Ve stínu pyramid XIII. - Bitva

8. března 2017 v 19:38 | Ivanitko a Smajli |  Ve stínu pyramid
Sasuke už vyrostl a války se zase rozhořely v kraji. Kisame zatím stále dřímá oteže svěřeného vojska a řídí jeho kroky. Po boku mu stojí princ, který již má několik bitev za sebou a je na veliteli, aby společně prošli další a snad poslední a hlavně vítěznou. Krvavá řežba zanechá stopu na každém.


Na obou stranách byly velké ztráty, ale postupně se vítězství začalo přelévat na jejich stranu. Bylo to hlavně proto, že oni nedobývali, ale chránili svou vlast - chránili něco, co jim bylo drahé, Egypt, svoje rodiny, děti. Vše se definitivně rozhodlo, když byl armádní velitel Hyksósů sražen šípem ze svého vozu a na místě byl mrtvý. Demoralizované a dezorientované zbytky hyksóské armády už v sobě nemohly najít původní odhodlání a začali houfem ustupovat. Na bitevním poli pokrytém stovkami těl se rozlehl vítězný ryk jejich egyptské armády, která sice byla notně zdecimovaná, ale vyhrála.
Sasuke roztřeseně sklopil meč a pevněji sevřel prsty kolem jílce, aby ho neupustil, protože se mu náhle zdál nesmírně těžký a svět kolem něj se točil.
.
Kisame přiběhl k princi na poslední chvíli, kdy ho zrazovaly nohy a zachytil jeho pád. Pomalu ho posadil na zem a sám k němu přiklekl. I v něm se začala plně rozvíjet bolest ze všech ran, říznutí a odřenin. Hruď mu začínala hořet bolestí a na pravé straně cítil navíc tupý tlak. "Sasuke, vyhráli jsme," odtušil a natiskl si mladíka k sobě. Bude muset rychle najít nějakého koně.
.
"Já vím," pousmál se Sasuke a pohladil svého milence po tváři. Hned nato se mu však v očích objevila starost. "Jsi zraněný… musíš hned k lékaři," nabádal Kisameho a jeho pohled zakotvil na díře v jeho brnění, "neměl jsi to dělat, ten šíp byl určený pro mě." Hrozně si vyčítal, že je to jeho vina, kdyby byl pozornější, nemusel by ho Kisame vůbec ochraňovat takovýmhle způsobem.
.
"Kdykoliv bych to zopakoval znovu," pronesl Kisame oddaně a sklonil se k princi, aby mu mohl dát láskyplný polibek. Přežili to a snad jejich zranění nebudou vážná a vylížou se i z nich. Držel si mladého muže za zátylek a pro těchto pár vteřin zapomněl na vše okolo.
.
Sasuke zavřel oči a soustředil se jenom na Kisameho rty. Polibek chutnal výrazně po krvi, byl kovový a horký, ale přesto přinášel úlevu od bolesti. Neměli dost síly, aby proplétání jejich jazyků bylo vášnivější, a neměli ani moc času, protože k nim mířily kroky několika vojáků.
.
Hidan podepřel prince, aby mu pomohl se dobelhat k vozu, který stal nedaleko, kde nebyla zem pokrytá mrtvolami. Kisame šel s ním, byť bylo výrazně vidět, že ho začíná zranění zmáhat a neustále pokašlával. Přesto všechno udílel rozkazy, co se má dít a nechal Peina, aby převzal velení nad zbytkem jejich jezdecké skupiny.
.
V pevnosti se Sasukemu ke vší té bolesti přidal i vztek, protože vojenský lékař Kabuto ho nechtěl poslouchat. Naléhal na něj, ať první ošetří Kisameho, i když by to bylo proti zavedenému pořádku - příslušníci královského rodu měli samozřejmě přednost přede všemi, ale on měl o svého milence větší starost. Hádka s ranhojičem ho však dost vyčerpala.
.
O Kisameho se zatím staral Sasukeho sluha, zatímco Kabuto se věnoval šití. Pomohl mu sundat zbroj a omyl jeho hruď, lesknoucí se krví. Na svalnaté hrudi bylo jasně vidět, kde dovnitř vnikla střela. Těžce se mu dýchalo a musel sedět, jinak to bylo ještě horší. Tušil, že až se dostane felčarovi do rukou, tak to rozhodně nebude nic příjemného. Následně Kakashiho odehnal, ať se postará o svého pána.
