Ve spárech vlka V.

11. března 2017 v 7:01 | Ivanitko a Smajli |  Ve spárech vlka
Poslední kapitola příběhu o chtivém vlkodlaku a nebohém lidském mláděti je dost atypická. Rozhodně to není čtení pro každého a určitě si rozmyslete dobře, než se začtete do řádků. Nebudu tu psát přesně co to je, protože Google je tak skvělý vyhledavač, a chodili by mi tu lidi, kteří nejsou potřeba. Nicméně můžete si domyslet, co tu může být o vlku a člověku za nemravnost.


Kakashi ležel na podlaze a spokojeně oddechoval. Spal jen lehkým spánkem, jak měli vlci ve zvyku, aby se mohli rychle vzbudit a bránit své doupě. Jenže teď přišel podivný zvuk z úplně jiné strany, od Sasukeho postele. Našpicoval uši, jestli se to zopakuje a doneslo s k němu vzdychnutí jeho jména.
.
Sasuke byl ve věku, kdy se jeho hormony nejvíc bouřily a jeho tělo vyžadovalo své. I když spal pravidelně jednou měsíčně s Kakashim, jisté potřeby pociťoval i jindy, jako například teď, v noci. Zatímco ve dne je však mohl ovládat, ve snu se nekontroloval. "Nghh…" uniklo mu přes rty, zatímco zavřené oči značily, že není ve stavu bdělosti.
.
Vlk vstal a šel se podívat, co se děje. Chvíli Sasukeho očichával, než mu došlo, proč mladík sténá ze spaní. Kdyby mohl, tak by se prohnaně zaculil. Škoda, že do úplňku je ještě tak daleko. Strčil hlavu pod peřinu a do nosu ho šťouchlo něco tvrdého. Cítil silnou Sasukeho vůni vzrušení. Kdyby měl ruce, tak by Uchihovi odpomohl, ale v tomhle těle měl omezené možnosti. Začal mladíkovo ztopoření intenzivně olizovat. Nechutnalo špatně.
.
Černovlasý mladík vnímal i ve spánku něco vlhkého, co mu jaksi příjemně stimulovalo pocit slasti, když to však chvíli trvalo a doteky Kakashiho jazyka byly pořád neodbytné, chlapec se pomalu probral k vědomí. Zmizel mu obraz jeho miláčka jako člověka a místo něj koukal do temného stropu, během pár vteřin si ale uvědomil, že to olizování je skutečné. Mrkl ke svému klínu a málem na něj šly mdloby. "Fuj, Kakashi!" vyjekl a prudce se na posteli posadil, "co to děláš?!"
.
Vlkodlak zavrtěl ocasem a vyskočil za Sasukem na postel. Olízl mu tvář na pozdrav a očichával jeho tělo. Vzrušoval ho mladíkův pach. Byl tak silný a intenzivní. Vtíral se mu do čumáčku a rozpaloval i jeho vlčí tělo, které na něho reagovalo jako na říjnou samici. Sasuke mohl mezi jeho chlupy vidět růžový vlčí penis.
.
Sasuke mělce a vzrušeně dýchal. Nepamatoval si, že by se mu někdy stalo něco takového ve spánku, ale bylo to hrozně neodbytné. Odkopnul peřinu a se skousnutým rtem si přeměřil svou erekci a pak i tu Kakashiho. "No, to vypadá na problém," uchechtl se a samovolně vklouzl pravačkou do slabin, aby se mohl začít uspokojovat, "ty si asi jako vlk nemůžeš vyhonit, co?"
.
Kakashi neodolal tomu pohledu a začal mladíka olizovat na stehnech a přibližoval se k jeho ztopoření. Špička prokrvené erekce vypadala tak lákavě a chutnala podivně slaně. Nemohl si pomoct a nenechal se Sasukem ani odehnat. Skoro jako kdyby ho někdo polil medem a on ho musel celičkého očistit.
.
