Duben 2018

Šílenství touhy IV.

28. dubna 2018 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Šílenství touhy
Sasuke se jen nerad podvoluje otcovu rozhodnutí. Nejradši by se doma zakutal pod peřinu a nikdy zpod ní nevylezl. Bohužel mu to není dovoleno a bude muset vypovídat. Proč se něco takového muselo stát zrovna jemu? Taková potupa…

Pod vlajkou Uchihů XIII. - Poslové zpráv

26. dubna 2018 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Pod vlajkou Uchihů 3
Madara dal Sasukemu co proto a však i on sám dostal za uši. Otázkou tedy zůstává, jak Sasuke po tomhle brutálním sexu dokáže dostát svým úkolům. Zdrží celé vypravování lodě nebo si užene horečku či to dokáže zvládnout ve svém stavu?

Osudová cesta III. - Kentaurové

25. dubna 2018 v 8:46 | Ivanitko a Smajli |  Osudová cesta
Sasuke je stále zraněný a musí se léčit, než bude moct s Kakashim prozkoumat okolí kentaurské osady. Ostatně není v jeskyni sám, občas na něj přijdou juknout i jiní členové stáda.

Šílenství touhy III.

21. dubna 2018 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Šílenství touhy
Sasuke má pocit, že se mu zdá nějaký hodně špatný sen. Shisui se úplně zbláznil. Prosím už všechny svaté, aby přišla nějaká záchrana, která by ho vysvobodila. Starší Uchiha si však nemíní nechat proklouznout šanci mezi prsty a nemyslí na následky.

Pod vlajkou Uchihů XII. - Vrchol

19. dubna 2018 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Pod vlajkou Uchihů 3
Sasuke se musí hodně přemáhat, aby Madarovi dovolil pokračovat. Stále má totiž problémy s jeho velikostí a to mu ten zmetek pořád říká, aby to ještě chvíli vydržel. Jednou ho určitě vykastruje za všechny příkoří, které kvůli němu musel vytrpět.

Osudová cesta II. - Stádo

17. dubna 2018 v 22:52 | Ivanitko a Smajli |  Osudová cesta
Sasuke je ošetřený a odpočinutý, nyní ho už čeká jen důležitý rozhovor se vůdcem tohoto kmene. Potřebuje svolení, aby tu mohl chvíli zůstat. Kakashi je rozhodně pro, ale stádo si myslí něco jiného. |Jsou hodně opatrní a nechtějí svoji milovanou vlast a druhy něčím ohrozit.

Šílenství touhy II.

14. dubna 2018 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Šílenství touhy
Sasukeho by nikdy nenapadlo, že bude řešit nechtěnou lásku zrovna s bratrancem. Jak? Proč zrovna on? Nemá v plánu si s ním začít a modlí se, aby se bratr rychle vrátil. Začíná mu být totiž na posteli pekelné vedro. Copak Shisui ztratil rozum?

Pod vlajkou Uchihů XI. - Sex

12. dubna 2018 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Pod vlajkou Uchihů 3
Úžasná zpráva oba Uchihy úplně vzpruží. Sasuke by nejraději letěl s větrem jako o závod, aby mohl být co nejdřív doma. Jeho otec opravdu žije. Neskutečné štěstí po celé jejich peripetii. Až se dostanou za oceán, tak uvidí svoje rodiče. Byla to tak skvělá zpráva, že byl jako naditý sud se střelným prachem.

Osudová cesta I. - Hon

10. dubna 2018 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Osudová cesta
Divoké hvozdy neobývají jen obyčejní kanci, srnčí a králíci, ale i jiné podivuhodné bytosti, které v téhle zemi nepatří mezi bájné tvory. Kentauři si svoje hranice střeží pečlivě a s lidským rodem jen neradi přicházejí do styku. Vědí moc dobře, co zlo v lidském srdci dokáže. Jenže co když do lesa zabloudí černovlasý mladík, který potřebuje jejich pomoc?


Šílenství touhy I.

7. dubna 2018 v 7:02 | Ivanitko a Smajli |  Šílenství touhy
Shisuie potká silný cit - láska na první pohled, ale jedno je na tom celém špatně. Zakouká se do vlastní bratrance. Sasuke je překvapen a snaží se mu vysvětlit, že tudy cesta nevede a měl by si najít někoho, kdo je schopný mu krásné city opětovat. Shisui nechce ani slyšet a má v plánu Sasukeho přesvědčit činy, že on je ten pravý s kým má zůstat až do konce svých dnů.


Kapitolovky 2

7. dubna 2018 v 7:00 | Ivanitko |  Povídky na pokračování

pár: Itachi x Sasuke x Hashirama
počet kapitol: 19
dokončeno: Ano
spoluautor: Smajli
obsah: Itachi se souží tajemstvím, které už mnoho let drží pod pokličkou. Bojí se o něm mluvit nahlas. Láska k sourozenci je špatná, zavrženíhodná. Přerostla do úrovně, které se zdravému sourozeneckému vztahu ani vzdáleně nepodobá. Co se stane, když se na obzoru objeví někdo, kdo mu brášku chce vyfouknout před nosem?