.
Sasuke zatínal prsty do lůžka a snažil se nevnímat bodavou práci jehly, která dávala dohromady okraje rozšklebené rány od meče. Když mu Kabuto poléval zranění alkoholem, sem tam se neubránil výkřiku, měl dojem, jako by mu to vypaloval žhavým železem. Konečně však byl Kabuto hotov a z jeho rány zbyla jenom úhledná řádka stehů. Mladý Uchiha si oddechl a Kakashi mu hned otřel čelo orosené potem.
.
Hoshigaki netrpělivě po mladíkovi pokukoval a zatínal prsty do dlaní, jak se snažil utišit svou zlost na sebe samého. Kdyby tak hloupě nezvlčel, tak mohl tomuhle zabránit. Měl být princi po boku a ne se bezhlavě vrhat do nejbližšího chumlu nepřátel. Trhaně se nadechoval, jak se jedna jeho polovina hrudi zaplňovala krví a tlačila na plíci, která se nemohla normálně rozvinout.
.
Z výstupu na balkon mohli slyšet, že na dvoře pevnosti je taky pěkně rušno. Vítězné písně byly zatím potlačeny, protože vojáci teď měli další povinnosti - přiváděli z bojiště raněné druhy a další tým lékařů uplatňoval svoje řemeslo. Sasuke však měl oči jenom pro Kisameho, jeho rána se mu vůbec nelíbila, vypadala vážně a on se jenom modlil, aby si s tím Kabuto věděl rady. Určitě to dá do pořádku.
.
Kabuto kývl na Kisameho, že je na řadě. Podíval se na jeho ránu na hrudi a tušil, co se děje uvnitř. "Princi, ať vás váš sluha odvede do komnat a odpočívejte," nařídil mu následovně, když si chystal šití. Prvně ošetří ránu na hrudi a pak bude muset něco udělat s krví, která je schovaná uvnitř.
.
"V žádném případě, zůstanu s Kis… s velitelem," odmítl Sasuke nechat v tom svého milence samotného. Věděl, že toho pro něj nemůže moc udělat, ale aspoň mohl zůstat s ním jako morální opora. Hrozně rád by ho vzal za ruku, jenže i když se o jejich vztahu tak nějak vědělo, neměli ho dle Fugakova nařízení dávat moc najevo.
.
"Nechte ho," zachrčel Kisame, který věděl, že princ neustoupí a je zbytečné se s ním přehadovat. "Kabuto, začni," vyzval lékaře k práci.
O chvíli později se mu do zranění, které lehce krvácelo, zakousla jehla a sešila malou ránu na hrudi. Tohle byla ta nejjednodušší část. Poklepem a poslechem se snažil ranhojič určit výšku tekutiny v plíci a nachystal si děsivý dutý bodec.
.
Sasuke sledoval ošetřování se vzrůstajícím zděšením. Vůbec se mu nelíbil ten nástroj, který se Kabuto chystal použít, vyhlíželo to hrůzyplně. Na malinký moment zapochyboval, jestli tohle chce vůbec vidět, ale pak se vzmužil. Vypadalo to, že operace bude bolestivá, a on se nakonec vykašlal na faraónův rozkaz a přeci jen vklouzl teplou tlapkou do Kisameho velké dlaně. Pohledem mu naznačil, že to bude dobré.
.
Kisame se na něho vděčně usmál a Kabuto ho upozornil, že to bude trochu bolet. O vteřinu později v zádech mezi žebry cítil ostré bodnutí a stiskl zuby, aby ani nevydal hlásku.
Vojenský lékař si podal misku, do které začala odtékat krev zevnitř Hoshigakiho těla. Občas s dutou jehlou pohnul, aby se proud krve obnovil. Tohle bude asi chvilinku trvat.
.
Mladý princ nešťastně přihlížel Kisameho utrpení. Nejraději by si to s ním vyměnil, ostatně, kdyby Kisame nezasáhl, mohl to teď být on, kdo by měl v zádech vraženou trubičku. Měl na jazyku ta slova, která slýchal od Itachiho, když se musel podrobovat nějakému lékařskému zákroku, jako Jsi moc statečný a Už to bude, vydrž, ale tak nějak tušil, že by tím Kisameho asi trochu urazil.