Mladý Uchiha tiše sténal, ze začátku mu to přišlo hrozné, nechutné a bestiální, ale když vlčí jazyk byl tak silný, obratný a vlhký… bylo to naprosto skvělé! Nikdy ještě nic takového nepoznal. Jak se tak po očku díval na Kakashiho, přemýšlel, jestli existuje způsob, jak mu také jaksi… pomoct. Neměl předkožku, kterou by mohl stahovat, a rozhodně ho nehodlal olizovat. Šlo by ale…? Ne, ne, fuj! Na to přece nesměl ani pomyslet, vedle toho by všechny perverznosti, co dělal s lidským Kakashim, úplně vybledly.
.
Šedý vlk byl čím dál vzrušenější. I on by potřeboval jistou péči. Přešlapával na pelesti a měl nutkání se o něco třít, něco šukat. Silně olizoval Sasukeho kůži, kdyby měl kočičí jazyk, tak by snad mohl mladíkovi strhat pokožku, jak se intenzivně činil. Nakonec ho napadlo něco šíleného. Začal mladíka šťouchat čumákem do boku, aby se překulil.
.
Sasuke na výzvu nějakou dobu nereagoval, hlavně proto, že rozdýchával tu rozkoš, kterou mu způsobil Kakashiho jazyk, byť si byl naprosto jistý, že takhle oslintaný klín ještě nikdy neměl. Nebyl si napřed ani jistý, co po něm vlk vlastně chce, ale když to pochopil, nejistě se kousnul do rtu. Pomalu se převrátil na břicho, ale ohlédl se po vzrušeném vlkodlakovi. "Já nevím, myslíš, že je to dobrý nápad?" zašeptal.
.
Kakashi mladíkovi olízl tvář, aby ho uklidnil a jal se mu očichávat zadek. Zkusmo ho i olízl, ale než se v jeho rozdivočelé zvířecí mysli něco vymyslelo, tak to chvíli trvalo. Seskočil na zem a zamířil si to ke komodě, kde měl Sasuke různé věci Začal dorážet na jeden ze šuplíků, v němž byl schovaný olejíček.
.
"Tiše!" napomenul ho černovlasý mladík a vstal, aby sám vyndal onu lahvičku, kterou chvilku převaloval v dlani a těkal pohledem od ní k vlkovi a zase zpět. "Kakashi, určitě by nebylo lepší to nějak přechodit?" zeptal se ještě naposledy, ona jedna věc byla šukat s mužem, ale druhá věc byla šukat se zvířetem. Nebyl si jistý, jestli to není i na něj až moc velká sodomie.
.
Vlkodlak ho hlavou šťouchl do nohou, aby už se konečně vydal k posteli. On se jinak neřídil nějakými pravidly. Už tak byl velká hříčka přírody a něco jako limity a náboženské či společenské omezení neznal. Jemu se ten nápad moc líbil a netušil proč Sasuke pořád váhá. Vždyť ho to taky muselo tlačit.
.
Sasuke se tedy vrátil na postel a rozpačitě se začervenal. Bylo mu jasné, že připravit se bude muset sám, když Kakashi jaksi v téhle podobě neměl prsty, ale bylo to něco, co ještě nikdy nedělal. "Ale je to jenom protentokrát, nebude se to nikdy opakovat, rozumíš?" špitl a vytáhl špunt lahvičky, načež si na prsty nalil trochu vazké tekutiny.
.
Kakashi ho natěšeně sledoval. Vyskočil na postel a sedl si na zadek. Nemohl se dočkat, až si to bude Sasuke dělat sám. Jako vlk měl některé vjemy silnější než lidé a činilo to pro něj úplně jiný zážitek.
.
Mladík roztáhl nohy doširoka od sebe a nejistě přejel kluzkými prsty v rýze mezi svými půlkami. Chvíli roztíral olejíček tak, aby byla jeho štěrbinka vlhká a vláčná, a poté poprvé sám přitlačil ukazováčkem na vstup do svého těla a se zasténáním vnikl dovnitř.
.
Vlkodlak musel pootevřít tlamu a vypláznout jazyk. Začínalo mu být horko a potřeboval se ochladit. Hlasitě a rychle dýchal a netrpělivě přešlapoval, než se Sasuke přichystá. Nevydržel to a přešel k Uchihově hlavě, kde ho začal olizovat na krku, tváři a uchu.
.
