výhodou bylo, že Sasukeho rodina bydlela poměrně daleko, i tak další slídění zakázal.
V hotýlku už na něj čekal Orochimaru ve své kanceláři, kde se s ním šel domluvit, co si bude přát. Jeden z nohsledů ho dovedl k černovlasému muži s vypočítavým úšklebkem.
.
"Ah, pane Hatake, těší mě, že vás opět vidím," usmál se Orochimaru a pokynul Kakashimu do křesla, "doufám, že jste měl příjemnou cestu, i když předpokládám, že činnosti, kvůli kterým jste sem dorazil, budou nepochybně příjemnější." Odložil stranou nějaké dokumenty, aby se mohl věnovat svému zákazníkovi. "Co to bude dneska? Dostal jsem nějaké nové ovečky, třeba byste měl zájem si je prohlédnout…" Důvěrně ztišil hlas, když na Kakashiho mrkl: "Jeden z nich je ještě neposkvrněný, to je velká vzácnost." Za takové si pochopitelně účtoval zvláštní poplatek.
.
Hatake se zamyslel, kdyby neměl se Sasukem něco domluveného, tak by se možná nechal zlákat. "Ne, dnes ne. Chtěl bych Sasukeho jako vždycky. Dneska jen jeho," vyjádřil své přání a přehodil si nohu přes nohu. Mladý Uchiha na něj jistě čekal a on mínil dodržet svoje slovo.
.
"Ach," vypravil ze sebe Orochimaru a díky letité zkušenosti se mu podařilo zakrýt zklamání, i když zas tak těžké to nebylo. Tak delikátní zboží si svého kupce najde tak jako tak. "Takže Sasukeho, hmm," pronesl zamyšleně Kakashiho přání, vlastně se docela divil, jak ho Hatake dokáže zvládat, že nikdy nepřišel k větší úhoně. "To vám samozřejmě rád splním, ale dovolte mi vás upozornit, že jaksi… od příště si budete už muset vybrat jiného favorita." Zachytil Kakashiho tázavý pohled a povzdechl si: "Víte, Sasuke je problémový. Vydělává mi dost, to zase ano, ale v některých případech… no, řekněme, že jeho zpupnost mi u některých klientů dost pošramotila pověst a já si nemohu dovolit takové riziko. Myslel jsem si, že se mi ho podaří zlomit, ale asi jsem nedokázal přijít na tu správnou páku. Rozhodl jsem se, že ho přemístím jinam."
.
Kakashi se opravdu divil, byť se snažil svůj výraz maskovat. Netušil, že Sasuke dělá tak velké problémy, že se ho chce Orochimaru zbavit. Většinou, co slyšel, tak někteří z chlapců mizeli hlavně kvůli nezájmu. Tiše se po nich slehla zem a nikdo o nich už nikdy neslyšel. Tak to bude i se Sasukem. Čím dýl nad tím přemýšlel, tím víc se mu příčila představa, že mladíka uvidí naposledy. "Opravdu, tak to mě velmi mrzí," odtušil bezvýrazně s lehkým podtónem zklamání, "ale pokud je tomu tak, nemůžu vám samozřejmě bránit."
.
"Ano, nerad se svých oveček zbavuji, obzvlášť těch výstavních," přitakal Orochimaru, "ale jistě chápete, že v tomto případě je takové opatření na místě. Škoda, skutečně velká škoda. Tam, kam ho pošlu, se svým přístupem dlouho nevydrží, když si představím to pěkné tělíčko zmrzačené… no, co se dá dělat. Nenapravitelné jedince je třeba eliminovat." Lehce se zasmál. "Dobrá tedy, nechám ho přivést na pokoj číslo dvě, zde jsou klíče a ovládání obojku," předal Kakashimu věci, "pití už je na místě. A radím vám, dejte mu pořádně do těla, když je to naposledy."
.
Zmrzačené? Hatake přemýšlel, kam by mohl mladíka Orochimaru poslat, zřejmě to bude někam, kde bude také dělat děvku, ale za mnohem míň peněz a zřejmě se tam chlapce mají jako spotřební zboží. Jakmile se opotřebuje, tak se pořídí nové. Beze slova zamířil do pokoje, kde zamyšleně upíjel víno a přemýšlel nad černovlasým mladíkem, který se mu líbil a od minula, kdy ho poznal i z částečně dobrovolné strany, mu teď nešel z hlavy.
.
Sasuke se útrpně podroboval koupání. Docela ho překvapovalo, že dnes ani jeden z poskoků nešpičkoval a neprovokoval, kdo ví, zřejmě už si dali konečně pokoj. Netušil nic o tom, jaký osud mu Orochimaru určil. Když byl doveden před pokoj, preventivně už před vstupem nasadil co nejnepřívětivější výraz, ale ten se jako zázrakem rozplynul, když v křesle spatřil sedět Kakashiho. Tváří mu prolétla úleva a snad dokonce i záblesk radosti. "To jste vy! Tak co?!" vyhrkl dychtivě a v jeho očích se objevila jiskřička naděje, která těm tmavým studánkám dávala neodolatelnou krásu.
.
Hatake se musel usmát, jak se Sasukeho zakaboněná tvář vmžiku proměnila v natěšenou. "Sice mi to chvíli trvalo, ale svůj slib jsem dodržel." Kakashi měl pocit, že se mladík začíná proměňovat v žárovičku. Vytáhl z vnitřní kapsy saka obálku s fotkami. Pro sebe zjistil kopu informaci, co a kdy který člen rodiny dělal, ale pro mladého Uchihu byly důležité fotky, aby věděl, že jeho rodina je naživu. Podal mladíkovi obálku.

 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 andaateikaa andaateikaa | 28. března 2017 v 22:47 | Reagovat

No né, Sasu si to i celkem užil. :3 Jak jinak, že.
Tak šup, Kakashi, vezmi si ho domů jako mazlíčka. :3 Ouška na hlavu, ocásek na prdýlku, mňau, neposedný kocourek hezky na vodítko. Bože, co to melu. :D
Těším se na další díl.

2 draci-sestry draci-sestry | 29. března 2017 v 20:27 | Reagovat

[1]:Nic nemeleš, jenom jsi strašně úchylná a přející :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.