.
Velitel armády držel, a když už se Kabutovi zdálo, že všechna krev, která mohla odtéct, je venku, tak vytáhl jehlu ven a na ranku přiložil hutnou směs léčivých bylinek. "Budete se mi ráno a večer hlásit na kontrolu. Tento druh zranění je poměrně ošemetný, takže musím postupovat pečlivě.
Kisame přikývl, že rozumí. Tlak v hrudi byl mnohem menší a bolest zatím neutuchávala. Bylo však nutné se podívat, jak je na tom zbytek vojska a zpravit kapitána o dalších věcech.
~~~
O dva měsíce později se konala velkolepá hostina v královském paláci na počest vítězství. Víno teklo proudem, podávaly se hory masa, zeleniny, mořských plodů a všelijakých vybraných lahůdek. Fugaku a několik starších pronesli opěvnou řeč, oslavu provázeli samozřejmě také hudebníci a tanečníci. Sasuke seděl vedle svého bratra a co chvíli si vyměnil krátký úsměv s Kisamem, který měl místo naproti nim. Škoda, že se asi dneska jeho milý neudrží střízlivý, moc rád by oslavoval trošku intimněji.
.
Opravdu tomu tak bylo. Kisame byl spolu se Sasukem oslavován a zapíjen jak se patří. Nikdo na hostině nezůstal nepoznamenaný dobrým vínem a všichni se vesele bavili. Sluhové nosili pořád džbány plné pití a končilo se někdy hodně k ránu, kdy už byli všichni notně unavení a ospalí, či už přímo spali jako dřeva.
.
Ani na druhý den se Sasuke nedočkal vytoužené návštěvy, protože to bylo všem včetně jeho samotného tak špatně, že se museli vylízávat z opice celý den. V takovém stavu nemohl chtít žádné vášnivější počiny, ale třetí den po příjezdu do paláce už se zdálo, že je Kisame natolik střízlivý a zdravý, že ho mohl nechat večer povolat.
.
Kisame se cítil už dobře a s dobrou náladou vyrazil do paláce. Po poslední bitvě se pár týdnů vylízával ze svého zranění, které se hojilo pomalu, ale nakonec ho Kabuto vyléčil a on mohl dělat věci jako obvykle. Raději s sebou nenosil žádné dárky, od jisté doby byl obezřetnější a raději si odpustil cokoliv podezřelého požívat. Nemínil skončit v hrobce, ještě bylo brzy.
.
Sasuke přivítal svého milence už nahý a ve vyzývavé pozici na lůžku. Voněl mandlovým olejem a jeho hebké tělo zářilo v měkkém světle plamenů jako výtvor z měsíčních paprsků. Byl mnohem mužnější než v šestnácti, ale stále si zachovával neobyčejný půvab zděděný po své matce a vyrovnané aristokratické rysy po otci. "Už jsem myslel, že začnu sám," zavrněl směrem ke Kisamemu.
.
"Určitě?" zaculil se Kisame, když očima hltal jeho krásu. Sasuke rozhodně věděl, jak si obmotat svého milence kolem prstu. "Ve dvou je to přece jenom příjemnější," zavrkal následovně a přistoupil k princově posteli. I on byl vymydlený a navoněný, aby královskému nosíku vyhovoval.
.
Mladík už chtěl zažertovat, že právě proto uvažoval o tom, že si nechá zavolat Kakashiho zase zpátky, aby mu s tím pomohl, ale nakonec si to nechal od cesty. Přeci jen si ještě dobře vzpomínal na ten Kisameho záchvat vzteku tenkrát před dvěma lety, když ho načapal s tím rudovlasým klukem, jehož totožnost ani poslání stejně nikdy nevypátrali.
.
Měli po jeho uzdravení dost času, aby společně oslavili jejich velké vítězství v posteli, ale Kisame stále žíznil po mladém princi. Posadil se na okraj postele a skoro až nábožně přejel po hladké měkké pokožce. Pod bříšky prstů ucítil hladkou jizvu na Sasukeho boku. První, která zhyzdila jeho tělo, ale zároveň pěla ódu na jeho statečné činy v armádě.