"K-Kakashi, hrozně slint-áááh!" Sasuke musel zasténat, když ho vlčí jazyk polaskal na citlivém oušku. Byla to zóna, u které jeho milenec jistě mnohokrát odpozoroval, co s ním její oblažování dělá. Přidal do svého těla druhý prst a malinko se prohnul. Bože, neměl ponětí, že je to uvnitř tak horké a těsné.
.
Šedý vlk intenzivně oblažoval mladíkovo ucho a sám skoro nespokojeně funěl, jak by nadržený a neuspokojený. Už přemýšlel nad tím, že půjde obskočit mladíkovu nohu, jako nějaký nadržený pes, ale musel vytrvat.
.
"No jo," zakňučel Sasuke, který zjišťoval, že roztáhnout ten úzký otvor není zas tak snadné, jak si myslel. Konečně po několika dalších minutách měl dojem, že by to snad mohlo jít. "J-jak to chceš dělat?" zeptal se, polohy vsedě ani vestoje nepřicházely v úvahu a na misionáře by se asi udusil Kakashiho srstí.
.
Kakashi ho znovu začal šťouchat do boku, aby se překulil. Jenže Sasuke ležel jako placka a to mu také nevyhovovalo, tudíž ho znovu popostrčil čumákem do zadku, potřeboval ho na všech čtyřech jako hárající fenku.
.
Sasuke si ještě předtím úplně přetáhl noční košili přes hlavu, aby byl na takový akt nahý, a teprve potom se napozicoval tak, jak si Kakashi přál. Panebože, tohle bylo tak zvrácené, horšího smilstva už se snad dopustit ani nemohl.
.
Vlkodlak očichával Sasukeho zadeček a mladíka to zřejmě lechtalo, jak o něj otíral vousky. Olejíček voněl úplně jinak, když byl vlk. Zkusmo ho olízl. Docela se mu to zamlouvalo a chvíli v tom pokračoval. Nepřišlo mu to nijak divné, protože jako zvíře se na těchto místech čistil často.
.
Mladík zabořil hlavu do polštáře, aby jeho steny pohltila látka, protože přece nemohl dopustit, aby bylo slyšet, že se mu líbí, když ho Kakashi olizuje zrovna tam. Bylo to šíleně zvrhlé, ale zřejmě tam byla spousta citlivých receptorů, protože to v něm ještě silněji podněcovalo touhu a jeho erekce téměř tepala nedočkavostí.
.
Kakashi stříhal ušima a samozřejmě všechno slyšel. Asi to dělalo Sasukemu opravdu dobře. Chvíli ho ještě lízal pro pocit spokojenosti. Než se vzepjal na zadních. Předním packami se držel mladíka za boky a zkoušel se do něj dostat.
.
Sasuke trochu překvapeně hekl, jak na něm spočinula podstatná část Kakashiho váhy, sice nemohl mít zřejmě víc než šedesát kilo, ale i tak nebyl žádný drobeček. Cítil, jak vlčí penis naráží na různá místa v rýze mezi jeho půlkami, dělalo mu problém se trefit, když nemohl navést úd rukou. Zadržel dech, když se přeci jen otřel o jeho otvůrek, a vzápětí vyjekl, když se bez otálení začal probojovávat dovnitř.
.
Šedý vlk se nechal pohltit zvířecími pusy a ještě víc mladíka sevřel packami, aby mu náhodou někam nešel. Teď když našel dírku, tak rychle pronikal dovnitř a ven. Měl vyplazený jazyk a hlasitě dýchal. Šukal Uchihu jako nadrženou mladou fenku.
.
Sasuke se hryzal do rtu, Kakashi hned od počátku nasadil dost brutální tempo, asi jinak nemohl, když neměl v tomhle těle lidskou racionalitu, ale byl by ocenil aspoň ze začátku trochu času na přivyknutí, jeho ubohá dírka neměla čas se vzpamatovat a dávala mu to bolestivě najevo. Navíc Kakashiho drápy na bocích taky nebyly zrovna příjemné, drásaly jeho pokožku, a celkově vlk přirážel tak razantně, že se musel hodně zapírat o ruce, aby se neposouval pořád dopředu. "N-no tak, trochu zpomal," procedil mezi zuby.
.
