Naše snažení

Kindred cosplay a Warcraft

8. května 2016 v 13:23 | Ivanitko a Heliet
Sluneční víkend nás zlákal k pořádné fotografické akci. Když už máme kostýmy, na kterých jsme se nadřeli, byla by škoda je jen hodit do škříně. Dělali jsme ve vedlejší vesnici doslova atrakci všem okoloprojíždějícím řidičům a turistům :D

odkazy na další fotky a dokumentace výroby:

Sněhový Titán ze SNK

3. března 2015 v 17:55 | Ivanitko + Heliet
Na webu Animefest.cz je vyhlášená soutěž: Anime sněhulák. Samozřejmě jsme se musely zúčastnit, když jsou nabízeny, tak fajnové ceny - volňásek na AF. Všem co nám pomohli děkujeme ^_^

Záložky do knížky a placky

12. prosince 2014 v 20:20 | Ivanitko
Nechala jsem si na zakázku udělat placky, pro sebe, Heliet a Smajli. Jsou naprosto super a už mi zdobí baťůžek. Asi poznáte, že Uchihačci jsou pro Smajli.

Lovecká sezóna / Open season cosplay

16. září 2014 v 7:00 | Ivanitko + Heliet
Do života Booga, zdomácnělého medvěda grizzlyho bez jakýchkoliv schopností nutných k přežití v divočině, vtrhne jako uragán vychrtlý a upovídaný jelenec Elliot. Když Elliot Booga přesvědčí, aby opustil svůj pohodlný domov v garáži správce parku a okusil, jak chutná život v opravdové přírodě, věci se rychle začnou vymykat kontrole. Oba hrdinové jsou pouhé tři dny před začátkem lovecké sezóny přemístěni do lesa, kde se musí co nejrychleji aklimatizovat. Oba musí udělat vše proto, aby se jim podařilo rychle sjednotit ostatní zvířata a získat les zpátky. Má to ještě další dva díly :D

Více fotek s naším cosplayem na Deviantartu.

Undertaker and Death scythe - cosplay

13. září 2014 v 7:00 | Ivanitko + Heliet
Undertaker na první pohled nepůsobí na člověka zrovna přitažlivě a ani nijak pěkně. Spíše hrůzostrašně a možná až trochu stroze. Ale nenechte se vzhledem mýlit. Namísto toho, aby byl obyčejným a nudným hrobařem, který má v hlavě jen mrtvoly, je i skvělým komikem a moc rád se vždy něčemu zasměje.
Vždycky jednou za čas, když do jeho krámku přivítá nějaký zákazník (nejčastěji to bývá Ciel Phantomhive se svým sluhou Sebastianem), chce toho ihned využít. Nenechává si platit penězi, ale jeho vlastním smíchem. Pokud chcete tedy jeho služby, musíte ho nějakým způsobem rozesmát.

Grell Sutcliff - cosplay

9. září 2014 v 7:00 | Ivanitko
Kdo chce cosplayovat Grella z anime Kuroshitsuji, tak je můj člověk. Grell je ulítlá, sadistická postava se silnou nákloností ke krásným mužům a spolu s Undertakerem patří k shinigami - smrtkám. Grellova osobnost: většinu času je veselý, i když poněkud sadistický. Obvykle, když se ukazuje na scéně, buďto flirtuje se Sebastianem nebo kňučí o navrácení své "kosy smrti" (motorová pila), kterou mu William Spears, jakožto jeho nadřízený, zabavil za nepovolené používání, protože mu nebyla oficiálně schválena.

Yaoistická seance

2. září 2014 v 7:00 | Ivanitko
Smajli byla u mě na návštěvě a musím říct, že tak úchylný týden jsem už dlouho nezažila. Tak co byste chtěli, když se sejdou tři yaoistky. Měla jsem v plánu různý program podle počasí a myslím, že jsme čas smysluplně využily. Začala u nás houbařská sezóna, takže jsme po lese výskaly radostí, byť nám pršelo za krk.
Ani kultůra nás neminula. Navštívily jsme dva zámky, kde nás nejvíc zajímala ložnice, a řešily jsme, jak by si to tam Sasuke a Madara rozdávali podle Smajliné povídky Nebezpečná sázka. Bylo vtipné, že jedna z ložnic byla biskupa. V Zoo jsme párovaly zvířata ve výběhu, takže o zábavu bylo postaráno.
Nakonec došlo i na cosplay Sasukeho a Itachiho. Byla to prča, protože tvářit se vážně bylo neskutečně těžké. Jako Itachi jsem nemožná, mám blbý tvar obličeje a musím si pořídit paruku.