.
Sasuke ho za onu zkoumající ruku chytil, aby si ji mohl přitáhnout a následně ji políbil na hřbet dlaně. "Miluju tě," špitl vroucně to, co oba už dávno věděli, ale on mě potřebu mu to připomínat, protože jeho city postupem času ani v nejmenším neochabovaly. Samozřejmě mu nestačilo jen tohle, hned nato se posadil a přitiskl svoje ústa ke Kisameho rtům.
.
Kisame chtěl říct něco podobného, ale nestačil, protože jeho ústa brzy obsadil jeden zvídavý návštěvník. Nechal se strhnout na lůžko a Sasuke se na něm obkročmo usídlil. Neměl nejmenší chuť prince někam pouštět a přidržoval si ho za zátylek.
.
Mladý egyptský šlechtic se s Kisamem vášnivě líbal, nikdy nepoznal v tomhle smyslu nikoho lepšího. Ne tedy že by měl moc co srovnávat, kromě Kisameho se vlastně doposud líbal jen s jednou konkubínou. I tak si byl až dojemně jistý, že v tom Kisame vyniká.
.
Hoshigaki si užíval princova nahého těla, které se k němu tisklo. Bylo příjemné cítit jeho teplou kůži na své a jediné co je ještě oddělovalo, byla jeho bederní rouška. "Taky tě miluju," pronesl oddaně Kisame, když se po dlouhé chvíli plné mazlení rozpojili.
.
"To je dobře, protože já se tě nehodlám nikdy vzdát, budu s tebou až do konce našich dnů," ujistil ho Sasuke a něžně se s ním čumáčkoval. Byl by nejradši jednou zemřel po Kisameho boku v nějakém boji, rozhodně by to bylo lepší než žít bez něho. Nedočkavě zbavil statného muže poslední části oděvu.
.
"Netrpělivý jako vždycky," pousmál se Kisame a plně si vychutnával jejich horký dotek těl. Velkými dlaněmi se snažil obsáhnout hebkost celého princova těla. Každý jeho centimetr, záhyb či prohlubeň. Toužil ho cítit ještě těsněji. "Chceš tuhle noc prožít vášnivě, nebo sladce a něžně?" zeptal se velitel zvědavě.
.
"Hmm, a nedá se to nějak skloubit?" nadhodil Sasuke. Miloval obě varianty, divoký sex byl samozřejmě velmi uspokojující, ale zároveň se mu líbila Kisameho něžnost, která tak ostře kontrastovala s jeho tělesnou konstitucí a byl to jen on, kdo poznal, jak umí tenhle obr být jemný, když chce. Nemohl se rozhodnout. "Nechám to na tobě."
.
"Dobře, tak já bych byl prvně pro tu první možnost, a když tě úplně nevyčerpám, tak bych klidně pokračoval dál a měl možnost si tě pořádně vychutnat," zašeptal Kisame podmanivě a topil se v mladíkových temných očích. "Takže jestli dovolíš," sundal mladíka ze sebe, "tak bych začal." Povalil ho na postel a natiskl se na něj. Samozřejmě jen trochu, aby to královské pískle nerozmačkal.
.
Sasuke spokojeně vzdychl, když se Kisame otřel svým klínem o jeho. Nebyli oba ještě plně vzrušení, ale bylo jasné, že s takovýmhle postupem k tomu brzy dojde. Mladší z mužů nechal svoje ruce, aby se mazlily s Kisameho pokožkou, bříšky prstů objížděly jeho jizvy a celkově ho hladily a laskaly všude, kam se mu jen podařilo dostat. Cítil ve slabinách napětí a vlny horka, které se mu začaly rozlévat po celém těle.
.
Kisame znovu dobýval mladíkova ústa, která se sama okamžitě vzdávala, jakmile se přiblížil na dosah. Rozpaloval Sasukeho otíráním pánve, dokud necítil, jak mezi jejich těly mačká dvě nedočkavé erekce. "Už se nemůžeš dočkat?" zeptal se samolibě velitel, když princ pod ním roztouženě zakňoural.
.
