Získat srdce lva LIX. - Konec

2. března 2017 v 23:47 | Ivanitko a Smajli |  Získat srdce lva 3
Kluci vypustí zpoza dveří krakena a ten nemá na práci nic pilnějšího, než začít uklízet velmi zajímavé tekutiny vyskytující se na jeho nejmilovanějším páníčkovi. Sasuke mu to zatrne a radši jde do sprchy. Nejde sám a nakonec je sprcha plná k prasknutí.

Ano, název povídky opravdu vystihuje aktuální stav povídky. Získat srdce lva je definitivně u konce. Po třech letech ukončíme jednu velkou sérii tří knih a završíme v tomhle díle osud naší trojice. Na konci je malé shrnutí celé povídky.


"Ale, Sasuke…," řekl smířlivě Itachi a velice něžně brášku políbil, "jsem to divoch, ještě nikdy jsem se nepřestal takhle ovládat a to jen díky tobě, protože jsi mě tak provokoval. Jsi naprosto neodolatelný, když chceš někoho svést a já se nedokázal udržet, strašně moc jsem po tobě toužil." Skulil se vedle a výjimečně pocítil touhu poslechnout si Sasukeho srdce. Přilehl k němu tak, aby si mohl položit hlavu na jeho hrudník, kde zaznamenal silné bušení svalnatého orgánu.
.
"To je dobře," zavrněl Sasuke a začal se bezděčně probírat prsty v Itachiho dlouhých havraních vlasech, "nemusíš se krotit, Itachi, já nejsem porcelánová panenka, něco vydržím." Pravda, úplně stoprocentně to taky nešlo, při té první penetraci prostě musel být opatrný, aby Sasukemu neublížil, nebylo to tak, že by do něj mohl hned tak tvrdě přirážet. Ale Sasukemu šlo jenom o to, aby se Itachi neomezoval kvůli nějaké utkvělé představě, že s ním musí jednat jako v rukavičkách. I když… zas takový strach o Itachiho neměl, když došlo na věc, vášeň ho stejně vždycky nakonec dohnala k pořádně divokému sexu, i když ten dnešní teda překonal všechna jeho očekávání.
.
"O tom nepochybuju, Jsi silný, zdravý muž… a můj bráška. Každopádně do příště si vezmu něco z tvých slov." Itachi měl pocit, že ode dneška nebude tak ostýchavý.
"Itachi, stejně seš hroznej trotl. Váhat, když se ti někdo dává na zlatém podnose." Tiše se zasmál a sklouzl z postele. Chtěl jim donést něco k pití, on sám byl po dvou číslech vyprahlý. Jen co otevřel dveře, tak mezi nimi proletěl dlouho opomíjený člen rodiny. "Tilly!" vykřikl nejstarší Uchiha, protože se lekl, jak mu proběhl mezi nohama.
.
"Nazdar, kluku," pozdravil mazlíčka Sasuke, který stále ještě ležel s Itachim v poloobjetí a moc se mu nechtělo zvedat, "běž hezky za Shisuiem, dá ti mlíčko." Tilikum však nejevil známky toho, že by se chtěl vrátit do kuchyně, když konečně mohl za nimi do pokoje, kde byl teď jejich pach cítit daleko intenzivněji, jak tam bylo zadýcháno. Kocourek pružně vyskočil na postel a ťapkal si to rovnou k nim. Očuchal Itachimu palec u nohy a otřel se o Sasukeho lýtko. Nejmladšímu Uchihovi přišlo nepatřičné, aby je očichával takhle těsně po sexu, když byli zpocení a on sám měl na břiše lepkavé stopy vlastního spermatu. "Kššc, Tilly! Běž dolů!" přikázal mazlíkovi a chtěl ho rukou odehnat.
.
Shisui se jenom potměšile ušklíbl, když mazlíček neposlechl. "Jaký pán, takový kocour," popíchl Sasukeho a zmizel na chodbě. Dal by si něco sladkého, možná je v ledničce džus…
Tillikumovi se na posteli moc líbilo, jeho páníčci voněli víc než obvykle a byl na chodbě tak sám. Musel jim to vynahradit. Lísal se k nim, jako by se roky neviděli. Hodně ho zajímalo Sasukeho břicho, kde cítil obzvláště něco silného a nového. Musel to prozkoumat a ochutnat.
.
"Tilly, ne! Fuj!" křikl Sasuke na kočku a bez milosti Tilikuma odstrčil, ale kocourek byl jako nezmar, neustále se snažil proklouznout k němu.
"Počkej, nech ho," zastavil ho po krátké chvíli Itachi se smíchem, když viděl, že výhrůžky nemají na Tillyho požadovaný účinek, "ať si lízne, však ono mu to nebude chutnat a dá pokoj."