Tvýma očima

pár: Madara x Sasuke
počet kapitol: 18
dokončeno: Ano
spoluautor: Smajli
obsah: Sasuke by si rád zaexperimentoval v erotické oblasti, jenže to by na to nesměl dojít strejda. Madara, jakmile zjistí, že benjamínek rodiny projevil zájem o homosexuální aktivity, tak je k nezadržení. Zvláště když mu jeho chutná a ladná kořist neustále uniká. Probouzí to v něm čím dál silnější lovecké chutě.

Ďáblova úmluva

pár: Kakashi x Sasuke x Madara
počet kapitol: 28
dokončeno: Ano
spoluautor: Smajli
obsah: Šlechticem se musíte narodit nebo se umět dobře oženit. Fugaku Uchiha chce svého prvorozeného syna dostat do nejvyšší společenské smetánky. Není tak majetný, jak by měl být a Madara má dost dlouhé prsty na to, aby mu pomohl… Jenže nic není zadarmo a on uzavře smlouvu s ďáblem, jejíž důsledky se projeví o mnoho let později.


V náruči nepřítele

pár: Tobirama a Izuna
počet kapitol: 7
dokončeno: Ano
spoluautor: Smajli
obsah: První světová válka je v plném proudu a Itálie si brání svoje hranice proti německým útokům. Bělovlasý Němec je zajat při boji o zákopy a Uchihové z něj mají v plánu vymámit všechno, co ví. Dokáže si ale horkokrevný Izuna z jižní Itálie ubránit srdce před Tobiramou z německého Saska?


Pod rouškou noci

pár: Raikage a Sasuke
počet kapitol: 7
dokončeno: Ano
spoluautor: Smajli
obsah: Sasuke to jako benjamínek policejní rodiny nemá jednoduché. Musí jít vzorem, ukazovat se v tom nejlepším světle a dělat rodině jenom čest. Jenže pro dospívajícího mladíka je to rozžhavená ohlávka, za kterou ho otec vodí. Nechce, aby pořád bylo jen po jeho, a najde pochybnou partu, která ho vezme mezi sebe, ale jen když dokáže splnit vstupní úkol.


Osudová cesta

pár: Kakashi a Sasuke
počet kapitol: 28
dokončeno: Ano
spoluautor: Smajli
obsah: Divoké hvozdy neobývají jen obyčejní kanci, srnčí a králíci, ale i jiné podivuhodné bytosti, které v téhle zemi nepatří mezi bájné tvory. Kentauři si svoje hranice střeží pečlivě a s lidským rodem jen neradi přicházejí do styku. Vědí moc dobře, co zlo v lidském srdci dokáže. Jenže co když do lesa zabloudí černovlasý mladík, který potřebuje jejich pomoc?


Šílenství touhy

pár: Shisui a Sasuke
počet kapitol: 7
dokončeno: Ano
spoluautor: Smajli
obsah: Shisuie potká silný cit - láska na první pohled, ale jedno je na tom celém špatně. Zakouká se do vlastní bratrance. Sasuke je překvapen a snaží se mu vysvětlit, že tudy cesta nevede a měl by si najít někoho, kdo je schopný mu krásné city opětovat. Shisui nechce ani slyšet a má v plánu Sasukeho přesvědčit činy, že on je ten pravý s kým má zůstat až do konce svých dnů.
Pod vlajkou Uchihů
Kniha třetí

pár: Madara a Sasuke
počet kapitol: :3
dokončeno: Ano
spoluautor: Smajli
obsah:Sasuke a Madara mají stále ještě mnoho událostí před sebou. Co tedy můžete čekat? Máme tu stále křehký vztah mezi strýcem a synovcem. Naruto se chce vrátit domů. Objeví se znovu královnin pes Kakashi? Nepotká je něco zlého při plavbě na druhý konec světa? Kniha je nabitá akcí, láskou a sexem.

Pod vlajkou Uchihů X. - Vzkaz

5. dubna 2018 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Pod vlajkou Uchihů 3
Uchihové se jdou pěkně oháknout. Madarův měšec praská ve švech a obchodníci se můžou přetrhnout, aby jim prodali to nejlepší a nejdražší zboží. Vidina peněz by některé donutila prodat i vlastní matku. Kapitán chce zamířit na jedno důležité místo, potřebuje si ověřit, že po nich nikdo nepátrá a že zbytek rodiny zmizel nenávratně v hlubině.

Nečekané překvapení XIII.

3. dubna 2018 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Nečekané překvapení
Mladí rodiče nemůžou být šťastnější a zakoušejí slasti i strasti života s dítětem. Všechno s ním je krásné a nové, ale potřebuje jejich plnou pozornost a kluci by se občas chtěli věnovat i jeden druhému… nerušeně, dlouho a mazlivě. Rozhodně nechtějí promarnit ani minutu z času, který jim byl dán.