"Hořím touhou," potvrdil Sasuke jeho slova a škádlivě vklínil mezi jejich vzrušené slabiny ruku. V dlani poté sevřel oba jejich ztopořené údy a jal se je pěkně divoce honit. Musel se dokonce hodně přemlouvat, aby se tomu příliš nepoddal a neudělal je jenom takhle ručně, ještě měli před sebou lepší věci.
.
Hoshigaki jenom spokojeně vrněl. "Tolik tě chci," zašeptal dychtivě a několikrát mladíka políbil na krk, "chci ti to dělat až do Horova objevení na obloze." Intenzivně se pohnul proti té nestoudné ruce, která zaměstnávala jeho smysly. Kdyby měl sílu se odtrhnout, tak si dojde pro olej.
.
"Jo!" zasténal Sasuke a po skráni mu stekla první kapička potu, jak byl z toho všeho rozpálený, "chci, aby sis mě vzal a vyšukal ze mě duši." Už to bylo docela dlouho, co spolu naposledy spali, protože jejich zranění se hojila dlouho a Kabuto je s potměšilým úšklebkem varoval, ať nedělají žádné nepřístojnosti, aby stehy vydržely.
.
"To by mě faraon moc nepochválil," uchechtl se Kisame a odtrhl se od milence, aby s trčícím pérem do prostoru mohl dojít ke skříni a vzít si nachystaný olej. Mladík se mezitím překulil na břicho a vystavoval mu oblé polokoule jeho pozadí. "Princi, myslím, že máte v sobě neposedného démona, který s vámi dělá psí kusy." Neodolal, aby po zadečku něžně neplácl.
.
Sasuke zavrněl a místo aby se od Kisameho ruky odtáhl, ještě se jí málem vybídl. Tohle bylo něco jiného, než když tenkrát dostal za trest rákoskou, že se pokoušel tajně navštívit svého miláčka ve vězení. "Potom bys toho démona mohl nějak uchlácholit, aby se unavil, co myslíš?" navrhl Kisamemu a ohlédl se po něm. V očích mu uličnicky zajiskřilo, už se těšil, jak ho do něj Hoshigaki strčí.
.
"Pokud se ten démon živí sexuální energií, tak se postarám o to, aby praskl na přecpání," přislíbil statný velitel a velkou dlaní si mapoval ty hříšné obliny. Pořádně jednu z nich stiskl, než se odtáhl, aby odšpuntoval vonný olejíček, který nechal kanout mezi princovy půlky. Zajel mezi ně prsty, aby mu nažloutlá tekutina neutekla moc daleko.
.
Mladý Uchiha se malinko prohnul a povolně roztáhl nohy, aby měl Kisame lehčí práci. Kousl se do rtu, když se do něj vnořil první z Kisameho silných prstů, ale už byl za ta léta tak zvyklý, že to ani nebolelo, jenom to malinko pálilo. Měl co dělat, aby se nezačal otírat klínem o povlečení, protože když pomyslel na to, co brzy bude následovat, mravenčilo ho v podbřišku.
.
Kisame, ač sliboval vášnivost, která se snoubila s divokostí a naléhavostí, tak při přípravě si dal záležet, aby mladého nedočkavého muže dobře připravil. Chtěl připravit slast nejen pro sebe, ale i pro Sasukeho. Soustředěně roztahoval princův vstup a nemohl se dočkat. Jeho vlastní ztopoření prosilo, alespoň o nějakou stimulaci. Tudíž se pomalu honil, takhle kdyby je viděl faraon…
.
Sasuke se už teď pod ním vrtěl a vycházel jeho prstům vstříc. Byl rád, že byl jeho milenec tak pečlivý, přeci jenom jeho péro nepatřilo k nejmenším, takže opatrnost byla na místě. Jednou to na misi zkoušeli dělat bez oleje, protože žádný neměli. Nešlo to, Kisame ho málem tehdy natrhnul. Teď ale při troše ohleduplnosti rozhodně nic takového nehrozilo a Sasuke zadržel dech, když se o jeho otvůrek otřel Kisameho žalud.
.