"To myslíš vážně?" nadzvedl Sasuke obočí napůl pobaveně napůl znechuceně, "to je pěkně perverzní!"
Itachi se na něj zazubil, nabral si část produktu Sasukeho těla na prst a nabídl kocourkovi. Jeho zpočátku shovívavý úsměv se proměnil na nevěřícný, protože Tilikum zjevně považoval sperma za nový druh kočičího žrádla a začal spokojeně vrnět. "Shisuii, pojď sem, tohle musíš vidět!" zvolal dlouhovlasý Uchiha s udiveným podtónem v hlase.
.
Bylo slyšet spěšné kroky na chodbě a volaný se objevil ve dveřích s dvěma skleničkami. "Co se děje? Spadl strop nebo … Tilly?! To jako olizuje to, co si myslím, že si myslím, nebo mám jen mlhovinu před očima?" To se mu fakt zdálo, zvrhlejší kočku snad neviděl nebo nikdo raději o ničem takovém nemluvil. Přisedl na postel a skleničky s džusem vtiskl oběma bratrancům do ruky. "To je zajímavý." Začal zkoumavě hledět na spokojenou kočku, úplně se v olizování vyžívala. Nabral si z bratrance taky a zkoušel, jestli to není náhoda.
.
"Proboha, to snad nemyslíte vážně!" zhrozil se Sasuke. Tilikumův jazýček poslušně začal čistit i Shisuiův ukazováček a když i ten celý olízal, zaměřil se na Sasukeho ploché břicho. "Tak to ne, kamaráde, to už by stačilo!" zakročil rázně Sasuke, zvedl se a sundal mazlíka z postele na koberec. Jako, nešlo o to, že by to bylo nepříjemné, ale připadalo mu to pořádně zvrácené.
"Vidíš, bráško, jak tě má rád?" zasmál se Itachi, "nejspíš ho přitahuje tvůj pach a zřejmě mu chutnáš. Jsi prostě k nakousnutí." Sám by byl Tillyho nejraději napodobil.
.
"To tedy, jo, ale měli bychom si Sasukeho vykoupat nebo nám ho Tilly sežere a to bych vážně nerad." Shisui popostrčil Sasukeho ke koupelně se neopomněl si sáhnout na jeho skvostný zadeček.
Itachi vyskočil z postele a vydal se hned za nimi. Nemohl si nechat ujít společnou sprchu se svým bráškou. Při zavírání dveří málem přivřel kocourka, chtěl jít s nimi. Obratně ho vyhodil a zavřel. "Někdy mám pochybnosti, jestli jsme si nepořídili převlečeného psa."
.
"A pak že kočky k nikomu nepřilnou," uchechtl se Sasuke, který toho už slyšel spoustu o domnělé kočičí falešnosti. Tilikum všechny takové mýty a stereotypy s přehledem bořil.
"Záleží na povaze," pokrčil Itachi rameny a než začala téct teplá voda, sedl si na okraj vany a Sasukeho si stáhl k sobě na klín, "třeba taková Persefona… to je mrcha. Ta nejspíš nesnáší kromě strejdy všechny lidi na světě."
"Možná ne," ušklíbl se Sasuke, "třeba má ráda jenom takový bastardy, jako je Madara sám."
.
Shisui se k tomu raději nevyjadřoval, protože Persefona se k němu na návštěvě vždycky měla. Byla sympatická a přítulná. Mohlo by to být tím, že nebyl takový svatoušek, za jakého ho považovalo okolí. Bylo by to vtipné, kdyby tomu tak bylo. Každou návštěvu by hodnotila: ten je dost velkej badass, toho budu mít ráda. Divná představa. Voda ve sprcháči určitě měla dobrou teplotu, zavanul k němu teplý vzduch.
.
Itachi si toho také všiml a poněkud neochotně nechal Sasukeho sklouznout ze svého klína. Utěšoval se ale představou, že za chvilku bude moci hladit jeho hedvábnou pokožku, vlhkou a nádherně vláčnou díky sprchovému gelu. Miloval, když se mohl dotýkat jeho nahého mokrého těla, bylo to takové vzrušující a překrásné. Postrčil tedy svého sourozence dopředu a nemohl si odpustit, aby ho přitom lehce neplácl po zadku.
.
Shisui nechal jít bratry první, takže mu neušel Itachiho počin a ani následovné Sasukeho rozhořčení. Vklouzl za nimi a okamžitě je smáčela příjemně teplá voda. Příjemně vonícím sprchovým gelem začal omývat mladého Uchihu, který byl jak jinak než mezi nimi. Smýval z něj i zebe pozůstatky jejich činnosti.
.