Deviantart (další fotky)

Neko hraničář

7. května 2014 v 7:00 | Ivanitko
Nekohraničář chrání zem příslušníků svého druhu… srandičky to by mi šlo. Tento cosplay je spíš jen takové volání do tmy. Zbožnuju uši a chtěla jsem něco pohodlného na nošení a pozoruhodného na pohled.
Kostým je složený ze samých zajímavých věcí: ouška, bílá košile s ustřihnutými rukávy a límcem, tričko, pásek, palestina, aby to bylo cool. Modré volné kalhoty (pyžamo) omotané obvazem a bratrovy boty, které jsou mi o 15 cm větší, tak doufám, že se nikde nezabiju. Batikovaný plášť (hold byl malý hrnec, původní záměr byl udělat temně černou látku), bojová hůl s rybičkama. Samozřejmě špičaté zuby, když je mám tak proč to nevyužít a nakonec vousky (štětiny z kartáče) přilepené latexem a zamaskované křídou.
Rozhodně v tom nezmrznu, tak doufám, že na AF nebude vedro.


Lovecká sezóna / Open season cosplay

4. května 2014 v 7:00 | Ivanitko + Heliet
Ani nevím, kde jsme přišly k tomu cosplayovat takovou blbost jako je jelen Elliot a dikobraz Buddy (jsem si jistá, že toho nikdo nepoznáte) z Lovecké sezóny. Po dlouhém mozkovém hloubání a dloubání jsme si teda vzpomněly, že to vzniklo ze sledování Youtube, kde se nám líbily videa, jak si vyrobit koňské, satyří nohy. Odtud to už byl jen kousek to zkusit vyrobit a vymyslet k nohám postavu.

Cosplay bylo docela složité udělat, aby byl funkční a věrohodný, protože nikde jsme nenašla nikoho, kdo by to před námi zkoušel a cosplayoval. Takže jsme improvizovaly ve všech směrech. Na můj vkus, Elliot se nám fakt povedl. Ještě trochu propracovat bodypainting a bude to skvělé.


Kuroshitsuji cosplay - Undertaker x Grell

1. května 2014 v 15:28 | Ivanitko + Heliet
Vlivem teplých dnů a blížícího se Animefestu jsme se konečně dopracovaly k dokončení všech cosplayů, se kterými se chceme předvést na conu.
Na Grella s Undertakerem jsme patřičné hrdé, protože je to náš nejpropracovanější kostým a taky, tedy hlavně z mojí strany, rudovlasého shinobiho bezmezně žeru a sdílím s ním velice podobnou povahu. Praštěný, vysmátý a libující si v yaoi. Kdo by mu odolal?
Samozřejmě nefotit s těmi úžasnými postavami yaoi fotky by byl hřích.
Později tu chci nahodit i pár rad a návody k výrobě doplňků či oblečení.

V galerii na Devianartu mám nahraný zbytek fotek, takže stačí kliknout tady a můžete se podívat na zbytek, pokud vás to zajímá.

Pokud nás na AF poznáte, klidně nás můžete zastavit. Nekoušeme a rády poznáme naše čtenáře. :)

Itachi vs Tobi

13. března 2014 v 9:00 | Ivanitko + Heliet
Představuji vám naše první cosplayerské video. Vzniklo na popud letní tréninkové mise na Konoze.cz. Jelikož je to první počin tohoto typu, o který jsme se snažili, tak to podle toho i vypadá. Ale s Heliet už máme naplánovány další natáčení v lepším rozlišení. Dračí sestry se plácly přes kapsu a pořídily si digitální zrcadlovku a stativ. S nimi to snad půjde jedna báseň.

Jak to dopadne, když si Kisame válí šunky, Itachi si chce zatrénovat a není v okolí nikdo jiný než Tobi.

Grell Sutcliff - cosplay

24. února 2014 v 18:48 | Ivanitko + Heliet
Odhodlala jsem se a zveřejním tu svou maličkost v cosplayi Grella Sutcliffa. Postava, kterou obdivuji a až úsměvně s ním mám silně podobný charakter. Kostýmu chybí už jen pár doplňků, ale na nich se tvrdě pracuje.

Vánoce u Dračích sester

10. ledna 2014 v 22:35 | Ivanitko

První napsat dopis Ježíškovi a pak zbývalo čekat, co se objeví pod zelenými větvemi stromečku.

Jak vyrobit ninja svitek

31. srpna 2013 v 14:17 | Ivanitko
Chtěli byste si vyrobit ninja svitky a nevíte jak na to?
Připravila jsem pro vás fotoprůvodce výrobou.
Konečná práce může vypadat takto - svitky Nebe a Země

Kuchiyose no jutsu

29. srpna 2013 v 11:48 | Ivanitko
Každý správný ninja potřebuje k sobě oddané zvíře. Velikost a druh zvířete se odvíjí od jeho čakry a smlouvy s klanem zvířat. Křeček není moc vhodný, ihned po vyvolání bere nohy na ramena a mizí. Želva už je lepší, i když s její rychlosti to není moc valné. Pes je věrný přítel člověka, má skvělý nos, rychlé nohy, bystrý sluch a spoustu zubů k zadržení nepřítele.
Kterého dokážete přivolat?

Nejnovější prototyp výbušniny od Deidary

30. června 2013 v 19:06 | Ivanitko a Heliet
Na serveru Konoha. cz, který možná navštěvujete, byla soutěž s tvorbou nové výbušniny pro Deidaru.
Spolu s Heliet jsme něco vytvořili, můžete zhodnotit, jestli by byly tyto výbušniny použitelné pro našeho bloňďáčka.
 
 

Reklama

Rubriky