Hoshigaki postupoval pomalu a precizně. Chvíli zvyšoval svou touhu otíráním o ten cudně vyšpulený zadeček, než to nevydržel a šel okusit jeho nitro. Soustředěně zatlačil a překonal odpor svěrače. Sakra, zaklel v duchu, princ byl vždycky tak těsný! Nikoho tak těsnějšího neměl, co si pamatoval. Beze spěchu pronikal dovnitř.
.
Mladý princ se snažil uvolnit, ale přesto detailně cítil každý centimetr Kisameho postupu. Byl tak velký a mohutný, ale na tu pálivou bolest si časem zvykl a už ji vnímal vždycky jen napůl, byla brzy nahrazována slastí. O několik minut později zaznamenal dotek Hoshigakiho stehen, byl celý uvnitř. "Kruci, Kisame, ten tvůj meč je pěkně nadupaný!" procedil mezi zuby.
.
"A je celý v tobě," odtušil velitel armády spokojeně, "chceš okusit jeho ostří a vybroušenou techniku?" zeptal se s uculením a hladil prince po zádech a bocích. To čekaní, než ta silná křeč v Sasukem povolí, se mu zdála nekonečná, ale dočkal se. Plynule se stáhl a přirazil to těch horkých útrob.
.
Sasuke zaklonil hlavu a z jeho úst uniklo zavzdychnutí. Chvíli mu trvalo, než si jeho zadek úplně na ten pohyb zvykl, ale hned poté si začal soulož užívat. Kisame mu projížděl prdelku jako démon, žhavě a zvířecky, až se pod ním svíjel rozkoší. Byl nalepený na lůžku a Kisameho váha ho tlačila proti matraci.
.
Hoshigaki šílel ze sténání a vzpínání mladého muže, který pod ním slastně úpěl. Jeho přírazy byl dost intenzivní, že dokonce Sasukeho trochu posunoval po lůžku. Lokty se opíral o pelest a vtiskával zadýchané polibky do pokožky ramen a šíje svého milence. Čekal, jestli se k němu otočí, aby znovu okusil jeho rty, ale princ byl evidentně příliš pohlcený slastí.
.
Krátkovlasý Uchiha by se byl potřeboval aspoň trošku nadzvednout, protože takhle nemohl ke své zatraceně tvrdé erekci a ona tak zoufale potřebovala péči… "K-Kisame," vydechl naříkavě, "můžeme trošku změnit polohu?" Sice se zdálo poněkud nemožné teď přestávat, byť jen na chvíli, ale chyběla mu ta druhá stimulace, ať už by mu ji poskytnul jeho milenec nebo on sám.
.
Kisamemu se moc nechtělo přestávat, ale poslechl a hladce vyklouzl ven. Pomohl se mladíkovi přetočit a pohodlně usídlit na zádech s doširoka roztaženýma nohama. "Tohle jsi určitě potřeboval." Vzal Sasukeho penis do dlaně a chvíli ho dráždil. Zatímco druhou rukou navedl svoje ztopoření znovu dovnitř a bez obav přirazil rychleji dovnitř.
.
"Ano!" dostal ze sebe Sasuke sténavě, "K-Kisame, dělej mi to! Víc! H-hloubě… aaah!" Teď to bylo úplně ono, když se mu statný velitel armády věnoval po všech stránkách. Byl divoký, nenasytný a šoustal ho jako nadržený hřebec klisnu. Skoro se až bál, aby to lůžko pod nimi vydrželo, protože postel se otřásala zběsilostí jejich sexu a úpěnlivě vrzala.
.
Hoshigaki poslouchal jako perfektně vycvičený pes a přirážel jako zběsilý. Rozhodně mezi ním a hřebcem bylo hned několik podobností. Hlavně svalnaté tělo, síla, divokost a prudkost stejně jako funění běžícího koně v zápřahu. Narážel se na Sasukeho zadeček a jen z posledních sil udržoval své soustředění na dvou rovinách. Jedna se starala o tom, aby si udělal dobře a druhá, aby dokonale obšťastnil prince.
.
Dařilo se mu obojí, aspoň soudě toho, jak Sasukeho sténání nabíralo na hlasitosti, že určitě muselo být slyšet až ven. Ne že by si s tím dělal moc těžkou hlavu, beztak o nich všichni věděli. "Kisame!" zajíkal se přerývaně, "už budu… udělám se!" Tahle informace se možná mohla zdát zbytečná, ale ve skutečnosti to byla žádost, aby teď Kisame za žádnou cenu nepřestával a naopak ještě zrychlil na maximum, co dokáže.