Itachi rovněž nezahálel a poskytoval svému bráškovi stejnou péči, užíval si, jak mohl jezdit po těch pevných, jemně vyrýsovaných svalech a v krku mu málem vysychalo z toho smyslného pohledu, jak po těle jeho miláčka stékaly čiré pramínky a leskly se ve světle zářivky.
Sasuke byl v tomhle trošku v nevýhodě, protože nemělo dost dobře smysl mydlit každého ze svých partnerů současně jednou rukou, takže to prostě střídal a otáčel se od jednoho k druhému.
.
Stáli ve sprše mnohem déle, než bylo nutné, jen pro své potěšení. Jen takové jednoduché mazlení přinášelo tolik příjemných pocitů. Itachi vy klidně vystál ve sprše důlek, ale Shisui už cítil, že začíná mít drobné varhánky na prstech. Nejvyšší čas vylézt ven. Zastavil jim tedy vodu a tichým prskáním dlouhovlasého Uchihy vylezli ven. Podal bratrancům osušky, aby se utřeli a nedělali na chodbě tlápoty.
.
Sasuke si pečlivě sušil každý centimetr pokožky a důkladně si vydrbal vlasy. Bylo to fajn, že teď nikdy nemuseli nikam spěchat, ani se sexem, ani s následnou očistou. Pousmál se při vzpomínce, jak se sem kdysi se Shisuiem ulévali z tréninku a počítali čas, který jim zbýval pro společné chvilky. To už bylo minulostí. Solidárně počkal na svého staršího bratra, než si vyfénoval dlouhé vlasy, a Itachimu to nedalo, aby mu je taky nevysušil horkým vzduchem.
.
Shisui je tam nechal, Itachi sušení vlasu trvalo dobrých pár minut a nebylo potřeba, aby mu u toho asistovali všichni. Zaskočil si do pokoje pro trenýrky a spací tričko. Vrátil se do Sasukeho pokoje, kde se na posteli rozvaloval kocour. Jenom protočil oči a postavil ho na zem, aby dal trochu do pořádku postel. Ještě to nebylo ani hotové a Tilly tam byl zpět. "Seš hroznej," vytkl mu Uchiha. Lehl si na část prostorného letiště a začal kocour drbat za ušima.
.
Sasuke s Itachim se za deset minut také vrátili do pokoje. "Jéé, přišel jsem o postel," zasmál se nejmladší Uchiha při tom pohledu, když tam tak viděl rozvalovat se bratránka s kocourem.
"To je hrůza, co? Na chvilku ji člověk opustí a už se mu tam vecpou," souhlasil se smíchem Itachi a taktéž se zaskočil převléknout, aby nemusel spát nahý.
"To tu dneska spíme ve čtyřech?" uculil se Sasuke, který na sebe taktéž navlékl spací oblečení a přisedl si k nim na pelest. Tilikum se mu spokojeně začal otírat o předloktí, tlačil mu hlavu do dlaně a předl jedna báseň.
.
"Povýšils, místo dvojčlenného harému máš trojčlenný." Shisui dal kocoura stranou, aby si k němu mohl Sasuke přilehnout a přikryl je.
Jenže Tilly byl se svou odstrčenou pozicí nespokojený a ihned se snažil vrátit na nějaké výhodné místečko. Mezi jeho páníčky nebylo místo a navíc se schovali pod peřinu. Spokojil se tedy tím, že se uložil na pokrývce, však on se v noci přestěhuje, když bude chtít.
.
"Vskutku, připadám si jako sultán," bavil se Sasuke tím Shisuiovým konstatováním, když se tak díval na Tilikuma, který se stulil do klubíčka u jeho nohou.
Když se k nim připojil znovu Itachi, jenom zakroutil hlavou, ale byl už tak nějak s přítomností kocoura dnes v noci smířený. Nadzvedl deku na druhé straně od Sasukeho a než se na brášku natiskl, zhasl lampičku. Pokoj utonul v sametové tmě, která byla narušovaná jenom měkkým bledým světlem měsíce, pronikajícím do místnosti skrz mezery ve stažených roletách.
.
Shisui vnímal celým tělem poklidnou chvilku, která se rozhostila pokojem. Lehce se přiblížil k Sasuke, až ho v nose polechtaly jeho vlasy a položil mu ruku na bok. Uvolnil se a nechal své tělo klesnout do pelesti. V jeho nitru se rozprostíral nekonečný klid. Pevně doufal, že zvládnout všechny slasti i strasti jejich komplikovaného vztahu s přehledem. S tím se muselo počítat, zatím jim to šlo víc než dobře. Zezadu vtiskl Sasukemu drobný polibek na jeho šíji. "Možná se budu opakovat, ale znamenáš pro mě víc, než si myslíš."