Vlkodlak ho neslyšel nebo dělal, že neslyší. Měl na práci cosi jinačího. Ještě zrychlil tempo a kniknutím se udělal do lidského těla. Strnul v křeči a následně zmalátněl a opřel se o Sasukeho. Po pár sekundách se vzpamatoval a pokusil se slézt z mladíkova hřbetu.
.
"AUU!" vyjekl Sasuke. Nebyl si jistý, co se to stalo, ale vlčí penis při ejakulaci v jeho zadku nějak podivně zduřel a nešel vytáhnout, bolelo to. "Jau, Kakashi, udělej něco!" zaskučel, takhle si teda vůbec sex se svým miláčkem nepředstavoval. Byl oslintaný, poškrábaný, plný vlčího semene a teď ještě ho zchvátila hrůza, že se z něj Kakashi nedostane. O nějakém vzrušení už u něj nemohla být moc řeč.
.
Kakashi se také lekl, ale pak si uvědomil, že je to normální a přehodil nohu přes Sasukeho. Zůstali spojeni jako pes s fenou po aktu. Zrychleně dýchal, aby se ochladil a zadek měl přitisknutý k tomu Uchihovu. Jemu se to rozhodně líbilo.
.
Sasukemu už podstatně méně, nepřirozené rozměry Kakashiho údu byly bolestivé, obzvlášť když se pokoušel odtáhnout, ale vlkodlak ho drobným zavrčením upozornil, že takové snahy nejsou na místě. Nikdy neviděl žádné rozmnožování psů, takže netušil, o co jde, ale vytušil, že to pro Kakashiho asi není nic divného. "Jak dlouho to bude trvat?" zakňučel, i když to byla spíš řečnická otázka, Kakashi mu samozřejmě nemohl odpovědět.
.
Trvalo to možná pět minut, než Kakashi cítil, že se jeho penis vrací do normálu a mohl ho vytáhnout. Radostně seskočil na podlahu a zpátky na postel, kde se k Sasukemu hned měl, protože jak se zdálo, tak si to mladík vůbec neužil. Vůbec se nezdráhal jím právě zprzněný otvor očistit.
.
"Fuj, nech toho!" zavrčel Sasuke, jehož nálada nebyla právě nejlepší. Jestli vůbec celá ta akce měla nějaké pozitivní účinky v jeho případě, pak leda v tom, že jeho problém se vyřešil - na nic intimního už neměl ani pomyšlení. Odstrčil vlčí hlavu ze svých slabin a vstal. Zašklebil se, ihned mu po stehně začal stékat pramínek, který Kakashi nestačil očistit. "Otoč se," nařídil nekompromisně vlkovi, zatímco se u lavoru pokusil dát nějak dohromady a vymýt to ze sebe. Studená voda mu aspoň ochladila podrápané boky.
.
Kakashi poslechl, ale když si myslel, že se mladík nedívá, tak se díval. Trochu se za sebe styděl, že svému milému přivodil tolik příkoří, ale on měl pocit, že si to užijí oba stejně. Jenže Sasuke se tvářil, jako kdyby mu chtěl dát výprask. Sklopil uši.
.
Sasuke se dal dohromady, jak nejlépe to šlo a kachní chůzí, jak ho bolel zadek, se vrátil do postele. Přetáhl přes sebe noční košili a zakutal se pod peřinu. Když Kakashi šupnul za ním, chtěl ho původně vyhodit, ale vlk měl tak nechápavý ublížený výraz, že to nakonec neudělal. "Už nic podobného nikdy nedělej, kdybych ze spaní sténal cokoliv," prsknul a uložil se ke spaní. Však mu to o úplňku ještě spočítá.

Konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kyuubinka kyuubinka | 15. března 2017 v 7:58 | Reagovat

Jak jsem psala u minule kapitoly, že vše bylo téměř nenásilné a poklidné... Panebože... Co to bylo?! :-D:-D:-D. Když bych si představila, že by se nedej bože někdo dostal do pokoje.... Ježíšikriste.... Ale co... Obdivuji vás za tu odvahu tohle napsat:-D:-D

2 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 15. března 2017 v 14:42 | Reagovat

[1]: :D :D Njn museli jsme ase torhcu zvýšit míru perverze tady na blogu, abyste si nemysleli, že to co považujete za hodně perverzní je ještě nic oproti těmhle specialitkám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.