Plamen záchrany

Plamen záchrany VII.

30. července 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Itachi se Sasuke se zdá prožívají nekrásnější chvíle na světě. Dovádivě si hrají u krbu. Vyhřívají se v teplíčku a mazlí na kožešince. Co víc si přát? Nějakou krásnou společnou budoucnost, která se však brzy ocitne v ohrožení.

Plamen záchrany VI.

23. července 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Sasuke se doma pomalu zabydluje a Fugaku se stará, aby přechod do domova byl co nejhladší ohledně všech možných papírů a formulářů. Itachi se snaží být bráškovi stále na blízku, oslepený je hrozně zranitelný a nemůže být sám. Proto mu dělal společnost, co mu jeho rozvrh dovolil.

Plamen záchrany V.

16. července 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Sasuke se konečně probudil, ale spíše než úleva, že se zbavil strýce, se v něm rozhostí strach, co se s ním stane. Dojdou pro něj Madarovi kumpáni a odstraní ho, aby nic neřekl? Nebo ho prostě seberou a udělají si z něho šukacího mazlíčka? Bál se a měl pocit, že mu doktor lže.

Plamen záchrany IV.

9. července 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Autonehoda si vyžádala svou oběť. Madarovi budiž země lehká, ale nedostane se do ní tak snadno. Ještě ho čeká identifikace, kterou musí provést jeho bratr. Fugaku nese nelibě a trochu i s úlevou to, že je jeho bratr mrtvý. To kdyby mu radši vrátil uneseného syna, byl by mnohem radši.

Plamen záchrany III.

2. července 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Sasuke se musí podřídit Madarovým choutkám, které jsou dnes velmi vydatné. Zkouší na to svoje pískle nové věcičky a pořádně si užívá mladé tělíčko, které se pod ním napíná. Jenže kromě slastného konce je zachvátí i plamen, který očistí život mladého Uchihy od hniloby a zápachu zkaženého světa.

Plamen záchrany II.

25. června 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Madara běsní. Tohle si Hidan dovolil hodně. Nikdo nesmí sáhnout hrubě na jeho mazlíčka. Nikdo. Hidanovi se po právu odmění a zavolá svému osobnímu lékaři, aby rychle dojel. Zase bude mít Sasukeho prdelka na delší dobu pokoj, ale on si najde jiné způsoby, jak ukojit svůj chtíč.

Plamen záchrany I.

18. června 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Madara unesl Sasukeho z rodného hnízda, aby se pomstil svému bratrovi. Fugaku si na něj došlápl a chtěl ho zatknout. Přitom nedělal nic moc hrozného, jen obchodoval s lidmi… a možná by se našly i další zločiny proti zákonu, které by mu milovaný bratříček přišil na triko. V zahraničí se mu akorát vysmál a ze Sasukeho si udělal nedobrovolného mazlíčka. Tohle nejluxusnější zboží občas prodává i vlastním lidem za odměnu. Je tohle pro Sasukeho konečná nebo se najde někdo, kdo ho zachrání?

 
 

Reklama