.
"Tak, jako ty pro mě. Jako vy oba," broukl Sasuke a pod peřinou vyhledal Shisuiovy prsty, aby je mohl stisknout, zatímco si položil hlavu na Itachiho rameno a starší bratr ho objal z druhé strany kolem pasu. Byla to nádherná chvíle, plná porozumění, něhy a citu. Sasuke vnímal, jak neuvěřitelně silně ho to k oběma partnerům táhne, jak moc je zbožňuje.
"Sasuke, miluju tě. Strašně, strašně moc," připojil se Itachi k vyznání, protože také potřeboval ty emoce nějak vyjádřit.
"Já vím, Itachi. A já zase miluju vás," zašeptal nejmladší Uchiha vroucně a v břiše mu poletovalo hejno motýlů.
.
Shisui jemně opětoval to drobné tisknutí jejich prstů a nosem nasával Sasukeho typickou vůni, nyní mírně přehlušenou sprchovým gelem. Bylo velmi příjemné se ve společnosti milovaného člověka oddávat spánku. Byl po tom neplánovaném a navíc dvojitém sexu znaven a víčka měl už dávno zavřená. Jeho dech se zpomaloval, než dosáhl takového rytmu jako u spícího člověka.
Itachi zaznamenal, že bratranec už je v limbu, zato on se snažil v měkkém přítmí sledovat bráškovy rysy. Ležel tváří odvrácenou od okna, tudíž toho moc neviděl, ale zprvu lehce hladil Sasukeho svou velkou rukou, než ustal docela, aby mohl mladík v klidu usnout. Dlouhovlasý Uchiha se snažil bezvýsledně bojovat s vlastním tělem. Zrazovalo ho, nemohl se divit, po tak divokém sexu byl div, že už dávno nespal. Ještě malinkou chviličku přemáhal oční víčka, aby zůstala nahoře, než spadla dolů a skryla jeho jiskrné oči. Usnul rychle a lehce, jak jen to jde po boku, koho bezmezně milujete.
.
Sasuke zůstal vzhůru ještě chvíli poté, co se z obou stran vedle něj začalo ozývat hluboké pravidelné oddechování. Nedalo mu to, musel přemýšlet nad tím, jak zvláštní někdy jsou cesty osudu. Před třemi lety… vlastně před dvěma a půl by si byl v životě nepomyslel, že se někdy ocitne takhle - v bytě s bráškou a bratrancem, se dvěma muži, které miloval víc, než cokoliv jiného na světě.
Ve tmě pohlédl na spícího Itachiho. Bylo s podivem, jak dlouho k němu starší bratr dokázal tajit svou lásku. Vždycky si byli ze všech lidí nejblíž, pojilo je silné pouto krve, pouto dvou bratrů a pouto toho nejkrásnějšího citu. Itachi by za něj bez váhání položil vlastní život. Patřili k sobě, nemohli existovat jeden bez druhého, potřebovali se navzájem stejně, jako potřebovali k životu vodu, jídlo nebo vzduch.
Sasuke trošku obrátil hlavu, aby viděl i na Shisuie. Kdyby nebylo jeho, možná by nikdy nepoznal lásku ani jednoho z nich. Shisui byl ten, kdo je všechny svedl dohromady. Ze začátku si musel Sasukeho lásku vybojovat, ale dnes už si Sasuke nedokázal představit svůj život bez něho. Miloval ho a nedokázal by se s ním rozloučit. Ušli spolu ve vztahu dlouhou cestu, než to došlo do téhle fáze.
Za ty dva roky se stalo tolik věcí, tolik převratných událostí. Pravda, některé byly velmi bolestné a nikdy už se jich nezbaví. Ale to nejdůležitější bylo, že našel sám sebe, svoje místo v životě. Bylo právě tady, mezi Itachim a Shisuiem. Díky nim dospěl v mladého muže a našel v nich životní partnery. Díky nim poznal, co to znamená doopravdy milovat. Nevěděl, co přinese budoucnost. Nevěděl, co je čeká a čím si budou muset projít. Ale jednu věc věděl jistě a to, že společně překonají všechno, co jim osud postaví do cesty. Nikdy je neopustí. I kdyby měl přijít o všechny ostatní jistoty v životě, tahle jedna jediná přetrvá - jejich vzájemná láska, nejsilnější cit, jakého jen může být lidská bytost schopná. Navždycky.
Sasuke zavřel oči a během několika minut následoval oba mladíky do říše snů. Na rtech mu utkvěl šťastný láskyplný úsměv.