.
Velitel armády skutečně ještě přidal a spíše než milování to vypadalo jako divoké drancování jednoho královského území. Sám chtěl něco říct, ale vyšlo z něj jen několik lapavých slov, kterým stejně nikdo nerozuměl. Moc dobře ucítil, jak se v mladíkově těle objevila milostná křeč a udělal se o pár vteřin po něm. Zpomalil a spíš než na rychlost se soustředil na pomalé vysunutí a následný rychlý příraz. Jako by se semenem odcházela i jeho síla ovládající jeho tělo.
.
Sasukemu dělalo dobře, když cítil, jak se v něm rozlévá horká tekutina Kisameho chtíče. Byla to vždycky ta nejintimnější tečka na závěr, která jejich soulož zpečetila. Se zavřenýma očima si vychutnával stav blaženosti, kdy měl dojem, že vystoupil až někam k nebesům, a příjemná malátnost zbavovala jeho tělo veškerého napětí. Nedovedl si představit, že by musel vést život bez sexu třeba jako eunuch v harému. Přišel by o takové potěšení! Nechtělo se mu zpátky do reality, prodlužoval rozkoš, jak jen to šlo.
.
Kisame oddechoval jako po sprintu. Nemohl se vynadívat na Sasukeho tvář. Pokud on byl polobůh, jak mladík tvrdil, tak princ byl určitě čistokrevným bohem. Nezdolný charakter, vystupování krále a divokost, která se nedala zkrotit. Ruce mu postupně slábly, až klesl na lůžko a přišpendlil mezi sebou a jím svého milého.
.
Sasuke něco takového nečekal, Kisame nikdy nic podobného neudělal, dával si pozor. Teď ale stačil jen překvapeně heknout, když se na něj statný muž svalil. Sakra, to byla tíha! Měl pocit, že mu vytlačuje z plic všechen vzduch, že ani nemohl promluvit. Stát se tohle, když mu bylo šestnáct, dozajista by ho Kisame rozmačkal.
.
Hoshigaki znaveně oddechoval a byl úplně ponořen do své omámené mysli, že ho ani nějak nenapadlo, že prince pod sebou drtí. Po chvilce, jakmile začal přicházet k sobě, zaznamenal, že mladý muž pod ním se snaží vrtět. Rychle se zvedl na loktech v doprovodu lapavého nadechnutí. Odkulil se na bok. "Omlouvám se, doufám, že jsem ti něco neudělal?" Sasuke se tvářil jaksi vykuleně.
.
"Ne, to nic," zasípal Sasuke trošku přiškrceným hlasem, jak byl celý slisovaný. Normálně se Kisameho váha tak nezdála, i když byl pořádně mohutný, ale pocítit ji takhle v plné intenzitě, to pro něj bylo dost šokující. Poměrně rychle se však vzpamatoval a několikrát se hlouběji nadechl, aby si zase doplnil zásoby kyslíku a jeho hrudník si nepřipadal tak splácnutý. Následně se ke Kisamemu přitulil.
.
Velitel armády políbil mladého muže omluvně na čelo a ještě jednou svoji omluvu zašeptal. Musí si na to dát pozor, dneska se nějak neudržel. Prožijí spolu tolik dramatických a nebezpečných okamžiků a nakonec malém prince uvalchuje k smrti vlastním tělem. Jak ostudné.
.
Sasuke jen něco zavrněl, nepřipadalo mu, že by to bylo až takové provinění, aby kolem toho Kisame musel dělat takové cavyky. "Byl jsi skvělý, vsadím se, že šukat tě učili samotní bohové," poznamenal a spokojeně si položil hlavu na Kisameho rameno. Takhle mu bylo úplně blaze.
.
Kisame se musel zasmát a přivinul to svoje pískle k sobě. Ač byl princ už větší a starší, tak oproti němu byl pořád drobný a mladinký. "Sami bohové mě poslali, abys pocítil sílu božského spojení," dělal si z toho srandu a hladil Sasukeho pokožku, pořád sálala horkem jako poušť v poledne.
