Ve stínu pyramid

Ve stínu pyramid XIII. - Bitva

8. března 2017 v 19:38 | Ivanitko a Smajli
Sasuke už vyrostl a války se zase rozhořely v kraji. Kisame zatím stále dřímá oteže svěřeného vojska a řídí jeho kroky. Po boku mu stojí princ, který již má několik bitev za sebou a je na veliteli, aby společně prošli další a snad poslední a hlavně vítěznou. Krvavá řežba zanechá stopu na každém.

Ve stínu pyramid XII. - Jed

28. února 2017 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Jed nastažený ve víně už proniká do těla a tráví tělo zevnitř. Oba dva muži začínají mít namále a jsou v rukou lékařů, kteří se jim snaží odpomoct všemi způsoby, které znají. Jenže něco takového se neutají a Kisame je pozván na kobereček před faraona.

Ve stínu pyramid XI. - Omluva

14. února 2017 v 12:28 | Ivanitko a Smajli
Kisame to přehnal, když Sasuke v afektu udeřil, ale v tu chvíli se neodkázal ohlídat. Postupně při plnění úkolu pro faraona přemýšlí o tom, co udělal a začíná ho to mrzet. Odpustí mu princ nebo to, že vstáhl ruku na nevinného ukončí jejich vztah?

Ve stínu pyramid X. - Gaara

31. ledna 2017 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Itachi kuje temné pikle, jak zbavit brášku jeho milence. Má své zvědy, kteří mu donášejí nejčertvější informace, až nastane vhodná chvíle pro jeho plán, který by se dal jistě považovat za prohnaný. Prostě musí Kisame vyštípat ze Sasukeho ložnice, jinak nebude moct klidně spát.

Ve stínu pyramid IX. - Hidanovy řeči

17. ledna 2017 v 12:35 | Ivanitko a Smajli
Milenci mají konečně spoustu času věnovat se nerušeně sami sobě. Není tu nikdo, kdo by jim mohl vpadnout do pokoje. Musejí toho využít do poslední minutky a vypít pohár vášně až do dna. Třebaže na druhý den se dostaví jisté učinky, ze kterých si budou dělat srandu hlavně všímaví vojáci.

Ve stínu pyramid VIII. - Lov

3. ledna 2017 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Kisame přijel do pevnosti dělat pořádek a byť si s princem slíbili žhevé noci, tak realita je trochu jiná. Je potřeba trochu zvýšit morálku vojáků a se svolením bohů se uspořádá lov na říční hrochy. Sasuke se chce samozřejmě připojit, ale není mu to dovoleno. Maso už se peče a pozornost všech je hodně rozředěná alkoholem, nejlepší čas se jít uchýlit do ústraní.

Ve stínu pyramid VII. - Žárlivost

20. prosince 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Vášnivá láska sebou občas vleče nepříjemnou vlastnost a tou je žárlivost. Kisame na poradě zjistil jistou věc ohledně minulých dnů a pranic se mu to nelíbí. Původně chtěl jít zhned do svého pokoje, ale tohle mu nedá spát a musí si to zajít s princem vyříkat hned teď.

Ve stínu pyramid VI. - Konkubíny

6. prosince 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Faraon se chce ujistit, že jeho oba synové jsou po tělesné stránce v pořádku a jak jinak to nejlíp zjistit, než jim poslat dvě z mnoha jeho konkubín. Bohužel oba jeho synové mají pro jeho nápad moc nadšení, ale odmítnout otcův dárek nemohou. Každý z nich se s tím popasuje svým vlastním způsobem.

Ve stínu pyramid V. - Otevření zlaté klece

22. listopadu 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Kisame dostojí svému slibu a pokouší se u faraóna vyjednat pro Sasukeho klíček k otevření zlaté klece. Není to jednoduché, vladce Egypta své syny bezmezně miluje a pustit nejmladšího drobečka mezi vojenskou cházku mu nepřijde jako dobrý nápad. Velitel armády tedy obratně dohodne něco trošku jiného.

Ve stínu pyramid IV. - Itachiho zvěd

1. listopadu 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Itachi získává podezření, že něco není v pořádku, ale co? Ta otázka mu hlodá v hlavě a rozhodne se všemu přijít na kloub. Vyšle zvěda, který bude jeho mladšího roztomilého brášku sledovat a získá pro něj ne moc milou zprávu. Zuří.

Ve stínu pyramid III. - Poprvé

18. října 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli
Dlouhé rozloučení mezi oběma milenci jen utvrdilo oba v tom, že jejich vzájemné city jsou trvalé a k završení toho všeho mezi nimi chybí už poslední krůček. Jen princ si není úplně jistý myšlenkou, kterou mu předestřel Kisame, ale co by pro něj neudělal.

Ve stínu pyramid II. - Milovaný

3. října 2016 v 21:52 | Ivanitko a Smajli
Sasuke má konečně milovanou osobu doma. Nemůže se Kisameho dočkat. Miluje ho ještě? Nebo válečné tažení přineslo škody i na jejich vztahu? Nebyl si jistý a ta nejistota ho znervózňovala. Povolá si velitele armády k sobě a snad se konečně dočká úsměvu, který bude jen jeho a mnoha polibků.

Ve stínu pyramid I. - Oslava vítězství

20. září 2016 v 11:19 | Ivanitko a Smajli
Horké písčité pláně rozpáleného Egypta přejí jedné vášnivé lásce. Kisame, velitel faraonovy armády, dokáže rozkazovat tisícům užů, ale sám sobě, a zvlášť svému srdci, rozkázat nedokáže. Učaroval mu nejmladší princ z královského rodu Uchihů, který jako klenot sídlí v paláci. Jejich vzájemné pouto, ale není někomu po chuti a jako jedovatý had se pokouší otrávit jejich vztah.

 
 

Reklama