KONEC

Nekonečný příběh je u konce a já všem, kdo se dostali společně s třemi Uchihy až sem gratuluji a zároveň děkuji za to, že dokázali vydržet s naším románem až do konce. Děj povídky se často prolínal s Orgiemi u Uchihů, které se psaly paralelně a téměř vždy vycházely z nějakého podnětu z této povídky. Proto vám to někdy mohlo připadnout velmi povědomé.

A teď trochu statistiky:
Vydává dílů na blogu: od 24.4.2014 - do 2.3.2017
Začátek psaní: 12.3.2014
Ukončení: 3.9.2014
Čas: 168 dní/ 5 měsíců a 18 dní
Počet stran: 1101
Počet dílů: 160
Počet knih: 3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 andaateikaa andaateikaa | 3. března 2017 v 11:01 | Reagovat

Jéé, a máme tu konec. Každý příběh musí jednou skončit, jen mě to trochu mrzí. :) Užívala jsem si to. Děkuju za zábavu. ;)

2 oxi oxi | 3. března 2017 v 17:32 | Reagovat

Ahoj,no cely to bylo takove  divoke ale ten  kocur dal tomu korunu  no važne.Moc pekne

3 Karinka chan Karinka chan | 3. března 2017 v 23:47 | Reagovat

Tak mame tu koniec...co ma mrzi lebo tuto poviedku som si zamilovala...od vas bola moja prva. Divoky zaver ale mne sa pacil. Celkovo hodnotim velmi pozitivne snad najvydarenejsia poviedka zo vsetkych...totalne ten vztah Sasukeho a Shisuiho od zaciatkov a potom aj Itachiho...hajzel Madara Sasukeho stresy Shisui a Itachi ako opora a aj dalsi vyvin po tom znasilneni.... malo to detaily a predsa to nebolo nudne. Nebudem vypisovat co sa mi pacilo a co nie... tich momentov je strasne vela to by som tu zapisala snad celu kolonku :) kym by mi nedosiel pocet pismen. Myslim ze zacnem citat este raz lebo akosi sa toho nechcem vzdat. Tesim sa uz na pokracko na wtp Ve sparach vlka :) a...proste dufam ze este daco taketo spisete. Dakujem. :)

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 6. března 2017 v 14:26 | Reagovat

[1]:Příběh to byl opravdu dlouhý a spletitý a jsem ráda, že sis ho po celou dobu vydávání užívala.
[2]:Jj Kocouři v našich povídkách mají jisté perverzní sklony.
[3]:Všechno pěkné a krísné jednou skončí, aby mohlo začít zase něco nového. Jsem nadšená z toho, jak sis tuhlep ovídku oblíbila a jak moc se ti íbila a dokonce máš odhodlání se do ní pustit znovu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.