.
"Tak to jim musím hned zítra přinést nějakou oběť, abych jim za to poděkoval," přistoupil Sasuke na jeho hru a jen tak mezi řečí sázel Kisamemu na krk drobné motýlí polibky. Dají si teď pauzu a hned po ní se na to můžou znovu vrhnout, do rána bylo času dost, teď už se ani Kisame nemusel ztrácet hned s rozedněním.
.
"Určitě to ničemu neuškodí… a to jsem se chtěl zeptat. Jak se má ten démon, co obývá tohle hříšné tělo? Už je nacpaný k prasknutí nebo ještě nemá dost?" Měl v plánu v tom dalším kole ukázat princi to nejlepší, co má v sobě. Zahrne ho něžnostmi a doteky na místech, kde to má nejradši.
.
"Noo…" protáhl Sasuke laškovně, "myslím, že jsi ukojil jeho největší hlad, ale pořád ještě není úplně nasycený. Bude potřeba ho ještě trošku dokrmit." Líbilo se mu se takhle s Kisamem škádlit, občas vymýšleli doopravdy legrační metafory. Byl zvědavý, na kolik souloží to dnes v noci vytáhnou.
.
"To jsem rád, protože do rána je ještě moře času a rád bych ho vyplnil krmením sympatického neposedného démona, který nemá nikdy dost," sliboval odhodlaně a užíval si jejich přestávky. Kakashi se asi dneska nevyspí. Šedovlasý otrok už dávno spával ve vedlejší místnosti, když tu byl na návštěvě. Bylo to dost nepraktické a neohleduplné, když ho nechávali čekat vedle, než mohl na své lůžko u Sasukeho postele. Zvláště o těchto nocích, kdy jeho chtíč byl neukojitelný, stejně jako Uchihův hlad po dotecích a něžnostech. Doufal, že spolu budou dlít do konce věků.
.
Sasukemu se na rtech rozlil škádlivý úsměv. "Tak to jsem rád, že mi s ním pomůžeš, sám bych ho nezvládl," ujistil Kisameho a zatím ještě odpočíval u něj v náruči. Čekala je dlouhá a vášnivá noc, kterou si bezesporu zasloužili. Bohům skutečně patřil jeho velký dík - možná ne ani tak proto, že by Hoshigakiho učili sexu, jak tvrdil, ale spíš proto, že je svedli dohromady. S nikým by jinak nemohl prožít to, co s Kisamem. I když se jednou bude nejspíš muset oženit a zplodit potomky, jak slíbil, nikdy to nic nezmění na jeho citech, protože Kisame byl ten, koho miloval, s kým poznal, co to znamená být v životě šťastný.
Konec.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 17. března 2017 v 0:20 | Reagovat

No, fakt už se za sebe stydím. ^^" Tak nějak jsem to dočetla už asi před týdnem, takže... Snad nebudu plácat blbosti. ^^" Celkově ten pár Kisame x Sasuke jsem od začátku nesla se skřípáním zubů, ale ono to člověk později přestane řešit, prostě si stačí nepředstavovat Kisameho jako rybu. 😂 -usilovně se brání představě, jak ho loví v Nilu- Ono teda i Fugaku jako faraon je dost neobvyklá záležitost. 😂 Zvláštní, že se Itachi nepřiznal ani Sasukemu ke svým citům a celkově naprostá absence Itasasu náznaků. -třeba polibek pro brášku pro lepší ráno... ehm 😂- ale zrovna tady by to Sasukemu nejspíš způsobilo leda tak trápení, takže to na druhou stranu chápu. A docela jsem si oddechla, že nedošlo k prohození rolí. Kisame se Sasukem jako uke prostě nejde. 😂

2 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 18. března 2017 v 7:38 | Reagovat

[1]:Hlavně, že ses ozvala. Mám poslední dobou pocit, že se mi ztratili skoro všichni komentující čtenáři. Fakt nevím co se děje.
s podivem, že jsi opravdu vydržela do konce číst povídku, která ti úplně nesedí v páringu, to je co říct :D Itachi musel jít stranou, chudák Kisame by se ještě musel dělit, to tak :D Ano prohození rolí je opravdu zvláštní v tomhle případě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.