Kresby

Krajinomalba olejem

9. října 2016 v 7:00 | Ivanitko
Můj pokoj volal po novém obrazu a já chtěla něco skvotného, co mě potěší, když vejdu :3

Peršeron v horách

Květiny a Orouš - olej

2. října 2016 v 7:00 | Ivanitko
Po dlouhé době byl čas provětrat olej, aby nezatvrdnul :D

Olej a pastelky

4. ledna 2016 v 7:00 | Ivanitko
Dlouho jsem tu nic nového nepřidala a tak to dneska budou čtyři obrázky zároveň.

A3, pastelky

Itachi s jablkem

30. června 2015 v 11:35 | Ivanitko
Zase jsem si hrála s tužkou a barvičkami a dnes to odnesl chudák Itachi.

Hidanovo zasvěcení

24. června 2015 v 7:00 | Ivanitko
Často jsem přemítala, jak takové zasvěcění Jashinovi může vypadat. Škoda, že Kishimoto nedal Hidanovi víc prostoru, byla to zajímavá postava. Moje znázornění obřadu je spíše alegorické. Kdy nevinné dítě dostane rádoby prostý dar, který skrývá něco mnohem temnějšího.

Vodopády

20. června 2015 v 19:28 | Ivanitko
Chvilka odpočinku u azurových vodopádů.
suchý pastel 50x70 cm

Tygr ve vodě

6. června 2015 v 23:34 | Ivanitko
Píšeme se Smajli novou povídku a je tam zajímavá zápletka se šelmou. Pořád mi ležela v hlavě, až jsem se rozhodla ji zvěčnit.
Prašný pastel, 50 x 70 cm

Zpráva pro Sasukeho

6. května 2015 v 9:10 | Ivanitko
Na Konoze.cz byla vyhlášena nová mise, kde máme nakreslit novou stránku mangy, která nikdy nebyla zveřejněna, ale vzhledem k ostatním událostem se mohla stát. (Díla ostatní ninjů zde) Dlouho jsem přemítala, jaký motiv si vybrat, ale nakonec jsem si vybrala Sasukeho s poštolkou. Je to zároveň i poděkování slečně z Konohy, která má stejný nick - poštolka.

Sasuke počas svého výcviku neúnavně pátrá po svém bratrovi, aby mohl pomstít svůj klan. Zprávy od zvědů mu nosí drobná, ale rychlá a vytrvalá poštolka.

Vodopád a bonsai

6. dubna 2015 v 12:34 | Ivanitko + Heliet
Heliet chtěla zaučit v tajích olejomalby a já jsem ji samozřejmě nemohla odmítnout. A když už jsem rozdělávala barvičky, tak jsem zkusila nový motiv s vodopády a Heliet objevovala a získávala zkušenosti na bonsai, zřejmě červeného javoru.

40x50cm

Pohoří a jelen - olej

27. února 2015 v 7:00 | Ivanitko
V rámci akce: Dej si pauzu nebo ti hrábne, jsem po dlouhé době sáhla po olejových barvách. Mamka chtěla krajinku do kanceláře a pro kamarádku to byl jelen na přání.

35x50 cm

Selfie

20. února 2015 v 20:36 | Ivanitko
Už delší dobu jsem si chtěla nakreslit autoportrét a účastnit se Výzvy (Zobrazte sebe jako postavu z Naruta) s ostatními kreslíři na Konoze.cz (akce pro dobrovolníky, zadá se téma, na které se kreslí). Takže jsem spojila obě věci dohromady.
Ztvárnila jsem se jako Kakashiho oiroke.

Olejomalba a akryl

3. ledna 2015 v 10:11 | Ivanitko
Vrhla jsem se na novou techniku, olejomalba, a musím říct, že se mi s ní pracuje hodně dobře. Barvičky to je moje :3

hory - olej 40x30 cm

Popelka

20. prosince 2014 v 22:38 | Ivanitko
Obrázek tvořený pro misi na Konoze.cz :D
Omoi se vydal hledat svou princeznu se zlatým střevíčkem v ruce. Našel dívku na bujném bílem koni, která postrádala vhodné zimní obutí. Nemeškal a seskočil ze svého hřebce, aby spanilé Karui, v ruce svíranou, obuv vyzkoušel. Dívka z toho neměla příliš radost. Schválně odhodila na bále pantoflíček a čekala, že si pro ni přijede sám Killer bee. Bohužel se tak nestalo a bylo z toho mírné znechucená.

Západ slunce

5. prosince 2014 v 10:59 | Ivanitko
Obraz na stěnu už jsem měla delší dobu v plánu, ale pořád jsem si nebyla jistá námětem a včera jsem ho našla :3
technika: pastel na balicím papíře 85x58 cm

Coloring Kakashi a Obito

14. listopadu 2014 v 11:37 | Ivanitko
Po dlouhé době jsem se chopila tabletu, vybrala si jednu skicu a vybarvila ji (lineart je od Johnny-wolfa). Ještě musím ujít notný kus cesty, než to bude vypadat podle mých představ.

Podzim v Deštné

19. října 2014 v 16:06 | Ivanitko
Konan a Pein si vyšli na podzim sbírat jablíčka :3

Svatební polibek

15. října 2014 v 9:24 | Ivanitko
První malinký polibek novomanželů :3

Modrý pták a ovoce

11. září 2014 v 20:30 | Ivanitko

Po dlouhé době jsem měla chuť něco tvořit, taky tomu přispělo to, že u nás byla celý den vypnutá elektřina. Jako vždycky mě to s barvičkama moc bavilo, tedy než jsem začala s akrylkama. Jsou pro mě pořád nové a učím se. Takže jsem si zoufala, protože jsem si troufla to zkusit na plátno.
Můžete sami zhodnotit, jak se mi to povedlo.

