Krátké povídky

Láska na plátně

23. dubna 2017 v 9:16 | Ivanitko
Sai a jeho vášeň, minulost, výcvik. Tohle všechno z něj udělalo jiného člověka. Má ve svém srdci ještě místo pro lásku nebo je odsouzen k věčnému bloudění o samotě?

Mazlíček III.

22. dubna 2017 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Ponižování nemá konce snad jako kdyby oba Uchihové odhodili všechny morální zábrany a synovec pro ně není víc než hračka plazící se jim u nohou pro zvrácené potěšení. Přesto všecičko je tahle noc zatraceně dlouhá.

Mazlíček II.

15. dubna 2017 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Sasuke dostává pěkně zabrat. Ani jeden ze starších Uchihů ho nešetří a neberou v potaz, že je to lidská bytost a ne hračka, s kterou si můžou dělat, co se jim zlíbí. Zprznit ho, použít k těm nejperverznějším přáním a tužbám.

Mazlíček I.

8. dubna 2017 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Nejmladší Uchiha se zase připletl tam, kam nemá a ocitne se v temném sklepě. Může jen doufat, že vyvázne s živ a zdráv. Dva muži, kteří ho tam vězní s ním mají velké plány, které překypují perverzí, hříšností a úchylností. 18+!

Kat III.

1. dubna 2017 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Hidan trpí za své zločiny a krev z něj crčí v malých potůčcích. Bude to však Sasukemu stačit jako trest a nechá sprostého pedofila jít? Prvně však chce odpovědi na všechny svoje otázky a bez nich muže nepustí.

Kat II.

25. března 2017 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Sasuke se pěkně vyloupl, i když pohnutky, které ho k tomu ženou jsou zatím neznámé. Pro Hidana však začíná velmi nemilé období, kde bude podroben nestandartnímu výslechu. Má se na co těšit.

Kat I.

18. března 2017 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Sasuke Uchiha, mladík, který se bez zábran pouští do seznamkových vod internetu. Čeká tam však nebezpečí, o němž nám dospělí často říkají. Chtějí nás hlídat i v těchto neuhlídatelných vodách a často zklamou. Černovlásek, ale má za ušima a nechce být jen tak lehce uloven.

Předsevzetí

5. února 2017 v 7:00 | Ivanitko
Nástup do ninja školy je velká sláva. Někteří se nemůžou dočkat ba co dospat. Fugaka doprovodí jeho otec, který mu ukáže jak má jednat muž z policejní jednotky. Mladý ninja udělá první rozechvělé krůčky, než se pustí do pře se svým blonďatým spolužákem.
FF mise Akademie pro konohu.cz:

Přízraky rodu

31. prosince 2016 v 7:00 | Ivanitko
Přijít o rodinu je těžké, ale žít s myšlenkou, že odešli ze světa rukou bratra je nesnesitelné. Sasuke ze dne na den přišel o všechno a musí se všemu postavit sám. Ovšem čtvrť Uchihů má nejedno tajemství, které posledního člena klanu pomalu požírá.
Povídka k misi na konoze.cz: Dušičková FanFiction mise

Mrazivá noc s duchem

24. prosince 2016 v 7:00 | Ivanitko
Sasuke s Narutem probudili všechny z genjutsu a on sám s ním svedl velkou bitvu, kde si nakonec ujasnil jisté věci ve vztahu k němu, lidem a vesnici. Nyní je její strážce ze stínů a dělá všechno proto, aby ji ochránil. Nemá to jednoduché. Většinou chodí sám a nepřátel bývá mnoho.
Povídka k misi na konoze.cz: Dušičková FanFiction mise

Shikamarova zhouba

18. prosince 2016 v 7:00 | Ivanitko
Shikamaru měl vždycky pocit, že smrtí všechno končí. Mrtví tlejí v hlíně a živí pokračují dál. Vzpomínají na mrtvé a ujišťují se, že udělali všechno proto, aby jejich milovaní odešli poklidně a bezbolestně. Jenže minulost je pořád bolestivá a ta, co se na vás přijde podívat i pěkně nepříjemná a vlezlá.
Povídka k misi na konoze.cz: Dušičková FanFiction mise

Iluze mysli

11. prosince 2016 v 7:00 | Ivanitko
Kakashiho narozeniny se blíží, ale samotný Hatake tohle datum rádoby nevnímá a snaží se ho zazdít. Má pocit, že se mu to daří. Hokage mu dal i misi, takže se všem mohl s klidnou duší vyhnout.
Povídka k misi na konoze.cz: Narozeninová FanFiction mise a soutěž!

Zmizel mi drak

6. listopadu 2016 v 7:43 | Ivanitko
Zmizel mi drak a průser velikosti veleještěra je na světě. Co s tím zmůžu? No… zatím ho zkusím, co nejrychleji najít a pak se uvidí. Ta potvůrka šupinatá si právě zadělala na pěkný problém. Doufám, že se objeví sám jinak…
Domácí úkol do výuky Drakologie na bradavice.eu

Zrod draka

23. října 2016 v 8:33 | Ivanitko
Dráče, než se vylíhne, musí růst ve svém vajíčku a spoléhat na matku, že jej dokáže ochránit před nepřízní osudu. Vnímá? Dokáže něco rozeznávat nebo procitne, až těsně před rozbitím skořápky?
Domácí úkol do výuky Drakologie na bradavice.eu

Přívětivější budoucnost

21. srpna 2016 v 7:00 | Ivanitko
Povídka napsaná pro misi FF obrázková mise, kde bylo úkolem podle fanartu vybraných lidiček z Konohy napsat příběh obrázku. Já si vybrala Naděje umírá poslední od Kobylky v pyžamu.
Kakashi se učí přivolávat ninja psa a Pakkun pro něj nemá příliš pochopení.

Kakashiho zlomený nehtík

31. července 2016 v 7:00 | Ivanitko
Kakashi se jako žena zajímá o jisté ženské atributy a jen velmi nelibě nese jejich zničení. Sice za to může kamarádka, ale budiž ji odpuštěno, že se aspoň snaží o nápravu.

Pro konožskou misi - FF Všechno jinak!, kde bylo úkolem napsat povídku, která se vzpírá všemu, co napsal Kishimoto.

Jiraiyovo zaučení

17. července 2016 v 7:00 | Ivanitko
Jiraiya nebyl perverzák odmalička. Kde se to v něm, ale vzalo? Začal s tím sám nebo ho někdo navedl? Toť otázka hodná literární úvahy.
Povídka pro FF-misi na Konoha.cz

Zkrocení šelmy II.

11. června 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Izuna si pohrává s tygřím mládětem, které má svoji hlavu a chce si ho zkrotit… podmanit. Mezi starším Uchihou a Sasukem to pořádně jiskří, div od nich nechytne budova s klecemi tygrů.

Nesplněný slib - hra pro yaoistky

5. června 2016 v 7:00 | Ivanitko + Heliet
Ahojte čtenáři, nejočekávanější hra tohoto roku je tady. Z naší dílny vzešla nová perverzní hra pro vás. Heliet stejně jako minule vypracovala strom příběhu a já ho oživila svými slovy. Doufám, že se vám Nesplněný slib bude líbit stejně jako ostatní hry.

Ještě pár slov k organizaci. Hru můžete hrát přímo na této stránce nebo využít odkaz na jednoduchou klikačku, kterou jistě ocení majitelé mobilů a tabletů. Mimoto vás prosím o zanechání komentáře s pochvalou, připomínkou či radami.
A hlavně s tím, jak jste se rozhodli v jednotlivých situacích, pro dobro nebo zlo. Společně s Heliet nám to velmi pomůže při tvoření dalších her.
A teď k vlastní hře.

Kakashi s Irukou se ocitnou v lítém boji. V zemi se rozpoutala třetí světová válka, která bere životy našich nejdražších bez ptaní. Prst osudu ukáže i na oba muže bojící za pohnutky mocných. Kakashimu je však dána druhá šance. Ocitne se znovu na světě, kde musí sesbírat všechny runy, aby ukončil odvěký boj dobra a zla. Jeho cesta bude protkána rozhodováním a nebezpečím. Ovládni jeho osud a urči, kudy se budou ubírat jeho kroky.

Zkrocení šelmy I.