Modrý pták - pastel 38x52, na oranžovém papíře

Ovoce - akryl na plátně 20x30

Roční období

5. srpna 2014 v 7:00 | Ivanitko
Obrazy na objednávku pro mého bratra. Potřebuje něco do obýváku, tak se mám prý posnažit. Dlouho jsem přemýšlela jakou velikost, jakou techniku a vůbec jaký motiv zvolit. Chtěla jsem něco, co by k sobě mělo nějaký vztah a nakonec roční období propojené větvičkou se mi zdálo víc než vhodné.
Clip-rámy jsou veliké 40 x 50 cm, takže žádné maličké kresbičky, technika - pastel.

Výsledek se mi moc líbí a jsem s ním spokojená, už se těším, jak bratrovi obrazy předám.

Olejomalba podle Bobba Rosse

4. července 2014 v 7:00 | Ivanitko
Opět jsem navštívila kurz, do budoucna zatím poslední, pod záštitou organizace Opravdový svět, kde se vedou kurzy Kreslení pravou mozkovou hemisférou.
Moc jsem se těšila, protože mělo jít o techniku olejomalby podle Bobba Rosse, která používá speciální netoxické barvy a postupy toho pána.
Malování jsem si užívala, poněvadž barvičky miluju a tohle bylo něco pro mě. Technika není vůbec složitá, i když se vám to může zdát.

Kamarádka s přítelem

29. června 2014 v 14:56 | Ivanitko
Kamarádka mě poprosila, jestli bych jí nenakreslila její portrét s přítelem, nemohla jsem odmítnout :).

Sexy Reverse Harem no Jutsu - Naruto 682

28. června 2014 v 11:04 | Ivanitko
Nedalo mi to, abych tuhle zajímavou stránku z aktuální mangy nevybarvila. Prvně jsem z toho měla obavy, přece jen je tam dost lidí, ale nakonec mě to moc bavilo a s výsledkem jsem spokojená.

Perverzní dárek

3. června 2014 v 20:39 | Ivanitko
V sobotu se mi podařilo navštívit Smajli. Cestu k ní jsem si vykoupila odřízením 400 ostrých kilometrů místo otce, ale co by yaoistka neobětovala pro návštěvu u svého vzoru. Každopádně lepší odpoledne jsem už dlouho nezažila :3. Dokonce mě ani její psi nesežrali, tedy Sasuke mě skoro uslintal, ale nerozpustila jsem se. Proč se o tom zmiňuji, nemohla jsem si odpustit, abych jí nevzala nějaký dárek. Kresba byla první myšlenka, co mě nepadla. Zbýval vybrat jen motiv. ItaSasu to byla jistota a Shisui se Sasukem (ano ta střapatá hlava mezi Sasukeho stehny je opravdu Shisui) za spolupráci na povídce Získat srdce lva. Obě kresby i s věnováním jsem předala nepoškozené k užívání :D


Semenáček

21. dubna 2014 v 14:16 | Ivanitko
Po delší době jsem se konečně dopracovala ke kreslení. Předtím jsem to tak nějak odkládala, protože bylo potřeba dodělat cosplaye na AF (později se s Heliet pochválíme). Nápad na obrázek mi ležel v hlavě už chvíli a byla by škoda se ho nepokusit zvěčnit na papír.
Pastelky, cca 1 hodina práce.

Pastel - kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou

3. dubna 2014 v 18:40 | Ivanitko
Dárkem jsem dostala kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou - pastel. Zprvu se mi do něj moc nechtělo, ale dnes jsem moc ráda, že jsem tam šla. Pastel je úžasná technika, jednoduchá a příjemná a člověk se v něm může patlat prsty. Navíc barvy jsou hodně syté a krásně se výjimají na papíře.

Vlci
Kresbu jsem dělala už sama doma a hrdě visí na stěně. (45x60 cm)

Maskoti pro Animefest

18. března 2014 v 19:05 | Ivanitko + Heliet

Spolu s Heliet jsme se zúčastnily soutěže o obrázek na AF přívěšek
Naprosto s přehledem vyhrála V3rc4 (závidím ji krásný obrázek) a Yamada1.


Itachi ve spárech Orochimara

16. března 2014 v 17:22 | Ivanitko
Jde o coloring podle skici jedné super kreslířky, která mi povolila použít svoje dílo jako podklad.Ďábelský Genma

7. března 2014 v 7:00 | Ivanitko
Na Konoze.cz je ďábelská mise - ztvárněte postavu z Naruta jako satanáše, čerta, prostě jako satanáškou eminenci. Další účastníci se činí, ale nejčastějším námětem jsou hlavní postavy. Takže jsem chtěla dát prostor i někomu méně známému. Gemna se svojí senbonovou špejlí byl první na řadě.

Jablko a citrónky

5. března 2014 v 8:36 | Ivanitko
Dávka vitamínů

Pastelky - kreslení pravou mozkovou hemisférou

3. března 2014 v 16:12 | Ivanitko
O víkendu jsem byla na kurzu kreslení pravou mozkovou hemisférou - PASTELKY. Oba dny jsem si neskutečně užívala práci s barvami, tak uvolněná a nabitá energií jsem už dlouho nebyla. Chci vám ukázat, co všechno jsme dělali. Někteří na konci kurzu hýřili nadšením a elánem, a jiní uznali, že jim tužka sedí víc, ale že to pro ně byla skvělá zkušenost.
Doporučuji rozklikávat odkazy.
Začali jsme vzorníkem, myslela jsem, že přijdu o zápěstí a namíchat šedou z modré, žluté a červené se zdál jako nadlidský úkol.

Dívka
 
 

Reklama