4. června 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Rodina Uchihů se od nepaměti věnuje drezůře velkých šelem. Jne Izuna se trhl od rodinného dědictví a věnoval se jiné práci. Po úmrtí manželky i se synem uteče od vzpomínek do zahraničí a po pár letech se vrací zpátky na návštěvu. Nejmladší člen rodu - Sasuke - už za ty roky vyrostl v mladého muže, který Izunovi vzbuzuje touhu.

Dvojitá blond

30. dubna 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Naruto to má doma těžké, matka je stále proti jeho sexuální orientaci a nemíni přijmout fakt, že její jedináček je na chlapy a staví se ostře proti tomu. Kushina jde k synovi uklízet do pokoje a vyhmátne tak něco, kvůli čemu se strhne pořádná hádka. Naruto uteče a potká sympatického blonďáka, který ho vezme k sobě.

Únos II.

27. března 2016 v 7:00 | Ivanitko + Shirayuki
Oba muži číhají na nejvhodnější okamžik, kdy sbalí to malé pískle sebou a pak po něm předají jistý vzkaz pro jeho otce. Nic se však nesmí podceňovat a malé štěně má zuby ostré jako jehličky.

Únos I.

20. března 2016 v 7:00 | Ivanitko + Shirayuki
Yagura žije sám. Odešel od rodiny, aby jí ukázal, že se umí postarat sám o sebe. Zlatá klec je krásná, ale dusí. Život mu zpříjemňují setkání s věčně pozdě chodícím Utakatou. Často vyrážejí do víru zábavy ve městě a nejinak tomu je i dnes. Jenže má smůlu, že na něj číhá Kisame.

2 + 1 vztah

13. března 2016 v 7:00 | Ivanitko + Smajli
Sasuke chodí s Narutem, ale jeho vztah není jen o tom o nich dvou, ale jsou harmonický trojlístek, který doplňuje Itachi. Kluci bydlí spolu na bytě, kde můžou beztrestně a bez omezení provádět všechny neřestnosti, kterých se jim zachce.

Splátka II.

27. února 2016 v 7:00 | Ivanitko + Smajli
Hidanovi se podařilo dojednat si schůzku, od které si slibuje mnohé. Nejlépe tak odložení splátky o měsíc nebo odpuštění úplně. On je přece tak hodný chlap, nekrade, nehraje automaty… Kakuzu by se mohl smilovat nebo ho aspoň ošukat a smilovat se.

Uzly a sex

25. února 2016 v 21:07 | Ivanitko
Madara se svým bratrem stojí v čele firmy a leží na nich velká zodpovědnost. Potřebují povinnosti vyvážit i něčím příjemným a dráždivě lechtivým. Starší Uchiha ovládá zajímavou techniku japonského svazování a doslova Izunu oplete, tím ale jeho rafinovanost a prohnanost tím nekončí.

Splátka I.

20. února 2016 v 7:00 | Ivanitko + Smajli
Hidan je malý zlodějíček, který rád hraje, a jak to u těchto lidí bývá je věčně bez peněz. Neuváženě si půjčí u toho největšího škrta v okolí a pak se začne hodně divit, když Kakuzu bude chtít své šustivé miláčky zpátky.

Vábení krve III.

13. února 2016 v 7:00 | Ivanitko + Smajli
Sasuke Naruta nevědomě ovlivňuje. Je příliš mladým a chráněným upírem, který k lidem přičichl jen jako k večeři. Nemá ponětí o všech svých schopnostech, které činí Naruta, tak přítulným a ochotným. Jenže tahle situace se velmi nelíbí jednomu Uchihovi, který ji jde rázně vyřešit.

Vábení krve II.

6. února 2016 v 7:00 | Ivanitko + Smajli
Sasuke bere mladého blonďáčka jen jako potravu, ale po sexu a Itachim je najezený krve, že ani nemá moc chuti se zaobírat tím strachem čpícím člověkem. Jenže než ho stihne pořádně vyzpovídat, tak dostane další hříšný návrh, který se neodmítá.

Vábení krve I.

30. ledna 2016 v 7:00 | Ivanitko + Smajli
Itachi je upírem a zrovna na lovu najde dva šťavnaté kousky. Jeden si dá hned o obědu a druhý omráčí, aby i jeho bráškovi přišel k chuti. Jenže na malý dáreček se zapomene ve víru divoké upíří soulože.
 
 

Reklama